//
you're reading...
TEKSTY

Rodzinna oligarchia Bushów-Prawdziwa rzeczywistosc sieci terrorystycznej-Oczyszczanie rasy ludzkiej i eugenika miedzynarodowa


Orginalny tekst tutaj : http://watch.pair.com/reich.html  __ ten tutaj ponizej zostal przetlumaczony automatem Google Translator / Jezli ktos ma ochote tlumaczyc to tekst prosze przeslac tutaj : bcc.biuletyn@yahoo.com w postago pliku tekstowego  *.TXT

Rise Of The Fourth Reich

Oligarchia rodzina Bushów

Finansowanie Hitlera Project

Rise of the Third Reich

W 1933 roku, wkrótce po objęciu przez Hitlera jako kanclerz Niemiec, niemiecki parlament został podpalony przez hitlerowców i komunistów winić za ten akt terroryzmu przeciwko ludności niemieckiej. Po hitlerowskiej inspiracji podpalenie, Hitler wykorzystał oburzenie obywateli niemieckich do roszczą sobie dyktatury, który obiecał, zostaną wykorzystane do pozbycia Niemcy komunistów. Następnego dnia, kanclerz Hitler zażądał od niemieckiego gabinetu dekret awaryjnego, który pozwoli mu zajmować zdecydowane z kryzysu krajowego. Prezydent von Hindenburg podpisał dekret „o ochronie narodu i państwa”. Uwagę ten znajduje się przełomowym wydarzeniem w historii Miejsce:

„Taką sekwencję zdarzeń nigdy nie będą znane, ale hitlerowskie oddziały szturmowe pod kierunkiem Göring był również zaangażowany w Torching miejsce. Oni zaprzyjaźnił Podpalacz [Komunistyczna nazwie Van der Lubbe] i może wiedzieć, a nawet zachęcać go do palić Reichstagu w nocy. esesmanów, kierowana przez lidera SA Karl Ernst, używane podziemnym tunelem łączącym zamieszkania Göring z piwnicy w Reichstagu. Weszli do budynku, rozrzuconych benzyny i podpalaczy, a następnie wybiegł z powrotem przez tunel.
„Głęboki czerwony blask spalania Reichstagu zwróciła uwagę prezydent Paul von Hindenburg i wicekanclerz Papen którzy dining w klubie stoi budynek. Papen umieścić starszych Hindenburg własnym autem i wziął go na scenę.
„Hitler był w mieszkaniu Goebbelsa obiad. Rzucili się do sceny, gdzie spotkał się Göring, który był już krzyczeć fałszywych oskarżeń i gróźb wobec komunistów.
„Na pierwszy rzut oka, Hitlera opisane ogień światłem z nieba.
„” Teraz jesteśmy świadkami początku wielkiej epoki w historii Niemiec … Ten ogień jest początek „Hitler powiedział reporter nowości na scenie.
„Po obejrzeniu szkód, nadzwyczajne posiedzenie szefów rządów odbyło. Gdy dowiedzieli się o aresztowaniu komunistycznej Podpalacz, van der Lubbe, Hitler został celowo wściekłość.
„” Narodu niemieckiego były miękkie zbyt długo. Każdy urzędnik komunistycznego musi być rozstrzelani. Wszyscy deputowani Komunistycznej należy powiesić tej nocy. Wszyscy przyjaciele komuniści muszą być zamrożone. I to na socjaldemokratów i Reichsbanner oraz !
„Hitler opuścił scenę pożaru i udał się prosto do biur swojej gazety, Völkischer Beobachter, aby nadzorować jej zasięgu ognia. Przebywał całą noc z Goebbels łącząc papieru pełne opowieści o komunistycznym spisku mającym na celu przemocą władzę w Berlinie.
„Na posiedzeniu gabinetu orzekł później w nocy, 28 lutego, kanclerz Hitler zażądał dekret awaryjnego w celu przezwyciężenia kryzysu. Spotkał niewielki opór z jego gruncie rzeczy nie nazistowskich gabinetu. Wieczorem, Hitlera i Papena poszedł do Hindenburg i befuddled stary człowiek podpisał dekret „o ochronie narodu i państwa”.
„Emergency dekretu stanowił:” Ograniczenia wolności osobistej, na prawo do swobodnego wyrażania opinii, w tym wolności prasy; na prawa do zgromadzeń i stowarzyszania się; i naruszania prywatności, pocztowej, telegraficznej i telefonicznej łączności i nakazów wyszukiwań dom, nakazów konfiskaty, a także ograniczeń dotyczących własności, są również dopuszczalne poza ograniczenia prawne nie zalecono inaczej.
„Od razu, ale po pierwsze duża, jak hitlerowskie łapanki ciężarówek z SA i SS ryczał ulicami pęknięcie w sprawie znanego komunistycznego Hangouts i barging w domach prywatnych. Tysiące komunistów, jak i liberałów, socjaldemokratów i wywieziono do” aresztu ochronnego ” do koszar SA, gdzie byli bici i torturowani.
„Ja nie muszę się martwić o sprawiedliwości; moją misją jest tylko zniszczyć i wytępić, nic więcej!” – Hermann Göring, 3 marca 1933.
„Pięćdziesiąt jeden anty-naziści zamordowali. Nazistów pominięty wszelkiej działalności politycznej, spotkania i publikacje non-nazistowskiej strony. Samym akcie kampanii przeciwko nazistom został złożony w życie nielegalne”. 1.

Rise of the Fourth Reich

Odpowiedź rządu Stanów Zjednoczonych do przerażony i wściekły obywateli USA ponad 11 września zamachy na Pentagon i World Trade Center był niesamowicie przypomina strategię Hitlera po spaleniu Reichstagu. Jak dobrze, szybkość i brawura, z jaką administracja Busha i Kongres USA ma uchylić Bill of Rights miejsc rząd USA prosto w tym samym obozie z „wrogów wolności” nie zmierza się sprzeciwić.

Anti-Terrorism Act z 2001 r.

US House of Representatives Sądownictwa Komitet steamrolled przez Kongres projekt ustawy, która znacznie zwiększy moc amerykańskich agencji egzekwowania prawa. Prokurator Generalny John Ashcroft podkreślił, że FBI potrzebne dodatkowe nadzoru i egzekwowania prawa natychmiast i Departament Sprawiedliwości zażądał ustawy zostaną uchwalone z 28 września. komisji Sądownictwa House zostało zaplanowane do głosowania na Busha ustawy rankiem 25 września, jednak w odpowiedzi na falę oburzenia głosowanie zostało przeniesione na miejsce zaledwie dwa dni po katastrofalnych ataków na World Trade Center i Pentagon. Senat przegłosował przepisów antyterrorystycznych, które wzrosły w Internecie inwigilacją, po senatorowie otrzymali zaledwie 30 minut, aby przeczytać akt.)

Zgodnie z Electronic Frontier Foundation, „… Departamencie ma siedział na tym rachunku,” listę życzeń „, przez jakiś czas, czekając na wykorzystanie tragedii jak atak na World Trade Center barana go przez Kongres z mało dyskusji lub sprzeciwu.

Anti-Terrorism Act z 2001 r. wyeliminuje wymogów prawnych dla biur rządowych w celu uzyskania zgody sędziego przed dopuszczeniem do domów wyszukiwania i pobierania plików komputera. W ramach proponowanej ustawy, zebrane informacje mogą być wykorzystane w sądzie, zmiany prawne, które obecnie narusza konstytucyjną ochronę przed przeszukanie i zajęcie. Proponowany projekt ustawy również wyeliminowanie wymogu sędziego znak nakazu, aby agentów rządowych do rejestrów połączeń z hoteli, firm telefonu i innych firm, zastępując sądowej z administracyjną wezwania. Zasadniczo, agencje będą mogły podpisać własne nakazy przeszukania i przeszukiwać w rutynowych tajemnicy, bez powiadomienia przedmiotem wyszukiwania.

Ponadto, ustawa daje szerokie uprawnienia kontrolne wobec rządu federalnego i upoważnia wydawaniu podsłuchami tajnym siedmiu sędzia sądu w Waszyngtonie, Bill DoJ proponuje szereg Wiretap rozszerzenia ustawy, które nie ograniczają się do badań z terroryzmem, a które znacznie zwiększyć moc rząd federalny do przeprowadzenia nadzoru nawyków czytania i korespondencję z narodem amerykańskim. Bill DoJ byłoby rozszerzyć uprawnienia policji do rejestru numerów przychodzących i wychodzących połączeń telefonicznych na linii telefonicznej w celu włączenia nadzoru przeglądanie Internetu i poczty e-mail. 2.

Pokrycie w poniedziałek, 24 września, z Anti-Terrorism Act została ograniczona do zeznań prokurator generalny John Ashcroft zachęcającą pośpieszne przejście zamiatanie Nowe uprawnienia policji poszukiwanych przez administrację Busha. Choć zeznania Ashcroft był otwarty dla kamer telewizyjnych, Komitetu Republikanów pracowników sortowane załóg kamery z urlopu, gdy swobód obywatelskich i wolnego opowiada mowy zostali wezwani do złożenia zeznań. Stało się to z naruszeniem przepisów dom, który stanie „Jeżeli rozprawy lub posiedzenia przeprowadzonego przez komisję lub podkomisji jest otwarte dla publiczności, postępowania są otwarte dla pokrycia za pomocą dźwiękowych i wizualnych.

Biuro Bezpieczeństwa Wewnętrznego

„Wieczorem 20 września, prezydent Bush sprzymierzył się z największymi wrogami wolności. Uczynił pozornie niewinne – nawet pocieszające brzmiące – ogłoszenie. Powiedział, że stworzył szafy biurowe poziomie of Homeland Security, gubernator Pensylwanii Tom Ridge na czele. (Patrz: dialogowa)
„Większość ludzi była zupełnie nieświadoma znaczenia nowej biurokracji Busha. Ale dla każdego, oglądając przed policją polityki państwa w Ameryce, absolutnie nic nie mogło być bardziej złowieszcze.
„Homeland Defense Agency nie jest nowym pomysłem. Wymyślony przez bi-partyzant Komisja pod przewodnictwem byłego senatorów Gary Hart i Warren Rudman, to Clinton-koncepcji epoki” Faza III Raport US Komisji w sprawie krajowej Security/21st wieku „to ni mniej, ni ramy stałej wojskowo-biurokratycznych amerykańskie państwo policyjne.
„Nowej ojczyzny Agencji Obrony jest bazy do planu, który w znacznym stopniu reorganizuje zarówno wykonawczej i ustawodawczej funkcje rządu USA. Między innymi plan sprawia Gwardii Narodowej krajowych sił policyjnych. To w znacznym stopniu federalizes zarówno studiów i pracy nauki, matematyki i inżynierii. Stwarza wiele nowych sub-biurokratycznego. Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego sam jest „być budowana w oparciu Federalnej
„Emergency Management Agency, z trzech organizacji obecnie na linii frontu bezpieczeństwa granic – Coast Guard, Służby Celnej i Straży Granicznej – przekazane.” Plan wzywa do nowej agencji, aby nadzorować działalność Departamentu Obrony, jak również do podjęcia różnorodnych obowiązków teraz w posiadaniu agencji od Departamentu Handlu z FBI „. 3.

Obowiązkowa Identyfikacja karty

Hitler kontrolowanych przez obywateli niemieckich, nakazującej krajowego dokumentu tożsamości, bez którego nikt nie mógł otrzymać pracy, żywności lub podróży. Za pomocą informacji dotyczących ich tożsamości, którzy społecznie nadaje się do nowego państwa niemieckiego było łatwo zidentyfikować i wyeliminować. Ciągu dwóch tygodni od WTC / ataki Pentegon, prezes i dyrektor generalny Oracle Larry Ellison wezwał Stany Zjednoczone do tworzenia krajowego systemu identyfikacji w celu udaremnienia terrorystów i oferowanych do oddania oprogramowania dla tego potężnego przedsiębiorstwa. Zgodnie z propozycją Ellison, Amerykanie będą fotografowane i odciski palców, a informacje będą umieszczone w bazie danych wykorzystywanych przez służby bezpieczeństwa portu lotniczego w celu sprawdzenia tożsamości podróżnych na drzwi samolotu.
„” Musimy dowód osobisty z naszym zdjęciem i odcisk palca cyfrowa i wbudowane w kartę identyfikacyjną, ‚Ellison powiedział w wywiadzie w piątek wieczorem w wiadomościach wieczornych z KPIX TV w San Francisco. „Musimy bazy tyle, że tak gdy idziesz na lotnisko i można powiedzieć, że jesteś Larry Ellison, można podjąć tej karty i umieścić go w czytnik i umieścić kciuk w dół, a system potwierdza, że jest Larry Ellison, powiedział. „4.
W Przemówienie do Kongresu, kongresman Ron Paul oferowane bardziej sensowne alternatywy dla drakońskich środków przymusowych krajowe dokumenty tożsamości:
„Dokładna identyfikacja wszystkich turystów na wszystkich naszych połączeń lotniczych jest pożądany cel. Krajowego identyfikatora wydanego przez rząd federalny może okazać się katastrofalne dla naszych swobód obywatelskich i nie powinny być brane pod uwagę. Ten typ nadzoru władzy nigdy nie powinny być podane do inwazyjnych pyszny rządu, bez względu na dobrych intencjach motywów.
„Te same wyniki mogą być lepiej zrealizowane przez rynek. Identyfikatory osobowe dobrowolnie wydane przez linie lotnicze będą mogły być fałszywe, dowody oraz utraty lub kradzieży identyfikatora może być niezwłocznie powiadomić odpowiednie władze. Identyfikator odcisków palców, akty urodzenia, lub wszelkie inne informacje mogą być wymagane, bez naruszania niczyjej wolności osobistej. Ta delikatna informacji nie umieszcza się w ręce agentów rządowych, ale mogą być udostępniane do funkcjonariuszy organów ścigania, jak wszelkie inne informacje uzyskane z prawdopodobną przyczynę i nakazu. 5.

rzeczywistych sieci terrorystycznej

Dla tych, którzy są sceptyczni, że obecny kryzys jest analogiczna do wcześniejszej sytuacji w nazistowskich Niemczech, zaprezentujemy solidne dowody, że ludobójstwo jest bardzo częścią tradycji Bush rodziny. Dokumentach rządowych mieści się w Bibliotece Kongresu przekonać sceptyków faszystowskich połączenia rodziny Busha i wagi obecnego kryzysu w Ameryce, która wykracza daleko poza siatki terrorystycznej Osama bin Laden do większych sieci anglo-amerykańskich elit, które finansowane nazistowskich terrorystów maszyny.

„Bush – hitlerowskich Link Potwierdzony” by John Buchanan

New Hampshire Gazette, 10 października 2003

„Washington – Po 60 roku nieuwagi, a nawet zaprzeczenie przez amerykańskie media, nowo odkrytych dokumentów rządowych w National Archives and Library of Congress wynika, że Prescott Bush, dziadek prezydent George W. Bush, służył jako partnera handlowego i operative bankowego USA na rok architekta nazistowskiej machiny wojennej od 1926 do 1942 roku, gdy Kongres odbył agresywnych działań przeciwko Bushowi i jego „wróg krajowych” partnerów.
„Dokumenty wskazują także, że Bush i jego współpracownicy, zgodnie z doniesieniami z amerykańskiego Departamentu Skarbu i FBI, starał się ukryć swoje finansowe sojuszu z niemieckiego przemysłowca Fritza Thyssena, stali i barona węglowego, który począwszy od połowy 1920 Adolf Hitler osobiście finansowane w dojściu do władzy przez zniszczenie zasadą demokracji i prawa niemieckiego.
„Ponadto, odtajnione rekordy wykazać, że Bush i jego współpracownicy, wśród których byli m.in. E. Roland Harriman, młodszego brata amerykańskiej ikony W. Averell Harriman, George Herbert Walker, matki wielkiego prezydenta Busha, dziadka, nadal ich w kontaktach z niemieckiego barona przemysłu prawie osiem miesięcy po USA do wojny … ” (Bush – hitlerowskich Link Potwierdzony)

Dziadek prezydent George W. Bush (Skull & Bones, 1968) Prescott Bush (Skull & Bones, 1917), a jego ojciec był wielkim Grand George Herbert Walker. Prescott Bush i George Herbert (Bert) Walker byli dyrektorzy Londyn niepowiązane Nowy dom bankowy Jorku-Brown Brothers Harriman i jej różnych frontach, które finansowane i kierowane wojskowa za Hitlera i rewolucji nazistowskiej. W 1919 George Herbert Walker zorganizował WA Harriman & Co, które połączył się z British Brown Brothers w 1931. W 1924 Averell Harriman (Skull & Bones, 1913) i Fritz Thyssen, niemiecki przemysłowiec, który rozpoczął finansowanie Hitlera w 1923 roku, powołany Unii Banking Corp w Nowym Jorku do obsługi funduszy dostarczonych przez holenderski bank Thyssen dla amerykańskich inwestycji. Prescott Bush, który był urzędnikiem bankowym Harriman WA od 1926 roku był dyrektorem Unii Banking Corp od 1934 przez 1943. Według dokumentów rządowych, wszystkich udziałów Unii Banking Corp, odbyły się na rzecz członków rodziny Thyssen.

Rząd federalny nie roztrzaskać się na Bush-Harriman/Nazi pracy do 1942 roku. Po wojnie Kongresu Dochodzenie wykazało, że niemiecki Stali Fritz Thyssen’s Trust, Niemcy największych korporacji przemysłowych, które połączyć z Unii Banking Corporation, produkowane wysoki procent dochodu narodowego Niemiec wyrobów z metalu i materiałów wybuchowych. Vesting zostaje podpisany przez Urząd Alien Property kustosz Leo T. Crowley, które zostały „opublikowanym w niejasny zapis książki rządu i trzymał się tej wiadomości, wyjaśnił nic o nazistów zaangażowany, tylko, że Unia Banking Corporation został uruchomiony dla rodziny Thyssen” „Niemiec i / lub na Węgrzech ‚-‚ obywateli … wyznaczonego kraju wroga „.
W październiku 1942 roku, dziesięć miesięcy po wejściu II wojny światowej, Ameryka, przygotowując pierwsze napaść hitlerowskich sił zbrojnych. Prescott Bush był partnerem zarządzającym w Brown Brothers Harriman. Jego 18-letni syn George, przyszłego prezydenta USA, właśnie rozpoczęły się szkolenia pilotów morskich. Dniu 20 października 1942, rząd USA nakazał zajęcie niemieckiego nazistowskiego działalności bankowej w Nowym Jorku, które prowadzone były przez Prescott Bush.
Zgodnie Trading with the Enemy Act, rząd przejął Unii Banking Corporation, w których Bush był dyrektorem. US Alien Property kustosz zajętych Unii Banking Corp czas akcji, z których wszystkie były własnością Prescott Bush, E. Roland „Bunny” Harriman, trzy nazistowskich kierownictwo, a dwóch innych współpracowników Busha. 1.

„E. Roland Harriman – 3991 akcja „[prezes i dyrektor Unii Banking Corp (UBC), to jest” Bunny „Harriman, opisany przez Prescott Bush jako posiadacz miejsce, którzy nie uzyskali wiele do spraw bankowych; Prescott udało osobistych inwestycji ]
„Cornelis Lievense – 4 akcje” [prezes i dyrektor Związku Miast Bałtyckich, New York urzędnik bankowy rezydenta dla nazistów]
„Harold Pennington – 1 akcja” [skarbnik i dyrektor Związku Miast Bałtyckich, kierownik biura zatrudnionych przez Busha w Brown Brothers Harriman]
„Ray Morris – 1 akcja” [dyrektor Związku Miast Bałtyckich, partner Bush i Harrimans]
„Prescott S. Bush – 1 akcja” [dyrektor Związku Miast Bałtyckich, której współzałożycielem i sponsorowany przez ojca zięcia George Walker, starszy partner zarządzający w E. Roland Harriman i Averell Harriman]
„HJ Kouwenhoven – 1 akcja” [dyrektor Związku Miast Bałtyckich, zorganizowany UBC jako emisariusz Fritz Thyssen w negocjacjach z George Walker i Averell Harriman, dyrektor zarządzający partnerski Holandia UBC jest pod okupacją hitlerowską, przemysłowych wykonawczej w nazistowskich Niemczech, dyrektor naczelny i zagranicznych finansowych zarządu niemieckiego Steel Trust]
„Johann G. Groeninger – 1 akcja” [dyrektor ZMB i jej partnerem Holandia; przemysłowych wykonawczej w nazistowskich Niemczech]
„Wszystkie te akcje są w posiadaniu na rzecz … członków rodziny Thyssen, [i] jest własnością obywateli … wyznaczonego przeciwnika kraju ….”

Przez 26 października 1942, wojska amerykańskie były w drodze do Afryki Północnej. W dniu 28 października, rząd wydał rozkaz zajęcia dwa nazistowskiej organizacji przed prowadzone przez Busha-bank Harriman: Holland-American Trading Corporation i bez szwu ze stali Equipment Corporation. 2.
Amerykańskich sił zbrojnych wylądował pod ogniem w pobliżu Algierze w dniu 8 listopada 1942; ciężkie walki toczyły całej listopada. Nazi interesów Silesian-American Corporation, długo prowadzone przez Prescott Bush i jego ojciec-in-law George Herbert Walker, zostały zajęte na mocy Trading with the Enemy Act na 17 listopada 1942. W tej akcji, rząd ogłosił, że to zajęcie tylko nazistowskich interesów, pozostawiając partnerom nazistów USA do prowadzenia działalności gospodarczej. 3.
Te i inne działania podjęte przez rząd Stanów Zjednoczonych w czasie wojny były, niestety, zbyt mało i zbyt późno rodziny. Prezydenta Busha już odegrał kluczową rolę w finansowaniu i uzbrojenie Adolf Hitler za przejęcie Niemcy; finansowania oraz zarządzania rozbudowa hitlerowskiej przemysł zbrojeniowy na podbój Europy i wojny z USA, w rozwój teorii ludobójstwa hitlerowskiego i propagandy rasowej, z dobrze znane wyniki.
Fakty przedstawione tutaj musi być znana, a ich konsekwencje rozważenie, dla właściwego zrozumienia prezydent George Herbert Walker Bush i zagrożenie dla ludzkości, które reprezentuje. Majątek prezydenta rodzina była w dużej mierze wynikiem projektu Hitlera. Potężny anglo-amerykańskich stowarzyszeń rodzinnych, które później zwiększył go do Centralnej Agencji Wywiadowczej i do Białego Domu, byli jego ojca partnerów w projekcie Hitlera. 7.

Dokumentacja istotnych Zamówienia Vesting jest dostępny w Internecie:

Vesting Zamówienie nr 248, Federal Register, 7 listopada 1942

Podsumowanie Bush Rodzina nazistowskich połączenia z National Archives

„Pokazuję do trzech kilkanaście konfiskat majątku zajęte na mocy przepisów Trading with the Enemy Act z 1917 roku, począwszy od 20 października 1942. Jest to szczegółowe streszczenie informacji potwierdził w odtajnionych dokumentach rządu USA dostępny w National Archives. Te dokumenty były, po raz pierwszy od II wojny światowej, zakres i charakter wsparcia Bush rodziny Adolf Hitler i nazistowskiej machiny wojennej, od 1929-1942, kiedy Kongres USA rozpoczął zajęcia liczba przedsiębiorstwa i / lub aktywów kontrolowanych i / lub zarządzany przez Prescott Bush i George Herbert Walker, dziadek i pradziadek matki prezydenta George W. Bush. ”

Jaki interes będzie George Herbert Walker i Prescott Bush miał w finansowanie i nadzorowanie projektu Hitlera?

oczyszczania rasy i eugenika internationale

George Herbert Walker i Prescott Bush był aktywny w kierownictwie eugenika społeczeństw, które były popularne wśród bogatych klas w pierwszej połowie XX wieku. Prescott Bush był dyrektorem Connecticut z Towarzystwa Higieny Psychicznej, który powstał na Uniwersytecie Yale w 1908 roku. Siedziba American Society Eugenika była również w Yale (również w domu Order of Skull & Bones) aż do jej przeniesienia do i połączenia w 1952 mieszkańców Radzie, która została założona przez John D. Rockefeller i John Foster Dulles, adwokat Brown Brothers Harriman.

Mental Hygiene Society których Prescott Bush był dyrektorem był projekt Order of Skull and Bones. Społeczeństwa „ewoluowała w kierunku kultury wysiłku CIA inżynierii 1950, narkotyków i prania mózgu przygody znane jako” MK-Ultra „… anty-amerykański projekt, który przelewa się narkotyków do kraju i pracował do produkcji wyrobów z narkotykami płeć młodzieży kultury. „8.
„Kontroli zachowania projekt badawczy został zapoczątkowany w roku 1950, koordynowany przez brytyjską jednostkę wojny psychologicznej nazywa Tavistock Institute, ze Scottish Rite Masons, Centralnej Agencji Wywiadowczej i innych brytyjskich, amerykańskich, kanadyjskich i agencje ONZ. Projektu stał się znany w roku 1970 pod nazwą CIA kod, „MK-Ultra.” Jej sławę za pranie mózgu przez narkotyki, hipnoza, elektrowstrząsami i inne tortury spowodowały, że wiele książek, które mają być napisane na temat projektu i Senatu USA prowadzonych przesłuchań w których pod wpływem wielu jej nadużycie funkcji. prezydent Gerald Ford powołania komisji pod przewodnictwem Vice President Nelson Rockefeller, poprawić wykroczenia CIA. Nie było powszechne anty-view przedsiębiorczości w tamtym czasie, że tutaj został mianowany lisa na straży kurniki. 9 .
Mental Hygiene ruch został zorganizowany w Światowej Federacji Zdrowia Psychicznego przez żadne inne niż Montagu Normana, prezes Banku Anglii, który z Hjalmar Schacht, inżynierii finansowej nazistowskiego programu zbrojeń i członkiem British Round Table, Beniamin Silne w Nowym Jorku Bank Rezerwy Federalnej, spisek w celu wytrącenia Wielkiego Kryzysu. ramach Adolf Hitler, Hjalmar Schacht objął Minister Gospodarki. [Patrz: Eugenika: All in the Family]
„Mental Hygiene ruch został zorganizowany w Światowej Federacji Zdrowia Psychicznego przez Montagu Normana, byłym partnerem Brown Brothers i Bank of England Governor. Norman wyznaczył jako przewodniczący Federacji, brygadier John Rawlings Rees, dyrektor Tavistock klinice psychiatrycznej, naczelny psychiatra i ekspertów wojny psychologicznej dla brytyjskiego wywiadu …
„Światowy kryzys finansowy doprowadził do połączenia Walker-bank z Brown Brothers Harriman w 1931 roku. Dawny Brown partnerem Montagu Normana i jego protegowanego Hjalmar Schacht wypłacane szalonej wizyty w Nowym Jorku, że rok i następny, przygotowanie nowego reżimu Hitlera w Niemczech . „10.
Interakcji między brytyjskiej, amerykańskiej i niemieckiej eugeniki społeczeństw podwaliny dla wdrażania ideologii oczyszczania wyścigu za hitlerowskiej Trzeciej Rzeszy. W 1912 r. Pierwszy Międzynarodowy Kongres eugeniki odbyło się na Uniwersytecie w Londynie. Przewodniczącym Kongresu był major Leonard Darwin, syn Charles Darwin i jednym z pierwszych prezydentów angielski vice był Sir Winston Churchill, później premier Anglii. (Co ciekawe, Charles Darwin’s On pochodzenia gatunków drodze doboru naturalnego był napisami Ochrony Favored ras w walce o byt.) W 1921 r. Drugi Międzynarodowy Kongres eugeniki odbyła się w Nowym Jorku. Komitet sponsorowanie zawiera Herbert Hoover, późniejszy prezydent USA, i Carnegie Institute w Waszyngtonie (Rockefeller). Madison Grant, dyrektor American Society eugeniki był skarbnikiem. Odbyła się impreza w Amerykańskim Muzeum Historii Naturalnej w Nowy Jork, gdzie Averell Harriman serwowane w Radzie Dyrektorów.

W 1932 roku, III Międzynarodowy Kongres na temat eugeniki wybrany jego prezesem dr Ernst Rudin, psychiatra, który kierował różnych gałęziach Rockefeller-founded/funded Kaiser-Wilhelm-Institut w Niemczech, i desygnowany na Prezesa Rudin światowego eugeniki Federacji. W roku 1933 Rudin zostało zlecone przez Ministra Hitlera Wewnętrznych pisać prawo do sterylizacji w Niemczech. Prawo Rudina o zapobieganiu chorób dziedzicznych w potomnych był wzorowany na statucie już przeszły w Wirginii i innych państw w USA Kiedy Adolf Hitler i NSDAP doszła do władzy w Niemczech, Ernst Rudin chwalił Hitlera, dając mu kredytu, bo „sen mamy cenionych przez ponad trzydzieści lat widzenia higieny rasowej przekształcona w działania, stało się rzeczywistością. ”
„Najważniejszym wydarzeniem politycznym Ameryki w tych przygotowaniach Hitler był niesławny” Trzeci Międzynarodowy Kongres eugeniki „, która odbyła się w New York American Museum of Natural History w dniach 21-23 sierpnia 1932, nadzorowanych przez Międzynarodową Federację Towarzystw Eugenika. 9 Niniejsza Spotkanie odbyło się uparte utrzymywanie Afroamerykanów i innych rzekomo „gorsze” i „społecznie niewłaściwe” grupy w reprodukcji, zwiększenie ich liczby, oraz połączenie z innymi. polecił, że te „zagrożenia”, aby „lepsze” i grupy etniczne do „dobrze urodzony”, może zostać rozpatrzony przez sterylizację lub „obcięcie” zły czas „o” nadaje się „.
„Faszystowskim rządem Włoch wysłał oficjalny przedstawiciel siostry. Averell Harriman Mary, dyrektor” Rozrywka „na Kongres, mieszkał w Fox Virginia kraju polowania, jej stan dostarczone głośnik” czystości rasowej „WA Plecker komisarz Virginia kluczowe statystyki. Plecker podobno odbyło delegatów zaczarowany ze swoim koncie walki zatrzymania wyścigu do mieszania i inter-rasowe płeć w Wirginii.
„Postępowanie Kongresu były poświęcone Matce Averell Harrimana, miała zwrócić do powstania rasy ruchu nauki w Ameryce już w 1910 roku, budynek eugeniki Record Office jako oddział Galton National Laboratory w Londynie. Wraz z innymi Harrimans były zazwyczaj odprowadzane do wyścigów konnych w starych George Herbert Walker – dzielili się z krzewów i Farishes fascynacji „folbluty hodowli” wśród koni i ludzi. 10
„Averell Harriman osobiście uzgodnieniu z Walker / Bush Hamburg-Amerika Line do nazistowskich ideologów transportu z Niemiec do Nowego Jorku na spotkanie. 11 najbardziej znanych wśród transportowany był dr Ernst Rudin, psychiatra w Instytucie Cesarza Wilhelma w Genealogia i Demografii w Berlinie, gdzie rodzina Rockefellerów zapłacił za dr Rudin zająć całe piętro z badań jego eugenika „.” Dr Rudin zwrócił się do Międzynarodowej Federacji 1928 posiedzenia Monachium, mówiąc o „Mental Hygiene aberracji i Race”, podczas gdy inne (Niemców i Amerykanów) zabrał głos na rasę mieszania i sterylizacji nieprzydatne. Rudin nie doprowadził także delegacji niemieckiej do 1930 Mental Hygiene Kongresu w Waszyngtonie, DC
„W 1932 Harrimans” New York eugeniki Kongresu, Ernst Rudin został jednogłośnie wybrany na prezydenta Międzynarodowej Federacji Towarzystw Eugenika. To było uznanie Rudin za założyciela Niemieckiego Towarzystwa Higieny Race, z jego współzałożyciel, wiceprezes Federacji Eugenika Alfred Ploetz.
„W depresji-oszalałe finansistów schemed w Berlinie i Nowym Jorku, Rudin był teraz oficjalnym przywódcą ruchu eugeniki świecie. Składników jego ruch jak grupy z zachodzącymi na siebie przywództwo, poświęcone:
-sterylizacja pacjentów psychiatrycznych ( „higieny psychicznej społeczeństwa”);
wykonania na chorych psychicznie, przestępców i nieuleczalnie chory ( „społeczeństw eutanazji”) oraz
-eugenical rasy oczyszczania poprzez zapobieganie narodzin do rodziców z „gorszej” zapasów krwi ( „społeczeństw kontroli urodzeń).
„Przed obozu zagłady Auschwitz stał się słowem gospodarstwa domowego, takich brytyjsko-amerykańsko-europejskiej grupy zwane otwarcie do zniesienia” nadaje się „poprzez włącznie z użycia siły i przemocy.. 12.” 11.
Za Tavistock Institute i jej dzieckiem, MK-Ultra, był hojność Fundacji Rockefellera, „globalny instrument do radykalnej zmiany społecznej, z wykorzystaniem pieniędzy amerykańskich i brytyjskich strategii.” British psychiatrii: od eugeniki do zabójstwa Antona Chaitkin ujawnia John D odsetek. Rockefellera w Psychiatric Genetics, która „stosuje się do psychiatry koncepcji eugenika (inaczej zwanego oczyszczenia rasy, higieny rasowej lub doskonalenie rasy), opracowanych w Laboratorium Galton w Londynie i jego odgałęzienia eugeniki Towarzystw w Anglii i Ameryce.” Poza Rockefeller i Korony Brytyjskiej, rodziny Warburg i Harriman były głównym grantodawców eugenika międzynarodowym.
„Fundacji” niemieckich ośrodków połączonych szukaj ekologicznych oznaki choroby psychicznej z eugenicznych projektów …. [Kaiser-Wilhelm-Instytut Psychiatrii w Monachium] początkowo wyposażony w 11 milionów znaków, przyczynił się Gustav Krupp von Bohlen und Halbach [ szef stali Krupp i rodziny broni] James Loeb [brat Paul Warburg-in-law], Polonii amerykańskiej z Kuhn-Loeb rodziny bankowego. Loeb zmobilizował swoich amerykańskich przyjaciół Żydów do wspierania Instytutu „i zaprosili podstawą do reorganizacji i rozbudowy przedsiębiorstwa Monachium. Loeb także dalszego finansowania instytutu. Loeb krewnych, Warburgs, właściciele banku Kuhn Loeb byli bliskimi partnerami bankowego William Rockefeller. Wraz z nim oni założyli rodziny Harriman w dużych przedsiębiorstwach kapitał przy użyciu dostarczonego przez brytyjską rodzinę królewską osobistego bankiera Sir Ernst Cassell. trzech rodzin, Rockefeller, Warburg i Harriman, wraz z brytyjskich agencji Korony wspólnie sponsorowane wiele przedsiębiorstw społecznych inżynierii jest tu opisany. Fundacji Rockefellera się pierwotnej dotacji w wysokości $ 2,5 mln w 1925 do Instytutu Psychiatrycznego w Monachium, dał 325.000 dolarów dla nowego budynku w 1928 roku i ciągle sponsorowane instytutu i jego szefa hitlerowskiej Rudin poprzez czasów Hitlera. zapłacony za 1930/35 badania antropologiczne z „eugenically warto ludności” przez hitlerowskie eugenicy Rudin, Verschuer Eugen Fischer i inni. „12.
Poprzez finansowanie „badań” Ernst Rudin i Otmar von Verschuer one również finansowana przerażających eksperymentów medycznych komendanta Verschuer’s, Josef Mengle, „Angel of Death” w Oświęcimiu, którego eksperymenty z dziećmi, szczególnie bliźniąt, o ile dane naukowe dla Kaiser Wilhem Instytutu:
„W 3000 bliźniacy, którzy przeszli przez laboratoria Mengele, tylko 200 przeżyło wojnę. Zależności od rodzaju eksperyment, doznanych przez bliźniaków, wypędzono do różnych laboratoriów w Oświęcimiu lub sąsiedniego obozu Birkenau. Większości były rutynowo krwi i testy x-ray , często na codzień … Mengele eksperymenty zarówno fizyczne i psychiczne; eksperymentalnych gabinetach wykonywane bez znieczulenia, transfuzje krwi pochodzącej od jednego z bliźniaków do innego, wytrzymałości izolacji, reakcji na różne bodźce, zastrzyki z śmiertelne zarazki, operacje zmiany płci, usuwanie narządów i kończyn, impregnaty kazirodczych … Mengele wstrzyknięciu substancji chemicznych w oczach dzieci próbują zmienić kolor oczu … Niestety rygorystyczne zasłona tajemnicy przez eksperymenty Mengele włączona do jego pracować bardziej efektywnie, a „bliźnięta które zostały poddane procedurom najbardziej grusome zabrał tajemnicę do grobu „. Pełny zakres jego grusome pracy nigdy nie będzie wiadomo, ponieważ rekordy posłał do dr von Verschuer w Instytucie Cesarza Wilhelma zabrane „w dwóch ciężarówek i zniszczone przez tego ostatniego. Wszelkie pozostałe zauważa Mengele nosił ze sobą w trakcie swojej ucieczki do Ameryki Południowej i tych nigdy nie odnaleziono. „13.

Według Fritz Springmeier Josef Mengele był używany przez Illuminati rozwój urazu oparte kontroli umysłu, eksperymentując na żydowskich ofiar Holocaustu, po wojnie Mengele został przemycony do USA do wprowadzenia kontroli umysłu w praktyce jako jeden z głównych CIA Programiści kontroli umysłu. autorka książki „Mind Control Ultimate Terror” kredytów Mengele z rozwojem myśli MK Ultra program kontroli:

Dr Joseph Mengele z Auschwitz był rozgłos autora zasady MK Ultra i programy Monarch kontroli umysłu. Mengele i setki innych wysokich rangą nazistów w tajemnicy przeniesione do Stanów Zjednoczonych i Ameryki Południowej w następstwie II wojny światowej w operacji wyznaczonych spinacza. hitlerowców kontynuowała swoją pracę w rozwój kontroli umysłu i technologii rakietowych w tajnych podziemnych baz wojskowych. Jedyne co mówiono o stronę rakiet pracy z terenów byłych hitlerowskich gwiazdy star jak Warner Von Braun. mordercy, oprawcy i mutilators z niewinnych istot ludzkich, były prowadzone dyskretnie w ukryciu, ale zajęci w swoich podziemnych obiektów wojskowych, które szybko stało się domem dla tysięcy i tysiące porwanych dzieci amerykańskich zerwał ulic i umieszczone w pręt klatkach ułożonych od podłogi do sufitu. Dzieci te byłyby wykorzystywane dalszego doskonalenia i doskonałe Mengele technologii kontroli umysłu. Te dzieci (przynajmniej tych, którzy przeżyli „szkolenia”) staną się w przyszłości kontroli umysłu niewolników, którzy mogą być użyte w celach seksualnych szantażu do zabójstw.

roli George HW Bush:
eugenika wznowiony w kontroli populacji

Aby przewidzieć bezpośrednie wzrost Czwartą Rzeszę mogą się wydawać radykalne dla czytelników, którzy nie wiedzą o roli Busha w finansowaniu / kierowanie programu hitlerowskiego ludobójstwa i odrodzenia eugenika projektów, poprzez sojusz z zamożnej rodziny, która została wytworzona w pierwszej połowie wieku. Ściślejszych więzi między rodziną Busha i innych eugenically obsesję na punkcie elity pozostały silne i George HW Bush (Skull & Bones, 1948) podniósł, gdzie jego ojciec został przerwany z dodanym zadaniem zniechęcającym do podejmowania brudną robotę eugeniki po raz kolejny spojrzeć w szacunku Ameryki. Tak więc, Margaret Sanger’s Birth Control League pojawiła się Planned Parenthood Federation, oraz eugeniki jako całość pojawiły się kontroli populacji.

Jako ambasador przy ONZ, dyrektorem CIA i Vice President i prezydenta Stanów Zjednoczonych George’a HW Busha dążyła do realizacji eugenika działań na skalę globalną, otaczając się z doradcami, którzy byli potomkami tych samych sponsorów bogatych nazizmu i eugenika społeczeństw Farish, Draper i szary.

William Farish III zarządza majątkiem swojego najlepszego przyjaciela, George’a HW Busha, podczas jego warunkach, Vice President, a prezydent Stanów Zjednoczonych. Ojciec, William Farish’s, którego córka poślubiła bratanka Averell Harriman, był prezesem Standard Oil of New Jersey / Rockefeller. Powołując Trading Charles Higham’s With The Enemy, the Bush stanie biografów:
„W 1933 roku, jak to, co Hitler nazwał” New Order „ukazał, John D. Rockefeller, Jr mianowany William S. Farish przewodniczący Standard Oil Co z New Jersey (w 1937 r. został prezesem i dyrektorem wykonawczym). Farish przeniósł się do biura Rockefeller Center w Nowym Jorku, gdzie spędził sporo czasu z Hermann Schmitz, prezes IG Farben, jego przedsiębiorstwo płaciło człowieka reklamy, Ivy Lee, aby napisać pro-IG Farben i pro-nazistowskiej propagandy i odbieraj go w prasie amerykańskiej. „14.
Warburgs, Rockefeller partnerów w zakresie bankowości i rozwoju nazistowskiej eugeniki, początkowo skierowane IG Farben, która była w istocie tym samym podmiotem, Standard Oil of New Jersey. William S. Farish następnie skierowany troska o to, który otworzył Auschwitz w 1940 roku.
„Niemieckiej spółce chemicznej IG Farben i Rockefellera Standard Oil of New Jersey faktycznie jedno przedsiębiorstwo, połączone w setkach kartel ustaleń. IG Farben była prowadzona aż do 1937 roku przez rodzinę Warburg, Rockefeller partnerów w bankowym i projektowania nazistowskich Niemiecki eugenika. Po agresji hitlerowskiej we wrześniu 1939 roku Polska, Wielka Brytania i Niemcy wypowiedziały wojnę siebie i II wojny światowej rozpoczął. Ale pod koniec miesiąca, kierownictwo Standard Oil poleciał do Holandii na brytyjskich Royal Air Force bombowe i spotkał się z IG kierownictwo Farben. Standard Oil zobowiązali się do utrzymania połączenia z IG Farben dzieje, nawet jeśli Stany Zjednoczone przystąpiły do wojny. ta została wystawiona w 1942 roku przez Komitet bada senator Harry Truman, a prezydent Franklin Roosevelt miała setki środków prawnych, w czasie wojny w celu przeciwdziałania Standard Oil, IG Farben kartelu operacji dostaw machinę wojenną wroga. W latach 1940-41, IG Farben zbudował gigantyczną fabrykę w Auschwitz w Polska, można wykorzystać Standard Oil, IG Farben patentów z obozu pracy niewolniczej, aby stężenie benzyny z węgla . SS strzeżony Żydów i innych więźniów i wybrane do zabijania tych, którzy nadają się do IG Farben niewolniczej pracy. standard-Niemcy prezydenta Emila Helfferich zeznawał po wojnie, że standardowe fundusze Pomogły wynagrodzeń dla esesmanów w Oświęcimiu. dniu 26 marca 1940, po sześciu miesiącach od Standard Oil, IG Farben spotkania Europejskiej Fundacji Rockefellera oficjalne Daniel O’Brian napisał do fundacji Chief Medical Officer Alan Gregg, że „byłoby niefortunne, jeśli została wybrana do zaprzestania badań, które nie ma związku z kwestiami wojny . ” non-war-related „Badania kontynuowane. (Fundacji Rockefellera broni jego rekord, twierdząc, że jego finansowanie programów niemieckich nazistów podczas II wojny światowej została ograniczona do badania psychiatryczne.)” 15.
William Draper III [CFR] był Współprzewodniczący finansów vice George HW Bush w kampanii prezydenckiej, w reżyserii US Pomocy Rozwoju Międzynarodowego (USAID), United Nations org wyludnienie, w administracji Busha. Ojciec Drapera, generał William H. Draper, Jr założył mieszkańców w sytuacjach kryzysowych oraz Komitet Draper Fundusz został wiceprezesem Planned Parenthood i poinformowała prezydenta Johnsona w celu ustalenia USAID, który korzysta z pieniędzy amerykańskich podatników do chirurgicznie sterylizować dużej części populacji w niekorzystnej sytuacji narodów. (Uzasadnienie ustanowienia USAID było chronić Amerykę od „zagrożenia bezpieczeństwa” przeludnienia w krajach słabo rozwiniętych.) Ogólne Draper były wysoki urzędnik niemiecki kredytowych Dillon Reed and Investment Corp, który zdołał interesów finansowych Fritz Thyssen, szef Hitlera sponsor, wraz z Unii Banking Corp
„W Afryce, według amerykańskiego rządu w 1976 roku i odtąd istnieje zagrożenie dla amerykańskich interesów bezpieczeństwa narodowego: wzrost liczby ludności. Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego (USAID), została odpowiedzialna za obronę Ameryki z tego poważne zagrożenie ….

„W 1991 roku Robert Retherford (East-West Institute, Hawaje, finansowany przez USAID) został prezesem American eugeniki Society (od 1973 nazywane Towarzystwa Studiów Społecznych biologia) do 1994 roku.
„W 1991 roku raport S (William H. Draper III B & B 1950) Agencja, US Agency for International Development (USAID) twierdzi, że 254 milionów par będzie chirurgicznie sterylne w ciągu 1990 i że jeśli utrzymają się obecne trendy, 80 procent kobiet w Puerto Rico i Panama będzie chirurgicznie sterylne. United Nations Population Fund twierdzi, że 37 procent użytkowników antykoncepcji w Ibero-Ameryki i Karaibów już chirurgicznie sterylne [w 1991 r.]. Rzecznicy USAID powiedział także, że chirurgiczna sterylizacja jest Busha „pierwszego wyboru” metodę redukcji ludności w krajach Trzeciego Świata.
„W 1992 roku, zgodnie z urzędników w US Agency for International Development (USAID), jego mieszkańców konto otrzymała 300 milionów dolarów, 20 procent w porównaniu do ubiegłego roku. W ramach tego projektu, znaczne sumy przeznacza się na politycznej i psychologicznej manipulacji narodów cel, a raczej rażące łamanie ich religii i rządów. „16.
Boyden Gray był głównym doradcą prawnym George’a HW Busha na prezydenta. Dziadek Gray’s Bowman Gray, którego właścicielem RJ Reynolds Tobacco Co z ojcem, Gordon Gray, założył Bowman Gray Medical School w Winston-Salem, NC jako centrum eugeniki i naukowe sterylizacji. Boyden Gray ojciec zorganizował projekt pilotażowy obecny na całym świecie program sterylizacji. Dr Claude Nash Herndon, który był profesorem genetyki medycznej w Bowman Gray Medical School, został prezesem American Society Eugenika w 1953 roku, w którym momencie społeczeństwo połączone z mieszkańców pod patronatem Rady Rockefeller.
„Kiedy Boyden Gray było czterech i pięciu lat, jego ojciec zorganizował projekt pilotażowy obecny na całym świecie program sterylizacji, z domu rodzinnego Gray w Północnej Karolinie.
„Zaczęło się w 1946 roku. Eugenika ruchu szukałem sposobu, aby zacząć ponownie w Ameryce. Hitlerowskich obozów zagłady Auschwitz, takich jak właśnie wtedy piętnem sumienie świata. Sterylizacja League of America, który zmienił swoją nazwę w czasie wojny do „Birthright, Inc” chciała rozpocząć się ponownie. Najpierw musiał pokonać publicznych nerwowość o crackpots proponuje, aby wyeliminować „gorsze” i „wadliwe” ludzi. League próbował powierzchni w stanie Iowa, ale musiał wycofać z powodu negatywna reklama: mały chłopiec niedawno sterylizowane i tam zginął z operacji.
„Ministrowie zdecydowali się na North Carolina, gdzie rodzina mogłaby odegrać Gray idealne przyjmującego. Through British Imperial kontaktów, dziadek Boyden Gray’s Bowman Gray, stał się głównym właścicielem ojciec RJ Reynolds Tobacco Co Boyden’s, Gordon Gray, który niedawno założył Bowman Gray (pamięci) Medical School w Winston-Salem, z wykorzystaniem jego odziedziczonych akcji ręki papierosa. szkole medycznej już eugenika centrum.
„Jako eksperyment się rozpoczął, wielkie ciotka Gordon Gray’s Alice Shelton Gray, który wychowywał go od dzieciństwa mieszkał w jego domu. Aunt Alice założył” doskonalenie Human League,”North Carolina oddziału ruchu narodowego eugenical sterylizacji …
„W 1950 i 1951, John Foster Dulles, ówczesny prezes Fundacji Rockefellera, doprowadziły John D. Rockefeller III na szereg wycieczek po świecie, skupiając się na konieczność powstrzymania ekspansji niż biała ludność. W listopadzie 1952 r., Dulles i Rockefeller utworzenia Rady mieszkańców, z dziesiątkami milionów dolarów od rodziny Rockefellerów.
„W tym momencie, American Society Eugenika nadal ostrożni z ostatnich promocji złe vis-a-vis Hitlera, opuścił swą dawną siedzibę w Yale University. Towarzystwa przeniosła swoją siedzibę do biura Rady mieszkańców, a dwie grupy zameldowane razem. długim czasie sekretarz Amerykańskiego Towarzystwa Eugenika, Frederick Osborne, został pierwszym prezydentem Ludności Rady. rodziny Gray’s Child-sterylizator, dr Claude Nash Herndon, został prezesem American Society Eugenika w 1953 roku, jako pracy rozszerzone pod patronatem Rockefeller.
„Tymczasem International Planned Parenthood Federation powstała w Londynie, w biurach British eugeniki Society.
„Undead przeciwnika z II wojny światowej, nazwy” mieszkańców Control „została obecnie odnowione.
„George Bush był ambasador USA przy ONZ w 1972 roku, kiedy z szturchać z Bushem i jego przyjaciół, Amerykańska Agencja ds. Rozwoju Międzynarodowego pierwszy odbył oficjalną umowę ze starym Sterylizacja League of America. League zmieniło nazwę dwukrotnie ponownie a teraz nazywa się „Stowarzyszenie Wolontariat chirurgiczne antykoncepcji.” rząd USA rozpoczął zwracając stare faszystowskie grupy, aby wysterylizować kolorowych w obcych krajach.
„Eksperyment rodziny Gray udało.
„W 1988 roku, US Agency for International Development podpisała umowę z najnowszych starych Sterylizacja League (aka Stowarzyszenia Wolontariatu chirurgiczne antykoncepcja), zobowiązujące rząd USA wydać 80 milionów dolarów w ciągu pięciu lat.” 17.
Jak widzieliśmy, badania psychiatryczne genetyki skrzydło eugenika ruch odważyła się do biznesu kontroli umysłu, które odkryli, był znacznie ułatwione poprzez używanie narkotyków. Nadzór Prescott Bush’s of Mental Hygiene Society, które pojawiły się w 50. jako MK-Ultra, zapowiedzią nadzór nad jego syn, George Herbert Walker Bush, ponad Dope, Inc partnerstwa przemytu narkotyków przez rządy Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Co było Celem Anglo-American działania leku w zakresie kultury amerykańskiej? Raport został wydany w 1967 roku przez Study Group na Wpływ leków psychotropowych na normalni ludzie, którym odbyła się konferencja określenie pożądanego kursu dla Stanów Zjednoczonych do 2000 roku. Przedmowie do raportu przewidywanego nowego paradygmatu – „społeczeństwo sensate”, która łaknie doświadczenia zmysłowego zastąpi racjonalne, work-oriented tradycyjnego społeczeństwa:
„… Obecnie szerokość zażywania narkotyków może być wręcz trywialna, gdy porównamy ją do możliwości liczby substancji chemicznych, które będą dostępne dla kontroli niektóre aspekty życia człowieka w 2000 roku ….” kultury amerykańskiej … [jest] rozwija się w kierunku „sensate społeczeństwa”. … większy nacisk kładzie się na doświadczeniu zmysłowym, a mniej na racjonalne lub prac ukierunkowanych na filozofii. Takie filozoficzne zdaniem, w połączeniu z pomocą odrębnych zachowań seksualnych z reprodukcji lub choroby, z pewnością zwiększenie swobody seksualnej …. „… Wydaje się oczywiste, że dzisiejsza młodzież to już nie boi się ani narkotyków czy płeć. Again, filozofów i rzecznicy awangardy rzecznik osobowych sensorycznej doświadczenie (raison d’etre) nadchodzących generacji. Wreszcie, przenosimy się w epoce, w której znaczącą pracy będzie możliwy tylko dla mniejszości: W takim wieku, afrodyzjaki chemiczne mogą być uznane za powszechnie oznacza zajęcie swojego czasu. To będzie interesujące zobaczyć, czy moralności publicznej następnych 30 lat zmieni się tak bardzo jak w ciągu ostatnich 30 „. Jeśli przyjmiemy stanowisko, że ludzkie samopoczucie, motywację i emocje są odbiciem stanu neurochemicznych mózgu, a następnie leki mogą zapewnić proste, szybkie, stosowne środki, aby spowodować jakikolwiek pożądany stan neurochemiczny, że chcemy. „wcześniej, że przestanie mylić naukowych i moralnych oświadczeń o zażywanie narkotyków, tym szybciej będziemy mogli racjonalnie rozważyć typy neurochemicznych stwierdza, że chcemy być w stanie zapewnić dla ludzi „. Jest to historyczne myślenie brytyjskich strategów, którzy chcą zniszczyć prezydentury USA i amerykańskiej republiki. I to jest aparat z karnego, które zostały wyposażone się to zrobić. „18.

odrodzenia narodowego? … konserwatywna rewolucja?

Wiele ewangelicznych chrześcijan uważa, że prezydent George Bush, Jr (Skull & Bones, 1968) – którego gabinet reprezentuje korporacji takich jak GM, Alcoa, Monsanto, które poparły nazistowskich Niemiec i były bezpośrednio zaangażowane w fabrykach slave IG Farbens „pracy, Holocaustu i eugenika 19. – jest „nawróconym” Chrześcijańskich, a nawet konserwatywnych, którzy będą prowadzić Ameryki w odrodzenie tradycyjnych wartości. Patriotycznego tematu nie jest niczym nowym ~ podobny motyw był utopijny metalowych dla niemieckich mas i peddled do łatwowiernych chrześcijan również tam. Poniższy fragment z książki Richarda Terrell’s, Rekonstruowanie Trzeciej Rzeszy, przechwytuje patriotyczne przywiązanie Niemców do ojczyzny i złudzenie, że są powołani, aby uratować świat. Patriotyzm narodu niemieckiego w połączeniu z irracjonalnym (mitologiczny) postrzeganie ich pochodzenie i przeznaczenie było psychologicznie manipulować przez Hitlera aż do krajowego lotu z powodu:
„Co do przejęcia niemieckiej świadomości był wojującym romantyzm … Zgodnie z tym sposobem myślenia, Bożego objawia się w duchu ludzi, w ich zbiorowej pomysłowości i kultury całości lub Volkgeist … Niemcy rozwiniętych rodzaju wspólne mistyki, która zawierała jej własną krzyżackiego pojęcie narodu wybranego, wezwany do wykupu cywilizacji od dekadencji … rajdy były wspaniałe widowiska, które miesza się z emocjami, które nie zależy od żadnych objawienia Pisma Świętego, ale czyste uczucie .. . Nawet dziś jeszcze zdjęcia z tych spotkań mają potężny i chwytając obecności … Volkish pojęcie organizmu społecznego był faktycznie symbolizuje w wiece, który wyraził poczucie wieczności, strach, i tajemnica, efekty stymulowane przez katedry światła nocy wieców, w którym przeciwlotniczej światło wysyłane genialny wały oświetlenia do ciemnego nieba. „20.
Jest zrozumiałe, że przed 1933 r., wielu duchownych protestanckich Niemczech było naiwnie wrażeniem patriotycznych platformy konserwatywnych partii narodowosocjalistycznej i zalecane nazistowskich program do chrześcijan za godne poparcia. Rise and Fall of the Third Reich przez William Shirer stanowi wytrzeźwienia uwagę jeden z prominentnych ministra, który nie rozpoznaje na tyle wcześnie, że Hitler używane terminologia chrześcijańska tylko wybiegiem dla pozyskania protestanckich lidera w swojej służbie.
„Wielebny Martin Niemöller osobiście powitał dojściu do władzy nazistów w 1933 roku. W tym roku autobiografii, U-Boat na Pulpit, zostały opublikowane. Historię, jak to dowódca łodzi podwodnej w pierwszej wojnie światowej stało się wybitny protestanckiego pastora został wyróżniony za szczególne pochwały w prasie nazistowskiej i stał się bestsellerem. Aby Pastor Niemöller, jak wielu duchownych protestanckich, czternaście lat Republiki było, jak mówił, „lata w ciemności” i co zakończenie swojej autobiografii dodał z satysfakcją zauważyć, że hitlerowskie rewolucja ostatecznie zwyciężyła i że wniosła o „odrodzenia narodowego”, za które on sam walczył tak długo – do czasu w wolnej korpus, z którego tak wiele nazistowskich przywódców nadeszła.
„Był tylko przeżyć straszne rozczarowanie …” 21.
Wiele historycznych powstań – nowoczesne fałszywych proroków w porównaniu do obecnych pseudo-revival – stwierdza się, po bliższym przyjrzeniu się, zaplanowane i zaaranżowane przez człowieka środków do celów politycznych. Owoce 1904/05 walijski Revival jest przykładem. Jednym konwersji z walijskim Revival został David Lloyd George, który później stał się brytyjski premier Wielkiej Brytanii. Administracji Lloyd George (1915-1919) był przede wszystkim pod wpływem Okrągłego Stołu z Cecil Rhodes i Alfred Milner, którego celem było przywrócić Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, a ostatecznie, aby sprowadzić na świecie pod hegemonią przywrócenie imperium brytyjskiego. Podczas podawania wojny Lloyda George’a, Milner Grupa zdominowany brytyjskiej delegacji na konferencji pokojowej w Paryżu w 1919 r., w którym miejscu założyli Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych (Riia) oraz Council on Foreign Relations (CFR).

W 1917 roku, jako minister spraw zagranicznych w administracji Lloyd George, Arthur Balfour wydał Deklaracji Balfoura. Skierowane do Pana Rothschild, oświadczenie, które zostało potajemnie autorstwa Lord Milner, że Wielka Brytania nie chodzi o rzecz utworzenia siedziby narodowej dla Żydów w Palestynie. Przyszły premier Arthur Balfour i Lord Rothschild byli również członkami bardzo skryty, społeczeństwo Globalist nazwie Apostołów Club. Istotny fakt, który został ukryty przez syjonistów, że plan dla państwa Izrael został sformułowany przez Izbę Rothchild i zaprowadził do skutku przez tajne stowarzyszenia Wielkiej Brytanii.

Czy walijski Revival planuje się również tajne towarzystwa jako narzędzie zmiany społecznej? Konto Lloyda George’a na przebudzenie w Walii echa propagandy obecnego ożywienia jego temat transformacji miasta (zazwyczaj minus specyfikę weryfikacji twierdzeń)
„W dniu 11 stycznia” The Times „zauważył, że David Lloyd George, który później został premierem Wielkiej Brytanii, powiedział walijski ożywienie dał nadzieję”, że w następnych wyborach Walia ogłosi bez pewności należytego przeciwko korupcji na wysokich stanowiskach, które przekazał losy ludzi do strasznych zainteresowania warzenia …’.
„Lloyd George, nawet widziałem jeden z jego wieców politycznych przejęty przez walijskiego przebudzenia. Był pod wrażeniem, jak młoda dziewczyna modlił się w obecności 2000 osób. Mówił w jednym mieście tawerna sprzedawany tylko 9 centów warto napojów alkohol w sobotę noc!
„The Times” zauważył, że „cała ludność została nagle poruszył się przez wspólne impulsu. Religia stała pochłaniające zainteresowania ich życia. Zebrali się w zatłoczonym usługi dla sześciu do ośmiu godzin w czasie. Spotkania polityczne, a nawet mecze piłki nożnej zostały przełożone … kłótnie między związków zawodowych robotników i innych związków zostały wykonane …'” 22.
Również wśród nawróconych z walijskim Revival były George i Stephen Jeffrys który w 1915 założył Elim Foursquare Gospel Sojuszu. Jeffrys uczy angielskiej doktryny Izrael, że narody anglo-saskiego są utracone pokoleń Izraela. Aby promować obecne ożywienie jako autentyczne, Richard Riss, prowadząc agencji PR na fałszywe przebudzenia, notowania konto George Jeffrys „z Walii Revival:

„… w walijskim odrodzenia (1904-1905), Evan Roberts, jego lider podstawowej, napisał:” po wielu modliła się, poczułem pewne życia energii lub siły wpisując moje piersi, powstrzymując oddech, drżenie nóg strasznie, co energii życia wzrosły, a wzrosła jeden po drugim się modlił. Feeling mocno i głęboko ocieplane, I wybuchnął w modlitwie. „23.

Elim Foursquare Gospel Sojusz rozpoczął posługę Aimee Semple McPherson, założyciel Międzynarodowego Kościoła Foursquare Gospel w Stanach Zjednoczonych. Ministerstwo pani McPherson był całkowicie niebiblijne i jej życie osobiste okazała się skandali – moralnej porażki, rozwód, światowe ekstrawagancji i konfliktów rodzinnych. Sister Aimee popełnił samobójstwo w 1945 roku. Według niektórych źródeł okultystycznych, które są zazwyczaj za promocję fałszywe przebudzenia, Aimee uważa się za wcielenie Marii Magdaleny, żony Jezusa Chrystusa w British Israel doktryny biografii. Daniel Mark Epsteina, Sister Aimee: Życie Aimee Semple McPherson, określa pochodzenie Międzynarodowy Kościół Foursquare Gospel i Zgromadzeń Boga, gdzie Aimee rozpoczęła swą posługę w British Elim Foursquare Gospel Sojuszu, który był owocem walijskiego przebudzenia. Następujące oświadczenie Aimee Semple McPherson biograf ujawnia jej ścisły związek z Jeffrys. Uwaga Foursquare symboli widzenia Aimee, które były także symbolem Elim Foursquare Gospel Alliance:
Zawołała swojej religii Foursquare Ewangelii, po wizji miała w Oakland w 1922 roku. Aimee głosił na wizji proroka Ezechiela Man, Lew, wół i Eagle, gdy nagle zaczęła się trząść ze wzruszenia. Widziała w tajemniczy symbole „pełne Ewangelii dla ciała, duszy, ducha i wieczności. … Te czterech filarach – Regeneracja, chrzest w Duchu Bożej Uzdrowienie i Second Coming – potwierdził ewangelizacyjny stowarzyszenie o nazwie Elim Foursquare Gospel Sojuszu, która George Jeffrys założona w Irlandii w 1915 roku. On i jego brat Stefan był Anglia największych ewangelistów po Wesley i Whitefield i Aimee pracował z Jeffrys. Elim Foursquare Gospel wpływ amerykańskiej Zgromadzeń Boga, który obejmował te same cztery zasady przed Aimee miała wizję w Oakland w 1922 roku. „24.
Według brytyjskiego doktryny Izraela, Lew, wół (Jednorożec), Człowiek i Eagle (Phoenix) stanowią plemion judzkich, Efraima, Rubena, Dan. Lew reprezentuje także Wielkiej Brytanii i Eagle (Phoenix lub węża) Stany Zjednoczone. Anglia jest zatem za pokolenia Judy i Stany Zjednoczone, z pokolenia Dana (która będzie produkować Antychrysta):
„… w starożytnym Izraelu podróżował w czterech brygad trzech plemion każdego … Każda z tych brygad miała dominujący plemienia były: Judy, Efraima, Rubena, Dan. Te cztery plemiona zapomocą czterech szef symbole: Lew, wół lub Unicorn, Człowiek i Eagle lub węża. Cytując krótko z WH Bennett, „W dwadzieścia dwa plemienne symbole starożytnego Izraela, co najmniej dziewiętnaście nadal są lub do niedawna były, symbole jednej lub innej sekcji Celto -Saxon osób. Oferujemy również zauważyć, że spośród czterech symbole Pożarnej, dwa, lwa i orła, są głównymi symbole Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, że inny człowiek, jest znaczącą częścią oficjalnych Arms Danii , Islandia i Grecja, a to wół jest wspólne dla heraldyki kilku sekcji Celto-Sasów. Zatem wszystkie cztery symbole Pożarnej w Izraelu są używane między Celto-dziś Sasów. „; (symboli naszej Celto-Saxon Dziedzictwa, strona 89) 25.
Tom Nesta Webster’s, Secret Societies i wywrotowe ruchów, informuje nas, że Wielka Loża Anglii wyświetla te właśnie symbole, które są żydowsko-masońskich Coat-of-Arms i rytuały okultystyczne żydowskiej kabalistyka.
„… W każdym razie, masoński coat-of-arms ciągle używany przez Grand Lodge of England jest niewątpliwie żydowskiej projektu. „Ten płaszcz, mówi Pan Lucjan Wolf” jest w całości składa się z symboli żydowskich „i próby wyświetlenia heraldically różnych form Cherubini zdjęcia do nas w drugiej wizji Ezechiela — wół, Man , Lew i Orzeł — a zatem należy do najwyższych i najbardziej mistyczną dziedzinie symboliki hebrajskiej. „3”. Innymi słowy, ta wizja, znanych Żydów jako „Mercaba” 4. należy do kabała, ze szczególnym interpretacji jest umieszczony na każdej figury, tak aby zapewnić ezoteryczne znaczenie nie dostrzegalna dla niewtajemniczonych. 5. masoński coat-of-arms jest więc całkowicie kabalistyczny … „26.
Sens kabalistyczny tych symboli w masonerii nie różni się w British-Izrael Elim Foursquare Gospel Sojuszu i jego rozszerzenia z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, International Church of the Foursquare Gospel. Jednak, chrześcijanie, którzy posiadają członkostwo w Foursquare kościoły Ewangelii są poinformowani, że symbole te stanowią filary Ewangelii. Cztery symbole nazwy Foursquare (i ich interpretacji) są również symbole chrześcijańskiej i misyjnego Sojuszu, założona przez AB Simpson, który powiedział, że symbolizuje czterokrotny Ewangelii Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego, uświęceni i uzdrowiciela, a król Coming. Simpson nadana kadencja, czterokrotny Ewangelii, sugestie Ducha Świętego w dniu otwarcia konwencji 1890 w Nowym Jorku Ewangelii Tabernakulum. „27.

Anton Chaitkin jest ważne expose British Geneza Bóstwa ujawnia, że brytyjski Freemasons i ich agentów wywiadu pewnego czasu podszywa się patriotami i revivalists którzy prowadzą polityczne i ruchy religijne, aby zmobilizować masy w kierunku współpracy z politycznymi aspiracjami judeo-masonerii. Ponieważ pojęcie wielkie ożywienie poprzedzających powtórne przyjście Jezusa Chrystusa w sprzeczności z wyraźną nauką Pisma Świętego, chrześcijanie, którzy zaliczają się do propagandy revival – krajowych czy też nie – są na zaawansowanym etapie programu Antychrysta. Dla zamiast ożywienia, Pismo ostrzega będzie bezprecedensowe oszustwa i apostazji od prawdziwej wiary.

Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda;
tak że, jeśli to możliwe, powinny one wprowadzić w błąd bardzo wybiera. Ew. 24:24

Niechaj was nikt nie zwodzi w dowolny sposób: w tym dniu nie przyjdzie, chyba że pochodzą wchodzących
od pierwszego, a człowiek grzechu jest ujawniana, syn zatracenia … II Tes. 2:3

ożywienie lub kontroli umysłu?

W ostatecznym rozrachunku, chrześcijanie ewangelicko były pionkami w dialektyczny proces – modus operandi powoli, lecz nieubłaganie przemieszczających się ogromnych części ludzkości w New Age. Przejęcia obu partii politycznych przez judeo-masonerii jest niezbędna do obowiązujących w USA rządu światowego i w chwili obecnej nie ma istotnych różnic między głównymi partiami politycznymi. Demokratyczna administracja wypełnić plan nie inaczej niż w obecnej administracji republikańskiej, chyba, że amerykańscy konserwatyści obiekt zdecydowanie do usuwania ich swobód obywatelskich w ramach liberalnych demokratów, takich jak Al Gore. Ponieważ wierzą George Bush być chrześcijaninem, ich straż jest w dół i chrześcijańskich konserwatystów poddały się ich konstytucyjne prawa ufając ich wolności zostanie przywrócony po terroryzm zostanie usunięta.

The Order of Skull and Bones, które George Bush wszczęła członkiem, jest jednym z globalną siecią tajnych stowarzyszeń znany jako Brotherhood of Death. Czaszka i Kości, został stworzony jako amerykański rozdział niemiecki Towarzystwo Thule, która zainicjowała i wyszkolonych Adolf Hitler w tajnym doktryny. Dope, Inc: książka Drove Kissinger Crazy is Executive Intelligence Review expose of Anglo-American oligarchia na narkotyki syndykat przemyt od czasów Opium Wars, w którym tajnych operacji George HW Bush, sworzeń. autorów Dope Inc opisane walki Towarzystwo Thule dla ideologii:
„Adolf Hitler’s Nazi Party jest najważniejsze sprawy w zachodniej części przepływu gnostyckich doszedł do władzy. Koncepcja Hitlera świecie został specjalnie gnostyckich. Jako dziecko, Hitler uczestniczył Lambach Abbey School w Lambach-am-tramwajowe w Górnej Austrii. Od co najmniej 20 lat przed narodzeniem Hitlera, Lambach były centrum praktyce gnostyckich. Jego opat, ojciec Teodor Hagen, był biegły w astrologii i podstaw herezji gnostyckich, ze szczególnym powinowactwem do XIII wieku Katarzy i islamskich sufizmu. Ten mnich benedyktyński spowodowane swastyką być wyryte nad wejściem do opactwa w szkole.
„Kiedy Hitler udał się do opactwa w 1899 roku, był także młody zakonu cystersów, Adolf Joseph Lanz, który później doprowadzi Hitlera przez rasistowski sieci kult Wiedniu. W 1900 roku, Lanz odrzucił jego zwyczaju, udał się do Wiednia i założył Zamówienie nowej świątyni, inspirowane przez templariuszy. W 1905 roku, używając nazwy Georg Lanz von Liebenfels zaczął publikować rasistowskich kultowego czasopisma Ostara poświęcony propagandizing na rzecz wojny „Sons of Light” and the ‚Sons of Darkness’; that is, the war between the blond, blue-eyed Aryan and the dark, scheming Jew.
„In Munich, Hitler was routed into Gnostic circles revolving around the Thule Society , named after the mythical ‚Ultima Thule’ homeland of the Aryans in the north, and made up of south German, Swiss, and British oligarchs dedicated to creating a mass-based party to indoctrinate defeated Germany with Gnostic ideas. Hitler became its chosen spokesman.
„Hitler’s mission was to destroy Christianity and Judaism in favor of the ancient pagan religion. When the war was lost, Germany being invaded on every front, catastrophe looming, Hitler’s lieutenants clustered around him to know what the Fuhrer would do. Hitler told them that, whatever the outcome of the war, the greater war had been won. One hundred years after his death, he predicted, Christianity would no longer exist as a significant force in the world. That was victory, he said, To destroy Christianity, Hitler reasoned, one must first destroy its ‚agent,’ the ‚bacillus the Jew’; that nation of priests,’ as Nietzsche had angrily called them. The Holocaust was planned to do just that.” 28.
The synthesis has already occurred in the great mass of people. One Freemason correctly observed that there are very few who are „immune to the dialectic.” This assertion would not have been made if the dialectic and its method of synthesis were not the hidden agenda of the secret societies. Also, the dialectic is evolutionary. The „conservative revolution” today, some new movement tomorrow. Thus, the dialectic itself represents a huge shift away from absolute truth. The Judeo-Masonic conspirators plan to take the masses through revolutions fomented out of the dialectical operation toward a synthesis of all points of view — the Third Way politics of the radical center — to a society based on natural law, man’s determination of morality in place of God’s. Marilyn Ferguson’s Aquarian Conspiracy perceptively describes the nature and course of revolutions — abandonment of the moral values which inspired the revolution — a phenomenon which is coming to pass before our very eyes:
„Most historical movements have their last will and testament along with their manifesto. They have known more surely what they oppose than what they are. By taking a firm position, they trigger an inevitable countermotion, one that will disorient their fragile identity almost at once. Then rapid metamorphosis and self-betrayal: pacifists who become violent, law-and-order advocates who trample law and order, patriots who undo liberties, ‚people’s revolutions’ that empower new elites, new movements in the arts that become as rigid as their predecessors, romantic ideals that lead to genocide.” 29.
Law-and-order advocates who trample law and order? …patriots who undo liberties? …romantic ideals that lead to genocide”? Like Reverend Neimoller and the German Protestants, we fear that American Evangelicals will rue the day they called for a conservative revolution:
„By the beginning of 1934, the disillusioned Pastor Niemoller had become the guiding spirit of the minority resistance in both the ‚Confessional Church’ and the Pastors’ Emergency League…On the first of July, 1937, Dr. Niemoller was arrested and confined to Moabit prison in Berlin. On June 27 he had preached to the congregation, which always overflowed his church at Dahlem, what was to be his last sermon in the Third Reich. As if he had a foreboding of what was to come he said, ‚We have no more thought of using our own powers to escape the arm of the authorities than had the Apostles of old. No more are we ready to keep silent at man’s behest when God commands us to speak. For it is, and must remain, the case that we must obey God rather than man.’
„After eight months in prison he was tried on March 2, 1938, before a Sondergericht, one of the ‚Special Courts’ set up by the Nazis to try offenders against the State, and though acquitted of the main charge of ‚underhand attacks against the State’ was fined two thousand marks and sentenced to seven months’ imprisonment for ‚abuse of the pulpit’ and holding collections in his church. Since he had served more than this time, the court ordered his release, but he was seized by the Gestapo as he was leaving the courtroom, placed in ‚protective custody’ and confined in concentration camps, first at Sacchsenhausen and then at Dauchau, where he remained for seven years until liberated by Allied troops.” 30.

George Bush: An Unauthorized Biography

ENDNOTES:

1. „The Rise of Hitler: The Reichstag Burns”, The History Place: http://www.historyplace.com/worldwar2/riseofhitler/burns.htm
2. The Center for Democracy and Technology: http://www.cdt.org/security/010911response.shtml
3. Quoting Concerned Citizens Opposed to Police States ; The Phase III Report Of The US Commission On National Security/21st Century: http://www.rense.com/general10/roadmap.htm
4. Oracle boss urges national ID cards, offers free software: http://www.siliconvalley.com/docs/news/svfront/ellsn092301.htm
5. Speech to the US Congress by Congressman Ron Paul, September 25, 2001, <rep.paul@mail.house.gov>
6. Public Information Research Database: http://www.pir.org/cgi-bin/nbonlin4.cgi/aE
For Lyndon LaRouche’s description of the charges against him, see: http://www.larouchepub.com/lar/1998/lhl_hippo_tale.html [footnote #8]
See also: http://shadow.autono.net/sin001/clark.htm „[Ramsey Clark] said the case was manufactured by LaRouche’s ‚powerful enemies within the
establishment’ who targeted the cult because of its crusade ‚to combat the traffic in so-called ‚recreational drugs’…and the practice of usury.'”
7. Webster G. Tarpley and Anton Chaitkin, George Bush: An Unauthorized Biography, Chapter II – The Hitler Project: http://www.tarpley.net/bush2.htm
8. Tarpley and Chaitkin, op.cit, Chapter -VII- Skull and Bones: The Racist Nightmare at Yale: http://www.tarpley.net/bush7.htm
9. Chaitkin, op.cit., http://www.boydenweb.com/mkultraRockefellerNaziEtc.htm
10. Tarpley and Chaitkin, op.cit., Chapter III – Race Hygiene: Three Bush Family Alliances: http://www.tarpley.net/bush3.htm
11. Tarpley and Chaitkin, op.cit., Chapter III – Race Hygiene: Three Bush Family Alliances: http://www.tarpley.net/bush3.htm
12. „British psychiatry: from eugenics to assassination,” Anton Chaitkin: http://www.boydenweb.com/mkultraRockefellerNaziEtc.htm
13. Josef Mengele and Experimentation on Human Twins at Auschwitz: http://www.modcult.brown.edu/students/angell/mengele.html
14. Charles Higham, Trading With The Enemy, New York: Delacorte Press, 1983, p. 35 as cited by Tarpley and Chaitkin.
15. Chaitkin, op.cit., http://www.boydenweb.com/mkultraRockefellerNaziEtc.htm
16. The Timeline: http://thepostman.50megs.com/1970-2000.htm
17. Tarpley and Chaitkin, op.cit., Chapter III: http://www.tarpley.net/bush3.htm
18. Chaitkin, op.cit., http://www.boydenweb.com/mkultraRockefellerNaziEtc.htm
19. „GW Bush Gang: IG Farben 2001,” Robert Lederman: http://baltech.org/lederman/bush-farben-1-5-01.html
20.Richard Terrell, Resurrecting the Third Reich, Huntington House, 1994.
21. William Shirer, The Rise and Fall of the Third Reich, Ballantine Books, 1950, pp. 325-6.
22. „The Welsh Revival of 1904-5,” Oliver W. Price, Bible Prayer Fellowship, http://www.gospelcom.net/bpf/docs/welsh.shtml
23. George Jeffreys, Healing Rays, London: Elim, 1935, p. 55, as cited by Richard Riss, „The Manifestations Throughout History”:
http://www.christianword.org/revival/rissman6.html
24. Daniel Mark Epstein, Sister Aimee: The Life of Aimee Semple McPherson, Harcourt Brace Jovanovich Pub., 1993, pp. 264-65.
25. Restoring the Paths: http://www.restoring.org
26. Nesta H. Webster, Secret Societies and Subversive Movements, OMNI Publications,1964, p.123.
27. „Dr. Reuben Archer Torrey,” Miles J. Stanford: http://withchrist.org/MJS/torrey.htm
28. Editors of Executive Intelligence Review, Dope Inc.: The Book That Drove Kissinger Crazy, Executive Intelligence Review, 1992, p. 411, ff. 4.
29. Marilyn Ferguson, The Aquarian Conspiracy: Personal & Social Transformation in the 1980s, JP Tarcher, Inc., Los Angeles, 1980, p. 229.
30. Shirer, op.cit., 329-31.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

15 thoughts on “Rodzinna oligarchia Bushów-Prawdziwa rzeczywistosc sieci terrorystycznej-Oczyszczanie rasy ludzkiej i eugenika miedzynarodowa

 1. Hi there! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and tell you I genuinely enjoy reading through your posts.

  Can you recommend any other blogs/websites/forums that deal with the same topics?
  Thank you!

  Posted by car brakes pads | Listopad 20, 2012, 6:28 am
 2. I enjoy you because of all your efforts on this web site. Gloria take interest in getting into investigation and it’s simple to grasp why. We learn all relating to the dynamic means you create reliable strategies via this web site and inspire contribution from some other people on that concern so our princess is actually studying a lot of things. Enjoy the rest of the year. Your carrying out a pretty cool job.

  Posted by make hair grow faster | Styczeń 14, 2013, 3:49 pm
 3. What’s up everyone, it’s my first pay a quick visit at
  this site, and paragraph is really fruitful in favor of me, keep up posting such posts.

  Posted by http://www.alexa.com/siteinfo/10000wattgenerator.net | Styczeń 23, 2013, 12:20 pm
 4. Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this write-up and also the rest of the
  website is also really good.

  Posted by Uta | Luty 2, 2013, 9:09 pm
 5. Hi, I do believe this is a great blog. I stumbledupon
  it 😉 I may come back once again since I book marked it.

  Money and freedom is the best way to change, may you be rich and continue to guide others.

  Posted by magnetized flashlights | Marzec 19, 2013, 1:37 am
 6. There’s certainly a great deal to know about this subject. I like all of the points you’ve made.

  Posted by wholesale fabrics | Marzec 20, 2013, 10:34 pm
 7. Garlic can help keep your blood pressure normal while Omega-3 can raise HDL cholesterol and
  lower LDL. When purchasing raw garlic, choose plump, firm, white bulbs with the
  papery skin still intact on the bulb. Whole cooked garlic cloves are quite mild, with a nutty flavor.

  Posted by garlic benefits | Kwiecień 22, 2013, 8:52 am
 8. Hi, I do think this is a great website. I stumbledupon it 😉 I am going to return yet again since i
  have bookmarked it. Money and freedom is the best way to change, may
  you be rich and continue to help others.

  Posted by online reputation management company | Maj 2, 2013, 4:16 pm
 9. Hiya! Quick question that’s totally off topic. Do you know how to make your site mobile friendly? My blog looks weird when viewing from my iphone 4. I’m trying
  to find a template or plugin that might be able to resolve this issue.

  If you have any recommendations, please
  share. Appreciate it!

  Posted by vakantiehuisjefrankrijk.jigsy.com | Lipiec 9, 2013, 6:33 am
 10. Hello to all, how is everything, I think every one is getting more from this web site, and your views
  are pleasant designed for new viewers.

  Posted by greenville home birth | Grudzień 26, 2013, 11:09 pm
 11. Pretty portion of content. I simply stumbled upon your
  blog and in accession capital to claim that I acquire actually loved account your weblog posts.
  Anyway I’ll be subscribing in your augment or even I success you access constantly fast.

  Posted by Julius | Grudzień 28, 2013, 9:16 am
 12. I have learn some good stuff here. Certainly value
  bookmarking for revisiting. I wonder how a lot attempt you set
  to create one of these wonderful informative site.

  Posted by NJ Pay Per Click Company | Czerwiec 24, 2014, 3:28 pm
 13. There’s certainly a lot to know about this issue.

  I like all the points you’ve made.

  Posted by Executive Search Firms | Styczeń 14, 2015, 8:02 am

Trackbacks/Pingbacks

 1. Pingback: Rodzinna oligarchia Bushów-Prawdziwa rzeczywistosc sieci … « czasopisma pornograficzne - Maj 3, 2010

 2. Pingback: Rodzinna oligarchia Bushów-Prawdziwa rzeczywistosc sieci … « czasopisma pornograficzne - Maj 3, 2010

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: