//
you're reading...
Kosmiczny Konflikt

Kosmiczny konflikt /cz.1-12/


Branton stwierdza, że był „Sleeper” agent CIA, który (prawdopodobnie po potykając się pewne informacje, że nie wiedzieć) elektronicznie wywołany alternatywne osobowości, który został „zaprogramowany”, aby służyć CIA Black Projekty i Bavarian-Grey zbiorowych. W tej alternatywnej lub „podwójne życie”, miał dostęp do podziemne bazy, a podobno wystąpić w kilka obcych grupach.

Po jego „świadome” ja zaczął budzić się do okoliczności tej alternatywnej istnienia (fakty, które zostały potwierdzone przez innych znał), zaczął badać głębiej i odsłonić spisek przeciwko tej planety w najlepszy sposób, aby umiał.

Wiele osób jest zaangażowanych w takie „podwójne” życie i które zostały zaprogramowane z zastępców nocnych osobistości, które „kopa”, gdy są w obecności cudzoziemców … Obejmują one kontaktowców, którzy pracują z człowieka „Federacja” personel, inni, którzy pracują z „Ashtar” zbiorowych, a jeszcze inni, którzy są używane przez „Gray Imperium ich nieustające wysiłki w celu infiltracji naszego społeczeństwa. Kilka „Montauk” tłum jak Preston Nichols, Al Bielek i Duncan Cameron twierdzą także, że zostały one zaprogramowane z zastępców osobistości w czasie pracy z czaso-przestrzeni umysłu i projektów kontroli przeprowadzanych na Montauk Point na Long Island w połowie 1980’s.

Branton ma silne poczucie, że był także związany z tym projektem w jakiś sposób. W roku 1985, kiedy Montauk Project było sabotażu i przestał na jakiś czas, był 25 rok życia. Ten projekt jest ponownie pełną parą w Montauk, ale wszystko jest już podjęte metra w dół ** 8-zrównane ** podziemny obiekt istnieje, które jest obsługiwane wspólnie przez CIA (hitlerowskiej) Towarzystwo Thule, a cudzoziemca Grays i jest kluczowym bazy operacyjnej w celu wykonania ich „New World Order”. Baza ta ma związek z innej podstawy i mesa Archuleta niedaleko Dulce w Nowym Meksyku, gdzie Grays sami ich podziemne siedziby.

Al Bielek ( „Edward Cameron”) mówi Branton: „Branton był pracownikiem rządu Stanów Zjednoczonych przez większość swojego życia, pracujących pod ziemią z obcym sytuacji”.

Jeśli idziemy do Księgi Objawienia, rozdział 12, przekonujemy się, że ostateczny liderem wyścigu węża zbiorowych jest Lucyfer, znany również jako „wielki Smok czerwony”, „Wąż starodawny”, „Devil” czy „Szatan” w tym samym rozdziale. Lucyfer był jednym z trzech archaniołów oryginalne (oprócz Michał i Gabriel), z których każdy miał za ponad jedną trzecią światło istot Wszechmogący stworzył.

Teraz jeśli masz dysk-ewolucjonista rdzeń może nie chcemy cierpieć przez resztę tego komunikatu, jak fizyczna ewolucja nie może liczyć na podmioty ducha, ani dla duszy ludzkiej w tej sprawie. Mam „kreacjonistów-ewolucjonista” pojęcie realności, że życie we wszechświecie jest „stworzone”, a następnie w lewo, aby „rozwijać” a stamtąd w różnych kierunkach, które Stwórca dozwolone.

Lucyfer, jak najbardziej może znać z tradycji teologicznej i eschatologicznym odzwierciedlenie nieskończony „light” Stwórcy z wielkim blaskiem, a więc imię Lucyfer znaczy „światło na okaziciela” – „na okaziciela” jest skuteczny wyraz tutaj. Lucyfer odbicie światła Wszechmocnego jak diament odbija światło Słońca. Jednak Lucyfer zaczął spuszczając oczu źródła i zaczął dając się o kredyt „światła”, które nosił (używam terminu „on” na semantycznej jedynie z powodów, chociaż ten jest – jak Boga – są niekoniecznie istot płci z mojego zrozumienia), a następnym krokiem było nieuniknione – zazdrość o stanowisko Najwyższego.

Teraz zdaję sobie sprawę, że wielu z Was mają różne koncepcje „Boga”, jednak pozwala nam po prostu wziąć udział w eksperymencie myśli przez chwilę. Jeżeli przyjmie się koncepcję „Trójca”, wtedy nie można oskarżyć Boga próżność, bo Ojciec jest zawsze stara się chwalić Syn (Logos lub Żywe Słowo) i Ducha (który z Ojcem i „Syn Boży „akcji). To samo z Synem i Duchem Świętym pragnie oddać chwałę swoich dwóch pozostałych odpowiedników w Boga. Jak Bóg może być trzy różne osobowości jeszcze jedno: „Bóg”? (wysięk „Eloheim” Bóg i szczególną „Jehowa” Bóg w tym samym czasie?).

Można by równie dobrze zapytać, w jaki sposób wszechświat jest „jeden” Wszechświat składa się jeszcze miejsca, czasu i materii … trzy różne aspekty, ale w jednej z dala i pojedynczej wszechświat przestanie być? Możemy też użyć „trinities” ultrafioletowego światła widzialnego, podczerwieni (LIGHT – i naśladując Ojca, Syna i Ducha jeden rodzaj światła jest niewidoczny, jeden jest widoczny, a jedna jest odczuwalne) lub długość, szerokość, wysokość (SPACE ); przeszłości obecne na przyszłość (CZAS); energii ruchem zjawisk (materia), proton-neutron, elektron (atomów), a inne „Trójjedynego” oczywistego-tycznych w przyrodzie, takich jak sam człowiek: fizyczne, materialne ciało , soular-ciało mentalne i astralne, ciało i ducha podpoziomów każdego z tych trzech wyróżnień … sami są trzy w jednym istot.

Wierzę, że wielu z was wie, że zjawiska Grey, zarówno fizyczne i nadprzyrodzonej natury, że nie możemy w pełni zrozumieć bez akceptowania innych. Można utożsamiać to podział w społeczności UFO badań w 1950 i 1960 w ciągu czy UFO było nakrętki i śruby statków czy Ethereal nadprzyrodzonych zjawisk. No cóż … to dlaczego ich obu?

Tak więc, Lucyfer, w zazdrość, rajdy jego zwolenników (jedna trzecia istot anielskich) razem i przekonanie, że Bóg jest niesprawiedliwy, że On trzyma się na nich i że on (Lucyfer) ma za dużo prawo do Wszechmogący Boże, jak sam Bóg Wszechmogący. Poza tym, Lucyfer mówi swoim uczniom, że oni też mogą być Gods Wszechmogącego, wszystko, co musisz zrobić, to iść za Nim.

Teraz, obiecując im Boskości jest bardzo dziwne, ponieważ więcej „bogów” są bardziej pojęcie „Boga” traci swój szczególny wyróżnieniem. It’s like a potencjał obiecujących każdy wyborca prezydenta USA, że jeśli zostanie wybrany to on jednoczesne wykonywanie wszystkich tych, którzy głosowali na niego Prezydenci Stanów Zjednoczonych! Widzisz szaleństwo? Być może nie, ale wydaje się być dla mnie oczywiste. Widzisz, z mojego punktu widzenia, jeśli mamy wszystkich bogów, to nie ma Boga. Panteizm musi ostatecznie prowadzić do ateizmu. Jeśli to sposób chcesz wierzyć to na pewno mają wolny wybór to zrobić … Ale ja jestem tylko trudny do punktu, że zgodnie z tradycyjną judeo-chrześcijańskiej wiary, to jest oszustwo, że Lucyfer wykorzystywane w celu uzyskania jego rekrutów. Teraz możesz zaakceptować lub pozostawić go jak chcesz, ja nie staram się żadnego przekonania na nikogo, tylko próbujesz otworzyć się dyskusje na temat możliwego charakteru siły nadprzyrodzone motywowanie Greys „zbiorowej. Ponieważ „teologicznych” manipulacja jest głównym elementem porządku Greys, eschatologicznym czynnik to taki, który należy traktować w celu zrozumienia odpoczynku.

Tak rozpoczęła się rebelia, a niebo było rozdarła się na dwoje, jak i stały spadek angelics wojnę z sobą, w wyniku czego Fallen Angels rzuconych z krainy wieczności i do fizycznego wszechświata. Czy „podprzestrzeni” istoty były spadł świetle istoty lub anioły?

Ten „przywódca” miał swoich zwolenników wcielony gadów Greys, i kazał im sabotaż ich rasy. Czwarty planety Zeta Reticuli II był Greys „świata do domu”, jednak Zeta Reticuli II jest gwiazdą brakuje wystarczającej zawartości węgla, aby umożliwić naturalny rozwój oparte na węglu życie, więc Greys muszą skolonizowana, że gdzieś w świecie przeszłości.

Istot podprzestrzeni animowane się poprzez szarości i zwrócił je do myślenia pobłażania sobie, co z kolei doprowadziło do jazdy w Greys do natychmiastowego zaspokojenia kosztem ich przyszłości i ich światowych zasobów (brzmi znajomo?). Po ich świat stał się zanieczyszczonych, radioaktywne ruiny, które grozi ich bardzo genetycznych przeżycia, podprzestrzeń ludźmi w swoim „Lider” Oferowane rozwiązania – wszystko Greys musiał zrobić aby przetrwać było zrezygnować z wszystkich praw i emocje, i przedstawia do zbiorowego umysłu, który będzie kontrolować każdy aspekt kultury Greys „- dla własnego” dobra „oczywiście, jak im powiedziano. Korzystanie z wymówki, że indywidualnością był głównym problemem, podprzestrzeń zbiorowego wziął rzeczy w drugą skrajność i podkreślił, że bezwzględna zbiorowy umysł brzmiała odpowiedź.

Greys byli zdesperowani. Zdają sobie sprawę, że nie tylko trzeba genetycznie uaktualnienia ich rasy, ale także potrzebę osiągnięcia emocjonalne indywidualności w celu ich kultury przetrwać (a to może mieć coś wspólnego z „hybrydowym” projektów). Jednak są one wychwytywane przez zbiorowe sobie … nie ma obecnie duże poczucie paniki w zbiorowej w połączeniu z dziwaczne poczucie bezpieczeństwa, które połączone siły psychicznej zbiorowych przewiduje. Chociaż są zdesperowani, aby osiągnąć emocjonalne indywidualności, które próbują zrobić przez łączenie z ludzi, przyswajając genetyki człowieka, a produkcji quasi-hybrid genetycznych potomstwa, nie mogą w pełni zrobić przerwę od zbiorowego bez pomocy tych, którzy już w zindywidualizowanego stanu, czyli ludzi.

Problem z kolektywne Greys jest, że choć potrzeba ludzi, autodestrukcyjne instrukcje schodzili poprzez zbiorowe się od hierarchii Sabotaging wszelkie próby radzenia sobie z ludzi oparciu o racjonalne przesłanki. Gdy oni umowę z humanoidalne kultury niezależnie od motywacji, zbiorowa rozpoczęciem korzystania zgodę na jego własne cele imperialistyczne i ludzkich współpracowników są zdradzeni i czasem zniszczeniu (jak w Alternatywnym 2 i 3 zasady) i wojny nieuchronnie powoduje .

Tylko odpowiedź na problem, który widzę, będzie koncentrować się na zerwanie poszczególnych reptiloids i szarości zbiorowych i atakowanie „centrów kontroli” zbiorowej siebie. W tym przypadku tylko techniczne i psychologiczne ataki nie wystarczy … nadprzyrodzonej walki będą tylko odpowiedzi, ponieważ mamy do czynienia z „podprzestrzeni” istot. Potrzebujemy pomocy aniołów stojących, ale jednocześnie musimy uważać, ponieważ upadłe anioły są dobre na podszywa się pod stałym anioły, które często zrobić z tymi, którzy „kierowana” tych podmiotów za pośrednictwem środków okultystycznych, karmienie im informacji, które później okazały się fałszywe – manipulacji i propagandy.

Musimy sobie zdać sprawę, że jedyną istotą w zbiorowym, który ma prawo do wykonywania indywidualnego wyboru jest ciemne lidera, a w mniejszym stopniu wewnętrznego Rady, a te istoty nie chcesz Reptiloids i szarości do osiągnięcia emocjonalnego indywidualizmu. Ale co innego „kolektywów” jak Ashtar lub Astarte zbiorowego? Tylko kto to jest „Ashtar”? Dlaczego Ashtar zbiorowych tak zaangażowany w działalność Dulce podstawy wspólnych pojemności szarości i Reptiloids według niektórych raportów? Czy, jak contactee Izrael twierdzi Norkin, ponieważ „Unholy Six” systemy star of Orion przeniknęły Ashtar zbiorowych ogromny stopniu? Co łysy 9-foot tall Reptilian „z Plejad”, który rzekomo zdezerterował z Draconian zbiorowych, HATONN? Dlaczego nie ma Hatonn ostrzegają o tym przenikaniem własnej zbiorowej? Czy dlatego, że jest on potajemnie pracuje dla Draconian imperium Oriona? Oczywiście, jeśli był on naprawdę przeliczone z Draconian zbiorowego mógłby być o wiele bardziej gorliwi w narażając … zwłaszcza jej przenikanie Ashtar zbiorowych.

W II Piotra 2:4 czytamy, że: „Bóg nie oszczędził aniołów, że zgrzeszył, ale położyli ich do piekła, i wydał ich w łańcuchy ciemności, które mają zostać zarezerwowane aż do wyroku.”

Wiersz ten jest najwyraźniej mówiąc o wysokim poziomie przywódców starożytnego buntu, które były tak złe, że były one związane z ciemnego więzienia głęboko pod ziemią. Jednak Biblia podaje kilka kont upadłych aniołów lub demonów, które są w pełni aktywny na powierzchni ziemi, tak musimy stwierdzić, że były one niższe rangą aniołów jak „żywioły”, które były po prostu „party line”, gdyż są one dozwolone mniej lub bardziej włóczyć się po ziemi bez ograniczeń. Jeżeli takie anioły zostały potępione podczas pierwszej wojny w niebie prowadził jej przebieg, to dlaczego wciąż mogą mniej lub bardziej wędrować za darmo? Czy Bóg prawdopodobnie dając im czas na ponowne ich drogi? Czy powyżej werset oznacza, że wszystkie upadłe anioły są nieodwracalnie skazane, mając w istocie stają się duchowymi „czarnych dziur” po ich własnego wyboru zlikwidowane wszelkie „light” w sobie, głównie zostawiając nic dla Wszechmogącego pracować, a zatem nie posiadających nadzieja odkupienia? (czarne dziury, gdy załamał się, nie może stać się „gwiazdami” po raz kolejny – może istoty duchowej zapaści od światła daje się tak całkowicie, że staje się „czarna dziura” podmiot niszczy i zużywa całego życia, światła i niewinności wokół niego? )

Albo ma Stwórcy w Jego nieskończone miłosierdzie danym Niektóre z upadłych aniołów – tych, którzy wciąż utrzymują pozory żalu za udział w buncie – ostatnią szansę, pozwalając im fizyczne wcielenie przez Reptiloids i szarości? Czy może to być dlatego Greys są tak absolutnie rozpaczliwa do osiągnięcia emocjonalne indywidualność, mimo ograniczeń związanych z zabijania indywidualności zbiorowej? Czy swój wieczny los wchodzić w grę?

Kilka lat temu byłbym całkowicie odrzucił możliwość, że niektóre z upadłych aniołów mogły być uwzględnione w planie odkupienia, ale teraz zastanawiam się …

Teraz przed rozpoczęciem znakowania mnie heretykiem, chciałbym przytoczyć trzy wersety dotyczące rasy węża (Greys, Reptiloids):

„A wąż był bardziej subtil (inteligentnych) niż zwierzęta polne … A Pan Bóg rzekł do węża … Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a jej potomstwem.” — Genesis 6:1,14-15

W pełnym kontekście tych wersetów wynika, że upadły archanioł Lucyfer był tym, który wcielił tym gadów – może coś podobnego do veliciraptor lub inne podobne bi-ped humanoidów jaszczur – iw efekcie cały wyścig wąż, obiecując im władzę nad człowiekiem a przyrodą, jeśli Luciferians może ponownie wcielony przez ich rasę do woli. Czy wziąć ten fragment dosłownie lub symbolicznie, wiadomość jest zasadniczo taka sama. Lucyfer używane wyścig wąż oszukiwać ludzi na sabotowanie ich związku z Bogiem-Source, a tym samym sabotowanie ich nadprzyrodzone panowanie nad niższych form życia – i od tego momentu dalsza niższych form życia zaczął zwrotnym dziki i nieokiełznany, gdyż w dół ” flow „lub życiu i Zamówienie zostało podzielone na poziomie ludzkim, jak śmierć i chaos zapanował.

Jedna z ras, które powróciło do swojej bazy lub zwierząt drapieżnych charakter był oczywiście wyścig wąż, który pierwotnie własnością miejsce gdzieś między ludzi i zwierząt, ale ze względu na człowieka „Fall” i sojuszu reptilians „z Luciferians zaczęli biorąc przewagę nad ludzkiego – a raczej upadłe anioły zaczął brać górę nad ludzkiego PRZEZ wyścig wąż.

Dzisiaj można powiedzieć, że widzimy w zasadzie to samo dzieje się jednak w tym przypadku jest to „istoty podprzestrzeni” Wcielając Greys i oferując „zakazanego owocu” ukrytych technologii do tych intencji używania go do stworzenia boska kontroli i dominacji nad swoich bliźnich. W Salomona powiedział kiedyś: „Nie ma rzeczy nowej pod słońcem”. Ale punkt Chcę, aby to, że według tego wersetu, upadłe anioły zostały ponownie wcielając przez Szary (serpentyna) wyścigów już od jakiegoś czasu.

A inny werset:

„W owym dniu Pan mieczem ból i wielkie i silne będzie karać Lewiatana, węża piercing, nawet leviathan że krzywe węża, który zabije smoka, który jest w morzu.” – Księga Izajasza 27:1

Wiersz ten, jeśli się mylę, mówi o sobie ZBIOROWE gadów, które mogłyby zostać uznane za „węża piercing”.

„A wszelkie stworzenie, które jest w niebie i na ziemi, i pod ziemią, i takie, które są w morzu, i wszystko, co jest w nich, usłyszałem powiedzenie, błogosławieństwo i cześć, i chwała, i moc, należy do tego, który siedzi na tronie, i do Baranek na wieki wieków. „- Objawienie 5:13

Informacja ta jest dobrowolna dla wszystkich tych, którzy go otrzymują, ale została ona wyprodukowana na wysokie koszty ze strony licznych naukowców, patriotów, bojowników o wolność i miłośników prawdy, którzy oddali wiele z nich, nawet ich życiu w wielu przypadkach, więc co masz zamiar czytać nie pozostanie na zawsze ukryte przed oczami miliony, być może miliardy osób, których przyszłość zależą od niego.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

3 myśli w temacie “Kosmiczny konflikt /cz.1-12/

 1. przydałby się link do oryginału

  Posted by kglibow | Luty 19, 2010, 9:14 pm
 2. Tak – ta planeta jest manipulowana od tysięcy lat !

  Posted by Jacek | Maj 27, 2010, 3:24 pm
 3. What’s up to all, it’s truly a good for me to go to see this website,
  it includes precious Information.

  Posted by the hosting | Lipiec 23, 2012, 11:04 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: