//
you're reading...
GALERIE, TEKSTY

Rezonans Schumanna i Photon Belt


(G-E translator)

Ziemia powoli przechodzącą przez Photon Belt, który jest spowolnienie jego obrotów. W tym samym czasie, jest zwiększenie częstotliwości rezonansowej Earth (Schumann Resonance). Rezonans Ziemi zostały 7,83 Hz (Hz = „Hertz”, która jest definiowana jako jednostka częstotliwości zmian w stanie lub cyklu fali dźwiękowej, prądem zmiennym, lub innych cyklicznych fali jeden cykl na sekundę) dla tysięcy lat. Od 1980 r. wzrósł do ponad 12 Hz. Oznacza to, że 16 godzin teraz równać się 24-godzinny dzień pracy.

Rezonans Schumanna

Rezonans Schumanna jest nazwa częstotliwość rezonansu między skorupy ziemskiej i jonosfery (region atmosfery ziemskiej składająca się z kilku warstw zjonizowanych, że rozciąga się od 50 do 250 mil nad powierzchnię Ziemi).

Podstawowej (najsilniejszy) częstotliwość Schumanna jest 7,83 Hz. Inne to: 11, 12, 14, 20, 26, 33, 39 i 45 Hz. Głównym odpowiada częstotliwości fal mózgowych alfa. Fal alfa odpowiadających meditative transie lub snu. Innych częstotliwości Schumanna wszystkie odpowiadają Beta fal. Fale Beta odpowiada zwykłej świadomości na jawie.

Schumann zmiany częstotliwości w czasie i iść w górę iw dół, w cyklach. Teraz, gdy są wyższe niż kiedykolwiek zmierzona przed. Są one około 11 Hz dla częstotliwości podstawowej. Jest to dość niezwykłe There’s a big argument w środowisku naukowym na temat, co to oznacza dla gatunków żyjących na Ziemi, jak również klimat i historii samej Ziemi.

Co to jest rezonans Schumanna?

Ziemia zachowuje się jak ogromny obwód elektryczny. Atmosfera jest rzeczywiście słabym przewodnikiem i gdyby nie było źródeł opłat, istniejącego ładunku elektrycznego będą rozproszone w odległości około 10 minut.

Nie ma wgłębienia określone przez powierzchnię Ziemi i wewnętrznej krawędzi jonosfery. Potencjalne napięcia wynosi 200.000 Volt. W każdej chwili istnieje około 1000 piorun burz na całym świecie. Każda burza produkuje ,5 1 Ampere i te łącznie zapewniają pomiaru przepływu prądu w jamie elektromagnetyczne Ziemi.

Schumann są rezonanse quasi-stałego fale elektromagnetyczne, które istnieją w tej jamie. Podobnie jak fale na wiosnę, nie są obecni przez cały czas, ale musi być podniecony, aby być przestrzegane. Nie są one spowodowane przez coś wewnątrz Ziemi, jej skorupy lub jej rdzenia.

Wydają się być związane z aktywnością elektryczną w atmosferze, szczególnie w okresach intensywnych wyładowań atmosferycznych. Występują one w wielu częstotliwościach od 6 do 50 cykli na sekundę, w szczególności 7.8, 11, 12, 14, 20, 26, 33, 39 i 45 Hz z codzienną zmianę o + / – 0,5 Hz. Tak długo, jak właściwości elektromagnetyczne, jamy Ziemi pozostaje mniej więcej taki sam, te częstotliwości pozostają takie same.

Schumann Resonance były 7,8 cykli od tysięcy lat, ale rośnie stale od 1980 roku. Istnieją pewne zmiany ze względu na cykl słoneczny plam słonecznych, ponieważ zmiany na Ziemi jonosfery w odpowiedzi na 11-letniego cyklu aktywności słonecznej.

Ziemi Rising Base Frequency

Częstotliwości Ziemi bazy w tle, czyli „serca” (zwany rezonans Schumanna, czy SR) wzrasta dramatycznie. Choć różni się wśród regionów geograficznych, przez dziesiątki lat ogólnego pomiaru wynosiła 7,8 Hz (cykli na sekundę). To był kiedyś uważany za stały. Global Military Communications opracowane na tej częstotliwości.

Najnowsze raporty ustawić kurs na ponad 11 cykli na sekundę – i wspinaczki.

Wskaźnik wynosi około 12 cykli na sekundę, w chwili obecnej. Pociąg zatrzymuje się na 13 cykli.

Po zatrzymaniu Ziemi i jej rotację i częstotliwości rezonansowej osiągnąć 13 cykli na sekundę, będziemy się temu, co nazywa się „punktu zero” pola magnetycznego.

„Punktu zero” (lub Shift of the Ages), zostały przewidziane przez starożytnych ludów od tysięcy lat. Dokonano wielu zmian w tym taki, który zawsze odbywa się co 13.000 lat w każdej połowie 26000 roku „Procesja Equinox”. „Punktu zero” (lub klapka z biegunów magnetycznych) prawdopodobnie nastąpi w ciągu najbliższych kilku lat.

Czas pokaże się przyspieszyć, jak podchodzimy do „punktu zero”. 24-godzinny dzień pracy będzie wydają się być o 16 godziny lub mniej.

Mówi się, że po „punktu zero”, słońce wzejdzie na zachodzie i ustawić na wschodzie (w przybliżeniu). Ostatnie wystąpienia tej zmiany nie zostały zapisane i znaleźć w starożytnych zapisów. Ziemia zostanie zatrzymany. W 2 lub 3 dni, rozpocznie zwrotnym ponownie, ale w przeciwnym kierunku. To spowoduje odwrócenie pola magnetycznego wokół Ziemi i tak dalej.

Ziemi Spadek natężenia pola magnetycznego

Według profesora Bannerjee z University of New Mexico, siły przyciągania ziemskiego pola stracił nawet połowę jego natężenie w ciągu ostatnich 4000 roku.

Ponieważ poprzednik magnetycznego polarnych odwrócenia jest to natężenie pola, wielu wierzy, że inny zwrot jest należny. Ponieważ takie cykliczne zmiany są związane z odwrócenia, geologicznych zapisu magnetycznego Ziemi wskazuje również odwrócenie wcześniejszych znaków głównych zmian w historii Ziemi.

Zmiany w Ziemi wpływa na nasze postrzeganie czasu, snu, relacji i nasza zdolność do regulowania naszego układu odpornościowego. Ciało ludzkie staje się również bardziej wrażliwe na skutek drgań sprowadzonego z Photon Belt.

Te zmiany mają miejsce teraz.

Photon Belt

Photon Belt

Zespół Photon (lub taśmy) została odkryta w przestrzeni kosmicznej w 1961 r. za pomocą satelitarnych ur. instrumentów. Ziemia jest teraz stopniowo przemieszczających się Plejady – Seven Sisters – szacuje się 440 lat świetlnych stąd. Ta grupa gwiazd jest na podstawie mitologii w wielu krajach.

Około początku lat 1980, ogłoszenie radiowe w Stanach Zjednoczonych został złożony, że nasz Układ Słoneczny był w rzeczywistości będzie kolidować z „Chmura elektromagnetycznych” w niezbyt odległej przyszłości. Jednak to niezwykle ważne stwierdzenie znaczenie astronomiczne i historyczne, wyrażające się w zwykły sposób nieformalny i obojętni, jakby większego znaczenia. Follow-up dane zostały stłumione, a inny coverup rządu został opracowany na typowe celu wykorzystania naturalnych zdarzeń kamuflaż wymyślony chaos.

Co to jest złoty elektromagnetyczne Chmura, czasami określane jako Radiant Złota Nebula przez kosmitów? Jego nazwa jest bardziej uniwersalny zwany „pas fotonów”, składający się z wielu zespołów, oraz spotkanie z tego pasa jest rozpoznawany przez kosmitów jako o wielkim znaczeniu duchowym.

Tak, posuwamy się do strefy w przestrzeni, która jest zespołem energii fotonów (stąd fotonów określenie „pas”). Nasze ruchy star w tym przedziale około 2.000 lat i w tym wydarzeniu dzieje o co 11.000 lat. Ostatni raz byliśmy w stronę Atlantis. 11000 th roku z taśmy fotonów jest często określane jako Galactic Night. Nasz system gwiazda 8. gwiazdkowe w Pleiadian grupy gwiazd. Nasza gwiazda środowisk Alcyone star, podobnie jak inne Pleiadian gwiazdki. Alcyone jest w pasie fotonu przez cały czas. Inni są obecnie i dla różnych okresów czasu, w zależności od ich orbicie. Doświadczenie mamy na Ziemi, w tej chwili jest niezwykle cenny dla zakresu poruszania się między wymiarami, co się dzieje jak przenieść do i taśmy fotonów. Miliony dusz próbują dostać się do organizmu w tym jeździć.

Zmierzamy do pasa fotonów teraz i będzie w pełni w nim do 2012 roku. W pasie fotonów, ściany między różnymi płaszczyznami będzie coraz bardziej cienka – lub nieistniejące.

Jedną z rzeczy, które się stało, jak przejdziemy do pasa fotonów jest to, że mamy do kapitana 4th Dimension i zintegrować go z tej planety. Przejście do i taśmy foton charakteryzuje się radykalnej zmiany pogody i ziemi. Zjawisko to będzie particulaly interesująca 4. świata wymiarowej zacznie się wytrącać w naszej rzeczywistości 3-gie wymiarowej.

The 4th Dimension jest spolaryzowana, podobnie jak 3-ci wymiaru, co oznacza, że ludzie w 4 wymiar mają również własne programy, a także – z pomocą i błogosławieństwem wręcz ingerencji w naszym rozwoju duchowym. Nasz stan świadomości jest najważniejsze jak będziemy współdziałać z Photon Belt.

1-cia wymiar – królestwo mineralne
świadomości rezonans matki ziemi – dostępny przez kryształy.

2-ga wymiar – królestwo roślin
Świadomość uczuć matki ziemi – dostęp poprzez komunikację z roślin.

3-cia wymiar – czas i przestrzeń
świadomości liniowego czasu opanowania przez „tu jest teraz” – spolaryzowanego na pozytywne i negatywne.

4th Dimension – niefizyczne Brytania przewodników i aniołów
świadomości dostępne w ramach komunikacji ze Duch i anioły – spolaryzowanego na pozytywne i negatywne.

5th Dimension – kosmiczne cykle i wzory
świadomości, choć dostęp do wiedzy na temat głównych cyklach kosmicznych i wzorów.

6-gi wymiar – świadomość uroczyste wzorców
kręgów zbożowych, ryty i symbole za zadanie wzbudzić pewne wzorce świadomości w nas.

7-sze wymiar – świadomość jedności
Drzwi do wyższych wymiarów. Poświęcona pracy jest tu znaleźć i połączyć się z naszym bratniej duszy.

Raz w pasie fotonów, będziemy mieli dostęp do wszystkich tych wymiarów świadomości.

Pas fotonu nie istnieje bez przyczyny. Jej celem jest działanie jako główny regulator do galaktyki zmian, koordynując swoje ruchy z naturalnego cyklu energetycznego od wewnątrz jądra galaktycznego. W regularnych odstępach czasu jego podstawowych spews dalej ogromne, bardzo intensywne fala energii, która jest przechwytywane i przekształcona przez pas fotonów.

Gdy wymagane, ta energia może powodować nova gwiazd, planet, aby zmienić ich orbity, czy nawet ich charakteru – ich zawartość atmosferycznego – i stają się suche, półpustynne lub planety wody. W konsekwencji każda galaktyki Boży plan skrupulatnie wykonuje rozprzestrzeniania życia fizycznego oraz jej ewolucji. Wszystko dzieje się w stworzeniu według świętego edykty jej szczególnego planu Bożego, który galaktyki Duchowej Hierarchii pilnuje. Aby to osiągnąć, raj niezliczonych form Zamówienia, rad i Administracji.

Pas fotonów reguluje te fale, poruszanie się na wzorce, które są ustanowione, jak jądra galaktycznego działa. W naszym konkretnym przypadku, Milky Way Galaxy działa w około 13000 i 26000 cyklach trzyletnich. Stąd pasa fotonów obraca się wokół rdzenia w zależności od tego wzorca. Każda emisja galaktyki energii rdzenia waha się w intensywności i strukturze rozproszenia, ponieważ musi ono wpływ na każdy punkt galaktyki w określony sposób.

Energia ta pozostawia specjalny wzór, który koduje każdej części galaktyki o charakterystycznym „harmonogram” – to jest sposób każdej gwiazdy, planety, chmury pyłu itp. będą reagować i realizacji części planu Bożego. Każdy aspekt Galaxy posiada także harmonogram jego unikalny rozwijania. Wydarzenia te kształtują charakter fizyczności.

Daj nam zarys mechaniki tego spodziewać spotkanie naszego układu słonecznego z pasem fotonów.

Wszechświat jest organizowane wspólnie przez środek wirów w wiry z „dośrodkowa” (reż. w kierunku centrum) energia – związane z nimi pola elektromagnetyczne – jak wiry na wodzie, w większych wirów (jest to maszyna za miejsca Einsteina czas topologii ogólnej teorii względności). Te zaczął energii powodują naturalne czasoprzestrzeni orbitach – satelitów wokół planet, planet wokół gwiazd, układy słoneczne na innych głównych centrów wir, i tak dalej.

Nasza Ziemia planeta okrąża Słońce raz na rok, ale nasz Układ Słoneczny jako całość także przemierza orbicie w tej części galaktyki w ciągu około 26000 roku. Istnieje wiele innych słoneczne (gwiazdka) systemów w tym cyklicznym ruchu (podobnie jak wiele innych planety krążące wokół Słońca). Plejady, około 440 lat świetlnych od nas, jest częścią tego systemu, aw rzeczywistości naszego układu słonecznego orbit centralne słońce Plejady, Alcyone. Pas fotonów otacza system Plejady. W rzeczywistości składa się z wielu pasm fotonów pochodzących od centrum galaktyki, związane z ramion spiralnych Galaktyki.

Tak więc nasz układ słoneczny, a więc Ziemi, zajmuje około 26.000 roku wrócić do tego samego punktu w tym orbicie. Zdjęcie kilka systemów gwiezdnych masowy orbicie, ale teraz wyobraźcie sobie ogólną ciastko w kształcie obłoku dotyczące zarówno tych na orbicie systemów gwiezdnych. To jest pas fotonów, lub zespół fotonów. Oznacza to, że nasz Układ Słoneczny przechodzi przez pas dwa razy w cyklu 26000 roku (to jest co pół cyklu lub 13000 roku). Grubość chmur fotonów jest taki, że zajmuje to około 2.000 lat dla naszego układu słonecznego, aby przejść przez to, a więc około 11.000 lat pomiędzy każdym spotkaniem z tym pasem (2 x 11.000 + 2 x 2000 = 26000 roku).

Kiedy to się dzieje? Szczególnie źródłem Pleiadian informacje wskazują, że nie dojdzie do tak po roku 2010, i że trudno było do przewidzenia, ponieważ pas oscylujące losowo. Są to w rzeczywistości olbrzymie rozbieżności w przekazywane materiały dotyczące daty niniejszego wystąpienia odkrywczym, od 2010-2012. Inne Pleiadians mówią nam, że nasz Układ Słoneczny odtłuszczonego pasa na kilka dni w roku 1987, potem przez tydzień w roku następnym (1988). Jednak informacje te wskazują również, że Ziemia nie jest w pełni wprowadzić pas fotonów do roku 2012.

Co pasa fotonów polega? Jakie będą jej skutki dla życia na naszej planecie? Pozytywne czy negatywne? Co to jest pas fotonów w celu ewentualnego?

Pas fotonów jest ogromny region przestrzeń, która jest promieniście intensywne promieniowanie elektromagnetyczne w całym spektrum widzialnym i poza nią, w wysokie częstotliwości światła niewidoczne, nawet w tym kilku x-ray spectra. Wspomniano już za pośrednictwem mediów do ogromny wzrost intensywności „niebezpieczny” promieniowania wprowadzanych przez dziury w warstwie ozonowej w niektórych regionach naszej planety.

Mamy za sobą pełne koło i powrót na początku. Jest to opisane w Biblii, w książkach na temat mitologii, przez Nostradamusa, jak również współczesnych naukowców dni. Jeśli Ziemia wchodzi najpierw do PHOTON pasa, na niebie pojawi się w ogniu, ale to się nazywa „zimne światło”, jak nie będzie ciepło.

Jeśli Słońce wchodzi po pierwsze, nie będą natychmiastowe ciemności, które obliczane przez naszą prędkość w przestrzeni kosmicznej, będzie trwać 110 godzin. Interakcji między promieniowania słonecznego i Photon Belt pozwoli na niebie wyglądają tak, jakby to pełne spadających gwiazd. Ponieważ Ziemia wchodzi w ten pas promieniowania, wszystkie cząsteczki będzie podekscytowany. Wszystkie atomy zmieni, to będzie się świecące. NIE będzie stała LIGHT.

Nie może być żadnej ciemności, w ciągu najgłębszych jaskiń, a nie w ciele ludzkim. Szybki rzut oka na Biblii: „Wszystkie gwiazdy spadają z nieba, a niebo będzie więcej …”. Oczekuje się, że ruch obrotowy Ziemi mogą zmniejszyć trochę. Ze względu na zmniejszenie promieniowania słonecznego, temperatura ma się chłodniej i pokrywy lodowej oczekuje się przedłużyć do około 40 stopni szerokości geograficznej na obu półkulach. Twój dokument podręcznikach historii, że co najmniej pięć epoki lodowcowe zostały zarejestrowane, a wydają się ostatnio o 2000 lat. Można zauważyć, że centra komunikacji świecie, stałe satelitów amerykańskich baz i eksperymentalne atrakcje znajdują się w „bezpiecznej strefy”. Zgodnie z projektem lub wypadku? Można jedynie zastanawiać!

Jeżeli formularz pokrywy lodowej w świetle roku, a następnie wzrost promieniowania słonecznego przy opuszczaniu pasa na pewno stopić lód … powodzi. Jeśli nie deszcz w tym czasie światła, to jest zrozumiałe, dlaczego Noe był tak onieśmielony, że pierwszy widok tęczy. Gilgamesz mówi o wielkiej powodzi, ale najwyraźniej o 10.000 lat przed powodzią Noego. Myśleliśmy o naszym świecie i wpływ na pojedyncze osoby, ale co z ludzkości jako całości?

Ta interakcja z pasem fotonów została przekazana w kierowaniu jako Christus. Ponadto wydarzenie to ma być prawdziwa natura wznoszenia lub zachwyt, znany w proroctwach chrześcijaństwa.

Inne spektakularne efekty, niektóre o charakterze przejściowym, powinny jak nasz system Sun przenosi się do pasa fotonów. Ziemia krąży Słońce, dlatego też alternatywnie przed słoncem i tyle go w ruch liniowy do pasa. W związku z tym, czy Ziemia Słońce i planety może wejść pierwszy. Niemożliwe jest przewidzieć, które, ponieważ, jak wspomniano wyżej, pas fotonów jest rozszerzenie i zamawiający losowo. Jeśli Słońce dociera Chmura fotonu przed Ziemi, zostało przepowiedziane, że ciemność będzie wynikał około trzech do pięciu dni. Będzie to oczekuje się ciemno, z prawdopodobnym unieważnieniu elektrycznych źródeł zasilania. Jeśli jednak idzie w ziemi, potem ciemność będzie unikać.

Photon-spotkanie pasa będzie odgrywać znaczącą rolę w (biblijny) Transformacja człowieka. Termin „Christus” wyraża powtórne przyjście Chrystusa. (Chrystus jest stan bycia / świadomości – niektóre ET o nim jako o „urzędzie Chrystusa”. Jezus nie był Chrystus, lecz nie mógł dobrać się do tego stanu.) Nie będzie Rebirthing na Ziemi. Dowiadujemy się będzie podzielić, każda część zachowując jednak całość, tworząc 3-cim (częstotliwość) Ziemia i 4-sze Earth gęstości. To nie będzie postrzegany fizycznie. Planety będą w różnych wymiarach. Jeden będzie się w uniwersum równoległym w stosunku do innych.

Ważne jest, aby wspomnieć, że istnieje kilka poważnych książek z fizyki, które obejmują równoległych teorii wszechświata. Nie ma nic szczególnie dziwne lub nowe na ten temat. Zostało przekazane, że czasem przenieść się na równoległych płaszczyznach wszechświata iz powrotem, które zwykle są niemal identyczne. Kolejny przykład, że zaawansowana cywilizacja istnieje w środku Ziemi, lecz tej konkretnej cywilizacji jest w płaszczyźnie równoległej, która jest osiągana poprzez wpisanie „elektromagnetyczne” korytarze w pobliżu otworów na biegunach, jak również innych określonych regionów.

Prawdopodobnie tylko smutne wydarzenie będzie, że niektóre rodziny będą podzielone przez dobór naturalny duchowe fotonów spotkanie pasa. Niektóre osoby będą iść z bardziej ewoluowały Ziemi, o których mowa w 4-szy gęstości, a inni wybiorą iść z 3-cim Ziemi, co może trwale oddzielne ich rozwój przez kilka tysięcy lat (w rzadkich przypadkach, jeden z członków rodziny bardziej ewoluowały ścieżki może zawiesić ich postępu duchowego czekać na inne).

Photon cyklu pasa jest zsynchronizowany z końcem większej liczby cykli. Na przykład 225 milionów lat (Reptilian cyklu), 26000 roku (precesji równonocy), a 104.000 lat (wybitny ewolucyjny szczyt cztery cykle w 26000 roku), zakończone harmonicznej konwergencji na temat czasu spotkania, 2012. Jest to też, że ten moment zbiega się z wszechświatem osiągając maksymalny punkt ekspansji. Synchronizacja takie węzły się spodziewać otwarcia wymiarowe warstw na napływ nowej energii światła.

Istnieją trzy rodzaje ludzi w naszym kosmosu: cielesne (tak jak my – stałe, człowieka); atmospherean (także stałe do punktu, ale struktura molekularna jest całkiem inna) oraz ethereans (brak masy w ogóle). Kiedy wchodzi Photon Belt, normalny, zdrowy człowiek ma poczucie wstrząs podobny do oddania palcem w gniazdku pod napięciem elektrycznym, a także przekształcenia będzie kompletny – będzie się różnić od cielesnej osoby atmospherean osoby ( ” a wy zmienia się nieśmiertelność bez separacji śmierci w mgnieniu oka „). Teologowie napisane na dużej głębokości w postaci Biblii i twierdzą, że oni mieszkali w tym okresie światła. Niebo i atmosfera była inna i pewnie nigdy nie padał deszcz.

Nostradamus, w jego strofy o końcu świata, jak wiemy, w 1999 r.: „i będzie padał deszcz, nie więcej, ale w 40 roku, wszystko będzie normalnie”. W mitologii aborygenów to powiedział: „Mężczyźni są różne, w jakim są teraz mieliśmy most do gwiazd”. We wszystkich swoich opowiadań, jeśli wypadł z szefem lub starszych, którzy uciekali się do nieba. Tak czynili Grecy. Wydaje się, że podróże kosmiczne są proste w pasie fotonów. Rok 1962 był rokiem, że doszliśmy znajdując się pod wpływem Photon Belt. Rok 1962 był rokiem wielkiej aktywności UFO. Czy spotykamy się w zasięgu podróżników miejsca przy Photon Belt?

Jak pędzić coraz bliżej, będzie bardziej UFO patrzeć na nas, zanim nasze odrodzenie w latach światło? Wydaje się, że to już się dzieje. Erich von Däniken, podczas wizyty w Ameryce Południowej, odkryte plemię z obiektu nadane im przez Sky Ludzie od tysięcy lat temu. Kazano utrzymaniu czystości i „kiedy szumi jak tysiące roje pszczół, wrócimy”. (Zaczęło się nuci cicho w 1978 r.). Kosmiczne budzik ostrzeganie nas do nadejścia światła? Wydaje się, że niektóre cywilizacje mogą zamieszkać na stałe w LIGHT. Kiedy nasz Planet liście tym okresie światła i wraca do 10000 lat ciemności, nie wracają na światło i poczekaj naszego ewentualnego powrotu? Wydaje się prawdopodobne.

Majowie opuścił pośpiesznie wiadomości również ich powrotu, które naukowcy zgadzają się już w najbliższej przyszłości. Rzeźby Rock Around rysunki świat podobny do systemu Alcyone. Pioruny kuliste … zjawisk, o których niewiele wiadomo, czy to może trochę kieszeni Photon Belt? Dla wszystkich badaczy UFO, takie jednostki zawsze wykazują zainteresowanie w instalacjach jądrowych. Co stanie się z reaktora w pasie? Myślę, że nasi naukowcy tak przed siebie. Energia fotonów wydaje się energii w przyszłości. Wiele relacji o UFO zdają się wskazywać, rakiety Photon na jednostkach doświadczalnych „reflektory były powrotem. Raportów na strony wskazują powolny i uciążliwy jednostki, ale w Photon Belt, Myślę, że jednostki w celu natychmiastowego nieograniczony podróży kosmicznych. Ponieważ promieniowanie naszego Słońca będzie modyfikowana przez energia fotonów jest to, dlaczego nasi naukowcy płacą tylko małe wargi usługi rozwój energii słonecznej? Pomyślmy o naszej planety wychodzą światła i ciemność. Mitologia aborygenów mówi „byliśmy wyrzuceni w ciemności i były znacznie boi, więc bogowie dali nam Sun do nas ciepłe i księżyc, aby zobaczyć w nocy”.

Jest zrozumiałe, że wielu ludzi nie przetrwa początkowy wstrząs, jeżeli nie są one przygotowane. Jeśli lód rozciąga się na szerokości geograficznej 40 stopni, że zasadniczo obejmuje około połowy Stany Zjednoczone, większość Europy i Azji. To jest dużo ludzi bez domu.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Jedna myśl w temacie “Rezonans Schumanna i Photon Belt

  1. If the above sounds fantastic, plus it should, you will want to start playing poker online today.
    What is the essence of playing your Xbox 360 once you can’t get beyond a particular stage or level. Mario games, eventually, transferred to being 3D for more fun and 3D effect.

    Posted by cheats for candy crush | Lipiec 17, 2013, 5:23 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: