//
you're reading...
Uncategorized

Depopulacja do 500 MLN


Nieszczepcie sie !!!!! Prawdopodobnie beda przymusowe lub dobrowolne szczepienia ma to zwiazek z chemicznymi smugami ktore widac na niebie nasi tak zwani -LIDERZY- opryskuja nas jak pstomki ziemniaczane…. wiecej na googlach wpisujac :  grypa666

Tekst ponizszy zostal wygrzebany gdziez z jakigos blogu ..CZYTAJ TO :

Tekst ten jest próbą obrony Ciebie i Twojej rodziny przed możliwymi niebezpieczeństwami i bedzie wklejany w postach dotyczących wojny i spraw związanych z New World Order.Może nie dotyczyć bezpośrednio tematu artykułu który komentujesz lecz na pewno jest z nim związany. Informacje o depopulacji, polegającej na pozbawieniu życia około 5 000 000 000 istnień ludzkich by umożliwić bezstresowe życie garstce wybrańców pojawiają się niestety coraz częściej i już dawno przestały być śmieszne. Dodatkowo sprawa dotyczy ludzi którzy dysponują olbrzymią władzą i realizacja najbardziej chorych pomysłów nie stanowi dla nich problemu . Sprawę pogarsza jeszcze fakt że jest ich tak wielu. Wszystkie prowadzone przez nich przedsiębiorstwa to światowi giganci, zwróć uwagę że w ich działaniach trudno doszukać się jakielkowiek troski o dobro wspólne czy choćby minimum przyzwoitości. Wszystko to skłania do podjęcia działań , które zabezpieczą Ciebie i Twoją rodzinę.Sygnałami o nadciągającym nieszczęściu będą : nawrót epidemii w postaci zmutowanego i niezwykle śmiertelnego wirusa , inwazja Usa na kolejne państwo (najprawdopodobnie Pakistan lub Iran). Z rozproszonych ale sprawdzonych informacji wyłania się przerażający obraz przygotowań do realizacji planu zagłady. Konflikt ma być jak najbardziej krwawy, a jego zasięg jak największy (pamiętaj, ich celem jest wyeliminowanie 5 000 000 000 istnień ludzkich). W nowym świetle stawia to uzależnienie całego świata od Chin-najbardziej prawdopodobnego przeciwnika w możliwym konflikcie. To sprawdzona taktyka Illuminatów. Finansowanie obu stron konfliktów, celowe wywoływanie klęsk głodu i konfliktów społecznych to ich broń.
Zwróć uwagę na CENTRALNE systemy zarządzania tj. system Ajax (katalogujący WSZYSTKIE uprawy rolne), a także ODGÓRNY system reglamentacyjny (kwoty mleczne, limity produkcji cukru, limity emisji Co2 itd).WSZYSTKIE te działania skutecznie osłabiają obronę przed głodem/chłodem/nędzą/wojną. Rząd RP kilka tygodni temu zwolnił importerów paliw z konieczności posiadania obowiązkowych rezerw na rzecz kaucji pieniężnej.

Pieniądze uczciwych ludzi zostały roztrwonione/zagrabione w niejasnych machinacjach finansjery. Zdecydowana większość ludzi ma długi. To praktycznie przekreśla jakiekolwiek możliwości ochrony przed głodem/chłodem/nędzą/wojną/chorobami.
Najprawdopodobnie większość/wszystkie banki Usa/Ue poniosły dotkliwe straty na spekulacjach (celowych ?!)na rynku chińskim. Straty te są tak ogromne że banki nie są w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań. Musimy też pamiętać o sprawdzonej i pewnej kwocie 1,5 biliona dolarów zadłużenia USA w obligacjach na rzecz Chin. Ktoś (celowo ?) splótł dwa światowe mocarstwa w śmiertelnym uścisku interesów. Przez ostatnie 20 lat trwał transfer technologii do Chin. Dodając do tego ich zasoby ludzkie i system polityczny/mentalność powinniśmy zadać pytanie komu zależało na powstaniu tak wybuchowej mieszanki?
Czy Chiny pogodzą się z faktem straty 1,5 biliona dolarów “utopionych” w amerykańskich obligacjach ?

zrób tak:
wybierz WSZYSTKIE pieniądze z banku , zrób BARDZO duże zapasy żywności -mówimy o zapasach które pozwolą ci przetrwać kilka miesięcy ! jeśli myślisz że to za dużo przypomnij sobie głód na Ukrainie w latach 30-tych !!! Zainteresuj się też tematem : Żywa woda (google).
zgromadź zapasy paliwa/opału i wszystkiego czego używasz w swojej pracy zawodowej i życiu prywatnym , a co pochodzi z IMPORTU.
Wyobraź sobie , że granice są zamknięte a transport nie działa. Czego będzie brakować ?

Aby przekonać się że mówię prawdę wpisz w google :”hiszpanka powróci” i przeczytaj artykuł jaki ci wyskoczy na wp.pl (zwróć uwagę na daty)

masks_dees

chem_dees

master_dees

vaccty_dees

vaccs_dees

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: