//
you're reading...
TEKSTY

Gady Bloodlines (reptalian & rząd cieni)


(Tekst tłumaczony translantorem /G-E/ czesciowo PL i angielski _…błędy)

Gady Bloodlines

Illuminati (W tym czasie, nie odnoszą się do siebie jak Moria, Braterstwo, lub pokazuje jak X-Files – „rząd cieni”), niewidoczne dla ogółu społeczeństwa, a jednocześnie kontrolować każdy aspekt kierunku tego świata , są genetyczne hybrydy – wynika z innymi hodowli między wrogie rasa gadów pozaziemskie i ludzkości od tysięcy lat temu.

Ich centrum władzy nie znajduje się w trzeci wymiar. Jest w czwartym wymiarze niższym (lub niższej astralnego). To było tradycyjnie w domu duchy folkloru. To centrum władzy jest nazywane jako „Lucifer”.

Starożytne rękopisy Mormona określić, że choć Jezus i Lucyfer został przedstawiona w całej krwawej historii tego świata jako „przeciwnicy”, są w rzeczywistości * * Bracia z tej samej rodziny, którzy walczą o pełną kontrolę tej planety, na długo przed rejestrowane „biblijnych” historyczne zaczęło.

Ich długotrwałe walki o dominację na ostatecznym wynikiem będzie znane Armageddon (miejsce ostatnia bitwa będzie toczona pomiędzy siłami dobra i zła) bitwy lub Apocalypse (co w tłumaczeniu oznacza „zniesienie zasłony – kataklizm, w którym siłami dobra trwałe zwycięstwo nad siłami zła. „) na lub w pobliżu 2012 roku.

Jest wiele większego wsparcia powrót twierdzenie, że Jezus i Szatan są braćmi, zarówno synów Boga Najwyższego, i jak usiadła obok swego tronu w niebie, na prawym i lewym boku, odpowiednio, przed buntu Szatana i ‚War w niebie „.

Księga Henocha, jak również innych starożytnych tekstach sięga Atlantean kultury potwierdzają ten fakt. To ma sens, że Szatan powinien być bezpośredni Syna Bożego, ponieważ jest on opisany jako „Boga najdroższy Angel” i „najjaśniejszej gwiazdy na niebie. Księga Henocha odnosi się do Watchers, lub Nephilim, jako „gwiazdy” z różnymi „strażnic” w domach zodiaku, ponieważ starożytni widzieli niebo nad jak olbrzym „Sea”, na wodach, które były przechowywane w Bay „sklepieniem nieba” – to jest do powodzi.

Ściskając tak długo ukryć fakt jest pocieszający w dziwny sposób, ponieważ służy do logicznie wyjaśnić obecny stan tego świata – ból i cierpienie, że jeden zły perpetrates się – podczas gdy inne, równie jak zła jest spokojnie stoi i pozwala wszystkim bólu, cierpienia i zniszczenia występują w nieskończoność.

Te czwarte-dimensional gadów pracy pasożytów poprzez konkretne hybrydowych linii hodowlanych, ponieważ mają wibracji zgodności z tych szczególnych dusz, które zostały utworzone i zostały uprawy (a właściwie „zbiór”) od tysięcy lat. Dlatego też Europejski Royal i rodziny mają innymi krwi tak obsesyjnie, jak mają tak zwane „Eastern Establishment” rodzin w USA, które produkują przyszłych przywódców Ameryki.

Jak obsesja innymi hodowli w celu zachowania ich strukturę genetyczną, illuminati również obsesję na punkcie symboliki i rytuałów. Konwencjonalne nauka udokumentować, że gad część ludzkiego mózgu (R-kompleks) jest źródłem następujących cech: obsesja rytuału, z zimną krwią zachowanie, terytorializmu ( „To należy do mnie”) wiary w top-down struktur hierarchicznych. To podsumowuje mentalność illuminati doskonale. Jeśli masz więcej R-kompleksu, lub jeśli jest bardziej aktywny niż normalnie, to oczywiste cechy te znacznie głębiej.

Ale ich rytuał nie jest wyłącznie do celów ceremonialnych horror bezinteresowne. Ich rytuały mające na celu „ReWire pola energii i siatki planeta”, aby miały zasadniczy wpływ ludzkiej świadomości. Rytuały te linie krwi przeprowadzone w starożytnym świecie są takie same jak rytuały wykonują teraz. Ich szczegółowy roczny kalendarz imprez, na których wykonują one swoje ofiarne rytuały, które są zgodne ze klucz księżycowy, słoneczny i planetarnych cykli, w celu wykorzystania tej energii dla chorych porządku na przejęcie pełnej kontroli Planet Earth w niedalekiej przyszłości.

Na całym świecie, można znaleźć starożytne legendy i rachunki „bogów” z innego świata, który interbred z ludzkości do tworzenia hybrydowych sieci Bloodlines. W Starym Testamencie, na przykład, mówi o „Synowie Boga”, który interbred z córkami ludzi do tworzenia hybrydowych rasy Nephilim. Zanim został przetłumaczony na język angielski, ten fragment przeczytać „synowie bogów”, jak w liczbie mnogiej * *.

Sumeryjskich glinianych tabliczek, znajdujący się w połowie 19. wieku, co dziś nazywamy Iraku, należy poinformować o podobnych historii. Szacuje się, że pochowano około 2000 pne, ale historie opowiadają sięgają znacznie wcześniej. Tabletki mówić o wyścigu „bogów” z innego świata, który wyprowadził zaawansowanej wiedzy na planetę i interbred z ludzi do tworzenia hybrydowych linii hodowlanych. Te „bogów” nazywa w tabletkach, „Anunnaki”, która najwyraźniej tłumaczy się jako „tych, którzy z nieba na ziemię przyszedł.

Starożytni mówią, że nas te hybrydy Bloodlines, syntezy genów wybranych ludzi z działaniami „bogów”, zostały wprowadzone w pozycji rządzącej władzy królewskiej, zwłaszcza w starożytnym Bliskim i Środkowym Wschodzie, w zaawansowanych kultur takich jak Sumer , Babilonu i Egiptu. Stało się jednak gdzie indziej, a znajdziesz w informacji dostarczonych przez afrykańskiego szamana Zulusów, Credo Mutwa. Opowiada tę samą historię z czarnej tradycji afrykańskiej.

Rachunków „wyścigu węża” w starożytnych kultur są nieograniczone gdziekolwiek wygląd i węża / gadów symbolikę w odniesieniu do Anunnaki i inne wersje tych „bogów”, jest równie powszechne. Widzimy to w Biblii, z wężem w „Garden of Eden” – opowieść, która wyraźnie pochodzi z sumeryjskich rachunków, podobnie jak historia Mojżesza, sitowia, opowieść o sumeryjski król długo przed Biblii.

Z tych Bloodlines przyszedł pochodzenia „boskie prawo królów” – przekonanie, że tylko niektóre Bloodlines mają „przez Boga prawo” do rządów innych. Prawdę mówiąc, to nie „Boże” jest, nie jest też przedstawicielem Boga. Ważne jest jednak, reptilians doswiadczony i dobrowolnym organ do orzekania przez gad „bogów” – przy użyciu hybrydowych genetyki!

Te Bloodlines później królewskich i arystokratycznych rodzin w Europie, a dzięki „Wielki” Imperium Brytyjskiego i innych europejskich imperiów, zostały wywiezione do obu Ameryk, Afryki, Australii, Nowej Zelandii i na Dalekim Wschodzie, gdzie połączone z innych gadów Bloodlines hybrydowy, podobnie jak większość oczywiście w Chinach, gdzie symbolika smok jest w oparciu o ich kulturze. Tych gadów-ludzki mieszańców się polityczne i ekonomiczne władców na ziemiach okupowanych przez europejskich imperiów. Pozostają one do orzekania tych krajach do dziś.

Stany Zjednoczone była domem dla setek milionów ludzi od 1776 i mogą pochodzić z zadziwiająco różnorodnych zasobów genetycznych. Mimo to 43, który został prezydentem są związane! To nie jest zwykły zbieg okoliczności. 33 z 43 prezydentów można przypisać do króla Karola Wielkiego – władcy, co nazywa się teraz Francja. Jest ważna postać w genie Lizard tych linii hodowlanych oraz ich rozwoju z Wielkiej Brytanii i Europy do Stanów Zjednoczonych. 19 prezydentów są bezpośrednio związane z Anglii Edward III, także w „gen jaszczurki” krwi.

Burkes Par (przewodnik genealogiczny z siedzibą w Londynie) posiada dowód, że każdy od czasu wyborów prezydenckich w tym i George Washington w 1789 roku, zdobył kandydat z genów najczęściej z królewskiego rodu. Teraz można zrozumieć w jaki sposób i dlaczego. Prezydenci Stanów Zjednoczonych nie jest wybrany w drodze głosowania. Są oni wybierani przez ich „gen jaszczurki” krwi.

Rothschildów, Rockefellerowie, brytyjskiej rodziny królewskiej, a orzeczenie politycznych i ekonomicznych rodzin w USA i na całym świecie pochodzą z tych samych linii hodowlanych. Dlatego tzw Wschodniej rodziny Ustanowienie Stany Zjednoczone krzyżować się ze sobą, jak obsesyjnie jak Europejski królewskich i „szlachetny” rodziny mają zwykle. I podobnych rodzin na całym świecie. Nie ze względu na snobizm. Jest to w celu zachowania ich strukturę genetyczną najlepiej jak mogą one – gadów, ssaków mieszanina DNA, które pozwala im „shape-shift”.

„Shape-shifting” jest zjawiskiem, w którym świadkowie o obserwacji osoby (najczęściej te, na stanowiskach kierowniczych), przekształcenia ich oczach, z ludzką postać, aby gad jeden i powrotem. Po raz kolejny, starożytnych i współczesnych rachunki będą się wzajemnie wspierać. Starożytnych bogów Indus Valley, Nagas, podobno były w stanie podjąć się każdej formy ludzkiej i gadów.

Były prezydent George HW Bush wymienia więcej niż ktokolwiek inny w zakresie naocznych świadków z Shape-Shifting.

Al Gore, jego przeciwnik w Demokratycznej sprzed system polityczny, to również z tego gad krwi. Spójrz kto jest ważne stanowisko „znaczące” władzy w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie i będziesz w stanie zidentyfikować tych samych gadów związku Bloodline, której zasięg jest nieobliczalne. Gad symboliki widzisz wokół siebie, takich jak Gargoyles, w heraldyce, w reklamie, i tak dalej, to wszystko jest częścią tej linii podły gadzie.

Dla tych z Was, którzy jeszcze znaleźć te informacje, trudno uwierzyć, tu jest 2005 satelitarnych zdjęć z National Weather Service, który zdobył dość jasny obraz gadów.

Po pierwsze, duże złożony obraz —

Następnie bliska widok z boku gadów twarz —

Nadal nie przekonany? Uważam, że to przypadek, że cudzoziemiec obraz pojawia się na tym zdjęciu? Oto zdjęcie George W. Bush w swoim „Kocham-med-ci-ca” strój.

Po pierwsze, oryginalny obraz Georgie —

Dalej, zbliżenie twarzy szarej na lewym policzku George Dubya’s —

Te „bogów” nie mógł przejąć planety otwarcie, bo nie mają ich wystarczająco dużo, więc robią to potajemnie przez wygląda na człowieka. Filmy takie jak „żyją”, „The Arrival” (po pierwsze, nie kontynuacja) i serialach telewizyjnych, „V”, opowiadać o tym, co naprawdę dzieje się z gadów porządku obrad. Zachęcam do obejrzenia tych filmów na szybko nabrać jeśli jesteś nowy w tym wszystkim.

New World Order i badacze spisku także polityczne i religijne systemy przekonań bronić i podczas ich odkryć jeden poziom konspiracji, najbardziej odrzuca, a nawet ośmieszyć to, co mówię na temat gadów połączenia. To dobrze, ale chyba że obejmuje to większy obraz, nigdy nie będzie w pełni zrozumieć co się dzieje wokół nas.

Follow Illuminati-gad Bloodlines od starożytności do chwili obecnej i nie zawsze brał udział w uroczystości poświęcenia i ludzkiej krwi do picia. Ofiary „bogów” w dawnych rachunków dosłownie ofiary reptilians i ich mieszańców Bloodlines. Jedną z lokalizacji tej grupy gadów jest star-system znany jako Draco. „Draconian” (Dragon-like) z pewnością podsumowuje Illuminati.

Aby utrzymać ich ludzkie postacie, podmioty te muszą pić ludzką (ssaków) krwi i dostęp do energii zawiera w celu utrzymania ich w ich kody DNA „wyrazem człowieka”. Jeśli nie, to oni ujawniają swoje gad kodów, a my wszyscy zobaczyć, co tak naprawdę wygląda.

Jestem odsłaniając niektóre grupy gadów * za * Illuminati, nie gadów genetycznych strumienia w ogóle. Istnieje wiele gadów pochodzenia, którzy są tutaj, aby pomóc ludzkości wyzwolić się z tej niewoli psychiczne i emocjonalne. Rzeczywiście, każdy z nas ma ciało gadów genetyki, w tym części mózgu o nazwie R-kompleksu, gadów mózgu. To jest po prostu wszystko kwestia stopnia.

Nie ma wystarczających dowodów na to, że ludzie żyli w tym świecie 3-D dla wielu tysięcy lat, a nie tylko do przeszłości 6000 roku, jak wielu chrześcijan roszczenia (zob. „Fingerprints of the Gods”, Graham Hancock). Wiemy o wielu kataklizmów, które miały miejsce i że jakoś tam zawsze ludzi, którzy przeżyli. Nie dajmy się dostać do kiedy iw jaki sposób i przez kogo wszechświat i nasze 3-D ziemia powstała.

Co jest tak ważne, o naszym wymiarze i dlaczego reptilians ma tak źle?

Reptilians były zapieczętowane * Czas częstotliwości przestrzeni * w zamierzchłej przeszłości, aby zatrzymać ich okaleczenie w trzeci wymiar. Zostały one roboczych od czasu do wydostania się z tego więzienia, próbując umieścić Earth do swoich holograficzne więzienia.

Reptilians mieszkają w 4, 5, i 6 wymiarów. Nie ma konfliktów, podziałów, zazdrości i żądzy władzy między nimi. Także ich występy nie są takie same w każdym z trzech wymiarach (choć zawsze gady itp.), a tam jest specyficzna struktura i hierarchia władzy w sprawie, itd. moc, która rozciąga się na wszystkie trzy wymiary. Niektóre reptilians w 6 wymiarze nie wejść na naszą 3-wymiar D, po prostu dlatego, że inni na niższym szczeblu władzy do ich pracy. Będą tylko wejść na ten wymiar, gdy nasza ziemia jest całkowicie podbite przez nich. Ogromną siłą silnej, negatywnej energii promieniuje z tych wymiarów. Chociaż nie jest podział między reptilians, że pracujemy razem, aby osiągnąć cel około 3-D. Silniejsze reguły słabsze, ze strachu oczywiście.

Są też inne żywe istoty w 7., 8., & 9th wymiarach. One promieniują pozytywną energią, a także zainteresowanie naszym świecie 3-D. Mogą oni wjechać do naszego 3-D świecie bez ludzkiego ciała, ale energii muszą zebrać nie pochodzi z rytuałów psychicznych, a nawet z naszego świata. Czerpią energię z wyższym źródłem wymiar. Będą one również użyć 3-D „jednostek” skafander „na obecny przy konieczności każe im się ukryć swoją prawdziwą tożsamość. One jedynie na organizm człowieka w pełni zgadzają się z osobą, która pierwotnie zasiedlony ciała. Nigdy nie narusza wolnej woli człowieka, wprowadzając swoje ciało 3-D, bez otrzymania zgody z góry, w przeciwieństwie do pasożytów reptilians.

To było ewolucji istot z wyższych wymiarów – 7., 8., 9., i dalej – którzy mogli przypieczętować reptilians w „czasie holograficzne więzienia częstotliwości przestrzeni”.

W pewnym momencie w starożytnych cywilizacji, reptilians, którzy nie wyglądają jak gady wtedy rządzonym tym 3-D ziemi w swoich 3-D organy, choć ich ciała może z łatwością poruszać się między innymi wymiarami.

(Ez 28: 12-15) V12 – Synu człowieczy, podnieś lament nad królem Tyru [ ‚zło’ władca ludzi, reprezentacja reptilians jeśli spojrzeć dalej w niego] i powiedz mu: Tak mówi Pan Bóg: Jesteś pełną miarę i wzór dokładności, pełen mądrości i niezrównanie piękny. V13 Byłeś w Edenie, ogrodzie Bożym [nasze 3-world D]; wszelkiego rodzaju szlachetne kamienie swój obejmujące [reptilians były piękne stworzenia] …

V14 Byłeś namaszczony cherubin, który obejmuje z przysłania skrzydła i ustawić się tak [rządzili w 3-D]. Byłeś na świętej górze Bożej; … [mogli wprowadzić wyższe wymiary]

Reptilians dobrą robotę orzeczenia ziemi, ucząc ludzi wiele pozytywnych rzeczy. V15 byłeś bez winy w sposób …

Wygląda na to, istot wyższych wymiarów (7., 8., 9. i poza nią) było na tym etapie, a w tle, choć wciąż związany z 3-D ziemi. Wydaje się również, jak wszystkie wymiary były na tym etapie w unisono.

Następnie z jakiegoś powodu (stara się odciąć wyższe wymiary całkowicie od ludzi i 3-ziemia D) reptilians rozpoczęły chaos w 3-D. Mieli zaufanie i lojalność ludzi i myśli były wystarczająco silne, aby pokonać wyższe istoty wymiaru. Stwierdzono również na tym etapie w czasie, reptilians zaczął krzyżować z ludźmi. (Pomyśl o wszystkich mitologii starożytnych, gdzie bogów spoczywać ludzkie kobiety, ich potomstwo jest „pół-boga” – half-god/half-human).

Uważam niektóre starożytne kataklizmy zdarzyło się w wyniku tego ogromnego konfliktu między ludźmi z wyższych i niższych wymiarach. Kiedy reptilians były zamknięte w czasie częstotliwości przestrzeni, ich występy zmienił się, jak gady, w bezpośrednim przejawem negatywnych energii, jaką promieniował. Oni pracowali odtąd wracać!

Dlaczego gady, już od tysięcy lat, starając się przejąć nasz świat 3-D? Zrobili ogromne postępy i będzie nadal tak długo, jak będzie trzeba, ale jest to więcej niż trochę dziwne, że nie udało się już przejęcie tej planecie dawno temu?

Istoty z wyższych wymiarów, dokładnie wiedzą, co reptilians robisz! Nie opuścili Ziemię. Są one nadal pomaga nam. W rzeczywistości, to ze względu na wyższe istoty pomagają nam, że reptilians nie udało się dotychczas.

Czy naprawdę wierzą, że reptilians są zajęte, tworząc „Royal” Bloodline gadów i wyższe istoty nie są? Of course not! Co było pierwsze? Wyższe Bloodline był pierwszy. Walka potężnych negatywnej energii jeszcze bardziej potężną pozytywną energią. Doskonały sens.

Gad Bloodline rozpoczęła się ich okaleczenie na ziemi i były zamykane w czasie częstotliwości przestrzeni. Kto rządził 3-D teraz ziemię (lub to, co pozostało z niego)? Ludzkiego został uszkodzony i półbogowie (część ludzkiego / części gadów) nie może być zamknięte w tym „time-space więzienia”. Dlatego reptilians dalej szaleć na pierwszym miejscu – próba pozbycia się wyższe krwi.

Skąd reptilians pomysł z „wyższej rasy” z? Czy wiedzą coś, czego jeszcze odmówić? I dlaczego szczególnie zależy niebieskooka blond włosach ludzi na ich własny „królewskich” linii krwi? Ponieważ oni wiedzą, że pochodzą one z rodu wyższe Bloodline – druga próba pozbycia się wyższym wymiarze „ingerencji” w 3-D ziemi.

Istnieje bez wątpienia gadzie Bloodline * i * wyższe krwi. Dokonano wielu obserwowaniu reptilians, ale istnieją też tak jak wiele obserwacji z „aniołów”. Te istoty wyższe także wejść na naszą 3-D przy użyciu ziemi 3-D organów, ale tylko wejść organy, które są częścią ich wyższe krwi. To wszystko działa na tej samej zasadzie. Stwórz 3-Bloodline D i odwiedzić 3-D ziemi.

Różnica między gadów i Bloodline Bloodline wyższy jest oczywiste. Wyższe ludzi Bloodline promieniować silną pozytywną energię, są duchowe ludzi, chodzić w jedności ze sobą, mają silne więzi z niewyjaśnionych siebie, nie ma żądzy władzy, nie chodzić w spór, podziału lub zazdrości, są naturalnym przywódców, mają silne poczucie sprawiedliwości, nie są dumni i aroganccy, nie myśli kontroli i ludzi nadużyć i nie wiążą się z mordy rytualne.

Czy reptilians uda się przekupienie części wyższego Bloodline w ciągu wieków? Jeśli tak, to znaczy jest wyższa gadów Bloodline na ziemi 3-D?

Uważam, że wyższe istoty wyraziły 3-D ludzie Bloodline jakieś Informator tak, że nie będą oni całkowicie zabraknie tutaj. A co reptilians z tym zrobić? Uszkodzony, oczywiście! Po przetłumaczeniu na tłumaczenia, książka nie będzie nawet uznawane przez wyższe istoty się już więcej. Ta książka jest odniesienie Biblii. Aby udowodnić mój punkt widzenia – Dlaczego Royal Windsor rodziny mają prawa autorskie do zmienionej wersji Biblii Króla Jakuba, a nie „poprawiona Koranu”, lub jakiekolwiek inne religijne książki na ten temat? Dlaczego rodziny królewskiej nazywają się „chrześcijanami”, a nie muzułmanie lub buddyści?

(Pwt 4) Bóg przemawia do swego narodu:

V20 Ale Pan podjął się i wyprowadził was z pieca do topienia żelaza, z Egiptu, abyście się do niego ludzie z jego własnością, jak dziś jesteście.

Ta linia krwi i jej odgałęzienia zawiera długą linię faraonów w starożytnym Egipcie, w tym Ramzesa II (1295-1228 pne), który uważany jest za największy faraon wszystkich. Był jego kraju architekta master (świętej geometrii) i jego nazwisko można znaleźć na prawie każdej starożytnej świątyni. Kopalni złota w Nubii uczynił go bogatym poza wyobraźnią. To Bloodline także pozaziemski-ludzkich hybryd, który rządził Sumeru, Babilonu, Grecji, Troy, które dziś rządzą światem.

Jednym z typowych link w tej linii krwi jest Philip Macedonii (382-336 pne), żona Olimpias, a ich syn Aleksandra Wielkiego (356-323 pne), tyran splądrowane, że kluczowe regionu Grecji, Persji, Syrii, Fenicji , Egipt, Babilon, ziem dawnego Sumeru i całej do Indii przed śmiercią w Babilonie w wieku 33 lat. Podczas jego rządów w Egipcie założył miasto Aleksandria, jednym z największych ośrodków wiedzy tajemnej w starożytnym świecie. Alexander uczył grecki filozof Arystoteles, który z kolei uczył go przez Platona i Sokratesa. Bloodline i ukryte zaawansowanej wiedzy zawsze szły razem.

Ten klucz Bloodline sprowadza przez najbardziej znanych królowej Egiptu, Kleopatry (60-30 pne), która wyszła z najbardziej znanych cesarz rzymski, Juliusz Cezar, i urodziła mu syna, który stał się Ptolemeusza XIV. Ona urodziła bliźniaki z Markiem Anthony, który ma swoje połączenia do tej linii i jej odgałęzień wielu, to Bloodline również łączy się Herod the Great, „Herod” opowieści Jezusa, i nadal rodzina Piso Roman. Bloodline tym samym roku Konstantyn Wielki, cesarz rzymski, który w roku 325 ne, zwrócił się chrześcijaństwo, oparty na historii jego przodków, do religii wiemy dzisiaj, a król Hiszpanii Ferdynand i królowa Izabela Kastylijska sponsorów Christopher Columbus , które podjęło przerażające hiszpańskiej inkwizycji (1478-1834), w którym ludzie byli torturowani i spalony na stosie w żaden sposób kwestionowania podstawie różnych religii przodków stworzył.

Co więcej, najczęściej używanych wersji Biblii zostało zlecone, a sponsorowany przez inny wątek w tej samej linii krwi, King James 1st of England. Po prostu zbieg okoliczności, czym martwić! Linia Jakuba, według źródeł genealogicznych wymienionych poniżej, można prześledzić wstecz do 1550 pne, a poza tym i wielu egipskich faraonów, w tym Ramzesa II.

Początki Merowingów wyścigu i tajemnicy, która otacza ich leży ostatecznie z rasy istot, „Nephilim” lub „Fallen Angels”, który stworzył człowieka, jak wiemy go dzisiaj, i cywilizacji, o wiele bardziej niż starożytne historycznych, z których przybyli wszystkie główne nauki i sztuki, które są podstawowe dla cywilizacji wszędzie, aż do dzisiaj.

Bloodline przeniósł się do Francji i Europie Zachodniej przez Franków i Meroveus lub Merovee, który dał nazwę Merowingów Bloodline, i nadal z resztą rodu Merowingów, jak Clovis i Dagoberts, które podłączają się do elity społeczeństwa tajne, Zakon Syjonu i Rennes-le-Chateau „tajemnicy” w Langwedocji [Prowansja], południowej Francji. Wiele książek zostały napisane niedawno które twierdzą, że Merowingowie mają Bloodline „Jezusa”.

Merowingowie byli czciciele bogini Diana, a tak wiele w tej linii do dnia dzisiejszego. Założyli miasto nazywamy Paryżu, a jednym z ich dawnych miejsc kultu, Diana, księżna Diana została zamordowana w tunelu Pont d’Alma (czyli „pomost czy przejście Moon Goddess”) w dniu 31 sierpnia 1997. Jak wielki sekret wskazuje Windsorów inny Merowingów Bloodline, były bardzo zaangażowane w ten mord rytualny.

Od Merowingów, w tym bloodline połączenia do dnia dzisiejszego to: Charlemagne (742-814), który panował jako cesarz Zachodu Świętego Cesarstwa Rzymskiego; strumień królów francuskich, w tym Robert II, Philip Ist, II i III, i Louis Ist, II, VI, VII, VIII, VIIII, XIII, IX, XV i XVI. Ta ostatnia żona Marie Antoinette tej samej linii krwi i były wykonywane w Rewolucji Francuskiej. Ale one produkowane syna, który został Daniel Payseur, który został przewieziony do USA, gdzie był tajnym siłą Morgan i imperia Carnegie i właścicielem dużej ilości nieruchomości, banków i holdingów przemysłowych.

To Bloodline również łączy się z rodziną de Medici, który poparł Christopher Columbus i wyprodukowane Katarzyny Medycejskiej, królowa Francji, który zmarł w 1589 roku. Jej doktor był Nostradamus: obejmuje Rene d’Anjou, książę Lotaryngii i House of Lorraine, która zatrudniała Nostradamus i Christopher Columbus. Bloodline krewnych de Medicis i House of Lorraine, królowa Izabela Kastylijska i Ferdynand Hiszpanii, także sponsorów Kolumba, kiedy „odkrył” w obu Amerykach.

To Bloodline również Habsburgów z najbardziej wpływowej rodziny w Europie w ramach Świętego Cesarstwa Rzymskiego; Geoffrey Plantagenet i królewskiej dynastii Plantagenetów w Anglii króla Jana, który podpisał Magna Carta, Henryka Ist, II i III, którzy byli bardzo blisko Templariusze, jak król Jan, Maria Stuart i Stuart dynastii, w tym King James Ist Anglii sponsorem wersji James King of the Bible, King George Ist, II i III, Edward Ist, II i III, Queen Victoria, Edward VII, George V i VI, Queen Elizabeth II, książę Karol i potomstwa Elżbiety, Annę, Andrzeja i Edwarda, książąt Williama i Harry’ego z „małżeństwa Charles” do księżnej Diany; Prezydenci Stanów Zjednoczonych, George Washington, John Adams, John Quincy Adams, Thomas Jefferson, Franklin Delano Roosevelt i George Bush są nazwane na wykresach jako aspekty tej linii krwi, była przekazywana do 2000 roku na prezydenta USA ulubiony, George W. Bush Jr, a jego brat Jeb Bush, gubernator Florydy.

Jeśli go dostatecznie głęboko w badaniach genealogicznych, dowiesz się, że * ALL * prezydentów są z tej krwi. Rodowód źródła, takie jak New England Historyczne Towarzystwo Genealogiczne i Burkes Par wykazały, że 33 z 44 prezydentów Clintona są związane z Karola i 19 są powiązane z Anglii Edward III, obaj są z tej krwi. Rzecznik Burkes Par, Biblia genealogii królewskich i arystokratycznych, z siedzibą w Londynie, powiedział, że * każdy * Wybory prezydenckie od czasu, w tym George Washington w 1789 roku, zdobył kandydat z „genów najbardziej królewskie. Teraz możemy zobaczyć, jak i dlaczego. Stany Zjednoczone prezydenci nie są wybrani przez głosowanie – Są oni wybierani przez Bloodline * *.

Ta sama linia krwi zawiera także klucz szkockich rodzin, jak Lords of Galloway i Comyns, Marie-Louise Austrii, żona Napoleona Bonaparte, cesarz Wilhelm II, król Niemiec, w czasie pierwszej wojny światowej i Maksymiliana, habsburskiego cesarza Meksyku, który zmarł w 1867 roku. On i tak dalej w kolejnych krajach.

Ta linia krwi łączy się w życiu każdej rodziny królewskiej w Europie, w tym król Hiszpanii Juan Carlos i holenderski, szwedzki i duński linii królewskiej. A to tylko jeden z gadów Bloodlines i tylko niektóre z jego odgałęzienia.

Gady Shape-Shifting & Hosting procesu

A 5th-dimensional gadów pasożyta wejdzie ciała ludzkiego, który jest otwarty na inwazję, przekształcając ciało „host”. Więcej Dostęp do gadów może zyskać na umysł i ciało człowieka przyjmującego, tym bardziej będzie on w stanie zmienić strukturę molekularną ludzkiego ciała, do tego stopnia, że pasożyt będą mogli w pewnych okresach do kształtu-shift żywiciela ludzkiego w jego gadów formy, przyswajania i spożywania hosta, od wewnątrz na zewnątrz, dopóki nie zostanie w pełni zintegrowana z gadów pasożyta w dziedzinie energii. Wtedy będzie podjąć lub projektu 3rd-wymiarowego charakteru, czy podstawowa forma człowieka przyjmującego, a tym samym skutecznie ukrywa swoją prawdziwą tożsamość.

Nie będzie ogromny chaos na całym świecie, jeśli zasłona oszustwo zostało zniesione, a częstotliwość drgań gadów pasożytów zmieniony, tak aby masa mogła zobaczyć, jak wiele reptilians z 5th Dimension są na wysokich stanowiskach władzy na Ziemi!

Wiele osób twierdzi, że widział ludzi przekształcić gadów i przejść z powrotem w ich oczach. Dwóch prezenterów telewizyjnych właśnie takie doświadczenia podczas przesłuchania mężczyzna, który był za globalne centralizacji władzy, znany jako New World Order. Po żywej rozmowy, mężczyzna prezenter powiedział do swojego kolegi, że doznał amazing wzroku podczas rozmowy. Widział jego twarz przekształcić jaszczurki jak stworzenie, a następnie powrócić do człowieka. Jego kobieta prezenterka człowiek był zdumiony, ponieważ widziała respondent ręce kolei gadów.

Mężczyzna prezenter poinformował mnie o doświadczenie przyjaciel policjant jednocześnie rutynowej wizyty w biurowcu w Aurora (niedaleko Denver), Colorado. Policjant powiedział do zarządu jednej z firm na parterze ekstremalnych charakter bezpieczeństwa w budynku. Powiedziała mu, że powinien on wyglądać na wyższych piętrach, jakby chciał się dowiedzieć, jak to było naprawdę szerokie. Przypomniała również do dźwigu, który udał się tylko do niektórych pięter w górę budynku. Ponieważ nadal rozmawiać, powiedziała mu coś widziała kilka tygodni wcześniej. Wyciąg miał otwarte i bardzo dziwny rysunek wyszedł. Był biały do punktu albinos jest, ale nie miał twarzy w kształcie jaszczurki i uczniowie Jego oczy były pionowe jak gad’s. To jaszczurki jak postać nie wyszedł z windy i na „oficjalne szuka” samochodów czekają na zewnątrz. Policjant był tak zaintrygowany, że postanowił sprawdzić na przedsiębiorstwa na początku budynek był przez wyciąg tajemnicy. Odkrył, że były one frontach Wszystko dla Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA).

Są to doświadczenia Cathy O’Brien, sterowane myślą niewolnikiem rząd Stanów Zjednoczonych od ponad 25 lat, którego szczegóły w książce „Trance Formation of America”. Była seksualnie w dzieciństwie, jak i dorosłych przez strumień sławnych ludzi. Wśród nich były Prezydenci Stanów Zjednoczonych Gerald Ford, Bill Clinton i George Bush, ważnym graczem w Bractwie. To był Bush, pedofila i seryjnego mordercy, który regularnie łamane i zgwałcona córka Cathy’s Kelly O’Brien, jak małe dziecko, przed jej matki odważnych narażenia tych zdumiewające wydarzenia przymusowej na celu usunięcie Kelly z programem kontroli umysłu, znany jako „Project Monarch „.

Cathy pisze w „Trance Formation of America”, jak George Bush siedział przed nią w swoim biurze w Waszyngtonie, kiedy otworzył książkę na stronę przedstawiającą „Lizard jak kosmici z daleka, głębokie miejsce przestrzeni. ” Bush twierdził, że jest to obce i pojawiły się przed oczyma do przekształcenia „jak kameleon” w gadów. Cathy wierzyli, że pewnego rodzaju hologram został aktywowany do osiągnięcia tego celu. Z jej ustaleń w czasie, to łatwo zrozumieć, dlaczego ona zracjonalizować swoje doświadczenia w ten sposób. Prawda jest zbyt fantastyczne zrozumieć, aż zostanie wyświetlona gromadzeniu dowodów.

Nie ma wątpliwości, że obce programy oparte na myśli są częścią tych projektów kontroli umysłu i całej sceny pozaziemskie UFO jest drastycznie manipulować, nie tylko poprzez filmy hollywoodzkie, które mają kształtować krąg.

Cathy says in her book that George Lucas, the producer of Star Wars, is an operative with NASA and the National Security Agency (NSA), which is the parent or governing body of the CIA.

Given the evidence presented by so many other people, I don’t believe that what Bush said and Cathy saw was just a mind control program. I think that he was revealing that a reptilian race from another dimension has been controlling this planet for thousands of years.

The president of Mexico in the 1980s, Miguel DeLa Madrid, also used Cathy in her mind-controlled state. She said that he told her the legend of the Iguana and explained that lizard-like extraterrestrials had descended upon the Mayans in Mexico. The Mayan pyramids, their advanced astronomical technology and the sacrifice of virgins, was inspired by lizard-like aliens, he told her. He added that these reptilians interbred with the Mayans to produce a form of life they could inhabit. De La Madrid told Cathy that these reptile-human bloodlines could fluctuate between a human and iguana appearance through chameleon-like abilities – „a perfect vehicle for transforming into world leaders”, he said.

De la Madrid claimed to have Mayan-lizard ancestry in his blood, which allowed him to transform back to an iguana at will. He then changed before her eyes, as Bush had, and appeared to have a lizard-like tongue and eyes. Cathy understandably believed this to be another holographic projection, but was it? Or was De La Madrid saying something very close to the truth?

This theme of being like a chameleon is merely another term for ‚shape-shifting’, a theme you find throughout the ancient world and among open minded people, in the modern one too. Shape-shifting is the ability to use your mind to project another physical image for people to see. Everything is energy, vibrating at different speeds. If you can use your mind to re-vibrate that energy to a different resonance, you can appear in any form you choose. Many witnesses have described how the so-called ‚Men in Black’ materialize and dematerialize when they threaten people who are communicating information about extraterrestrials and UFOs. They can do this because they are inter-dimensional beings who can appear in any form. This is the main reason for the obsession with inter-breeding among the elite bloodline families. They are seeking to maintain a genetic structure which allows them to move between dimensions and shape-shift between a human and reptilian appearance. Once the genetic structure falls too far from it’s reptilian origin, they can’t shape-shift in this way.

Hunter S. Thompson, in his book „Fear And Loathing In Las Vegas”, describes seeing reptiles while under the influence of heroin, and people who tripped on LSD in the 1960s to alter their minds would see some people as humans, others as humanoid lizards, and still others as reptiles. After this manifestation happened on a regular basis, people began to realize that what they were seeing were not hallucinations, but the vibratory veils lifting, which allowed them to see beyond the physical, to the hidden reptilian forces that were controlling certain people.

In these moments, the same people always had lizard features and the same people always looked human. They never switched. He also began to observe that those around him who appeared lizard-like in his altered state always seemed to react the same to movies, television programs, etc. We used to laugh and say ‚here come the lizards’, he told me. He believed there was a ‚morphogenetic field’, which transmitted to the DNA of the lizard people and aligned the cell structure to the reptilian genetic blueprint. The more reptilian genes a person carries, the easier it is for this communication, or rather control, to take place. And the ones with the cell structure most aligned to the reptilian blueprint are the Elite families that rule the world to this day. It is not without reason that Diana, Princess of Wales, used to call the Windsors the ‚Lizards’ and the ‚Reptiles’. She would often tell others close to her that in all seriousness: „They’re not human”.

Most of the people in positions of power appear to be reptiles, but there were others who were still human, and these people were „overshadowed and controlled” by a reptile, but they weren’t actually reptiles. We could call this ‚being possessed’. This is an important distinction.

There are the ‚full-bloods’ who are reptilians, using an apparent human form to hide their true nature, and the ‚hybrids’, the reptile-human crossbreed bloodlines, who are possessed by the reptilians from the fourth dimension. A third type are the reptilians who directly manifest in this dimension, but can’t hold that state indefinitely. Some of the ‚Men in Black’ are examples of this.

Many of the possessed people will have no idea that this is so, but their thoughts are the reptilians’ thoughts and they act in ways that advance the reptilian agenda, without realizing the background to how and why they are being used. Leading Brotherhood families like the Rothschilds and the Windsors are full-blooded reptilians, wearing human physical bodies like an overcoat, in the full knowledge of who they are, as well as the agenda they are seeking to implement.

In an altered state of consciousness, Hillary Clinton appeared as a reptile, while her husband, former president Bill Clinton, did not. He is only overshadowed and being controlled by one. This is interesting, because Hillary Clinton is actually much higher up in the hierarchy than Bill, who, while of a crossbreed bloodline, is a pawn in the game, to be used and discarded as necessary. It is not always the most powerful people who are placed in what appears to be the most powerful jobs. Często nie są. They are the string-pullers of those who „appear” to have the power.

There is another key difference between the full-bloods and the crossbreeds. Everything is created by sound. When you think or feel, you emit a wave of energy which changes the energy around you to resonate at that same vibratory level. That wave is actually a sound, broadcasting beyond the range of human hearing. Form cannot exist without sound.

As you can see in a fantastic series of videos called Cymatics, it is sound which turns matter into form. In the videos, sand and other particles are placed on a metal plate and vibrated by different sounds, which rearrange the sand into amazing, often geometric patterns. With each change of sound, the patterns change accordingly. Go back to the original sound and the original pattern returns immediately.

It is like the waves that form the concentric circles of the planetary orbits around the Sun. The solar system is also the creation of sound. Everything is. In the beginning was the word and the word was … dźwięku. In the Cymatics videos, you see particles form into mini planets, solar systems, and galaxies – just through sound vibrations. Sound is also a wonderful form of healing, because by resonating the body and its organs at their proper vibration, they can be healed. Illness is disease, the disharmony of the natural vibrational state of the body and because our thoughts and emotions are actually sound waves, our imbalanced thoughts and emotions disrupt the vibrational harmony and therefore lead to disease. This is how emotional stress causes illness. It is so simple.

Anyway, another incredible example of all this in the Cymatics videos is seeing almost human-like figures forming from the particles when certain sounds are emitted. Our bodies are also the result of sound resonating energy into form and if our minds are powerful enough to change the sound range of the body, it moves into another form or disappears from this dimension altogether. This is what is called shape-shifting. It is not a miracle. It is science, the natural laws of creation. The full-blood reptilians of the lower fourth dimension can therefore make their ‚human’ physical form disappear and bring forward their reptilian level of existence. They shape-shift. To us in this dimension, they „appear” as human, but it’s just a vibrational overcoat.

On July 20th 1988, a number of people in Bishopsville, South Carolina said they were terrorized by a „seven foot tall lizard man that had no hair, eyebrows or lips; three fingers on each hand and large slanted eyes that glowed red in colour”. There were five sightings of this „lizard-man” and the story was reported in the Los Angeles Times and the Herald Examiner.

The infiltration has gone so deep that there is nothing we can do. Let us not get into illusions that they can still be stopped. So if they can’t be stopped, why waste time discussing Reptoids? Well, study of Reptoids can give us a true history of the earth. It can give us the mystery of life and the secret of the soul, through the study of soul matrix and its manipulation, which the reptoids are experts at doing. It can give us access to the knowledge of technologies of lost civilizations, in which the reptoids are heir to, such as the anti-gravity saucers. The reptoids don’t mind our learning their knowledge. Their control of earth is so good that they do not fear any uprising. They also do not fear aliens who want to rescue humans. Humans for them are violent hybrid failures who have too many violent genes and repressed emotions. That is why aliens from other universes who have bad karma, reincarnate on earth to „serve their sentence”. Many of us are such convicts. So while here on earth, let us learn the lessons of sympathy and love and study reptoid science, which is really quite interesting. The word reptoid is derived from the words REPTilian humanOIDS (REPTOIDS). The Dracos are their high officers in command.

Reptilian Shape-Shifting Specifics

The shape-shifting process is most likely initiated at a genetic or cellular level and the body’s molecular and atomic consistency could shift from the inside out. After the process is triggered, the vibrational energy that binds together the molecules, releases or „unbinds”, and reshapes the molecules to a genetically encoded form or „template” that is embedded deep within the animal gene itself. Legends from around the world, in which animal shape-shifting has been witnessed by shamans and aboriginal tribes, such as in Native American Indian folklore, have some basis in fact.

Reptiles, such as Chameleons, are very efficient at changing their colors to evade a pursuer. Although this is not shape shifting, it clearly demonstrates that the physical body of an animal can change if the „flight or fight” mode kicks in and inherently triggers the change that is required for survival. The visual system of the animal probably plays an important function during the seconds preceding the shift, due to the animals ability to reproduce the surrounding environment color frequency within their own pigmentation.

In some cases, the actual patterns of colors are duplicated as well. This is an amazing ability that is shared by many of the reptilian species around the planet. To imagine that this is a inherent ability that may have been passed down through the evolutionary genetic ladder to the reptilian humanoid is worthy of serious consideration. This is true, especially when one ponders upon the question as to whether or not the color shifting skill had enough time, over millions of years, to evolve its ability to effectively change the atomic structure as well.

Can Crossbreeds Do The Same Thing?

If a humanoid reptilian crossbreed has a strong genetic connection to the reptilian within him or her self, then it may be possible for the cascading trans-form-at-ion process to occur by either accidental or purposeful (by deep meditation, for example) means. Does this mean that they are evil, just because they may be able to shape-shift? Oczywiście nie. It just means they may be quite physically different. I have seen some human faces shape-shift during episodes of rage or excitement, but we call that „being human.”

The fact that some lizards can detach their tail, leaving it in full motion behind them to distract a prey from further pursuit, is an absolutely amazing feat to witness. What causes the detachment, I do not know. Since there is no blood involved, one wonders about structural fracturing, without associated trauma. Do the cells themselves split to allow separation? Even more astounding is the limb regeneration ability that appears to be somewhat unique to the reptilian species. These two physical traits are vital clues to the shape-shifting ability that some reptilian humanoids and crossbreeds are reported to have.

We must remember that EVERYTHING that we understand as being solid are merely atoms spinning at a high rate of speed and EVERY atom is 99.9 % EMPTY space. We perceive it all as motionless, because the human brain cannot process the optical information fast enough to recognize its true „in-motion” state. If the binding „thought-form” frequency of the host being shifts, then the atoms follow.

In Between Worlds

The reptilian and other entities that are manipulating our world by possessing „human” bodies operate in frequencies between the Third and Fourth densities. These densities are referred to as „hidden spaces and planes unknown to man” in the ancient Emerald Tablets. This are is also referred to as „the lower fourth dimension”.

It is from here that they police our vibrational prison – the Matrix – and seek to addict and restrict us to the dense physical senses. This world was once far less dense than it is today and the „fall” down in the frequencies, caused by the manipulation of incarnate consciousness and DNA infiltration, has made it so much more difficult to maintain a multi-dimensional connection while in physical form. We are now in a cycle of change when the vibration of this world will be raised out of dense physicality and returned to where it once was. In doing so, the reptilians’ ability to manipulate our physical forms will be removed and that is why they are in such a panic at this time to prevent this shift from opening the „vibrational prison door”, so to speak.

The reptilians and other manipulating entities exist only just outside the frequency range of our physical senses. Their own physical form has broken down and they can no longer reproduce. Thus, they have sought to infiltrate human form and so use that to exist and control in this dimension. They chose the Earth for this infiltration because it most resembles in vibration the locations from which they originate.

These reptilians are addicted to the dense physical „world” and the sensations it offers and they have no desire to advance higher. Their aim is to prevent the Earth and humanity in general from making the shift from dense physical prison into multi-dimensional paradise.

This dense physical world is caught in a manufactured „time loop”, in which „time” is a circle, constantly repeating itself. Note that one of the ancient symbols for „infinity” is the snake swallowing its own tail. The pentagram or five-pointed star is also symbolic of this unbroken „time cycle”, or vibrational prison.

The period we are now experiencing has, therefore, been played out before. We are just at that point again in the repeating circle or cycle, like a rat running on one of those wheels in a cage. No matter how fast it runs, it keeps covering the same ground. What we need to do is break the „time” circle and thus the prison. We are now in that part of the circle that is most vulnerable to this because of the vibrational changes taking place in this part of the Universe and that is why the control of humans has tightened so rapidly in this period. The reptilians are doing everything they possibly can to defend their prison from the awakening of their „inmates”. The micro-chip is crucial to that.

Genetic Corruption

These reptilians and their allies have corrupted Earth DNA with their own and this genetic infiltration lies dormant until it is activated by the vibrational fields generated by the Illuminati secret society rituals, and others in the public eye like the carefully designed coronations and „official ceremonies” of many kinds, including even the UK State Opening of Parliament and certainly those of the various religions.

This activation is now also being inflicted upon the general population through technology on Earth, as well as in space. The cloning program is there to develop designer bodies for the reptilians of the „in between world” that would not require the overpowering of an already incarnate consciousness.

Once activated, the DNA opens the body to possession by these reptilians and other beings, and this is what is happening, for example, to Freemasons in the rituals that most of them deliver in parrot fashion, while having no idea of their vibrational significance. This is why the Illuminati are so obsessed with knowing a person’s bloodline. They know which bloodlines have the potential for this activation and possession and which ones do not.

The Mormon Church genealogical data base and now the DNA data banks are designed to identify those with the bloodline. These are the people who are given jobs and roles that serve the Illuminati agenda, while most of them have no idea what is really going on and what they are being used for. Their DNA is then activated and they go through a „change of character” (a phrase I have heard so many times in relation to such people once they advance in the system) and a very different consciousness takes over their mental and emotional processes.

Each new generation of the Illuminati bloodline families is exposed to the appropriate ritual to activate their possession by the reptilian entities and so the cycle continues.

Apparently, this DNA infiltration is known within the inner circles of the British royal family as the „family disease”. They are actually in fear of it, because they know that once it is activated, they will be taken over. But of course they are caught in a world of constant ritual and ceremony designed specifically to activate their possession. Without the ritual they cannot be the royal family, but with the ritual, they are activated and possessed. The thought and emotional processes of the UK’s Queen Mother are not those of Elizabeth Bowes-Lyon , the little girl officially born into that body. They are controlled by the reptilian entity, or entities, which possessed her after her hybrid DNA activation.

Lawyer’s Secret Oath Fake Alien Invasion FEMA & Martial Law Israeli Mossad Spies

Money System Fraud Are You Brainwashed? Genetic Engineering Mount Weather

Who Controls America? The Secret War Digital TV Conversion About Puerto Rico

Social Security Fraud Microsoft illuminati Reptilian Bloodlines The Photon Belt

Vaccination Tyranny HAARP Threat The Cosmic Conflict Georgia Guidestones

You Are A Machine! Jesuits Black Pope Privacy Eradicated The Crown Temple

The Tavistock Institute Anunnaki Race Laptop KeyLogger The Montauk Project

If you believe that you could be an alien contactee, or abductee, click
on my banner to request a reading. Using basic regression techniques
I will enable you to recall the experience. Fill out the session request
form for a private Psychic Session. Mention the banner to save $50.00.

hardtruthforum@gmail.com
Copyright © 2002-2010 Hard Truth

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

9 myśli w temacie “Gady Bloodlines (reptalian & rząd cieni)

 1. Thank you for sharing your info. I truly
  appreciate your efforts and I am waiting for your further write ups thanks
  once again.

  Posted by buy moringa | Czerwiec 26, 2012, 8:08 pm
 2. If some one wishes to be updated with most up-to-date technologies then he
  must be go to see this web page and be up to date all the
  time.

  Posted by unconscious mind theory | Czerwiec 19, 2013, 7:37 pm
 3. If so, you may could take advantage of learning concerning the new, high quality coffee brewers available today.

  It is due to this that folks are always within the search for the top home coffee maker
  out there. In comparison with regular coffee-pots, there really is
  not much difference.

  Posted by Garry | Wrzesień 20, 2013, 5:34 pm
 4. Excellent blog here! Also your site loads up very fast!
  What host are you using? Can I get your affiliate link to your host?
  I wish my web site loaded up as quickly as yours lol

  Posted by web hosting discount | Styczeń 18, 2014, 11:40 pm
 5. It’s remarkable to go to see this site and reading the views
  of all colleagues about this article, while I am also keen
  of getting know-how.

  Posted by keylogger freeware | Maj 29, 2014, 1:32 am

Trackbacks/Pingbacks

 1. Pingback: Real Estate Investment Secrets - Luty 7, 2010

 2. Pingback: Does a Person With Royal Bloodlines Perceive the World Differently? - Luty 8, 2010

 3. Pingback: Gady Bloodlines (reptalian & rząd cieni) « Grawitacja44 « czasopisma pornograficzne - Maj 4, 2010

 4. Pingback: Bloodlines koligacje : Jaruzelski jest spokrewniony z dwoma kandydatami « Grawitacja44 - Maj 12, 2010

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: