//
you're reading...
Uncategorized

Masowe wymieranie pszczol !!!!!!


beesfinal_dees

Pszczelarze w USA biją na alarm: w przynajmniej 22 stanach odnotowano dramatyczny spadek populacji pszczół. Nadal nie ustalono przyczyny dla której pszczoły masowo giną lub nie wracają do uli. Ubytki rojów pszczół stanowią nie tylko tragedię dla pszczelarzy, ale również zagrażają uprawom alfalfy, migdałów, pomidorów, ogórków, słoneczników, jabłek, wiśni i innych owoców, jagód, melonów i kabaczków.

Według różnych szacunków, aż jedna trzecia ludzkiej diety jest pośrednio lub bezpośrednio uzależniona od roślin zapylanych przez owady. Pszczoły zapewniają 80% potrzeb w tym zakresie.

Przyczyny tego stanu rzeczy mogą być różne: pasożyty, wirusy, zmiany klimatyczne, itp… Nie da się też wykluczyć efektów ubocznych roślin modyfikowanych genetycznie. Niezależnie od przyczyn, widać dobitnie, jak delikatna jest równowaga od której zależne jest przeżycie ludzi.

Einstein powiedzial:”kiedy pszczoly wymra czlowiekowi zostanie cztery lata zycia na ziemi!!!” czyzby mialo to zwiazek z najwiekszym wydarzeniem ktore zdaza sie raz na 26000 lat,przejscie przez gwiezdne wrota.A to bedzie juz za cztery lata???

Nie wiemy, jaki jest mechanizm zjawiska wymierania pszczół, w związku z czym nie można odrzucić żadnej hipotezy. Nie można też wykluczyć, że istnieje więcej niż jedna przyczyna tego zjawiska. Zarówno rozwój telefonii komórkowej, jak i rozprzestrzenienie roślin GMO są zbieżne w czasie, co uniemożliwia zastosowanie kryterium czasowego.

Osobiście byłbym raczej za telefonią komórkową – bo z tym GMO coś się nie zgadza. Typowe rośliny GMO nie posiadają możliwości reprodukcji, stąd też – nie jestem biologiem – ale chyba nie wytwarzają pyłku? No to po co pszczoły miałyby tam siadać i na czym miałby polegać ich szkodliwy wpływ?

Pasożyty – to chyba nie ta skala, zresztą przyroda posiada mechanizmy samoregulujące nadmierny rozrost pasożytów. Ale te mechanizmy rzeczywiście mogą zostać zakłócone działalnością człowieka. Czyli wiemy, że nic nie wiemy.

A HAARP albo inna broń elektromagnetyczna?

Broń tego rodzaju mogłaby być czynnikiem zabójczym dla pszczół, ale jej ewentualne działanie może mieć charakter incydentalny i ograniczony terytorialnie. Skala zjawiska wymierania pszczół świdczy o tym, że mamy do czynienia z czynnikiem działającym stale i wszechobecnym.

Skażenie atmosfery promieniowaniem elektromagnetycznym różnego rodzaju nie jest zjawiskiem nowym, natomiast stosunkowo nowym jest zjawisko wymierania pszczół, które jakby zbiega się w czasie z burzliwym rozwojem telefonii komórkowej. Ale przyczyną równie dobrze może być wzrost aktywności Słońca w połączeniu z dziurami ozonowymi lub zmiana rodzaju promieniowania kosmicznego docierającego do Ziemi. Nie należy również pomijać wpływu zmieniającego się niemal na naszych oczach położenia biegunów magnetycznych Ziemi (początek przebiegunowania?), który to czynnik ponoć powoduje osiadanie wielorybów na mieliznach.

INNE ZRODLA MOWIA ZE ZWIAZEK Z TYM MOZGA MIEC CHEMITRALE CZYLI CHEMICZNE SMUGI ROZPYLANE NAD NASZYMI GLOWAMI + PLUS DO TEGO DOCHODZI REDUKCJA (DEPOPULACJA) LUDNOSCI DO 500 MLN GDZIE ELITY (NASI LIDERZY) TO ZAGWARANTOWALI – UPAMIETNILI
Na jednym z najwyższych wzgórz w Elbert Country (Georgia) wznosi się potężny granitowy monument. Na czterech wielkich kamieniach stanowiących wsparcie dla piątego – mniejszego, wyryte jest dziesięć rad (przykazań), w ośmiu różnych językach. Nazywany jest różnie – Amerykańskie Stonehenge czy Georgia Guidestone. Jednakże większości ludzi nie jest znany fakt, iż ma on ważny związek z okultystycznymi władzami jakie zaczynają dominować nad światem.

PRZESŁANIE ZAPISANE NA KAMIENIACH
1.Utrzymajcie ludzkość poniżej 500.000.000, w nieustannej równowadze z naturą.
2.Mądrze kierujcie reprodukcją
3.Jednoczcie ludzkość.
4.Kierujcie namiętnością – wiarą – tradycją – i innymi rzeczami z ważnych powodów.
5.Chrońcie ludzi i narody sprawiedliwym prawem i słusznymi sądami.
6.Pozwólcie wszystkim narodom rządzić i rozwiązujcie problemy na forum światowym.
7.Unikajcie nieistotnych praw i bezużytecznych urzędników.
8.Balansujcie prawa prywatne z obowiązkami socjalnymi.
9.Nagradzajcie prawdę – piękno – miłość – szukajcie harmonii w nieskończoności.
10.Nie bądźcie rakiem dla Ziemi – zostawcie miejsce dla natury.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

One thought on “Masowe wymieranie pszczol !!!!!!

  1. kto wynalazł pierwszy ul w polsce

    Posted by Anonim | Maj 6, 2010, 10:34 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: