//
you're reading...
Uncategorized

Haiti-Trzęsienie ziemi na zamówienie


Hitler mówił o „New Man”: „Nawet pogoda … podlegałyby do niego. (s. 250-1) W 1970 książce Between Two Ages.

Czy możliwe jest stworzenie trzęsienia ziemi? Broń, która może naśladować klęski żywiołowe może być przydatna w czasie wojny. Wykorzystania tektonicznych broni mogłyby zakłócić logistyke, łączność i przepisy w dużym mieście lub okolicy oznaczonego jako  miasto wrogie. Czy to co sie stało w Haiti jest efektem działań globalnej elity która zmierza do depopulacji ?

HAARP  jest  zdolny do destabilizacji rolnych i ekologicznych systemów w dowolnym miejscu na świecie, ale jego skutki można kierować na dowolne regiony geograficzne naszej planety .Broń ta ma zdolność wpływania na ludzi fizycznnie, umysłowo i emocjonalnie .Częstotliwości HAARP emitowane na konkretne cele mogą przynieść katastrofalne trzęsienia ziemi , takie same jak trzęsienia , który zabiył tysiące ludzi w Iranie,podczas  administracji Busha jak i obecnie na Haiti 2010 styczeń.Opłaty związane z przejeciem regionów naszej planety są drakońskie . USA dąży do przejęcia ropy naftowej (inne złoża mineralne) ) na obszarzarach , gdzie lokalne wywołanie wojny domowej robi sie nie opłacalne ze strony finansowej + zaangążowanie wojska.Opłacalne  może być  wywołanie trzęsienia ziemi  przy użyciu tajnego amerykańskiego projektu o nazwie HAARP – High alttitude Active zorzy Research Project (elektryzacja jonizacja górnych warstw atmosfery), które jest powszechnie  związane z modyfikacją pogody ich jako broni. To samo promieniowanie elektromagnetyczne może być skutecznie skierowane w ziemię w celu wywołania trzęsienia ziemi. Zaobserwowano, że te tajne projekty rządowe są realizowane juz dziesięć lub więcej lat  wstecz  ,gdzie przed  istnieniem  opinia  publiczna nie miała pojęcia .Ale co teraz jeśli amerykański sekretarz obrony mówi nam ze takie technologie istnieja i są wykorzystywane…….? ______Badania nad bronią do wywoływania trzęsień  trwają  już od N.Tesli, który wyraźnie powiedział, takie promieniowanie może być wykorzystane jako broń i za kadencji  Reagana (lub wcześniej) Stany Zjednoczone podpisały „porozumieie” w sprawie  badań, które doprowadziły do HAARP.Były amerykański doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Zbigniew Brezezinski (CFR / TC / B), wspomniał o  „kontroli pogody” jako „nowej broni” i „kluczowym elementem strategii”.Technologia modyfikacji pogody udostępni przywódcą głównych państw, techniki przeprowadzania tajnych działań wojennych, z których tylko minimum sił bezpieczeństwa  będą zaangażowane … Techniki modyfikacji pogody mogą być wykorzystane do produkcji długotrwałych okresów suszy lub huraganu.

W 1997 roku, były sekretarz obrony William Cohen oświadczył, że broń elektromagnetycznna była wykorzystywana do manipulowania środowiska:

„wybuchy wulkanów zdalnie za pomocą fal elektromagnetycznych … Tak więc istnieje wiele pomysłowych umysłów, które  mogą siać terror w stosunku do innych narodów … to jest realne, i to jest powód, dla którego musimy zintensyfikować nasze wysiłki. ”

Gordon JF MacDonald był zastępcą dyrektora Instytutu Geofizyki  na Uniwersytecie Kalifornijskim, członek  Lyndon Johnson_ Komitetu Doradczego,  jest członkiem Council on Foreign Relations. W 1968 napisał wypowiedź w pewnej książce: Planowanie nowych broni,  sztuczne wywoływanie huraganów było w fazie eksperymentalnej. MacDonald przewiduje , że to tylko kwestia czasu zanim człowiek będzie w stanie sterować huragany.Burze, również mogą mieć poważne implikacje strategiczne. Jak już wspomniano, wstępne eksperymenty zostały przeprowadzone na siew huraganów. Dynamika huraganów i mechanizm, dzięki któremu energia jest przekazywana z oceanu do atmosfery  są słabo poznane. Jednak różne systemy ich rozpraszania i kierowania nimi można sobie wyobrazić. Mimo że huragany pochodzą z regionów tropikalnych, mogą podróżować do umiarkowanych szerokościach geograficznych, jak mieszkańcy Nowej Anglii wiedzą aż za dobrze. Kontrolowanie huraganu może być użyte jako broń do terroryzowania przeciwników na znaczne części zaludnionym świecie.Powszechnie przypuszczaćmożna , że huragan czerpie większość energii od morza, nad którą przechodzi. Procesu wymiany ciepła zależy od działania fali, która pozwala powietrztrzu wchodzić w kontakt z duzymi ilościami wody. Ta interakcja między powietrzem i wodą  wzbudza w górne warstwy atmosfery i pozwala huragaowi skupić się  na  pokładach wody głębinowej  niż tylko ciepłe wody powierzchniowe.

Amerykańskie agencje pogodowe i inne związane z pogodą agencje rządowe były sprywatyzowane (National Weather Service, jak Bank Rezerw Federalnych, Komisja Energii Atomowej i National Science Fundacja jest prywatną własnością i kontrolą organizacji – z których każda działa w swoich dziedzinach w środowisku całkowicie nieuregulowanym w dużej mierze bez opieki, ale wywodzą się  z kręgów finansjery bankowej gdzie instytucje te są nie tykalne ,ale są „zrobione” tak aby ludzie myśleli   że każda jest częścią rządu …

W tej sprawie widzimy coś znacznie gorszego – świadome wykorzystanie tej technologii  przez umysły ludzkie, które miały na celu pomóc ludziom .Ale jest tu wszystko na odwrót : niszczenie naszych domów i zabijanie  ludzi ze względu na „klęski przemysłu zysków i krajowych-interwencyjnych” (______ robienie interesów zysków przez gabient cieni)

W 1970 roku US Weather Bureau został przemianowany w National Weather Service plus prywatyzacja  pogodowych  agencji rządowych po cichu…. Proces ten, który został przyspieszonym w 1990 na mocy prezydenta. Billa Clintona (gabinetu cieni), teraz obecnie cała procedura weszła przyspiesza jesli chodzi o prywatyzacje…

http://www.chemtrailcentral.com/ubb/Forum5/HTML/000229.html

http://www.iicph.org/planet_earth.htm

http://www.bariumblues.com/bertell_reveals_many_new_weapons.htm

http://www.rense.com/general59/aerosolandelectromag.htm

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: