//
you're reading...
Uncategorized

Kosmiczny akumlator


Zima wysysa z nas soki. Czujemy się ospali, ociężali, pozbawieni nadziei. Jak w takich warunkach znaleźć siłę, by pracować, wychowywać dzieci, uczyć się? Jest na to tylko jeden sposób: podłączyć się do psychicznej energii wypełniającej cały wszechświat!

Najlepiej zrobić to 2 lutego, w święto Matki Boskiej Gromnicznej. Od dawien dawna czarownice w tym właśnie dniu przygotowywały się do nadejścia wiosny, a także wykonywały rytuały, które miały ich ciałom i duszom dać siłę na cały rok.
Jak to zrobić? Sposobów jest wiele. Ja sama tego właśnie dnia zabieram całą rodzinę i jedziemy do lasu. Drzewa są największymi przyjaciółmi człowieka i choć w zimie nie mają liści, pełne są uśpionej mocy. Spacerując między drzewami, przyjrzyj się im – na pewno któreś Cię zawoła. Nie, nie słowami, po prostu zwróci Twoją uwagę, poczujesz, że coś Cię do niego ciągnie. Śmiało podejdź, obejmij je ramionami, przyłóż twarz do zimnej kory, zamknij oczy i spróbuj sobie wyobrazić, jak w nim krążą soki… W pewnej chwili zdasz sobie sprawę, że czujesz, iż krążą one w Tobie. To wspaniałe uczucie – siła drzewa w Tobie! Ja sama wracam z takiego spaceru wręcz nabuzowana energią. Przez następnych parę tygodni kawę piję jedynie dlatego, że ją lubię…

Zawołaj szczęśliwy los

Jeśli z tych czy innych powodów nie możesz pojechać do lasu, wykonaj domowy rytuał podłączenia (jeśli byłaś/eś w lesie, również nie zaszkodzi go zrobić).
Na podłodze wyrysuj białą kredą koło i wpisz w nie pentagram na tyle duży, byś mogła/mógł usiąść w jego środkowym polu. W pięciu trójkątnych ramionach pentagramu wyrysuj runy wg wzoru (patrz rysunek poniżej.)
w najwyższym ramieniu runę pomyślnego losu, która pieczętuje wszelkie działania;
w lewym ramieniu runę zwycięstwa, pomagającą pokonać własną słabość, a także życiowego pecha;
w prawym ramieniu runę miłości, która zapewni Ci uczucie najbliższych, a także sprawi, że inni odczują Twoje pozytywne emocje;
w prawym dolnym ramieniu runę dobrego zdrowia, by wzmocniła Twój organizm korzystną energią (a tak przy okazji – jeśli masz kłopoty ze zdrowiem, narysuj tę runę na kartce papieru i noś ją cały czas przy sobie, często wizualizuj ją podczas ćwiczeń, a także wyrysuj ją flamastrem na spodzie talerzy, na których jadasz posiłki);
energia runy bogactwa w lewym dolnym ramieniu wspomoże Cię w osiągnięciu korzyści materialnych.
Gdy krąg jest już przygotowany, weź nową, białą świecę (nie za długą – pamiętaj, że nie wolno jej zdmuchiwać!) i igłą wyryj na jej boku swoje imię. Stań lub usiądź pośrodku pentagramu, zapaloną świecę trzymaj w dłoniach, zamknij oczy, skup się i poproś Najwyższą Istotę o wzmocnienie Cię białym promieniem mocy. Postaw świecę przed sobą na podłodze i patrząc w jej płomień, powiedz: „Wraz z tą świecą roztopią się znajdujące się przede mną przeszkody i wszystko, co mnie powstrzymuje przed zdobyciem moich celów i tego, czego najbardziej pragnę – dla najwyższego dobra mojego (tu powiedz swoje imię i nazwisko) oraz wszystkich zainteresowanych. Niech tak się stanie!”
I dopóki świeca będzie się palić, wyobrażaj sobie plastycznie pożądany stan rzeczy.

Precz z nieśmiałością

Ten rytuał możesz wykonywać, kiedy tylko będziesz miał potrzebę wzmocnienia się lub kiedy zechcesz osiągnąć jakichś cel (uwaga, ostrzegam przed wykorzystywaniem mocy pentagramu w złych celach – energia wróci do nadawcy), na przykład zwalczyć nieśmiałość.
Jedna z Czytelniczek „Gwiazd”, Asia, przysłała rozpaczliwy list z prośbą o pomoc – jej chorobliwa nieśmiałość sprawia, że nie jest w stanie nawiązać znajomości z żadnym chłopakiem, a tu na horyzoncie pojawił się ktoś wielce interesujący… Asiu, wykonaj ten rytuał, z tym że na pentagramie zamień miejscami runę miłości z runą pomyślności. I cały czas wyobrażaj sobie, jak podchodzisz do tego chłopaka i nawiązujesz z nim znajomość. Pamiętaj też, że z pewnością jesteś warta miłości każdego chłopca.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: