//
you're reading...
TEKSTY

Co władze Rosji wiedzą o UFO?


Co władze Rosji wiedzą o UFO?

Opowieści o UFO napływają z całego świata. Rosja, a szczególnie jej północne, zalesione tereny, nie jest wyjątkiem. Wciąż widuje się tam jakieś nieznane obiekty i dochodzi do tajemniczych katastrof. Co na to rosyjskie władze? Serwis AllNewsWeb doniósł, że pod koniec 2009 roku doszło do katastrofy UFO na północy Federacji Rosyjskiej.17 października wieczorem mieszkańcy wielu miast i wsi w Republice Komi zobaczyli przelatujący na niebie ognisty obiekt, a po chwili usłyszeli potężny huk. Odgłos wywołany uderzeniem obiektu w ziemię był słyszany nawet w odległości ponad 150 km od epicentrum zdarzenia.Przedstawiciel władz w Syktywkarze, stolicy republiki, złożyły w tej sprawie oświadczenie, zaprzeczając, że doszło do jakiejkolwiek katastrofy. W rachubę wchodzić mogło ewentualne uderzenie meteoru, ale na ten temat rosyjscy naukowcy nie mieli nic do powiedzenia.W tym regionie nie doszło do eksplozji żadnej rakiety kosmicznej lub wojskowej, nie spadł też żaden satelita – stwierdził w wypowiedzi dla rosyjskich mediów Anatolij Njukin, szef miejscowego biura obrony cywilnej.Wśród miejscowej ludności, stanowiącej zaledwie 20 proc. ponad milionowej populacji republiki, krąży jednak wiele informacji na temat niezwykłego zajścia. Według mieszkańców Republiki Komi, obiekt wyglądający jak ogromna świetlista kula przeleciał w sobotę, 17 października, nad wieloma wsiami i osadami. Po pewnym czasie obiekt ten zmienił barwę na płomienistą i przerwał lot uderzając w ziemię w niezasiedlonym rejonie porośniętym lasami.Rosyjscy ufolodzy przypomnieli przy okazji tej domniemanej katastrofy UFO o legendach opowiadanych przez rdzennych mieszkańców Komi. Wiele tamtejszych tradycyjnych opowieści mówi o przybyszach z nieba. Takie relacje dotyczą też występujących tylko w tym regionie niezwykłych skalnych formacji zwanych manpupunier, nie zbadanych dotąd przez naukę. Jak mówi tradycja, manpupuniery zostały w dawnych czasach
UFO sfotografowane nad Czytą /MWMedia zbudowane przez duchy z nieba. Duchy te, gdy przybywają na ziemię, zwykły gromadzić się w cieniu tych skalnych wieżyc.Domniemana katastrofa UFO w Republice Komi, to nie jedyny incydent z udziałem Niezidentyfikowanych Obiektów Latających w tym regionie świata.Rosyjskie media podały, że wcześniej nad miastem Czyta, leżącym w południowo-wschodniej Syberii, w Kraju Zabajkalskim, zaobserwowano przelot ogromnego UFO.Czyta ma ponad 300 tys. mieszkańców i wielu z nich było świadkami niezwykłego zajścia. Obiekt dostrzeżono, gdy przelatywał nad centrum miasta. Wówczas kilku świadków zajścia wykonało aparatami fotograficznymi w telefonach komórkowych zdjęcia UFO. Niestety,
Kolejna obserwacja UFO Według badaczy zjawisk niezwykłych, Australijczyk Alan Ferguson uwiecznił Niezidentyfikowany Obiekt Latający. Fotografie były słabej jakości zarówno ze względu na niską rozdzielczość aparatów w komórkach, jak też dlatego, że według świadków, obiekt poruszał się z dużą prędkością.Świadkowie opisali ten Niezidentyfikowany Obiekt Latający, jako urządzenie wielkości samolotu Boeing 747, które unosiło się od 500 do tysiąca metrów nad ziemią. Miało ono formę zbliżoną do trójkąta, ale o zaokrąglonych krawędziach i było ciemnoszarego koloru. Nikt nie dostrzegł, by to UFO emitowało jakieś światło. Rosyjskie władze milcząna temat pojawienia się tego obiektu. Niektórzy ufolodzy uważają, że tajemniczy NOL mógł przylecieć nad Czytę z tajnej bazy UFO, która, jak mówią powtarzane od dłuższego czasu plotki, ma znajdować się w tym właśnie regionie Syberii. W myśl teorii spiskowej władze Rosji, tak jak rządy innych państw, o wszystkim tym wiedzą i współpracują z Obcymi latającymi UFO. W jakim celu? Na to wciąż brak jednoznacznej odpowiedzi.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

One thought on “Co władze Rosji wiedzą o UFO?

 1. Komplet materiałów,na temat jak zbudować cloudbuster w zakładce” Budujcie Cloud-bustery” u góry Strony Głównej.

  http://counter108.wordpress.com/2009/11/17/wilhelm-reich-i-ufo/

  Fragmenty tekstu, o zastosowaniu cloudbusterów, jako broni przeciwko UFO, przez odkrywce orgonu,Wilhelma Reicha.

  Reich dokonał przypadkowego odkrycia, które kilku oficerów Sił Powietrznych uznało za bardzo interesujące, włączając w to Generała Harolda Watsona, szefa wywiadu w Bazie Powietrznej Wright-Patterson.

  W czasie gdy Reich skanował niebo swoim “pogromcą chmur”, urządzeniem służącym do ściągania orgonu z nieba celem sprowadzenia deszczu [urządzenie skonstruowane przez Reicha służące do wysysania energii orgonalnej z chmur. Reich wierzył, że energia orgonalna otacza ziemię, a pogromca chmur działa jako urządzenie sprowadzające deszcz. Według Reicha chmury i opady deszczu to naturalne akumulacje energii orgonalnej, zaś pogromca chmur zbierał energię do przyczepionych akumulatorów orgonu. Energię zgromadzoną w akumulatorach można było następnie wykorzystać do tworzenia chmur i sprowadzania opadów.-przyp. tłum.] w obecności trzech innych świadków zobaczył gasnącą gwiazdę. Skierował rury pogromcy chmur na drugie, migające światło, które także utraciło jasność. W międzyczasie pierwsza z gwiazd z powrotem przybrała na jasności, gdy pogromca chmur przestał być skierowany w jej stronę.

  Reich powtórzył eksperyment jeszcze trzy razy w szybkiej sesji, odnotowując za każdym razem identyczne efekty. Ponieważ było fizyczną niemożliwością, aby jego urządzenie mogło oddziaływać z gwiazdami jako takimi (nawet w ortodoksyjnej reichowskiej literaturze mierzy się zasięg pogromcy chmur w kilometrach a nie latach świetlnych) , doszedł on do wniosku, że jego urządzenie oddziaływało z dwoma pojazdami UFO.

  Konkludując, że jego pogromca chmur może służyć także jako “kosmiczne działo”, Wilhelm Reich rozpoczął przygotowania do swej ekspedycji do Arizony również jako do wojny z kosmitami.

  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/05/27/kto-nie-lubi-cloud-busterow/

  Posted by zenobiusz | Maj 27, 2010, 7:54 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: