//
you're reading...
Uncategorized

Projekt Indect – realny system kontroli umysłów


(TEXT TLUMACZONY Z ANGIELSKIEGO  GOOGLE)

rfid-chip

Unia Europejska pracuje nad 21-ga panoptikum wieku, system nadzoru zwierzęcia, które krytycy nazywają „Orwella,” złowrogi „i” pozytywnie chłodzenia, który zbiera dane z wielu źródeł, w tym kamery i komputery osobiste, w celu wykrywania „zaburzenia zachowania” w całym kontynencie.

W szerszym sensie jest to element działań na rzecz stworzenia paneuropejskiego federalnych sił policyjnych, gdzie informacje i kompetencje są dzielone w ramach scentralizowanego systemu. Jest to również ogromny krok w kierunku utworzenia Europejskiego CIA zadanie nie trzymanie kart zagranicznych wrogów, ale szpiegostwo na własnej ludności.

System nadzoru, znany jako Project Indect, obietnice do zbierania informacji w drodze „stałe monitorowanie” na „stronach internetowych, forach dyskusyjnych, grup dyskusyjnych, serwerów plików, sieci p2p [i] poszczególnych systemów komputerowych”. Będzie ona również wykorzystywać CCTV kanałów i innych metod nadzoru w celu opracowania modeli „podejrzanych zachowań”, analizując tonu głosy ludzi (co sugeruje, że prywatne rozmowy będą nagrywane), jak również „sposób ich przemieszczania się jednostek”.

Jego głównym celem będzie „automatycznego wykrywania zagrożeń i zaburzenia zachowania i przemoc”.

To jest Echelon na sterydach, nowa wersja kilkudziesięciu lat NSA uruchomić program, który został już szpieguje obywateli do roku, zaktualizowane i rozszerzone do zastosowań technologicznych z początku wieku 21st. W 1999 roku rząd australijski przyznał, że stanowiły one część NSA prowadzonej globalnej przechwycić i sieci nadzoru w sojuszu z USA i Wielkiej Brytanii, które mogą słuchać „każdy międzynarodowych rozmów telefonicznych, faksów, e-mail lub radiowej,” na planety. Projekt Indect jest tylko kolejnym wcieleniem samego systemu nadzoru nad zwierzęciem.

Dvertisement

Open Europe analityk Stephen Booth opisany projekt jako „Orwella” i „ogromne naruszenie prywatności”, zauważając, że własnych obywateli europejskich podatku zostanie przeznaczona na program, który traktuje ich wszystkich za winnych niewinny dopóki nie udowodni.

„Profilowanie całej populacji zamiast monitorowania poszczególnych podejrzanych jest złowieszczy krok w każdym społeczeństwie”, dodał Shami Chakrabarti, dyrektor grupy praw człowieka Liberty.

„To jest niebezpieczne na tyle na poziomie krajowym, ale w skali ogólnoeuropejskiej pomysł staje się pozytywnie chłodzenia”, powiedziała.

Projekt Indect jest ogromny przechył do przodu w programie budowy mamuta pióro nadzoru, w których populacja całej planety jest uwięziony.

Metody został zatrudniony do tego są zaawansowane technologicznie powrotem do 1785 pojęcie społecznej teoretyk Jeremy Bentham’s The Panopticon, specjalnie skonstruowane budynku więzienia na celu „umożliwienia obserwatora obserwować (-Opticon) wszystkie (PAN) więźniowie bez więźniów jest w stanie powiedzieć, czy są obserwowani, a tym samym przenoszenia, co się architekta zwanego „uczucie niewidzialne wszechwiedzy.

Bentham opisane Panopticon jako „nowy sposób zdobycia władzy umysłu nad tym, w dotychczasowej ilości bez przykład.

Przekonanie, że człowiek nie wie, kiedy są obserwowani przez władze jest kluczem do osiągnięcia ostatecznego celu, do utrzymania populacji w stałym stanie zniewolenia, niepokoju i strachu, prowadząc ich do samodzielnego regulowania swoich zachowań.

Zgodnie z Duńskim Instytutem Praw Człowieka naukowiec Peter Scharff, Panopticon była przeznaczona na wspieranie „samoregulacji, który miał być wywołane stałym nadzorem”. Koncepcja została ostatecznie włączona do wielu więzieniach, które nadal dzisiaj „podular” wzorów, które także maksymalizuje ilość osób, które mogą być kontrolowane przez jedną osobę. Fakt, że władze więzienia budynku społecznych wokół nas wszystkich dziś, przy użyciu tych samych podstawowych metod kontroli wystarczy wysłać chill down nikomu kręgosłupa i przypominają nam, po raz kolejny, że wolność jest mitem.

orwell 1984 tv guy

To nie ma nic wspólnego z łapania przestępców – jak ostatnie dane w Wielkiej Brytanii dowiodły, kamery CCTV nie mają praktycznie żadnego wpływu na przestępczość w ogóle. To wszystko o najem niewolników, kto ich przywódcy, to psychologiczna gra umysłu ustanowiony w celu rozróżnienia i wzmocnienie relacji mistrz-sługa między państwem a jednostką.

Finałem jest przekonanie, że poszczególne wyrażenia swojej wolności publicznych, udziału w wszelkiego rodzaju protestów lub po prostu na pytanie struktury władzy, która ich otacza, jest „podejrzane” działa na szkodę społeczeństwa i negatywne konsekwencje pójdą za niewolnika, który nie boi się krok poza tym niewidoczny jeszcze ucisku więziennej celi.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

One thought on “Projekt Indect – realny system kontroli umysłów

  1. Jak temu zapobiec ?

    Posted by Anonim | Styczeń 27, 2012, 7:12 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: