//
you're reading...
Uncategorized

Komitet 300


Znalezione/Wygrzebane http://www.insomnia.pl/Komitet_300-t591510.html

Schemat_siatki_Komitet300Czy istnieje sekretna grupa trzymająca władzę nad światem? Brytyjski pisarz i były pracownik wywiadu, John Coleman twierdzi, iż mając dostęp do poufnych danych odkrył istnienie siatki, pod której kontrolą znajduje się cała Ziemia. Ludzie ci, dysponujący ogromnymi majątkami, wpływają na historię i życie codzienne. Jeden z ich planów zakłada redukcję liczby ludności i utworzenie jednego ogólnoświatowego państwa. Czym jest tzw. „Komitet 300”?

Komitet Trzystu

Wielu ludzi nie wierzy już, iż to premierzy, prezydenci i inni „widoczni” politycy sprawują władzę nad swymi krajami. Według tej koncepcji prawdziwa władza, o znacznie większym zasięgu, spoczywa w rękach kogo innego, a właściwie pewnej grupy. Prawdziwie paranoiczną wydaje się tzw. „Międzynarodowa Teoria Konspiracyjna” zakładająca, iż całą władzę nad światem sprawuje garstka bogatych i zajmujących wysokie stanowiska osób. Taka grupa decydentów stanowi o wojnach, wynajduje śmiertelne nękające ludzkość choroby i faszeruje społeczeństwo środkami uzależniającymi, jak alkohol i narkotyki, aby zredukować liczebność ludzkiej populacji na przeludnionej Ziemi. W wyniku ich działań na Ziemi pewnego dnia pozostanie tylko miliard wybranych jednostek. Będą oni cieszyć się darami natury, jak świeże powietrze i woda oraz ekologiczne pożywienie.

Zdaje się to co najmniej „dziwne”, jednak oficer brytyjskiego wywiadu z MI6, John Coleman, oświadczył w swej książce „The Conspirators Hierarchy: The Committee of Three Hundred” („Hierarcha konspiratorów: Komitet Trzystu”):

„Podczas mej kariery jako oficera wywiadu brytyjskiego przy wielu okazjach miałem dostęp do ściśle tajnych dokumentów. Ich zawartość była niezwykle przejrzysta i zrozumiała. Dowiedziałem się, iż istnieje siła mogąca kontrolować rządy wielu krajów. Zostałem odsunięty i zdecydowałem się poinformować świat, który nie ma o tym pojęcia. Wyobraźcie sobie potężną grupę, która nie uznaje żadnych granic, związaną z przemysłem finansowym, ubezpieczeniowym, wydobywczym, farmaceutycznym i naftowym. Jest to „Komitet Trzystu” – elitarna grupa rządząca planetą od 1897 roku. Dziś swe oparcie znajduje w 300 najbardziej wpływowych postaciach.”

Konspiratorzy

Coleman pisze, iż dla Komitetu 300 pracują inne tajne organizacje i „think tanki”.

Należy do nich m.in. założona przez amerykańskiego bankiera J.P. Morgana Rada Stosunków Międzynarodowych (CFR) składająca się z najbardziej wpływowych osób z USA i świata zachodniego, od byłych prezydentów po funkcjonariuszy CIA.

W 1954 r. swą pierwszą konferencję zorganizowała Grupa Bilderberga, jednocząc amerykańskie i europejskie elity. (Nazwa pochodzi od Hotelu de Bilderberg w Holandii, gdzie zorganizowano spotkanie.)

W 1973 roku powstała kolejna wpływowa struktura, Komisja Trilateralna składająca się z przedstawicieli USA, Europy i Japonii. Jej celem było „stworzenie mechanizmu globalnego planowania i podziału surowców na dłuższy okres.”

Od 1968 r. najważniejsze funkcje związane ze sprawami międzynarodowymi w ramach Komitetu Trzystu pełni Klub Rzymski. Organizacja ta jednoczy uczonych, globalistów, futurystów oraz internacjonalistów. Posiada ona swój własny wywiad i „pożycza” informacje od Interpolu, FSB i Mossadu.

Krótka lista organizacji satelickich czterech wyżej wymienionych gigantów obejmuje m.in.: Okrągły Stół (Round Table), Grupę Davida Millera, Zakon św. Jana, Amerykański Fundusz Germana Marshalla, Fundusz Chiński, Towarzystwo Fabiańskie, Czarna Szlachta, Towarzystwo Mont Peleryn, Klub Hellfire oraz Masonów.

Matką wszystkich międzynarodowych „think tanków” (dosłownie „zbiorników myśli”) i instytucji badawczych jest Tavistock Institute of Human Relations.

Coleman pisze, iż wśród członków „Komitetu 300” znajdują się m.in. władcy Wielkiej Brytanii, Holandii oraz Danii, europejskie rodziny królewskie, George Bush, Edward Carter, Houston Stewart Chamberlain, a także nieżyjący już Winston Churchill, Francis Mitterand, Jean Monet czy Ernst Oppenheimer.

W połowie lat 90-tych Rosji zaproponowano wzięcie udziału w budowie jednego ogólnoświatowego państwa.

„Borys Jelcyn przystał na decyzje Komitetu 300 w sprawie eksperymentu mającego na celu podporządkowanie Rosji elicie rządzącej.”

Plany

Coleman przedstawił także plany Komitetu.

Polityka: Powstanie jedno państwo o ogólnoświatowym zasięgu, z jednym funkcjonującym systemem monetarnym, który będzie znajdować się pod kontrolą oligarchów i ich następców. Liderzy wybierani będą spośród elity, w której panować będzie system przypominający średniowieczny feudalizm.

Religia: Funkcjonować będzie jedna religia w formie kościoła państwowego. Zakaże się funkcjonowania Kościoła Katolickiego.

Kontrola: Wszystkie jednostki będą posiadać swój numer identyfikacyjny. Będzie on wchodzić w skład teczki, którą każdy będzie posiadać. Złożone będą w siedzibie NATO w Brukseli.

Rodzina: Zniesiona zostanie instytucja małżeństwa. Dzieci odbierane będą rodzicom już na początku. Wychowywane będą w specjalnych państwowych instytucjach.

Zobacz video: Wykład dr Colemana na temat Komitetu 300 (YouTube)

Dzieci: Jeśli kobieta zajdzie w ciąże po urodzeniu dwójki dzieci, natychmiast poddana zostanie zabiegowi aborcji i sterylizacji.

Surowce naturalne: Tylko członkowie Komitetu 300 będą mieć prawo użytkowania surowcami naturalnymi. Pod podobną kontrolą komitetu znajdować się będzie rolnictwo, a także przetwórstwo żywności.

Polityka społeczna: Co najmniej 4 miliardy „bezużytecznych jednostek” zginie do roku 2050 w wyniku lokalnych wojen, kontrolowanych epidemii, a także szybko rozprzestrzeniających się chorób i głodu. Energia elektryczna, jedzenie i woda dostarczane będą w pierwszej kolejności mieszkańcom Zachodniej Europy i Ameryki Północnej, a dopiero potem reszcie krajów. Najszybciej maleć będzie liczba ludności USA, Kanady oraz Europy Zachodniej, osiągając ostatecznie pożądany poziom 1 miliarda. Spośród tej populacji planowaną połowę mają stanowić Chińczycy i Japończycy.

Obecna sytuacja

Coleman uważa, że twórcy nowego światowego porządku poddają światową społeczność bezustannemu praniu mózgu, fałszowaniu historii, a także przeprowadzają proces tworzenia idealnego człowieka w czasie redukowania populacji planety.

Profilowanie to metoda opracowana w 1922 roku przez Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych. Opiera się na zasadach przypominających programowanie neurolingwistyczne – zbiór technik komunikacji nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi. Metodę tę wykorzystywał mjr John Riz na jeńcach wojennych, których poddawano licznym testom psychologicznym. Potem, specjalny ośrodek poświęcony manipulacjom na populacji cywili otwarto na Uniwersytecie Sussex. Ta super sekretna organizacja funkcjonowała pod nazwą Instytutu Nauk Politycznych.

Fundusz Rockefellera wspierał prace naukowców, których zadaniem było stworzenie idealnej historii świata po II Wojnie Światowej, której jedynymi zwycięzcami okazują się być jednostki ango-amerykańskie. Fundacja wspiera także program tworzenia idealnych jednostek ludzkich, w tym geniuszów i nieustraszonych żołnierzy.

Program regulujący wzrost populacji zaakceptowany został na specjalnej konferencji. Jej głównym celem była redukcja urodzeń w krajach spoza kręgu cywilizacji zachodniej. Program obejmuje 100 krajów i używa takich metod jak przymusowa sterylizacja.

Opinia wojskowych

Władymir Nikiforow, były pułkownik KGB, starszy oficer 1. Dywizji 5. Wydziału Komitetu Relacji Ekonomicznych z Zagranicą mówi:

– W latach 80-tych pracowałem w południowo-zachodniej Azji – w Wietnamie, Laosie, Kambodży i Chinach. Spotykałem oczywiście kolegów z innych agencji wywiadowczych i współpracowaliśmy z rządami tych państw. Przy licznych okazjach mówiono mi o istnieniu światowego rządu, zwykle podczas prywatnych rozmów. Wszyscy prezydenci bronią się przed nimi, ale wiedzą, że mogą być jedynie marionetkami w rękach rządzącego systemu, który stanowi jedynie 2% populacji świata, czyli najbogatszych. Wiem, że w jego skład wchodzą monarchowie Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, a także ich małżonkowie. Tzw. światowy rząd wykupił wszystko. Kontrolują oni konflikty zbrojne i tworzą nowe choroby, jak np. ptasia grypa, aby z jednej strony kontrolować ludzi, a z drugiej pozbyć się niepotrzebnego balastu. W wyniku tego, jak mi powiedziano, stworzone zostanie nowe społeczeństwo – ubezwłasnowolniona masa. Centrum tych operacji jest leżąca w Nowym Jorku świątynia, znajdująca się niedaleko zniszczonych w 2001 Twin Towers. Tam spotykają się od czasu do czasu.

Odtworzenie dokladnego schematu i hierarchii wladzy Iluminatów nad swiatem nie jest mozliwe z dwóch powodów:

– braku dokladnych ustalen wynikajacych z glównej sily Tajnego Bractwa, polegajacej na nieformalnym funkcjonowaniu stopni podleglosci;

– zmiennosci tych ukladów na dystansie dziesiecioleci, nieuchronnej na skutek zmian pokoleniowych, wewnetrznych tarc w tym stadzie drapiezników podzielonych na mniejsze watahy.

Ponizej przedstawiam dwa schematy podleglosci „oswieconych” Bestii.

Jeden podaje dlugoletni badacz Tajnych Bractw – Texe Marrs1, drugi dotyczy „promieniowania” Komitetu 300 sporzadzony przez dr Johna Colemana2. Jak kazdy graficzny wykres, obydwa te schematy sa z koniecznosci umowne, bo sztywno ustawiajace gradacje podleglosci. Obydwa jednak wymieniaja niemal te same formalne i nieformalne, swiatowe samozwancze „sztaby dowodzenia”. Schemat T. Marrsajest bardziej ogólnikowy, siec drapiezników odtworzona przez Colemana dotyczy tylko „Komitetu 300″. Coleman cala swoja ksiazka udowadnia, ze sztabem glównym Bestii jest „Komitet 300″. W opracowaniu Marrsa dziwi natomiast zupelny brak wzmianki o „Komitecie 300″, podczas gdy Coleman stawia tego polipa na samym szczycie Rzadu Swiatowego. To „przeoczenie” „Komitetu 300″ przez Marrsa nie dyskredytuje go badawczo. Pomija on tylko jedna organizacje Iluminatów, podczas gdy Coleman skupia sie tylko na jednej, tej przez Marrsa pominietej.

Marrs przyjal inna metode rekonstrukcji. Podzielil Iluminatów na Grupy. Dwie glówne, to Grupa Bankowa i Finansowa oraz Grupa Tajnych Stowarzyszen. Pozostale cztery grupy maja charakter merytoryczny: Polityczna, Wywiadowcza, Oswiatowa i Religijna. Wszystkie sa sterowane przez Iluminatów, ale ich matecznikiem personalnym wydaja sie byc te, które tworza Grupe Polityczna. Jej nazwa jest takze umowna.

1. Dark Majestaty (Mroczny Majestat), op. cit.

2. Conspirators Hierarchy: The Story ofthe COMMITTEE 300, USA 1992. Passim.

Str. 145 –

schemat siatki przedstawiajacy powiazania Komitetu 300

str.146

Wiele wskazuje na to, ze caloscia steruja mafiosi z „Komitetu 300″, Komisji Trójstronnej, Grupy Bilderberg i amerykanskiej Rady Stosunków Zagranicznych. Niemal wszyscy wrecz katarynkowe powtarzaja sie w tych czterech strukturach co dowodzi, ze spina ich jeden wspólny sztab dowodzenia.

Grupa Bankowa i Finansowa. Marrs nazywa ich „ksiegowymi” Iluminatów. Dysponuja miliardami dolarów na kuszenie i przekupowanie kompradorów, slugusów, zdrajców wlasnych narodów oraz przeróznych „uzytecznych durniów”. W tej grupie mieszcza sie miedzynarodowe banki centralne, MFW, Bank Swiatowy, Miedzynarodowy Bank Rozliczeniowy, Swiatowy Bank Konserwacji, wreszcie nad-narodowe korporacje oraz fundacje. W tej osmiornicy osmiornic najwazniejsze „kasy” to: Chasc Manhattan Bank, Morgan Grenfeid, Bank of America, nieistniejacy juz Bank Ot Credit and Commerce International – BCCI7; narodowe banki centralne jak: Bank of England, Federal Reserve Bank (Bank Rezerw Federalnych), niemiecki Bundes-bank i Deutsche Bank.

Grupa Wywiadowcza. Wykonuje brudna, czesto krwawa robote dla oswieconych i Bestii: prowokuje male wojny, przewroty, destabilizuje spokojne panstwa, organizuje zamachy, prowadzi wszechstronny wywiad i likwiduje przeciwników.

Grupa Religijna: siatka stowarzyszen i podgrup skupiajacych „koscioly”, stowarzyszenia „kosciolów” prowadzace likwidatorska dywersje wyznaniowa. Celem strategicznym jest roztopienie (zmiksowanie) wszystkich religii i wierzen w jedna amorficzna papke, w jedna „religie swiatowa”. Ten zydomasonski charakter „jednej religii swiata” wykaze w innych rozdzialach. Czolowymi taranami rozbijajacymi religie i „scalajacymi” ich resztki, sa m.in.: National Councii of Churches (Narodowa Rada Kosciolów), Worid Parliament of Religions (Swiatowy Parlament Religii), Worid Assembly of Religions (Swiatowe Zgromadzenie Religii), a takze setki grup i sekt zwiazanych z cywilizacyjna dywersja New Age. T. Marrs zalicza do nich takze Zakon Rycerzy Maltanskich, poprzednio zwany Suwerennym Zakonem Maltanskim; Opus Dei oraz Zakon Jezuitów2 infitrowany przez wojujacych „liberalów” i „otwieraczy” Kosciola.

Grupa Oswiatowa. To „Wydzial Propagandy” Komitetu Centralnego wspólczesnego global-komunizmu. Wiekszosc rozbijackich organizacji tej grupy posiada w swoim programie sztandarowa „walke o pokój” – oczywiscie o pokój swiatowy (Worid). Niezaleznie od ich nazw i programów, o „swiatowy pokój” walczy swiatowa organizacja Planowanie Rodziny (Planned Parenthood), „walcza” narodowe Fundacje Sztuki, Nauk Humanistycznych; Peace Uniwersity; (Uniwersytet Pokoju); Planetary Citi-zens (Obywatele Swiata); Planetary Congress (Kongres Planetarny) i wiele innych tub i agentur New Age. W tym pochodzie Piatej Kolumny ideologicznej inwazji, postepuja setki grup „ekologicznych” i „ochrony srodowiska”.

Sa wsród nich grupy „humanistycznej” psychologii i transpersonalizmu, korporacje grup srodków masowego przekazu czyli masowego prania mózgów, miedzynarodowe grupy okultystyczne, satanistyczne i niezliczone sekty, jak np. Swiatowy Goodwill i Lucis Trust.

1. Jego skandaliczny upadek omawiam w rozdziale o Rockefellerach. |

2. Dodac nalezy do tego towarzystwa mocno zazydzony zakon Dominikanów, obecnie wytrwalych „naprawiaczy” Kosciola katolickiego.

str. 147

W tej grupie znajduje sie równiez zalozona przez prezydenta George’a Busha Fundacja Punkty Swietlne, skupiajaca glównie „braci” z wplywowej lozy Skull and Bones.

Kimze sa spiskowcy z Komitetu 300, a takze wplywowa otoczka ich slugusów, stanowiaca prawa kolonizowanej ludzkosci?

W Polsce wspólczesnej nie wie sie nic o tej lokomotywie globalizmu. Wzmianka o „Komitecie 300″ ukazala sie juz w 1926 roku w pismie „Pro-Christo” (Wiara i Czyn, nr 2). Bylo to tlumaczenie recenzenzji z ksiazki gen. hrabiego Gherep Spiridoyicha: The Hidden Hand z 1926 r., opublikowanej w „Reuve Imernationale des Societes Secretes”1.

Dopiero ksiazka J. Colemana daje sumaryczna wiedze o tej wierchuszce Iluminatów, lecz bariera jezyka angielskiego czyni ja niedostepna dla szerszego kregu czytelników polskich. Dlatego szerzej omawiam jej glówne tezy dla wykazania, ze spiski Iluminatów z tego swiatowego „Sanhedrynu” wazyly o losach swiata niemal calego XX wieku.

Komitetowi przewodniczy obecnie królowa Elzbieta II. Jest to sitwa organicznie zwiazana z masoneria brytyjska i zachodnioeuropejska. Komitet powstal na poczatku XX wieku, w ramach planów Cecila Rhodesa, zmierzajacych do opanowania swiata wplywami brytyjskimi. Poprzez Komitet 300, terytorialnie „odchudzona” Anglia nadal steruje waznymi wydarzeniami swiata, w tym Ameryki. Z omówienia tresci tej ksiazki wymknie, ze Anglia jest takze ofiara: ofiara Iluminatów prawie w tym samym stopniu, jak wielka Ameryka jest ofiara tychze Iluminatów spod znaku zydomasonerii.

Klub 300 to wlasnie Olimpians – Olimpijczycy. Sa bowiem i czuja sie jak bogowie na Olimpie. Strategiczny, niejako ponadczasowy ich cel, to budowanie Nowego Ladu (New World Order) na gruzach panstw narodowych oraz chrzescijanstwa, zwlaszcza katolicyzmu, bo protestantyzm i tak juz maja „w kieszeni” poprzez jego calkowitajego ju-daizacje i ekumenizacje. Dla miliardów ludzi ma powstac religia synkretyczna, wyprodukowana w ramach niszczycielskiego ekumenizmu. Ludzkosc ma zostac zredukowana o kilka miliardów zbednych osobników, a potem przyrost ma byc zerowy. Temu celowi sluzy bezczelne straszenie ludzkosci przeludnieniem, wyczerpywaniem zasobów naturalnych, glodem, zagrozeniem ekologicznym.

Potega Komitetu emanuje na struktury wladzy wszystkich bez wyjatku panstw poprzez organizacje nieformalnie afiliowane, lub zdalnie opanowane. Wsród nich jest 127 banków, z glównych: Bank Swiatowy, MFW, Chase Manhattan (Rockefellerów), Handelsbank, Banco Ambrosiano2; upadly juz BCCI.

1. Zob.: Maciej Giertych: Nie przemoga, Norton 1995, s. 155-156. B 2. O kompcji i grabiezy funduszy tego banku pisze w innym rozdziale.

str. 148

W orbicie Komitetu znajduja sie liczne fundacje. Czerwony Krzyz (1), YMCA (2) (masonska mlodziezówka), dalej – instytuty futurologiczne i naukowe. YMCA posiada swój zenski odpowiednik: Young Woman Christian Association (YWCA).

Charakter YMCA mamy w jej logo – trójkacie masonskim. Natezenie inwazji masonerii wsród mlodziezy obu plci poprzez te organizacje sprawilo, ze Kongregacja Swietego Oficjum juz w 1920 roku ostrzegla wiernych przed ta kryptomasonska agentura oswiadczajac, iz podkopuje wiare katolickiej mlodziezy (…) poza wszelkim kosciolem, poza wszelkim wyznaniem(3).

W 1927 r., ukazaly sie w tej sprawie dwa listy pasterskie: ks. Prymasa A. Hlonda oraz ksiezy arcybiskupów – Krakowskiego i Sapiehy, ostrzegajace przed ta organizacja. W czerwcu 1927 roku biskupi polscy ponownie ostrzegli wiernych przed YMCA.

Prezesem YMCA w Rzymie, od 1910 do 1918 roku byl mistrz masonerii Rytu Szkockiego, a jeden z dzialaczy YMCA w Warszawie jawnie dzialal jako mason (4).

W obecnej PRL-bis, kluby YMCA i inne paramasonskie agentury, maja sie coraz lepiej. W 1994 roku YMCA w Lodzi zorganizowala „Miss Nastolatek”(5). W sierpniu 1995 roku premier J.Oleksy spotkal sie z kobietami katolickimi w sprawie konferencji kobiet w Pekinie: jako jedyna organizacje mlodziezowa zaprosil przedstawicielki YMCA. Jedynie podstepem udalo sie tam wcisnac przedstawicielce Mlodziezy Wszechpolskiej!

Wsród organizacji tworzacych z Komitetem 300 gigantyczna Osmiornice Osmiornic, znajduje sie Klub Bilderberg, Komisja Trójstronna, loza Skull and Bones, Miedzynarodówka Socjalistyczna, Klub Ateistów (jak niegdys w ZSRR), Uniwersalna Masoneria, Swiatowa Rada Kosciolów, Uniwersalny Syjonizm, Rada Stosunków Miedzynarodowych (CFR), Królewski Instytut Spraw Zagranicznych (RIIA).

System podleglosci poszczególnych instytucji i organizacji nie musi odpowiadac zalaczonemu graficznemu wykresowi na zasadzie „z góry w dól” czy na boki. Ta platanina sieci stanowi system naczyn doskonale polaczonych.

Pierwszymi celami tej super maffi byly Wlochy i Pakistan. Wlochy sa panstwem polozonym najblizej srodkowego Wschodu, a takze stolica Kosciola katolickiego, strategicznego celu niszczycielskiej „transformacji” na modle zydomasonerii. Wlochy to takze wazny punkt przerzutowy narkotyków z Iranu i Libanu.

Od czasu powstania Klubu Rzymskiego w 1968 roku, rózne grupy wplywu, przewaznie pod szyldami socjalizmu lub „socjaldemokracji”, laczyly swoje wysilki ku destabilizacji wloskich rzadów. Byl czas, ze kolejne rzady wloskie nie mogly przetrwac po kilka miesiecy. Ogladacze telewizji i czytacze gazet dziwili sie tej niestabilnosci.

str. 149

A byla to robota tzw. Black Nobility (Czarnej Szlachty) z Wenecji i Genewy, Lozy P-2, Czerwonych Brygad1.

Amerykanska zydomasoneria takze miala swój udzial w mszczeniu Wloch, wlacznie z dotowaniem terroru Czerwonych Brygad przez CIA. Duza role odegral w tym Richard Gardner, ambasador administracji Cartera w Rzymie. Gardner dzialal wtedy pod kontrola Bettino Craxiego, wplywowego czlonka Klubu Rzymskiego i kluczowej postaci NATO. Craxiemu udalo sie niemal doszczetnie zrujnowac Wiochy, a po drodze przeforsowac we wloskim parlamencie rozwody i aborcje, te zas mialy ogromne skutki socjologiczne i socjalne, uderzajace w morale Wlochów oraz w Kosciól katolicki.

Po wyborze Reagana na prezydenta w grudniu 1980 roku, w Waszyngtonie odbylo sie tajne spotkanie Klubu Rzymskiego i Miedzynarodówki Socjalistycznej. Obie i agentury Iluminatów podlegaja Komitetowi 300. Chodzilo o „zneutralizowanie” tej prezydentury. Reagan okazywal „niezdrowa” samodzielnosc myslenia i programu, totez . wkrótce zostal postrzelony przez „niezrównowazonego” mlodzienca. Byly to strzaly na postrach, czy tez Reagan mial dolaczyc do pieciu innych prezydentów zastrzelonych za niesubordynacje? Spiskowcy na ogól nie ponawiaja zamachów po pierwszym nieudanym. Czy dlatego Janowi Pawlowi II pozwolono dozyc sedziwego wieku?

Dzieki zeznaniom niejakiego Guerzoniego, Wlochy i Europa dowiedzialy sie, ze za smiercia premiera Aldo Moro porwanego przez Czerwone Brygady, stal Henry Kissinger. W czerwcu i lipcu 1982 roku zona Aldo Moro zeznala w sadzie, ze morderstwo jej meza bylo rezultatem wielokrotnych grózb ponawianych przez – jak powiedziala – wysokiego ranga polityka USA.

1. O Lozy P-2 (Propaganda Due), pisze w innych rozdzialach.

Str.150

Z kolei tenze Guerzoni zapytany przez sad, czy moze zidentyfikowac te osobe odpowiedzial, ze chodzi o Henry Kissingera7!

Guerzoni wyjasnil, ze Kissinger grozil premierowi A. Moro w pokoju hotelowym podczas oficjalnej wizyty Moro w USA. Moro, premier i minister spraw zagranicznych Wloch, kraju czlonkowskiego NATO, wysoki ranga polityk o miedzynarodowym autorytecie, nie poddawal sie naciskom mafii „Olimpijczyków”. Z kolei Kissinger byl i jest waznym agentem Królewskiego Instytutu Spraw Miedzynarodowych, czlonkiem Klubu Rzymskiego, Bilderberg Group, CFR, potem Komisji Trójstronnej, a jak sie potem okaze – jednoczesnie agentem sowieckim!

Rola Kissingera, (niemieckiego Zyda) w destabilizacji USA poprzez trzy wojny na Srodkowym Wschodzie2 oraz w Korei i Wietnamie jest dobrze znana, ale tylko politykom, podobnie jak jego rola w wojnach w Zatoce Perskiej, w których armia USA byla terrorystycznym najemnikiem Komitetu 300.

Kissinger równie brutalnie grozil niezyjacemu juz Ali Bhutto, prezydentowi suwerennego Pakistanu. „Wina” Bhutto byla jego akceptacja prac nad bronia nuklearna dla jego kraju. Jako kraj muzulmanski, Pakistan czul sie zagrozony ekspansjonizmem Izraela na Srodkowym Wschodzie, a takze ze strony Indii.

Zostal zamordowany w 1970 roku na zlecenie przedstawiciela CFR w Pakistanie – generala Zia-ul Haga. Zgodnie z pisemnym zeznaniem Bhutto w wiezieniu, Kissinger kilkakrotnie grozil mu: uczynie cie straszliwym przykladem dla innych, jezeli bedziesz kontynuowal polityke budowania swojego narodu3. Te dzialania Kissingera firmowaly przed swiatem Stany Zjednoczone, ale byla to polityka mafiosów z Komitetu 300.

Dlaczego wladcy swiata tak rzekomo nienawidza energii nuklearnej? Oficjalnie tlumacza to grozba niekontrolowanych ataków nuklearnych. To nie jest prawda.

1. Tu maly test: ilu Polaków wie o tym tropie? A takze o wielu innych zbrodniach i prowokacjach Bestii? Te ponure fakty podaje Coleman, op. cit.

2. Iran – Irak oraz dwie „amerykanskie” agresje na Irak.

3. „Budowania”, bo wlasnie Pakistan oderwal sie od Indii.

str. 151

Energetyka nuklearna jest tanim zródlem energii dla Krajów Trzeciego Swiata, które stopniowo uniezalezniaja sie od USA, od wielkich korporacji paliw plynnych, tym samym budujac podstawy swojej suwerennosci panstwowej i gospodarczej. Energia nuklearna jest kluczem do paliwowej emancypacji, wychodzenia ze stanu zacofania narzuconego im przez Komitet 300. To wyjasnia powody grozby Kissingera pod adresem A. Bhutto i przyczyne jego zabójstwa.

Narody panstw ubogich, zadluzonych u gangsterów finansowych, sa oficjalnie rzekomo wspierane tak zwana pomoca USA dla zagranicy. To kolejny oszukanczy mit. Dobrym przykladem jest Zimbabwe. Wysokiej jakosci ruda chromu z tego kraju jest kontrolowana przez „pomoc” miedzynarodowa. Prawda jest nastepujaca: miedzynarodowa korporacja wydobywcza LONHRO, zarzadzana przez Angusa OgiMe1, waznego czlonka Komitetu 300 z ramienia królowej Elzbiety II, posiada calkowita kontrole nad zasobami naturalnymi tego i innych sasiednich krajów, podczas gdy ich prawowici wlasciciele, narody tych krajów, tona w dlugach i biedzie.

W tym miejscu musimy przyjrzec sie blizej tej tak zwanej pomocy USA dla zagranicy.

Dramatem narodu amerykanskiego jest okupacja jego panstwa przez Zydów. Ta kolonialna okupacja posiada dwa skrzydla, drapieznie rozpostarte nad tym wielkim krajem. Jednym z nich jest wszechwladza zydostwa lokalnego, amerykanskiego, drugim – calkowite podporzadkowanie amerykanskiej polityki interesom globalistów, w przewazajacej ich wiekszosci pochodzenia zydowskiego. Dominacje zydostwa w polityce wewnetrznej i miedzynarodowej USA – tu pomijam2.

Tym drugim mrocznym skrzydlem spowijajacym USA, jest zydowski krypto-kolonializm uprawiany na tym poteznym mocarstwie. Jednym z jego przejawów jest nieprzerwany strumien miliardów dolarów przepompowywanych z kieszeni amerykanskich podatników do Izraela. Niech liczby, wolne od subiektywizujacych komentarzy, przemówia same. Poza oszalamiajaca ich wielkoscia, uderza z nich konspiracyjny charakter tych transfuzji. Oficjalne liczby sa kpina z rzeczywistych.

Twierdzilo sie w 1997 r., ze Izrael otrzymuje od USA po kolo 1,8 mld dolarów w ramach „pomocy wojskowej”.

To klamstwo.

Amerykanie mogli wtedy przeczytac i wysluchac w „ich” mediach, ze Izrael otrzymuje od nich 3 mld USD w ramach „pomocy USA dla zagranicy”. Ale to takze bylo klamstwem. W tymze 1997 roku Izrael otrzymal w sumie nie 3 tylko 5,8 mld USD. Nadto, otrzymal 2 mld w ramach tzw. federalnych gwarancji finansowych (loan quarantes)3.

Chociaz Kongres amerykanski autoryzuje laczna sume amerykanskiej pomocy dla zagranicy, to jednak Kongres nie wie, ze ponad 30 proc. tych sum idzie wylacznie do Izraela, kraju o powierzchni i populacji mniejszej niz Hong-Kong.

Jedynymi czlonkami Kongresu i Senatu znajacymi rzeczywiste wielkosci haraczu okupacyjnego wyplacanego Izraelowi przez USA sa ci, którzy organizuja i ukrywaja skale tej grabiezy. Sa to osobnicy uprzywilejowani, niemal wszyscy sa pochodzenia zydowskiego.

1. Zob.: J. Coleman, op. cit., s. 249 – lista bylych i obecnych czlonków Committee 300.

2. Zob.: Henryk Pajak: Bandytyzm NATO.

3. Korzystam z: Richard H. Curtis: Prawdziwe klamstwa o amerykanskiej pomocy dla Iwaela. W: „The Arabs News” (Arabia Saudyjska), styczen 1998. Wycinek publikacji^ posiadaniu autora.

pira mida x

str. 152

Tworza potezne lobby proizraelskie w Waszyngtonie, skupione w m.in. American Israel Public Affairs Committee (AIPAC). Wtajemniczonym jest takze kazdy kolejny prezydent, zawsze zawdzieczajac swa prezydenture akceptacji tego zydowskiego lobby: to Zydzi amerykanscy wybieraja prezydenta USA, a nie miliony glosujacych Amerykanów. Prezydentów wspiera w tej finansowej konspiracji na rzecz Izraela kazdy sekretarz stanu – zwykle z pochodzenia Zyd.

Klopoty finansowe Izraela biora sie glównie z niecheci do oddania Arabom zagrabionych terytoriów, ze stanu permanentnej wojny ze swiatem arabskim. Ale nie tylko z tego. Jest to kraj jalowy w bogactwa naturalne, a Zyd nienawidzi prostej pracy fizycznej. Rolnicze kibuce to propaganda sukcesu, wizytówki dla zwiedzajacych. Setki tysiecy Zydów, którzy opuscili rozpadajacy sie ZSRR nie wrócily do Izraela, tylko przemknely via Okecie do bogatych panstw zachodnich, glównie do USA.

Dochód brutto Izraela na glowe obywatela wynosil w 1978 r. 15.800 dolarów. To stawia Izrael nieco ponizej dochodu Brytyjczyka (19.500 dól.), Wlocha (18.700 dól.).

Lobby zydostwa amerykanskiego siega dalej i szerzej niz po wplywy AIPAC, z jego budzetem w wysokosci wielu milionów USD i 150 etatowymi pracownikami. Ale tenze AIPAC ma dostep do zasobów Konferencji Przewodniczacych Glównych Organizacji Amerykansko-Zydowskich7. Jest ona glównym organizatorem i koordynatorem dzialalnosci okolo 52 narodowych zydowskich organizacji, prowadzonej w imieniu i na rzecz Izraela.

Najbardziej wplywowa jest Bnai-Brith (Synowie Przymierza). Oficjalnym zadaniem tej rasistowskiej lozy masonskiej jest „walka” o prawa Zydów.

W rzeczywistosci byla to i jest zakonspirowana hate group, lub dokladniej – grupa wplywowych zydowskich rasistów i szowinistów dysponujaca na swoja spiskowa dzialalnosc budzetem 45 milionów dolarów, jak zwykle wykladanych z kieszeni amerykanskich podatników i jak w wielu innych przypadkach – nie uwzglednianych w zadnych rubrykach pomocy dla Izraela. W latach 80. wykryto, ze Bnai-Brith publikowala apele polaczone ze zbiórka pieniedzy, ostrzegajace rodziców dzieci zydowskiego pochodzenia przed skutkami ich przebywania z dziecmi arabskimi. Ta zydowska mafia pod nazwa Bnai-Brith organizowala i organizuje wiele prowokacji antypolskich, glównie oskarzen pod adresem pokolenia naszych rodziców o wspóludzial w zagladzie kilku milionów Zydów w Polsce okupowanej przez hitleryzm.

Wiekszosc tzw. special interes! groups – organizacji dzialajacych dla celów politycznych, posiada swoje komitety polityczne (political action Committee’): podobne komitety polityczne posiadaja wielkie korporacje, zwiazki zawodowe itd.-2

Obecnie w USA jest zarejestrowanych okolo 126 pro-izraelskich i w ogóle pro-zydowskich komitetów akcji politycznej, z których okolo 50 jest czynnych i decydujacych w kazdych wyborach prezydenckich i kongresowych nieprzerwanie od pól wieku. Oto gradacja ich wplywu finansowego na wybory:

1. Conference of Presidents of Major American Jewish Organisations.

2. Niewielu Polaków wie, bo sie o tym nic pisze i nie mówi, ze kazde wazniejsze ministerstwo w PRL-bis, takze posiada swoje „biuro polityczne”.

str. 153

– indywidualny wyborca moze przeznaczyc do 2000 USD kandydatowi w wyborach, a komitet akcji politycznej – do 10.000 USD. Oficjalnie wiec zydowskie komitety akcji politycznej moga wesprzec kandydata suma okolo 1,5 min dolarów. Nic wiec dziwnego, ze pózniej – w ramach wdziecznosci, a konkretniej – zobowiazan i szantazu, niemal wszyscy kongresmeni i senatorowie glosuja „pod” interesy Zydów.

Kazdy Amerykanin moze zapytac swojego reprezentanta w Kongresie lub Senacie, o wyliczenia przygotowane przez Congressional Research Service. Dowie sie wówczas, ze Izrael uzyskal w ramach amerykanskiej pomocy dla zagranicy 62,5 mld USD w latach 1949-96. To samo moze uzyskac odwiedzajac biblioteke Amerykanskiej Agencji ds. Rozwoju Miedzynarodowego7 (USAID) w Rossiyn, Wirginia. Otrzyma tam te same wielkosci sum oraz skrypt ukazujacy wielkosc oficjalnej amerykanskiej pomocy dla zagranicy.

Dowie sie wówczas, ze w tym samym okresie 1946-1996, amerykanska pomoc dla krajów z rejonu Sahary, Ameryki Lacinskiej i Karaibów – regionów najbardziej ubogich i wymagajacych wszelkiej pomocy – wyniosla 62 miliardy 497 milionów dolarów: dokladnie tyle, ile otrzymal sam Izrael.

Zgodnie z danymi Population Reference Bureau w Waszyngtonie, kraje rejonu Sahary zamieszkiwalo lacznie (1997) 568 min ludzi. Kraje tego rejonu otrzymaly 24,4 mld USD w ramach amerykanskiej pomocy dla zagranicy.

Przeliczenie jest proste: na jednego Afrykanina przypadly z tej sumy zaledwie 43 dolary!

Kraje Ameryki Lacinskiej i rejonu Karaibów zamieszkuje 468 milionów ludzi. Otrzymaly 38,2 mld dolarów, daje to 79 dol. na statystyczna glowe!

W tym samym czasie wartosc amerykanskiej pomocy dla 5,8-milionowego Izraela wyniosla 10,7 mld dolarów!

Te porównania sa szokujace, ale to dopiero wierzcholek góry lodowej. Analiza jednego z amerykanskich publicystów – Franka Collinsa, który przeanalizowal raporty Waszyngtonu pod katem dodatkowych sum dla Izraela, a ukrytych w budzetach Pentagonu oraz innych federalnych agencji dotyczacych tylko dosc juz odleglego 1993 roku, wykazywaly staly roczny wzrost dotacji dla Izraela w wysokosci 12,2 proc. Podobnego wyliczenia dokonal korespondent „Washington Report”- Shawn Twing odnosnie lat 1996-1997. Potwierdzil ten sam staly roczny wzrost sum dla Izraela – 12,2 proc.

Do 31 pazdziernika 1997 (rok platniczy), Izrael otrzymal 3,05 mld USD w ramach amerykanskiego funduszu pomocy dla zagranicy oraz 3,08 mld USD w roku platniczym 1998. Dodajac te sumy do danych z lat poprzednich, calkowita suma pomocy zagranicznej ze strony USA dla Izraela, wyniosla nie 62,5 mld tylko 74,2 mld USD. Ale i ta suma jest dopiero poczatkiem wspinaczki do prawdy. Jezeli bowiem do 74 miliardów USD dodamy te 12,2 proc. stalego rocznego wzrostu dotacji, to otrzymujemy juz 83,2 mld.

Jest to kwota okreslajaca calkowita pomoc dla Izraela. W przeliczeniu na jednego obywatela tego 5,8-milionowego kraiku, oznacza to 14.346 dolarów!

Porównajmy: 43 dolary dla Saharyjczyka, 79 dolarów dla mieszkanca Ameryki Lacinskiej i Karaibów.

l. US Agcncy for Intemational Development.

154

Wniosek jest przytlaczajacy: oslawiona formula „amerykanskiej pomocy dla zagranicy” jest werbalnym kamuflazem jednokierunkowej nieprzerwanej transfuzji amerykanskich miliardów dla Izraela z kieszeni amerykanskiego podatnika. Wielka Ameryka utrzymuje 5,8 milionów izraelskich darmozjadów. Gdyby proporcjonalnie zastosowano taka „pomoc” dla Hiszpanii, caly naród hiszpanski móglby przez rok chodzic z przyslowiowymi rekami w kieszeniach, zatrzymac przemysl, rolnictwo, poniewaz dochód na glowe Hiszpana osiagnalby 14.300 dolarów!

Te 14.346 dolarów przypadajacych na „pomoc” dla kazdego obywatela Izraela, nie zawieraja tzw. gwarancji rzadu amerykanskiego na pozyczki zaciagane przez Izrael. Zamykaja sie one kwota 9,8 miliardów dolarów w samym tylko 1998 roku. Rzecz w tym, ze wiekszosc pozyczek zaciaganych w USA przez Izrael, jest pózniej umarzana. Wiele z nich zostalo zawartych z wyrazna klauzula ich umorzenia przed terminem platnosci.

W innych pozyczkach Izrael mial splacac odsetki oraz zaczac splacanie kwot podstawowych pozyczek. Znalazl sie i na to sposób: tak zwana poprawka Cranstona dolaczana przez Kongres do warunków kazdej pomocy dla zagranicy od 1983 roku – zapewnia, ze amerykanska pomoc dla Izraela nigdy nie spadnie ponizej wartosci wymaganej dla splat waznych dlugów. W praktyce zadna „pozyczka” dla Izraela nigdy nie wraca do skarbu USA!

Inny ukryty transfer do Izraela o charakterze utajnionego „przekretu”, to 20 mld USD w formie nieopodatkowanych tzw. kontrybucji, dokonywanych przez zydowska spolecznosc w USA. Suma ta nie widnieje w poprzednich wyliczeniach.

USA maja stale rosnacy deficyt budzetowy, kazdy dolar przekazany w ramach pomocy Izraelowi, musi zostac uzyskany przez rzad USA na drodze pozyczek – biorac wiec pod uwage utrzymujacy sie od 1945 roku trend stopy procentowej – tamte 83,2 miliardy dolarów udzielonych Izraelowi w tej czy innej formie, kosztowaly USA dodatkowe 49,9 mld USD z tytulu nie odzyskanych odsetek.

Zatem, suma pomocy udzielonej Izraelowi w latach 1949-98 kosztowala amerykanskich podatników 134,8 mld USD. Co wiecej – suma ta nie zawiera poprawki na inflacje.

Ostatecznie: do 31 pazdziernika 1997 roku w ramach „pomocy USA dla zagranicy”, kazdy obywatel Izraela otrzymal od podatnika amerykanskiego 23.240 dolarów! Spójrzmy na dawce tej transfuzji, czyli na statystycznego Amerykanina: przekazal on Zydowi izraelskiemu 14.630 dolarów.

I tylko ta kwota nie jest klamstwem.

Mimo to nadal nie jest pelna. Nie uwzglednia bowiem niezliczonych preferencji handlowych dla Izraela i jego agend handlowych. Dotyczy to szczególnie handlu bronia, co m.in. demaskuje ksiazka Andrew i Leslie Cockburnów: Niebezpieczny Zwiazek. Tajna wspólpraca USA-Izrael .

Polityczna i ekonomiczna okupacja Stanów Zjednoczonych przez swiatowe zydostwo, niesie konkretne skutki dla polityki polskiej. Sprowadza sie to do pytania, czy powinnismy – w odruchu samoobrony przed polityczna i ekonomiczna okupacja Europy przez Niemcy – stawiac alternatywnie na blizsze wiezi z USA. Stawianie na Wasalstwo wobec USA jest niestety, stawianiem na brutalny P ekspansjonizm zydowski we wszystkich dziedzinach.

1. Polskie wydanie w USA 1992, ttum. Tomasz Wisniewski.

str. 155

O naszej polityce od dawna decyduja polskojezyczni Zydzi-kompradorzy swiatowej zydowskiej oligarchii, z gatunku Geremków i kilkudziesieciu innych gaulajterów niszczonej Polski. Bedziemy wiec pozostawac w polu magnetycznym amerykanskiego zydostwa czy nam sie to bedzie podobac czy nie. I tak samo ekonomicznie „dojeni” przez nich, jak jest dojony statystyczny Amerykanin.

Po tych dygresjach powrócmy do mafiosów spod znaku Komitetu 300 i pochodnych.

Klub Rzymski oraz jego finansisci wystepujacy w tym przypadku pod nazwa: Niemiecki Fundusz Marshalla (German Marshall Fund), byli agendami i agentami Komitetu dzialaiacymi pod przykrywka NATO.

Wiekszosc kierownictwa Klubu Rzymskiego jest usytuowana w NATO. Klub jest w istocie parasolem i pomostem laczacym personalnie anglo-amerykanskich finansistów i stare europejskie klany Iluminatów. Kluczem do rzadzenia swiatem czyli jego finansami, jest sterowanie recesjami gospodarczymi i depresjami gospodarczymi7.

Klub Rzymski-dysponuje wlasna agencja wywiadowcza, a takze korzysta z INTERPOLU nieformalnie podleglego Dawidowi Rockefellerowi. Jedyna agencja wywiadowcza pozostajaca poza wplywami Klubu Rzymskiego, Interpolu, CIA i FBI, byl wywiad Niemiec Wschodnich – oslawiona STASI2.

Specjalnym zainteresowaniem Komitetu 300 cieszy sie polityka ekonomiczna oparta na naukach Malthusa, syna angielskiego pastora, wyniesionego do slawy przez Bri-tish East India Company – agendy Komitetu. To na personalnej bazie tej wlasnie Company, utworzono Komitet 300. Istota „nauki” Malthusa jest utopia, iz zasoby naturalne ziemi zostana gwaltownie wyczerpane przy niekontrolowanym rozwoju ludzkosci. Te plany odzywaja sie w teoriach ekonomicznych Fredericka von Hayek’a, kolejnej zydowskiej tuby sponsorowanej przez Klub Rzymski i uwiecznionej nagroda Nobla. Niewielu wie, ze von Hayek, urodzony w Austrii, dlugo pozostawal pod kontrola Davida Rockefellera, poprzez którego teorie Hayek’a zostaly szeroko rozpowszechnione w USA. Hayek’owi wspólczesny drapiezny globalizm zawdziecza nastepujace kierunki ekspansji i globalistycznego programowania: oparciu handlu na dzikim bezprawiu zwanym elegancko „wolnym handlem”; wykorzystywaniu taniej sily roboczej (np. Hong-Kong); handlu narkotykami; ograniczaniu rozwoju wielkiego przemyslu3 – i zamknieciu wszystkich elektrowni nuklearnych. Ofiara tej ostatniej dyrektywy byl, jak juz wiemy, A. Bhutto.

1. Tej tragicznej w skutkach lekcji jest poddawany polski naród.

2. Coleman piszac to chyba nie wiedzial, ze cale kierownictwo STASI bylo opanowane przez Zydów, na czele z oslawionym Wolfem, który po upadku Muru Berlinskiego wyjechal do Izraela! Poprzez Zydów, STASI byla dokladnie penetrowana przez Mossad, CIA, Interpol.

3. Zob.: Balcerowicza schladzanie gospodarki az do zamrozenia narodu!

str. 156

Hayek mial jednak przeblyski intelektualnego obiektywizmu i dal wyraz zaniepokojeniu tym drapieznym „wolnym handlem”.

Zalozenia te zostaly przekazane mlodszemu ekonomiscie Jeffrey’owi Sachsowi. Zostal on wyslany do Polski dokladnie tak, jak w 1917 r. wyslano bande Lenina do Rosji, aby ja pograzyc w chaosie gospodarczym.

Coleman stwierdza stanowczo, iz to Klub Rzymski zorganizowal kryzys ekonomiczny w Polsce. Potwierdza to na licznych dowodach równiez Mathis Bortner w ksiazce: Jak dobija sie gospodarke polska od 1989 roku.

Coleman ujawnia: Komitet 300 rozkazal Klubowi Rzymskiemu zniszczenie Kosciola katolickiego oraz przygotowanie warunków do interwencji sowieckiej w Polsce. „Solidarnosc” byla tworem Zbigniewa Brzezinskiego z Komitetu 300. To Brzezinski wybral nazwe tego „zwiazku zawodowego”1, wytypowal jego organizatorów i przywódców2. Nigdy „Solidarnosc” Brzezinskiego i jego kumpli z Klubu Rzymskiego niebyla „ruchem pracy”.

Byla to masowa, populistyczna organizacja stworzona wylacznie po to, aby wywolac zmiany w bloku sowieckim, absolutnie konieczne do kontynuowania budowy Jednego Rzadu Swiatowego. Coleman dodaje:

Wiekszosc przywódców „Solidarnosci” byla potomkami bolszewickich Zydów z Odessy (nie tylko z Odessy – H.R), którzy nie byli znani z nienawisci do komunizmu.

Coleman wyraznie przemilcza nienawisc tych rzekomych odesskich Zydów do Polski i polskosci!

Jestesmy mu jednak wdzieczni za to, ze za jego posrednictwem kilka milionów czytelników zachodnich dowiedzialo sie, kto zrodzil bekarta pod nazwa „Solidarnosc”.

Brzezinski – kontynuuje Coleman -jest autorem ksiazki, która powinien przeczytac kazdy Amerykanin (dlaczego tylko Amerykanin? – H.P.) zainteresowany przyszloscia Ameryki. Jej tytul: Era technotronicwa. To Klub Rzymski zlecil Brzezinskiemu napisanie tego instruktazu opanowywania USA przez globalistów. Zawiera wzmianki o potrzebie klonowania ludzi i o tak zwanych robotoids, to znaczy armii osobników majacych w przyszlosci zachowywac sie jak ludzie i wydawac sie byc ludzmi, ale którzy w istocie nie beda ludzmi w pelnym znaczeniu tego slowa3.

Brzezinski piszac w tej ksiazce o zadaniach USA dowodzil, ze Stany Zjednoczone poruszaja sie w kierunku ery róznej od wszystkich poprzednich: w kierunku ery, która moze latwo stac sie dyktatorska.

To wszystko nie bylo profetyzmem Brzezinskiego, jego autorstwa „geopolityka”. On po prostu rozwinal tezy przekazane mu przez Klub Rzymski i Komitet 300.

1. „Solidarnosc” przejawia sie w nazewnictwie lóz masonskich, zwlaszcza zydowskiego Bnai-Brith, m.in. w nazwie jednej z przedwojennych filii tej lozy w Polsce.

2. To znaczy zydowska agenture pod wodza Geremka, Michnika, Kuronia, Mazowieckiego.

3. Coleman nic rozwija watku „inzynierii genetycznej” oraz „inzynierii spolecznej”, czyli systemu prania mózgów i re-1 agowania mas ludzkich niemal na poziomic „odruchów Pawlowa”. Chodzi o tzw. „reakcje przcksztalccniowe”, w angielskim zargonie: reshape response, czyli o przeksztalcanie reakcji calych grup i spoleczenstw, jesli jest ona negatywna w stosunku do jakiejs akcji wladz. Po takich „przeksztalceniach”, tzw. opinia publiczna przestaje istniec, zamienia sie w reakcje zaprogramowanego stada. „Pranie mózgów” w angielskiej literaturze fachowej to braingwas-hing.

str. 157

Pisal jako czlonek Klubu Rzymskiego, Komitetu 300, CFR oraz – jak stwierdza Coleman doslownie: czlonek polskiej Black Nobility – Czarnej Szlachty!

Coleman w trosce o wlasna ojczyzne powtarza z moca to, co wbijal do glów swoich czytelników w innych ksiazkach. To mianowicie, ze Amerykanom wmówiono, iz najwiekszym niebezpieczenstwem grozacym Amerykanom jest moskiewski komunizm. Nie jest to prawda. Najwieksze niebezpieczenstwo -jego zdaniem – wywodzi sie od beznarodowych zdrajców, slugusów internacjonalnego global-komunistycznego Komitetu 300, usadowionych w strukturach rzadowych.

Dodajmy od siebie, ze piszac te ksiazke Coleman nie mógl znac rewelacji szpiegowskich zawartych w ksiazce Decoding Soviet Espionage in America, autorstwa Johna Eari Hayenesa i E. Harvey’a Kiehra7. Opierajac sie na rozszyfrowanych depeszach szpiegowskich do i z USA, jej autorzy wykazuja, ze USA znajdowaly sie pod calkowita infiltracja agentów Moskwy, choc autorom braklo odwagi dodac, iz byla to nacyjna wspólpraca zydostwa sowieckiego z amerykanskim na bazie tamtejszej Komunistycznej Partii USA. Skandal polegal na tym, ze agentów GRU chronili zgodnie: prezydenci Roosevelt i Truman, amerykanskie sluzby wywiadowczo-kontrwywiadowcze, a zdemaskowanym nie spadal wlos z glowy, spokojnie dozywali emerytur, piastowali nastepne wysokie funkcje panstwowe lub „emigrowali” z USA.

Takim nietykalnym byl przez cale dziesieciolecia slynny agent Algier Hiss, o którym ostrzegano w licznych doniesieniach amerykanskich patriotów z CIA i FBI. Sa wsród tych raportów wymowne „polonica”, m.in. dziewiec depesz potwierdzajacych, ze niejaki Boleslaw Gebert kryptonim „Ataman”, dzialacz KP USA, byl wybitnym agentem NKWD na gruncie Polonii amerykanskiej. Takim samym szpiclem NKWD byl inny Zyd Oskar Lange, wystepujacy jako tzw. „agent wplywu”. Inni agenci zydowscy informowali Zyda Stalina, ze w negocjacjach o Polske powinien byc twardy (Jalta i Poczdam), gdyz Roosevelt a potem Truman wbrew oficjalnym klamstwom, nie zamierzaj a bronic Polski i innych krajów przed okupacja sowiecka.

Klub Rzymski, za którym stal Komitet 300, byl sprawca 25-letniej wojny w Salwadorze, a takze wojny o Falklandy poczatkujacej przewrót rzadowy i destabilizacje ekonomiczna i polityczna Argentyny. Ta wojna zostala zaplanowana i sprowokowana przez Kissingelra i lorda Carringtona, wysokiego ranga czlonka Komitetu 300.

Komitet 300 posiada swych slugusów róznej rangi i czlonków we wszystkich rzadach glównych panstw zachodnich; czlonków NATO, osobników sprawujacych z nadania Komitetu kilka waznych funkcji jednoczesnie. Do takich nalezeli Harland Cleveland – byly ambasador USA w NATO; Joseph Slater – dyr. Instytutu Aspen;

Donald Lesh – byly pracownik amerykanskiej National Security Agency; George McChee i Claibome Pell. Agenci lub czlonkowie Komitetu sa w rzadzie USA, w Kongresie, na stanowiskach doradców kolejnych prezydentów, jako ambasadorowie i Sekretarze Stanu.

1. Yale Uniwcrsity Prcss, 1999.

2. Tenze Boleslaw Gebert po napasci Sowietów na Polske 17 wrzesnia 1939 roku, wmawial Polakom na wiecu w Detroit, ze Rosja zajmuje ziemie polskie po to, aby nie dac ich Niemcom. Zob.: Wojciech Bialasiewicz: Pomiedzy lojalnoscia a serc porywem. Chicago 1989, s. 32.

str. 158

W tej menazerii decydujacy ilosciowy jak i jakosciowy udzial maja Zydzi, co do karykaturalnych rozmiarów uroslo w dwóch kolejnych administracjach stypendysty Fundacji Rhodesa – Willy Clintona.

Nie ma znaczenia, kto w USA zostaje prezydentem, przedstawiciel jakiej partyjnej atrapy Olimpijczyków – „republikanów” czy „demokratów”. Kazdy posiada namaszczenie Olimpians, zwlaszcza Rockefellerów. Kazdy kandydat od czasów F.D. Roosevelta byl wyznaczany przez CFR, dzialal zgodnie z instrukcjami bossów z brytyjskiego Królewskiego Instytutu Spraw Miedzynarodowych – RIIA.

Instrukcje z tego „Komitetu Centralnego” globalizmu, sa przekazywane tajnie przez specjalne biuro Komitetu zlozone z setek specjalistów oraz organizacji. Dobrym przykladem emitowania dyrektyw „w dól”, jest wspomniany Niemiecki Fundusz Marshalla, naszpikowany czlonkami NATO i Klubu Rzymskiego, takich jak David Rockefeller z banku Chase Manhattan; Gabriel Hauge z prestizowych Manufactures Hanover Trust i Finance Corporation; Milton Katz z Fundacji Forda; Willy Brandt – przywódca Socjalist International (Miedzynarodówki Socjalistycznej) i agent KGB, Irving Bluestone – prezes zarzadu United Auto Workers Russell Train – prezes Klubu Rzymskiego oraz ekologicznej fundacji ksiecia Filipa – World Wildlife; Elizabeth Midgely – producent programów CBS; B.R. Gifford – dyr. Fundacji Rodziny Russell.

Klub Rzymski jako agenda Komitetu 300 dziala na calym swiecie, zazebiajac sie swymi personalnymi mackami o inne agendy. Do jego „frontowych” organizacji naleza m.in.:

– Liga Demokracji Przemyslowej. Jej slawni oficjele to m.in. Jeane Kirkpatric, Eugene Rostov, Irvin Suall, Lane Kirkland, Michael Novak, Albert Schneker. Ta „demokracja” przemyslowa polega na burzeniu tradycyjnych stosunków pracy na linii pracodawcy – pracownicy; na „praniu mózgów” przywódcom zwiazkowym. Szczególna uwage kieruje na przemysl stali, samochodowy oraz budownictwo.

– Dom wolnosci (Freedom House). Jego oficjelem jest Cari Gershman. Cel:

rozpowszechnianie socjalistycznych lgarstw wsród amerykanskich robotników, sianie niezgody i konfliktów1.

– Komitet Wiekszosci Demokratycznej. Oficjele: Jean Kirkpatrick, Ben Wattenburg, Elmo Zumwald, Midge Deetor.

– Instytut Badan Polityki Zagranicznej. Lider: Robert Strauss-Hupe. Cel:

oslabienie i doprowadzenie do zakonczenia badan kosmicznych przez USA (NASA).

– Socjaldemokraci USA. Przedstawiciele – niestrudzony Lane Kirkland, Howard Samuel, Sidney Hook, Bayard Rustin, Cari Gershman, Jay Levestone.

Cel: propagowanie radykalnego socjal-komunizmu, zwlaszcza wsród mniejszosci, tworzenie podobnych powiazan w krajach komunistycznych a obecnie „socjaldemokratycznych”, w tym takze w Polsce. Levestone byl przez kilka dekad glównym doradca amerykanskich prezydentów do spraw sowieckich, mial bezposrednie powiazania z Moskwa. Syjamskosc zydokomuny amerykanskiej i zydokomuny sowieckiej, to temat do osobnej dysertacji.

l. Doskonale analizowal te dywersje w zwiazkach zawodowych Zyd Noam Chomsky, wprawdzie trockista, lecz intelektualnie uczciwy i samodzielny, w szkicu: The New World Order, 1991. „Open Magazine”, New Jersey.

str. 159

– Instytut Zwiazków Socjalistycznych.

– Socjaldemokratyczny Komitet Organizacyjny Instytutu Socjalizmu Demokratycznego. Ilez tu w samej nazwie „socjalizmu”, „socjaldemokracji” i „demokracji”! Jak oni pracowicie eksploatuja te werbalne konie trojanskie w niszczonych przez nich demokracjach bezprzymiotnikowych! Cel jeden: gloszenie lewackich hasel i wcielanie ich w zycie USA i Europy.

– Centrum Badan Instytucji Demokratycznych. Rozmnazajac „instytucje demokratyczne”, nie mozna ich zostawic samym sobie, trzeba je permanentnie „badac”. Przewodza tym „badaniom”: zalozyciel owego Centrum a czlonek Komitetu 300 – Robert Hutchins, Harry Ashmore, Frank Kelly. Cel: modelowanie konstytucji USA w kierunku socjalistycznym.

– Harwardzka Klinika Psychologii. Liderzy: Kurt Lewin i 15 naukowców. Cel: stworzyc psychologiczny klimat dla dalszego obezwladniania USA.

– Towarzystwo Mont Pelerin. Fundacja ekonomiczna zajmujaca sie rozpowszechnianiem falszywych teorii ekonomicznych, promujacych globalizacje handlu i ekonomii.

– Instytut Hoovera. Zalozony rzekomo do walki z komunizmem, szybko przeksztalcil sie w swe przeciwienstwo. Roczny budzet wynosil dwa miliony dolarów pochodzacych z firm pod „patronatem” Komitetu 300. W latach 80. obral kurs na „zmiany pokojowe” w stylu Gorbaczowskiej „pierestrojki” komunizmu sowieckiego na globalny.

Globalisci od poczatku wiedzieli, ze opór narodów przeciwko swiatowemu ukolchozowieniu bedzie narastal. Nadali wiec odpowiedni rozmach tzw. ksztaltowaniu pozytywnych postaw opinii publicznej. Powolali w tym celu szereg instytutów prania mózgów. Duza czesc tego co obecnie widzimy w „polskiej” telewizji i czytamy w polskojezycznych gazetach, jest papka starannie przetworzona przez instytucje „badajace” opinie publiczna. Ich wspólna matka jest Instytut Tavistock. Poznamy profesjonalna w tym kierunku robote szefa Instytutu, Zyda Teodora Adorno, który stworzyl muzyke atonalna dla Beatlesów i pozostalych grup rockowych. Z jakim skutkiem – dowiemy sie z rozdzialu: Zabrania sie zabraniac. W dzisiejszych czasach ludzie wierza, ze sa dobrze i obiektywnie informowani. Te niby nasze wlasne opinie i oceny, sa produktem instytutów badawczych Ameryki i Anglii. Ponurym przykladem takiej-inwazyjnej manipulacji opracowanej przez Instytut Tavistock, byl obraz Iraku, jako rzekomo smiertelnego zagrozenia dla „swiatowego pokoju”, a Saddama Husseina jako groznego wroga USA.

Drugim przykladem byl los M. Noriegi.

Kiedy Gerge’owi Bushowi nakazano wojne z Irakiem, to w ciagu dwóch tygodni opinia w USA i na calym swiecie zwrócila sie w rezultacie propagandowego prania mózgów – przeciwko Irakowi i jego przywódcy. A przeciez tenze Hussein byl przedtem pupilem Waszyngtonu, otrzymywal wsparcie finansowe. Nagle okazal sie – wraz ze swoja chlopska armia – grozny dla swiata, poniewaz przestal byc posluszny. A przestal dlatego, ze zajal Kuwejt, karykature panstwa, przyczólek dywersji politycznej, wykrojony w tym wlasnie celu po wojnie przez Anglików wycofujacych sie z tego rejonu. Z terenu Kuwejtu wiercono rope znajdujaca sie juz w zlozach irackich. Saddam byl kochanym przyjacielem Busha, uprzywilejowanym partnerem handlowym.

str.160

Kiedy nalezalo polozyc stalowe lapy na roponosnym Kuwejcie i calej Zatoce, Hussein przestal byc kochany. Takie sa zwykle losy „umiarkowanych” dyktatorów. Umiarkowany byl Mussolini, Hitler.

Podobnie Marcos, Duvalier i inni kacykowie. Noam Chomsky w cytowanym studium: New World Order, pisal w zwiazku z tym:

– czy jestes umiarkowany czy nie jestes, nic to nie ma wspólnego z tym, jakim jestes morderca albo jak jestes wystepny czy represyjny. Chodzi tu bowiem o to, czy zaspokajasz interesy Stanów Zjednoczonych.

Chomsky tym cytatem takze wykazuje swoiste umiarkowanie, poprawnosc polityczna. Nie dotyka istoty zjawiska otwarcie, jak to czyni Coleman: nie dodaje, ze jestes poprawny i akceptowany nie dlatego, ze jestes akceptowany przez USA, tylko desygnowany przez Olimpians z Komitetu 300.

Handel narkotykami jest od stu lat kontrolowany przez agendy Komitetu. Rozpoczela go British East India Company, a byl kontynuowany przez Dutch East India Company. Obie te firmy kupczace biala smiercia, byly kontrolowane przez Komitet 300. W 1931 roku dyrektorzy naczelni tzw. „wielkiej piatki” brytyjskich firm, zostali odznaczeni nagroda Rees if the Realm – w rzeczywistosci za pranie brudnych pieniedzy narkotykowych. O takich honorach decyduje królowa brytyjska. To ona odznaczala i odznacza ludzi z czolowych pozycji w handlu narkotykami.

Oto tylko niektóre z banków brytyjskich, trudniace sie praniem narko-dolarów i narko-funtów: Bank Middle East, Bank Midland, National and Westminster Bank, Bank Barciay, Royal Bank of Canada, Hong Kong and Shanghai Bank, Bank Baring Brothers. O handlu narkotykami pisze szerzej w innym rozdziale; tu dodajmy, ze ludzie sterowani przez Komitet 300 znajduja sposoby na ochrone hurtowych transportów heroiny z Hon-g-Kongu, Turcji, Iranu i Pakistanu. Handel narkotykami przejal w pewnym momencie kartel z Cali. Jego rynki znajduja sie w Los Angeles, Nowym Jorku, Houston. I oto na przeszkodzie w przeplywie narkotyków stanal Manuel Norgiera, dyktator Panamy. Czy Bush otrzymal rozkaz z Londynu do zorganizowania przez CIA porwania Manuela Noriegi, bo ten stal sie przeszkoda w swobodnym przeplywie narkotyków „królewskiej” mafii? Noriega czynil to równiez przez blokowanie bankowosci Panamy, a to utrudnialo pranie narkodolarów. Opierajac sie na relacjach kilku agentów wywiadu Coleman stwierdza, ze Bush po kilku naglacych^ telefonach brytyjskiego ambasadora w Waszyngtonie, zdecydowal sie na inwazje Panamy. Jak na komende, inwazje poparla prasa brytyjska oraz „New York Times” i inne amerykanskie tuby Olimpians.

A przeciez Noriega, podobnie jak Hussein, byl ulubiencem Waszyngtonu. Czesto spotykal sie z Williamem Casey’em, szefem CIA, a takze z Oliverem Northem, co najmniej dwukrotnie spotkal sie z Georgem Bushem. Czesto widywano go w Pentagonie, gdzie byl traktowany jak jeden z arabskich potentatów.

Noriega przestal byc „umiarkowany” z chwila, kiedy kartel narkotykowy z Cali przejal kontrole nad handlem narkotykami z calej Poludniowej Ameryki. Atak amerykanski kosztowal smierc okolo 7000 mieszkanców Panamy i wielkie zniszczenia. Nie znaleziono nic, co by potwierdzalo klamstwa, ze Noriega to hurtowy dealer narkotyków. Nie pozostalo wiec nic innego jak go porwac, wywiezc do USA i skazac na dlugoletnie wiezienie w spreparowanym oskarzeniu i procesie.

str. 161

Mniejszym zlem byl skandal, niz paraliz panamskich banków pracujacych dla bossów z Komitetu 300.

Albo afera pod nazwa Watergate: plan zabójczy Nixona ukartowali Kissinger z generalem Haigiem na polecenie Komitetu 300. Powód ten sam, który kosztowal zycie kilku innych prezydentów USA: nieposluszenstwo wobec polecen Olimpians. Do pewnego czasu Nixon takze byl „umiarkowany”. Wypromowal go przeciez na prezydenta D. Rockefeller.

Watergate bylo najwieksza prowokacja uruchomiona przez Komitet 300 i Okragly Stól oraz Królewski Instytut Spraw Miedzynarodowych. Siady prowokacji biegly do ludzi Okraglego Stolu, stamtad do RIIA, a konczyly sie na królowej Anglii. Ponizenie Nixona bylo czytelna lekcja i ostrzezeniem dla przyszlych prezydentów. Kennedy’ego zamordowano, Nixonowi zmontowano prowokacje „podsluchowa”: lepsze to niz kula od jakiegos „niezrównowazonego” zamachowca, która pózniej ostrzegawczo poslano Reaganowi.

Ludzie z Komitetu 300 nakazali prezydentowi Wilsonowi wojne przeciwko Niemcom; potem Rooseveltowi pozwolic na atak japonskiej armady okretów na Peari Harbour – pretekst do wypowiedzenia wojny Niemcom. Komitet 300 rozkazal Ameryce podjac wojny w Korei i Wietnamie, potem wojne w Zatoce Perskiej. Stany Zjednoczone po drugiej wojnie swiatowej prowadzily piec krwawych wojen lokalnych, w których zginely setki tysiecy mlodych Amerykanów. Wszystkie – na polecenie bossów z Komitetu 300, CFR, RIIA. Kennedy’ego zabito na oczach swiata; papieza Jana Pawia I zamordowano w lózku trucizna w przededniu czystki wsród masonerii usadowionej w Watykanie. Jego nastepce – Jana Pawla II czekal ten sam los, tym razem na oczach swiata. Zamachowiec nie chybil, a ocalenie papieza bylo splotem kilku „milimetrowych” okolicznosci, a w istocie, opieka opatrznosci.

Jedna z najbardziej powazanych osób prowadzacych badania opinii publicznej, jest czlonek Komitetu 300 – Daniel Yankelovich (Jankielowicz?) z firmy Yenkelovich Skelley and White. Tysiace socjologów pracuja dla mediów jako fachowe zaplecze do kreowania Nowej Opinii na dowolny temat. Nastepnie moze ona zostac rozpowszechniona na skale swiatowa w ciagu kilkunastu dni. Oto zródla i tajemnice naglego, masowego potepiania przez „spolecznosc miedzynarodowa” jej niedawnych wspólników, pupilów, dyktatorów, oszustów, albo nagle „zbuntowanych” prezydentów.

Strukture Komitetu 300 przedstawia zalaczony diagram, tu zatrzymajmy sie przy Instytucie Tavistock istniejacym przy uniwersytecie Sussex, bedacym pod kontrola RIIA, którego hofjuden (wplywowym Zydem) w Ameryce, jest Henry Kissinger. Instytut Tavistock „wyprodukowal” Beatlesów, ich degenerujaca muzyke, o czym Coleman pisze obszerniej na str. 95-98. To tam powstaly takie pojecia j akfuture shocks, teangers (malolaty), beat generation i inne kultowe zawolania.

Instytut Tavistock, to caly system instytutów i osrodków badawczych, spietych ta wlasnie nazwa. Jego macki siegaja wszedzie. Oto niektóre jego agendy.

Instytut Hudsona. Pomagal NASA w programowaniu badan kosmosu, lansowal takze mode mlodziezowa oraz strategiczne idee – globalizm.^Jedynie trafna nazwa Instytutu Hudsona, to naukowa pralnia mózgów! Hudson doradza takze wielu firmom Komitetu 300, takim gigantom jak RAND, Xerox, General Eletric, General Motors, IBM.

str. 162

Jego klientem jest takze amerykanskie Ministerstwo Obrony w zakresie obronnosci cywilnej oraz kontroli zbrojen i bezpieczenstwa narodowego.

Instytut Badan Spolecznych. Jego glównymi klientami w samych tylko Stanach Zjednoczonych sa: Fundacja Forda, Departament Obrony, Departament Sprawiedliwa sci, uslugi pocztowe.

Instytut Przyszlosci. Nie jest to typowa agenda Tavistocka, poniewaz zostala sfinansowana przez Fundacje Forda, ta jednak korzysta z uslug innych agend Tavistocka. Instytut para sie praktyczna futurologia wybiegajaca w niektórych zagadnieniach o 50 lat naprzód. Jego zadaniem jest przewidywanie i profilowanie zmian socjo-ekonomicznych. Inne jego zadanie, to ostrzegac o odstepstwach od uznawanej przez globalistów „normalnosci”. Poprzez tzw. Delphle Panes decyduje o owej „normalnosci”, przygotowujac dokumenty sluzace do sterowania rzadem. Instytut poleca takie akcje, jak liberalizacja prawa do aborcji, uzywanie narkotyków, antykoncepcja w szkolach, rejestracja broni, legalizacja homoseksualizmu, promowanie kontroli urodzen. Ta wyliczanka „badawczych” preferencji Instytutu Przyszlosci wystarczajaco obrazuje antycywilizacyjny charakter tej agentury Bestii.

Instytut Badawczy Stanforda. To klejnot w koronie Tavistocka na gruncie USA. Powstal w 1946 roku. Na czele stanal Charles Andersen. Kladl nacisk na kontrole umyslów i nauki przyszlosci. Pierwsze dzialania Stanforda skupily sie na obronnosci w zwiazku z rzekoma „zimna wojna” zydostwa amerykanskiego z zydostwem sowieckim. Z czasem przeszedl do badan kadr zarzadzajacych, biur nauki i technologii, uslug wywiadowczych dla biznesu, obronnosci i inzynierii, badan lotnictwa. Jednym z tajnych projektów Stanforda byly prace nad bronia chemiczna i bakteriologiczna, których USA zazarcie sie wypiera.

Instytut Stanforda jest podlaczony do ponad 200 mniejszych instytucji badajacych kazdy aspekt zycia w Ameryce. Jest to szczatkowo znane Amerykanom pod nazwa sieci ARPA, pod która kryje sie najbardziej rozlegla kontrola otoczenia kazdego obywatela USA. Komputery Stanforda sa zespolone z komputerami okolo 2500 siostrzanych jednostek „badawczych”, m.in. CIA, laboratoriami telefonicznymi Beli, wywiadem armii USA, Biurem Wywiadu Marynarki, RAND, MIT, Harward.

Korporacja Badan Rozwoju – RAND. Jest to agencja najbardziej powiazana z Tawistock, zarazem najbardziej prestizowa placówka w zakresie kontroli polityki USA na kazdym poziomie. Gdyby USA byly panstwem niezaleznym, cos takiego jak RAND i pozostale tego typu agentury globalizmu, zostalyby rozpedzone przez Kongres i FBI na cztery wiatry. Nieprzerwanie analizuje polityke USA, zarazem profiluje badania kosmiczne tego mocarstwa, inspiruje setki programów militarnych, wspólpracuje z CIA w powiazaniu ze stosowaniem narkotyków sluzacych do zmiany umyslowosci, takimi jak SLD. Niektórzy z klientów RAND, sama ranga swoich nazwisk swiadcza o prestizowosci tej agentury Komitetu 300. Sa to: AT&T (Amerykanska Firma Telefoniczna i Telegraficzna), Bank Chase Manhattan, IMB, Narodowa Fundacja Nauki, Partia Republikanska, Sily Lotnicze USA, Departament Energii, Departament Zdrowia. Z uslug RAND korzystaja tysiace bardzo waznych firm, instytucji rzadowych i organizacji.

str. 163

Wsród speców RAND znajduje sie gmpa przewidujaca czas i kierunek przyszlej wojny nuklearnej, opracowuje jej kolejne scenariusze. RAND zostal pewnego razu oskarzony o prace na rzecz ZSRR w celu ustalenia warunków kapitulacji przed ZSRR, ale sprawie szybko „ukrecono leb”.

Glównymi instytucjami Tavistocka w USA, zaangazowanymi w pranie mózgów na wszystkich poziomach, wlacznie z ludzmi rzadu, wojsk, biznesu, religii i edukacji, sa:

Instytut Hudsona, Instytut Badan Politycznych, Instytut Technologii Massachussetts, Narodowe Laboratoria Szkoleniowe, korporacja RAND, Instytut Badawczy Stanford, Szkola Whartona na uniwersytecie w Pensylwanii. Coleman ocenia w swojej pracy, iz laczna liczba osób zatrudnionych w USA w ramach agend Tavistock – Komitet 300, wynosi okolo 50 000, a ich fundusze dochodza do 10 bilionów dolarów.

Druga grupa pracujaca dla Komitetu 300 to „Eagle Star” (Orle Gwiazdy), która po drugiej wojnie zmienila nazwe na „Grupe Star”. To potezny syndrom firm zazebiajacych sie jak tryby zegarka. Panuje nad piecioma kluczowymi dziedzinami wspólczesnej cywilizacji i ataku na te cywilizacje: ubezpieczenia, bankowosc, nieruchomosci, rozrywka, technologia wlacznie z cybernetyka i komunikacja technologiczna.

Ta ostatnia przez 30 ostatnich lat XX wieku pracowala nad wytworzeniem bio-czipu, za pomoca którego zostanie „zakolczykowany” kazdy czlowiek na Ziemi, co omawiam w innym rozdziale tej pracy.

Bankowosci takze poswiecimy obszerne fragmenty. Tu nalezy wspomniec o roli banków jako pralni brudnych pieniedzy pochodzacych glównie choc nie tylko, z handlu narkotykami. Glówne z tych szacownych „pralni” to: Bank Angielski, Bank Rezerw Federalnych (USA), Bank Swiatowy, MFW, Bank Hong-Kong, Bank Szanghaj. Kazdy z nich kontroluje tysiace banków pomniejszych7, a z wazniejszych: wloski Bank Com-merciale, Banca Privee, Banko Ambrosiano, Bank Holenderski, Bank Barciay, Bank Kolumbijski (narkotyki), Bank Ibero-Amerykanski, Bank Mercantii de Mexico, Narodowy Bank Panamy, Bank Bankoku – Metropolitan, Bank Leumi, Bank Hapoalim, Bank Standard, Bank Genewski, Bank Islandii, Bank Szkocji, Bank Montrealu, Królewski Bank Kanady. To tylko niektóre ze specjalizujacych sie w praniu brudnych pieniedzy.

W innym rozdziale omawiam zydowski monopol na metale szlachetne i diamenty. Tu króluja niepodzielnie Oppenheimerowie. Coleman twierdzi, ze ta rodzina jest nawet wazniejsza niz Rockefellerowie! Do pewnego czasu jedyna konkurencyjna firma dla Oppenheimerów byly Polaczone Pola Zlota Afryki Poludniowej, lecz Oppenheimerowie przejeli nad nimi kontrole jako najwiekszy udzialowiec i od tego czasu w rece tego czlonka Komitetu 300 przeszly glówne swiatowe zloza zlota, diamentów, platyny, tytanu, miedzi, zelaza, uranu i 52 innych metali. Rzadza nimi Oppenheimerowie, a nimi niewidzialna „Dziewiatka” Komitetu 300. Poczatek dal Cecii Rhodes.

Firmy ubezpieczeniowe odgrywaja kluczowa role w interesach Komitetu 300. Wloskie -jak Assicuraziono Generali (Wenecja) czy Riunione Adriatica di Sicura, posiadaja w ich zarzadach czlonków Komitetu 300, jak rodzina Giustiniani, sir Jocelyn Hambro, Umberto Ortalani i inni przedstawiciele wloskiej Black Nobility.

1.W tym zwlaszcza polskie, opanowane juz w 75 procentach przez kapital obcy, kretacko nazywany przez polskich eurofolksdojczy podmiotami (pomiotami?) strategicznymi.

str. 164

Angielskie firmy ubezpieczeniowe calkowicie kontrolowane przez rodzine królewska, to: Eagle Star i Prudential. Na czele tych firm plasuje sie Eagle Star, poniewaz jej wlascicielami sa czlonkowie rodziny królewskiej. Eagle Star jest atrapa dla brytyjskiego wywiadu sterowanego przez Komitet, a takze dla glównych brytyjskich banków, wlacznie z Hill-Samuels i Barciey Bank.

Choc wedlug prawa brytyjskiego wymienianie nazwisk oficjeli z MI-6 (wywiadu), jest powaznym przestepstwem, Coleman jednak wymienia niektórych. Sa to: Lord Hartley Shawcross, Sir Bnan Edward Mountain, Sir Kenneth Keith, Sir William Stephen-son, Sir William Wiseman. Kazdy z nich jest powaznie zaangazowany w dzialalnosc glównych firm i korporacji podleglych czlonkom Komitetu 300. Niektóre z nich to: Korporacja Xerox, ITT, IMB, RCA, CBS, NBC, BBC, CBC, RAYTHENON, Textron, Bendix, Petroleum (brytyjskie), Kuhn Loeb, General Electric.

O ich potedze finansowej niech swiadczy fakt, ze roczne obroty niektórych, przewyzszaja produkty narodowe brutto wielu krajów sredniej wielkosci, jak np. Polska.

Slynny Wall Street – matecznik gield nowojorskich zajmuje sie rynkiem akcji w imieniu Komitetu 300. Wszystko jest tam kontrolowane przez Bank Anglii, którego instrukcje sa przekazywane przez grupe Morgana i wdrazane przez glówne domy brokerskie – ich zwierzchnicy sa gwarantami realizacji dyrektyw Komitetu. W innym rozdziale wykazuje, ze londynska City skupia wiekszosc swiatowych dziennych obrotów bankowych i maklerskich, te ostatnie takze poprzez Wali Street.

Wszystkie amerykanskie glówne sieci telewizyjnego masowego prania mózgów, sa scisle kontrolowane przez Olimpians. Trzy glówne sieci telewizyjne powstaly jako „produkty uboczne” RCA – Radio Corporation of America (Korporacja Radiowa Ameryki). Dotyczy to zwlaszcza poteg telewizyjnych jak NBC, ABC, CBS. Wszystkie trzy sa zdominowane przez wywiad brytyjski!

Korona Brytyjska kontroluje firmowe dominia w Kanadzie. Wykorzystuje do tego swych poteznych plenipotentów – m.in. rodzine Bronfmanów, poslusznie wykonujacych królewskie polecenia. Holding Trizec, formalna wlasnosc Bronfmanów, tak naprawde jest kanadyjska wlasnoscia Królowej. Handel opium z Poludniowo-Wschod-nia Azja przecina sie z imperium Bronfmanów.

Podobnie jak amerykanski odpowiednik brytyjskiego RIIA – CFR, Kanadyjski Instytut Spraw Miedzynarodowych – CHA jest bekartem RIIA i kieruje caloscia polityki kanadyjskiej. Od chwili powstania CHA (1925), jego czlonkowie regularnie zajmuja fotele Sekretarzy Stanu w Kanadzie. CHA jesfpewiazany z organizacja RAND od czasów Kennetha Stronga, czlonka Komitetu 300 – drugiego ranga zwierzchnika MI-6 w czasie drugiej wojny swiatowej. W latach 80. zasiadl on w zarzadach najbardziej dochodowych narkotykowych pralni, jak Bank Schanghai, Bank Nowej Szkocji – swoiste szamba gromadzace brudne kanadyjskie dolary narkotykowe.

Dla Brytyjczyków i narodów Europy, media wyprodukowaly i pielegnuja sielankowy obraz rodziny królewskiej: pompatyczne stroje, karoce, sympatyczny anachronizm królewskosci, co jakis czas skandalik obyczajowy. W rzeczywistosci jest to gniazdo hien i piranii – by nie ublizac innym poczciwym drapieznikom pozerajacym swe ofiary dla przezycia, a nie dla miliardów. Swiat nigdy sie nie dowie na szersza skale, jak szkodliwa i niebezpieczna jest monarchia brytyjska.

str.165

Jest to konstelacja najbardziej skorumpowanych, bezwzglednych i cynicznych osobników. Rycerze tzw. Porzadku Garter, funkcjonujacy na szczycie Komitetu 300. to najbardziej „zaufana” rada Królowej Elzbiety II. Wielu z nich bylo odpowiedzialnych za nadzorowanie prohibicji w USA, a to wlasnie z brytyjskiej Kanady masowo dostarczano wtedy do USA angielska whisky. Wsród tych przemytników byl m.in. czlonek Komitetu 300 — Eari Haig, który dal pozwolenie na handel whisky Joe Kennedy’emu. Zarówno idea prohibicji, jak i masowi dystrybutorzy zakazanego alkoholu, byli tworami Korony Brytyjskiej, dzialajacej poprzez bossów Komitetu 300.

Byl to niewiarygodnie jak na owe czasy dochodowy „przekret”: zakazac, a omijajac zakazy zbijac krocie poprzez prawna eliminacje konkurentów! Ten sam trick powtórzono z narkotykami: zakazac, a zbierac setki miliardów poprzez patronowanie produkcji i dystrybucji narkotyków oraz pranie narkotykowych miliardów!

Kanada jest tradycyjna trasa dostaw heroiny z Bliskiego Wschodu. Monarchia brytyjska strzeze tej tajemnicy przed swiadomoscia jej „ukochanych poddanych”. Królowa Elzbieta II steruje Kanada poprzez Gubernatora Generalnego: jest on jej osobistym przedstawicielem i czlonkiem lozy masonskiej Rycerzy Sw. Jana z Jerozolimy.

Komitet 300 byl ojcem Miedzynarodowego Instytutu Studiów Strategicznych7 pod auspicjami Okraglego Stolu. Instytut jest tuba czarnej propagandy rozsiewanej przez agendy Tawistocka, a takze zleceniodawca „mokrej roboty” – mordowa-I nia przeciwników na zlecenie mafiosów z Komitetu 300.

Czlonkami owego IISS jest 87 agencji prasowych, 138 waznych wydawców prasowych i setki wplywowych dziennikarzy. IISS zajmuje sie produkcja czyli „ksztaltowaniem” opinii publicznej. Wykonuja te robote popularni dziennikarze, prezenterzy, wydawcy. Zrezygnowano z tradycyjnej roli ksiazki w tej dziedzinie: powstaje ona dlugo, dociera do niewielu odbiorców. Potezne dzienniki i tygodniki dzialaja jak walec drogowy: nikt nie zdola im zejsc z drogi.

W 1983 roku miedzynarodówka bankierska spotkala sie w Williamsburgu w Wirginii, aby opracowac strategie przygotowania USA na calkowita dezintegracje systemu bankowego tego kraju. To zaplanowane wydarzenie mialo „pospieszyc” Senat USA do zaakceptowania kontroli Miedzynarodowego Funduszu Walutowego nad polityka monetarna i fiskalna tego mocarstwa finansowego i ekonomicznego! Gdyby USA, czyli amerykanskie zydostwo nie przyjelo tej decyzji swych wspólbraci z Olimpu, USA z pewnoscia zostalyby poddane takim dezintegracyjnym dzialaniom. Wzór i przyklad spoczywal w lamusie historii: kiedy Zydzi przed pierwsza wojna swiatowa zapragneli zawladnac systemem bankowym Stanów Zjednoczonych, wywolali panike bankowa:

spoleczenstwo z ulga przyjelo wtedy powstanie Banku Rezerw Federalnych. Po prostu grupa zydowskich bankierów nazwala siebie „Bankiem Rezerw Federalnych” z prawem bicia monet, druku banknotów, ustalania kursów.

Propozycja owej dezintegracji systemu finansowego USA zostala zaaprobowana przez Grupe Dichtiey, powstala w maju 1982 roku w parku Dichtiey w Londynie. W dniach 10-11 stycznia grupa dzentelmenów spotkala sie w Waszyngtonie i naruszajac tzw. ustawy Shermana i Claytona – konspirowala nad naruszeniem monetarnej i finansowej suwerennosci USA. –

1.Institute for Strategie Studies.

str. 166

Prokurator Generalny USA wiedzial o tym spotkaniu i znal cel tego spiskowania. Zamiast aresztowac spiskowców, nie zrobil nic, aby ich przynajmniej oskarzyc o przestepstwo federalne. W swietle wymienionych aktów Shermana i Claytona – dowód spiskowania wystarczy do skazania za konspiracje przeciwko panstwu. Byly na to wystarczajace powody i dowody. Grupa Dichtiey, inaczej zwana Fundacja, spotkala sie tam na zyczenie brytyjskiego Królewskiego Instytutu Spraw Miedzynarodowych, a jej gospodarzami byli ludzie Okraglego Stolu. Nikt w amerykanskim Departamencie Sprawiedliwosci nie mialby odwagi podjac samobójczych dzialan przeciwko Olimpians!

Plan przejecia przez MFW kontroli nad finansami USA, a w razie oporu Senatu

– dezintegracji systemu finansowego USA, byl dzielem Harolda Levera, wplywowego syjonisty, czlonka Komitetu 300, bliskiego rodzinie królewskiej. Harold Lever byl wtedy dyrektorem gigantycznego konglomeratu firm o nazwie Unilever, korporacji podleglej Komitetowi 300. Plan Levera zmierzal do opanowania banków centralnych wszystkich krajów przez Miedzynarodowy Fundusz Walutowy, w celu budowania jednego swiatowego systemu bankowego podleglego waskiej grupie finansowych gangsterów. Plan zostal zrealizowany z sila powolnego walca drogowego. Zdemolowal kilkanascie lat pózniej finanse i bankowosc Polski posierpniowej. Jego skutki w wymiarze swiatowym sa trudne do przecenienia. Byl to przyslowiowy milowy krok na drodze do budowania Jednego Rzadu Swiatowego.

Podobnej inwazji Bestii doswiadczaja religie swiata, zwlaszcza chrzescijanstwo. Coleman stwierdza obrazowo, ze Koscioly chrzescijanskie na zachodzie staly sie czyms troche wiekszym od klubów towarzysko-dyskusyjnych. Sa prowadzone na pasku Swiatowej Rady Kosciolów (WCC). Wbrew pozorom -jak stwierdza Coleman, geneza Swiatowej Rady Kosciolów wcale nie siega do Moskwy lecz do londynskiej City, co potwierdza schemat wplywów Komitetu 300.

Bili Clinton nie jest przypadkowym stypendysta Rhodesa. Od dziecka byl formowany przez Iluminatów do najwyzszych oficjalnych funkcji. Ostatecznie Iluminaci wybrali mu prezydenture USA. Jako kilkunastoletni chlopiec zostal czlonkiem mlodziezowej sekcji (sekty) pod nazwa Zakon de Molay. Zalozyl to masonskie „przedszkole” w 1919 r. niejaki Frank S. Land, od poczatku sponsorowany przez masonerie, podobnie jak masonskie mlodziezówki w rodzaju YMCA (dla chlopców) oraz YWCA

— dla dziewczat. Nazwa: Zakon de Molay pochodzi od nazwiska Jacquesa de Molaya, ostatniego Wielkiego Mistrza Zakonu Templariuszy, spalonego na stosie na jednej z wysp Sekwany w poblizu katedry Notre Dame 18 marca 1314 roku.

Stowarzyszenie blyskawicznie rozroslo sie w USA do 85 „kapitul” we wszystkich stanach Ameryki, w ówczesnym Dystrykcie Kolumbii, a potem mialo rakowate przerzuty do 12 innych krajów. Glówna siedziba bylo Cansas City. Molay’ami zarzadza Wielka Loza Florydy: w jej sklad wchodzi 250 wybitnych masonów z calego swiata’, mamy wiec masonska mlodziezówke o rozmiarach globalistycznych.

l. W.M. Hollis: Allied Masonie Groups and Ries, 1966, s. 19. Cytuja: Michal Baigent, Richard Leigh: Swiatynia i Loza, op.cit s. 236.

str. 167

Kazda kapitula musi miec wsparcie osrodka masonskiego, a do jej organu nadzorczego – Rady Doradczej, obowiazkowo nalezy masonski Mistrz. Czlonkami zakonu sa chlopcy w wieku 12-18 lat.

Jak zawsze, kazda atrapa masonerii powoluje sie na „doskonalenie cnót”, w których nie brakuje Patriotyzmu, Wiernosci, (masonskiej). Milosci Synowskiej (do rodziców). Ale to program dla „profanów”. W wewnetrznej publikacji Zakonu czytamy:

Zakon jest przeciwny zgrupowaniu kosciola, szkoly i wladzy pod jednym dachem’.

Jednym slowem: my ich sami, poza kosciolem i szkola przy gotujemy do doroslego zycia. Jak przygotowali Clintona – juz wiemy.

Clinton jest poprzez koligacje zwiazany z Russellami, Taftami, Hammanami, Rockefellerami. Springmaier podaje, ze William Jefferson Blythe Clinton, to potomek odlamu Russellów, ponadto w zylach Clintona plynie wiecej krwi brytyjskiej monarchii, niz u kazdego innego amerykanskiego prezydenta!

Jak wiemy, Russellowie sa odpowiedzialni za powstanie elitarnej lozy Skull and Bones, Towarzystwa Biblijnego, Towarzystwa Straznica (Swiadków Jehowy) oraz tzw. Cór Izabeli (DOI).

Nieuchronnie dochodzimy tu do rodziny Harrimanów – wspólników Plescotta Busha – ojca George’a. Hammanowie znaczaco zapisali sie w zyciu Billa Clintona. Pamela – zona Averela Hammana – dyrektora firmy ojca G. Busha, odgrywala wyjatkowo wazna role w zyciu B. Clintona, lecz 270 milionów Amerykanów nie ma szans o tym sie dowiedziec. To Pamela Harriman zebrala wiecej pieniedzy dla Partii Demokratycznej na kampanie Clintona, niz jakakolwiek inna osoba. Stworzyla komitet zajmujacy sie dzialalnoscia polityczna nazwany „Pam PAC”. Kiedy Clinton przegral wybory na gubernatora, Pamela („Paw”) wyznaczyla go na szefa owego „Pam-PAC”.

Kiedy Clinton byl uczniem liceum – uscisnal dlon prezydenta J. Kennedy’ego. Cóz dziwnego w tym przypadkowym spotkaniu?

l. Tamze.

str. 168

(Zdjecie) Mlodziezowy Dystrykt De Malayowców podlegly Wielkiej Lozy New York. Z takiej masonskiej mtodziezówki wyszedl Willy Clinton. Tak inwestuje sie w przyszle kariery. W srodku (stoi) „leader” John Butcher.

Otóz nie bylo przypadkiem, ze mistrzem ceremonii owego dnia byl przy tym spotkaniu Winthrop Rockefeller, wówczas gubernator stanu Nowy Jork. Springmaier podtrzymuje pogloske, iz Winthrop Rockefeller jest rzeczywistym ojcem B. Clintona!

I dodaje: W materialach filmowych z tego spotkania niedawno prezentowanych w mediach establishmentu, ze scen, w których pojawiaja sie Clinton i Kennedy, wycieto Rockefellera – jak myslicie — dlaczego?

Idolem i mentorem Clintona w kolejnym jego bractwie Rhodes Scholars, byl profesor Carroll Quigley, archiwista CFR. Bliskosc Clintoan i Quigley’a, to jeszcze jeden przyklad zwiazków prezydenta z Iluminatami.

Kilku nawróconych na chrzescijanstwo eks-czamoksiezników zidentyfikowalo partnera Clintona w wyborach prezydenckich – Al. Gore’a jako czarownika. Ksiazka autorstwa Zyda Al. Gore’a (po rosyjsku „gore” – pali sie! – Czyzby?) propaguje szereg czarnoksieskich watków, takich jak kult Matki-Gai, dlatego Gore przewodzi oszukanczej „ekologii”. Jako senator, Gore byl bliskim przyjacielem Armanda Hammera, przyjaciela Lenina, który krazyl jako kurier zydowskich bankierów miedzy Moskwa i Ameryka, mial domy w obydwu panstwach, posredniczyl w wywozie z Rosji nieprzebranych zasobów carskiego zlota.

Matka Al. Gore’a nie chciala, by dziecko urodzilo sie w najblizszym szpitalu: pojechala kilkadziesiat mil dalej, aby rodzic w Aleksandrii – to miasto ma kultowe znaczenie dla masonów, okultystów, kabalistów, satanistów. Kiedy w 1799 roku zmarl prezydent Washington i chowano go w rodzinnym Mont Vemon z pelnym masonskim ceremonialem i honorami, to eskorte prezydenta w jego ostatniej drodze stanowili czlonkowie Lozy nr 22 z Aleksandrii7.

1. W „Ganspac Brief” z wrzesnia 1998 widnieje weekendowa fotografia przedstawiajaca Armanda Hammera w otoczeniu rodziny Gore’ów: seniora Al Gorc’a, jego zony Pauliny i dzieci — Nancy i piecioletniego Al (Alberta) Gorca Jr – pózniejszego prezydenta.

str. 169

Byli eks-satanisci utrzymuja, ze Al. Gore zajmuje wysoka pozycje wsród Iluminatów i ma odegrac wazna role w budowaniu Anty–Kosciola. Jest na dobrej drodze: kiedy to pisze – luty 2000, startuje w wyborach prezydenckich, lecz wydaje sie pewne, iz ciche namaszczenie do fotela prezydenckiego otrzymal George Bush Jr. Gore w nastepnych wyborach? Al. Gore wraz z B. Clintonem na konwencji Partii Demokratycznej zgodnie podnosili rece oswiadczajac z moca przysiegi, ze ich administracja bedzie Nowym Przymierzem.

Brat B. Clintona wyladowal w wiezieniu za handel narkotykami. Wiadomo, Bili równiez w tym uczestniczyl jako gubernator Arkansas. Billowi oczywiscie nie mógl spasc ani jeden wlos z jego tapirowanej fryzury.

Kolejna ciekawostka: glówny doradca kampanii Billa Clintona – James Carville zostal przedstawiony w „Peaole’s Maeazine” z nentaeramem na srodku czola! Amerykanie mogli podziwiac prezydenta Clintona podczas uroczystosci inauguracyjnej pozdrawiajacego zebranych klasycznym gestem satanistów: srodkowe palce lewej dloni wciagniete, wyprostowane wskazujacy i maly7 (Zob. str. 167).

Bili Clinton zwolal swoja pierwsza konferencje prezydencka w astrologicznie dokladny dzien pelni ksiezyca…

W mowie inauguracyjnej powiedzial wtedy:

Ceremonia ta ma miejsce w srodku zimy. Slowa, które wypowiadamy oraz twarze jakie prezentujemy swiatu, sprowadzaja jednak wiosne (Force the spring).

Niewinna krasomówcza przenosnia? Powtórzyl jaw dalszej czesci przemówienia. Sprowadzanie wiosny nalezy do terminologii czarnoksieskiej. W czarach i satanizmie, Lucyfer Baal, Bafomet wychodzi z podziemi pierwszego maja – kultowego dnia Iluminatów oraz ich bekarta-komunizmu.

Pierwszy maja stanowi poczatek okresu plodnosci ziemi, a jej sprawcami czynia sie czarownicy twierdzac, ze to wlasnie ich magiczne rytualy sprowadzaja wiosne.

W zwiazku z tym, ze przez kilkadziesiat lat ja i cale moje pokolenie Polaków musialo maszerowac w pochodach pierwszomajowych – nieco wiecej o owym „swiecie”:

– Rytualna magia „sprowadzajaca wiosne”, obejmuje trzy Sabaty. Pierwszy to Im-bolg, u katolików znany jako Swieto Matki Boskiej Gromnicznej; drugi to zrównanie dnia z noca, podczas którego u satanistycznych okultystów odbywaja sie seksualne rytualy; trzeci to Beltaine (l maja), podczas którego odbywaja sie tzw. „Swieta ognia”. W czamoksietwie uwaza sie, ze pierwszego maja moce zenskie koncza przejmowanie dominacji nad mocami meskimi.

l. Fotografie reprodukuje z ksiazki Cathy Burns: Masonie and Ocult Symbols Illustrated. Sharing 1998. Ten gest satanistów pochodzi ze starych kultów hinduizmu.

str. 170

Zgodnie z ta tradycja, Clinton równiez „sprowadzil wiosne”, aby moce zenskie zdominowaly meskie; Clinton sam dokonal wyboru Prokuratora Generalnego. Funkcje miala otrzymac tylko kobieta. Aby jednak czarnoksieska ceremonia odbyla sie o wlasciwej dacie, kobieta nie mogla objac tego stanowiska do 2 lutego, czyli do Imbolgu. Musialy byc równiez trzy kandydatki, z których jedna – znów tradycyjnie -jest wybierana na przywódczynie czarownic. Dlatego wybór Prokuratora Generalnego zatwierdzono dopiero 2 lutego. Nie dziwi juz w swietle tych wyjasnien, ze wszystkimi trzema kandydatami byly kobiety, z których wybrano jedna.

Co wiecej, Clinton powiedzial w przemówieniu inauguracyjnym, jak zamierza „sprowadzic wiosne” na USA pod jego prezydentura.

Od 666 slowa swojego przemówienia (!) Clinton zaczal zdanie o ofierze: Nie bedzie to latwe; bedzie wymagalo ofiary. Jest to jednak mozliwe i moze dokonac sie sprawiedliwie, bez wybierania ofiary dla niej samej (! – H.P.) lecz dla dobra nas wszystkich.

Na koniec przemówienia Clinton wykonal tenze znak satanistów, a magazyn „Neewsweek” (2511993) zatytulowal swój wstepniak: New Age President Takes Office

– Urzad obejmuje prezydent spod znaku New Age.

Ciekawy i wymowny jest sklad pierwszego gabinetu Clintona. Slick Willie (Gladki, Zreczny, Szczwany Wilus) jest czlonkiem: CFR, Komisji Trójstronnej, Bilderberg Group, czlonkiem róznych organizacji bedacych przykrywkami Iluminatów, jak np. DLC (Democratic Leadership Councii), czlonkiem Rhodes Scholars. Jego zona Hillary praktykuje szamanskie czary, a w tajnej hierarchii Iluminatów zajmuje ona pozycje wyzsza od swego „Slick Willie”. Promocje na takie stanowisko uzyskala w wieku 40 lat z nominacji satanistycznych Matek Ciemnosci.

– Sekretarz Skarbu Lioyd Benstein: Bilderbergerczyk, byly czlonek CFR, zamieszany w skandal wokól banku S and L;

– Sekretarz Obrony Les Aspin: CFR, na swego asystenta wybral krypto-komuniste, Zyda Mortona Halperina7 – dyrektora ALCY i wiernego kumpla Henry Kissingera w Radzie Bezpieczenstwa Narodowego (National Security Councii);

– Sekretarz Stanu Warren Cristopher: CFR;

– Sekretarz Spraw Wewnetrznych Bruce Babbitt: CFR;

– Sekretarz Pracy, Robert Reich: syjonista;

– Prokurator Generalny – owa zwyciezczyni sabatu trzech kandydatek czyli Janet Reno, przez Springmaiera nazwana morderczynia niewinnych ludzi w Waco w Teksasie2. Ujawnia, ze wielu ludzi mówilo autorowi tej ksiazki, ze Janet Reno byla mezczyzna, który przeszedl zmiane plci. Jezeli zródla te maja racje, to stanowi to kolejny przyklad liberalnego stanowiska Clintona w kwestiach seksualnych. Rzeczywiscie – po jublu oblewajacym nominacje na prezydenta, Clinton przyjal delegacje lesbijek. W prasie pojawily sie fotografie z tego spotkania.

1. O ostentacyjnym „zazydzeniu”jego administracji, wlacznie z dluga lista nazwisk i funkcji, pisalem w: Dwa wieki polskiej Golgoty, wyd. Retro 1999, s. 308-309. Dawne, pisze Springmaier — ze ponad 50 proc. glównych nominacji Clintona to syjonistyczni Zydzi, gdy Zydzi stanowia jedynie okolo 2 proc. ludnosci USA Tu myli sie — stanowia okolo 5 proc.

2. Ludzie sekty w Waco wierzyli, ze byli „prawdziwymi Zydami”. Reno jest Zydówka, zasiadala w radzie dyrektorów zydowskiej organizacji terrorystycznej – Ligi Przeciwko Znieslawianiu (ADL – Antidefamation League).

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

63 thoughts on “Komitet 300

 1. Nawet tutaj świadkowie joehowy nie spoczęli…
  Oryginalny wykres z książki „Komitet 300” jest tutaj:

  Jest jeszcze inny, „nieoryginał”.


  Gdzie macie napisane, żeby kontrolowali WATYKAN?

  Posted by ghb | Czerwiec 16, 2011, 12:22 pm
 2. Every weekend i used to pay a visit this web site, because i want enjoyment, for the reason that this this website conations in fact good funny data too.

  Posted by credit card | Grudzień 24, 2012, 12:44 pm
 3. imag.fr,lemona.lt,rja .cn,mrwonderfulshop. bigcartel,book00,scoopsocial,hesspress,pixtus, powerhousemuseum,thismoment,mamakatslosinit,squarehippies, gallbladderattack,therwandan,classroomfreebies,umt. edu.pk,pamangkinnakoni.blogspot,myweddingfavors,havades.ir,winmax. cc,adultwebmasternet,fromwoman,1a2a3 /user/login,eblastengine,meshtalkclicks,scipy,mi . co,pvy .cn,anmolmehta,porzellantreff.de,plavid, backcountrygear,letitbit-files,buzzfun,modsreloaded,juegosdemotos . mx,fonts-online.ru,jayzou,uwantfans,locanto.my,hvosting. ua,weather-watch,bdsmmpegs,roozvideo,chaletsdirect,ola . cn,delupe.no,imagechunk,links2day,justagame,nacional-dannie,twnetwork. de,edu.ms,jorge-delgado,theseoresource.blogspot.in,rpg . cn,justonecookbook,homeizea,donedeal,wargamer,k12.nv,marschen, trf3.jus.br,footytips .au,octafind,japan3x,bbs,mumbai77,linyiren,theolivepress. es,businesslistingfree,nxw .cn,sumavisos.es,galerialimonka. pl,linksforever,adsenseg,animatedgif,pressrs.ba,yourbizlisting,rizwanashraf,filmeporno18,homeseer,cpa-cpa. cn,almakos,mywork .au,hb163.cn,foodpanda,photowall.se,cinemascomics, securepublications,pulte,optionmonster,ogoom,daisynudes,rimmedia,peninsulardigital, hobby-wave,healthengine .au,24hod.sk,tuto4you.fr,sx-news,etoro. de,tvlive32,retriever-info,rpu .cn,baylorfans,duoboots,havanatimes,animeready,feedyes,jessicagottlieb,bulkherbstore,forum. kaluga.ru,mycampus.ca,freelancerbay,kenhtruyen,rhf .cn,fusion-freak,play-today.ru,sharexy,deepapple,payline.ir/user/account,worldfirst,bodylogicmd,tauriworld,anypornmovies,nylonjane,cort,if. fi,showeb20,oferty-biznesowe.pl,britishinformation,unifaunonline. se,qporno,agoraweb-hospedagem-seo-otimizacao.blogspot .br,ezeen,visahelpforyou,fabreka,cnlx. la,sportingpreview,gamesforboys,totori.ru,youtube /user/devinsupertramp,toplinkindo. blogspot,e-kwiaty.pl,susi-paku,cross.bg,amnesty . uk,mybiznesss,rehakids.de,leobabauta,love. blog.163,earthwebdirectory,digital-topo-maps,hendrix. edu,amazines,check24,chilkatsoft,azlinkdirectory,52zhihuishu. cn,ustanorcal,vk-zarabotok.ru,racius,comic101,mvdig,rebloggy, werathah,7777.bg,qsb .cn,asian-teen-tube,dealertrack,cssfontstack,postmap,gnv. it,cantr,seohosting .tr,tp.edu.sg,csslab.cl,cvit .cn,gowallet,sailorz.jp,mulheresinfieis,youngwebbuilder,sux-tube,qualitypage,alifpost,epitech. eu,freefunstuffs,ilsul6ana,mimesacojea,asiaradiosales,iqmatrix,semetrical,eduhere,bets-shop,bookclone,job-interview-answers,dftb. cn,monkeysandmountains,nationofblue,buct.edu. cn,financeinvestment,rabotanama.ru,taibanews,1001klass. ru,sarducd.it,capitalheight,piratepad,hitachi-solutions. co.jp,seo-surf,qalbaliraq,suckerpunchcinema,codigoylada . mx,help315 .cn,jepic,postnauka.ru,parexel,efaktury,qanon302,refbackbank,ethiojobs,parapharmadirect,pgk . cn,janmorganmedia,samueladams,hhos.ru,bitsenimagen,makepic,xiziwang, fundex.co.jp,zhouyiun,h0724,zhuangming,linkfool,getmeaticket,rickshawpublishing,tradebiz. in,guiaswow,sexy-japanese,sparkasse-hildesheim.de,entrancei, jackson,superdrugsaver,localbazaar,redstube.ru,jam. fm,funi365,adyashanti,cs-re .cn,zytik,play2fun,pokies-nips. tumblr,stylishtemplate,arayeshik,pcds.co.in,bmw-klub. pl,movieroom,muypymes,promobud.ua,ran.es,rus-mmm. ru,downloadchain,sendloop,worldofquotes,atrapalo .br,eurexchange, methodcash,gabinosanchez,ebonymaster,rushtips,taobaogou . cn,quechua,tdbm.mn,hdvid,zams.biz,ubooo,bilgimanya,incomeinfuser, otest.fr,misteroferta .br,thecoupons.in,osnanet. de,hrweb.it,herzwich,golfmk6,miadietashop,bigc24h,rbcnetbank,smmonline,autoenergysaving,megazine. co,coupongaadi,adsense-tips,dustinhome.dk,smartbucks. ru,wastedtalent.ca,arndt-bruenner.de,catalogowii,infoarmy,portablegear. nl,newfaces,sirgo,iguama,rahekargar,bea.gov,1filesharing,kagoya,autoresponseplus, fg001,smari,digital2home,minnaga,flowgo,net-ochkam. ru,monsterfishkeepers,solaris-club,blogdadilma,mallorcadiario,computergamesfrance,anekdotikov,youtube /user/direwolf20,freematuresgallery,zackdesign. biz,topbulletin,balinea,nolotiro,tubewankers,analisedogamesdominio. tk,monsieurmanuel,juegosdelhombrearana,rimnam,juegosdecamionesdecargapesada,mwv . cn,descargar1link,viveks,emarket.ua/user/adanswer,nitrotek,sexyklassfriends. ru,nul .cn,4non,ivietnamese,mathopolis,igraemzdes.ru,frontrunnerpro,seoigg. de,cepolina,longbeach.gov,desert-operations.hu,oregoncommunitycu,beegpics,iloveblog,ukbusinesslisting,weissresearchissues,grtorrent,medipreis. de,zajtra.sk,godaddylivepromocodes.blogspot,biografieonline. it,tutdlenet.ru,triumphmotorcycles,theabundantartist, hatsnapbackz,techielobang,kaisers.de,jumbobookmarks /user/profile,pia. gov.ph,ga.gov.au,bdi.de,worldremit,fahaole,exanimostly,haing,floomby,bitfang,magicdesignlabs,jiij. de,bisaboard.de,visitoslo,oneshoppee,cagewarriors,155384. co,larryjordan.biz,bide-et-musique,clictune,agkidzone,sms9,assdb,qkg .cn,huiben.cc,draytek,911aaa,xtemplate.ru,pesenki.ru,poba . tw,5forum,like.vn,zihou.me,cabriole-bebe,tigerwoods,libyanspider,dfcu,shamlife,weneverlookup. tumblr,penjejak,polyar-star.ru,parisbytrain,freeamateurpicture,apsmfc,hiphop365,quuyoo, osaka-kyoiku.ac.jp,almofad,maddyson.ru,rssi.ru,nzb. cc,streetbeatcustoms,ajun123,ncdiy,evanity,getyourpressrelease. cu.cc,recreatief.nl,carta,ilustrum,timocom,szptt .cn,newpharma. fr,daojk,babydog .br,iwellco,graco,husqvarnaviking,china-mor. gov.cn,dogakoleji,fontineed,dai-ichi-life.co.jp,myfreeindian,kanxia, itemveto,azblogtips,worldwidemarkets,sawret25,infinityflare,screensnapr,favshare, bigyellow,emprendovenezuela,gfwz100,1v6,otasuke.ne. jp,brainsonic,unimp3,mealadvisors,gatjewelry,swishtalk,iammommahearmeroar,tvsa. co.za,sonicretro,padangekspres.co.id,americasbestvalueinn,videopornogratiss,uscounties,blogurp,facebux,empregosrj,geneactivatornrf2,podrywacze. pl,alta,mosync,baxtax.cn,keralatourspackages.co. in,youworkforthem,postofficehours,tonterias,topleftpixel,uniqtraders,forum-speditionen. de,yummychan.in,importcds,emailsrentables,asianews.it,make-the-cut, doenets.lk,coolvideoconverter,whampoah,mailcasher,autofacil. es,areagames.de,sarenza.nl,filmtrailer.hu,qez .cn,salemioche,qwx . cn,bowlbrunswick,usersonlnet,wordpressmanual,reviewmyaccount,xinvisa. name.vn,bet-portal,bicycling.co.za,zapchasti-techniki.ru,ufo . br,ssdtutorials,infmoney,2bj.cn,uag.mx,m7arim. wordpress,autosaratov.ru,rakball,directorymyth,moodyradio,dailydishrecipes, viaggiare.it,concorsi-pubblici,usgbc,digitalglobe,gvovideo,khodrobank. ir,catarinasworld,teenporndream,hanifidrus. blogspot,searchdictionaries,iexpertsforum,mbbasupport,monthlycontent,rating-widget,ilovebodykits,jvitals,kofferprofi. de,johnytemplate.blogspot.in,gigaup.fr,spu.edu,serv2me,lidl. ch,btconnect,tomsitpro,hdfilmistasyonu,elitedaters,vipdouga, businesstoolchest,hdteenmovs,boysonwebcam,b21. eu,itp.gov.iq,allthumbshost,mineriaaldia,nakatanigo,cidadedesaopaulo,umz. ac.ir,mydowntowndubai,viewsdirectory,arabou . sa,madeforpuzzels.nl,pay.nl,nma .cn,cv2.ir,fromsoftware. jp,bcmarket,qmm .cn,apkdad,turkiyeegitim,ketabak,olayfilm,allstore. jp,iwah,sugaryteens,provincia.milano.it,deluxemall,seocrosscheck, e-qanun.az,airis.es,mobiledetect,nsmovie,cityofmadison,windowsphoneapps. es,equip,sheta.ir,5jw.cn,alsgaypornstars,huzursayfasi,magic-warez,getsongbird,zpxzzx, threethriftyguys,192kmp3,23888,9877,rksv.in,playak,animemangatoons,urlauburlaub. at,mybike.gr,proposalkit,gdca.gov.cn,optusbusiness .au,solarvps,unterwegs. biz,fourhourmillionaires,custombotsolutions,hudson,igoldrush,askbaby,cphpost. dk,snaphost,re1d,pinzoo,vastman,bidbuy.co.kr,bgmtracker,construmatica,rm. uol .br,basicspine,frobee,todofondos,babiesonline,top-plans. fr,grmdaily,avaxhome.bz,ascensionwithearth,cncaca8,tutorialblog,mwlat,byethost13,scattidigusto. it,urawaza.in,tokyokankyo.or.jp,forumjar,panfleteria . br,info-web-directory,cumbiasur,artelion.ru,free-celebrity,lahipodromodigital,viperwebsites,mathbits,worldwebdir,pulawy. pl,600z,wordsearchbible,qitrck,regway,article356,breastnexus,atlantis-ro,franquiaeducacional,javatutorialhub,kabul. fm,yano.co.jp,owdirectory,cif2,eroivideo,explorechicago,benchmarksixsigma,fuckk,waikeung,contasbrpremium,ibethel,cinemanegar,marcos. ondapix /user/facebook,blogdotony .br,youtube /user/SarazarLP,dietaja. uol .br,niagara-gazette,poobbs,wabi.tv,magmaker,insidethetravellab,commerzfinanz,smexybooks, optionseducation,tns-nipo,nunesmagician,tutcity,welefen,itwsse,giftcardsnap,completedirectorylist. blogspot,odnopoisk.ru,slidesnack,actormunder,sky-wallpaper,autowebsurf,kjanime,uhelios,paginasamarillas . sv,billguard,webdevstudios,kayture,dpi.ir,iklanpalingmurah,mybeautifuladventures,fanboys-online,celebpunani,bayer. de,esm.ir,cygnismedia,offshorewealth,projectswole,gzfulon,netdirect. cz,shesgonnasquirt,idingfan,sagafan.jp,socaseiras .br,thebritishresistance,freegento,icddrb,gasymagnifik,skumarbacklnkss. wordpress,petdostlugu,managers .uk,joomlaempresa. es,noticiaspoliciais .br,freechill,smartlimitsforwireless,kreasiisengmiti. blogspot,mindmachine.ru,cueup,founderdating,7t7t,securitysystemspricequotes,bankers,222. 68.193.196,rem2s,pkfunz,friv3,xihaiannews,haqyolu,habbohotel. st,sjyr,dyxwsyb.blog.163,snaxxx.tv,zeamerica,storesecured,xxx-porno-online,b2bclassifieds. in,assistirfilmesonline.biz,eukicks,forumprod,guiadolitoral. uol .br,kdwang,construaprende,thesoleless,tanhae,pur .cn, packersproshop,choigame.biz,jigglegifs,discusionez,pornosvoboda,theyallhateus, apogeedigital,afarinesh-daily,tocom.or.jp,no-lamer. do.am,postomania.ru,mymps .cn,franciscoevangelista,unitedarabdirectory,eclick. vn,pottsville,basantbahar,marcyads,cameraquip.co.za,blogguebo, ihackintosh,mp3zonebg,pluginfree,erogedownload,elchecf. es,opensimulator,warezlander,getboo,paa.jp,emailworldmarket,javarevisited. blogspot,milpies.es,readymade,nrj .cn,gaikai,myfitnesspal /user/edit, mondonewss24.altervista,megadosya,zonanegativa,aat .uk,lesentrepreneursduweb,mercycorps,belldirect . au,behoimi,targetedhitspro,uci.ch,cqu.edu.au,e4s,wikifolio,rss . cn,oje.pt,ove .cn,henry24264,tiestation.jp,be24.at,pella,pil . cn,linkbuildingking,myoave,kabuki-bito.jp,magnesiasports. gr,cr4ve,admission-postbac.fr,energetix. tv,cashtriggers,rhk .cn,yritystele.fi,rbt,uniderp. br,linkshare,usc.edu.tw,tagwalk,maingear,gleim,2535,tokyofashion,wawaza,articlejunction,howjust,ajaydsouza,bakirepornovideo, elitiko,tiscali.nl,impactcomputers,paypal-gpplus,saib . sa,heaven-gifts,territoriodigital,xinnet.cn,plantcell,sylar. ru,allenbrowne,njherald,abcd.bz,share-byte,sharethelinks,switchvideo,ffinonline,icanhasinternets,rejinpaul,westra. ru,monitorus.ru,zabaware,anunciou,pornczech,amp . au,stagepool,reedexpo,shoeline,zerowalkgames,loxmarket. ir,mx800,shabugames,yamato-hd.co.jp,tushe.cc,pearlcrescent,mn19,nbamaniacs,displacedorphans,gamesync. nl,im-post,fordspecialevent,bibooz,peoplesinnovation, belajar-coreldraw.blogspot,africaeagle,era,shoe-shop,deepundergroundpoetry, cssjunction,hentai-collection,newagearticles,mmminimal,myvirtualplaza, cncpts,varityskuvia,exclusivewp,dianping. sg,tijmu.edu.cn,oorjit,zeedpic69,iransam,intextechnologies,learncafe,zhenjk,epochtimes. jp,medina-fm,appgefahren.de,qfq .cn,144rapfa,saberingles . ar,trovit.at,disney.nl,caudalie,elitz.jp,obuy.tw,vb6,shecook,sanjose,casenex,350,nigerianjobportal,gaydarradio,scriptdungeon,nxj . cn,megavideo-navi,brosurku,bookmarkingnews,sinsunh,eviterra,rioencontro . br,raintoday,templates-icio.ru,123ici,lenovoshop, methodstoearn,brainparking,nexus.pk,mymed365,noao. edu,phonehouse.de,crowdtilt,proprietesdefrance, motoradictos,bluff,achardescontos .br,canyons.edu,oreilly. de,escapefromamerica,ucp.edu.pk,koupa,ran4u,unimature,mix-computer. de,aek1924.gr,timnhanh,articlehearty,grupovo. bg,mybbcentral,lawhelp,divissima.it,spe,taser,amateurdump,county-taxes, sverigecasino,lcsun-news,etarget.cz,elalmanaque,odezhda-master. ru,buuz,saludbio,sparkasse-hrv.de,shadowsgalore,behtarinmarket,ccfoodtravel,ozodlik,pp. iij4u.or.jp/~hage,gaf,taksofon,appbyme,enjoyschool.cn,ibangkf,teronga,gencomarketplace,alakkucompany, ece.fr,marchesonline,321webdev,kenkai,animedown. tv,technogist,quirks,engeletrica .br,devwebpro,eastbayexpress,menu. ru,filmtekpart,snxw,pu1,pensacolafishingforum,bbbfit,insiderscoachingclub,jobofmine,nov . cn,appnovation,hundeland.de,somedayilllearn,kvsupply,gufile,cronicadelquindio,arab-portal,cdrive-soft, biabekhand.ir,kent.gov.uk,legavenue,nabidni,hristianstvo. ru,mediafireengine,zodiac-astrology-horoscopes,photoartpoetry,noa. gr,wwwdir,onbear,meilleurcoiffeur,footballebartar. ir,ejaculationtrainer,bloggerzbible,hdsupply,fjbex,actv-tec. co.il,tomtest,milaoya,comsz .cn,hurryupharry,xincainet,chzu. edu.cn,haldorado.hu,enlatelevision,excellentdirectory,independent-publishing,insidecostarica,phonenumberdata,marketing1on1,escortmalaysia,facebook-espanol,automatiseringgids. nl,puzzlesonline.es,religionnews,x-porno-sexe,moikrewni. pl,sweetserials,hongthai,panamalaw,farsnews.ir,wwexship,trendsnow,pubyun, iasj,logixml,linkerto,outsizebooty,ourmidland,mydownloadcity,beavercreek,hec. edu,nemiga,lotterycanada,fbfunland,ozoneeleven,202.38.180. 2,civilization5,azindex,unibulmerchantservices,tigerandbunny,vectordep,k-dia,tsi-thailand, mustaporssi.fi,v11media,ireel,alnel,starwars-universe,foroharley,webhostingcomplain,einetwork,melissasbargains,prestitionline. it,community.ecrater,huistenbosch.co.jp,expedia. dk,parscanon,freshpatents,kinozavrov,tom-tailor-online. ru,reijou.jp,gakujo.ne.jp,sysresccd,funchkins.travel, anastasyea,tardthegrumpycat.tumblr,gehts-gar,easy-socialmedia,naturalforum,raythedreamer. tumblr,clevertester,starwoodcareers,crossmark. jobs,confronto-prezzi.it,fanmh,poesieracconti.it,barikanet,summerhost, kalyan-city.blogspot.in,web-mc,efoodsdirect,trabajopolis.bo, annieandre,striiv,lapozz.hu,b2bcontext.ru,t0xic.nl,eyaculatormovies,jmworld. ru,nrb .cn,thepaypalblog,isidunia.blogspot,matupanews .br,media-convert,divxclasico,thpho, cpami.gov.tw,banrasdr,escortlane,touraineverte,agenteimovel .br,guitarthai,thesurvivalmom,onlymagiccard,clothingshowroom,film4vn, mavrotube.tv,punchwood,edinet-fsa.go.jp,utsunomiya-u.ac.jp,funnybone,internetmodeling,gundam-kizuna. jp,donau-uni.ac.at,jiuku123,3smiiimiomka.ru,lohn-info. de,k-dreams,soukaffaires.ma,colorprintingforum,business-seek. eu,adsenseforfeeds.blogspot,elchubut .ar,gal-style,safetype,sparkasse-harburg-buxtehude. de,crowdpot,alekseyzaharenko.ru,voetrip .br, lecomptoirsante,collectiveinvestmentsforum,bestcapills,sonatype,advanceecomsolutions,fm20,ucpa-vacances,varindia,nrl . cn,sanno.ac.jp,gamedudu,gazetat,morgan-funds,rankopedia,smokstak,lecoindesentrepreneurs. fr,musi.pk,oakgov,tattoodle,educar,ngecis, sakaiku.jp,kebnanews.ir,sellerexpress,leftontheweb,educarunperro,designerblogs,javmv,matbakhchi. blogfa,ytb,ingbusinessonline.pl,gvozdem.ru,healthytippingpoint, teknofiyat,fsedge,best-hoster-group.ru,iprom,fanjian8,soywebmaster,ni. ac.rs,preppers.nl,tamildigitalcinema,tradesafe.eu,tamilradios,dlldll,07129,russian-teen,fundsupermart . my,thepowerprofiles,livrariagrancursos .br,randstad. in,gosipartisindonesia,tiltblog,leoburnett,a4tech.ru,yugiohcardmaker,bbberry,freesexmatch,apl. jhu.edu/~hall,vesti.kg,wouldashoulda,thejetsblog,seohost1. pl,fenghuangonline,dell.nl,cssz.cz,lynrask.no,apolloduck,pornorun,fimnet. fi,designeed,chgcho,jintangdao,medicalhealthdirectory, earthbabycart,engineer.or.jp,chinastartup.cn, seenthis,nzo .cn,tradesmarter,avtoturistu.ru,nie . cn,ibrigate,americanjobs,shabab-j,delta .tw,wpcells,standardchartered . cn,newseriya.ru,gongzhou,haberkapital,baa,miniwargaming, proto.jp,mtmz,jeffthecareercoach,1stoptutorials,lotusherbals,animesuasmensagens,wellcome. ac.uk,lsusports,inshared.nl,uacj.mx,iradukai,capitalairlines . cn,beontheroad,openbookdata .cn,neemranahotels,cdkeyshere,sinderella . sg,ebooks-austria.at,sightsandbites,html2rss,monsterproducts, vancead,travelandfashionquest,almarai,toho-jp,yingkounews,clarksmail, yourpurebredpuppy,northshorelij,oronoticias .mx,fortheloveofseo,dotnetwork2. co.za,boeboer,guidespot,h19.ru,newtariffs.ru,nyip,tornado-ekb. ru,baiskadreams,bookspace.fr,mtj .cn,niinasecrets . br,adsvert,candytop,linkdirectorysite,4ssnn,radio.ir, lzpcc .cn,ecobabymamadrama,re.vu,fanabc,yeskey,yellowpages. vn,netbooster,alphassl,brownstoner,internethavadis,project-a, versandapo.de,wearepixel8,materialise,hazelden,esprit-friends,dirtydirtyangels,downhhh,sriraj,sharemobile. ro,blogmetodica.ru,allydirectory,paydaylendingpros,buzzinate,qingrenw,sexporno .ar,gamestoysonline,bbtonline .cn,kaoyansky,nirmal .np,eurojobs,crackawines . au,decoacoeur,cdequi,host-a,worldsbestbackgrounds,slot-777,g1080,verycode,cruzdelsur . pe,million-legko.ru,tristanelosegui,brealtime,mufel,freepsd,experience-tomorrow,sumo. or.jp,ktbs,lukoil.ru,fullcast.jp,adaloo,netfriki,cafefernando,thefoundation. io,sexi-mambo,blu-raydefinition,quickyads,mortgageloan, telki.ru,nasne-wiki,smotret-porno,alterlit.ru,clinique . cn,kithnyc,packworld,kangdm,docebo,medncom,megaboxvideos,pmv . cn,rssfeedsky /user/profile,dailyelle.fr,tipz. in,godaremat.se,plentyfund,freebloglinks,tinymixtapes,sheanimale,phroydianslip. tumblr,bookmarkworld,hostsila,webmasterforumsonline,myweightlossezine,shockwave3d,87654,frmna,exportmart, artspan,hqsa.blogspot,revistamujeres.cl,paris-premiere. fr,xm.gov.cn,vno.co.kr,hall,vekalatonline.ir,autoesa. cz,radio1.nl,vaultforums,zp365,dkv,j-14,shengwu . cn,himss,mormonshare,freeridegames.es,videoaktiv.de,topretirements,dragonballzeta,tossdown,thetravelchica,cirsapartners, 4glaza.ru,dazan,sysel,losyziemi.pl,contpaqi,bolec,osmais,themirch,qihaa. cn,tamugaia,notrecinema,haikudirectory,roubaixinteractive, optioncarriere.ma,hourlyexpress,onibusbrasil,articlecubes,liang360,diggimage. in,tatfish,kanjing,citymirchi,mypremiumlab,neontommy,nathan. fr,dogzer,onlinetrafficgoldmine,zellers,camalliforever,forumkorner,restaurant,ntpo,sharingdz,gametea,qtn . cn,ultimateteam,paganspace,playboytv,etadult,divezone,citimaxiss,casinoshare. eu,pickchur,grabberz,krzyzowki,connecticum.de,teamintraining,tamurayukari,vueloos,coxdigitalsolutions,bna,shopcrossfitreebok,clasicodelastillero,rikt. ru,civclub,alfonsoleon,thesba,supersonido.es,allwebfree. it,gdsanlian,vitzo,blueacorn,gamekicker,sexgen.ro,pubicgirl. tumblr,toonheroes,nudehunter,onlyams,highfoxs,centralamericadata, voennovosti.ru,kobojo,improves.jp,sochicken. nl,avanzaxenia,dietpure,mbsky,maplewoodonline,haynes,perfectbusiness,hailocab,240. ro,vgrafike.ru,gazettetimes,lmaghribiya,modenacam,thelogomix, cagedinsider,noimi,yto5.cn,travian.cn,forum-onkologiczne . pl,kvkmarket,xbox360cheats,santi-shop.eu,media-box. ne.jp,olx.lk,wpvideo.tv,pv-magazine,choosa,vietcatholic,alexgurghis, goya,aapig .cn,stickybookmark,palm-fortune-korea,quickmobile. ro,mondoblog,eyeos,kreativethemes,temando,islamiforumlar,webartzforum, bistromd,gymnastike,miliwo,la-redo,eset.cz,evil-islands,myemogirl,trendlists,ypag. ru,eliteskort,itiran,tovpn,joryx,coroasbrasileiras, torrents.ru,ati-lcc,savingcentral,thegifsgonewild,shemalecocktail,woman. at,paytory,doublju.co.kr,140geek,iwote,equityupdates,joshfalk,damacproperties,textmarket. pl/user/client,ht-prive,learnnc,phonerotica.cc,blockbuster . au,nlambassade,qob .cn,mexico-alegria,bjie.ac.cn,eglobalbeauty . au,solopeliculasaudiolatino,virwox,rdp . cn,anbretailonline,shared-server,homeinstead,transparo. de,hahgay,icvector,inspirationgreen,tubanda .ve,digiweb. ie,isotropic,alimentosquequemangrasas,findpk,yirenw,epixeiro. gr,ollog,appshare.cn,crvownersclub,128bit.me,deity.gov. in,epiphanysearch,iblog.co.za,partyloveil,stoopidhousewives,kafe. cz,mmmindonesia,wakayama-u.ac.jp,tmverite. blogspot,wiseguys-themes,echofon,041vip .br,odovo . br,qualityjobfinder,ilok,resourcefulmommy,workman,red-hot-girls,vegas7casino,picpostclub,skytours. nl,varuste,mes-idees-repas,clubvwgolf,bard.edu,printbusinesscards,wizja, careerbuilder.de,bilgalleri.dk,bookmarkweb,prf .cn,mengho.cn, weladbld,macpedia.me,joomla-school,fiu.az,the-buyer.jp,esomar,qgi . cn,cnit618,cbmove,qhzk,worldwatch,iraqup,auctionruler,gradebook,youtube /user/CorridorDigital,naughtyalysha,sex-zone. pl,dancovershop,betcity .tw,workerscompensation,share,mmv. fr,antpedia.cn,shm-net,farmaciamix .br,itil-officialsite,writenowdesign,zopran. blogspot,gonzoz,npxp,ultismo,d3m-fny,gunmablog,capertravelindia,alitu, karencheng .au,iran-goftegoo,fanmanhua,archiportale,bgafd, lav-det-selv.dk,yinlaotou,calipsofunpeople,komepon, tvoy-internet.ru,caraccessoriesus /user/profile,mychrometheme,corkin, flirtic.rs,virtualpetlist,t3fun,scopareora, improv,nadji,infotbc,zzhaoz,nlln,fall4jc,ovulation .ua,atoncer,cinemarkca,balamoda, wtfshots,blackgirlsguidetoweightloss,se-te,lifecellskin, paypost.cz,bisefsd.edu.pk,marketingtips,savorysimple,trendzap,sportliga,romstation. fr,sv2.biz,xpicstar,streetretro,process-information,wiredrive,cofco, rrp .cn,whitewall,hdwallpic,articlebegin,pokemoncreed, informer.co.in,couponselectionpage,distributorcentral,citation-du-jour. fr,cream-me,siammix,katiero,366buy,alldayarchery,seobelle. ru,clickmerkez,ben10igri.ru,ma-des,directwonen.nl,cooleducationonline,mylocalgrown,scenerls. eu,klascement,kamajewellery,theponsel,abovedirectory,subsim,5esy,leconomistemaghrebin,vscraper,staxus,bookthumbs,namco. co.jp,amakiblog,casinoepoca,chocolatemodels,bbtw,tocage. jp,collegesa.co.za,azimguvenlik .tr,matthieu-tranvan.fr,sarkicevirileri,pum-pu. ru,xiaoxishu,meteoinfo.by,shorttraveltips,42km. ru,getbazaar,eshopex,ktm-japan.co.jp,yalwa,nikkei4946,lolzsquad,guideautoweb,serverwow,thalasseo,qou. edu,devagroup.pl,djoser.nl,knx-user-forum.de,tvbuzztv,aim,dtzcb,china-shufajia,mskd-ru,asam. ir,smythson,ligue,mailswitch.co.za,estekhdama,tsouz. ru,ssyoursever,chii.in,etraffic247,legco.gov.hk,grbrains,fabulousaaa, notasdefutbol,guadalajara.gob.mx,biznulled,forumcn, ipayforward,toulouseblog.fr,3ona51,icesoft,gundam-try,youtube /user/TurkWebTV,okazdigital,ozawaryuta. jp,disegnicolorare,advertforindia,shd.gov.co,vline . au,awflasher,providenthousing,youblog.cc,cargus. ro,onehundreddollarsamonth,pogled.ba,darsa.in,searchtalk. ru,beremese.cz,suggesturl.eu,securustech,rateksib.ru,pkb. ru,gamebookmarking,jaberu.cz,snowcrunch,lechenie-prostatita-u-muzhchin. ru,pearsonedindia,infinity-best,madeforschilderen. nl,qtforum,ebookfling,totallywicked-eliquid,gogopak,aurelia-feria,maikocreampies,zhanzhang8,wlsam,indyaforums,ukrstat. gov.ua,etvlive.gov.et,cybergamer .au,dosyauzantisi, bestpokertorrents,monenergie.be,montilie,peugeot365,mikecanex. wordpress,08-top250,adf01,pdair,rb7.ru,yalamp3,tld.pl,divisas4x,maildealer. jp,tusi8,herald-review,ray-out.co.jp,h9t,univ-pau. fr,smokingdiamond,emcelettronica,mk4im,fiso,perspektywy.pl,love28,rue89strasbourg,73138,brabys. co.za,tapco,portal-seo,xurl.es,secrets2.ru,queroficarrico,skichallenge. at,daugau,newpages .my,cardboardconnection,conseguirtrafico,photoindustrial,deuscustoms,zonawii,edvance360,diclib,religiondispatches,bangkok. go.th,squarefoot .sg,tojuegosporno,qng .cn,chitchatters,drole. ch,skotme,123musiq.mobi,lakeheadu.ca,thecouponcentsation,manchanet. es,lovefount,moonramkonam,spotlight,preissuchmaschine. ch,conexis,redaragon,visitorvia,it.jimdo,voltseo,xn--veopornoespaol-1nb,rusinfobiz,shu6. edu.cn,adexen,hekticket.de,patterico,envazhi,thatsphucked,linksor,qarabagh,justforadults . au,webmastermalaysia,chattchitto,twinbird.jp,hogshaven,w17x,warezshares, jobcentreplus.gov.uk,shesaved,howmanyhours,antagonist. nl,vegaviet,br110.hostgator .br/~veran231,cyberhorse . au,peyketallaei,yelizindunyasi,resellerzoom,royalroads. ca,diariodoscampos .br,directorytome,17kanb,bcp . bo,nothinkdiet,prima .ar,nutrilite-farm,verb2verbe,burda. de,pornhub4u,hkatv,kenmarcus,jailbrea.kr,smartpress,bitcoinwatch,56orb. ru,pemberuj,hammaddeler,goldpoll,diaoyuweng,autoescape,turbobit /user/toolbars,niceone,enlacewarez,threeandin,ubmasia,arabengjobs,ha-systems. ru,encuentra,mukachevo,celeb-style,mellatleasing,nile. eg,eldoradowebsite,eoearth,pravda.bg,fudan. sh.cn,lntinfotech,smoothpink,swapcom.fr,dimensionedebito. it,obr .cn,islam.gov.my,dowcorning,milehighreport,ubervu,census2011. co.in,mub .cn,hosterbox,wvi,pesapal,spideroak,chengt,i-media. ru,ucar.cn,sliderwall,36so,aardvark.ru,ten-tenths,listofclassified,deal. co.id,revscene,girlsense,bada,restoclub.ru,sepahannews,bloggea2soft,bloguedefofocas, brianmadden,southernminn,knpbundles,lssu.edu,gip-gip,solspace,lesershop24. de,weblopedi,cricketfundas,yantip,thechicfashionista,jalis. fr,plazavea .pe,zoon.ru,reportero24,ouchi.coop,gooadv,sciencefocus,raduga-tv. ru,iwwh.in,celtnet .uk,camdenliving,cusa-hfs,mobik. ru,t56.cc,iiit-bh.ac.in,altamiraweb,theboredninja,liveblockauctions,aiim,kingsceleb,v3rt. pl,monde-omkar,bymeh,motorevue,emailsp,keikyu-bus. co.jp,articlereference,pixelpixelpixel,africanmoviesnews,seewinter,18freshteenies,prostolinux. ru,ielanguages,mylaps,lincolnelectric,interwood.ru,designerblog. it,foggiatoday.it,zillertal.at,hostpilot,eufxbank,dui. lu,ngomik,absolut,fisc .tw,mercadoline .br,politiko. ua,chat63,piedmontng,dolphindreamin,mecklenburg.nc,youtube /user/SHAYTARDS,faza2music121,yyw2013,gmediaplayer,tokyoinfo, themebazaar,fysiki,infoisinfo .co,fapit,francetoner. fr,olivenews,datingpromotion,ucanr.edu,so7bet-7ob,softwareprojects,salud,bakul2011,semestr. ru,chtoukapress,techacademy.jp,kimkazandi,midwayfinanceira . br,bcm.edu,crafting,lh.co.th,teluga,saitama-arena. co.jp,feedgrids,schlage,xiaoli.cc,russieautrement,acsa. co.za,sex-klipovi,qe .qa,thebankcodes,bloggingwithoutablog,livetv100,baobao001,ruijie . cn,asan.gov.az,dvorak,motoyes,leisure-group,1.fm,yoursurprise. de,adioso,bankingonly,bibliaonline,youtube /user/Apple,gamespyarcade,zzr-forum. de,urbanbaby,bootfetish,ec-mall,blessiesmixednutsblog,91jin,precolandia . br,pazera-software,thesocialmediaguide,alcaldiabogota.gov. co,samtaljazair,adirectory,nachnivsesnachalo. ru,66ea,classifiedinternetads,antisemitism. blogfa,waszymzdaniem.blog.pl,bolsafinanceira,freedeals4india,ibmec. br,entrepreneurship,wendellyu,winterplus.jp,alsearsmd,federvolley. it,untappedcities,breath-takers,naxi.pl,hanasakuiroha. jp,mmcispartners,cinetube.pro,okochama.jp,prezentacii,wmzcap. ru,zzcast,iwant18,hornyplumps,hgtvwin2,ciando,lb-porn,nrm . cn,clixtopia,cum2eat,lnit.edu.cn,mindspeech,siedler-vision. de,lomowo,fotointern.ch,nedadownloadha.rozblog,mohfw.nic.in,tqarob,hdwallpapersimages, skxox,backids,inetrest,naked-nude,onwordpress. ru,knaqu,classiceliteyarns,votreporno,ubytovanienaslovensku. eu,maximum .tr,friuladria.it,myself.de,officialxboxmagazine,majestysdirectory,uni. lu,screenarchives,lot-tissimo,vibra.fm,adsdeck. it,physorg,readyhosting,ilovefreegle,qnapclub. de,demo.biz.ua,livestats.fr,defondos,gressive.jp,ezzal,rzim,tplink, youtube /user/MotherGooseClub,verfrases .br,pleasanthillgrain,akibatec,vectorjungle,mrbet. nu,phonehouse.be,appstorerankings,kasukusuwa,jcocina,hayatouki,greeniowa,freeleaguecodes,maggi. de,thedreamlandchronicles,lucas2012infos.wordpress,mirorgazma. ru,busterdirectory,fatsoma,slagoon,nod89.mihanblog,sis. gov.eg,uknowva,usenetbin,porjati,lelibrepenseur,linkpix. de,gw2build,ezbox.idv.tw,freechess,remotestaff . au,agatha.fr,wjdaily,gamesdominio,webwide.de,soccercenter, arsenalnewsreview,valutakalkulator,flicklife,thuvienbachkhoa,blogpress. pl,punksteady,god-zmei.ru,ocdlg,zakka .tw,authenticviews,sibersahne,eavmall. co.kr,free-directory .uk,icao.int,phparch,theeuropeansummit,50connect, forobetas,manualidadesreciclables,victoriantradingco,realifact. blogspot,thehour,articlechurn,beginner-sql-tutorial,f127,comlaw. gov.au,languagecourse,mustafagulsen,schwimmbadcheck.de,beuth-hochschule. de,boxofficeprophets,erasvet.cz,websearchsocial,acessozero . br,pinkcoffee.it,starwest-botanicals,computeropera,tipask,althawranews. blogspot,gg-led,vinhoedelicias .br,forumforpages,modacar . tr,shoemoneysystem,posylane,ileprotect,pocketpc-freeware,a8m. cn,montesino.at,centsablemomma,honeys-onlineshop,umno-online. my,hyundai.fr,findmyperfectrates,club-encore.jp,roller.ru,eurasialegal,perfectmemorials, assanhadas,phn .cn,homeanimalsex,qxs .cn,optivo.de,ravikarandeekarsblog. blogspot.in,akita.lg.jp,facebookaans.blogspot,taipower . tw,debtfinancearticles,mothhelah,scholarpedia,active-reseller. ru,quarkbase,jwxa3jkn,alljobsbd,bcbsga,avrevenue,outletim,w3-dir,ikhnews, vallartaopina,lon3d,bashzone,ciberwolf,masterbranch,sat4u,f1rb. uol .br,wydad,halfmarathons,myconsolidated,arsplus.ru,bureauveritas,rlmseo,harken . cn,ufothemes,neodata,derpibooru,jhk1.nl,hyperoffice, teks.tv,chandrikadaily,directorio .mx,kaoyan365,uwrite,classhippo /user/profile,meguro-library. jp,rcy .cn,punti-vendita,internetlinkdirectory. eu,wpued,bazics,potuk,record-eagle,50plusfinance,perrysport. nl,cgterminal,assimeugosto,joannenova .au,s187,sbrf-online. ru,sessogratis,kamera-express.nl,helloitsvalentine. fr,loxinfo.co.th,sglifes,exposureguide,sanalika,project-meditation,punestartups,pornoxroliki, yazdtelecom.ir,jeftinije.hr,animalshelter,thaizer, vkmonster,platoweb,pozycjonowanie.pl,fu-pepper.jp,michaelpage . br,vbulletin-ressources,blogdum,indiandictionaries,pp. iij4u.or.jp/~fuji99,unud.ac.id,rachelbaker.me,myadview,95191,saleraja,coldwellbankeratlanta,iulotka. pl,eduease,clubkviar,winxgame,orb,pcguru. hu,cokesbury,aquabid,4funmusic,pwt .cn,wikomobile,rainmeter. cn,survey-rewardpanel,invstrategy,reshuege.ru,000annuaire,ajkrls,mundivia. es,cikolatasepeti,bewarsetalk,myhometown.sg,donkiz-ec,juegosxgratis,price-testr,thegossipers,procurementwest,52jt, rutalk,skicentral,atbmarket,epanorama,threepicture, chile,harcourts.co.nz,schacharena.de,whizzpost,payu,asknow,patrickpretty,pdf .cn,wnyric,gnupg,stockphotosweb,28degreescard .au,ech-chaab,zahra-media. ir,arnovatech,mku.edu.tr,sailorfuku,wowhd.jp,televisioninternet,psi-messe,traveldailynews. gr,styleroom.se,cpsinternetbanking .au,dellchallenge,evi . hk,bookmark4link,psimadethis,asmarterplanet,tsu. edu,linuxmint-fr,bsag.de,d2.pl,abc-du-gratuit,metin2mage. fr,rampanel,dazru.gov.ua,profiresearch,equicktips,daphnecaruanagalizia,info-lan. ru,digicamezine,wonard,targetmobilestore,soxiao,sestrenka. ru,eun,increasedirectory,symmetry-us,cinemark-peru, cyclos,bigprey,nsj .cn,raxco,cigna-go-you.tumblr,dordam, onyxnail.it,momsrising,kuathletics,hwinfo,octavia-rs, black-hack,yourbiz12,mygigaload,etoro.fr,wpthemesfree,aq200,hoshinogen,whistler,v2software,ins-dream,pr-8,hc23,sparkasse-minden-luebbecke. de,realtimeforex,eunuch,maestramary.altervista,teaner,obz .cn,alltebfamily,61.154.10.233,botmee,megacom. kg,modopo,arabiadg.blogspot,qualityonlinehotels,qyv .cn, quanfan,iledefrance.fr,sigmaporn,edigitalplace,publicnewssubmit, homesales .au,ctrlv.in,skyupi,corelogic,cgccomics, livinggreenmag,promod.es,zx163k,siamhealth,bulkfoods,iogear,torquenews,idf. il,automatedgenealogy,wpbus .cn,imimatome,wpfancy,youtube /user/yotobi,nopaldrinks,smallbiztrends. biz,westernaustralia,creativx,rustoleum,aoshima-bk.co.jp,bucks. edu,hum.tv,keywin,e-shoprussell.jp,burgerking,diamondtubes,farmerama. ro,wbjeeb.nic.in,yorolook,noetic,jdownloader,swingerclubonline,bidchance,avtoradio. ru,nlp.cn,slhi.cn,rbg .cn,jeansstore,sm-i,adsense-pt.blogspot . br,chaussea,bcliquorstores,rocklandtrust,xeroticart, modernman,clockworkcouture,gamemew,sjzyxh,eromanga-simple,story108x, dnncreative,editorialorsai,cottonto,iobconcursos,schneider-electric. cn,balaur.ro,0708,seeyoumauriceriver,melty.it,imho,augsburg. de,aircaraibes,emploi.ma,canalejuve.it,cheekybingo,janeiredale,20music5. ir,extension,thefreeadvertisingsite,hirosaki-u.ac.jp,anub. ru,clipland.ru,yankoo.fr,tsplayground,icmrindia,teluguvideos. wapka.mobi,agingresearch,l2failai.eu,fpanet,avto.ru,overbetting. ru,ophee,opy .cn,almountadayat,bookmarkgo,postafiok.hu,adventureamericas. wordpress,reciclagemdepiadas.blogspot .br,casadamaite,doctorpage. sg,topchitu,bbvod,barcodediscount,ellas-music,voo2do,bladnaonline,webprorab,careerkingdom,hertzondemand, fxsol,etminanhost,larvf,blackpussytube,permanente,weather2travel,arje,reportervirtual. ro,t-f-m,mitnykredit.dk,uaddit,hsyn,babushky.ru,derpiboo. ru,rjaka,nudistwonderland,websitecsstemplates,your30secondintro,mindmyhouse,etundra,bayasoft,stechno,red-dot,penta-club. ru,bitphim,sexshoplar,terdav,rqh .cn,alandsbanken. fi,rov .cn,5abisongs.wordpress,2pctaday4uall,qhi . cn,minecraft-mods.de,colorado,maritzaparra,serverpress,bandakino. ru,opcionempleo .ve,elangel.tv,nvb .cn,spectralactivities. in,ofertasresumidas .br,ou.edu.vn,okw .cn,dateandtime,adresemama,socialbookmarks4u, karldittmann,alive.hk,altium,monster.cz,eurogirlsongirls,destekforum, javhq,relaxingmonkey,apetdog,actualidad-24,odisha.gov. in,nqx .cn,freelanddirectory,brandibelle,d-dx.jp,spydus,karinherzog-oxygen,racc. es,click4choice,aaaarch,zanba,fajnamama.pl,afghanforums,stv. sh.cn,bolsacanaria.es,obmenservice,abc-infobiz.ru,kenshin. hk,devk.de,hupo.tv,filmpalast-am-zkm.de,yreach,telejob. ru,nmx .cn,carsworldblog,polk-fl,wizclipz,pnn.de,games-engine,travelsvacations,freelancer. hk,sexnews.ch,radiotavisupleba.ge,ciclovivo .br,h3c,tscapparel,voicebunny,musickapoz,webworldtoday,cuponica . br,farganne.wordpress,quanpao,gaanaworld,koton .tr,agentpress,kauffman, yuyanzhe.cn,slitaz,open-xchange,freehentaipassport,ipbskinning,karinahart,adictasalcibersexo,techstation,alpha-plt. jp,nextdir,rakcha,yuanwen,bn.uol .br,otc.edu,campusreform,indian-elections,100gewinne. de,ta507284,newsinten.ru,106fm.az,qcip.cn,fxsclocks,siin. cn,karta-metro.ru,classicrockforums,atlantisweb, aprs.fi,sexclub.ru,dexsw.cn,pagine-mail.it,sp-fan.ru,toool. ru,blackandrose,adsinvest,smcars,govtjobsite,bcs.ru,12345proxy, cancertreatmentsinindia,pzboy,awardspace,oty .cn, oahuislandnews,mikrotik.co.id,eco.to,directory22,pazienti. it,javno.ba,zmanda,youtube /user/thesyndicateproject,saporiericette. blogosfere.it,ssjoke,astound,slovakrail.sk,keakon,ultrastar. ru,xtremeno-pro,deafnet.ru,comvive.es,brownmaids,blogaiado,bartabangla,web-marmalade,19e. cn,projectup,fanfreegames,xinkaiyeyou,xsyu.edu. cn,columbusbbw,kagua.biz,up-mobile,rarelust,birdthongchai,arcticchat,plovdivutre. bg,topanime,millenniumbank.gr,ptp24,infolink . br,taunussparkasse.de,lawschooldiscussion,prs . cn,eduline.hu,elpueblo .mx,daytopdeal.nl,megamarket.pl,dailycheapreads,lagenhetsbyte. se,panasonic .my,simplehomemade,openweb. co.za,profi-biz.ru,kidkraft,thelivingwine,wales. nhs.uk,munichx.de,hao123q,91cy.cn,bambey.ru,quierocrearunblog,for-system,sigel. de,sevendownloads,goldbiznes.ru,cgjoy,canaldoensino . br,impossibiledadimenticare,akhbarmauritania,autorola. es,me-album.blogspot,website-design-directory,deathclock,seofaststart, lumpsumprofits,stylebyemilyhenderson,esupply. co.jp,skyoftech,geekxgirls,1dollarinvestment,bersamadakwah,arabcrunch,jq-school, buybulkvisitor,gupshupforums,abnews24,coquinaria.it,pet-home. jp,itsecteam,eventologen.de,napolimagazine,lyricsdub,vrxstudios,webdirz,ourairports,edukuda. ru,msspotlight.ch,yamaha .cn,dj-dj,linksyu,163happy.cn,genealogi. se,forexsocialsignals,seriouspuzzles,baby-baby-baby,rimfirecentral,managementposters,chinahotel . cn,vko.hu,astalavista,k1.kz,ncbelink,pokerstarscaribbeanadventure,bigredsky,techbuzz. in,soletreadmills,rgkala,writersweekly,linkingfast,wumingfoundation, ex-press.by,fiveknuckles,nikukai.jp,metainstaller,ennahartv,lthforum,oakwood,gta . ua,kidsastronomy,selected,garss.tv,whatonearthcatalog,uploaduj,premiumpresse. de,takeda-kenko.jp,iwantthatmusthave.nl,wealthmania. in,blacked.in,qew .cn,directbrands,bestofunvirste.blogspot,directoryparcel,cs222,bluetooth,minautica,egline,yawd,healthspanplusllc,socialdriver,lctcs. edu,locateadoc,blacksuedewedges,directlyauction,webblogg. se,nighttours,sacamera.co.za,amstat,tamiestojos .br,pcusa,rsys1, linksbuilding,passporttofrugal,effectfree.ru,wfhksl,chinaauto,momo-net. ch,besttop.mobi,mobifreedom,jornalnoticias.co.mz,soyle,kamloopsexcelfc,mediabase,momentville,usergroupsofferings,opera-mini,columbiacu,maison-facile,mycyberhosting,viralbuzzads, djs-teens,testosteronepit,smartsteuer.de,ir2seda2.in,tripomatic,pal-shop. jp,pictureme,flesheatingzipper,bestcraigslists,trackingkit,mcaf. ee,linuxinsider,weboldala,shufawu,migros .tr,uhostall,computing, commix.ru,meta.vn,greatbookmarks,remax .tr,fakta. dk,ceyide,pornodvdtube,mampost,careeron9.blogspot,commte,architecturenewsplus, partenaire-europeen.fr,realincome365,greenanswers,adsenseexperts, wuestenrotdirect.de,underground-history-su,washburn. edu,kinoarena,comicforum.de,steuerlinks.de,etlong,hunterdouglas,zjrc,socgen,cn-healthcare,stroyka. by,laohost.pl,homefinder.ca,goodschoolsguide,appssexy,animesfox-br,barpoint. no,rennrad-news.de,onemedical,2426,grajwgry.pl,geodis,aktifbilisim,youfun. gr,aonethemes,languagecaster,christmaswallpapers20.blogspot,apk-ipa,mailcheckerplus,intervesp-stanki. ru,mdirector,meiers-weltreisen.de,newstrust,sobitemplates,ebooksgratis . br,adestra,universalwebdir,clairetx,swapgold,marketbeast.gr,weirdhentai,renovatioshop,wtso,spadepot,celikcomak,imppc. cn,chatear,thirstiesbaby,uniconproperty,16quotes,metodoroleta365,nesia. me,sinhalacartoon,chnsuv,kingdomofdreams.in,brasilocal, wefrag,bullchat.nl,eurolot,ecommerce-lounge.de,jump4love,implebot,mofdlte,rvb. ru,romapri,sc2clan.tw,icoitoronto2012,npd,scnet,nordic-tv,donntu. edu.ua,springahead,yuantel,itaste,teadesign,netsh,otiendas, phyfun,proverbs31,realwebwhores,diamondteambuild,affclub,saba . au,qui .cn,broadwayinfotech .au,energyandcapital,setonhill. edu,intervalsonline,sprinklebit,centralrestaurant,rewardgateway,ebookdaily,payperclicksearchmarketing,todoenlaces,globalpresse. wordpress,jonathoncolman,backlinkdir,mydoo.cn,inkwelleditorial,seaofclouds,freebloggertemplate, pestana,piz .cn,adrempress,techfuels,facerob, businesspremium.biz,picturedip,34ys,inxpo,onlocationvacations,rumors. jp,totalwar,nataliaspice,bff-online.de,xinanju,expediafortd,ory .cn,wallmay,tierra,textbookx,bengalidownload,176ku,onlineguardian,contatos . br,resanehha,fljuida,isoshu,franceserv,liveoffice,oahure,3dllc, nzg .cn,utahsweetsavings,topproducer,subcelebrate.blogspot . br,starbookmarks,kuponai.lt,compactarticles,autorevo,salafvoice,asmodee,funbench,tubemamas,advantour,logicspice,efimarket,supersaver. no,core,nag .cn,inxile-entertainment,shairy,growingupgabel,folkbladet. nu,265.la,nitrkl.ac.in,bankirsha,webdesignlists,aizkw,zonytvcom,bananaidol,setfa. ir,eryi,amen.es,floraquatic,tomatoz.ru,mtstudio5, 3dpaishe,searchslate,forumdediscussions,runnersworld. co.za,mrspinkihan,mytracklist,zappinglatam,seek. fr,uralhockey.ru,insidegamer.nl,efinancethai,lookcastle,blospot,hollywoodrepublican,kubilay. in,actualincest,bodyartforms,61saat,rajsport .pl,fuckuh,radiomdm,upsex. cn,suvdriver,bookzdb,paychekplus,sem.cm,onlinebootstore,rph . cn,199ok,michiganworks,clicknkids,sevastopol.su,rosoftdownload,365celebrations,kongtechnology,stremingtotaltv,cdconnection,familiaextra . br,masalili .tw,shuttledirect,milwaukeetool,skiphop,nedo. go.jp,erpnext,onlinegames13,laprimitiva,wor710,zoomru. ru,desktopmilfs,viewsoniceurope,visiondirect . au,ttpod,hdfree .br,moneytized,10millioncharitymiles,carsedge,media1. rs,freedomsoft,batonrougearchitects,umr,scriptogr. am,standardhotels,young-asians,plus-invest.ru,forum-movie,wadns,inmar, yeshost.ru,dollarsandroses,hyzhaopin,clubdediagramas,daytenamrabotatspokoyno. ru,toldacuccot.hu,mojovideomarketing,latestsocialbookmarkingsitelist. blogspot.in,4x4club.ru,dyxw,richandbrainless,kochi. lg.jp,fpdisplay,platdupied,fan-sites,sheridanhoops, britishnewspaperarchive,slashsquare,adssites,1000gap,meoweather,bignosebird, emigroup,sociablweb,bobwp,6pr,china-house,postcardmania,fbworkshops,ribalka-zima. ru,everywheremag,re-pdf,g-form,igameunion,libertyfund,phpmelody,sportsshooter,easyparapharmacie,syuriken. jp,crucialx,stumbled-on,mayersche.de,monclotube,susnet,tvgolonline. biz,progressillinois,njx .cn,os3.pl,hi7,concept. ly,eproton.cz,tractorshed,lagosbooksclub.wordpress,globleclassified,krasa. cz,236pp,qvodbo,sxdtdx.edu.cn,cntlzb,daiwaresort.jp, rarezoovideo,xjbs .cn,swipetelecom,photohito /user/photo,depositprotection,petrolgain,eggreef,cyprus,pokertexas. pl,purplewave,readygold,bufeo,soshow,keralatv.in,century21. be,cmsjunkie,phonecopy,little-cutie,dobeweb,memorabledir,42floors,localytics,irsgarnishment,aiche,islampedia. ir,sciteconline,skywatches .sg,amazingteenstube,nepropadu. ru,4cd.edu,winghills,eskisehir,semigator.de,farateb, grahamandgreen,xdirectx,neformail,ganggg,iubenda,aldoseo. blogspot,usability.gov,doutor.co.jp,qi,dvdrip-audiolatino, gta-expert.it,brickharbor,wanderlustandlipstick,troptiontrading, palaciodepeliculas,bulkpowders,mypornwap,udf.by,ebonyholiday,impallari,michebag,simafun,xemphimonlines,webmegamix,korner. az,topadvert.ru,hikarie.jp,spjs.jp,fanfic-fr,transparentideas,palcelizac. pl,rhw .cn,sa7re-ly,htv,all-japan.co.jp,scdaily.cn,cmbilisim,b2seo,apkalbos. lt,freedownloadbd,sawatdee-gay-thailand,bizfile.gov.sg,firstent,netfirms. ca,bwzinfj2,actiondir,modelle-hamburg,neobit.ru,safc,themeszen,world-estate,gfa,shahab-moradi. ir,feriadosargentina,spiked-online,siyalla,prigotovim,iraqnaa,eldiario .co,entetsu.co.jp,rheem,misshobby,2girls1cup.nl,zalocalhost,infpe. edu.dz,games-sun,fantaclub.it,twistyou,ccrexplorers,huaidan,parsehportal,haarforum. de,adstats.eu,par .cn,allexclusivemedia,bloggeritems,bookmarkplaza,dedushkinsecret. ru,codeotop,ediansou,yibao,beritabali,thedirectorybusiness,tacori,allgoodarticles,virginradioitaly. it,ccfccb.cn,sexy-solo,printcountry,trivago.se,varchin,empleos, elitegamers.biz,viperclub,ebriks,businessservicesuk,svenskporr,scotnepal,freeteenxxxtube,onnouscachetout,tunisiaface,easydirectory,lastcombat,alternative-chatroulette, 113ys,gitcafe,relayrides,ouhsc.edu,6677bank,zierfischforum,stuartstirlingonline,atimeimpresa. it,astroland.ru,momtubeparty,stellenwerk-hamburg.de,beads,upcd,securitybydefault,direktanlage. at,rnjcs.in,juntaex.es,xiashu,thiraimanam,outletpremium . br,volleyball.it,roadoor,pkf-impuls.ru,educationcanada,wmclick,shiliaomm,fora24. pl,johncms,nigpas.ac.cn,homemediaserver.ru,anisubsia,188144,money-friends,postbillpay . au,kkjie,pohladnice.sk,jobskenyan,mezagura.jp,unibet.be,jaxtr,sivit. fr,teakolik,rendez-vous.ru,bynogame .tr,jswelt. de,fuzzimo,citybase.in,pinoyglobe,cmdsport,100negocios, tampa.fl,thecouponoasis,les-calories,newsmada,chnbbs,virtuelle-weihnachtskarten. de,kamelek,visitabudhabi.ae,hilfe.jimdo,buscarempleo. es,enagic,draghanbari,netilluminations,goireland,cartoonnetwork . ph,hafizmohd,clavierarabes,130 .ua,nokiaconnection, luxcash.ru,tongshengyuan,knuddelstoffel.de,inmod,myboobs. eu,allnews4.me,theecologist,radiojavan.ir,peek,gadgetsandgear,k-bid,owntruth,fumanhua,cssnite. jp,65daigou,njxqmcu,bibliotecasvirtuales,seattleschools,worldcycle. co.jp,off-road,pancol,abytokyo,electricireland.ie, dominos .sg,subom,fsqt,travelanimate,cpanexus,freshnet. se,veristrat,190pb .br,sportsjam.in,cytricks,fbeads.cn,sartar. ir,teikyo-u.ac.jp,noticierovenevision,pik.bg,grahamjones,komod. ru,thebluevikings,shishijia,howto-connect,fritmap,ticketportal. sk,nogoomfm.blogspot,everythingandroid,executableoutlines,chamelcool. blogspot,e-lokaty.pl,2famous.tv,theyellowcapecod,acslaw,watchmojo,98892, vgroupnetwork,snipurl,toughestblogger,multichannel,vidavadia,acikakademi,yesvideo,first-web-host,furyball,nissan-rentacar,devonwebdesigners,onlinetur. ru,darmanteb.ir,siteimleme.in,ill.ru,mylocalguides,fabkids,cmmntr, psp-team.pl,youtube /user/RockAlone2k,littlea3mal,daviddarling, paydaymax,mekonomen.se,churchteams,mkyag,cytalk,analogi-lekarstv. ru,fudemame-guide,rugerforum,dailypolitical,lankaevision,asp-net-example. blogspot.in,dailyink,saatkac,oka .cn,aghatha,celebritiesnudebabe,restposten24. de,semanticlp,gameglobo,su-kam,wartanews,nudecelebrityz, bellnet.ca,camekan,vagarena.fi,notisanpedro,proaffiliatetheme,liweihui,wiztechie,supermediathek. de,internship-uk,vanani,vivistats,sexyforever,internethalyava. ru,e-activist,fuzebox,multpoisk,forestry.gov. uk,ehui,namesakecomic,maparadar,clayne,ecqun,metaio,pc-g, goredpocket,kamalkapoor,jurnal.md,panoramio /user/5352492,coolworks,obchodylevne. cz,aussieproxy,0-50.ru,4max.pl,ultraxproject,luxodo,ajnabii,saxofan. fr,newpaltz.edu,filim.kz,tube-share,latma. co.il,jepress,odq .cn,2bb.ru,the-liberty,p30pic,lenze. su,guitarlesson.ru,pismosebe.ru,saats-sns,uidesign. cc,nolar .br,ybonfp12,dibpak,iranget,digitalstrategyconsulting,bestourism,lukoshko, pittsburghfrugalmom,palmoilhq,xapads,das-ist-drin.de,firepa,luminosity,carive. it,techzoom,ericward,klwowo,visitwynn,stubhub,efesco,mimub,tatisso,mamas-rezepte. de,cursopublicidad.es,truliantfcuonline, keyway.ca,bongo.be,virtualfinland.fi,laeconomia . mx,youtubearticles,cosmox.nl,kuliah.in,ikirov.ru,yenihayat. az,creditexpert,theblitzmarketing,obamareleaseyourrecords. blogspot,kuwait-airport .kw,relaxmovs,ohiobwc,lyonmag, consar.gob.mx,mobotix,referencement-seo,clck. ru,askprincessmolestia.tumblr,cesarcancino,games-archive. ru,topik.go.kr,pashtotube,landbou,themeshd,ecaytrade,dreamthisday,zhlednito. cz,2nd-income-solutions,katyaburg.ru,vintage-erotica,comunity. co,rostov.ru,njv .cn,pnyxe,technologytosoftware,fawuzaixian, albumfiend,produweb.be,watch-tvseries,launches,darkgaytube,hotfunstuffs,przeznaczeni. pl,bajajcapital,webdynamic .au,daytradeforex,icd9data,0452e,beetailer,echoinggreen,51xflash,papcomputer. pl,theksbwchannel,francethisway,socionics,unicity,extreme-advice,pesikot, statnisprava.cz,adminextra,scegliprezzi.it,adorador,unijobs. at,cisalfasport.it,ikimonogakari,takamineacessorios . br,visionplayer,theshoppingduck,hobbygaga,isl.co.jp,medialab,mobilitywod,techdraginfo,buyfpv,myhomebizbuilder,afreeknews,equinux,anmtvla,azersu. az,bsr.de,iconeasy,murocontactos,fharhiyedh.blogspot,emerson. edu,birdsontheblog,in2p3.fr,asia.edu.tw,creer-un-site. fr,lifeinthiswonderfulworld,wiezoekje.nl,iclub.ir,geeksdesk,freeteenboys,extensionfactory,itrackedsanta,sinosports,fantastikresimler,nogometni-magazin,fat-forums,net5. nl,bekhandid,samdangames.blogspot,webempires,ditla. fr,joulies,academics.de,bcu.edu.cn,politekniktelkom. ac.id,googbid,paparazzirevista .ar,elearning.edu. sa,knstrct,phiconnect,tjk.gr.jp,aesop,nyt .cn,ifurn, sportforen.de,a-viva.jp,fredmeyerjewelers,talknetwork. ru,rosettastoneclassroom,warmoth,sandvik,how-to-fix-errors,genmay,by. ru,cogzideltemplates,knowpc.ru,techni-contact,fadhilgalery. blogspot,multiprofitwebsites,reallol,belgeselizle,parabot,publicschoolreview,393000. ru,therealfoodchannel,mattgreener,energy-solutions,noise11,iletaky. cz,thesarkarinaukri.co.in,tel-aviv.gov.il,firmaxl.pl,oneokrock,babou. fr,jtatoday,cydec,doynet,wheresmycellphone,worldsport. ge,mumgo .au,dressupcraze,trannytuba,pornosotros,khoone,miuz. ru,switchandshift,subhorup.blogspot,trocmusic,broadsheet .au,lauramercier,odessaarenda4you,tele2.de,shahvar,vertbaudet. pt,fonctionpublique.ci,flickeringmyth,lvbank,oli .cn,arkade . br,dashboardwheel,vin,heizungsfinder.de,prollyisnotprobably,nital. it,goplayplay,twisuke,tigernt,osx .cn,audi.ca,bvdinfo,gowildcasino,autoopt. ru,phonostar.de,toolband,q2amarket,authentec,machinefinder,cuentarelatos,altaporn,pekepon,holaspain. ru,lucidlogix,mentoringforfree,sandbag.uk,nestavista,astrohoroscope,epf . cn,haisoft,asmartbear,catalogchoice,sasol,sweetstudents,arabsexonline,adslzone. tv,vooshthemes,healthibits,33bru,japaneseslurp,colorear-dibujos,beshine,megabux. ir,engineeringcivil,fujitsu-ten.co.jp,arabhosters,planungswelten. de,fotobon,goodgearguide .au,tenshoku-ex.jp,keyin.cn,mizeghaza,yabeelamotor,bookmarkinganswers,sens,jigsaw24, zabandownload,kurogal,brand-square,thames-water,hexalto,colorweddinggames,yuhikaku. co.jp,okooo,cycu.edu.tw,hdfreaks.cc,freeadvertisingdirectory,avvocatoandreani. it,99pan,venividi.ru,boliba.cn,csbsju.edu,kandajia,tikilive,vintageporntv,ubwd,dishtip,milfilm,ibuzzyou. fr,horusone,blogdopaulinho.wordpress,alguer.it,mvr. bg,caramel-box,yfmart,domains24.gr,intrasoft.gr,arbitragemagazine,arrondissement,abeachcottage,licorneaio,youtube /user/mundodesconocido,faseextra,bookmarksoft, prothemeus,fmrealty,auto-medienportal,miinto,genericpillsshop,solarnovus,clickok. se,humorbitch,atwar-game,phpfaq.ru,ebookdirectory,fee,imember360,learn2type,seseji,drivesrt,zartis,o2switch. fr,onlinedestek,betoto,toptl.ru,robotinho.de,otakku,vgametrailer,leagueunlimited,ria . cn,soubaoad,tescocompare,knowledgenetworks,legalinfo. gov.cn,rsw .cn,fortoste.gr,matchtt,craigslist.it,vinaget,technocity. ru,roxigames,indiaprline,phimtt,towahbanking,jmbbs,jurgita,mkgandhi-sarvodaya,comunicaciondigital,swiftunlocks,atlanta168,formigal,cineplex . au,westseo.ru,fantasyfootballcheat,san-yu,aeonmall,parsnews. at,tenco.cc,premiososcar,pinoyfitness,gotodirectory,tumboor,adressbutler,zhuamob,logogarden,rugby365. fr,yourlighterside,yiyi120,pc-users,itmashable,stats.name,tvsubs,wlinker,hbdoc. cn,billwang,citylife.lv,bbsin9,zyzw,hypo-alpe-adria. hr,liveagentforsalesforce,danzarrella,dnb-ma,rokin,indiacollegefinder,canadabigbux,dushi120,gohari. persianblog.ir,bracu.ac.bd,tubetorial,lyashop, fimagenes,creepshots,thinkbizsolutions,danone, maxda.de,megahobby.jp,eemo.cn,messaggi-online.it,shenghanmei,eps. go.kr,fishlinkcentral,devproconnections,babybedding,nssmc,oafe,yo-yoo. co.il,naluone-cn,sreseo,toysfortots,dirsubmission,neoproduits,ec-tools. jp,alltablets.ru,wisefixer,peoplebank,thebestcolleges,peltzshoes,bayan24,bcassessment. ca,leeschools,gegereka,bethkanter,fajrfilmfestival. ir,national-geographic.cz,homemediamagazine,aguascalientes9,hao224, datatechuk,gemoney,inname,paulschou,eldos,bulk-online,76. my,boyernews,61child,opodo,niam.pl,ieu.edu.tr,myistore. co.za,momra.gov.sa,accordiespartiti.it,fundp.ac. be,fukuri,cheaterville,piraten-battle.de,qid .cn,foodreporter. fr,home .my,tenisufki.eu,fivesecondtest,gunappreciationday, alrassed,events.at,top1.vn,rebass.jp,csres,psdstation,wwjipiao, domaintoday .au,ugto.mx,perfecthealthdiet,practicmagazin. ro,dictionnaire-juridique,knok,sedabaran38,plangeneralcontable,frankfurt-airport,netology. ru,webagre,d7ika.ma,teleco .br,wosb,bdsmsex. tv,shoe,bdwebservices,survivalnewsonline,mycrysis, ads4cn,webtrainings.in,amazing-directory,hc-saryarka. kz,lemagfemmes,tikkview,searchblitz,cowscorpion,yaranpeixun,simosnap,replay. it,knowledgepk,modellista.co.jp,youtx /user/login,rabita.az,freesiteslisting,the-clitoris,musicfarda,videogiochiamo. it,cheapquotesdirect,ohjapanporn,viral-trafficmaster,biggestsearchgeek, frostburg.edu,mcmenamins,ccv5,apotheken.de,calpop, stockphotothailand,isubscribe,gebrueder-goetz. de,silver.ru,sexyladiesonly,putads.in,ngt .cn,danniiharwood,weddinginlove,tclinfo,hoymix . pt,atmgreetings,weddingtonway,chessok,40in,buyscripts.in,abchome,imty-om,dvcspeculator . vn,visitcostarica,growurl,shayanashop,phim5,fashionfling,rce . cn,warezhr,mymovies24,imperial-ukr,webmath.ru,euratlas,freeaddclassified,casinoclub,e-sogi,fordfiestaclub, sport .cn,proactions.ru,9tut,coodoeil.fr,absolutvision,gcll, hyundai.pl,wiitalia.it,openingodds,confiometro . br,doomos .pe,tsuhanshinbun,kemenperin.go. id,diariodelyaqui.mx,ymjd.cn,allthingscustomized,riu . cn,chalet-montagne,cigiema.fr,ainone,siteinformation,enesilhan,youngporn18,runningroom, eldorar,mccapes,basicpctips,gotowebinarshare,flushoffers,paloaltoonline,cpaprosperity,webdir . uk,anytimeonline.gr,sofotex,najszybszy-wygrywa. pl,fabriclondon,oku123,downloadsongspk,tvyserie,web-directory. name,sekainoowari.jp,juicing-for-health,wikiglow,caricatura. ru,sohoque,napower.biz,marutisuzukialto800,dynamite-safelist,bagsnob,bouf,epressreleasesite,mirafriendsonline,2magic,sometimesredsometimesblue,jayfile,wearecentralpa,tweepsmap,balipost. co.id,justice.fr,2createablogsite,addurltowebdirectory.tk,vt .tr,goldpara,simulationcraft,101modeling,mrsoaroundtheworld,pornappetite,comeoffers,tahoordanesh,islam. gov.qa,postcardlover,zonealarm.de,boels.nl,leafair,greenrope,pce-instruments,zappingclub,emu-zone,16frames,kithara. to,cyberfight.ru,calcule,yummyleaf,andpush,testfreaks. ru,thumb.it,grahambrown,krauzach.dk,ammap,ionicware,centrodeopinion. es,watchseries-online.co,shinbunka.co.jp,cbv .br,playtreat, tu-clausthal.de,suagm.edu,chevrolet.it,xeber24.az,dlmedu. edu.cn,stocktradingtogo,pagepersonnel.es,multichannelmerchant,wpbaike,wolverine,slotland,pmiservizi. it,playcrossroads,futureaccountant,warting,f4e,oppps.ru,maowb,artfulhome, idgettr,duskin.jp,romaforever.it,citybriefcase,abegs,volosfans,bagan. tv,directory-mind,edion.co.jp,dhal3,pornstarfinder,mnoga,buenosenlaces,comstar-r. ru,barratthomes,gozargah.co.ir,happysexgames,taxqd,arionradio,tubeko, launchphotography,integraclick,uwinnipeg.ca,jobbanjar. hu,financecentury,albdoo,meijinsen.jp,pzp .cn,terrafor,indexbear,ojv . cn,foodsense.is,htcpedia,gzbs.cn,hmpeg,denweb.ru,irangooya. ir,c-pet.jp,downloadworld.ir,chopcult,cpatrend,3dtuning. ru,gpone,abc-of-yoga,legeaz,xl-byg.dk,nationalacademy,naturallycaron,piacesprofit. hu,jinri .cn,smstashan,ocf.berkeley.edu/~wwu,medalsofamerica,quoi,prettymodels18,prn. fm,german-proxy.de,platron.ru,hyiphistory, hexaware,sarafiparsa,fertighaus.de,owlpages,kindsnacks,adcloud, kochform.de,blue365deals,fgiresearch,photoprobable,directory-listing,desitape,adakoo,uibcsites,essentialdepot,bxhs,shopencart,digipost. no,freshoutng,my-binary-code,startour.dk,michwood59. blogspot,fenleinet,lady-lady-lady.ru,router .cn,mega3x,thecatholicthing,sfrmethod,ajaxdaddy,wkfworld,solomanga,ncf. ca,visibleweb,4sharedtrend,sbairlines,cubestat. it,vrbrothers,brazilian-transsexuals,irecarga .br,mrdefinite,gomobilelogin, nflextrapoints,playatmcd,webmaster,tgv-europe.de,autos, greenpeace.de,softguide.de,lipno-sternstein-hochficht.cz,delightedmomma,the506,thelocaltourist,hlsr,powersportsnetwork, vmitalia,netimpact,wellmedicated,bmj.de,makehuman,stroyka. ru,avrubi,daviswiki,joubiloo,awalnet .sa,oattravel,beckershospitalreview,minicrm. hu,bridesmagazine,richtig-schoen-kochen.de,gsm-inform. ru,ondemandkorea,maplos,laeuropea .mx,riolearn,goldingotscareer,diwudai,housesbyshannon. blogspot,pornstarxs,reduc.fr,peliculaswarez,shopwoodworking,danieljouvance,dayoftheweek,alexistexas, dsm,unigo,ausphotography .au,emiratesauction. ae,cz-zhaohui,stilago .ua,webvahini,cancer.ca,pipeburn,wmdportal,dvd-masako,canlitv,usenix,javabank. ru,univ-tlse2.fr,sweepstakesplus,flynode,obd-memorial. ru,stiforpprofits,clairol,pregnancymiracle,unigang,twinpeaksprofits,blogguan, sky-real,haoden.jp,simfatic,kagawa.jp,dividendmilesstorefront,paperboy. co.jp,toolsba,exards,rae .cn,e-control.at,glassgiant,parazolota. ru,critiquecircle,zysj .cn,evictorynews,workforce,onlinewatchmovielink,ovk . cn,ufms.spb.ru,opensys911,addeluxe.jp,raovatvungtau,filmman. ru,icetraffic,sazelmotors,av78.tv,huaweifan,kaz,iiiaaa. fr,hatalska,hqjav,beyondwordofmouth,alliedexpress . au,bdtradeinfo,bepinkblog,vesti.uz,julying,themetcams,spyder,skylines. io,comparaonline,mp3-find,gottarent,movieloversblog,juziku,giffies,sapiensweb,rengang,que. ne.jp,wnba,vrg,tele5.de,shemrock,nakhodka-vneshtrans.ru,efight. jp,eaglescripts,svoboda .ua,stockshifters,alfa .lb,u4,dangdangcc,quarkexpeditions,turkpornolarin. blogspot,vipgfx,zhcc,verybuy .tw,barclaysus,egogram-f. jp,tomtomax.fr,wildbdsmtube,gladiatorhits,webep1,essencearticles, youtube /user/MrLEV12,fovissste .mx,netobzor,nupedailynews, ajudablogueiros .br,breakeryard,c-club.cn,socialsection,zillya. ua,jdbbx,topcasino.it,freedailyads,ivc.cn,irpinianews.it,cameroon-tribune. cm,cartabcc.it,naturalbd,atisal,gzchengjie,eichie. jp,pal.am,bdfutbol,mikhandi,tuoitrenangdong,chattahoocheetech. edu,downloadming,stud-center,thewindingsheet,afocus . cn,wwf.fr,comunicae,shop1.cz,bucuo .cn,securitoo,open-e, medicomtoy.co.jp,werdyo,visfot,pingmedia.ru/user/auth,yingyujiaoxue, blacksexfinder,urp.edu.pe,r-express.ru,websempresas. es,azbestclassified,decathlon.co.hu,a1-links,mypokecard,cnsec,logoswish,tiantiandy,fiscalia,securityinfowatch,real-desktop. de,nishino-takashi,forex.es,finances-et-patrimoine.fr,delonghi. co.jp,rakurakuhp,thefreelancepinoy,alifetale,annuaire-horaire. fr,aldi.hu,biznes-polska.pl,wazigar.co.in,clockspot,logoguru,yszshop,gidilounge,inhousepharmacy. biz,demi-gods,gamerville.ru,thetvshownetwork.blogspot. in,radioquran.ir,framemag,xemtruyenhinh,ro2skillsim,agriculture,dreamenglish, garrettwade,reimanpub,opencalais,apsense.cc,gockhuat. eu,iggroup,globocopio,booble,allogarage.fr,hotlist,chinaautoweb,acte-etat-civil. fr,360clicks.de,dirfirm,kjsc .cn,us-immigration, directorystage,cdnetworks,3608,domainincite,mashkulture,vintamovies,sangroup. biz,wbsed.gov.in,jewelryexchange,umeng,nasdaqomxbaltic,trustlink. de,pidruchniki,strategyzer,quantiamd,daotube,vidio-video. ru,atlantaga.gov,premium-login,heikohaeusler,bike-forum. cz,linguistlist,citc.gov.sa,bs2h,militaryy. cn,aktiencheck.de,jt.nl,scei.co.jp,keatv,albaniaclassified,anwaribrahimblog,seattlecentral. edu,remont-techniki.ru,samsunahaber,rusoul.ru,website-tutor,viaromania. eu,odn .cn,domyos-fitness,shochiku.co.jp,petproductadvisor,ig . pl,phm .cn,imagebit.co.kr,redmummy,needlenthread,tuningcars,bjorn3d,jjdyb,fuckwapi,albaladoman,watchhervideo,f60s,ken-kaku,bamaol,myd . cn,icecast,freemygreenpdx,varusteleka.fi,ebaysellingcoach. blogspot,jingoo,proeboo,transtechpackersandmovers,slideroll,abaenglish,lotf-ali-khan,nek . cn,essayscam,cysend,schreibe,misthang,wiki310. cn,leitnerbox.ir,petpetpark,motonia.pl,lelongtips,rotorama,jumitu,racing5. cl,computrabajo.es,baon.hu,gsalr,lesoleil.sn,teletrade . ua,freepornvideosi,peruesgay,anjolee,10minutemail,car-today,expertconsultbook, supalogo,digitalcamera.jp,blogdosrepresentantes,theglobalads,mediananny, xweasel,glamourgaze,htitipi,picasa-readme.blogspot,ejuegosdebobesponja,healthways, oth .cn,toridoll,owllook.ru,wahlbuch,winglungbank . hk,inboxair,mecanicaplus,fafipa,wowwe-team,favicon-generator. de,spanishschoolsblog,shortfilmsin,giveawayprincess,gewinn-portal. de,passportstatus.nic.in,wallpaperstate,theshemalemovies, blau-grana,inshop.cz,g1filmesbrasil,bienhoateen. vn,seoparking,textonlyweb,myclipper,journalfen,mooogu. cn,reasonexperts,investide.cn,upbooth,thememypc,jasonandshawnda,controlstyle. ru,reprint.nl,shiamultimedia,imau.edu.cn,mathisbrothers,weltrade. ru,bitshacking,eligeturegalo,bizzartic,nsdy,youpornmate,frotelportal,cabletv, finanz-forum.de,108.59.14.202,tathy,horzer.es,peiliao358,qgy . cn,top100.rambler.ru/user/login,feinar,hdtvpolska,darlingcartoons,entertainedlife, reb .cn,episd,igihe.rw,manobkantha,mty .cn,yahoocard. jp,iort.gov.tn,xinjiangnet .cn,taoming,ripdir,xchat. tv,postbloggers,submit2please,epltalk,bestpayingsites,www-6. blogsome,eecu,wni.co.jp,theusaexplorer,haru.gs,kijkonderzoek. nl,vesti-moscow.ru,247latinasex,cli.im,jimwestergren,butechs, rollad.ru,knitting-warehouse,todayadvertising. ro,whyresearch,nyq.cn,c4.to,fegro.de,whichbudget,roundtable. jp,twitterseoexperts,404.ru,westernrifleshooters.wordpress,fisglobal,pollbuzzer, worthystuff,bonnyfood .tr,aufe.edu.cn,makinecim,kailoon, midc .br,dh4321,discretesex,spk-schaumburg. de,xp500,aktivsb.ru,editor.az,juegosdcocina, foot-health-forum,daveyshmave,tribecafilm,nsv .cn,adland. tv,dehong.gov.cn,denatran.gov.br,noticiasdel6,bloggingfusion,paulbakker. nl,fclm.cn,eqology,caac .cn,westernunion.ru,cvmkr,mapaguiapipa . br,engeniustech,fantabobshow,uisp.it,getgripgo,pokesho,nextraq,albertmartin. de,guateganga,wissensmanufaktur,seriouslyfreestuff,tourex. cn,thesabre,shetlink,endofretail,nab .cn,top100. rambler.ru/user/activ,wifecrazy,bbcode,havaturka,fantasygirlrevenue,wponlinestore,coinstar,krawall. de,temasektimes.wordpress,figurerealm,post.edu,vitrineboutiques, dangerousmailer,bestv .cn,tylertool,motpol.nu,digita. ir,wordgames,hot9ads,mxbars,novationmusic,aussieblogs . au,directorymania,hlektronika.gr,stammtec.de,keibamall. co.jp,urabukkake,links-heaven,noticiasdecruceros . ar,fcbayern.ir,luyenchuong,yzsc,alternativeart .br,stashtea, diffordsguide,luosi,7c7,tic.ir,bexley.fr,mondaytube,jobs57,chp8109. blog.163,bigcatcountry,ringcentral.ca,mydefrag,openadp,silverporn,tassimo,pressreleasecircle,nsearch,v-pillsmedikal. gen.tr,serialbaran5,zacuto,dncleaner,skihorizon. fr,alone-tarot,desaingratis,webs4soft,wii-attitude. fr,puteros,touteslesreducs,camden.gov.uk,fn. ua,cover-letter-now,veocinemegavideo,witkins,lnr. fr,givonline .br,peixuncn,jiuxing .cn,freeseller. ru,bbwhottie,doski-pro.ru,kinokartoshka,qov .cn,serence,imtservices,popular-web,datingchile.cl,miracletutorials, vegancoach,rr-bb,nijibox3,nubileworld,juanpi,dolcecity,zgjzlw,mybawaba,quito. gob.ec,theonlineseller,onlinedir,playserver1,mmm-sms, aienaristeyein,woostercollective,moviebuner,forum-audiophile. fr,osuma.fi,bittenus,goaldaily.ir,jellybelly,the305,tvarenasport,mmmizdoma,multimarcasfamosas . br,dutyfreedepot,clubroadster,hinotori,topeye.cn,connectionnewspapers,chipmunk. nl,transantiago.cl,freecam-sex,easyflyer.fr,ipdb,9249.cn,minecraft-crafting,ukipmeps,thenotsoblog,dalailama,qpp . cn,drlima,covertmobilebar,octeth,ticketmates .au,osola,zinavo,ofilmovi,adultpic. biz,1way2sex,bimmerboost,skodaplus.cz,ewire. dk,weddingsquare,turijobs,kinnser,dexplay,wscripts,ambellis. de,cashprom.ru,topdeck.travel,huskers,ctan,hkmdb,mitsubishi-motors .au,oja.la,clearbits,alvwan,om4 .au,zetu.co.ke, noorvision,theyucatantimes,supei,wolves,settlersonlinetools,mixindia,the-laws-of-success,highdefjunkies,cenews . cn,hdbitz,cc,oip .cn,pubcrawlmg,meetmark,processchecker,lasescortsputas,babushka. ua,warzscam.tumblr,news.gov.hk,mombaby.tw,theasianmilf,searchsku. ru,2548.cn,oogarden,millardayo,31philliplim,mychemy,malco, metris-community,actiontec,xl,namaknews.ir,121.156. 104.79,nliteos,juhaowang,bioslone.pl,asfera,panago,updown,totalwind,easybroker,favsocial,lareserva,elgoldigital,impact. pe.kr,trovaprezzo.it,callmobile.de,porschedealer,prettybabes4u,hispanidad,vb-mundo,urbanhome. ch,010ren,3iny3ink,fronta.cz,crocmint,freedownloadb,fuzoku-job109,geeknewscentral,pmwf,fullrate. dk,igotfunds,teploteh.in.ua,diadefeira,geolid,youtube /user/UKFDubstep,zajefajna,visulate, web2.in.th,ozg .cn,ocharleys,whatsupiran,japanesefever,bolcitybol,hercity,konkhmerall,dfjmw. cn,phpfoxengine,mtv.tv,hentaibam,favorit.az,gambio-shop. de,gshiftlabs,sirenji,extrememoneymakingwebsite,liveandchat. tv,edicy.co,sona-systems,doteduguru,nww .cn,harley-davidson. co.jp,kla-tencor,nikefreeruntosko,leerburg,web-leader,fileszona,simplehuman,feminis. ro,mixshared,travis.tx,boss,projectorpeople,mynextcar. gr,tapology,tiendasenliquidacion,sadafdownload,boxstreaming,d-intl,hollywoodhereiam, wiki-errors,ellit.fi,nsfwyoutube,okidata,offershot,cm108,porntube33,waelelebrashy,revistasfree,drwebsitedirectory,xtrem-experiences, linkguide,webtretho /user/login,boccc .hk,i04.no,zhangben,riz . cn,mlbuy,tongzhiqu,riaforge,team-dignitas,floost /user/homepage,launchpro. ru,rankbl,sparkasse-dueren.de,taiphanmem,vcu,frixo,toddfalcone,stargate-fusion,abc0120,joomlatutorials,qbt . cn,myoppo,piaget,ewaseet,cmpco,tibiabux-2013,massageplanet,beautyexpert,silverstatecu,theindependentbd,motoredbikes,pardakht. ir,thestage,cr8rec,webtimeclock,marshal.ir,apesa.ch,essexcc. gov.uk,eldiadigital.es,geoquake.jp,trasua.vn,denizbank . tr,emekforum,mijnictwinkel.nl,mesmateriaux,prog-portal. ru,yasamkadin,vannuys.co.jp,haowa,cybersalt,mymanulife . hk,chrono24.dk,corridosalterados,alternativ.nu,visual-basic. it,atb,danawa .cn,greensboro-nc.gov,immo4trans. de,bottlegourduk,designboost,sysco,pagerank.gen.tr,bountyjobs,preteenstop,your-web-wealth,acpasion,los-horarios. mx,caglobalint,ueg.br,boote-forum.de,cecol .cn,usestacks,meiseav,iecnews,onlinewebdir,domotex. de,vkpiarka.ru,comodo.ro,totalfootballmadness,adswealthdays,allianztravelinsurance,macrobusiness . au,epdmcoatings,lens-club.ru,submissionportal,websmostpopular,pornorio,cnzl,bmwcoop,indy. gov,linksplanet,trgamer,arabesquetv.tn,ispsystem,a7blog, moneyou.nl,e3tmadat,staztic,attackofthefanboy,sypex,tradeworldpro, laguiachile.cl,lover3moon,phc.pt,pat-schoolofnet,stonbook,touch . lb,czmc,verticalsleevetalk,adsadvantage,sfwd,planetpinup,vsetke. ru,finddotcom,chriswrites,pornula1,unpeudeseo,move100,nrj. fi,liftmaster,fitnessanddefense,yawporntube,sexyandnude,cars. rs,vegandatelink,skoda-club.ru,dragonage-life.ru,kannb,zinatel,comwave,steamboat, sapphicparadise,shobo–n,qq627.cn,canticosccb .br,synnex . tw,e-food.gr,olooms.ir,all-hit.tv,articlemanza,telekom. si,universesandbox,jualanlagi,solarmovie.me,avrev,ejpix,en-bourse. fr,experto24.pl,yourpfpro,hotity,brooksrunning.eu,sportingindex,regularwebdirectory,iranpetrotech, tabouf,ruta1000 .ar,pagesjaunesdusenegal,firstevents,sparkasse-muelheim-ruhr. de,ttdown,anneysen,peppynet,buzzmarks.de,infodariom.blogspot,negocios-on-line,whatislol,telecom-paristech. fr,dqm123,supersport.al,modules2buy,jernia.no,kidzui,plinga,hotdir,behappy2day,gente. be,bodybuildingpro,greenbook,myarkansaslottery,fortmilltimes,uniauc,preventdisease,mrfi. ir,stretchingabuckblog,tvr.ro,miss-instaforex-asia,sanqindaily,pmr . cn,ac.gov.br,nahb,thangampalani,lightroomforums,oss . cn,fcgov,moneyqanda,livebrowsertools,feldy. es,linksmania,fcps,durangon,rewards

  Posted by payday loans uk,payday loans uk online,payday loans online | Luty 14, 2013, 8:57 pm
 4. I’m extremely pleased to discover this site. I need to to thank you for ones time just for this wonderful read!! I definitely loved every little bit of it and i also have you saved as a favorite to look at new stuff on your blog.

  Posted by veemarket.com | Luty 15, 2013, 11:46 pm
 5. I prefer Eco-friendly Smoke E-cigs, since they are quite convenient
  to use. I don’t have to refill the particular cartridge again and again. I don’t have to keep
  charging battery. These are make use of and chuck affordable healthful options for me.
  I am impressed by the range of flavours they offer.
  I’ve tried a lot of them. The cigarettes taste is quite rich and creamy. I really could at last obtain control over my unhealthy smoking habits that were becoming a threat for me the ones around myself.

  Posted by Mavis | Kwiecień 1, 2013, 8:58 pm
 6. Heya i am for the first time here. I found this board and I in finding It truly useful & it helped
  me out much. I hope to offer one thing back and aid
  others like you aided me.

  Posted by Andrew | Kwiecień 19, 2013, 5:08 am
 7. For normal delivery the mother should be fit to cope with the delivery.
  The second option is to use headphones as you probably did at the gym
  in the past. Emotion linked to a definite objective is a strong mixture.

  Posted by Health and Fitness Tips | Kwiecień 19, 2013, 2:44 pm
 8. Right here is the right web site for everyone who hopes to understand
  this topic. You realize a whole lot its almost hard to
  argue with you (not that I really will need to…HaHa).
  You certainly put a new spin on a topic which has been written about for years.
  Wonderful stuff, just excellent!

  Posted by Yetta | Kwiecień 23, 2013, 3:38 am
 9. „Just because the Father has loved Me, I have also loved you; abide in My love. Also the bedroom is not the only spot to have sex. Thus, there came the issue of having to open plenty of tabs to open lots of tube sites.

  Posted by http://www.gparcene.it/ | Kwiecień 26, 2013, 6:21 am
 10. Valuable info. Lucky me I discovered your website by accident, and I am stunned why this accident didn’t happened earlier! I bookmarked it.

  Posted by bbc.co.uk | Maj 2, 2013, 5:12 am
 11. przyzwyczaiłem %Article_Title% się…
  Przymknął spośród rozmarzeniem oczy. – Umówię, honorary możecie na mnie liczyć niczym
  na Zawiszy. – Na kim? – spytał sir Roger ze
  zdziwieniem. – Na Zawiszy. Owo w końcu potężny ryce.

  Posted by honorary | Maj 3, 2013, 6:37 am
 12. Thank you for sharing your thoughts. I really appreciate your efforts and I am waiting for your further write ups
  thanks once again.

  Posted by www.wordpresswebsitedesigner.co | Maj 7, 2013, 11:01 am
 13. I enjoy what you guys are usually up too. This kind of clever work and exposure!
  Keep up the very good works guys I’ve included you guys to blogroll.

  Posted by Kerrie | Maj 11, 2013, 9:32 pm
 14. The coffee constantly inclinations absolutely fantastic created this way and additionally really will provide your
  a jolt as part of the morning unfortunately it is actually
  a great maker not a coffee maker now not ideal if you such as the
  cup of coffee each day. I really like my bialetti coffee maker and also know it probably renders
  the best coffee of all the a variety of options an estimated and also right
  now we produce relocated inside my personal brand new home containing the gas
  cooker im supposed in order to make the effort in order to utilize it a great deal more frequently.

  Posted by Ira | Czerwiec 4, 2013, 3:55 am
 15. You have incredible stuff listed here.

  Posted by Irvin | Czerwiec 7, 2013, 7:14 pm
 16. 5- The real truth about whenever and approaches to use
  each of those dumbbells and equipments to put on excellent muscle quickly.

  Many people wish to increase their lean muscle
  mass and create your toned, developed body that is not only
  aesthetically attractive, but strong and healthy additionally.

  this program developer, Kyle Leon, is a well-known personal trainer and nutrition expert in recent years and is regarded as one
  of the most respected coaches in the world when it comes to building muscle mass naturally.

  Posted by Muscle Maximizer Review | Czerwiec 7, 2013, 11:27 pm
 17. Great work! This can be a type of facts which are meant to be provided around the internet. Pity for the search for applications as a result of placing this specific offered superior! Think about it through in addition to speak with my own web page. Thanks Equates to)

  Posted by Self publish, self publishing, publish my book, publish poetry, self-publish, self-publishing, book prints, ebook prints, writing community, book marketing, book distribution, publishing company | Czerwiec 20, 2013, 2:50 pm
 18. I really like your blog.. very nice colors & theme. Did you create
  this website yourself or did you hire someone to do it for you?
  Plz answer back as I’m looking to design my own blog and would like to find out where u got this from. cheers

  Posted by Lakeisha | Czerwiec 23, 2013, 4:12 am
 19. You certainly will in addition choose to ensure that you take out the filter when placing the coffee grounds in, because some gadgets might overflow when recently there are any kind of grounds seated within the relax of the drip neighborhood and additionally causing the
  block. Drip Coffee Maker Commonly Asked Questions Precisely what
  exactly is definitely the better environment for brewing coffee?
  all experts agree that 200 degrees is among the most effective temperature for brewing coffee.

  Posted by http://www.tenuguiya.com/userinfo.php?uid=7776 | Czerwiec 30, 2013, 5:58 am
 20. Generally there is yet another way to benefit from information which is more effective which reading or perhaps speed reading.
  Below is actually the very best boudoir photography book and I highly recommend it if your tend to be interested in taking pictures of
  stunning females and doing it tastefully. Many photographers shoot
  as part of numerous and also different styles and also it is
  extremely significant and important for photographer to take
  photos in different angles. Eclectically with unique artifacts from your very
  own travels, unusual colors D. There is a specific kinds of relationship
  surrounding the idea.

  Posted by noozhawk.com | Czerwiec 30, 2013, 12:30 pm
 21. Thanks for finally writing about >Komitet 300 | grawitacja44.
  wordpress.com <Loved it!

  Posted by סושי | Lipiec 6, 2013, 7:16 am
 22. Magnificent beat ! I wish to apprentice even as you amend your web site, how can i subscribe for a weblog web site?
  The account aided me a appropriate deal. I have been
  tiny bit familiar of this your broadcast provided vibrant transparent
  idea

  Posted by szamba betonowe | Lipiec 16, 2013, 9:33 am
 23. Hello my friend! I want to say that this article is awesome,
  nice written and come with approximately all vital infos.
  I would like to see more posts like this .

  Posted by Wettbewerb | Lipiec 24, 2013, 1:03 pm
 24. Just desire to say your article is as surprising.
  The clarity in your post is simply excellent and i could assume you are an expert on this subject.

  Fine with your permission let me to grab your feed to keep up to date with forthcoming post.
  Thanks a million and please carry on the rewarding work.

  Posted by web site | Lipiec 28, 2013, 6:33 am
 25. Sklep internetowy goo.gl/bIXBDr oferuje najwyższej
  jakości czekoladowe doznania. Belgijskie ręcznie robione
  pralinki, czekoladowy telegram, czekoladowe samochody, czekoladowe pantofelki czy też motor z belgijskiej czekolady.
  Znajdziesz tu pomysł na prezent na każdą okazję. Dodatkowo Chocolissimo przygotowuje
  specjalne kreacje oraz wspaniałe dedykowane produkty na wszelkie święta,
  rozpoczynając w styczniu od Dnia Babci, na Bożym Narodzeniu kończąc.
  Dzięki Chocolissimo, praktycznie co miesiąc będziesz miał możliwość pokazywania
  nowej, atrakcyjnej czekoladowej oferty. Kupuj u nas!
  goo.gl/bIXBDr

  Posted by prezent jako czekoladki | Sierpień 13, 2013, 7:37 pm
 26. The recipe makes twelve and this is enough to serve four people.
  If you have a yogurt maker, then you would simply follow the instructions that come with the machine, and if you do not have one, then you can follow the following
  instructions:. Mozzarella, Parmesan, Emmental and Roquefort might be a flavorful combination
  but you can use any cheeses you fancy.

  Posted by http://www.Farmplate.com | Sierpień 22, 2013, 5:43 am
 27. It’s remarkable to visit this web page and reading the views of all colleagues regarding this
  piece of writing, while I am also eager of getting familiarity.

  Posted by film making courses online | Wrzesień 8, 2013, 9:09 pm
 28. Good post. I learn something new and challenging on websites I
  stumbleupon everyday. It’s always helpful to read through
  articles from other authors and practice a little something from other sites.

  Posted by homepage | Październik 3, 2013, 5:13 pm
 29. A press release like that aims at his or her focus since it is regarding the subject. Lead to ADHD. It’s possible you could have deemed, or simply experimented with, the lowering procedure or just giving up all at once.

  Posted by Andriod on PC | Październik 7, 2013, 2:37 pm
 30. I like what you guys tend to be up too. This type
  of clever work and reporting! Keep up the excellent works guys I’ve added you
  guys to my own blogroll.

  Posted by really cheap auto insurance | Grudzień 20, 2013, 5:26 pm
 31. Hey! This is my first comment here so I just wanted
  to give a quick shout out and say I truly enjoy reading through your articles.
  Can you suggest any other blogs/websites/forums that go over the same subjects?
  Thank you so much!

  Posted by szambo w domu | Luty 23, 2014, 7:01 pm
 32. Fabuła pokrewna każdemu, polecam publikację

  Posted by hydroizolacja | Maj 31, 2014, 9:04 am
 33. Fabuła zbliżona każdemu, rekomenduję lekturę

  Posted by program call center oprogramowanie do call center system do call center | Czerwiec 11, 2014, 1:48 am
 34. Pretty nice post. I just stumbled upon your blog
  and wished to say that I’ve really enjoyed browsing your blog posts.
  After all I’ll be subscribing to your feed and I hope you
  write again very soon!

  Posted by Tiny Heroes Cheats | Czerwiec 18, 2014, 8:29 pm
 35. Badawcze spojrzenie na sprawę, każdy powinien rozczytać
  dodatkowo zaznajomić się z motywem.

  Posted by remont dachu | Czerwiec 21, 2014, 4:44 am
 36. Hi, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just curious if you get a lot of
  spam responses? If so how do you stop it, any plugin or anything you can suggest?
  I get so much lately it’s driving me crazy so any support is very
  much appreciated.

  Posted by Русская голубая | Czerwiec 24, 2014, 9:45 pm
 37. Wow, that’s what I was seeking for, what a data!
  present here at this website, thanks admin of this web site.

  Posted by homepage | Lipiec 7, 2014, 7:12 pm
 38. Since the admin of this site is working, no doubt very shortly it will
  be famous, due to its quality contents.

  Posted by Furniture | Lipiec 30, 2014, 5:35 pm
 39. Fantastic site. Plenty of useful information here. I am sending it to
  some buddies ans also sharing in delicious. And obviously, thank you to your
  sweat!

  Posted by Louanne | Lipiec 31, 2014, 8:19 pm
 40. I have to thank you for the efforts you have put in penning this website.
  I am hoping to check out the same high-grade content by you later on as well.
  In fact, your creative writing abilities has inspired me to get my very own site now 😉

  Posted by Stanton | Sierpień 1, 2014, 3:57 am
 41. My relatives always say that I am killing my
  time here at net, however I know I am getting knowledge every
  day by reading thes nice content.

  Posted by Dane | Sierpień 4, 2014, 12:07 pm
 42. Wow, incredible blog layout! How long have you been blogging for?
  you make blogging look easy. The overall look of your website is magnificent,
  as well as the content!

  Posted by http://tube.jdl-germany.org | Sierpień 4, 2014, 5:16 pm
 43. It’s going to be finish of mine day, except before ending I
  am reading this enormous article to increase my know-how.

  Posted by blueridgeinventory.com | Sierpień 5, 2014, 2:49 am
 44. I’m now not sure where you are getting your info, but good topic.
  I needs to spend some time studying much more or understanding more.
  Thanks for excellent information I used to be on the lookout for this
  information for my mission.

  Posted by Odette | Sierpień 5, 2014, 3:46 am
 45. First off I want to say terrific blog! I had a
  quick question which I’d like to ask if you do not mind.
  I was curious to know how you center yourself and clear your thoughts prior to writing.

  I have had a hard time clearing my mind in getting my thoughts out.
  I do enjoy writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes are generally
  lost simply just trying to figure out how to begin. Any suggestions or hints?
  Thank you!

  Posted by Chu | Sierpień 6, 2014, 7:49 pm
 46. Fajne spojrzenie na rzecz, każdy powinien przeczytać i zaznajomić
  się z tematem.

  Posted by stomatolog | Sierpień 8, 2014, 3:21 pm
 47. Greetings! I’ve been following your site for a while
  now and finally got the courage to go ahead and give you a shout out from Lubbock Tx!
  Just wanted to mention keep up the good work!

  Posted by lansing disability lawyer | Wrzesień 20, 2014, 12:08 am
 48. Fabulous, what a webpage it is! This blog provides valuable facts to us, keep it up.

  Posted by Karine | Wrzesień 24, 2014, 8:25 pm
 49. An outstanding share! I’ve just forwarded this onto a co-worker who was conducting a little homework
  on this. And he actually bought me lunch simply because I stumbled upon it
  for him… lol. So let me reword this…. Thank YOU for the meal!!
  But yeah, thanx for spending some time to discuss this issue here on your web site.

  Posted by Carole | Październik 4, 2014, 1:35 am
 50. It’s very straightforward to find out any topic on net
  as compared to books, as I found this article at this site.

  Posted by supplements singapore | Październik 12, 2014, 6:18 am
 51. Right here is the right site for anyone who would like to find out about this topic.
  You understand a whole lot its almost tough to argue with you (not that I personally would want to…HaHa).
  You definitely put a brand new spin on a subject that’s been written about for a long time.
  Excellent stuff, just excellent!

  Posted by dutchglowreview.thinkdealz.com | Październik 24, 2014, 9:24 pm
 52. When some one searches for his vital thing, so he/she wants to be available that in detail, therefore that
  thing is maintained over here.

  Posted by website | Grudzień 17, 2014, 9:23 pm
 53. Very shortly this web page will be famous among all blogging and site-building people,
  due to it’s nice content

  Posted by gta online | Czerwiec 4, 2016, 6:18 pm
 54. great post, very informative. I wonder why the other experts of this sector don’t notice this. You should continue your writing. I’m sure, you’ve a great readers’ base already!

  Posted by Coy Buckman | Sierpień 6, 2016, 9:48 am
 55. Thanks a bunch for sharing this with all of us you actually recognize what you are speaking approximately! Bookmarked. Please additionally seek advice from my site =). We may have a link exchange agreement between us!

  Posted by Wilford Shaban | Styczeń 21, 2017, 11:45 am
 56. Your writing style reminds me of my best friend. Extremely helpful write up. This website has interesting and great content.

  Posted by Jesse Grillo | Sierpień 31, 2017, 2:53 pm
 57. I check your page every few days. You are my savior. Just wanted to say fantastic blog! I bet you would love New Jersey.

  Posted by Jesse Grillo | Wrzesień 1, 2017, 3:55 am
 58. This website really sparked my interest. Old school Instagram pros would agree with you. Are there other articles you work on? Your articles are mind blowing. Fantastic article!

  Posted by new business speaker | Wrzesień 3, 2017, 1:08 am

Trackbacks/Pingbacks

 1. Pingback: Globalizacja.XMC.pl Wyzwania Polityka - Grudzień 3, 2009

 2. Pingback: Komitet 300 « Grawitacja44 « czasopisma pornograficzne - Maj 7, 2010

 3. Pingback: Komitet 300 « Grawitacja44 « antykoncepcja - Maj 20, 2010

 4. Pingback: Nazi-ACTA – początkiem realizacji ludobójstwa przez agentów Illuminati « Monitorpolski's Blog - Styczeń 28, 2012

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: