//
you're reading...
Uncategorized

Wrak pociągu w zwolnionym tempie czyli – Upadek dolara amerykańskiego


http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://watch.pair.com/&ei=BSZMS8v9H42N_Aabj-ifDg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CA4Q7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://watch.pair.com%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26rls%3Dpl%26hs%3DG8G

Upadek dolara amerykańskiego

„Obserwujemy wrak pociągu w zwolnionym tempie, z Fed i Skarbu wprowadzenie na dym i lustra pokazują się ukryć gory szczegóły perfidii. Recovery bez pracy, wypłacalność, zużycie rzeczywiste, czy zwiększenie produkcji nie odzysku. Jest to trup gospodarki odkrztuszanie resztki swojej żywotności w odpowiedzi na manewr pieniężnej Fed Heimlich. A kiedy to się robi nie będzie nic, oprócz sterty markerów i długu unpayable, upadłościowego i domyślne. Och, dolar na pewno chwieją się na chwilę i zrobić kilka zakrętów i nici do zawieść spekulantów, ale jej stan się pogarsza. A co jest nie do pomyślenia, aby osoby prowadzące studia nieznajomość historii zostanie dokonany … fin du régime, le du siècle dolara. „(Jesse’s Café Americain)

Sinclair Bloodline

Wybitny gospodarczej i analityk finansowy został przewidywania na kilka miesięcy, że dolar amerykański zapadnie na początku listopada 2009 roku. James Sinclair jest prezesem i dyrektorem naczelnym Tanzania Royalty Exploration Corp, który nabywa interesów licencyjnych w produkcji złota w Tanzanii w środkowo-wschodniej Afryki. Jim Sinclair jest również syn Bertram Seligman, którego rodzina zaczęła Goldman Sachs, Salomon Brothers, Lehman Brothers i innych dużych firm bankowości inwestycyjnej.

„… Wiem, jak rzeczy końcu na rynku jeszcze przed ich rozpoczęciem. Jestem synem jednego z największych światowych przedsiębiorców, Bertram J. Seligman, który podobnie jak Jesse Livermore, zawsze wiedział, co się nad horyzontem. Zrobić nie udaje się, że wszystkie talenty z tych gigantów rynku, ale tylko niektóre z jej. Goldman Sachs, Salomon Brothers, Lehman Brothers, a Bache było kilka firm, których autorem jest moją rodziną. Wszystko to znajduje się w książkę pod tytułem „Nasze Crowd. „(Jim Sinclair, GATA)

Our Crowd: Wielka rodzin żydowskich w Nowym Jorku przez Stephena Birmingham dotyczy szczegóły potężnego sojuszu New York bankowości, w którym Izba Seligman-przodkowie Jim Sinclair i jego ojciec, Bertram Seligman-stała partnerów Dom Rothschild i House of Morgan:

„… na jesieni 1874, baron Rothschild Isaac Seligman wezwany do gabinetu, aby dać mu wiadomość. some $ 55 milionów dolarów amerykańskich obligacji miały być oferowane do sprzedaży, a Baron zaproponował, problem może być wspierane przez połączenie trzech domów – House of Rothschild, House of Morgan i Izby Seligman. Po raz pierwszy od sierpnia Belmont będzie działać jako przedstawiciel zarówno Rothschildów i J. i W. Seligman & Company. .. Seligmans były już udział w najbardziej potężną kombinację finansowy w historii bankowości.

„W końcu udało im się uważają Rothschilda rówieśników. Seligman-Belmont-Morgan sojusz Rothschild, ponadto było tak skuteczne, że do końca dekady było skarg na Wall Street, że” w Londynie i Niemczech na bazie banków ‚miał monopol na sprzedaż obligacji Stanów Zjednoczonych w Europie, które praktycznie nie. Seligmans się obecnie jako „American Rothschildów’…” (Our Crowd: Wielka rodzin żydowskich w Nowym Jorku, Stephen Birmingham, pp. 138-139)

Rodziny Bertram Seligman również rozpoczął Bache Grupa który pożyczył pieniądze Herbert William Hunt i jego brat Nelson Bunker Hunt po ogłoszeniu upadłości w 1981 roku, po podobno stracili miliardy dolarów próbuje rogu rynku srebra. Jim Sinclair powiadomiła braci Hunt:

„Od 1981 do 1984 r., Pan Sinclair był Metale szlachetne Doradca Hunt Oil i rodziny Polowanie na likwidację ich srebro pozycji jako warunek 1 miliard dolarów pożyczki organizowane przez przewodniczącego Rezerwy Federalnej, Paul Volker. „(Jim Sinclair’s Mindset)

(Zobacz także: Synarchy: część 3)

Czy to brzmi scenariusz znajomo?

„Wielu urzędników rząd obawiał się, że jeśli Hunts nie byli w stanie wypełnić swoje zobowiązania, kilka dużych firm Wall Street maklerskie i banki mogą zapaść. Ratować sytuację, konsorcjum banków amerykańskich, pod warunkiem 1,1 miliardów dolarów linii kredytowej do braci, które pozwoliły im zapłacić Bache, co z kolei przetrwały próby. US Securities and Exchange Commission (SEC), później rozpoczęła dochodzenie w sprawie braci Hunt, który nie ujawnił, że w rzeczywistości odbyło się 6,5% udziałów w Bache „. (Wikipedia)

Jim Sinclair, który otrzymał nazwisko panieńskie matki, należy do wysokich rangą Merowingów Sinclair / Saint-Clair krwi.

„Chociaż Bertram Seligman był mój ojciec, James Sinclair (od matki) zostało imię moje, od urodzenia. Jeśli tak było możliwe, bym zmienił moje nazwisko z powrotem do mojego ojca przed wejściem do mojej kariery”. (GATA)

Nazwisko Sinclair jest szkockim wariant francuski Saint-Clair.

„Scottish rodziny Sinclair, który obejmuje Earls Caithness, pierwotnie własnością barona Norman Saint-Clair. William Saint-Clair (1240 – 1303), był przywódcą buntu przeciw Edward 1 Anglii, jego syn, sir Henry Sinclair, walczył w Bannockburn Bruce i Henry Sinclair powstał książę Orkney w 1379. ” (Internet Nazwisko Database)

Merowingów Sinclair / Saint-Clair Bloodline, który twierdzi, że rodowód Jezusa jest naprawdę Bloodline fałszywego Chrystusa:

„Współczesny Zakon Syjonu … należy pielęgnować i chronić Bloodline Chrystusa – tych kilku członków królewskiej linii krwi Merowingów, które przetrwało do naszych czasów … Tylko dwie bezpośrednie linie Merowingów pozostać. Ich nazwiska są Plantard i Saint-Clair „. (The Da Vinci Code, pp. 279-280)

(Patrz: Merowingowie)

„Wiedzy na Wall Street prowadzi w mojej krwi, serce moje, i moją duszę.” W swoich komentarzach poniżej, Pan Sinclair jest całkiem pewne załamanie listopada dolara.

130 dzień Ostrzeżenie

Wysłany: 29 czerwca 2009 Autor: Jim Sinclair

Tak, to jest prawo. Masz trochę więcej niż 130 dni przed Mope (zarządzanie literatura perspektywy) mieści się w otchłań utraty zaufania do dolara amerykańskiego.

Spotkanie będzie urodzenia hiperinflacji w USA i innych państw do horroru mediów spin. Ropa próbuje wyjaśnić opinii publicznej, ale jak dotąd nie zostały one zdobyć wskazówkę. Surowa siła jest nazywany zabezpieczenia w stosunku do dolara jako podstawowe analityków energii ciężko wyjaśnić wzrośnie z 30 dolarów do $ 70. z NO pick up w USA działalności gospodarczej i NO masowe ściągać na dostawy. Cen ropy naftowej jest przykładem tajemnej i popularny mechanizm hiperinflacji szybko zdobyć złoto na 1224 dolar, 1650 dolar, a następnie do Alf i Armstrong numerów. Zjawisko to jest coś, co zbrodnicze Children of the Corn, które działają fundusze hedgingowe nie będzie przyjmować aż tak się dzieje.

Happen to będzie.

130 dni nie ma czasu w ogóle. Czy jesteś przygotowany?

Następnego dnia, 30 czerwca, Jim Sinclair z Chin napisał: „Drodzy Przyjaciele, To był zajęty dzień tutaj. Chinach nie tylko mówić, ale przygotowania do tego, co wiemy, pochodzi w 127 dni”. (Aktualizacja z Chin)

Pan Sinclair spędził tydzień w Pekinie spotkania z przedsiębiorcami i osób publicznych. Jego firma, Tanzania Royalty Exploration Corp., Jest częścią Chin Afryka Rady Biznesu (CABC), która ma siedzibę w Pekinie, Chińska Republika Ludowa. Pekinie jest 12 godziny przed US EST, więc 127 dni od 1 lipca będzie 5 listopada 2009, który jest dniem ogłoszenia na 9 listopada Skarbu aukcji.

Sinclair odliczanie od 14 sierpnia 2009 wskazał Piątek, 7 listopada 2009 jako początek końca dla dolara amerykańskiego.

Motywacja Behind The Countdown

Wysłany przez Jim Sinclair dniu 14 sierpnia 2009 @ 12:34 am

Drodzy Przyjaciele,

85 dni to go!

… Co to jest motywacja za odliczanie dni USDX …

Główną przyczyną tego „się na oświadczenie kończyn” jest to, że niedawno przez Chiny / USA finansowych spotkania na szczycie w Waszyngtonie, który został poproszony przez Chiny, nie było znacznie wcześniej zaplanowane.

Jak rozumiem to są dwie rzeczy chciał i jedno dezaprobatą.

US finansowego kierownictwo chce, ale bardziej potrzebuje, chiński kupowania amerykańskich ofiar Skarbu Państwa pozostanie na tym poziomie, ale bardziej wzrośnie do wyrównania całości nieunikniony wzrost oferty US Federal Dług.

Chiński chce, aby USA wspierać tworzenie Super kalkulator Sovereign jako wyrównane zależności od dolara Rozrachunków Międzynarodowych i rezerw krajowych.

Chiński słusznie uważają, że największe ryzyko dla ich obecnej pozycji dolara wyceny jest ilościowe decyzyjnej. lub po prostu mówiąc, zarabiania na własnych długów elektronicznej kreacji pieniądza do finansowania siebie.

Jestem poinformowany, że chińskie interesy chcą zobaczyć jak w 2009 roku.

Będziesz pamiętać, że program QE został przedłużony aż do października, szczególnie pod koniec października …

Ilościowe rozluźnienie nie może zostać ograniczony w 2009 lub 2010. Aby ograniczać QE jak US Federal Deficyt wybucha byłoby prasowa stóp procentowych na rynku, które mogą łatwo wziąć je pod koniec 1979 na początku 1980 poziomów z powodu wypadku waluty.

Polska nie może poprzeć Super Sovereign kalkulator. Aby to zrobić będzie wypierać dolara jako waluty rezerwowej, które powszechnej finansowych przywództwa USA nadal przestrzega, widząc ten okres tylko aberracji stałe.

USA, z przyczyn rynkowych, nie mogą doprowadzić do Azji i Chin jako rzecznik BRIC na dwa kryteria wymagane do pozostawania na nabywców amerykańskich instrumentów Skarbu Państwa, które jest tylko rzeczywiste wsparcie dolara obecnie ma …

Narzędzia terminów, niektóre nie mają wspólne z Tobą, wskazują na duży potencjał punktem zwrotnym, który można łatwo zobaczyć przerwie poniżej ,7600 lub ,7200 nadchodzących w ostatnim kwartale tego roku.

Add to wszystko razem i masz byka listopadowego oka na utratę zaufania do dolara amerykańskiego wewnętrzne jak i zewnętrzne …

Van Mises, Ricardo i Adam Smith nie zostały przewidziane do odpoczynku przez manipulacje na rynku. Wiatr w twarz biznesu teraz jako długoterminowy trend. Wracamy do podstaw i odejście od fantazji, skomplikowane i oszukańcze.

Wszystko to mogło być ustalony przed przypadku bankructwa Lehman uznająca. Teraz już nie ma praktycznych rozwiązań i nie ma praktycznego wyjścia z STAŁA QE.

Pandora’s Box jest otwarty, tylko do zamkniętych rynków równi pochyłej jedzie do praktycznego celu powrotu do ceny towaru.

My, tu, zostanie udowodnione poprawne w czasie i cenie.

Z poważaniem,
Jim

W poprzednich komentarzach, Jim Sinclair notyfikowana czytelników poważnych problemów, które poinformował jego przepowiednia:

Chiny powołuje się na „Stop Loss” Na rynku pozagiełdowych instrumentów pochodnych (31 sierpnia 2009)
Chiny i Rosja nie używać dolarów rozliczeń energii w poszczególnych krajach (12 października 2009)

Dolar Reaches Breaking Point jako Banków Rezerwy Shift (link do Bloomberg)

Zasadniczo dni Petrodollar są ponumerowane i pan Sinclair projektów, że Chiny nie nabędzie więcej bonów skarbowych na 9 listopada aukcji Skarbu Państwa, ponieważ Rezerwa Federalna nie skończy ilościowych decyzyjnej.

W dniu 26 października, po ogłoszeniu, że Capmark Financial Group, jednego z największych amerykańskich kredytodawców komercyjnych nieruchomości, złożył wniosek o ogłoszenie upadłości, James Sinclair powtórzył, że Stany Zjednoczone nie będą spotkania Chiny żądania do końca ilościowych złagodzenie:

„Think CIT i Capmark przed słuchać sugestii ograniczeniem QE lub zwiększenie stóp procentowych banku centralnego przekraczające innych głównych walut.” (Jim Sinclair’s MineSet)

Day of Reckoning do dolara będzie widocznie się podczas spotkania grupy G20 ministrów finansów i prezesów banków, które odbędzie się w St Andrews w Szkocji na 6-7 listopada.

30 października Fed zamierza ograniczać QE dotyczące aukcji Skarbu Państwa.

4 listopada jest FOMC [Rezerwy Federalnej Komisji Otwartego Rynku] spotkanie najprawdopodobniej zawierają dyskusji czas na wyjście z bodźce ekonomiczne.

7 listopada jest spotkanie G20, na którym BRIC będzie wyprzedzać zaprzestania QE i zobowiązania do ustanowienia alternatywna waluta do dolara amerykańskiego.

Plus dwa inne ciekawe wydarzenia.

1. Bradley Day
2. Rozpatrzenie DaVinci Ratio

Więc zapiąć pasy bezpieczeństwa, ponieważ nasz długo dyskutowane rock i hard miejsce osiągnięte zostanie w najbliższym czasie.

Czy Fed zapewnienia Chińczyków z ich potrzeb połowie lipca w USA / Chinach finansowego na szczycie w Waszyngtonie umowę kupna US Skarbu Państwa, tak aby pozwolić Fed wycofać swoje Skarbu USA instrument aukcji QE.

Czy reakcja rynku strategia ta zabrania tej strategii?

Czy obecnej administracji jest wygodne z ceną zakupu kontynuacji chiński amerykańskich instrumentów skarbowych?

Czy nadchodzące Bradley Day sygnałem zmian w wiecu na rynku kapitałowym od kwietnia ub. roku?

DaVinci matematyczny stosunek nie obsługuje górę złota żadnej zasługi tutaj ani wsparcia u dołu każdej zasługi w dolarach amerykańskich.

Więc nie jest Witch’s Brew zostaliśmy aż do liczenia. Punktu, w którym przychodzi się pchać. Jeżeli teoria staje się rzeczywistością. Jeżeli pragnienia Fed twarze off administracji pragnienie utrzymania obecnej silnej kontroli politycznej. W przypadku rynku akcji może zakończyć 1932 Rally.

Wszystko to ma miejsce przy braku wskazania w górę w złocie lub w dolarach dole rzeczywistych zasług. ( „Kiedy przychodzi do Shove”)

Mammon, podszywa się pod „Rynek” jest fałszywy prorok

Zgodnie z naszą wiedzą, Jim Sinclair jest tylko ekonomistą, który odważył się przewidzieć danym momencie do upadku dolara. Jeżeli przewidywania pana Sinclaira w tym przełomowym wydarzeniem udowodnić poprawne, wiele osób uzna go za proroka. Odnosząc się do James Rothschild, poeta Heinrich Heine powiedział: „Pieniądz jest bogiem naszych czasów, i Rothschild jest Jego prorokiem.” Ponieważ Dom Seligman sprzymierzony z House of Rothschild, którego Bogiem jest Mammon, James Sinclair może być nowoczesny odpowiednik dnia James Rothschild, który był fałszywym prorokiem Mammon w jego czasach.

Jim Sinclair jest wybitny ekonomista austriacki, szkoły / doradca inwestycyjny. Szkoła austriacka w laissez faire, wolna gospodarka rynkowa została założona przez Ludwiga von Misesa, współzałożyciel Towarzystwa Mont Pelerin z Friedrich von Hayek i Pan Unii Europejskiej, hrabia Richard Nikolaus von Coudenhove-Kalergi i Otto von Habsburg. Ponieważ są one światowej elity, austriackich ekonomistów Szkoły mogą być „prawo do pieniędzy” z ich prognoz finansowych, wielu po wcześniejszej wiedzy o wydarzeniach. W przypadku, gdy nastąpi załamanie według prognozy Jim Sinclair’s, Szkoła Austriacka zostanie sprawdzony w oczach na świecie. Ponadto, windykacja austriackich ekonomistów Szkoły w mediach głównego nurtu, które wcześniej wyśmiewał ich będzie stanowisko Libertarian kandydatów, jak i Ron Paul Rand oraz Peter Schiff wygrać ich wybory w 2010 i 2012.

Jak już wspomniano, Jim Sinclair jest prezesem i dyrektorem naczelnym Tanzania Royalty Exploration Corp, które kupuje interesów licencyjnych w produkcji złota w Tanzanii w środkowo-wschodniej Afryki. Honorarium jest prawo do otrzymania odsetek produkcji z kopalni złota w zamian do przodu do płatności, nie zakładając żadnej odpowiedzialności za rzeczywistego funkcjonowania górnictwa. Royalty Tanzanii nie przyczynia się do eksploatacji i koszt kapitału kopalniach złota, lecz otrzymuje pre-produkcji i tantiemy bezpośrednich opłat licencyjnych w przyszłości produkcję złota.

„Tanzanian Royalty Exploration (T. TNX, AMEX.TRE) jest niepowtarzalny, giełdowej spółki finansowe złoto, którego działalność polega na nabywaniu strategii interesów licencyjnych w produkcji złota, od podstawowych aktywów w pasie Victoria Lake greenstone (LVGB) Tanzanii, gdzie odnotowano 40 mln uncji złota zostały odkryte od połowy 1990’s.

„Tanzanii szeregach Royalty wśród największych rolnikami w LVGB jeden z najbardziej płodnych goldfields na świecie. Założenia producentów w tej rangi pasa w najniższej percentyla na świecie pod względem kosztów produkcji środków pieniężnych.”

Ale ma on władzę nad skarby złota i srebra, i ponad wszystko, co cenne z Egiptu

i Libijczycy i Etiopczycy są w jego kroki. „~ Daniel 11:43

Tanzania nie jest daleko z Zimbabwe, których walutą upadł kilka lat temu. Od tej tragedii głodujących mieszkańców Zimbabwe, musi pan złota nuggets kupić tylko chleb ze swoich skorumpowanych rządów. Następujące filmy pokazują, jak zasobów bogatych krajów zostały zredukowane do trzeciego z ubóstwem na świecie po upadku waluta:

„Złoto dla Chleb Zimbabwe Wynik kalkulator Collapse & Hiperinflacja”

„Argentyny zapaści gospodarczej”

Czy firma pana Sinclaira pomoc chłopi umierają w Zimbabwe, w którym część z 40 mln uncji złota wydobywanego w Tanzanii? To jest wątpliwe. Tanzania Royalty Exploration Corp porozumienie licencyjne z Barrick Gold, największego na świecie producenta złota, a te dwa kanadyjskie kontroli firm ponad 50% projektów Tanzanii złota.

„Do połowy 2005 r., Tanzanian Royalty Exploration posiadaniu 138 licencji poszukiwawczej w goldfields Jezioro Wiktorii, wielu, które były przedmiotem umów licencyjnych z różnych firm. Własnością firmy Itetemia przylega do kopalni złota Barrick’s Bulyanhulu i jest doskonałym miejscem do Odkrycie złoża kopaliny gospodarczej. Pozostałe projekty są przedmiotem umów licencyjnych z Montrealu na MDN Inc których Tulawaka projektu złota wymaga joint venture ze spółką zależną od Barrick. „(Tanzania Royalty Exploration Corp)

Według CorpWatch, Barrick Gold jest związane z globalnym handlem narkotykami i CIA sieci terrorystycznych, które wykorzystywane w wielu krajach.

„W tym czasie [1990] Barrick Gold był wyróżniający się na całym świecie zniszczenia, skażenia i śmierci w lewo w wyniku jego projekty wydobywcze w Ruandzie, Tanzanii, RPA, Australia, Nevada i Peru. Powiązań między Barrick Gold założyciel Peter Munk z Augusta Pinocheta, Iran-Contra broni i narkotyków handlarz Adnan Khashoggi, George Bush senior, Carlyle Group, a nawet Bin Ladena zostały udokumentowane w głębi. ”

Tanzania jest „jednym z najbiedniejszych krajów świata. Z dochód per capita na 250 dolarów rocznie, połowa ludności nie ma czystej bieżącej wodzie, a jeden na czterech dzieci umiera przed piątym roku życia.” (John Pilger, New Rulers of the World, str. 131)

„Pozwól, że zapytam, czy wiesz, różnica między Tanzanii i Goldman Sachs? Tanzania jest krajem, który produkt krajowy brutto na 2,2 miliardów dolarów, a akcje między 25 milionów ludzi. Goldman Sachs jest firmą inwestycyjną, która rocznego zysku z 2,2 dolarów mld EUR, a ich akcje wśród 161 partnerów „. (Dr Susan George, „New Rulers of the World”)

Jak stwierdził Jim Sinclair, jego rodzina zaczęła Goldman Sachs. African forum ujawnia bezwzględna eksploatacja Tanzanii przez firmę James Sinclair, Tanzania Royalty Exploration Corp

James Sinclair: Friend or Foe?

„Spółka ta jest własnością Barrick, facetów, którzy biorą złoto bulyankulu na orzeszki ziemne”. 1.

„Mówi się Władza zza tronu, Kingmaker, zawsze wierny przyjaciel naszego szanownego prezydenta. Zarzuca się, że Pan Sinclair i jego firma posiada prawa do wszystkich wydobywcze w Tanzanii w perpertuity!” 2.

„Dosłownie, these guys kontroli całego jeziora Wiktorii Greenstone Belt (LVGB) ….” greenstones są skały, w których większość złota znajduje się w Mwanza, Kagera, Shinyanga, Mara, Tabora i Singida regionów … . Sinclair & Co posiada duży kawał licencje na poszukiwania w tych obszarach …..” 2.

„To przygnębiające, aby wiedzieć, że Royalty Tz w sensie rzeczywistego posiada mój babu małych shambas bez naszej wiedzy. Możemy być wyrzucona z naszego domostwa dowolnym momencie, gdy ten pan interesy potrzeb realizacji. Teraz rozumiem, dlaczego Nyerere zdecydowały się pozostać niezabudowane minerały Przez wszystkie te lata. cena jest zbyt wysoka, aby niedźwiedź! 4.

„50 osób, które kręcenie się w górze Tanzania
(…)

42. James Sinclair „19.
Re: Chairman’s Corner – piątek, 30 maja 2008
Tytuł: Zmiany w Tanzanii Mining Law pewne korzyści mineralne Explorers
Autor: Jim Sinclair

Drodzy Przyjaciele:

Prezydent Jakaya Kikwete Tanzanii utworzona komisja w zeszłym roku do przeglądu kraju Mining Law. Organ ten ma nazwę, która opisuje swoją misję i ograniczeń: „prezydenckiego Komitetu Przegląd i doradza rządowi w sprawie zarządzania mineralne Sektor”.

Miałem zaszczyt przeglądu zalecenia Komisji – wraz z uwagami Izby Mines – i nie mają poważne problemy z nimi. Co ważne, aby wiedzieć, jednak to, że człowiek, który podejmie ostateczną decyzję w sprawie rekomendacji jest Prezydent – nie komitet.

Pozdrowienia,
Jim Sinclair 21.

„Petycja: Pan Sinclair powinny zaprzestać ujawniania informacji uprzywilejowanych rządu i nie powinny mieć do nich dostęp przed Tanzanii General Public: …

„Napisałeś, że nie miałem” przywilej „widzieć, jeszcze niepublikowane Prezydenta Raport na chorego, korupcji przemysłu górniczego ładunkiem w Tanzanii. Ludzie zastanawiają się, jak zagraniczny inwestor mógł uzyskać dostęp do raportu, który właśnie został przekazany przez przewodniczącego komisji śledczej, przed rzeczywistym zainteresowanych stron w kraju surowców mineralnych mieli okazję zobaczyć go …

„A Pan Sinclair, jeżeli Komisja lub prezydenta, którego wielbimy Cię bogato śpiewać, że niewytłumaczalne życzliwości pokazać raport przed jego formalnym dopuszczenia do opinii publicznej, dlaczego chcesz dyskredytować ludzi i Komisji z cienko zawoalowaną apel do prezydenta, aby nie stosować się do zaleceń w celu ustalenia malfeasant przemysłu, który służy ale kupny kilka? A jeśli nie masz problemów z zaleceniami raportu, jak to mylnie napisał, dlaczego więc nie chcę Przewodniczący przeszkadzać rynkach raporcie zalecenia? „31.

„Jak Sinclair zapewnia wszystkich zachodnich inwestorów o jego pierwszych wiedzy strony tej komisji sondy, nasze pismo powinno być rozdzielone do tych, którzy docelowej Sinclair. Wyślij list do Wall Street Journal, Financial Times, New York Times, Economist Business Weekly, aby ostrzec wszystkich, którzy śmiejąc rzepaku nam, że jesteśmy już gotowi do walki i ich Stooges, którzy są naszym przywódcą. „31.

„Powstaje pytanie, co ma być zrobione na ten temat? Będziemy nadal siedzieć bezczynnie i pilnować naszego kraju za zrabowane” 52.

Henry Hamilton Beamish, brytyjski pisarz żydowski „Who’s Who: Izraelita Finanse: Jej Sinister Influence (1921), stwierdzono w 1937 mowy:

„Boer War miejsce 37 lat temu. Boer oznacza rolnika. Wielu krytykuje wielkie mocarstwo jak Wielka Brytania za próbę wymazać Burowie. Momencie dokonywania zapytania, znalazłem całe złoto i kopalnie diamentów w Republice Południowej Afryki były własnością Żydów, że Rothschild kontrolowanych złota, srebra Samuels kontrolowane, Baum kontrolowane pozostałe górnictwo i Mojżesz kontrolowane metale nieszlachetne. Anything tych ludzi kontakcie nieuchronnie zanieczyścić.

„Mówi się Władza zza tronu, Kingmaker …”

Analityków gospodarczych i finansowych doradców ocenia twarde dane i wskaźniki prowadzące do osiągnięcia swoich prognozach dla gospodarki. Niewiele jednak przypuszczać, aby dać twarde i szybkie prognozy lub daty przyszłych wydarzeń. Jak to jest, że Jim Sinclair jest tylko jedno wyjście na kończyn daty przedsiębiorstwo, w którym dolara załamie? Być może ten uzyskał informacje od przedsiębiorstw i rządów w Chinach Afryki Rada Biznesu, którego Royalty Tanzania jest członkiem. Jeśli pan Sinclair jest źle, kto poważnie jego przyszłych perspektyw? Ale jeśli on ma rację, ten mechanizm finansowy guru wygra zaufanie szerokiej rzeszy odbiorców, którzy uwierzą każde słowo mówi.

Tylko dlatego, Jim Sinclair byłby w stanie dokładnie przewidzieć dokładny czas upadku dolara będzie jego dostęp do informacji poufnych na najwyższym poziomie. Nie należy zapominać, że Jim Sinclair przodków, Dom Seligman, współpracuje z domem Rothschild i House of Morgan, co stawia go w kręgu z Mędrców Syjonu.

To również doskonały sens, że „Sinclair”, samozwańczy „świętej krwi” z Merowingów (false) Mesjasza będzie wtajemniczony do informacji poufnych. Rodowód Sinclair jest jednym z najwyższych rangą w dynastii Merowingów Bloodline, wraz z Plantard i de Vere linie. W świecie podejście tego dnia, kiedy Antychryst będzie na tronie w odbudowanej świątyni, ogłaszając się za Boga (2 Tes. 2:4), wypełnienie prognozy Pan Sinclair byłby idealny set-up na jego krewny, Thomas Plantard de Saint-Clair, aby stać False Messiah.

Na stronie Watch Unto Prayer wiele ujawnia z tego demonicznego Bloodline w różnych nazw: Mędrców Syjonu, Merowingowie, syjonistycznego spisku, Revelation of Antichrist, The Lost Tribe of Dan, a wszystko w Dragon Rodzina, aby wymienić tylko kilka.

Ponieważ dolar amerykański jest walutą rezerwową na świecie, a handel międzynarodowy jest obecnie prowadzona w dolarach, upadku globalnej waluty rezerwowej będą miały globalne reperkusje. Doprowadzi to dopiero początek boleści dla każdego narodu na świecie, a nie tylko Stanów Zjednoczonych.

Objawienia 6

5 A gdy otworzył pieczęć trzecią, usłyszałem trzecie Zwierzę mówiące: Przyjdź i zobacz. I ujrzałem: a oto czarny koń, a on, że siedzący na nim miał parę salda w ręku.

6 I usłyszałem jakby głos w pośrodku czterech Zwierząt, mówiący środka pszenicy za denara i trzy miarki jęczmienia za denara, a nie krzywdź oliwy i wina.

7 A gdy otworzył pieczęć czwartą, usłyszałem głos czwartego Zwierzęcia mówiącego: Przyjdź i zobacz.

8 I patrzyłem, a oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła. I dano im nad czwartą częścią ziemi, by zabijali mieczem i głodem, i śmierć, i dzikich zwierząt na ziemi.

Wydarzeń na świecie będzie szybko zbieżnych w kierunku tego punktu w czasie, gdy sprawiedliwy gniew Boży będzie spoczywał na bogatych ludzi na ziemi, którzy skradzione bogactwa narodów.

James 5

1 A teraz wy, bogacze, płaczcie i narzekań na utrapienia, jakie was czekają.
2 Twoje bogactwo jest uszkodzony, a szaty motheaten.
3 złoto wasze i srebro zardzewiało, a rdza ich będzie świadectwem przeciw wam i ciała wasze jakby ogień. Macie czubatą skarbu wraz z ostatnich dni.
4 Oto wynajem robotników, którzy odczuły pól waszych, który z was zatrzymana od oszustwa, woła: i krzyki z nich, które odczuły to weszło do uszu Pana Zastępów.
5 Żyliście beztrosko na ziemi i był bezmyślny; macie karmi serc waszych jak w dniu uboju.
6 Wy skazany i zabity po prostu, a on niczego nie stawia wam oporu.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

One thought on “Wrak pociągu w zwolnionym tempie czyli – Upadek dolara amerykańskiego

 1. Uwaga Proszę,

  My Name Is Christine Pani Shery Garrett Od Kanada, X-Scam ofiar i jak wrócę na nogach i być osobisty właściciela firmy z samochodów i wylądował właściwości …. Jest to ogłosić publicznie o legalnych pożyczkodawcy.

  Oto moja historia sukcesu:

  I w krytycznym poszukiwaniu prawdziwej spółki będącej pożyczkobiorcą pożyczki mogę uzyskać kredyt w wysokości $ 180,000.00 USD niektórzy pożyczkodawcy, że przyszedł do mnie i odzież owiec nigdy nie wiedzą, że w przypadkach nadużyć, dopóki nie zostało wydane pod względem kredytów i zgodziłem się w końcu byłem scammed oni scammed mi moje ciężko zarabiać maksymalnie cztery pożyczkodawcy, że scammed mi sumę $ 27,000.00 USD, a ja mimo, że wszystko jest nad tym nigdy nie może być żadnych innych prawdziwych kredytodawcy do mojego przyjaciela męża Pan Garrett Lugard dyrektor generalny Cotsat i cotsat firmy powiedział mi, że jest prawdziwym pożyczkodawcy, który otrzymał pożyczkę w wysokości 1,5 milionów dolarów 2% stopy procentowej Od tego czyni go właścicielem prywatnego biznesu i domu swego on skierował mnie do firmy o nazwie Reliance Trust Fund SA , gdzie uzyskał pożyczkę ($ 1,5 mln dolarów) i powiedział im, jak skierował mnie do nich i złożył wniosek o pożyczkę w wysokości $ 180,000.00 USD po mojej aplikacji i wysłałem do nich przydatne informacje dla nich na przetwarzanie moich kredytu po 48 godzin i otrzymał notyfikacji z ich firmy, że mój kredyt został zatwierdzony i przetwarzane w kolejnych 48 godzin moją pożyczkę w wysokości $ 180,000.00 dolarów została przekazana na konto. I obiecuję im za przybycie mi na ratunek, kiedy myślę, że wszystko jest nad tym mam zamiar spreed dobra wiadomość dla całego świata w sprawie jest wiele osób i współpracuje organizacji, które obecnie nie potrzebujemy pomocy pożyczki, aby je finansowo równowagi w życiu nie myśl dalszego kontaktu uzasadniony prawdziwego pożyczkodawcy Pani Sarah Miracle prezes Reliance Funduszu Plc za pośrednictwem jej spółki E-mail: reliancetrustfund1@gmail.com

  I powiedz im, że pani Christine Shery Garrett, o których mowa do nich, a Ty pragnienie zostanie spełnione …

  XMAS GENUINE i oferują pożyczki biznesu podanie już dziś o 2% stopy procentowej.

  Posted by pani Christine Shery Garrett | Grudzień 19, 2010, 6:03 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: