//
you're reading...
TEKSTY

…tylko na chwilę. Zacznij myśleć dla siebie ….


[translator google_bledy gramatyczne) PL

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&sl=en&u=http://www.thewatcherfiles.com/secret-order.html&prev=/search%3Fq%3Diluminati%2Bpdf%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dopera%26rls%3Dpl%26hs%3DuNy%26sa%3DG&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhgBYDBauNXmJmoUN7X5BCQ_aWtc9w

1. Tajne stowarzyszeniea (politycy) sa  w kontakcie z obcymi formami życia, które są za rzeczywistą władzę w społeczeństwie. Może to być istotami z innego wymiaru, lub jego demony i Szatana – chyba dwa są takie same.

2. Celem ze społeczeństwem jest stworzenie One World rządu z nich za ponad ludzkości, ale nad nimi w hierarchii jest Lucyfera, „obcych” życie.

3. Sposób kontroli mas jest poprzez kontrolę umysłu i okultyzmu, moc szatańska, używane z zamiarem manipulować. Oznacza to również, że idea okultystycznej rzeczywistości będzie posadzonych w społeczeństwie poprzez media, muzykę, Hollywood i innych (obecnie dzieje się na codzień).

4. Nagroda będzie władzy i pieniędzy, w zamian za sprzedaż duszy ponad siły (kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak Black Magic jest praktykowane, napisany przez Manly P. Hall, słynnego 33 ° masonem). Demons will possess the practitioner and help him accomplish his goals, but the bargain is that the Demon owns his soul after physical death (a high price to pay for „success”).

Secret Order Illuminati
(Krótka historia „Moria” i Shadow Government)
Wes Penre dla Illuminati News, 27 listopada 2003

http://www.illuminati-news.com/moriah.htm

T całą rzecz z Illuminati i Shadow rząd może być nierealne dla wielu osób, ale pobyt u mnie na chwilę i dać mu szansę. Większość z nas mogą uzgodnić, że coś jest bardzo nie w porządku z tej planety. Wojny domowej, choroby, głód, czystki etniczne, wojny religijne, różne przypadki łamania praw człowieka … Lista jest długa i to właśnie się dzieje. Czy wszystkie te złe warunki całkowicie oddzielone od siebie, czy mają one wspólne źródło?

Wszystkie pytam z was jest myśleć samodzielnie. Wyrzuć wszystko „można już powiedział” rzeczy „you’ve nauczyli w szkole”, co masz „usłyszał w radio”, co już „widoczne na telewizor”, co „polityków wam powiedziałem” itp. . – tylko na chwilę. Zacznijmy myśleć dla siebie tylko dla chwilę. Nie jest to zbyt często mamy takiej możliwości. Jesteśmy stale karmione propagandą, złe wiadomości, opinie, kłamstwa i istnieją ton niezliczone tajemnice. Życie jest pełne zajęć, musimy zarabiać, i boimy się być zwolnionym pracy. Nasze przetrwanie jest zagrożone codziennie, i to jest kierunek, w którym wiele myślenie idzie w tych dniach. Więc co to jest, że wywołuje tyle strachu i niepewności w naszym życiu? Czy życie naprawdę to groźne, czy jest ktoś tworzenia tego warunku na celu? Wiele strach i przerażenie rozprzestrzenia się za pośrednictwem mediów, której właścicielem jest kilka osób na samej górze w społeczeństwie. A ci ludzie mają swój własny program …

Illuminati (lub Moria Conquering Wiatr jak wolą nazywać siebie w tych dniach) jest bardzo tajemniczy grupy specjalistów okultyzmu, którzy już od tysięcy lat. To nie klub dla chłopców lub grupy dorosłych rodzice starają się trochę emocji w życiu, jest to coś znacznie więcej niż to. To jest bardzo dobrze zorganizowana organizacja składająca się z osób bardzo wysokich stanowiskach. Ci ludzie są super bogaci, którzy stoją ponad prawem. Wielu z nich nie znajdują się na liście najbogatszych ludzi na świecie – to, że tajne.

Ta strona internetowa ma określony cel. Przede wszystkim będę się starał skrócie można na obecnej sceny, zwłaszcza polityczny, w dzisiejszym świecie. Gdy to zostanie zrobione, postaram się wyjaśnić, co naprawdę dzieje się, nie fałszywych informacji można uzyskać po wykonaniu następującej wiadomości w telewizji lub w gazetach. Postaram się komentarz na temat ważnych rzeczy są karmione za pomocą różnych mediów i wyjaśnienia lub ich debacie. Wszystko to oparte na faktach będę Ci szybko. Również tej stronie internetowej będą obecnie uaktualniane nowe informacje cala Ale to wszystko zrozumieć, trzeba być informowany na scenie tej planety, wersja nigdy nie miały stać się – prawdę niektórych ludzi nie chce żebyś wiedział …

The Illuminati I BLACK SZLACHECKI

Illuminati oznacza słowo 1. Osoby twierdzące, że są niezwykle oświeconego w odniesieniu do tematu. 2. Illuminati Wszelkie różnych grup religijnych, twierdząc specjalnego oświecenia.   Łaciński źle  min  t  Od pl. złego  min  tus, imiesłów złego  min  ponownie, aby zapalić. Zobacz oświetlania. Definicje te pochodzą z „American Heritage Dictionary of English Language”.

Ci ludzie mają najlepszych zawodników na boisko International, głównie należących do trzynastu z najbogatszych rodzin na świecie, i są ludzie, którzy naprawdę rządzą światem zza kulis (tak, są głównie mężczyźni, z nielicznymi wyjątkami ). Są to „Black Nobility, decydentów, którzy tworzą zasady prezydenci i rządy do naśladowania, a często są one w dniach od kontroli publicznej, ponieważ ich działanie nie może stać się kontroli. Ich Bloodlines wrócić tysięcy lat i są bardzo ostrożni w utrzymaniu tych linii hodowlanych czystej z pokolenia na pokolenie. Jedynym sposobem na to jest krzyżowania.

Ich siła leży w okultyzm i gospodarka – pieniądze stwarza moc. Illuminati własnych wszystkich banków International, olej przedsiębiorstw, najpotężniejszych przedsiębiorstw przemysłu i handlu, polityki i infiltrować one są właścicielami większości rządów – lub przynajmniej ich kontroli. Przykładem jest amerykański wyborów do prezydentury. Nie jest tajemnicą, że kandydat, który otrzyma większość sponsoring w postaci pieniędzy wygra wybory, gdyż daje to prawo do „un-stworzenie” zamiast kandydata.

A kto sponsoruje „prawo” kandydatem? Illuminati zrobić. Nie częściej niż ich sponsorem obu stronach, aby gra będzie. Oni decydują, kto będzie następnym prezydentem, i nie widzą w tym ich wygrywa człowiek, nawet jeśli mają oszukiwać, jak to miało miejsce na Florydzie, gdy prezydent George W. Bush „zdobyła” ponad Al Gore. Większość kampanii prezydenta są finansowane z pieniędzy narkotyków, co jest zrozumiałe, jeśli wiesz, że Illuminati uruchomić przemysłu oraz handlu narkotykami. Wybory nie są rzeczywiście niezbędne, ale pozwala nam głosowania, abyśmy mogli gra, i poinformowanie nas, udają się po Konstytucji.

Ale czy prezydent naprawdę z uruchomieniem gry? Nie najmniej. Władza nie leży w gestii polityków, ale z Illuminati, których członkami są w większości góry International Bankers. Wiodących kandydatów do prezydencji są starannie wybrane linie krwi utajonej z trzynastu rodzin Iluminatów, a jeśli badania wszystkich prezydentów Stanów Zjednoczonych od początku i do tej pory, zobaczymy, że prawie wszystkie są tego samego Royal Bloodline, a wszystkie one są „rodziną”, powiązanych przez przodków i drzew genealogicznych. Royalty jest równoznaczne z Illuminati.

Jakie są więc cele Illuminati? Aby utworzyć One World rządu i New World Order, razem z nimi na górze, aby rządzić światem w niewolę i faszyzmu. Jest to bardzo stary cel ich, i to w pełni zrozumieć, trzeba uświadomić sobie, że cel ten nie jest rodzaju to ma być uzyskane w ciągu jednego życia – to był cel, który powoli ma być realizowany w długim okresie czasu.

Ten cel był planowany od społeczeństwa ciekawskimi, w tajemnicy w Secret Societies. Wszystkie Secret Societies tajnych stopnie inicjacji są posiadane i kontrolowane przez Illuminati, masoneria i jest być może najlepiej znany. Osób sprawujących kontrolę nad społeczeństwami i Illuminati są okultystów i satanistów, i praktyki czarnej magii. Ich Bóg jest Lucyfer. „Światło na okaziciela”, a także praktyki okultystyczne są manipulowania i wpływania na masy. Nie ma znaczenia, czy i wierzę w to, czy nie, tak długo jak oni. I biorą ją bardzo poważnie.

To wstrząsający myśli, że ta planeta w istocie jest uruchamiany z Black Magic – planety, gdzie magia nie ma w ogóle w każdym kształcie i formie, z wyjątkiem filmów i książek, a jeśli ktoś mówi, że nie istnieje, on / ona na pewno jest wyśmiewany. Po osób widziało takich filmach jak „Władca Pierścieni” chcą było więcej magii w ich życiu niewiele wiedzą …

Od okultyzmu, kontroli umysłu i wywiadu rozwiniętych. Przejmując Movie Przemysł, Firmy fonograficzne i ich kontroli Sztuk Pięknych, wiedzą, jak wpłynąć na młodzież do tańca własnych melodii i przyjąć ich naturze rzeczywistości. To ma sens, jeśli spojrzeć na jakie „rozrywki” jesteśmy egzekwowane cieszyć.

Muzyka młodzież będą mogły posłuchać często zupełnie bez jakości i prowadzić je w „robotism”, apatia, przemocy i narkotyków. Jest również używany do kontroli umysłu, jak zobaczymy później. Real music jakość została odrzucona przez wielkie wytwórnie płytowe na korzyść tych z brakiem talentu. Od Black Sabbath z początku lat 70: s i The Rolling Stones przed nimi, satanizm został awansowany przez przemysł muzyczny. Wiele grup następnie na tym samym torze i zawsze były twarde Sprzedaż i silnie promowane i rozpowszechniane.

To samo wychodzi z Hollywood, która jest również kontrolowany i tworzone przez Illuminati. „ET”, filmy, filmy Dooms Day i katastrofy filmy wszystkie uzgodnienia w celu wpływania na nas w określonych kierunkach. Filmy Satanic Poczyniono również popularne. Wszystko, aby przygotować się do nadchodzących dni …

Mówiłem wyżej, że ludzie, którzy kontrolują Illuminati są członkami trzynastu zamożnych rodzin. Kim są one były dobrze ukryte w tajemnicy i przywództwa poszła z człowieka na człowieka z pokolenia na pokolenie. Niemniej jednak, nie ma tajemnicy utrzymywana jest zawsze, prędzej czy później nie będzie przecieków, więc również w tym przypadku. Niewiele osób wie, kto tych rodzin są dokładnie, ale całkiem niedawno stało się znane, ze względu na ludzi z Illuminati, którzy opuścili zamówienia, a objawiłeś najwybitniejszych danych. Więc tutaj nazwiska 13 rodzin – Secret Government (i tu jest inny link, w jednym przypadku na stronach internetowych idzie w dół).

1. Astor
2. Bundy
3. Collins
4. DuPont
5. Freeman
6. Kennedy
7. Li (chiński)
8. Onassis
9. Rockefeller
10. Rothschild
11. Russell
12. Van Duyn
13. Merowingów (European Royal Families)

Następujących rodzin są również powiązane z tymi powyżej:

1. Reynolds
2. Disney
3. Krupp
4. McDonald

Ponadto, oprócz tych czterech rodzin, są setki innych, które są związane bardziej daleko do głównego 13 Bloodlines Illuminati. Choć znaczny, nie są tutaj wymienione, są uważane za mniej wydajne i mniej Pure 13 Bloodlines Elite.

Wszystkie rodziny powyżej mogą być badane bardziej szczegółowo w znakomitej książce Fritz Springmeier’s: „Bloodlines of the Illuminati”.

Secret Societies

Secret Societies były obecne w dziejach człowieka na bardzo długi czas. Wszystko zaczęło się od tysięcy lat temu z „Brotherhood of the Snake”, tajne stowarzyszenie, które odnosi się do szatana (Great Serpent) już w ogrodzie Eden. Illuminati uważają szatana za dobrego Boga w Starym Testamencie Bóg jest zła. Ich zdaniem jest to, że szatan dał wiedzy człowieka, podczas gdy Bóg próbował zdusić samo. Z tego punktu widzenia satanizm został opracowany i jest praktykowane w tajnych stowarzyszeń, aż do dnia dzisiejszego.

Istnieją różne teorie, z których wiedzy tajemnej w tajne stowarzyszenia pochodzi, i mam zamiar wspomnieć o dwóch najbardziej powszechnych teorii:

W sumeryjskich Pisma Świętego, które sięgają co najmniej 6000 roku, kamienne tablice mówią nam o Anunnaki „ci, którzy przybyli z nieba”. Zdaniem naukowców, jak Zachariasz Sitchin, David Icke i William Bramley, Anunnaki byli bogowie o których mowa w Starym Testamencie z Biblii, byli cudzoziemcy, którzy przybyli z innej planety i stworzył człowieka jako rasy niewolników, by im służyć. Sumeryjski Pismo Święte mówi nam o Anu, który został królem Anunnaki i Ea (lub Enki), który jest równoważny z szatanem. On mówi się, kto dał wiedzę człowieka w ogrodzie Eden, i stworzył pierwsze tajne stowarzyszenie, wyżej „Brotherhood of the Snake”. Anunnaki mówi się tu do wykorzystywania zasobów Ziemi, zwłaszcza złota, jak to było coś, czego brakowało w ich planety, a one pilnie potrzebne, jako ważny składnik w ich atmosferę. Dlatego Ea, który był genialny naukowiec, stworzył homo sapiens jako hybryda między prymitywnych form życia ziemi i rasy obcych.

(UWAGA: Jeżeli, Czytelniku, masz problem przyjmowania obcych ramach tego programu, prosimy o wyłączenie go z obrazu na razie, i proszę czytać dalej. Będziesz na pewno znaleźć dowody zdecydowana na tej stronie ze – lub bez udziału obcych. prawdę mówi sama za siebie. Jednakże, jeśli nadal chcesz badań cudzoziemca / międzywymiarowych część wszystkich, proponujemy odwiedzić Disclosure Project WWW i oglądać film Disclosure Project. Około 500 pracowników rządu świadczą o cudzoziemca porządku i że cudzoziemcy są wśród nas, i wszyscy są gotowi iść do sądu, aby zeznawać dalej, w miejscach publicznych. Ten film na pewno przekonał mnie, i wiele wiele innych, które były w 100% pewien, że cudzoziemiec porządku dziennego został kawałek dezinformacji . Proszę nadal sceptyczni, oglądając ten film i badanie strony internetowej, ale nie są sceptyczni poza powodu. To samo dotyczy informacji na tej stronie kopalni. pełnego świadectwa tych 500 + osób rządu są zebrane w książce „Disclosure Project”, który można zamówić na stronie firmy. W książce są także faktyczne dokumentów niejawnych, a ton tych można znaleźć również na Disclosure Project witryny).

Po pierwsze homo sapiens były przeznaczone tylko do niewolniczej pracy i nie mógł rasy. Później ten został zmieniony. Choć EA nie podoba, jak jego stworzył rasę była traktowana jako niższej rasy, chciał, aby oświecić ich, ucząc ich, kim są i skąd pochodzą. Chciał także, aby poinformować je dobrze ukryte prawdy aby każdy duch zamieszkujący ciało i że po śmierci ciała duch żyje i reinkarnować na Ziemi.

David Icke, który bada Illuminati przez dziesiątki lat, twierdzi, że najlepsze są Illuminati Bloodlines kształt reptilians przesunięcie cudzoziemcy nie z kosmosu, ale z innego wymiaru, i że faktycznie są Anunnaki „bogów”. Według niego, to one za tajne stowarzyszenia. Podmioty te mają zdolność do zmiany kształtu w ludzkiej postaci, a on mówi, że setki świadków, którzy widzieli ich kształt przesunięty do gadów formie.

Christian pogląd na to, że Anunnaki w rzeczywistości były Giants, że chodził po ziemi, co Biblia mówi na temat. Giganci te były Nephilim, którzy zbuntowali się do Boga i padło na ziemię z nieba, wraz z ich mistrz, szatan. Chrześcijanie wyjaśnić kształt przeniesienie teorii mówi, że cudzoziemcy w rzeczywistości są demony i Nephilim. Oznaczają, że osoby, które zostały zaobserwowane kształt przesunięcia są jedynie Demon posiadał ze względu na ich czarnej magii praktyki, a czasem demony „Bleed poprzez” i ukazują się zarówno w gadów lub jako „obcy szary”. Może różne wnioski są tylko różne interpretacje tego samego?

Niezależnie od prawdy, tam na pewno coś się dzieje. Nie ma zbyt wielu świadków, w dobie Internetu łatwiej jest ludziom komunikować się na całym świecie. Może to być powodem słyszymy tak dużo o tym zjawisku teraz tam, gdzie kiedyś była cisza. Nie ma pokrycie Media-up w Internecie. Z drugiej strony, nie możemy przyjąć, że każdy krok do przodu w Internecie poważnie, jak rzeczy jak te również mogą tworzyć psychologiczne reakcje łańcuchowe. Niektórzy ludzie mogą uwierzyć „mają doświadczenie czegoś, czego w rzeczywistości nie ma. To nie ma być religijnej stronie internetowej, więc nie będę argumentować, zbyt wiele na temat tych rzeczy, zwłaszcza jak nie mam odpowiedzi siebie. Wręcz przeciwnie, ta strona jest za jeden ze swoich „celów wyjaśnienia sytuacji na świecie z obiektywnego punktu widzenia – jak najbardziej obiektywnych.

Prawda jest taka, w tle całej historii są tajne stowarzyszenia. Oryginalne Bractwa szybko dzieli się na kultów, kiedy niektóre osoby na górze były w niezgodzie ze sobą. Różne uprawnienia w zakresie kontroli rozwiniętych, gdzie walczyli ze sobą wewnętrznie (co nadal ma miejsce dzisiaj), poza zasięgiem wzroku z niewiedzy społeczeństwa. Wynaleźli różnych religii i sekt i kultów, tak człowiek jest zajęty robi coś innego zamiast patrzeć w to, co Bractwo rzeczywiście robi. Oni wyrażać siebie za kościołów do usidlić ludzi i szerzyć konflikty między różnymi systemami wierzeń. Większość wojen w historii były wojny religijne.

Z pierwotnego Brotherhood przyszedł masonerii, różokrzyżowców, Knight templariuszy, Ordo Templi Orientis, Knights of Malta i więcej. U niektórych osób może zgłosić sprzeciw i powiedzieć, że masoneria, na przykład, jest organizacją charytatywną, a nawet chrześcijańskiego społeczeństwa. Tak, to, co mamy i powiedział, że to, co większość członków tajnego stowarzyszenia uwierzyć. Zdecydowana większość osób biorących udział są dobrzy ludzie, którzy są nieświadomi tego, co jest praktykowane na najwyższym poziomie, nieświadomi, że tam jest satanizm i kult sił ciemności. Nie mają one służyć Bogu, służą szatanowi i Lucyfer, i to jest klucz do tego, co dzieje się w dzisiejszym świecie.

Bavarian Illuminati

Adam Weishaupt (1748-1811), głównie Żydów, przeliczone się ksiądz katolicki, co skończyło się od „nowych” tajnego stowarzyszenia o nazwie Illuminati. Właściwie to nie było czymś nowym w ogóle, to nic już nie długo przedtem pod różnymi nazwami, ale w trakcie całego okresu Weishaupt w tej organizacji zostało ujawnione publicznie. To jasne, czy był kapitan-umysł za nim, ale większość badaczy, w tym ja, są mniej lub bardziej pewne, że Weishaupt był tylko marionetką w Freemasonic Elite.

Freemasons niedawno rozpoczął nową gałąź masonerii – Wolnomularstwo w Scottish Rite z 33 stopnie wtajemniczenia. To jeszcze dziś jednym z najbardziej potężnych tajnych stowarzyszeń na świecie, w tym członków w wielką politykę, przywódców religijnych, biznesmenów i innych osób dla nich przydatne. Co punkt w kierunku, Weishaupt był sponsorowany przez Rothschilda, który następnie były (i są nadal) głowy na całym świecie masonerii.

Illuminati miała własny powyżej gatunki (czy raczej obok) 33 stopni masonerii. Nawet osoby, które zostały wszczęte na wyższe stopnie masonerii nie miał wiedzy na temat gatunków Illuminati – to był ten sekret. Weishaupt planowana była na całym świecie, a on składa się odmienne strategie tworzenia One World rządu i New World Order. Wszystko to było zapisane w coś, co nazywa „Protokoły Mędrców Syjonu „, Napisanej w sposób zrzucania winy na Żydów, jeśli tajny plan będzie przeciek.

I to nie przeciek! Emisariusz do Iluminatów został uderzony przez piorun, gdy jechał na pole, prowadzenie protokołów i okazały się one i objawił światu. To było w 1770’s. Weishaupt i jego Illuminati „Bracia” musiał uciekać i pracy pod ziemią, z powodu, że ich organizacja została zdelegalizowana. Zdecydowano przez Bractwo, że nazwa Illuminati nigdy nie powinny być ponownie wykorzystywane w publicznej; zamiast przedniej grupy powinny być wykorzystywane do realizacji celów panowania nad światem. Jednym z przodu grupy były Freemasons, który miał lepszą renomę.

Uważa się, że Weishaupt został zabity przez Freemason Brothers, jak nie udało mu się zachować jego usta zamknięte i wciąż nadal używać nazwy Illuminati. Nie można było również z innych powodów.

Tajny cel, jednak przetrwał Weishaupt i Rothschild były teraz głowy Illuminati (i nadal jest do dziś). Dobra pomoc w wysiłki, aby osiągnąć cel pochodziły z masonem Cecil Rhodes, który w 19 wieku próbował zbudować One World rządu z Imperium Brytyjskiego na górze. Program ten był sponsorowany przez Rothschild i była także Rodos, który stworzył Okrągły Stół, tajne stowarzyszenie w sobie, nazwany na cześć Okrągłego Stołu King Arthur’s, gdzie Brotherhood Elite to spotkanie do dziś.

I wojna światowa i II były zarówno próby przejęcia. Po II wojnie światowej ludzie byli tak zmęczeni, zabijając wszystkich, że z zadowoleniem Narodów Zjednoczonych, kiedy to została założona. Oficjalnej polityki ONZ było zapewnienie pokoju, więc nic podobnego WW II kiedykolwiek powtórzyło. Ale rzeczywiście ONZ było kolejnym ważnym organizacji Front Illuminati, do zjednoczenia krajów świata w jedną. Oto typowy przykład, jak Brotherhood prace: „Problem z reakcji rozwiązanie”. Przez uruchomienie dwóch wojen światowych stworzyli problem. To z kolei stworzyło reakcji ze strony mieszkańców, którzy chcieli rozwiązanie wojen. Więc Illuminati stworzył rozwiązanie problemu sami rozpoczęte przez założycieli ONZ; jeden kolejny krok w kierunku One World rządu. To ostatecznie doprowadziło do projektu UE, który nikogo, z otwartymi oczami, widać idzie w prawo w kierunku największego państwa faszystowskie znanych człowiekowi, gdzie każde państwo pobiera mniej mocy i władzy, a Europa jest umieścić pod panowaniem niewielu, w centralnej rządu. A kto z systemem UE? Freemasons i Illuminati.

Tworząc inflację galopującą, International Bankers (czytaj Illuminati) udało się co nas uważa, że jedynym rozwiązaniem jest jedna waluta – UGW. Podczas tego projektu jest zachowana, Europejskiego Banku Centralnego (Illuminati) ma w sobie władzę nad gospodarką w Europie i może doprowadzić nas niezależnie od kierunku chcą. Niektórzy politycy są po prostu nie wiedzą i moc głodny, podczas gdy inne są informacje o zdarzeniach i pracy oraz, Illuminati. Niewinnych ludzi, oszukiwani, są ci, którzy ucierpią najbardziej. To jest zdrada poza rozumienie.

Unia Europejska wkrótce rozszerzyć do Organizacji Narodów Zjednoczonych Afryki (coś Bill Clinton pracował ciężko), Azji i Ameryki Południowej. Zjawisko to będzie koniec, że wszystkie te kraje zostaną połączone w jedno duże państwo faszystowskie, który potrwa w tysiącach lat, w odniesieniu do ich przekonaniu okultyzmu. To jest Złoty Wiek – Age of Antychrysta.

Tajne stowarzyszenia Illuminati i uwierzyli w moc symboli. Świat jest pełen ich magii i czarnej magii symboli. Jednak jesteśmy tak przyzwyczajeni do widząc je wszędzie, że nawet nie myśleć. Illuminati że więcej symbole wokół, tym bardziej ich magiczną moc. Insygniów Iluminatów i New World Order jest „Piramida z All-Seeing-Eye”, które można studiować na powrót z USA One Dollar Bill (kilka lat temu ten symbol również na serii znaczków wydana z Watykanu). All-Seeing-Eye to Eye of Horus, który jest okiem Lucyfera, i wraca do Egiptu epoki. One Dollar Bill został zaprojektowany przez administrację prezydenta Roosevelta, a poniżej piśmie z 1951 mówi nam, że Przewodniczący wiele do zrobienia ze swoim „wzoru:

„W 1934 roku, kiedy byłem Sec. Rolnictwa Czekałem w zewnętrznym biurze sekretarza [stanu Cordell] Hull, jak i czekałem I bawił się przez podniesienie państwa wydania instancję, która na stanowisku nie zatytułowany” Historia z Pieczęć Stanów Zjednoczonych „. Zwracając się do strony 53 Zauważyłam kolorowych reprodukcji odwrocie pieczęć. łacińskiego wyrażenia Novus Ordo Seclorum zaimponowało mi w ten sposób, New Deal of the Ages. Zatem wziąłem publikację do prezydenta Roosevelt i zasugerował monet zostanie wyłączony z awers i rewers stronach uszczelnienia.

Roosevelta spojrzał na kolorowych reprodukcji Seal został po raz pierwszy uderzył z reprezentacją „All Seeing Eye” reprezentacji Masonic z Wielkiego Architekta Wszechświata. Dalej był pod wrażeniem z założenia, że podstawą nowego porządku wieku były ustanowione w 1776 roku, ale że będzie wypełnić tylko pod okiem Wielkiego Architekta. Roosevelta, podobnie jak ja był 32-sze stopnia Mason. Sugerował on, że Seal być na banknot, a nie monety i wziął tę sprawę z Sekretarzem Skarbu Państwa.

Kiedy pierwszy projekt wrócił od Skarbu awersie był po lewej Bill jak heraldyczne praktyce. Roosevelt nalegał, aby zostać odwrócony tak, że wyrażenie „w Stanach Zjednoczonych” będzie w awersie z Seal … Roosevelt był wielkim pedantem szczegóły i lubi grać z nimi, bez względu na to, czy udział w architekturę domu, poczta, czy banknot.

—          Wallace’s list Dal Lee
6 lutego 1951

Inne popularne symbole to pentagram (pięcioramienna gwiazda), heksagramu (sześć gwiazda – Gwiazda Dawida), Swastyka odwrócona (tak Hitler używał go) i piramidy w ogóle.

Heksagram (kliknij na zdjęcie)

Pentagram (kliknij na zdjęcie)

Sataniści

Tajne stowarzyszenia, kontrolowane przez Illuminati, które tajne stopni wtajemniczeń – piramidy, gdzie ludzie na jednym poziomie piramidy nie wiem, co ludzie na poziomie powyżej im znać. W masonerii nie możesz po prostu stać się członkiem, musisz być zalecane przez co najmniej dwie osoby, które już są członkami, a wnioskodawca powinien zbadać jego zapis, zanim jest w stanie dołączyć. Jeżeli tylko jedna osoba w radzie mówi „nie” dla członkostwa, zaproponował osoba nie zostanie wszczęte. Każda osoba jest bardzo dokładnie badane w celu określenia, czy Brotherhood może mieć dla niego korzystać. To nie znaczy, że są one wybierając tylko „złych” ludzi, a wręcz przeciwnie:

Oficjalnie większość społeczeństw są organizacje charytatywne. Ten i propagandy, że organizacje takie jak Freemasons są chrześcijanami, dlatego większość ludzi dołączyć. Organizacje te są raczej bardzo ezoterycznych z tajnymi stopnie inicjacji, w której każdy członek ma przysięgą lojalności przede wszystkim do Bractwa. Oznacza to, że jeżeli osoba ta ma szczególne stanowisko w społeczeństwie (jak był prezesem na przykład), jego pierwszy lojalności do Bractwa i drugi do swego stanowiska prezydenta. Więc w rzeczywistości dwukrotnie lojalności. Brother w dobrym stanie powinny być zawsze chronione i opiekę, dopóki są użyteczne dla organizacji i następuje jego „zasady. Jeżeli tego nie lub nie przechowuje tajemnice, będzie się okropny przykład (czasem nawet zabitych). Jest niezwykle ważne, że tajemnice są przechowywane. Jeśli nie, Brotherhood traci władzę nad ludźmi i całą piramidę rozpada. Illuminati są przerażeni się objawić; obawia się, że publiczność będzie je zabić w furię, gdy dowiedzą się o ich zbrodniach.

Wiele Freemasons o niższej jakości są rzeczywiście bardzo zadowoleni z ich członków. To jest napięty „należący-uczucie” i nauczą się kilka tajemnic tego świata, który nie uczy się w szkole i często są one entuzjastycznie i fascynuje. Jeden Freemason powiedział: „Obok mojej żony, masoneria jest najważniejszą rzeczą w moim życiu …” Jego żona, przy okazji, nie musi nic wiedzieć o tym, co jej mąż robi w społeczeństwie, jak to ma być utrzymywany w tajemnicy, a kobiety najczęściej nie są akceptowane w społeczeństwie (jednak istnieje kilka stowarzyszeń specjalnie dla kobiet, jak Freemasonic „Eastern Star”). Można wtedy spekulować w jakim cudem, że kobiety są traktowane jako mniejszej wartości w społeczeństwie niż mężczyźni, z niższymi wynagrodzeniami dla samej pracy itp. Jest to człowiek świata – to świat człowieka zdominowany Secret Societies.

W celu tworzenia pozytywnego przodu, Bractwo jest bardzo chętny do zatrudniania dobrych ludzi (celebrities i ludzi na stanowiskach, gdzie są podziwiane przez mieszkańców w ogóle są niezwykle cenne dla rekrutacji), aby się wstawiać kultu i bronić go w razie potrzeby . I mniej ludzi wie o prawdziwym programie, tym bardziej prawdomówni osoba ta zabrzmi w jego obronie organizacji. To samo dotyczy kultu religijnego jakiegokolwiek rodzaju, jak oni są podłączone do sieci tajnych stowarzyszeń w taki czy inny.

Z czasem niektórzy członkowie (ale daleko od wszystkich) wejdzie coraz wyższe stopnie w tajne stowarzyszenie, do momentu osiągnięcia górnej, znaczny poziom. Ale tam, bardzo staranny dobór odbywa. Przed wejściem do starszych klasach, w kulcie, brat wyższy poziom pyta praktykant pluć na chrześcijańskim krzyżu. Jeżeli osoba odmawia z powodu jego wiary chrześcijańskiej, wyższe wszczęła Brat opowiada mu, że zrobił dobry uczynek i pokazał swoją lojalność wobec religii. Ale taka osoba nie zostanie wpuszczona na najwyższe noty. On zawsze będzie spotkał się z usprawiedliwienie z rady, dlaczego nie może być kontynuowana. Z drugiej strony, jeśli dana osoba nie pluć na krzyżu, pokazuje jego lojalność wobec Bractwa zamiast, i jest uważany za wystarczająco wiarygodne, aby być dopuszczone do nadal się schemat gatunku. On teraz ma dostęp do „tajnych bibliotek”, gdzie mądrość z dawno już minęły wieki są gromadzone, a on ma prawo do podjęcia część i magiczne rytuały. On będzie bardziej zaangażowane w Black Magic / satanizm i przygotowane do „Big tajemnic”, które między innymi są następujące:

1. Tajne stowarzyszenie jest w kontakcie z obcych form życia, które są za rzeczywistą władzę w społeczeństwie. Może to być istotami z innego wymiaru, lub jego demony i Szatana – chyba dwa są takie same.

2. Celem ze społeczeństwem jest stworzenie One World rządu z nich za ponad ludzkości, ale nad nimi w hierarchii jest Lucyfera, „obcych” życie.

3. Sposób kontroli mas jest poprzez kontrolę umysłu i okultyzmu, moc szatańska, używane z zamiarem manipulować. Oznacza to również, że idea okultystycznej rzeczywistości będzie posadzonych w społeczeństwie poprzez media, muzykę, Hollywood i innych (obecnie dzieje się na codzień).

4. Nagroda będzie władzy i pieniędzy, w zamian za sprzedaż duszy ponad siły (kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak Black Magic jest praktykowane, napisany przez Manly P. Hall, słynnego 33 ° masonem). Demons will possess the practitioner and help him accomplish his goals, but the bargain is that the Demon owns his soul after physical death (a high price to pay for „success”).

In 1922 Lucifer’s Trust was created in London, but later changed its name to Luci’s Trust, as the first name was too obvious. The Trust is non-governmental and officially recognized by the United Nations. It is also an extension of the Theosophical Society , another secret society which influenced Adolf Hitler in developing his doctrine about the Arian Super Race. Luci’s Trust is sponsored by among others the Satanist Robert McNamara, former minister of Defense in the USA, president of the World Bank, member of the Rockefeller Foundation, and Thomas Watson (IBM, former ambassador in Moscow). Luci’s trust sponsors, among others, are the following front organizations: United Nations, Greenpeace Int., Greenpeace USA, Amnesty Int., UNICEF . Luci’s Trust has its only „religious” chapel, the Temple of Understanding , where Satanism is practiced, in the UN headquarter in New York 1 . Interesting is the fact that Luci’s Trust openly declares that a secretive group of illuminated, New Age notables is now running the planet from behind the scene.

Below is proof coming directly from the horse’s mouth that Freemasonry is not a Christian organization, in spite of what their lower grade members think, and the higher grade members say. These quotes are taken from the works of Manly P. Hall, who was a famous 33° Freemason, and frequently read especially on the higher echelons of Freemasonry; Albert Pike, the icon of Freemasonry, also he a 33°, who wrote the book ” Morals and Dogma „; and a few other significant sources:
Manly P. Hall:
„Człowiek jest bogiem w trakcie tworzenia. A Mystic mity Egiptu, na kole garncarskim, on jest formowana. Gdy jego światło świeci się do windy i zachować wszystko, otrzymuje on Triple Crown of Boskości”. (Manly P. Hall, Lost Keys z masonerią, str. 92)

„Europejska mistycyzmu nie umarł w tym czasie w Stanach Zjednoczonych Ameryki została założona. Rękę tajemnic kontrolowane w tworzeniu nowego rządu do podpisania tajemnice mogą być nadal widoczne na Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych Ameryki . dokładnej analizy pieczęć ujawnia masa okultyzmu i symbole masońskie wśród nich główny, tzw American Eagle. … American Eagle na Wielkiej Pieczęci, ale conventionalised Phoenix … ”

„Nie tylko wielu z założycieli Stanów Zjednoczonych Masons rząd, ale otrzymały pomoc z tajemnicą i dostojnego istniejących w Europie, które pomogły im w celu ustalenia tego kraju osobliwe i OKREŚLONEGO CELU, znane tylko wtajemniczonym kilka. (Manly P. Hall, „The Secret Teachings of All Ages, pp. XC i XCI)

* * *

„Murarskie sprawia, że bez zawodu chrześcijaństwa .. ale oczekuje czasie pracy naszych dawnych braci jest symbolizowane przez montaż .. duchowej świątyni, w której znajduje się tylko jeden ołtarz i jeden kultu; jednym wspólnym ołtarzu murarskie, na których Veda, Shatra, Sade, Zeda-Avesta, Koranu i Pismo Święte, które się na to sanktuarium hinduskiej, perskiej, asyryjskie, Chaldejczyków, Egiptu, Chin, Mohammedan, Żyd i chrześcijanin może kolana. ”
[ „Kentucky” Monitor „Fellowcraft licencjackie str. 95]

„…. Dosłownej (Biblii) jest dla wulgarnych tylko.
[Albert Pike „Digest moralności i dogmatu, str. 166]

„Co prawda do filozofa, nie będzie prawdą, nie ma wpływu na prawdzie, chłopskich. Religii wielu koniecznie musi być bardziej błędny niż wyrafinowane i odbicie kilka .. najprawdziwsze wyznanie to w wielu punktach , nie może być zrozumiana przez ciemny .. doktryn Biblii często nie są ubrani w języku ścisłej prawdy, ale to, co jest najsilniejszego przekazać rude i ludzie ciemni .. doktrynę „.
[Albert Pike „moralności i dogmatu,” 14 stopni, str. 224]

„Prawdziwe imię szatana, Kabalists powiedzieć, że Jahwe odwrócić, bo Szatan nie czarny Boga .. na inicjuje to nie jest człowiek, ale życie, stworzony na dobre, ale które mogą służyć za złe. Jest to instrument wolności i wolnej woli. ”
[Albert Pike „moralności i dogmatu,” Mistrz / 3rd Degree str. 102]

„Masonry is a search for light. That light. That search leads us back, as you see, to the Kabala. In that ancient and little understood (source book) the infinite will find the source of many doctrines; and (he) may in time come to understand the Hermetic philosophers, the Alchemists, all the Anti-papal Thinkers of the Middle Ages, and Emanuel Swedenborg.”
[ Albert Pike „Morals and Dogma,” 28th Degree p. 741 ]

„All truly dogmatic religions have issued from the Kabala and return to it; everything scientific and grand in the religious dreams of the Illuminati, Jacob Boeheme, Swedenborg, Saint Martin, and others is borrowed from the Kabala; all Masonic associations owe to it their secrets and their symbols.”
[ Albert Pike „Morals and Dogma,” 28th Degree p. 747 ]

„Though Masonry is identical with the ancient Mysteries, it is so only in this qualified sense: that it presents but an imperfect image of their brilliancy, the ruins of their grandeur ..”
[ Albert Pike „Morals and Dogma Fellowcraft Degree p.22 ]

„Masonry, successor to the Mysteries (Babel, Mythras, Tummuz, Whicka,etc.) still follows the ancient manor of teaching.”
[ Albert Pike „Morals and Dogma Fellowcraft Degree p.22 ]

„These two divinities (Sun and Moon, Osiris and Isis, etc) were commonly symbolized by the generative parts of a man and a woman; to which in remote ages no idea of indecency was attached ; the Phallus (penis) and the Cteis (vagina), emblems of generation and production, and which, as such appeared in the Mysteries (I believe Masonry is the revival of these). The Indian Lingam was the union of both, as were the boat and mast and the point within the circle.” (key Masonic symbols)
[ Albert Pike „Morals and Dogma,” 24th Degree, p. 401 ]

„If your wife child, or friend should ask you anything about your invitation – as for instance, if your clothes were taken off, if you were blind folded, if you had a rope tied around you neck, etc, you must conceal.. hence of course you must deliberately lie about it. It is part of your obligation ..
” [ Ibid p. 74 ]

Question: „what makes you a Freemason ? Answer: My obligation.”

„.. binding myself under no less penalty that of having throat cut from ear to ear, my tongue torn out by its roots, and my body buried in the rough sands of the sea, a cable length from the shore where the tide..”
[ from the oath of obligation Entered Apprentice/First Degree ]

„.. binding myself under no less penalty than having my left Breast torn open, my heart plucked out, and given to the beasts of the field and fowls of the air as prey.”
[from the oath of obligation , Fellowcraft/Second Degree]

„.. binding myself under no less penalty that of having my body severed in twain, my bowels taken out and burned to ashes, the ashes scattered to the four winds of heaven..”
[ from the oath of obligation, Master Mason / Third Degree ]

” .. in willful violation whereof may I incur the fearful penalty of having my eyeballs pierced to thru center with a three edged blade, my feet flayed and forced to walk the hot sands upon the sterile shores of the red sea until the flaming Sun shall strike with a livid plague, and my Allah the god of Arab, Moslem and Mohammedan, the god of our fathers, support me to the entire fulfillment of the same.”
[ from the oath of obligation, Ancient Arabic Order of the Nobles of the Mystic Shrine ] („Shriners”)

„You must conceal all the crimes of your brother Masons… and should you be summoned as a witness against a brother Mason be always sure to shield him.. It may be perjury to do this, it is true, but your keeping your obligations.”
[ Ronayne, „Handbook of Masonry” p. 183 ]

„We shall unleash the Nihilists and atheists, and we shall provoke a formidable social cataclysm which in all its horror will show clearly to the nations the effect of absolute atheism, origin of savagery and of the most bloody turmoil. Then everywhere, the citizens, obliged to defend themselves against the world minority of revolutionaries, will exterminate those destroyers of civilization, and the multitude, disillusioned with Christianity, whose deistic spirit will from that moment be without a compass (direction), anxious for an ideal, but without knowing where to render its adoration, will receive the pure light through the universal manifestation of the pure doctrine of Lucifer, brought finally out in the public view, a manifestation which will result from the general reactionary movement which will follow the destruction of Christianity and atheism, both conquered and exterminated at the same time.”
-Albert Pike, on a plan for world conquest, written in a letter to Mazzini dated August 15, 1871.

„..Thirty-third degree Freemason Albert Pike (1809-1891), the man destined to develop the Luciferian Doctrine for the Masonic hierarchy, could not accept the Lucifer and Satan were the same personality. While teaching his beliefs to a select few in the Supreme Council, Pike became the most powerful Mason in the world. Although an obscure general in the Confederate Army during the American Civil War, he was hardly inconspicuous in Freemasonry. From 1859 until his death in 1891, Pike occupied simultaneously the positions of Grand Master of the Central Directory at Washington, DC, Grand Commander of the Supreme Council at Charleston, SC, and Sovereign Pontiff of Universal Freemasonry. He was an honorary member of almost every Supreme Council in the world, personally receiving 130 Masonic degrees. Pike also was one of the most physically and morally repulsive individuals in American history. Weighing well over three hundred pounds, his sexual proclivity was to sit naked astride a phallic throne in the woods, accompanied by a gang of prostitutes. To these orgies he would bring one or more wagon loads of food and liquor, most of which he would consume over a period of two days until he passed into a stupor. In his adopted state of Arkansas, Pike was well known as a practitioner of Satanism, Portraits of his later years show him wearing a symbol of the Baphomet around his neck.”
-Scarlet and the Beast, John Daniel, vol 1

„Masonry gives rogues and evil-minded characters an opportunity of visiting upon their devoted victim, all the ills attending combined power, when exerted to accomplish destruction. It works unseen, at all silent hours, and secret times and places; and, like death when summoning his diseases, pounces upon its devoted subject, and lays him prostrate in the dust. Like the great enemy of man, it has shown its cloven foot, and put the public upon its guard against its secret machinations.”
-CAPT. WM. MORGAN’S ILLUSTRATIONS OF MASONRY, 1827.

„Membership of secret societies such as freemasonry can raise suspicions of a lack of impartiality or objectivity. It is therefore important the public know the facts. I think it is the case that the freemasons said they are not a secret society but a society with secrets. I think it is widely accepted that one secret they should not be keeping is who their members are in the criminal justice system.”
– Home Secretary Jack Straw, 1997 Home Affairs Committee England

„It is generally agreed that the biggest single influence in the modern expansion of ritual magic, and the occult explosion in general, in the Western world, was the Golden Dawn. This magical fraternity, founded by Freemasons at the end of the 19th century, developed a complex ritual system with ten degrees of initiation relating to the Cabalistic Sephiroth.” (World renown witches, Janet and Stewart Farrar, authors of A Witches Bible Complete)
– Janet and Stewart Farrar, The Life and Times of A Modern Witch, Phoenix Publishing Company, p. 121 (2) .

The reason good intended people stay members of such destructive organizations is probably because of its non-democratic structure and chain of commands. The lower-grade Brother is not entitled to know what is on the grade above and curiosity drives him into the mystic. Also, the discipline and secrecy is very strict and punishment can be severe if one fails to comply. In this manner the very few evil men at the top can control the many innocent and ignorant people below. It is probably that simple, and of course a basic form of mind control. Any religious cult works in the same manner and has a similar structure.

It was Socrates (an illuminatus) who came up with the idea of Democracy. Personally I am not sure that democracy is the best option for a society. It has always showed to fail, as it requires political involvement from the public, who is the real power. Groups of people have shown to be easily manipulated and controlled throughout history and made to believe they live in a democracy when in fact the real power has covertly changed to the favor of the politicians (or rather those who pull the strings on the politicians). The true definition of democracy is when politicians are elected and employed by the people to achieve the needs and goals of common man. The true meaning of Democracy seems to have been buried and forgotten.

The United Nations is nothing else but the World police for the Illuminati, founded to be able to step in and take military control over a country or a region which is countering the Agenda. Don’t think it is a coincidence that the Temple of Understanding is positioned in the UN headquarters.

Socialism is the political system the Black Order uses to enslave the people on Earth. The red banner is the private symbol of their biggest sponsors – the Rothschild’s – and is actually their  family-banner. You can see the red banner swaying from the top of their big mansion. This family has  since the 1700’s worked on bringing about socialism. The banker Meyer Amschel Rothschild (1743-1812) was the first member of this family who worked for, and financed it. Today the Rothschild’s own the FU Central bank, but few people know that many of the European Banks were founded by the Rothschild’s and owned by them. Central banks is a basic thesis for the upcoming of socialism.

The Rothschild’s have invested plenty of money into the Environmental Movement to counter the nuclear-power industry, which wanted to build up its own free energy through nuclear power. National independency and sovereignty are things the Illuminati are up against. And when the oil resources come to an end, the nuclear power will replace the oil, and therefore the Rothschild’s have bought 80% of the world assets of Uranium. This way they will have world control over energy, which means it will never be free …

THE ANTI-CHRIST

As a part of the plan is the uprising of a new Antichrist. The rumor is spread that he already is here. His name is the Maitreya Buddha and has been given publicity since the 70’s. He is supposed to be the one written about in the Bible and will officially come as a „man of peace”, but will show to be a false Messiah, and when he has convinced the peoples of different religions around the world that he is the one they have been waiting for, he will turn into be an oppressive dictator – the Antichrist in the Bible. He has been seen together in public with among others the former President of the United States, George Bush Sr. So, are the predictions from the Bible correct? Well, they might be. Personally, I am not convinced that Maitreya is the Antichrist. (Please click here to read more about Maitreya. Be sure to follow all the links …!)

The following is another quote from Manly P. Hall, 33° Freemason; one of the greatest authorities on secret societies in general, and Freemasonry in particular:

‚There exists in the world today, and has existed for thousands of years, a body of enlightened humans united in what might be termed, an Order of the Quest. It is composed of those whose intellectual and spiritual perceptions have revealed to them that civilization has secret destiny..

The outcome of this ‚secret destiny’ is a World Order ruled by a King with supernatural powers.

This King was descended of a divine race; that is, he belonged to the Order of the Illumined for those who come to a state of wisdom then belong to a family of heroes-perfected human beings.’

Manly P. Hall 33° Mason, The Secret Destiny of America (2)

THE BILDERBERGERS

One of the most powerful front groups of the Illuminati, which also works as a secret society in itself, is the Bilderberg Group . This is a group which was created in the beginning of the 50’s by Prince Bernhard of the Netherlands (former SS-officer) and the Polish socialist Joseph Retinger, one of the founders of the European movement. These two persons decided meetings on a regular basis for the European foreign-ministers.

Their first meeting occurred in Hôtel Bilderberg in the Dutch Oosterbreck between the 29-31 of May 1954, thus the name of the group.

The core of the group consists of an Elite of people, counted to 39, called the Steering Committee. They are not elected and was originally led by Prince Bernhard, a close friend to the British Crown.

Since 1954, meetings have been arranged at least once a year on different locations every time – very secret. The members are around 120 persons from the high finance circles of Western Europe, the US and Canada. Although the meetings are very hidden and nothing, or very little leaks to the international media (which is natural, as most of the Media Moguls are Bilderbergers; so much for free press), the independent news-magazine „Spotlight” has been able to report from the meetings. The reporters have successfully been able to hide listening devices in certain areas, so some of the information around the meetings can be exposed to the public.

Invited are also political leaders from different countries. Their flight-tickets are paid by the Committee, and there is free food and drinks etc. The purpose of the group is a World Government by the year 2012 and a global army through the UN. The take-over is partly planned to involve computers. Bill Gates, connected with the Illuminati and the Director of Microsoft, has a satanic lodge inside the huge Microsoft Headquarter building.

The Bilderberg Group is also called the „invisible world government”. Because of the character of the meetings it is clearly bribery on the behalf of the politicians who are taking part. Here they are suggested to betray their own countries by selling out their sovereign states to the EU by deceiving their own people … This is what many of our elected politicians secretly are doing behind our backs – it is High Treason.

THE TRILATERAL COMMISSION

The Trilateral Commission (click here for membership list), officially founded in June 1973 (3) by David Rockefeller (Illuminati) and Zbigniew Brzezinski (Illuminati), was created because the already established organizations, like the UN, were too slow in establishing a World Government. This commission consists of the industrial and commercial giants of the „trilateral nations”; USA, Japan and Western Europe. The members all are of the Elite, coming from different branches of Freemasonry world-wide to give the Bilderbergers a broader political basis. The 200 members are permanent and in this case different from the Bilderbergers, who are invited, except for the Steering Committee.

The Trilateral Commission controls through the CFR members (see below) the whole US economy, politics, military, oil, energy and media lobbies. The members are chairmen of different companies, bankers, real estate agents, economists, scientists, lawyers, publishers, politicians, union leaders, presidents of Foundations and newspaper columnists.

THE COUNCIL ON FOREIGN RELATIONS (CFR)

This semi-secret organization was established in 1971 and the members of this secret society are exclusively Americans and Canadians. Today the CFR (4) holds a tight control over the countries of the Western World, with help from sister-organizations and its mother-organization in Britain, the „Royal Institute of International Affairs” (RIIA), with Queen Elisabeth II at the top. The CFR is in its turn controlled by the Rockefellers and also works for a Global Government. The inner core is the dark Order of Skull & Bones , where George Bush Sr and George W Bush Jr. are members.

THE COMMITTEE OF 300

This is a very old secret society, founded in 1729 by the Black Nobility (5) through the British East India Company to deal with international banking and trade problems and to support the opium trade. It is run by the British Crown. It comprises the whole world banking system and the most important representatives of Western nations. Through the Committee of 300, all banks are linked to the Rothschild’s. The Committee is a very important part of the Illuminati, and is placed high up in the Political Pyramid. Dr. John Coleman wrote a book called: ‚Conspirators’ Hierarchy: The Story of the Committee of 300′ (6) , which extensively explains the connection. It also includes a list of the 21 main targets of the Illuminati and the Committee of 300 (7) .

Napisz maila

Przypisy:

1 source: Police High school Library, Satanism, A 205 Basic Course II police High school autumn 1991; authors: Ingela Göransson and Lena Martinsson, Sweden.

2 Quotes borrowed from the following source: http://www.conspiracyarchive.com

3 The Trilateral Commission was in fact secretly founded in 1972, not in 1973.

4 An excellent reference is James Perloff’s book: ” The Shadows of Power ” which can be ordered from http://www.amazon.com .

5 Good references on the Black Nobility: http://reactor-core.org/black-nobility.html ; http://www.sdnl.nl/shimura/blacknoble.html .

6 The book can be ordered directly from Mr. Coleman by calling his office, or write to him: 1 (800) 942-0821, WIR, 2533 North Carson St., Suite J-118, Carson City, NV 89706.

7 This list is published online with the author’s permission: http://www.apfn.org/apfn/300.htm .

Bibliography:

Baddeley, Brian: Lucifer Rising

Bramley, William: The Gods of Eden

Coleman, John: Conspirator’s Hierarchy: The Committee of 300

Cooper, William: Behold a pale horse

Helsing, Jan van: Secret societies and Their Influence in the 20th Century

Icke, David: And the truth shall set you free; The Biggest Secret

Perloff, James: The Shadows of Power

Springmeier, Fritz: Bloodlines of the Illuminati

Sutton, Antony C.: America’s Secret Establishment

Different documents from magazines and the Internet

Interviews with Mind Control Survivors and former occultists.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

3 myśli w temacie “…tylko na chwilę. Zacznij myśleć dla siebie ….

 1. I am in fact glad to glance at this weblog posts which carries plenty of valuable data, thanks for providing these kinds of
  data.

  Posted by male bubble butt | Lipiec 4, 2013, 4:21 am
 2. Thanks to my father who shared with me on the topic of this blog,
  this blog is truly awesome.

  Posted by please click the next site | Lipiec 7, 2013, 5:00 am
 3. Today, I went to the beachfront with my children. I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said „You can hear the ocean if you put this to your ear.” She put
  the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched
  her ear. She never wants to go back! LoL I know this is entirely off topic but I had to tell someone!

  Posted by Demetrius | Lipiec 16, 2013, 2:26 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: