//
you're reading...
Uncategorized

Projekt Superman: The Saga of Andy Pero (Reptalian & Draco)


[Tłumaczenie z Google translator-błedy gramatyczne]

Projekt Superman: The Saga of Andy Pero

W sierpniu 1998 r. poznałem Andy Pero w Filadelfii, PA, podczas gdy uczestniczy grupa Bob Eure’s CIREAP. W tym czasie byłem zaplanowano na głośnik moich badań Abduction Alien. Preston Nichols przedstawiła również swoje materiały, które wieczorem. Preston wniesiona Andy Pero z nim tego wieczoru jako gość niespodzianka podzielić się z jego „Montauk” Boy „experiences.After Najpierw wykładał, Andy podszedł do mnie i powiedz mi, że był w podziemnych bazach przypomnieć pamięci chodzenia korytarzem w niektórych podziemnych pomieszczeń, widząc, kobiet i dzieci w chickenwire klatki, krzycząc o pomoc. Powiedział także, że widział reptilians. Po Preston wykładał jego materiał, oddał głos Andy. Andy mówił o swoich doświadczeniach z Montauk „podróży w czasie, programowanie umysłu, leczenie elektrowstrząsami i szkoleń, które mają być wszechstronnie utalentowany tajnych operacyjnych i zabójca jego” rządu tajne „Nazi programistów umysłu. Andy opisał, jak jego umysł został podzielony przez uraz, elektrowstrząsami i zaawansowanych technik programowania umysłu. Opowiedział nam o swojej szkolenia Silva Mind Control jako młody chłopak, i jak udało mu się zrobić niezwykłe ludzkie czyny w ramach programu kontroli umysłu, takich jak zeskakując wysokie budynki bez szkody, stąd przezwisko „Superman”. Miał też dobra znajomość okultyzmu i świata metafizycznego i potwierdził moc modlitwy.

Kiedy Andy pierwszy „złamał programowania”, i wspomnienia o powierzchni być ukryte działanie w sub-project Montauk Project, był „gung-ho”, o które chcą wziąć w dół całe „zło nazistowskich Mind Control Regime”. Twierdził że on i tysiące innych zostało ofiarą tego typu eksperymentów kontroli umysłu. Był świadom Gady-Draco Illuminati połączenie i miał kilka run-ins z Reptilian Shapeshifters siebie.

Podczas wykładów Bob Eure było ponad Andy Preston, Bob i ja wyszedłem do lokalnej kawiarni i rozmawiali do białego godzinach porannych. Dyskutowaliśmy wiele rzeczy, wśród nich moja hipoteza Bite Love obcych zaaranżowana relacji. Andy żartował na ten temat i związane z nimi kilka uwag o jego ostatnich zabił Ex-Girlfriends którą później Uważa się, że umysł śpiący kontrolowanych podmiotów wysyłane do swojego życia. Każdy z nich „złe” relacje, które były celowe set-up do kierowania Andy zboczyć z kursu z ostatnich jego „Breaking programowania”. Byłem pod wrażeniem szczerości Andy i jego silnej woli ducha rozbitka. Andy był także przystojny, dość muskularny i silny fizycznie. Był przekonany – prawie za bardzo – ale to także część jego realizacja – do nieustraszony wojownik, który zatrzyma się przed niczym, aby zrealizować swoją misję. Cóż, teraz jego misją było go publicznie, narażać przeciwnika i przyjąć ich wszystkich w dół. Przynajmniej, to co chce zrobić-do serii „odwetu” miejsce.

I, o której Andy mojego przyjaciela Janet Russell, który prowadził własną lokalną Long Island Telewizja kablowa talk show o nazwie Beyond niewyjaśnione. Andy spełnione Janet i zakończone sukcesem butt-kicking wywiadzie, że rozlane dużych ziaren o znęcanie się w jego umyśle pod kontrolą rządu projektu. Następnego dnia po pokazuje transmisji Andy powiedział agentów próbował zabić i porwać Go, ale były one nieskuteczne.

Andy i nadal naszej korespondencji przez telefon, jak te rozwojem wydarzeń. Wiedział, że jego kontrolerów umysłu i „obsługi” utrzyma rzucanie przedmiotami na niego, aby go dostać z powrotem do owczarni, ale Andy był opór. Był pamiętać więcej i więcej szczegółów na jego umysł kontrolowanych operacji i wiedział, że niezwykłe zdolności – ale z jakiegoś powodu nie mógł tych umiejętności „wstecz”. (Szkoda, że nie spotkał Michael Relfe The Mars Records, i próbował wyzwolenia pierwszy) Andy robi dużo samodzielnej pracy uzdrowienia, starając się oczyścić jego układ fizyczny z różnych trucizn wierzył pomagał w umysł kontrolowany przez państwo, takich jak eliminowanie mikroskopijne „nanites” za pomocą urządzenia oczyszczania krwi.

Andy udał się do kręgarza, gdzie jednym z jego byłych dziewczyn pracował. Andy przyznał mi się, że ex-dziewczyna była Prezydenta Model Monarch zaprogramowany umysł kontrolowany-operative, który starał się trzymać z dala od. Andy powiedział mi, że kiedy był w na leczenie w urzędzie chiropraktycy, jego ex-dziewczyna – „Dziewczyna projektu – mówił kilka zwrotów progowej, która wywołała wstępnie przygotowane rageful odpowiedzi Andy. Wściekły wybuch w reżyserii Andy w tym kobiety, a następnie doprowadziły do jej złożenia formalnej skargi do miejscowej policji, że Andy był „nadużycia”.

We wrześniu 1998 roku Andy został aresztowany w swoim domu w New Jersey przez policję na wniosek FBI i wspomagane przez skarżącego z jego „mściwego ex-girlfriend”. Mieli nakaz sądowy skonfiskować broń, że Andy posiadał, chociaż był pod każdym względem zgodne z policją na tym koncie. Nie było różnicy w sprawie statusu broni Andy, który w jakiś sposób spowodowała gorącą dyskusję między Andy i policji. Przeszli do zatrzymania Andy to za wątpliwe i wykorzystywane jako pretekst, aby wskazać, że Andy był obraźliwy i niechętne do współpracy w ich kierunku, opór przy aresztowaniu.

Andy zakończył się być przetrzymywany do psychicznego instytutu, z którą spędził kilka tygodni próbuje wybrnąć. Na szczęście, Andy został zwolniony z tego szpitala i została ustalona jest zdrowy psychicznie. Mamy odpowiadał przez e-mail i telefon, chociaż Andy wiedział, że jest pod stałym nadzorem. On stawał się coraz bardziej paranoidalny o jego stanie zdrowia, ponieważ wydawało się, że na każdym kroku sposób, w jego procesu odzysku i przełomów pamięci, coś, co go rozpraszać. Andy ujawnia wiele rzeczy mi się w tym czasie, i udało mi się zrobić wywiad z nim aż do rzeczy, ale zbyt trudne. (* Zobacz wywiad Project Superman po tym artykule).

Andy był gotów zrobić wywiad radiowy na noc Szukaj, ale potem odwołał ze względu na serię porwań, w tym gadów ataków i zagrożeń dla jego przyszłej żony i syna. Najwyraźniej Andy zrealizowany podczas „odzyskanie całkowitej” fazę, że miał specjalne bratniej duszy, że był do niewolniczej, który później staje się jego przyszła żona. Twierdził, że był ojcem 8-letniego syna z tą kobietą, a jego „porywacze / controllers” użył tego przeciw niemu, aby nie iść publicznego lub powinny zostać zabite. Andy lubi je i to był ostateczny słomy, uciszył go odsłaniając jego pełną historię. I wątpliwość Andy o tym bratniej duszy przyszłą żonę, czy mógłby to być „miłość bite set-up” w celu oszukania go za współpracę z jego kontrolerów nie do publicznej wiadomości dalej. Twierdził, że jest prawdziwe i matka-duo syn mieszkał w niektórych podziemnej bazy gdzieś.

Wiele z tego co Andy powiedział mi to w moim wywiadzie zatytułowanym „; Project Superman”, opublikowanym w wiadomo Magazine, zima 1999 problem. Ale były i inne smakołyki Andy omawiane ze mną, co uznałem za niewiarygodne, choć mogą one być prawdziwe, lecz nie potwierdzone. Te incydenty może równie dobrze być prawdą, ale nie miałem możliwości dowiedzieć. Niektóre z tych wspomnień są zabawne, inne zbyt okropny powtórzyć.

Jednym z takich konto pamięci Andy miał o byciu w podziemnej bazy, eskortowany przez jego ludzi zajmujących hitlerowskich do grupy wysokiego Greys. Najwyraźniej Andy był w stanie oprzeć się jego programistów do tego stopnia, że jego obsługi, aryjskiej mężczyzna nazwał „Adolf”, zaprowadził do pokoju 5 cudzoziemców Grey. Greys te zostały wykorzystane do wzmocnienia kontroli umysłu bardziej skuteczne dla „opornych” niewolników. (I chided z Andy cudzoziemcy byli „Master Mind Control Programmers) Andy opisane widząc 2 Greys siedząc przy stole z 3 Greys stojących przed nim. Andy usłyszał jeden z Greys powiedzieć telepatycznie” pilnie słuchać będziecie nas. „Andy krzyczał z powrotem do skóry-headed cudzoziemców,” Look, knock, że off or I’ll kill you! „cudzoziemcy nadal ich żądania posłuszeństwa do umysłu Andy’ego. Andy ostrzegł ich po raz drugi,” I’ll kill you! Potem Andy skoncentrował się telekinetyczne zdolności psi do fizycznie rzut dowodzenia obcych pod ścianą, polegającego na głowę otwarte. 3 innych cudzoziemców, wstał, jak Andy podniósł innego cudzoziemca z jego „moce umysłu”, dopóki cała grupa z nich Jajecznica z pokoju. Czując, że sytuacja ta wyrywa się spod kontroli, Adolf złapał Andy i powiedział: „Let’s get out of here!” Pełna adrenaliny, Andy odkrzyknął, „I don’t care, jestem niezniszczalny! „Nie mogłem pomóc, ale zapytać Andy,” Jakiego koloru był szefem cudzoziemców z wnętrza, że ikona całej ścianie? Czy mieli czerwonych we krwi? „Powiedział mi:” To był białawy szare z zielonkawym krwi. „Jesteśmy żartował o tym jednym, śmiejąc się ją jako” obce podzielone Grey grochówkę „(Wspomniałem o tym grupa lista internetowej” doświadczających „i stały się bardzo rozgniewał się na mnie, chcąc bronić ubogich cudzoziemców. one ostatecznie wyrzucił mnie z listy Muppet!)

Andy powiedział, że został porwany przez obcych Greys kilka razy, w których próbki zostały pobrane z niego w celach hodowlanych. Jednym z bardziej dziwaczne historie Andy związane z mną o swojej wizycie w grupie wysokiego poziomu Iluminatów, którzy naprawdę kształt reptilians zmiany biegów, który powołał w podziemnej bazy niedaleko Rochester, NY. Stało się to kiedyś w 1989/90. Nie był pewny dokładnej lokalizacji, ale to było podziemnych pomieszczeń, w dużej sali konferencyjnej, gdzie bardzo długie, ciemne leśne stół konferencyjny sob To było spotkanie ze stron w przypadku grupy wysokich, Aryan looking; starszych mężczyzn było po drinki. Jeden z mężczyzn podszedł do Andy, a jego wizerunek człowieka zlikwidowana, jak gdyby nie było zakłóceń energetycznych, które spowodowały jego holograficznego obrazu zmiany. Andy spojrzał na stworzeniu jak on dostosować niektóre przycisk na czarnym polu urządzenia związane z jego bioder. Człowieka obraz przesunął się z wysokich ludzi do 7-foot tall, 450lb jaszczurka człowieka, zgodnie z Andy. Gad przeniesiony z powrotem do człowieka, a potem powiedział: „Oto Ja wam pokażę”. Więc pcha przycisku na jego pasie urządzenia i jego zmian obraz z powrotem na 7-foot tall Reptoidów stworzeniem. Najwyraźniej Andy myśli, że jego pole energetyczne spowodowane chwilową zmianę w holograficzny obraz człowieka, że Reptilian maskowany. Hologram był sztucznie utrzymywany przez urządzenie, które nosili na piersi. I nie podjąłby historię Andy’ego zbyt poważnie, z wyjątkiem podobnego raportu z niewolnika Monarch który opisał samo-długi, drewniany stół konferencyjny, w tym samym dużym ekranie widok z przodu pokój i wysokie aryjskiej ludzi które mogłyby zmienić ich holograficznego obrazu poprzez pole przechowywane w swoich talii.

Jednym z aspektów bardziej zabawne do historii Andy był jego opis krzesła, że kształt-reptilians przesunięcie siedział wokół długiego stołu konferencyjnego. Nie było wideo typu ekranu z przodu sali, a każda część wypoczynkową wokół stołu miała własny mało światła i konsoli komputera, który przyszedł z tabeli, jak gdyby był wbudowane krzesła wysokim oparciem, gdyż mężczyzn jaszczurki były co najmniej 7 metrów wysokości. Ale drobnych szczegółów złowionych uwagę Andy o krzesła że Reptilians sob in Spojrzał w dół, aby zobaczyć, że każde krzesło było nacięcie w nim, jakby był podwójnym dnem krzesło, jak dwa duże bloki. Gdy Andy ujrzał jeden z nich siedzieć zasiane, uświadomił sobie, że szczeliny w krzesła, tak aby mogli usiąść przy ich ogony pod nimi! Szyte na miarę krzesła konferencyjne ze szczelin w nich Reptilian ogony! Śmialiśmy się o tym także, zastanawiając się, kiedy to zawsze pojawia się w serialu Star Trek czy Babilon 5. To doświadczenie było jednym z pierwszych Andy wprowadzenia do Reptilians.

Przy innej okazji, Andy został wprowadzony do Gady i zabrani do prywatnego pokoju, znowu w jakimś podziemnym obiekcie. Tym razem, Andy uważa musi zostały przebadane na jego reakcji na sceny grozy. A może ten może być przeznaczony do celów podziału urazów lub nawet wszczepione pamięci. Gady zaprasza Andy w jego pomieszczeniach, które wygląda jak wyobraźnia pokoju hotelowego. On jest gotowy na kolację w jego prywatnym pokoju. Sługa rolkach dużych koszyka srebra w pokoju, jak pokój w hotelu typu usługi z koszyka. Reptilian otwiera tacy narażać dzieci 4-5 ludzi żyje i płacze. Andy stał się Gady miały ogromny zgryz z żywych niemowlę, dzielenia go na pół, jedzenie dla dzieci żywcem.

Przerażony i mdłości, Andy przykręcone do drzwi. Gady i próbował chwycić Andy, ale udało mu się uciec do 5 cudzoziemców Szary, który stał na straży drzwi Trafiony mu kilka urządzeń, które powalił go na zimno. Dobrze, że było wystarczająco dużo jedzenia dla dzieci gadów historie dla mnie!

Chciałem się dowiedzieć więcej na temat podróży w czasie, energii krzesło Montauk i szerzenie kundalini. Więc poprosiłem Andy, dlaczego to robią takich manipulacji seksualnej energii? Dlaczego mężczyzna operatorów Montauk krzesło, a nie kobiety? Andy powiedział mi o energii kundalini aktywacji i rodzaje seksualnego sprzężenia, które powodują psi większej seksualnej „sprawności energetycznej. Najwyraźniej eksperymentatorów Montauk mają psychoseksualne manipulacje w dół do nauki. Cóż, usłyszałem, że są bezpłciowe, homo-i heteroseksualnych, złączki, że każdy daje inny poziom orgone energii. Seksualnego sprzęgła, które produkują najwyższej opłaty są związki homoseksualne, a najlepiej z małymi dzieci płci męskiej. Jest to również praktykowane przez czary wysoki poziom, tak dla czarnych magów w celu uzyskania energii siły życiowej. It made me sad wiedzieć, stało się to do tak wielu chłopców Montauk.

Andy został użyty do utworzenia szeregu portali czasie za pośrednictwem swoich nadzwyczajnych uprawnień, gdy umysł koncentrując się na krześle Montauk. On również może oczywisty obiektów trójwymiarowych, natomiast w tym stanie umysłu. Poprosiłem Andy gdyby był kiedykolwiek wysłany w przeszłość, a on powiedział mi o „Project Southern Cross”, gdzie został wysłany z powrotem do Anglii i Niemiec w 1940, zanim WW2 została zakończona. Podobno Andy został wysłany do dostarczenia rysunków i komunikacji urządzeń i broni się z 1940 elementów, które pozwoliłyby nam wygrać wojnę. musiałem ciężko wyłowić sens z tego.

Andy powiedział również, został wysłany do prehistorycznych dinozaurów era w historii Ziemi, gdzie było dużo roślinności. Andy powiedział wszystko, co zrobił w tej misji było zebranie próbek gleby i powrót. Wszystkie jego misji podróży w czasie zostały przeprowadzone w ramach tranced na uwadze kontrolowanych państw, a nie każdej misji trwających dłużej niż kilka godzin.

Andy wymienionych w jaki sposób jego umiejętności były wykorzystywane do pokazów, aby uzyskać finansowanie ze strony polityków. W jednej z opowieści, których nie mogę potwierdzić, Adolf wziął Andy do demonstracji dla hollywoodzkiego producenta i aktorów kilka jednocześnie film, „Soldier” w którym wystąpili Kurt Russell. Andy obsługi prowadził go w ciemnym, ciepłym, noc tropikalna jeden wieczór na bocznej uliczce — być może gdzieś w południowej Kalifornii. Andy był w transie przez cały czas, i kazano dać pokaz swoich „super żołnierza” umiejętności. Andy twierdził, że Kurt Russell był obecny, wraz z kilkoma innymi podmiotami tego filmu i producenta. Adolph polecenia Andy coś zrobić wrażenie, to Andy podszedł do pobliskiego muru wzdłuż drogi i kopnięcia i rozbija go w. Jeden z nich obecne snickered, co obłudny komentarz, że to nic, jak wielkie rzeczy. Więc Andy podszedł do jednego z zaparkowanych mężczyzn samochód – model Saub – wybrany pojazd i odbitym go, denting go. Właściciela samochodu biegł w kierunku Andy krzyczał na niego, aby zatrzymać. Potem Andy złapał facet i rzucił go przed ogrodzeniem, brudząc mu się źle.

Andy twierdził, że brał udział w licznych pobieranie UFO clean-up, część umysłu kontrolowanych zespół Delta, którzy wjechali do bezpiecznej strefy zgniotu UFO podczas laboratorium powlekane naukowcy doszli w celu wykonywania pracy. Andy wspomnieć, że istnieje kilka z tych wypadków dzieje miesięcznych z całego świata. Po katastrofie jest sprzątnięte zespół Delta wspomnienia są usuwane.

Zgodnie z Andy, Illuminati chciał zatrudnić go, oferując mu wysokiego stopnia masońskie, nazywając go swoim „Illuminati Golden Boy”. Andy twierdził, że oni zachowali przekupienia go do istnienia spółdzielni i ich hodowli, lecz on odmówił. Andy gardził ich pasja i zdecydowany, biorąc je w dół, jeśli tylko umiał. Zapytałem go, co on myśli był największym zagrożeniem dla Illuminati? Andy odpowiedział: „Jezus Chrystus”.

W połowie zimy 1999 roku, straciłem kontakt z Andy, jak wydarzenia przechowywane wyciągając go z jednego chaotyczne dramatu do następnego. Wiedziałem, że Andy stukała do swego gniewu wyparte ze wszystkich myśli kontrolowane nadużyć, a on nie ma gdzie skręcić. Zrozumiał, jak przeniknęli społeczności UFO, a nawet tych zaangażowanych w badania kontroli umysłu. Wiedział, że jego rodzina była prawdopodobnie myśli kontrolowane za dodanie do problemów bezpieczeństwa miał. Zrozumiał, w pewnym momencie, że trzeba zachować w tajemnicy wspomnienia, które na powierzchni, bo jeśli mówił nikomu, wydawało się, że na każdym kroku sposób został rozproszony lub zneutralizowane. Andy stał się bardziej paranoiczny – i zdecydowany ” dostać z powrotem swoje umiejętności. Wierzył w siebie, do punktu znajdującego się wspaniały i urojeniowe z powodu jego „zdolności Supermana”.

Miałem koszmary widząc Andy bici, głową odrzuconą w ścianę ogromne czarne oczy, które wyglądały nieprawidłowe. Wiedziałem, że coś bardzo złego, ale nie mogłem dowiedzieć się, jak straciłem kontakt. Później, że wiosną dowiedziałem się przez bliskiego przyjaciela, że widziała Andy i wyglądał zupełnie „inny” od drogi znała go wcześniej. Andy coś dziwnego w jednym z jego oczu, jak implant lub coś nienaturalnego.

Miesiące mijały, a następnie w roku. Powiedziano mi niedawno Preston Nichols, że nie długo po tym wiosną 1999 roku, Andy pojechał do Arizony i zaangażował się w niektórych kultu-może pozostać w ukryciu i „poza systemem”. Może dostał ponownie zaprogramowane przez członków kultu. Potem wyjechał z kraju do Korei i na tak egzotycznych miejscach jak Nepal, Tybet i Kat Man Du. W połowie 2000 roku Andy wrócił do państwa, z pieniędzy. Andy wrócił do New Jersey, aby prosić o pieniądze od rodziny, co spowodowało kolejny nieszczęśliwy wypadek. Jego rodzina odmówiła mu pieniędzy, więc wziął, co mu potrzebne, samochodów i środków pieniężnych, przy użyciu siły. Rodzina Andy’ego oskarżyła go o napaść i rabunek. Niedługo po tym, Andy został aresztowany i zesłany do więzienia, a obecnie oczekuje na proces gdzieś w Arkansas. Nikt nie usłyszał od niego, a od późnej jesieni 2000 roku, Andy pozostaje w areszcie.

To nie jest dobre zakończenie tej sagi. Jestem pewien, że to tylko część prawdziwej historii Andy, a na tym skrzyżowaniu w jego życiu, jest na wygnaniu. Mam nadzieję, Andy może się pomóc mu potrzebne, kiedy i czy on wychodzi z więzienia. Zatem, dla każdego z was, którzy nie dbają o to, co się dzieje w tym kraju z ofiarami kontroli umysłu, proszę módl się za jego wolność. Proszę modlić się za innych, którzy nadal złowionych w warownie przeciwnika. Wierzę, że jeśli wystarczająco wielu z nas zaczyna opiekuńcze, fala zmieni na naszą korzyść.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: