//
you're reading...
Kosmiczny Konflikt

Kosmiczny konflikt /cz.2-12/


(tekst tlumaczony translatorem)

Kosmiczne Wielkie Oszustwo

W środkowy – majowym, 1992, dziesiątki milionów ludzi po cały kraju oglądneło prezentacje CBS „INTRUDERS”, który utrzymał, by być prawdziwą dramatyzacją udokumentowanego cudzoziemskiego współdziałania z rodzajem ludzkim. Współdziałanie, które objeło różne „eksperymentuje” który był prowadzony przez ten cudzoziemski wyścig na ludziach Ameryki i, faktycznie, świata. Co staje sie tysiącom ludzi, troche, kogo zostało przedstawione w prezentacja CBS, ta przekonałaby producenci w CBS dać plony rzekomo oparta na faktach i przyzwoita prezentacja tego rodzaju na temacie, który ma w przeszłym byłym celu podejrzenia i ośmieszyć? W tych Plikach bedziemy usiłowali sondować każdy aspekt tego i związanych zjawisk i tylko czego te zdarzenia znaczą każdemu, kobieta i dziecko na tej planecie.

Od początku czasu, „Kosmiczny Konflikt” był w toku, który ma przez tysiąclecia, wywołany zniszczenie niezliczonych dusz. Człowiek ma przeważnie, pozwolił siebie, by dać nabrać ofiare do tego fizycznego i namacalnego jednak niewidocznego i unimaginably niechetnego wroga, przez zwracanie jego back na jego Twórcy, jedyny jedne zdolne, by wystawiać ta groźba i oferta, że, który jest konieczny, by pononać to.

W tych ostatnich dniach kilku „niewyjaśnionych zjawisk” ukazał sie, który zdumiał najwspanialsze umysły na tej planecie. Dużo tych „zjawisk” są manifestacjami OUTWARD tej kosmicznej konspiracji, która jest orkiestrowana przez cudzoziemski wpływ, który jest tak zwodniczy, ulotny, sprytny, zły i podstepny, że nie jesteśmy żadnym meczem do nich samotnie; to jest, zewnątrz Boskiej Interwencji. Jest dużo takie zjawiska. Aby nazwać tylko kilka z tych, są zjawiska zwykle znane Trójkąty jako bydło okaleczeń, okregów zbioru, Bermudów i Diabła, manifestacje Poltergeist, dziwne znikniecia i teleportations, samozapłon, tak zwany „fortean spada” przedmiotów z nieba, różnych okultystycznych manifestacji i „głosy od nigdzie”, konspiracje, niewyjaśnione artefakty, para speleologowy zjawiska. Lista idzie stale.

Jednakże, jeden z najwybitniejszego tych „zjawisk” jest tym, który najzwyklej jest zwany ” tajemnicą UFO”. Powinniśmy przekreślić możliwość masowej halucynacji albo nabrać, podczas gdy całkowita „tajemnica” jest były zaniepokojona, jako tysiące na tysiącach ludzi, dużo w wybitnych społecznych pozycjach, donieść te niezidentyfikowane przedmioty i nawet ich „mieszkańców” na licznych okazjach. Pytanie, by spytać jest nie, czy zjawiska istnieje, ale jaki BEHIND to. John Stepka, weteran UFO researcher, który badał tysiące sprawozdań UFO od jego zaangażowania z U.S. Społeczność informacji kilka lat temu i, kto nawet nakarmił setki ksiegowości do komputerów w próbie, by odkryć wzory i podobieństwa miedzy sprawozdaniami, zrobionymi poszły za dyrektywą w jego książka ” HORSE TROJAN OPERATION” ( Synowie P. Putnam G.., Nowy Jork. pp. 206-207):

„…Już możesz zrozumieć, dlaczego tak dużo ludzi byli w sumie zakłopotaniem dla tak długiego. Cała tajemnica jest zaprojektowana, by trzymać nam zdezorientowanym i sceptycznym … Nasze nieba zostały napełnione z „Trojanin wsiada na konia” przez historie i jak oryginalny trojański Koń, oni wydają sie ukryć wrogi zamiar… Kilka twardych faktów jest teraz oczywiste: Przedmioty zawsze wybierały działać w tajnym sposobie, ukradkiem woląc godziny ciemności w ich zagadkowych działalnościach przez cienko zaludnione obszary, gdzie możliwość bycia dostrzeganą jest drobna… Inaczej mówiąc , latające talerze UFO nie są wcale nie co spodziewaliśmy sie, że oni byli, oni są cześcią czegoś innego. Nazywam tego ” coś innego” Operacja trojański Koń … Operacja trojański Koń jest zaledwie te samą starą grą w nowym, uaktualnionym przebraniu. Emisariusze Diabła yesteryear zostali zastąpieni przez tajemniczego „ludzie w czarnym kolorze” … Demony, diabły i fałszywe miraże radarowe zostały rozpoznane jako kłamcy i plunderers przez wczesnego człowieka (próbującego pozbyć sie jego) przez sprzyjanie katastrof, wojen i rozmaitych zła na nim. Jest historyczny i nowoczesny dowód, że to może być tak.”

Podczas przeszłości mało wieków i specjalnie od końca Wojny świata II, były dramatyczne wzrosty w sightings przedmiotów takie jak Stepki opisuje. Te ” wpisuje nieba” spowodować znaczną konsternacje i zakłopotanie miedzy tymi, które świadczyły ich. Jeden z głównych punktów zakłopotania jest debatą, ponad czy przedmioty i mieszkańcy są fizyczny – stali albo paraphysical – gospel w naturze. Problem jest, przypadki wiekszości włączają aspekty, które dałyby potwierdzenie świadka, że albo jeden albo inny są prawdziwy. Inaczej mówiąc , fizyczne aspekty jak również aspekty paraphysical są włączone w dużo spotkań i odkąd mało są skłonni, by przyjąć możliwość, że BOTH mógłby być prawdziwy ( w gruncie rzeczy ciążąc do jednego albo innej skrajności – fizyczny albo nie – fizyczny) zakłopotanie kontynuuje.

Jednakże, w tym sprawozdaniu przedstawimy możliwość dla istnienia „wyścigu” stworzeń, które nie są – człowiek, chociaż fizyczny, jeszcze, który ” jest posiadły” z nadprzyrodzonymi władzami piekielnego źródła.

Poszły za IS NOT powtórzenie troche wspólnych albo tradycyjnych teorii i wiar dotyczących źródło UFO i natury ich mieszkańców; to jest, pomysł, że ten cech ORIGINATE od odległy gra główną role galaktyk i, że oni są ALL obsłużonym około „wysoce – rozwinąłeś sie” człowiek – like istoty.

To jest nasza mocna opinia, oparta na latach badania tego mgławicowego przedmiotu, że żądania BOTH (i.e. extraterrestrial ORIGIN i rozwiniety ludzką nature obcych ALL) są właściwie zasłonami dymnymi umyślnie utworzonymi, by schować nature TRUE i źródło MAJORITY UFO „encja”. Powinniśmy stwierdzić tutaj, że, chociaż wiekszość UFO spotyka włączyć stworzenia, które hominoid jest jeszcze nie człowiek, są niemniej jednak kilka ksiegowości, gdzie bezwzgledne rozwijać – i – krew HUMAN BEINGS została spotkana. W jakieś przypadki oczywistych konfliktach miedzy ludzkimi mieszkańcami i innym (nie – człowiek) encja zostali odesłani do.

Bazowany na licznych znakach, to ukazuje sie, że pewne grupy ludzi przez ostatni trzy albo cztery tysiąc lat w domu tak czy inaczej natkneło sie na różne formy niekonwencjonalnych nauk i technologii zdolny umożliwianie ich, by w końcu wyprodukować takie powietrzne rzemiosło; że te mają dawno to zostawione „główny nurt” cywilizacje po utworzeniu naukowych społeczeństw albo braterstwa skomponowały najlepszych umysłów, które takie starożytne społeczeństwa musiały zaoferować, tylko kontynuować ich udoskonaloną nauke i naukowe badanie potajemnie albo schowanych wnekach w zdalnych cześciach ziemi i być może w końcu dalej albo w innych planetarnych treściach również. Ten wniosek jest oparty na wielu starożytnych rachunkach, które skłaniają sie, by potwierdzić te szczególną hipoteze.

„Człowiek” mieszkańcy różnego dysk dysku – rzemiosła też zawarliby pilotów najlepszy – tajnych powietrznych urządzeń zbudowanych przez różne rządów, których przecietny obywatel jest nie ogólnie świadomy. Jest dowód, że taki istnieje – ale nie zajmiemy sie aspektem do późniejszych Plików, ale zamiast w tym momencie koncentrować sie na NON – HUMAN mieszkańcy, którzy czesto są opisani i, którzy, jako powiedzieliśmy, widocznie wymyśl duży procent albo być może nawet MAJORITY encja opisał przez świadków. Te są tak zwany „siwieje” opisany w filmie COMMUNION (który przedstawia ” encja” w nieco sposób misrepresentative) i w TV mini mini – seria INTRUDERS i, gdzie indziej.

W tym sprawozdaniu opowiemy kilka rachunków, które, sądzimy, poprzeć pójście za dwoma podstawowymi założeniami dotyczący źródło i nature wiekszości UFO i ich nie – ludzkich mieszkańców:

1) wiekszości UFO jest pilotowany przez istoty formy hominoid, jeszcze zdecydowanie nie człowiek. „Oni” czesto są odesłani do jako „siwieje”, bedąc ogólnie 3 1/2 do 4 1/2 stopy. wysoki, posiadając skóre REPTILIAN i cechy, są niezmiernie inteligentni jednak zło unimaginably i niebezpieczny, natura, która jest schowana za fasadami fałszywej „życzliwości”. Stworzenia, które nakarmiły na bardzo dusze ludzi przez wieki i, który wpłynął ludzką historie w niezmiernie niszczącej drodze kiedy równocześnie pozostał tylko na zewnątrz zasieg ludzkiego wykrywania i, którzy są najbardziej ekstremalną groźbą kiedykolwiek, by stać sie wobec ludzkości – groźba, która jest powiekszona przez ich niezmiernie ulotnego i „kameleon” natura.

2) wieki stary dom ORIGINAL tych stworzeń leży mile pod powierzchnią tej planety w globalnej sieci hydrotermalnych i geotermicznych pieczar i sztucznie – wykopałeś tunele z zarówno przedpotopowe i po potopie źródło; olbrzymie izby różnych wielkości od małego do ogromnego i, które istnieją przez skorupe z powierzchni do moho. Ta starożytna domena nie jest czym mniej cały „świat” który do dużego zasiegu został trzymany schowany od tych na powierzchni przez okultystyczne wpływy, które umyślnie są rzucone do tych, które inaczej odkryłyby prawde o tych dolnych regionach. Te podziemne regiony były domem zarówno człowiek i gadzi encja, którzy kolidowali z innym dla nieopisanych wieków. Dużo tych podpowierzchniowych regionów jest utylizowany przez te drakońskie władze ciemności jako centrów operacji w THEIR starzeje sie – stara wojna przeciw Twórcy i duszom ludzi.

Te dwa założenia, co prawda, mogą dźwieczeć raczej nieprawdopodobny do tych, które nie mogą być obeznane z nimi. Jednakże z punktem widzenia najbardziej niewiarygodna rzecz wszystkiego jest nie, że ci „obcy” istnieją, ale raczej fakt, którym człowiek pozostał zapominającym do czego właściwie ma miejsce w tym wszechświecie i w gruncie rzeczy traci kontakt z rzeczywistością. Dla tych, które wątpią w możliwość istnienia takiego „obcy” wyścigu inteligentnych jeszcze nie – ludzkich stworzeń, czy dla religijnych albo świeckich powodów, poprosilibyśmy ich rozważyć co nastepowanie:

W 1967, co badacza UFO Brad Steiger zredagowanym (z Joan Whritenour) książka tytułowała: HOSTILE ARE SAUCERS FLYING. Odnośnie zamiarów dużo mieszkańców za zjawiskami, Steiger i Whritenour stwierdziły:

„Pewny cultists spodka, który oczekuje, by brat interwału przyprowadził jakąś obiecanke cacanki, kontynuuje dostarczyć spodek zainspirowane kazania na temacie, że spodki przychodzą przynieść wygwieżdżone zbawienie do zmartwionego świata. Samozwańczy ministrowie, którzy głoszą te nadzwyczajną marke ewangelizm ignorują fakt, że nie ALL „spodki” mogą zostać rozważone friendly. Dużo daje dowód na wrogich działań. Jest bogactwo z dobrze – udokumentowałeś dowód, że UFO był odpowiedzialny za morderstwa, ataki, spalając przez bezpośredniego – wyemitować promienie ognisko, choroba napromieniowania, porwania, ścigania samochodów, ataków na domach, zakłóceniu źródeł władzy, paraliżu, tajemniczych kremacji i zniszczeń samolotu. Tuziny z szanowany oczny – świadczy żądanie, by zobaczyć cudzoziemski personel załadowujący ich kosmicznych nosicieli z próbkami z ziemi, zawierając zwierzeta, ziemie i skały, wode i zmagających ludzi.”

Steiger (kto też napisał dwie inne książki: INVASION SAUCER FLYING – EARTH TARGET i MENACE SAUCER FLYING THE, miedzy kilka innymi) też uwierzony, że encja najwiecej spotkali są nie tylko wrodzy, jako wskazany przez powyższy cytat, ale nie – ludzki i faktycznie REPTILIAN albo SAURIAN w naturze. W związku z tym, jest poszły za dyrektywą, który ostatnio została zrobiona przez Steiger w jego popularny film wideo ” UFO’S ABOUT TRUTH THE”.

Steiger ma, do jakiegoś stopnia, w jego wideo „zmienionym jego melodie” dotyczącym nature tych istot gadzi – sądząc teraz, że oni są nie tak zły jak on zrobił oni out, by być wcześniejsze lata. Jednakże, fakty tylko nie popierają tego wniosku i jedyne wytłumaczenie, które możemy zaoferować tej zmianie nastawienia byłoby faktem (jako wspomniany przez kilka źródeł) że te stworzenia mają zdolność, by zmanipulować z oddali umysły, emocje i duchy ludzi przez okultystyczny – technologiczny albo nadprzyrodzony sposób i, że oni niewątpliwie użyliby tej władzy do de – uczulić ludzkość do ich bezwzglednej natury.

Na pewno, jeżeli ich prawdziwa natura szeroko została znana ich operacjami i nawet ich bardzo istnienie mogło zostać grożone. Jest jakiś, który sądzi, że many filmy, animowane programy, etc., który przedstawia gadzi – like „obcego” istoty w „życzliwej” modzie – są de uczulanym młodych ludzi Ameryki daleko od ich naturalnej wrogości tych starożytnego, chociaż ulotny, wrogowie ludzkości. Steiger, jest rozważony jeden z pierwszych autorów na UFO i opowiedzianych przedmiotach, powiedzianych co nastepowanie:

„W późny 1960’s przedstawiłem moją hipoteze, że powód, dlaczego najcześciej doniesiony UFOnauts jest podobny REPTILIAN albo humanoid AMPHIBIAN mogą być, ponieważ to jest dokładnie co oni są, wysoce rozwiniety człony serpentyn albo na wpół wodnych monet. Prowokująca teoria jest tak dinozaurami naprawde nie znikneli, oni „rozwineli sie” do humanoidalnego stworzenia tak w końcu przeprowadził to jest kursem, albo jest zniszczony w Atlantis typowej katastrofie (i.e. takie jak Wielki Potop – Chociaż Steiger i inny może trzymać sie „ewolucyjna” hipoteza, to może koniecznie nie przedstawiać sie tak, specjalnie kiedy 2nd Prawo Termodynamiki i praw entropy jest przyniesiony, by zaciążyć. zamiast „rozwijania” od dużo mniej złożona forma, to jest faktycznie o wiele bardziej prawdopodobne that wyścig weża MUTATED przez atrophication, dobór naturalny, środowiskową adaptacje, etc., do tego jest różnymi znanymi i nieznanymi gałeziami, od złożonych pojedynczych monet, które pierwotnie mieszkały ziemie w starożytnym razy – Branton).

„…Rozwinąłem te hipoteze znacznie,” Steiger kontynuuje, „…wiec zostałem zachwycony kiedy otrzymałem słowo, że Russell Doliny i Seguen Ron „Narodowego Muzeum Naturalnej Nauki przyrodniczej” Kanady Ottawy, ukształtowany model humanoidalnego dinozaura używającego Stenonychosaurus i Equallus jako ich inspiracja. Stenonychosaurus, według Russell, miały raczej duży mózg i oczy z tu owijany wizualnymi polem. 90 dinozaura funta też szło na dwóch nogach i to ukazuje sie, by mieć szczególnie THUMB OPPOSABLE na tym ma trzy lat – rozszarpałeś pazurami reka. Skutek takiej naukowej spekulacji był zadziwiająco ludzkim – jak stworzenie, że terminy Russell „Dinosauroid”. Stojaki stworzenia cztery – i –pół stopy wysokie, ma dużą, z kopułą głowe, zieloną skóre i żółte oczy gadzi. To powinno było prawdopodobnie mieć uszy, Russell ustąpił, ale skutek zrobiłby to ukazuje sie zbyt ludzki. Jako to jest, dinozaur na pokazie w „Narodowym Muzeum Naturalnej Nauki przyrodniczej” Kanady prawie dokładnie pasuje na opisy UFOnauts dostarczonego przez THOUSANDS ludzi i kobiet przez planete, która doniosła zamkniete spotkania …”

W jego książka’ UFO ABDUCTORS THE’ (1988., Berkley Melduje sie.,Y. N.), pp 5-6, Steiger dodaje: „W najwiekszej liczbie cudzoziemskich spotkań, UFOnauts został opisany jako stanie około pieciu stóp wysokich i równany w jednocześciowym, obcisłym jumpsuits. Ich skóra była szara, albo szarawa zieleń i bezwłosy. Ich twarze zostały dominowane przez duże oczy, SNAKELIKE WITH OFTEN VERY, PUPILS SLIT. Oni nie mieli żadnych dostrzegalnych warg, tylko prostych linii dla ust. Oni rzadko zostali opisani jako mienie nosów, tylko małych afrontów, jeżeli w ogóle; ale zwykle świadkowie widzieli tylko nozdrza prawie flush przeciw gładkiej twarzy. Czasami percipient wspomniał wskazane uszy ale w wielu przypadkach skomentował nieobecność widocznych uszu na dużej, okrągłej głowie. I, REPEATEDLY, OF INSIGNIA AN DESCRIBED WITNESSES ON SERPENT FLYING PATCH SHOULDER, BADGE, MEDALLION, OR HELMET.”

Rocznik ” JOURNAL RESEARCH AERIAL NEVADA” dla Lata, żądań 1989 potwierdzonego Pan Steiger przez re drukowanego rzecz wiadomości UPI, która ukazała sie w Berkley, gazecie Kalifornii. Artykuł stwierdził:

„Russell doliny, kustosz kopalnych kregowców w Narodowych Muzeach Kanady w Ottawie, rozwinął teorie, że inteligentne formy życia mogłyby rozwinąć od dużych gadów, które wywedrowały ziemie (w starożytnych czasach).

„Russell nazywa jego wymyślonego stworzenia Dinosauroid, który spojrzenie lubiłoby bezwłosego, zielony – gruboskórnego reptile z wypukłą czaszką, świecącym kotem – like oczy i trójka – dotknąłeś rece…

„Amfibie rozwineły sie do humanoidalnego gatunku, który w końcu rozwinął kulture, która przeprowadziła jego kurs albo został zniszczony w Atlantis – jak katastrofa – zaraz po oni zaczeli badać granice extraterrestrial. Pewny UFOnauts, wtedy, może być potomkami osób tych ziemnowodnej kultury RETURNING z ich kosmicznej kolonii, by monitorować obecny panujący gatunek na planecie HOME.”

To jest jedna możliwość, która została oddana artykuł. Według pewnych źródeł „uskrzydlony wąż” który emblemed jest na ” obcy” uniformach reprezentuje inną mutacje gadzi, która jest blisko bardzo szczyt cudzoziemskiego albo hierarchia gadzi, encja, którzy zostali odesłani jako pterodactyloids, mothmen, albo uskrzydlony draco. Te rzekomo zostały zobaczone na rzadkich okazjach i nawet były przedmiotem całej książki przez badacza UFO John A. Keel.

Dalej potwierdzenie pochodzi z 4 cześciowo dokumentalnego DINOSAUR, były gospodarzem przez Waltera Cronkite. Ten program też opisał możliwość, że pewne grupy starożytnego saurians mogły rozwinąć albo zmutowały do sauroids hominoid. Normandczyk Davida, w recenzji serii, stwierdził:

„Końce serii z niezwykły zakwitnij. W 1982 Dr. Dolina Russel Królewskiego Muzeum Kanady, Ottawa pozwalała sobie na half – poważny eksperyment myśli. On opisał małego, PREDATORY HIGHLY, zwinnego dinozaura troodont od Późny Kredowy, STENONYCHOSAURUS, który miał BRAIN LARGE UNUSUALLY AN, duże stereoskopowe oczy i chwytając rece. On rozmyślał o czym mógłby stać sie takim dinozaurom, jeżeli oni nie wymierali. Jego odpowiedź była dinosauroid – trzema – rozszarpał pazurami, trzy – stał sie, duży – brained, UPRIGHT i dinozaur TAILLESS.”

Normandczyk też opisał prawie ludzki – like jakość reki jednej szczególnej gałezi saurian, Iquanodon: „…Elastyczny piąty palec rusza troche jak ludzki kciuk dla chwytania przedmiotów, kiedy środek trzy palce są zdolne małego flexure. Duży, sztylet – like kartkuj kolec Iguanodon byłby niszczącą bronią. Ostry kolec, łączony z siłą kończyny przedniej, mógłby przekłuć najtwardszą skóre.”

To jest możliwe that, jeżeli taki wysoce inteligentny jeszcze ( według many rachunków) niezmiernie podstepny i drapieżny „wyścig” faktycznie istnieje, wtedy to nie mogłoby „zmutować” daleko od tego jest oryginalną formą jako to ” jest zobrazowane” – chociaż w raczej ciemnej modzie – w domu 3rd seria Genezy. Jeżeli mamy uwierzyć tysiące świadków, którzy donieśli takie stworzenia podczas spotkań UFO (który też byłby skutkiem zbiorowego żartu, halucynacji masy, albo obserwacji bezwzglednych spotkań – drugi, którego wydaje sie być najprawdopodobniejszym), wtedy mógłby rozsądnie spytać pytanie: „Gdzie oni wypływają od?” Jeżeli oni mieli ich źródło na ziemi jako Obciety gwóźdź Steiger zasugeruje, wtedy, gdzie na ziemi są piekielnymi stworzeniami? Lepsze pytanie mogłoby być „Gdzie ziemia IN są piekielnymi stworzeniami?” Chociaż ” wyścig weża” głównie odnosił sukces w unikaniu badania najwiecej człowieka wyżywających z powierzchni tej planety przez wieki, są wiele znaków, które niemniej jednak zasugerują związek SUBTERRANEAN do nie tylko zjawiska UFO, ale dużo stworzeń, które leży za tym również, specjalnie stworzenia REPTILIAN takie jak te opisało przez Steiger. Uwierz to albo nie, tam ARE faktycznie wiele bardzo dobrze udokumentowanych ksiegowości dotyczące cudzoziemskie, nie – człowiek „encja” który został spotkany w podziemiu wneki przez świat. Tradycyjne chrześcijaństwo ma wiecej wiecej – suma logicznego mniej łączone głebokości ziemi z „Odchyla od pionu” i „demony”. Jesteśmy na pewno nie zaprzeczającym to, ale oferujemy dużo wiecej wypracowaną wystawe tego pojecia.

Tylko pod południową wskazówką Włoch, w ekstremalnej zachodniej cześci śródziemnomorskiego morza, kłamie wyspe Malty. W przeszłej Malcie był posiadaniem wielu narodowości i został rozważony, by być jednym z najbardziej strategicznych obszarów na ziemi, bedąc port i przecinający punkt miedzy Europą, Azją, środkowym Wschodem i Afryką, etc. Ta 9 – mili – długo island był starożytnym centrum cywilizacji wtedy kiedy Phoenicians od Kartaginy najechał i zaczął rządzić to. Kiedy grupa starożytnych duchownych, którzy uczcili „bóg” Moloch (inne imie dla Baal, Osiris, albo Nimrod – rozważył przez ancients być ” bogiem słońca”) odwiedzony wyspe w czasach Starego Testamentu, wyspiarze chetnie przyjeli ich nauczania, zawierając, że z oferując w górze ludzkie ofiary, by uspokoić ich „bóg” Moloch, ponieważ starożytni sam Maltańczyk praktykowali ludzką ofiare krwi do „bogów” świata podziemi, który świat podziemi został uwierzony, by zaistnieć pod wyspą i, gdzie indziej, tak zwany bóstwa, które czesto zostały zidentyfikowane z „weżami”. Kiedy Paweł Apostoła odwiedził wyspe jako zarejestrowany w książce rozdziału ACTS 28, on nauczył sie ich przesądnych wiar dotyczących weże, gdy on został gryziony do jednego z zwierząt na wyspie ( wtedy zadzwonionej Melita) i przeżytej przez władze podnieść sie Jezusa – Bóg, o którym Maltańczyk nie znał niczego do proroczej wizyty Pawła.

Od czasu Carthagians, Malta miała wielu linijki linijek – Rzymianina, Arabów, Normandczyk, Argonese, Castillians, Ludzi hospitalizowanych albo Rozkaz St. John Jerozolimy, później znanej jako Rycerze Rodos i nadal później jako Rycerze Malty, która pozostaje tam do tego dnia, mając centrale pojedynku w Rzymie. Kilka mil na południe miasta Valletta, Malta, jest małą wsią Pauli Casal. W roku 1902, robotnikach, którzy byli kopaniem dobrze dosłownie spadł do ziemi. Co oni odkryli ( czy raczej re – odkryłeś) był serią starożytnych jaskiń, głównie wykopanych z stałą skałą, która zeszła do ziemi i do trzech niższych poziomów poniżej. Te wielo – – zrównałeś katakumby stał sie znany jako „Pomieszczenie podziemne Hal Saflienti”, dany imie po ulicą, pod której oni zostali odkryci. Pomieszczenie podziemne jest łacińskim imieniem dla podziemnej struktury.

Bliska podłoga ostatniej izby, w 3rd i ostatni (oficjalnie rozpoznała) łódź podwodna – równo tych starożytnych katakumb, są kilka tak zwany ” izb pogrzebu”. Te są tylko kilku kwadratem stóp i umieszczają dobrze obok podłogi i musi dostać sie na ich kolanach tylko do spojrzenia do nich. Te ” apartament pogrzebu” są tylko duże wystarczająco dla jednego, by pełznąć. Mają przez lata byłe pogłoski, że jeden z tych ” apartament pogrzebu” nie kończą sie, ale kontynuują do głebszych i bardziej niezbadanych pieczar beyond.

To, według pewnych źródeł, było podziemnym przejściem i izbą, która została odniósł sie do lata temu w artykule, który ukazał sie w sierpniu, 1940 zagadnieniu Czasopisma GEOGRAPHIC NATIONAL. Artykuł stwierdził co nastepuje dotyczące kilku ludzi, którzy znikneli w tych katakumbach bez śladu:

„Wiele podziemnych przejść, zawierając starożytne katakumby, teraz jest cześć fortyfikacji wyspy i systemu obrony. Zapasy są zatrzymane w domu wiele tuneli; inni są schronieniami bomb. Pod Valletta troche podziemnych obszarów służyło jako domy dla biednego. Prehistoryczni ludzie zbudowali świątynie i izby w tych skarbcach. W dole obok jednego ofiarnych kłamstwo ołtarza tysiecy ludzkich szkieletów. Lata temu mógłby iść podziemny od jednego końca Malty do innego. Rząd zamknął wejścia do tych tuneli po dzieciach szkoły i ich nauczyciele stali sie zagubieni w labiryncie kiedy na tournee badania i nigdy wrócony.”

Historia idzie „głeboki” jednakże, niż artykuł GEOGRAPHIC NATIONAL wskazuje. Inne źródła mówią, że ABOUT 30 CHILDREN znikneło w tych katakumbach na tournee badania i, że kiedy „Pomieszczenie podziemne” najpierw zostało odkryte prawie 30,000 ludzkimi szkieletami ludzi, kobiet i dzieci (ofiary starożytnej ofiary do ” bogów świata podziemi”, wykonanych przez stary neolityczny wyścig) został odkryty również.

Jeden artykuł napisany przez Lois niejaka panna Jessup, wtedy pracownik brytyjskiej ambasady i późniejszej sekretarki dla Nowego Jorku Spodek Informacja Biuro (lepiej znane jako NYSIB), ukazało sie w starym zagadnieniu Riley czasopisma SCIENCE BORDERLAND Crabb, opublikowane przez Założenie Badania Nauk Terytorium przygranicznego (S. B. R. F.) i później zostałe przedrukowanym w pełni w Dr. książce ENIGMA FANTASTIQUE Allen.

Chybiaj Jessup twierdzonego, że ona odwiedziła Malte i Pomieszczenie podziemne też, raz przed tragicznym zniknieciem dzieci i wkrótce od tego czasu. Ona opisała jak na jej pierwszej wizycie do katakumb ona w końcu przekonała przewodnika, by pozwolić ją, by zbadać jeden z tak zwany ” apartamentu pogrzebu” blisko podłogi ostatniej izby w trzecia łódź podwodna łódź podwodna – suterena, przypuszczony „koniec” tournee Pomieszczenia podziemnego. On wydawał sie coś wiedzieć ona zrobiła nie, ale w końcu zgodził sie i powiedziany ją, że ona mogłaby zgłosić w „niej posiadają ryzyko”. Ponieważ ona zrobiła tak, świeca w rece i jej rozwiązane skrzydło okienne użyte jako sznur przewodnika dla jej przyjaciół, którzy poszli za z tyłu, ona pełzneła przez małe przejście i w końcu pojawiła sie do dużej pieczary, gdzie ona znalazła siebie na wystepie przeoczającym bardzo głeboką, pozornie bezdenną otchłań. Poniżej i na innej stronie otchłani był inny wystep, który ukazał sie, by prowadzić do wejścia albo tunelu w daleko ściana. Rozumiemy, że co zdarzyło sie nastepny mógłby dźwieczeć nieprawdopodobny do dużo, który przeczytał to, ale poprosilibyśmy ich zrobić ich własną determinacje tego jest ważnością. Chybiaj Jessup przysiegnie, że co idzie za naprawde zdarzył sie.

Z tym niższym tunelem na daleko strona otchłani, ona twierdzi, pojawiła sie gesiego kilka bardzo dużych stworzeń humanoidalnej formy ale zupełnie przykryty z włosami z głowy do stopy. Zaważając ją, oni podnosili ich rece w jej kierunku, dłonie, w którym punkcie gwałtowny „wiatr” zaczął przedmuchać pieczare, gasząc ją świece. Wtedy, troche „rzecz” mokra i śliska (widocznie stworzenie różnego rodzaju) przemknął obok niej. To wszystko zdarzyło sie tylko jako osoba za nią zaczynało pojawić sie z przejścia i do pieczary. Oni nie mogliby zrozumieć jej spanikowanej próby, by dostać sie wróć do „Pomieszczenie podziemne” pokoju, ale oni zgodzili sie, gdy ona nalegała. Kiedy oni znaleźli siebie z powrotem w izbie Pomieszczenia podziemnego, przewodnik widział jej wyrażenie i dał jej „znanie” spojrzenia. O tydzień nastepnie znikniecie dzieci i ich nauczyciela(s) miał miejsce i na jej drugiej wizycie ona widziała całkowicie nowego przewodnika, który zaprzeczył, że inny przewodnik kiedykolwiek pracował tam, chociaż ona wiedziała, że ten nowy przewodnik coś chował.

Ona nauczyła sie z wiecej pomocnych źródeł jednakże, że THIS był tunelem, że dzieci i ich nauczyciel(s) i prawdopodobnie stary przewodnik, zgłoszony. Ona też nauczyła sie, że, gdy ostatnie dziecko zrobiło to, ściany małego tunelu tylko „zdarzyły sie” by załamać albo jaskinia – w. Chociaż oficjalna wersja stwierdziła, że ściany zapadły sie – w na studentach, grupy poszukiwawcze były w stanie, by umieszczać jakiś ślad nauczyciel(s) albo dzieci, chociaż sznur, że oni przymocowali siebie do niższej izby Pomieszczenia podziemnego został znaleziony, by być CUT CLEAN jak gdyby przez coś ostre ( spadające skały). To zostało zapewnione, że przez tygodnie nastepnie żałoba i wrzeszczenie dzieci zostało usłyszane metro w różnych cześciach wyspy, ale mógłby umieścić źródła krzyków. Jeśli chodzi o Katakumby pod samą Maltą, są jakieś starożytne rachunki, które mówią, że głebokie pieczary pod wyspą kontynuują podziemnego BEYOND brzegi i według jednego źródła, cześć tego labiryntu rozciąga setki mil na północ i przecina z katakumbami pod Rzymem ( wzgórze Vaticanus?) albo przynajmniej zrobił tak starożytne czasy.

Są tak dużo udokumentowanych ksiegowości faktycznie, który zasugeruje istnienie takiego obszernego olbrzymiego regionu rozciągającego dolne regiony tej planety, że możliwość powinna przynajmniej zostać rozważona. Jeżeli taki region istnieje, wtedy może posprzeczać sie: Dlaczego ma to jest istnieniem uciekłym tym na powierzchni dla tak długiego? Jedna możliwa odpowiedź do tego mogłaby być, że, jeżeli taki region istnieje i to jest przynajmniej w PART mieszkane przez fizyczne stworzenia, które są w stałej lidze i komunikacji z spadnietymi aniołami albo demonicznymi encja, wtedy te nie – fizyczne istoty prawdopodobnie bedą miały tylko tyle sam, by ponieść kleske, jeżeli istnienie tych pieczar stało sie szeroko rozpoznane jako zrobić ich sojuszników gadzi. Są liczne przypadkach, w które te, które spróbowały nauczyć sie o czym idzie podziemny (albo mieć jakieś spotkanie albo jakąś znajomość tych dolnych regionów, albo usiłować do ksiegowości badania wiążących sie z nimi zewnątrz ochrony albo boskiego kierownictwa Wszechmocnego Boga) też wycierpieć na duchowe albo psychiczne ataki i ucisk, czasami do rzeczy bycie uprawionym do obłąkania, albo podkrecić chybianie zupełnie. Jakiś widocznie umarł na tajemnicze okoliczności również, albo został uprawiony suicide. Coś zdecydowanie idzie dalej „w dół tam” którzy pewni bardzo niechetni encja DO NOT chcą nas na powierzchni wiedzieć około.

Stwierdzimy z wszystkim skazaniem jednakże, że, jeżeli jest nie skłonny, by pozwolić Boga, przez Chrystusa, skierować i bezpośredni ich badanie tego obszaru, wtedy oni lepiej zostawić to w spokoju. Rozpoznajemy zbyt wielu ludzi, którzy spróbowali podpatrzyć do tego zależny na zewnątrz wdzieku Boga, który został zniszczony albo umysłowo albo fizycznie jako skutek. Też, IN wplatać WE MORE, by obronić siebie przeciw tej „obcy” groźbie, lepiej sytuowanemu, który bedziemy indywidualnie.

Oprócz wydarzenia Malty, był liczny inne ksiegowości zasugerować, że setki, jeżeli nie tysiące, ludzi zniknął bez śladu w albo dookoła niezbadanych pieczar w różnych cześciach świata. Ponieważ powiedzieliśmy, te „dolne” regiony są najbardziej najprawdopodobniejszy miejscem źródła dla wiekszości zjawisk znanych jako „UFO”. Dużo tego rzemiosło został zobaczony zgłaszając i zostawiając pieczary albo otwarcia w zdalnych górach, kanionach, etc. Tam są przypadkami na zapisie, gdzie gadzi – like „obcy” istoty takie jak te opisały przez świadków spotkań UFO, też zostać zobaczony w pieczarach i naturalnych albo sztucznych podziemnych wnekach. Te sprawozdania są stosunkowo mało w numerze, ale oni istnieją. To jest wyobrażalne, że mało, który kiedykolwiek miał takie spotkanie kiedykolwiek wraca, by powiedzieć o tym. Te stworzenia czesto są opisane jako bycie podobny do ” mieszkańców UFO” świadczyło przez policjant / rewirowy Zioło Shermer. Shermer opisał te stworzenia, które on przysiągł on spotkał na zewnątrz Ashland, Nebraski, wkrótce po północy na grudniu 3rd, 1967:

„Oni byli od 4 1/2 do 5 1/2 stóp wysocy. Ich uniformy były srebrną szarością, bardzo lśniącą. Ich garnitury weszły dookoła ich głów jak czapka pilota. Po prawej stronie ich hełm oni mieli mały czułek, tylko powyższy, gdzie byłoby ucho. Ich skrzynie były wieksze niż nasz, oni zostali zbudowani bardzo żylaści i mieśniowi. Ich oczy były tym rzecz, którą nigdy nie zapomne… LIKE DOWN AND UP WENT PUPIL THE SLIT. Kiedy oni patrzeli na mnie oni wpatrzyli sie prosto do moich oczu. Oni nie mrugneli. To był REAL niewygodny. Ich nosy były płaskie, ich usta wyglądały wiecej jak rozciecie niż regularne usta…”

Fakt, że uczniowie stworzeń spotkali przez Shirmer byli „rozcieciem – like” wskazywaliby, że stworzenia były najbardziej najprawdopodobniejszy gadzi gadzi – saurian w naturze, ponieważ weże wiekszości i jaszczurki, etc., mają pionowy – rozciąć uczniów. Związek gadzi, który robimy z stworzeniami spotkał przez oficera Shirmer nie jest oparty wyłącznie na jego zeznaniu samotnie, ale na innych zeznaniach różnych osób, które też spotkały stworzenia podobne do tylko opisanego. Dużo tych ksiegowości daje bardziej określony związek miedzy starożytnym gadzi gadzi – saurian wyścigiem, który zniknął z powierzchni tego wieki planety temu i nie – ludzki UFOnauts spotkał około dosłownie tysiące osób. Te przypadki bedą zająć sie później w tym i innych Plikach.

Od różnych rachunków, które zostały zebrane, to wydaje sie jak gdyby ci sauroid UFO occupants wpadają w skrajność długości, by schować siebie, albo przynajmniej ich prawdziwa natura. To prawie wydaje sie jak gdyby oni są „kameleonem – like” usiłując podać sie za ludzki – like istoty żeby, by zyskać skłonną pomoc pewnych ludzi, których oni znajdują to konieczny, by użyć żeby, by przeprowadzić ich demoniczną agende. Być może to wyjaśnia „srebrzysty jest odpowiednio dobrany” który zaciemnił wszystko z wyjątkiem ich twarzy. Czy to mogłoby być w cześci próbe, by ukryć leżenie pod czymś cech gadzi?

Raport specjalny wypuścił przez NEWSLETTER BALL CRYSTAL (O. Box P. 4080., Torrance, CA 90510) tytułowany ” MYSTERY SHAVER THE” opowiedział tragiczne wydarzenie, które miało miejsce w południowej Kanadzie. Wydarzenie włączyło grupe odkrywców, którzy natkneli sie na pieczarze, w którą oni odkryli, głeboko w tym jest wewnetrzny, dziwna rzecz. W jednej z izb pieczary oni znaleźli doskonale cylindryczny trzonek, który widocznie został znudził sie prosto na dół przez stałą skałe. Trzonek był daleko zbyt doskonały, by być skutkiem naturalnych geologicznych zjawisk (takie trzonki, a propos, zostały spotkane w liczny inne pieczary przez świat). Ponieważ oni studiowali „nudziarza” oni byli nagle i bez ostrzeżenia „zaatakowanego” przez stworzenia około 4 stopy. wysoki albo troche wiekszy. Ci napastnicy zutylizowali jakiś typ z cieplny promień przeciw niczemu niepodejrzewający odkrywcom. Stworzenia były podobne w opisie do dużo mieszkańców doniesionego w związku spotkania z UFO, albo „szarzeje” jako dużo UFOlogists teraz odnosi sie do nich. Jeden świadek twierdził, że kiedy atak przyszedł on został uderzony nieświadomy do zdalnej alkowy. Kiedy on „przyszedł” inni odkrywcy byli albo martwy albo brakujący. Sam on wycierpiał od surowy spala sie; faktycznie jego spala sie byli tak surowi, że on umarł w wyniku ich kilka dni później, ale zanim, że on był w stanie, by zmagać sie do pobliskiej wsi i ostrzec innych o czym zdarzył sie. Wejście do pieczary wtedy zostało wysadzone zamknąć sie przez dynamite żeby, by schronić kogoś inny przed wejściem.

INTERNATIONAL QUEST (c / zero 15, Sąd Pichard., Newsam świątyni., Leeds, L515 9AY.,K. U. ENGLAND), główna brytyjska organizacja badania UFO składająca głównie emerytowanych Policji, Bezpieczeństwa i Wojskowego personelu, niebawem bada co może dobrze być najwiecej przypadkiem documentable z rozbij sie – odzyskanie niezidentyfikowanego latającego dysku do daty.

Dalej 7th maja, 1989, instalacje NORAD rzekomo wyśledziły niezidentyfikowany przedmiot jako to zgłosiło afrykański powietrzny – kosmiczny. Siła powietrzna południowoafrykańskiego też podobno wyśledza rzemiosło przez radar, podróżując w obliczonej szybkości 5746 żeglarskich mil na godzine. Wydarzenie zostało opowiedziane do Pracownika Informacji południowoafrykańskiego, wraz z dokumentacją jego wojskowej pozycji, też wysłanej dokumenty i zapisy do dwóch oficerów śledczych INTERNATIONAL QUEST, Tony Dodd i Henry Azadehdel, mówiąc zdarzenia. Też, kilka rozmów telefonu RECORDED z ważny wojskowy i urzednicy rządu zostali otrzymani, który silnie zasugeruje, że „coś” faktycznie zdarzyło sie przez południowoafrykański teren. Troche tych zarejestrowanych rozmów włączyło wojskowych urzedników w Południowej Afryce, która silnie udzielanie nagany pracownik informacji – obróciłeś sie – donosiciel przez telefon. To było dzieki faktowi, że donosiciel odszedł Na południe Afryke dla Brytanii, gdzie on pozostał w domu badaczy i wtedy później wszedł do chowania.

Dyrektor INTERNATIONAL QUEST Graham W. Birdsall stwierdził, że dokumentacja i osoby włączone w wydarzeniu są takiej natury, że zdarzenie musiało mieć miejsce, albo Społeczność Informacji Miedzynarodówki wspólnie płodzi żart dotyczący odzyskany lecenie dysku. Birdsall silnie podejrzewa, że wydarzenia miały miejsce, dzieki wadze dowodu. Following jest cześcią z sformułować – ponieważ – sformułuj zapis dany do badaczy przez informatora, opisując czego on utrzymał, by być bezwzglednym ściśle tajny sprawozdaniem początkowe układanie tory przedmiotu:

„…Przedmiot wszedł interwał powietrza południowoafrykańskiego o 13.52 GMT. Kontakt radia został usiłowany z przedmiotem, ale wszystkie komunikacje okazały sie daremny. Jako skutek dwa uzbrojeni wojownicy Mirażu zostali wspiął sie. Krótki czas później przedmiot nagle zmienił kurs w wielkiej szybkości, która byłaby niemożliwa dla konwencjonalnego samolotu, by podwoić.

„W 13.59 GMT, Linii odniesienia Szwadronu —– pilot wojownika doniósł, że oni mieli radar i wizualne potwierdzenie przedmiotu. Rozkaz został dany, by zbroić sie i strzelać doświadczalnego samolot wsiadany na Thor 2 armata lasera. To zostało zrobione.

„Linia odniesienia szwadronu —– doniósł, że kilka oślepiających błysków wyemitowało od przedmiotu, który zaczął drżącego, podczas gdy zmierzanie w północnym kierunku. O 14.02 jest został doniesiony, że przedmiot zmniejszał wysokość w tempie 3000 stóp na minucie. Wtedy szybko to skoczyło do wody pod kątem 25 stopni i impacted w terenie pustyni 80 mil brzegu południowoafrykańskiego z Botswaną, zidentyfikowaną jako centralna pustynia kalahari. Linia odniesienia szwadronu —– został pouczony, by zakreślić obszar, aż zespół odzyskania przybył. Zespół Oficerów Informacji siły powietrznej, razem z medycznym i technicznym sztabem natychmiast został wziety do obszaru uderzenia dla śledztwa i odzyskania. Odkrycia były jak nastepuje:

1) krater 150 metrów w średnicy i 12 metrach w głebokości.
2) srebro pomalowało dysk nadany kształt przedmiotowi 45 stopni wbite krateru.
3) Dookoła piasku przedmiotu i skały zostały połączył sie razem przez intensywne gorąco.
4) intensywne magnetyczne i radiowy aktywne środowisko dookoła przedmiotu wywołało elektroniczne niepowodzenie wyposażenia siły powietrznej (powodującego awarie jednego helikoptera siły powietrznej).
5) przedmiot w końcu został ruszony do Zasady azotowej siły powietrznej dla dalej śledztwo.
6) teren uderzenia został napełniony z piaskiem i gruzem, by przebrać wszystek dowód na zdarzenie mieć miejsce…”

Sprawozdanie wskazywało, że hydrauliczne typowe podwozie w pełni zostało rozmieszczone, zasugerować, że ten elektroniczny błąd spowodował przedmiot, by rozbić sie, prawdopodobnie dzieki Thor 2 armata lasera strzelana w rzemiośle. Kiedy zespół przestrzegł przedmiot w Zasadzie azotowej siły powietrznej głośny dźwiek został usłyszany. To wtedy zostało zanotowane, że wyleg na niższej stronie rzemiosła otworzył nieznacznie i ukazał sie, by zostać wetkany. To otwarcie później zostało zmuszone z użyciem hydraulicznego wyposażeniu ciśnienia, w którego punkt dwa humanoidalni encja w napietym przystosowywaniu szarzeją garnitury pojawiły sie i natychmiast zostałe zaaresztowanymi. Sprawozdanie stwierdziło, że encja byli poszły za opisem (uwydatnianie nasze – Branton):

„HEIGHT: 4-5.5 stopy.; COMPLEXION: Greyish niebieski – budowa skóry gładki, niezmiernie elastyczny; HAIR: Całkowicie pozbawiony jakichś cielesnych włosów; HEAD: Za duży w związku z ludzkimi proporcjami. Podnoszona czaszka z ciemnymi niebieskimi znacznikowaniami dookoła głowy; FACE: Wybitne kości policzka; EYES: Duży i skośny w góre do strony twarzy. ¯adni uczniowie zobaczeni; NOSE: Małe składanie sie z dwóch nozdrzy; MOUTH: Małe rozciecie pozbawione warg; JAW: Mały w związku z ludzkimi proporcjami; BODY / ARMS: Długie i cienkie docieranie tylko ponad kolanami; HANDS: Składać sie z 3 DIGITS, WEBBED, CLAW – LIKE NAILS; TORSO: SKIN RIBBED SCALY WITH COVERED ABDOMEN AND CHEST; HIPS: Mały narrow; LEGS: Krótki i cienki; GENITALS: Organy płciowe EXTERIOR NO; FEET: TOES składać sie z THREE, WEBBED AND NAILS NO. NOTES: Dzieki NATURE AGGRESSIVE humanoid, żadne próbki krwi albo tkanka nie mogłyby zostać wziete (Jednym humanoidalnym DOCTOR ATTACKED powodującym CHEST stawać sie ON SCRATCHES DEEP wobec AND). Kiedy zaoferował różne jedzenie, odmówione zjeść… Jedna droga przejście zostało prośba o zarówno humanoid do Wright Patterson siła powietrzna Zasada azotowa USA dla posuniete naprzód śledztwo i badanie…”

Dużo szczegółów odnośnie tych „humanoid” są właściwie bardzo podobne do innych gałezi wyścigu gadzi jako to zostało opisane przez innych świadków. To ukazuje sie jak gdyby wyścig weża jest skomponowany kilku różnych gałezi albo typów, dużo to sam jako psy albo inne zwierzeta zachowują ich rozróżnienie ale są skomponowane kilku różnego „pisze”. Zwykle wiedziane gady są pozbawione cielesnych włosów, mieć wybitne kości policzka, duże skośne oczy, małe otwarcia na miejscu uszu, 3 – cyfra złączonych błoną rąk i stóp – oprócz w przypadku weży, etc., który zgubił ich kończyny przez atrophication przez 1000’s z lat – mieć pazury, zostać przykryci z „pokrytą łuskami” żebrowaną skórą i nie mieć żadnych zewnetrznych reprodukcyjnych organów, bedąc zachecić – poziomy i są agresywni i drapieżni w naturze.

Najlepszy – tajny dokument wskazywał that przejście przedmiotu i stworzenia byłyby wprowadzone dalej 23rd czerwca, 1989 do Wright Patterson AFB. Właściwie, źródła DO wskazują, że Wright Patterson DID faktycznie ALERT RED ON GO na tym data. Dalsze dokumenty dostarczyły przez źródło Informacji Q. I. wskazują, że stworzenia wydawały sie mieć silny związek z wyścigiem SAURIAN, który zaistniał w starożytnych czasach. Dokładne sformułowanie jednego szczególnego dokumentu, który jest teraz w rekach QUEST INTERNATIONAL jest jak nastepuje: „Wszystek informations znalazł, że na pokładzie cudzoziemski statek kosmiczny jest dotyczony ewolucje cudzoziemskich form życia wskazuje do ewolucji podobnej do tej, który, który znajdujemy na DINOSAURS THE OF EXTINCTION Ziemia przed THE… ( odkrycia wskazują) wysoki stopień przystosowalność. Dalej fizjologiczne i psychologiczne studia zagrały w Południowej Afryce i w Zjednoczonych Stanach wskazuje do prostej i złożonej struktury zachowania. To wydawałoby sie jak gdyby te formy życia CAN NOT FUNCTION INDEPENDENTLY WITHOUT GROUP INTELLIGENCE AND IDENTITY TOGETHER WITH COMMAND CENTRAL. Według dodatkowego informations znalazł na pokładzie odzyskane rzemiosło oddzielny wyścig jest wyznaczony wyższy przez nich. CONCLUSION: W domu – badanie głebokości i analiza psychologicznego makijażu i przepowiadanie zachowania są doradzone. Studia wykonane na dwóch cudzoziemskich formach życia schwytanych udowodniły, że oni nie mogą zadziałać niezależnie od własnej nabytej informacji bez dostepu do komunikacji, rozkazów i instrukcji od hierarchii albo centralnego rozkazu…”

Trzy różne aspekty wydarzenia południowoafrykańskiego faktycznie zbiegają sie bardzo dokładnie z co inne źródła ujawniły odnośnie ten gadzi gadzi – saurian cudzoziemskie stworzenia: 1) Kilku źródeł, wiele, kogo zacytujemy później, stan, że ” szarości saurian” są niższym eszelonem schowanej hierarchii gadzi i, że inny wyścig, który jest rozważony, by być wyższy jest saurian – gadzi – hominoid również, chociaż oni są różną i dużą „gałezią” wyścigu weża; 2) wiele innych, który źródła stwierdzają, że wąż wyścig wyścig – saurians – gadzi operują „zbiorowa świadomość” poziom jak gdyby indywidualne cudzoziemskie istoty są – położyć to w perspektywa – osoba „komórka” w ogromnym umyśle albo ucieleśniają pojedynczego ogromnego stworzenia. Właściwie wydaje sie być COMBINATION obu indywidualności jak również „zbiorowa świadomość” działająca w tych encja. 3) opis „obcych” jak również elektromagnetyczna natura ich rzemiosła koresponduje dokładnie z opisami oddanymi HUNDREDS oddzielnych sprawozdań tej natury.

Oficer Informacji, który skontaktował sie z QUEST INTERNATIONAL i dostarczył im informacje, żądania, które on tak out zainteresowania dla bezpieczeństwa rodzaju ludzkiego jako całości i, chociaż on został zmuszony do podpisując’ narodowy czyn Sekretu’ uformowują sie on wierzy, że on byłby winny zdrady przeciw rodzajowi ludzkiemu, jeżeli on nie wyjawił czego on znał i co rządy próbowały schować.

To jest nadzwyczajne, że wiekszość nie – ludzkich mieszkańców zgłosiła w związku z tymi rzemiosło AERIAL podobno jest REPTILIAN albo SAURIAN w naturze, specjalnie w świetle takich proroctw jako tego oddanego rozdziale Odkrycia 12, który czyta:

„…I był HEAVEN IN WAR: Michael walczył z THE DRAGON; i DRAGON THE walczył i jego anieli… i DRAGON GREAT został rzucony, że SERPENT OLD, zadzwoniony Diabła i szatan, który DECIEVETH cały świat…”

Jedno z „zjawisk” które wspomnieliśmy wcześniejsze miało miejsce w kilku różnych cześciach świata, ale najbardziej wystając wzdłuż Kontynentalnego Dzielą region U.S. Od późny 1960’s, dziwaczne zwierze (specjalnie bydło) okaleczenia były na wzroście. Liczne ksiegowości twierdzą, że te okaleczenia zostały wykonane z laser świetnie chirurgiczną precyzją z cieciami tak dokładnymi (na dół do oddzielenia samych cząsteczek) że oni nie mogliby zostać dokonani przez konwencjonalnie wiedzianą technologie czasu. Oczy, dwukropki, reprodukcyjne organy, etc., bardzo czesto są doniesione jako zostanie usunietymi w takim sposobie jak gdyby cześć zrobionego próbe procesu niesionego w szeroko rozrzuconych komórkach pamieci. Krew nie jest prawie zawsze opisanym jako zostanie osuszoną z żadnym wynikającym naczyniowym upadkiem (też niemożliwy z konwencjonalną technologią naszego społeczeństwa wtedy). W wiekszości wypadków żadne szlaki albo znacznikowania w ziemi nie zostały odkryte, który inna tajemnica jest, że oficerowie śledczy dla dużej cześci byli niezdolni, by wyjaśnić; ale w mało przypadkach, gdzie znacznikowania zostały doniesione, oficerowie śledczy donoszą nieustannie istnienie dziwnego „trójnoga” i ” zbiór zbiór – okrąg okregu” oznacza w ziemi, niW innym. Inne dziwne zjawiska otaczające te okaleczenia jest faktem, że drapieżne ptaki i inne zwierzeta, które nakarmiły poza padlinami okaleczonych zwierząt czesto zostały znalezione leżąc całkowicie pobliski. To nawet jest doniesione, że larwy odmawiają dotknąć takich padlin. Znów, powód jest nieznany. Tylko, kto albo co okalecza te zwierzeta?

W Vol. 5, Nie. 4, 1990 zagadnienia „UFO” Czasopismo (pp. 16-17), Linda Moulton Howe, w jej artykule, „CONTINUES HARVEST THE: UPDATE MUTILATION ANIMAL” zrobił jakieś bardzo nadzwyczajne obserwacje odnośnie sam osoby okaleczające. Ona napisała:

„W 1989, były tak dużo okaleczeń bydła w południowym Idaho, które ten Bunn Brent Szeryfa Hrabstwa Jeziora Niedźwiedzia powiedział mi: ‚ Nie zobaczyliśmy, jak cokolwiek w to sposobić od 1970’s.’ Bunn Szeryfa wysłał mnie 16 starannie – napisałeś’ śledztwo Reports o okaleczeniach bydła, które miały miejsce w jego hrabstwie miedzy majem i grudniem. Przez pół nastąpił w zdalnej dolinie zadzwonionej Nounan. Tylko osiemdziesieciu ludzi żyło tam. Prowadzenie rancho jest ich głównym źródłem dochodu i bydłem są cenni. Choroba i drapieżniki są starymi i dobry zrozumianymi wrogami. Co zeszło na Nounan, Idaho w lecie i spadku 1989 było nie zrozumiany – i to przestraszyło ludzi.

„‚ Anemiczne ciecia – to jest jacy ludzie problemów,’ oficer Greg Athay napisał jego sprawozdanie okaleczenia,’ tam nie byli żadnymi widocznymi znakami przyczyny zgonu. To ukazało sie, że tylko miekkie tkanki (nos, wargi i jezyk) przestał lubić głowe i cztery smoczki poza torbą. Znów nie było żadnej krwi na włosach i zmełło.'”

Howe opisał inne wydarzenie, które miało miejsce w tym regionie podczas tego sam dostosowują sie – okres. Ta seria okaleczeń objeła głównie bydło, przez pół, z którego byli młodymi cieletami:

„…Okaleczył ciele, znalazł grudzień 24 (1989), na północ Downey, Idaho, został znaleziony leżąc na jego back z marynarskim, odbytnica i genitalia starannie wyłączyły poza białym brzuchem wołu. ¯adna krew nie została znaleziona gdziekolwiek. Wół został wziety dla autopsji Dr. Chrisem Owies, D. V. M., w Szpitalu Zwierzecia Hawthorne. Dr. Owsy sprawdziły wszystkie ważne organy i były niezdolne, by określić przyczyne zgonu. Podczas autopsji, ostry uciety został znaleziony w właściwym obszarze skrzyni i Dr. Owsy też odkryły, że główna arteria została odłączona pod raną skrzyni.

„Ona była zaskoczona, że’ skierować zgubiony dużą ilość krwi, ale (ona) nie mogłaby zrozumieć, gdzie to poszło do.’ Nie było żadnej krwi na wole albo na ziemi. Dr. Owsy też określiły, że wół nie został pociągniety przez szyje albo został związany w góre dookoła stóp.”

Howe Lindy też potwierdził fakt, że dziwne powietrzne dyski czesto zostały doniesione w związku z okaleczeniami:

„…Przez historie zwierzecych okaleczeń, od 1967, były licznymi opisem eyewitness dużych, pałających dysków albo’ ciche helikoptery przez pastwiska, gdzie martwe zwierzeta później zostały znalezione. Waco, ranczer Teksasu powiedział, że on spotkał dwa cztery – zapłacić wysoka, lekka zieleń – kolorowe ” stworzenia” z dużymi, czarnymi, skośnymi oczyma, niosąc ciele, które później zostało znalezione martwe i okaleczony. W 1983, para Missouri patrzała przez lornetki jako dwie małe istoty w obcisłych srebrnych garniturach pracowały nad krową w pobliskim pastwisku. Cudzoziemskie głowy były duże i białe w kolorze. W pobliżu, wysoki, zielony – gruboskórny’ człowiek jaszczurki’ stał świecący z oczyma pekł przez pionowi uczniowie jak krokodyle…”

Jako wskazaliśmy, wiekszy saurian ” jaszczurka jaszczurka – like” stworzenie HAVE opisany w rzadkich zdarzeniach UFO, ale cześciej w podziemnych albo podziemnych spotkaniach. To silnie zasugeruje, że „saurians” faktycznie DID NOT staje sie „wygasłego” ale zamiast rozwija wysoki poziom inteligencji ( być może najbardziej tylko najinteligentniejszy saurians przeżył) i wtedy dosłownie poszedł „pod ziemią”. Są faktycznie bezwzgledne rachunki, którymi zajmiemy sie później, te mówić o starożytnej pieczarze albo przekopać systemy, które zostały odkryte i, w których pewnych osobach twierdzić spotkać „obcy” istoty taki i saurian – szarości i o wiele bardziej ulotna „Jaszczurka – like” hominoids. Takie podziemne spotkania rzekomo miały miejsce poniżej albo blisko Albuquerque, Nowego Meksyku; Vegas chłopaka, Nevada i Miasto słonego jeziora, Utah; miedzy innymi obszarami, zasugerować, że amerykański południowy zachód jest podkopany przez duże, starożytne systemy pieczary, które zostały najechane przez wyścig drapieżników saurian, którymi drapieżnikami (jako bedziemy widzieli) mógł pierwotnie pochodzić z podobnych systemów pieczary pod centralną Azją i Dalekim Wschodem; gdzie istnienie podziemnego ” wyścigu weża” właściwie jest potwierdzone i jest przyjete przez dziesiątki tysiecy ludzi. Te zawierają Hindusów i buddyści, zarówno odnieść sie do tych stworzeń w ich starożytnych mitach i tradycje.

Są inne rachunki, które wydają sie potwierdzić możliwość, że mniejszy, zwykle bardziej bardziej doniesiony saurian „siwieje” gady krótkiego wzrostu są właściwie niższym poziomem wiekszej hierarchii gadzi. Ponieważ wskazaliśmy, różne źródła twierdzą, że zwierzchnicy albo suzereni szarości są podobni stworzenia hominoid z budową skóry i zabarwiają sie podobny do tego z krokodyli. Te są widocznie najbardziej zakonspirowany i najniebezpieczniejszy wszystkich drapieżników gadzi. Być może powód, ponieważ to nie jest tak raz spotkaniami istoty ludzkiej ich, ich zwykle nigdy powrót. Na przykład , pracownik bezpieczeństwa od słone jezioro Miasto informowało jakichś badaczy, że, gdy pierwsi osadnicy poruszyli sie do doliny oni w końcu zaczeli prace konstrukcji w czym jest teraz do centrum Miastem słonego jeziora. Inne źródła stwierdziły, że pracownicy konstrukcji włamali sie do starożytnego systemu tuneli pod S. L. C., który „mógłby” oznaczył date wróć do przedpotopowych czasów i na pewno do pre – czasy Columbian. Te później zostały znalezione, by rozpostrzeć sie dla mil w wszystkich kierunkach.

Strażnik stwierdził, że kilku ludzi przez rok weszło tunele, zawieranie jednego szczególnego tunelu, który został odkryty pod czym jest teraz Kinami Rozstajów w sekcji centrum miasta i, że dużo, którego te nigdy nie zwróciły. Ten strażnik spytał kolege z pracy, czy on mógłby dostać pozwolenie , żeby zbadać te tunele, które nawiasem mówiąc teraz są przypieczetowane albo ochroniłby przez policyjne alarmowe systemy, prawdopodobnie z powodu zniknieć. Ten inny pracownik informował jego, że to bedzie dobrym pomysłem jako on mógłby spotkać (jego dokładne słowa) ” ludziach jaszczurki” w których wydarzenie on nie zrobiłby prawdopodobnie żadnego powrotu.

W związku z powyższym, najbardziej przerażająca rzecz o działalności okaleczenia jest ta nie tylko zwierzetami, ale HUMANS został znaleziony okaleczony w podobnym sposobie jako bydle na kilku okazjach. Jeden z najbardziej godny uwag świadków do takiego wydarzenia jest Billem angielski, syn ustawodawcy stanu Arizony i byłego Kapitana Zielonych Beretów. Kilka lat temu Bill został wyznaczony do RAF „słuchającej poczty” na północ Londynu jako analityka informacji i żądań, by zobaczyć kopie – przez pomyłke albo rozmyślnie – ulotnego Powyższego „GRUDGE – BLUEBOOK: NO REPORT. 13″, który nawiasem mówiąc opisał wydarzenie, które sam on zbadał jakieś lata wcześniej. Ten ABOVE ściśle tajny sprawozdanie (sklasyfikowany wyższy niż H – Bomb) zawarty kilku stu giermków z rządowym – zbadałeś opis UFO, UFO rozbijają sie – poprawy, uprowadzenia i okaleczenia ludzi, sprawozdania autopsji na cudzoziemskich trupach wyzdrowiały z różnych miejsc trzasku i wysoce technicznych sprawozdań na badaniu antigravity, etc. (zapisy jego pamieci, etc., mogą zostać otrzymane przez Badanie PEA., 116 Ct Vargas., Milpitas, CA 95035). Angielski twierdzi, że on stale został nekany odkąd tylko wypuszczanie publicznie informacji zawarło w tym Powyższym ściśle tajny sklasyfikowanym dokumencie. On został zmuszony, by uciec od Anglii i nie został pozwolony, by wrócić do jego rodziny. Widocznie angielski, jak pracownik Inteligencji południowoafrykańskiego wspomniał wczesny, był opinii tak ” bezpieczeństwem narodowym” mógłby najlepiej zostać służony przez robienie publiczny świadomy czego szedł niż znoszą to z lekiem publicznej reakcji albo jakiegoś innego powodu.

Rachunek angielskie stany, że kilka lat temu on był członkiem Specjalnego Zmusza dochodzeniowy zespół, który wszedł, by odzyskać samolot, który zszedł w grubym terenie dżungli. To miało miejsce kiedy Bill służył jako Zielony kapitan Beretu w Laosie w 1969 – 71 i samolotu, który jego 10 – obsadzić zespół został wysłany, by zbadać był B -52 klasy bombowca. Komunikacje zostały otrzymane od B -52 przed tym zszedł w tym sensie, że to było „…pod atakiem przez UFO…”, „…duże światło…”. Samolot został znaleziony nietkniety, usiąść w dżungli. Nie było żadnego trybu oznajmującego pokosu lądowania awaryjnego. Tylko dno kadłuba samolotu pokazało jakieś uszkodzenie, nie było żadnym uszkodzeniem spodu strąków parowozu. Chociaż samolot był zupełnie nietkniety, załoga nie żyła. Oni zostali znalezieni usiąść w ich uprzeżach bezpieczeństwa, jednak został okaleczony – odbytnica wydrążyła z do dwukropka, widocznie z jakimiś łatami korkociągu skóry ukrojonej na plasterki od szyi i szczeki; i oczy i genitalia usuneły przez niezmiernie dokładną chirurgie, jeszcze żadna krew nie została rozlana gdziekolwiek. Rachunek Anglików został wywietrzony przez ” Gospodarz Billy” radio rozmowa pokaz na KVEG 840 AM, Vegas Chłopaka, Nevada, na marcu 1, 1990, 11:00 P. M.

Krew i biologiczne organy wziete od zwierzecia i ludzkie ofiary widocznie są użyte do różnych różnych celów według licznych źródeł, wszystko, które odpowiadać niechetnej naturze tych stworzeń. Policjant Ubierają Ecker Idaho ujawnił do widowni z przez 400 najlepszych oficerów śledczych UFO w 1989 MUFON (Wzajemnym UFO Sieć) że sympozjum powstrzymało Vegas Chłopaka, że on osobiście zbadał takie ludzkie okaleczenia w jego domowym stanie. On nawet usiłował poprosić dostep do podobnych przypadków, które mogłyby zostać odłożony w Komputerze departamentu sprawiedliwości, ale został powiedziany, że pliki odnośnie te przypadki zostały sklasyfikowane i on został ostrzeżony, by przerwać wszystkie próby, by poprosić takie dane w przyszłości. Ecker miał dwóch innych przyjaciół z jego, też w wymuszeniu prawa, próbują odzyskać te informacje, ale oni byli kamienny – otoczeni murem również.

Dużo badaczy włączony w tym wysiłku, by wykształcić społeczeństwo rozważa siebie być patriotycznymi Amerykanami i całkowicie poświeca do ustroisz CONSTITUTIONAL jako to zostało założone przez naszych przodka; ta sama konstytucji, która wszystek U.S. Wojskowy i urzednicy Inteligencji mają DEFEND AND UPHOLD TO OATH BY SWORN. Jeżeli mieliby posiadać wysokiego szczebel pozwolenie bezpieczeństwa jako zrobić wielu pracowników Inteligencji, to byłoby czyjś patriotyczny obowiązek, by zaszczycić to pozwolenie bezpieczeństwa i trzymać jakiegoś tajnego NECESSARY dla naszego GOVERNMENT CONSTITUTIONAL OF INTERESTS THE IN AND SECURITY OUR OF INTERESTS BEST THE IN WAS IT AS LONG AS bezpieczeństwa narodowego.

Jednakże, są wiele władz UNELECTED albo „tajny rząd” elementy pracując w konstytucyjnym rządzie, dużo, kogo został poddany wpływowi cudzoziemskich sił, kto NOT ARE pracujący w zainteresowaniach rządu CONSTITUTIONAL jako bedziemy widzieli. Te są, kto jest wpływany do wypaczając prawa bezpieczeństwa narodowego tego narodu w pewnym sensie, który jest właściwie niszczący do amerykańskiej Republiki. Są wielu o dobrych intencjach rządowych pracowników z wysokiego szczeblami pozwoleniami bezpieczeństwa, które są mówione, że to jest ich obowiązek jako Amerykanin, by schronić istnienie tej cudzoziemskiej groźby przed amerykańskim społeczeństwem. Taki sekret IS NOT w najlepszych zainteresowaniach naszego SECURITY NATIONAL i jest faktycznie pogwałceniem CONSTITUTION, którego dużo tego rządu i wojskowi pracownicy mają SWORN, by przestrzec i zagracić w obronie.

Być może Bill angielski zrozumiał to i zrobił co on czuł był jego obowiązkiem jako amerykański Patriota – to jest EXPOSE ta groźba dla co to było. Trzymanie istnienia takiej groźby od amerykańskiego Społeczeństwa może WAY NO IN służą zainteresowaniom bezpieczeństwa narodowego ale tylko Narodowego zniszczenia. Nawet , jeśli rząd myślał, że oni samotnie mogliby obronić nasz naród przeciw takiej groźbie to jest istnienie od amerykańskiego społeczeństwa z obawy przed paniką, etc. kiedy równocześnie trzyma, oni byliby przez pomyłke, jako oni nie odnieśliby sukces bez pomocy i współpracy amerykańskiego społeczeństwa, tylko jako w troche „wojna”. Jeżeli obywatele narodu w pełni nie popierają wysiłku, wtedy ten naród ostatecznie nie zgubi jakiejś wojny z jednakowo poteżnym i specjalnie poteżnym zewnetrznym wrogiem obojetnie jak mocno „rząd” mógłby walczyć.

Jest dużo w wysokich szczeblach rządu, który może bezwiednie służyć obcy (saurian) planują po prostu, ponieważ oni są ” pójściem za rozkazami” od ich wyższych wzlotu, poteżnych rządowych urzedników, którzy mogą być albo sprzedać sie – out do konspiratorskiego albo nawet ” obcy” plan w wymianie na pewno obietnice, może nawet zostać wszczepiony albo jest skontrolowany umysłowo przez jakąś metode cudzoziemskiej technologii, która jest dobrze udokumentowanym faktem miedzy abductees jako bedziemy widzieli, albo, kto może zgadzać sie z „planem” z obawy przed ich pracami, ich rodziny, albo ich bardzo żyje, jeżeli oni nie współpracują. Wtedy są ci w mediach, które są używane przez te drakońskie władze, czy świadomie albo nieświadomie, znieczulić całe pokolenie młodych ludzi i uwarunkować ich do pomysłu hominoid „gadzi”, którzy są byli obecnym przez różne medialne programy jako bycie nieszkodliwy i przyjazny. Tylko patrzeć na niewiarygodne finansowe zyski tych, który promuje ten pomysł przez różne fasety mediów. Czy oni ” są nagradzani” dla ich posłuszeństwa?

REMEMBER PLEASE kiedy czytając te sprawozdania (Pliki) że nie powinienem ” nie potepić” jakiegoś człowieka albo grupować ludzi, którzy mogą zostać wystawiony w tych pismach co do nich w stawaniu przywarłeś – w góre w „Wielkie Oszustwo.” Chociaż ludzkość jako całość jest do pewnego stopnia odpowiedzialnym za „otwieranie drzwi” dla ten piekielny najazd i infiltracja naszego społeczeństwa, też uznajemy, że dużo, który jest schwycony – w góre w cudzoziemskim scenariuszu jest włączony w tym z nieznajomością, zostawszy powiedzianym, że saurians jest tylko tutaj, by prowadzić rodzaj ludzki do „oświecenia”. To jest farsa, w że okultystyczne nauczania, z którymi wyścigi weża powdychały pewne grupy są po prostu metodami obcy „kontroli”, czy raczej cudzoziemski – zainspirowanych metod wypuszczania czyjejś kontroli przez ich umysły i ciała, żeby saurians i ich nie – fizyczny „być sprzymierzonymi” (i.e. opadły angelics albo „infernals”) mógłby wprowadzić sie i wziąć kontrole ciała, duszy i duchów tych ludzi.

W starożytnych czasach Twórca umieścił orzeczenie i przekleństwo na wyścigu weża, który w końcu bedzie spełniany (to jest teraz w PROCESS bycie spełnianym). Bóg nie umieściłby takiego orzeczenia na stworzeniu chyba że to / sami oni bedzie miało wolną wole – w tym przypadku wolny wybór, by odrzucić Twórce i zwracać sie do złego w zamian za władze przez rodzaj ludzki, ziemia i. Wyścig weża był tylko innym fizycznym wyścigiem, innym niż rodzaj ludzki, który mógłby zbuntować przeciw Twórcy jako to było pierwotnie najinteligentniejszy i najbardziej wysuniety do przodu o wiele wszystkich członków zwierzecego królestwa i jedynego innego stworzenia innego niż człowiek z zdolnością do „powodu”. W przeciwieństwie do człowiek to / oni nie posiadało żadnej wiecznej duszy, ale niemniej jednak było bardzo blisko do człowieka w tym jest zdolnością, by intelektualnie spostrzec różne działania i złożoności natury. Oczywiście po absolutnej korupcji tego „wyścigu” taka intelektualna wiedza strasznie została skorumpowana, by służyć nienasyconej żądzy weża dla władzy i kontroli.

Tylko, ponieważ Twórca nie życzy, że jakaś ludzka dusza być zniszczona przez te drakońskie władze, żaden nie robi nas. Jakaś wystawa, którą możemy przedstawić dla celu wystawianie jakiegoś człowieka albo ludzka grupa objeła w obcym „Wielkie Oszustwo” nie jest zaprojektowany, by potepić zniszczeniu ludzi włączonych; ale zamiast ostrzec ich i obudzić ich z transem, którego oni są, który w zwrocie jest skutkiem bezustannego „gwałcenia” ich umysłów przez „kontrolerów”. To jest nasza nadzieja, że oni obracają sie od Weża i zaczynają zaufanie w ” Jagnieciu” Boga, który przyszedł do tej planety dla wyraźnego celu gniecenia „Zwierzecia” albo „Weża” i jego władzy przez rodzaj ludzki. Na zewnątrz wdzieku i litości Wszechmocnego Boga jesteśmy nie lepsi niż jakiś inny człowiek, który mógłby spaść pod „okresem” wyścigu weża. Też, jeżeli Bóg wybrał użyć pewnych ludzi jako naczynia prawdy, to jest na pewno nie, ponieważ my albo oni zasługujemy na to. W jakimś wydarzeniu jakiś kredyt dobra dla jakiegoś, który może być skutkiem tego wysiłku musi zostać dany do Boga samotnie.

Jeśli chodzi o okaleczenia bydła, są znaki, że oni mogli iść dalej od późny 1800’s. W jego książka ” PHENOMENA OF ANATOMY” (Henry Regencja Co., Chicago, ILL), badacz Jacques Vallee opowiedział niezmiernie dobrze – udokumentowałeś opis uprowadzenia bydła / okaleczeniu, w którego dziwne powietrzne rzemiosło zostało włączone. Wydarzenie zostało doniesione przez żadnego innego niż Alexander Hamilton ( dobrze znana historyczna liczba i wybitny członek Izby Reprezentantów podczas późny 1800’s). Hamilton podpisał pisemne oświadczenie, uprawomocnione notarialnie do 10 godny uwag członków społeczności LeRoy, Kansas, gdzie oni żyli. Pisemne oświadczenie zostało oznaczone datą kwiecień 21, 1897. Hamilton zagrożonego jego „poświecony honor” na prawdzie poszły za rachunkiem:

Na tej nocy, Hamilton został obudzony przez hałas miedzy bydłem. Nie bardziej wkrótce miał on i jego rodzina poszły na zewnątrz niż oni dopilnowywali ich zupełnego zdumienia, że „sterowiec” opisał jako bycie około 300 stóp długich i cygaro ukształtowanych, powoli schodząc przez ich los krowy, około 40 pretów z ich domu. Hamilton opisał przedmiot (nacisk nasz – Branton) jako istota „…znakomicie rozjaśnili sie w… wszystko było wyraźnie widoczny IT WAS OCCUPIED BY SIX OF THE STRANGEST BEINGS ja SAW EVER. TOGETHER JABBERING WERE THEY, UNDERSTAND NOT COULD WE BUT SAID THEY WORD…”

Hamilton i jego syn Wall i dzierżawca przez imie Heslip Gid, wtedy przeszedł na los, gdzie oni widzieli 2 letnią jałówke wrzeszczącą i skaczącą, trzymać sie ogrodzenia. Oni znaleźli, że czerwonawy kabel przymocował dookoła szyi jałówki, która doprowadziła do rzemiosła. Oni zdołali dostać kabel rozwiązany od ogrodzenie ale byli niezdolni, by dostać to poza szyją krów i oni spostrzegli kiedy statek, jałówka i wszystka, podniósł sie powoli i zniknął do północnego zachodu. Poszły za wieczorem on dowiedział sie że „…Thomas związku, około trzech albo czterech mil na zachód Roy Le, znaleziony schowaj, nogi i zmierzać w jego polu tego dnia. On, myśląc, że ktoś zarżnął ukradzione zwierze, przyniósł schować do miasta dla identyfikacji, GROUND SOFT THE IN TRACKS ANY FIND TO ABLE BEING NOT IN MYSTIFIED GREATLY WAS BUT. Po zidentyfikowaniu schowaj mojej marki, poszedłem do domu. Ale zawsze zdrzemnąłbym sie widziałbym przekletą rzecz, z tym jest dużymi światłami i ohydnymi ludźmi. Ja ANGELS OR DEVILS ARE THEY WHETHER KNOW DON’T, WHAT OR; THEM SAW ALL WE BUT, SHIP THE SAW FAMILY WHOLE MY AND i nie chce troche wiecej zrobić z nimi.”

John A. Keel, w jego książka ” HORSE TROJAN OPERATION”, potwierdził, że zapisów wiadomości tych czas ujawnia, że na dużą skale ” klapka UFO” miała miejsce kwiecień 1897, przykrywając około pieciu stanów. Dużo świadków doniósł dziwny albo ohydny typ mieszkańców jako opisany przez Hamilton i sprawozdania Stepki, że te stworzenia „zrobił prawdziwy wysiłek, by schować od świadków, którzy natkneli sie na nich przypadkowo…” Czy to mogłoby być, że te stworzenia umyślnie usiłowały schować cechy gadzi, bojąc, że, jeżeli świadkowie wiedzieli ich prawdziwej natury głównie bania Bóg mieszkańcy tej cześci kraju mogliby złożyć dwa i dwa?

Inna wybitna osoba – jeden z dużo rządowego – wojska – przemysłowych członków, który teraz wystepuje z prawdą istnienia z nie – ludzki cudzoziemski wyścig – jest zasłużony latający as Learem Johna. John jest synem Leara, the original founder of the „Lear” Jet Corp Williama. On przez kilka lat był kapitanem z głównym U.S. Linia lotnicza i ma próbny leciany przez 160 różnych typów samolotu. Raz reakcyjny sceptyk, Lear, którego syn zrobił kompletnemu odwróceniu. To wszystko zaczeło sie kilka lat temu kiedy zamkniety przyjaciel jakiegoś jego w wysokiego szczeblu pozycji w wojskowym powiedzianym Johnie, że on był świadkiem do lądowania UFO, które miało miejsce w sile powietrznej Bentwaters Base w Anglii i, podczas którego kilku mały, cudzoziemski „osiwiało” stworzenia typu został zobaczony. Lear zdecydował, że on sprawdzi do tematu w wiekszej głebokości, utylizując jego many kontakty w społeczności Inteligencji. Głównie dzieki faktowi, że on leciał najlepszy – tajne misje dla CIA i innych rządowych agencji w przeszłości, on zyskał zaufanie kilku wysokiego szczebli pracowników Inteligencji. On skorzystał z tych kontaktów i zaczął podpatrzyć do U.S. Własna wiedza rządu i doświadczenie z zjawiskami UFO. Chociaż kawałki i kawałki scenariusza zostały nauczył sie z różnych źródeł ( troche, kogo znało tylko PART, ale nie wszystko scenariusz), Lear został były zdumionym, by znaleźć, że wszystkie te pojedyncze informacje spadły razem do jednego dużego całkowitego obrazu i obrazie FRIGHTENING w tym. Jedna rzecz, która trzymała wchodząca ponad i wieksze od kiedy on sondował jego kontakty Inteligencji dla informacji, został powtórzony odniesienie do małego miasta w połnocno – zachodni Nowym Meksyku rozpoznanym jako’ Dulce,’ gdzie jakiś bardzo dziwny i „obcy” rzeczy rzekomo miały miejsce.

Lear nauczył sie trzech podstawowych faktów od dużo CIA i innych źródeł Inteligencji:

1) U.S. Rząd, od końca Wojny świata II, odzyskał kilka niezidentyfikowanych przedmioty, głównie dysk ukształtowane, które rozbiły sie w różnych regionach w zarówno Zjednoczone Stany i za morzem. Mieszkańcy odzyskani z tych różnych miejsc trzasku byli zarówno humanoidalny i reptoid w naturze. Kilka od każdej grupy rzekomo zostały odzyskane żywe (i dużo te umarły w kilku latach po poprawie), ale wiekszość mieszkańców została umarła kiedy znaleziony. Dużo mieszkańców i przedmioty zostali wzieci do tajnego wieszaka w Wright Patterson siła powietrzna Zasadzie azotowej w Ohio, kiedy inni zostali przeniesieni do różny inne zasady azotowe przez kraj. Wiekszość mieszkańców była gadzi albo saurian „siwieją” typ. Inne ” byty” zostały znalezione, by być jakimś typem bio syntetycznego automatu widocznie zbudowanego w cześci organów wzietych od ofiar okaleczenia.

Nie ma żadnego znaku czego mógłby ożywić te inne stworzenia odkąd oni zostali znalezieni, by posiąść wchłonąć – like konsekwencja wszystka droga, zamiast gadzi albo ludzkich organów. Jakiś jednakże zasugerował, bazowany na różnych odkryciach, że ten trzeci typ bytu mógłby być animowany – używany jako fizyczny „łuska” przez nie – fizyczne byty pragnące zutylizować takie konstrukcje żeby do pracy i zadziałać w fizycznym wymiarze. Troche technologii odzyskanych od tych przedmiotów później zostało rozwiniete najlepszy – tajne powietrzne rzemiosło Wojskowej konstrukcji, kiedy inne przedmioty zostały znalezione w – takt do rzeczy, że oni mogliby nadal być próbni – flown przez wojskowy personel. Po jednym z pierwszego takiego trzasku / odzyskaniach, które miały miejsce blisko Korony i Roswell, Nowego Meksyku w 1947, Truman Prezydenta pomógł w kładzeniu razem najlepszy – tajnego komitetu składającego sie z troche najwybitniejszych naukowców, ekonomistów i politologów w narodzie żeby, by analizować zjawiska i zrobić determinacje.

2) Pewne segmenty rządu, pragniecie dostać posiadanie wspaniałej wysoko rozwinietej technologii zutylizowało przez ten cudzoziemski wyścig, usiłowały zrobić kontakt z nimi, odkąd te stworzenia zwykle podały sie za życzliwego extraterrestrials. Właściwie, to później zostało określone, że te byty są ani życzliwy, ani (pierwotnie) dodatkowy – ziemski, chociaż oni mogli założyć placówki na innych planetarnych ciałach według pewnych źródeł. Jest dowód, że Rząd i Społeczność Inteligencji zaczyna zrozumieć to, ale dzieki pewnym ustepstwom, które oni wyprodukowani w przeszłości z tymi stworzeniami bez publicznej zgody, oni mają niestety i bezwiednie zmuszają siebie i ich ludzi ( U.S. obywatele) do pozycji, którą oni mogą niebawem nie uciec od, chyba, że coś cudowne ma miejsce.

3) To zostało znalezione, że pewny „pod ziemią bazuje” zaistniały, skoncentrowany głównie pod południowo zachodnimi Zjednoczonymi Stanami, z najwiekszym ich bedących pod obszarem Dulce, Nowy Meksyk. U.S. Rząd nauczył sie tych po latach nadzoru i ułożył tory ścieżek lotu UFO, etc., który zmusił „obcych” by zrobić „umowe” z rządem. To zawarło wymiane technologii i użycia poziomów UPPER tych, którzy metro „bazuje” jeżeli U.S. Rząd uzgodnił zgodzić sie na cudzoziemskiego – maluje na szaro kontynuowaną „naukową obserwacje” ludzkich tematów przez uprowadzenia i uzgadnia schronić istnienie cudzoziemskiej obecności przed amerykańskim społeczeństwem. U.S. Govt. też ” pozwolił” obcych, by wspólnie użyć troche ich własnych podziemnych zasad azotowych. To później zostało okazał sie, by być pomyłką BIG.

Chociaż te stworzenia nadal utrzymały fasade życzliwości, oni całkowicie odmówili wiekszość naukowców i pracowników rządów w tych „połączeniu” bazuje, by wejść niższe poziomy, dużo mniej wiedzieć, że oni zaistnieli. ” Pozwolenia bezpieczeństwa” powiekszyły sie jako jeden zszedł do tych niższych poziomów, aż taki punkt został podany kiedy osoba nauczyła sie „zbyt dużo” o czym szła dalej „na dół tam”. W tym momencie podli pracownicy czesto podkreciliby chybianie. Ale były sprawozdania dane przez osoby, które zobaczyły te niższe poziomy, które zasugerują, że historia dana przez obcych (i.e., że „zasady azotowe” są ostatniej konstrukcji, są ograniczonego zasiegu i, że sami obcy są początku extraterrestrial) jest nie zupełnie prawdziwy.

Troche tych opisów zasugeruje, że te tak zwany „zasady azotowe” są właściwie setkami, jeżeli nie tysiące lat starych i są podziemnymi systemami, które są człowiekiem sukcesu z starożytnym tunelem i sieciami pieczary, które dosłownie podkopują amerykański kontynent i. Inne źródła z „wewnetrzną” wiedzą na tych zasadach azotowych stwierdziły, że te leżące pod czymś systemy mają dla wieków byłych dom krajowca wyścigów gadzi do ziemi planety, jak również inne schowane ludzkie społeczeństwami, z którymi saurians był w stanie sie wojna od wieków – znajomości, kogo, gadzi usiłowali trzymać od tych na powierzchni (rozwidlają sie i zdobywają strategie przeciw rodzajowi ludzkiemu).

Rząd, według wielu źródeł, zaczął nauczyć sie, że te stworzenia leżały do nich. Też, coś zaczeło stać sie umysłom „łączna zasada azotowa” pracowników działających w tych instalacjach. To wydawało sie jak gdyby jakiś typ okultystycznego albo umysł manipulowanego wpływu powoli przynosił tych pracowników pod tym jest kontrolą; i wielu świadków, którzy byli w tych zasadach azotowych i byli szcześciarze wystarczająco, by żyć powiedzieć o tym, został zdezorientowany przez fakt, że wiekszość ludzkich pracowników ukazała sie, by nie być czym mniej bezmyślny automatons kontynuujący ich wyznaczone zadania w prawie zombie – like ukształtuj. Dużo wydawał sie zgubić wszystko uczucie i osobowość zupełnie.

To nie jest rozpoznane tylko jak starożytne troche tych podziemnych systemów jest, chociaż jakieś źródła zasugerują, że dużo ich był przedpotopowej konstrukcji. Taka działalność, jako wskazaliśmy, też rzekomo rozpostarła sie do podziemnych zasad azotowych konstrukcji rządu, takie jak podziemnej podłej sieci istniejącej pod Nevada Wojskowym Kompleksem. Jakieś zasady azotowe są wyłącznie cudzoziemskiej konstrukcji, innych ludzkiej konstrukcji, kiedy nadal inni zostali znalezieni, by już zaistnieć od przedpotopowych czasów. Troche zasad azotowych takie jak to pod N. Dulce M. jest rzekomo połączeniami dwóch albo wszystkich trzech z tych konstrukcji – i.e. starożytnych podziemnych systemów, które zostały rozciągniete około nowoczesnych cudzoziemskich i / albo ludzki zawód.

Powyższy trzy paragrafy są scenariuszami, które zostały opowiedziane nie tylko przez Leara Johna, ale kilku innych badaczy również. Ponieważ czytelnik bedzie widział, wiekszość badaczy zamieszanych ( z wyjątkiem kilku, który został wystawiony jako zamiar agentów disinformation na dezorientowaniu zagadnienia) zbierz informacje, która pasuje doskonale i wspólnie do jednego dużego, całkowitego i przerażającego scenariusza.

Lear Johna był mówcą nuty kluczowej w 1989 konferencji MUFON, która została powstrzymana Vegas Chłopaka. W jego adresie, Lear pokazał porcje faktycznego materiału filmowego, opowiedzianego przez Serling Preta, UFO lecą – i dalsze lądowanie w sile powietrznej Holloman Base. Film, według Leara, został zlecony przez rząd jako cześć masowa edukacja programu, by informować społeczeństwo cudzoziemskiej obecności w oficjalnym formacie. To było kiedy oni nadal uwierzyli, że (szare) byty były życzliwe. Te plany zostały upuszczone jednakże kiedy „Okropna Prawda” stała sie znana, mianowicie, że ten sauroid „obcy” byli nie tak życzliwy jak najpierw sądzony, ale cunningly używał ” brat przestrzeni” podejścia, by zyskać kontrole przez umysły tych, z którymi oni przyszli w kontakcie.

Najlepszy – tajny MJ -12 komitetu i ich zwierzchnicy, komitet MAJIC, wkrótce nauczyło sie, że setki HUMAN okaleczenia były niesione i, że THOUSANDS ludzi był uprowadzany i nigdy nie był widziany znów. MJ -12 odkąd tylko ten raz wydaje sie stać sie raczej schizofreniczną organizacją, usiłując „nakarmić” i uspokoić to ” zwierze” z jedną reką, kiedy równocześnie, usiłując rozwinąć defensywe i ofensywna technologia potrzebowała zniszczyć to z inną reką. Jest jakiś, który zasugeruje, że przynajmniej cześć MJ -12 komitetu i sprzymierzonych organizacji, takie jak Grupy Delty, Jason Społeczeństwo i al et CIA. przynajmniej cześciowo zostać przesączony przez cudzoziemski wpływ, przez wszczepianie i manipulacje umysłu, specjalnie miedzy tymi członkami „tajnego rządu” który jest związany z troche bardziej niegodziwymi działalnościami z pewny „Oświetlony” tajne społeczeństwa.

Oprócz podziemnych udogodnień Nowego Meksyku, Lear też nalega, że saurian siwieje przejąć niższe poziomy tajnego U.S. instalacje rządu w Nevadzie również ( Jeziora Pana młodego, Dreamland, S -4, Niebieski Diament, Merkury, Nevada Próba Miejsce). Ludzcy pracownicy tam też widocznie zostali poddany ich „okresowi”. Te cudzoziemskie stworzenia widocznie wiedzą jak zmanipulować ludzkim umysłem niezmiernie dobrze, ponieważ oni prawdopodobnie mieli tysiące doświadczenia lat. Inne źródła wskazują, że te instalacje zostały przesączone i zostały wziete z dołu i nie z góry. To wyjaśniłoby liczbe LARGE saurian – gadzi byty, które rzekomo zostały zobaczone w ekstremalnych niższych poziomach podziemnych systemów pod Nevada Wojskowym Kompleksem, jako oni też zostali zobaczeni w Dulce, Nowego Meksyku złożonego – i BOTH tych kompleksów według Leara i inny rzekomo jest łączony subterraneously z siebie!

Widocznie, podczas głebokich wykopów pod Nevadą, U.S. rząd „spłukany – w” do ogromnych naturalnych podziemnych systemów i spotkał ten „obcy” wyścig. To wydaje sie mieć miejsce niestety podczas okresu kiedy tak zwany „traktaty” były robione i rząd założył, że ci obcy byli życzliwi. Są też rzekomo „osiwieć” byty typu, które zostały odzyskane żywe od trzasku / odzyskań, które są powstrzymywane systemy Nevady, ale nawet te nie mogą wyjaśnić wszystką cudzoziemską działalność rzekomo mieć miejsce pod tym obszarem. To jest, chyba że Lear Johna i inni wybitni badacze bedą kładły ich bardzo reputacje na stosie przez płodzenie zbiorowego żartu.

Dużo pracowników pod siłą powietrzną Nellis Range Nevady, jako w Nowym Meksyku, rzekomo jest kontrolowany przez lek, onieśmielenie i manipulacje umysłu i jest prowadzony, by uwierzyć, że rząd jest nadal w kontroli i, że wszystko co mieć miejsce jest dla dobra ludzkości, kiedy właściwie wyścig weża przeprowadza program i, ponieważ Lear położył to, oni ” nie dają przekleństwa” o rodzaju ludzkim. Od różnych ksiegowości, to wydaje sie, że U.S. Rząd mógł założyć, że z powodu ich zdrobniałego wzrostu, „szarości” były nie tak bardzo groźba do nas, ponieważ oni prawdopodobnie mogliby być. Jeszcze jest też dużo dowodu jako powiedzieliśmy wcześniejszy, że saurian „szarości” są LEVEL BOTTOM ogromny gadzi „hierarchii”.

Szarości są być może najmniej „ofensywnym spoglądaniem” „Reptoid” gatunku, chociaż oni nie są wcale nie podobający do patrzeć na (specjalnie ich oczy) i oni mogą też zostać oskarżeni w licznym bydle i nawet ludzkich wydarzeniach okaleczenia. Oni widocznie zostali wybrani do interfejsu z ludzie żeby, by zyskać ich zaufanie i przekonać nas, by zawieść naszą straż, założyć „traktaty” (który, który saurians nigdy nie zamierza trzymać) i inne metody były projektantem, by założyć dalej CONTROL przez rodzaj ludzki. Władza REAL za te cudzoziemską hierarchią zawiera nawet wiekszy, bardziej bardziej zakonspirowany i bardziej bardziej groteskowy ukazujące gałezi gadzi, które, jeżeli spotkany, spowodowaliby absolutny terror w ludziach wiekszości, którzy poznają sie z nimi. Jeżeli wszystko to dźwieki jak tak bardzo ” science fiction”, tylko zapamietaj stare mówienie: „Prawda jest czesto dziwniejsza niż fikcja!” Też, nawet nie zaczeliśmy zarejestrować wszystkiego różne potwierdzające ksiegowości zasugerować, że taki scenariusz właściwie ma miejsce. Prosze znosić cierpliwie nas i pozwolić dokumentacji mówić w imieniu siebie.

Ponieważ wskazywaliśmy wcześniej, wkrótce po Wojnie świata II, według Leara i innych, pewne segmenty rządu zrobiły kontakt z ten saurian – gadzi albo „wąż” wyścig. Sam jedno źródło, które nie identyfikuje ale, kto twierdzi być urzednikiem wysokiego szczebla w Wojskowej Inteligencji (to zostało potwierdzone przez Timothy Zielonego Beckley Prasy Abelard,Y. N., który opublikował odkrycia troche tych ludzi i znał jego prawdziwą tożsamość), jest znanym pod nazwiskiem ” X Dowódcy”. To (utrzymało) żądania źródła Inteligencji, że początkowy kontakt miał miejsce w 1930’s, że kontakt włączył członków rządu, który został związany – w z „Rozkazem Illuminati” i, że to było nie wyścig extraterrestrial ale wyścig SUBTERRANEAN, z którym oni przyszli w kontakcie.

W dodatku do tego (chociaż to może dźwieczeć prawie nieprawdopodobny) SOURCES DOZEN SEVERAL, dużo, kogo zacytujemy w domu wiekszy szczegół dalej dalej, żądanie that ludzie HUNDREDS – ofiary wydarzeń uprowadzenia – są trzymane pojmany w domu 7th łódź podwodna – równo masywnego podziemnego kompleksu pod Dulce, Nowym obszarem Meksyku. Ten poziom i rzekomo głebsze poziomy pod składaniem sie z naturalnej pieczary i sztucznych systemów tunelu, są głównie pod kontrolą z saurian – szarości i ich gadzi’ suzereni.’ Region pod czterema – przypiera obszar południowo zachodniego U.S., według różnych źródeł, jest jednym z głównego, jeżeli nie THE główne centrum działalności dla tych nie – ludzie w Na północ Ameryce.

Są widocznie inne centra działalności pod innymi kontynentami – i.e. oprócz Mt. Archuleta blisko Dulce, Nowego Meksyku jest Mt. Illampu w Południowej Ameryce; Sosnowy Płaskowyż Szpary w Australii; niewyszczególnione podziemne obszary w Afryce; region Manosarowar himalajskiego Mts. Azji; wyspa Malty w Europie; i Mt. Erebus w Antarktydzie. Te mogą zostać rozważone jako obszary intensywnej podziemnej działalności, specjalnie działalności sauroid, albo obszarów, gdzie wydarzenia paraspeleological są skoncentrowane. Troche tych obszarów jest miejsca, gdzie zarówno saurian AND ludzka działalność została doniesiona i w jakichś przypadkach, obszarach CONFLICT miedzy saurian i ludźmi.

Masywny kompleks pod płaskowyżem Archuleta blisko Dulce, Nowego Meksyku, rzekomo przecina z innymi podobnymi zasadami azotowymi albo instalacjami w Nowym Meksyku i sąsiadując stany, na przykład: Giermek, Mts Przesądu., Arizona; Datil, Miasto Placka, Carlsbad, Taos, Nowy Meksyk; Wiara, Stopa. Collins, Kolorado, etc. – to jest, ten system rzekomo jest człowiekiem sukcesu z podziemnymi miejscami gdzieś NEAR te obszary i inne. Nawiasem mówiąc, koncentracje MAJOR bydła okaleczenia były w południowo zachodnich stanach i, szczególnie, epicentrach na ranczu tylko 13 milami z małego miasta Dulce, Nowego Meksyku. Stada wedrujące przez ten ogólny obszar były celów MAJOR, które zasugeruje, że podobne ale małe instalacje mogą zaistnieć w innych obszarach z wysokimi koncentracjami okaleczeń bydła.

W 1979, Inteligencja według Johna Leara i źródła CIA, grupa naukowców rządu i pracowników w niższych poziomach kompleksu Dulce zdołała przesiąkać do niższe głebokości tego podziemnego systemu i została przerażona kiedy oni nagle natkneli sie na ogromne podziemne izby napełniony z REMAINS nieopisanych numerów ofiar okaleczenia HUMAN. Troche tych pozostaje byli widocznie tymi z CHILDREN. Lear i jego źródła wierzą, że dużo ten mógł być dziećmi MISSING troche Ameryk! To i inne znaki, zasugerują, że może być „schowany holokaust” mający miejscu głebokie metro, które może zrobić „końcowe rozwiązanie” Hitler ukazuje sie znikome przez porównanie.

Ci pracownicy nie bardziej wkrótce odkryli „Okropną Prawde”, według Leara, wtedy sami oni zostali wzieci jeńcem przez piekielne stworzenia, które skontrolowały głebsze poziomy tego labiryntu; ale nie zanim ci pracownicy byli w stanie, by ostrzec innych rządowych pracowników powyższych o czym naprawde szedł dalej. Kiedy MJ -12 i inne głeboki – równe agencje rządowe nauczyły sie sytuacji zakładnika, oni zdecydowali wpuścić specjalne cześci sił ( Siły Delty i Niebieskie Berety, oparte w Stopie. Collins, Kolorado – N. R. O. albo Narodowa centrala Organizacji Rekonu), w próbie, by chwycić zasade azotową i ustawić wolnych ludzi, którzy zostali schwytani. Kiedy blood – kąpać sie był przez prawie 66 z specjalnych żołnierzy sił nie żyli i „zasada azotowa” nie została wzieta. Rozumiem, że wszystko to dźwieczałoby raczej fantastyczny, ale, dlaczego zrobiłoby Leara, and many others have confirmed the activities mieć miejsce at Dulce Johna, położyć ich całe reputacje na linii, by zrobić taki okopywać sie – wstrząsające żądania, chyba, że oni całkowicie są przekonani, że takie żądania były faktycznie prawdziwe?

Jeżeli czytelnik jest jeszcze nie nie przekonał, wtedy poprosilibyśmy ich rozważyć co nastepowanie:

— W 1983, Nowe gazety Meksyku doniosły „trzask” ” ściśle tajny wojskowego samolotu” blisko Mt. Archuleta, na północny zachód Dulce. Historia ukazała sie przez kilka dni i wtedy niW inny nie został wspomniany. Podczas ” operacja poprawy” świadków zgłosiły setki walka gotowych oddziałów, ” uzbrojonych po zeby”, na terenie, który biegłby i zniknąłby bez śladu kiedy zbliżonych. Inni oficerowie śledczy znaleźli CRESCENT – SHAPED wrażenie w ziemi, gdzie przedmiot wylądował, jak również drzewa, które zostały rozchodzone pół kiedy rzemiosło zeszło i inne dziwaczne znaki, które były nie zgodny z „urzednik” wersją historii.

— Mt. Archuleta jest w bardzo chropowatym obszarze, dostepnym na powierzchni tylko przez 4 – koło – uprawiają pojazdy. W 1978 rząd federalny zrobił porozumienie z Ute indyjskim plemieniem (który rezerwacja ma południową granice Kolorado, jakieś mile obszaru Archuleta i, przez które biegi jedyna drogi, przez którą Mt. Archuleta nie może zostać uzyskany dostep do około -4 – koło- pojazdy jazdy). Ute zgodził sie narzucić ścisłego „¯adne Naruszanie” regulacja w wymianie na pewno własności wzdłuż Kolorado Nowej granicy Meksyku.

— John F. Gille ( który Francuzi narodowi i badacz UFO, który pomógł wystawiły Klub Rzymu – Szpara Sosny, Australia podziemny Podły związek), Gomez Edmound (właściciel dużego rancza 13 mil od Dulce, Nowego Meksyku, gdzie wiekszość okaleczeń bydła na terenie miała miejsce) i Gabe Valdez ( wtedy głowa Policji państwa w Dulce), jak również inni uczestniczyli w śledztwie pola. Z powodu ich pozycji, grupy byli w stanie, by pójść na Archuleta góra Góre – Płaskowyż przez 4 – koło – upraw ślad, na Oct. 23-24, 1988. Członkowie zespołu śledztwa później poszli na zapisie, by stwierdzić, że wcześnie rano godziny kiedy obozowany na wierzchu szczyt Archuleta oni świadczyli duży „bumerang – ukształtowany” przedmiot pochodzący z północnego zachodu w wielkiej szybkości, zatrzymaniu i unieść sie w środkowe powietrze i coś wyemitować jak „iskrzy sie” od obu końców, wtedy kontynuując poza w wielkiej szybkości do odległości.

Oni też donieśli widzenie dziwnych świateł, które ukazałyby sie i zanikłyby przez okres czasu, w klifie kanionu, gdzie wybitny fizyk i badacz UFO przez imie Pawła Bennewitz utrzymany byli zapaść sie – otwarć, przez które UFO zostali zobaczonymi zgłaszając i odchodząc. Bennewitz, a propos, konkludował, że był „obcy” skontrolowany „zasade azotową” pod Mt. Archuleta, oparty na latach badania działalności UFO, która czesto została świadczona przez kilku ludzi w obszarze Dulce. Zespół śledztwa, który widział „bumerang – ukształtowany” przedmiot też twierdził, że kiedy światła ukazały sie w klifie, który oni słyszą, jak dźwieki lubią transmisje radia, chociaż głosy były nie zrozumiały i o jednym punkcie oni myśleli, że oni usłyszeli, jak dźwiek lubi „cieżarówki ruszone” w odległości, chociaż oni byli kilku milami z jakiejś publicznej drogi ( z wyjątkiem restricted?)

— Paweł Bennewitz zgłosił że: „Oddziały weszły i z tam (Dulce) każde lato, zaczynając 47. Krajowcy przypominają sobie to. Oni też zbudowali drogowe prawo z przodu ludzi Dulce i cieżarówki weszły i z dla długiego okresu. Ta droga później została zablokowana i została zniszczona…. Zatrudniać cieżarówki były „Kowal” Korporacją z Wiosnami Paragosa, Kolorado. ¯adna taka organizacja nie istnieje – żaden zapis nie istnieje….Wierze podłego – w najmniej pierwszym (i.e. najpierw U.S. rząd zbudował rozszerzenie z wyższe poziomy zasady azotowej, którą – Branton) był budowany wtedy (pod) przykrywając zawalającego projektu…Problem problem – oni oni NEVER ciągnął kloce. Tylko wyposażenie BIG.” (Zauważ: są znaki, oparte na zeznaniu X Dowódcy i innego, że rząd w tym czasie właściwie rozszerzał LEVELS UPPER starożytnej podziemnej instalacji, która widocznie została zbudowana pierwotnie przez starożytny rodzaj ludzki i później została przesączona przez saurian – szarości – Branton)

— ” X Dowódcy”, anonimowy wojskowy – urzednik inteligencji wspomniał wcześniejszy, twierdzi nauczyć sie dużo o goings na w udogodnieniu Dulce przez inteligencja „winorośl”. On stwierdza: „R & D i Wojskowy Przemysłowy kompleks stał sie włączony i zrobił badanie dla zasady azotowej. Wiekszość jezior blisko Dulce została zrobiona przez subwencje rządowe „dla” Indianie. Tama Navajo jest głównym źródłem dla konwencjonalnej energii elektrycznej, z drugim źródłem w Vado Kolejki nadziemnej (też wejście do tego masywnego kompleksu, w którym jakieś żądanie rozkłada na powierzchnie przez 100 miejsc).”

Są wiele znaków jako powiedzieliśmy, że przedpotopowy wyścig mógł mieszkać Ameryki i – chociaż niezmiernie wojenny i skłonny do praktykowania czarów – został posuniety naprzód wystarczająco w ich naukach, by zbudować ogromny system podziemnych tuneli łączących duże naturalne systemy pieczary głebokie metro. Powody dla tego mogłyby zawrzeć co nastepowanie: wojskowe albo narodowe cele obrony; ochrona od drapieżników saurian powyższych; okultystyczne albo religijne cele; górnictwo i wykop, albo po prostu dla życia celów. Są kilku udokumentowanym opisem ludzi, którzy spotkali bardzo tunele ANCIENT i podziemne wykopy prehistorycznego początku po cały Zjednoczonych Stanach, jednakże dziwnych, które to mogłoby dźwieczeć jakimś ludziom.

Mt. Czasy deluvian region Archuleta MAY być takim miejscem, które było w sprawie – założone w domu po -. Mówimy to, ponieważ cztery – przypiera region Południowo-zachodniego U.S. wydaje sie być centralną „piastą” podziemnej działalności, która widocznie oznacza date wróć do starożytnych albo prawdopodobnie nawet przedpotopowych czasów. Dużo starożytnych systemów tunelu, na który myśliwi i odkrywcy rzekomo natkneły sie w południowym zachodzie – troche, których bedzie opisani szczegółowo później – był przynajmniej kilku wiekami starymi kiedy oni zostali znalezieni i prawdopodobnie równy tysiącami lat starych. Bazowany na stwierdzeniu przez X that the Illuminati zetknął sie z a SUBTERRANEAN reptilian race in the 1930’s, and other accounts which we will describe later, Dowódcy i dzieki faktowi to nie nawet MJ -12 wydaje sie wiedzieć jak „głeboko” troche tych instalacji schodzi do ziemi – możemy tylko przyjść do wniosku, że Południowo zachodni subnet (podziemna sieć) jest dużo wiecej bardziej starożytnym niż obcy prowadziliby nas, by sądzić. Ten starożytny subnet widocznie został dodany do i rozrósł sie na w wiecej ostatnich wiekach, opartych na licznych rachunkach, które zostały zebrane.

Wydaje sie mieć zasadniczo cztery lat „odgałezia sie” podziemnej działalności promieniście rozchodzącej z od obszaru Archuleta. Kto albo jakikolwiek skontrolował te podziemne sieci w przeszłości, to jest oczywiste, że dużo to jest teraz pod kontrolą ” wyścigu weża”. Ludzie nawet, jeśli pracują w dużo tych instalacji, są wiele sprawozdań, które stwierdzają, że bardzo dużo tych został wszczepiony w podobnym sposobie, że abductees UFO został wszczepiony około miniaturyzować monitorujące urządzenia i w ten sposób gadzi kontrolują takie zasady azotowe, oba droge jedno patrzeć na to. Troche tych elektronicznych implantów albo monitorując / umysł regulujące urządzenia rzekomo są wstrzykniete do optycznych albo nerwowych systemów w zasadzie azotowej mózgu przez dużą igłe, która jest wstawiona do nosowej jamy. Ten aspekt zjawisk UFO wynurzył sie miedzy tysiącami utrzymanego abductees UFO i te „implanty” właściwie zostały sfotografowane przez prześwietlenie i badania wzrokiem CAT. Jeśli chodzi o cztery „odgałezia sie” promieniście rozchodząc z od Dulce, Nowego subnet Meksyku, oni są oparci na różnych rachunkach, które zostały zebrane, sprawozdaniach, które dotyczą jednego albo wiecej co nastepowanie:

1) Obszary, gdzie nadmiernie duże systemy pieczary zostały doniesione;

2) Obszary, gdzie starożytne tunele albo sztuczne wykopy nieznanego początku zostały doniesione; 3) Podziemne wneki – zarówno naturalny i sztuczny – w którym nie – ludzkie byty zostały spotkane; 4) Podziemne wneki – zarówno naturalny i sztuczny – w których ludziach zostać spotkany. Damy bardzo podstawowego liste tych obszarów i w późniejszych pismach zajmiemy sie każdym miejscu, na którym ten lista w daleko wiekszym szczególe.

BRANCH SOUTHERN – To dociera w dół wzdłuż granicy Arizony – Nowy Meksyk i południowy zachód do Doliny Rzeki Soli – Mts Przesądu. obszar południowo-wschodniej Arizony i znów rozciągając południowy wschód do Miasta Placka i Datil, Cruces Chłopaka, Mts Anny Dona., Mts Organu., Carlsbad, Mts Guadellupe., Nowy Meksyk. Stąd zgłasza podziemnej działalności skłaniają sie, by dotrzeć do południa wzdłuż Guadellupe i do Teksasu, do regionu jak również Dallas do Dużego regionu Zakretu, skoro jedź na południe. Stąd podziemna działalność ukazuje sie, by dotrzeć w dół do Meksyku, Gwatemali i w końcu do Południowej Ameryki.

BRANCH NORTHERN – Na północ Wzdłuż granicy Kolorado – Utah, rozciągając północny wschód do Mts Uncompagre., Wiara, Kolorado Wiosny, Szczupaki Szczytowe, Kolorado; i wtedy znów w góre przez wschodnie Utah wzdłuż Zachodniego Rockies, Utah i Dolin słonego jeziora i zachodu do Mieszkań Soli – obszar Dougway, na północ przeszły AFB Wzgórza i wtedy na północ do południowego Idaho, Burley, etc. i wtedy na północ do Mt. Teton – Jenny Jezioro region Wyoming NW.

BRANCH WESTERN – To skłania sie, by rozciągnąć sie wzdłuż Utah – granica Arizony do Giermka, z gałeziami idącymi na południe do Płaskowyżu Coconino i Kolorado – Mała konwergencja rzeki Kolorado i inna gałąź rozciągająca w góre do St. Obszar George’a południowo zachodniego Utah. Na zachód od Giermka do Czarnego Mts., obszar i wtedy do Vegas Chłopaka – Nevada Wojskowy Kompleks i do południowej Kalifornii przez ogólny region otoczony do 29 Zasady azotowej Marynarki Dłoni, Placa zabaw Diabła, Doliny Zgonu, Zasiegu Panamint, Stopy. Irwin, Głebokie Wiosny, Mts Paso Kolejki nadziemnej., Edward AFB., Lancaster i zachód do Francisco San i otaczając regiony, do Angeles Los i wtedy w góre do Jasnego Jeziora, Mt. Lassen, Mt. Shasta i wtedy w góre przez region Salem, Oregonu i wtedy w góre do Waszyngtonu Stan i do Mt. Bardziej deszczowy, etc.

BRANCH EASTERN – Na wschód przez północny Nowy Meksyk, Alamos, San Cristobel, Taos, etc. Los i do północnego Teksasu i wtedy południowej Oklahomy – Wiosny Siarki, Bromide Skacze, Binger, McCallester, etc. i wtedy na wschód przez północne Arkansas – Cushman, Zasieg Ozark, etc. i na do Kentucky – region Tennessee – Sweetwater, TN., Salem, Mammoth Jaskinie, Lexington, etc., KY., kiedy ” gałąź strony” wydaje sie biec na północ do Chicago i wtedy do południowej Minnesoty. Z Kentucky – Tennessee, które ten obszar działalności skłania sie, by przebiec przez Zachodnią Wirginie – Helevita i obszar Newville i do obszaru Bluemont Wirginii i Waszyngtonu D. C. i znów do południowej Pensylwanii – Mts Allegheny., Pittsburgh, Dixonville, etc. i wtedy powachlować do Zachodniego Nowego stanu Jorku – Salamanca, Syrakuzy i znów do Hartford, Connecticut i Mt. Moodus i wtedy do Nowego Jorku Miasto i Bostonu i Białych Gór Nowego Hampshire, jak również do południowo-wschodniej Kanady – Toronto, Ontario, Schefferville Jeziora na Quebec Quebec – Nowa Fundlandia Nowa Fundlandia granica, etc.

Ponieważ powiedzieliśmy, są wiele znaków, że przedpotopowy wyścig osiągnął dostateczne technologiczne albo okultystyczny technologiczne wyrobienie, by utworzyć taki podpowierzchniowy system i są znaki, że segmenty U.S. rząd ma przez rok, w dodatku do odzyskiwania rozbiły sie powietrznych dysków, w sprawie – odkrywasz dużo tych starożytnych systemów tunelu i podpowierzchniowe sieci i jesteś „dodając” do nich. Podpowiada tej działalności może zostać widziany w Wojskowy Przemysłowym kompleksie, Alamos Los – Korpus Rand., etc., cieżkie zaangażowanie z „pod ziemią”, jako świadczony przez kilka źródeł, zawierając ich własne dokumenty badania.

Na giermku 645 Postepowań Rand SYMPOSIUM CONSTRUCTION UNDERGROUND DEEP (marca 1959), na przykład, przeczytaliśmy na giermku 645: „Tylko jako samoloty, statki i samochody dały panowanie człowieka powierzchni Ziemi, przekopać tunel – wiertarki…dadzą jego uzyskują dostep do do Podziemnego świata.” Rand – Los organizacja Alamos ma przez lata opetaną technologie, która mogłaby dokonać masywne i szybkie badanie „Podziemnego świata”i nie ma żadnego mówienia jak daleko oni mogli wejść rozumiejąc ten cel, ponieważ oni są dziwnie cisi na rezultacie tego projektu. Jednakże, wrzesień, 1983 zagadnienia Czasopisma OMNI (giermek 80) pokazał kolor rysujący z „Subterrene,” Alamos Los napedzana energią nuklearną maszyna tunelu, która kopie nore przez skałe, głebokie metro, przez ogrzewanie jakikolwiek kamienuje to spotyka do stopiona skała (magmy), która ochładza sie, gdy Subterrene ruszył.

Niewiarygodna rzecz jest, jednakże, że starożytne tunele pozornie zbudowały przez takich „cieplnych nudziarzy” zostały odkrytym w odległych pieczarach w rozmaitych cześciach światowych lat zanim laboratoria Alamos Los nawet myślały o możliwości. To ukazuje sie jak gdyby ktoś, być może jakiś zapomniany wyścig w wiekach obok, pomyślany o tej ten sam rzeczy długo zanim anglosaskie badanie amerykańskiego kontynentu zdarzyło sie.

Jako na razie stan wydarzeń mających miejsce pod Archuleta – region Dulce, inny były wojskowy oficer podszedł, by ujawnić jakieś bardzo nadzwyczajne rzeczy. Jego imie jest Billem Bednarz. Cooper był o jednym razie Oficerem i Pracownikiem Inteligencji w U.S. Marynarka wojenna, jak również twierdził widzieć kopie ulotny GRUDGE / BLUE BOOK REPORT NO. 13 kilku lat temu kiedy odsiadując w flocie Pacyfiku jako Marynarka wojenna Nieistotnym Oficerze i członku wysokiego szczebla Marynarskiego Zespołu Odprawy Inteligencji. Pan Cooper dostarczył dostatecznej dokumentacji do badaczy, że on faktycznie został włączony w Głebokiej pracy Inteligencji przez kilka lat i był w pozycji mienia dostepu do jakiejś bardzo wrażliwej i tajnej informacji. Bednarz, który też ma kilka wrażliwych kontaktów w rządzie, wojskowym i grupy inteligencji, utrzymuje, że, gdy „Okropna Prawda” została odkryta i po niepowodzeniu Specjalnego Zmusiła cześci, by przejąć zasade azotową i uwolnić ludzi, komu był powstrzymywany niższe poziomy, te wydarzenia wywołały tak zwany „Dulce Walczy” jako oni stali sie znani.

Te były konfliktami WITHIN instalacja siebie, który kontynuował przez pewien czas, aż rząd zrozumiał to w tym jest obecnym warunkiem, którym oni nie byli żadnym meczem dla tego cudzoziemskiego wyścigu (i ich okultystyczny – technologiczna ” Sieć Inteligencji”?). Jako skutek rząd wtedy ” został zmuszony” by ustąpić albo poddać do żądań troche obcych. O ile może zostać określony, pozycja rządu pozostaje w impasie albo impasie, chociaż jakieś źródła mówią, że rzeczy pogarszają sie.

Bednarz też potwierdza wiare w troche jego pism that „cudzoziemskie” istoty (i.e. wąż wyścigi) są prawdziwą władzą kontrolującą Illuminati (albo starożytny Kult Weża teraz zamieszkałego w wewnetrznym rdzeniu z 33rd stopień szkockiej Masonerii Obrządku) i that „trójkąt” symbol Illuminati właściwie zapoczątkował z „obcymi”, którzy używają tego siebie, symbol, który też został zobaczony na boku pewnych powietrznych dysków. Inne źródła utrzymują, że przez okultystyczną i umysłową manipulacje i skontrolować wyścig weża(s) odnosił sukces w zakładaniu dużo politycznej, ekonomicznej i duchowej kontroli przez te na powierzchnia. Cześć tego manipulacja regulujący włącza skret ludzi i narodów przeciw sobie żeby, by trzymać ludzkość w stanie stałego chaosu, konfliktu i zakłopotania. To jest cześć ich „rozwidlić sie i zdobyć” strategie. Według różnych źródeł, ” oni” zamierzają najpierw skontrolować nas i wtedy zniszczyć nas, żeby ” oni” mogli mieć ten świat wszystek do siebie.

Niewątpliwie bedą te, które, pomimo rosnącego dowodu, zdyskredytują pomysł, że coś podobnego do tego mógłby właściwie zdarzać sie. Dobrze, jeżeli to zdarza sie, wtedy ci ludzie bedą dokładnie, gdzie „kontrolerzy” chcą, by oni byli. Jeżeli jakieś życzenie pozostać nieświadomy o czym idzie dalej, albo nawet zaprzecz to, to ich prerogatywa jest odkąd my wszyscy mamy naszą wolną wole. Jednak historia była widoczna, że apatia ras nieznajomości i kleska apatii. Tylko przypomnielibyśmy tych ludzi, że pomysł z „co nie znamy nie może zranić nas” jest całkowicie fałszywy. Faktycznie , co nie znamy może zniszczyć nas! Te, które wierzą, że oni są bezpieczni przez zakopywanie ich głów w piasku, tak mówić, oszukuje siebie i jeden dzień przyjdzie do nagłego i niegrzecznego przebudzenia.

Kilka lat temu oceanographer przez imie Williama Beebee ostrzegł te, który słuchałby o immanentnym najazdem naszego społeczeństwa przez „podziemny wyścig”. Nie było bez wątpienia te, które odrzuciły jego ostrzeżenie, prawdopodobnie uważając, że on za jest szalony albo obłąkany, ale teraz jego przepowiadania wydają sie ziścić sie, bo inaczej tuziny wybitnego przemysłowca, rząd i wojskowy personel cierpią na dramatyczny przypadek trwającej masowej halucynacji i złudzenia – jeden albo inny. William Beebee, a propos, zniknął pod tajemniczymi okolicznościami wkrótce po zrobieniu tego stwierdzenia.

Są inni, którzy potwierdzają fakt, że pewne tajne społeczeństwa zostały zmanipulowane przez ciemne władze do sprzedawania siebie do cudzoziemskiego wyścigu, wraz z resztą ludzkości.

Być może to mogłoby wyjaśnić, dlaczego wnetrze „Domu świątyni” ( centrala z 33rd stopień szkockiego Murarstwa Obrządku w Waszyngtonie D. C.) jest dosłownie FILLED z rzeźbami, przedstawieniami i reprezentacjami SERPENTS.

Według czcigodnego. Shaw, former Jima 33rd stopień Mason i były Przeszły Mistrz all szkockich ciał Obrządku – kto stał sie chrześcijaninem potem stosownym świadomym zaprzeczenia i kłamstw utkanych do „Stróżówki”, przedstawienia weży zostały przedstawione w domu prawie sposób worshipful! To wydaje sie zidentyfikować to jako starożytny Kult Weża, który spowodował tak bardzo niedole do rodzaju ludzkiego dla tak dużo tysiecy lat.

Dom świątyni też jest napełniony z posągami i rzeźbami z starożytnego Egiptu, który też wydaje sie potwierdzić co inni powiedzieli – że Illuminati jest właściwie starożytnym kultem, który może zostać wytropiony wróć do pogańskiego Rzymu i przed tym, do pogańskiego Egiptu i w końcu do pogańskiego Babilonu, gdzie po – – wersja deluvian tego un – Pobożny kult miał to jest genezą.

„Dom świątyni”, nawiasem mówiąc, jest mieszkany na szczycie pentagram like ulicznego układu Waszyngtonu D. C., ponieważ bedzie widział do odnoszenia sie do jakiegoś Waszyngtonu D. C. ulicznej mapy. Uwierz to albo nie, masoński Illuminati wpływ przesączył główne miasto do takiego stopnia w wczesnych początkach amerykańskiej Republiki, że oni nie tylko umieścili pentagram do Waszyngtonu D. C. uliczny układ, ale masoński kwadratowy – i- kompas i symbol rogatego kozła również! Według jakiegoś, jest okultystyczna historia za budynkiem tak dzwonionego’ pomnika Waszyngtonu’ również. Czy to jest jakiś zbieg okoliczności, że ” pomnik” jest ukształtowany dokładnie jak wystawić na słońce – bóg – falliczne obeliski Rzymu, Egiptu i Babilonu?

William F. Hamilton badacza III dodał jakieś dodatkowe komentarze dotyczące związki miedzy tajnymi społeczeństwami i wyścigiem weża ( dużo tych tajnych społeczeństw jako wskazaliśmy są bardzo prawdopodobnymi rozszerzeniami starożytnego „wąż” kultu, który był świadom tego podziemnego wyścigu w starożytnych czasach i, którym złożonym hołdzie im z lekiem, nawet oferując w góre ludzkie ofiary, etc., w próbie, by „uspokoić” piekielny wpływ tych stworzeń na ich poszczególnych społecznościach. Liczne starożytne ludy uwierzyły w tak zwany „bogów świata podziemi” które rzekomo posiadłe nadprzyrodzone władze i czesto zostały związane z weżami albo smoki. Ten aspekt bedzie zająć sie z wkrótce). Pan Hamilton dostarcza jakiegoś informacyjnego badania, które może pomóc nam zrozumieć „Tajemnice Niesprawiedliwości” w pełniejszej perspektywie. W artykule, który ukazał sie w ” ANALYST PREDICTIONS AND TRENDS” Biuletynie Patricka O’Connell, Vol. 6, Nie. 2 (lipca, 1990) zagadnienie, William Hamilton stwierdził:

„…Tuszowanie zostało zainicjowane wkrótce po Roswell, N. M. trzask. Chcieliśmy znać – 1) Którym oni byli, 2) Dlaczego oni byli tutaj, 3) Jak ich technologia pracowała. Tuszowanie stało sie sprawą SECURITY NATIONAL ( słowo koca przykrywające sekret i oszustwo). Tuszowanie włącza tajne organizacje w naszym rządzie takie jak MJ -12, PI -40, MAJI, Delta, Jason Uczeni, & wiedziane organizacje inteligencji takie jak Marynarska Inteligencja, Biuro siły powietrznej Specjalnego śledztwa, Obrona Dochodzeniowej Usługi, CIA, NSA i wiecej! To włącza TANKS THINK takie jak RAND, Założenie Brodu, Osikowy Instytut, & Instytut Brookings. To włącza korporacje takie jak Bechtel, GE, ITT, Amoco, Northrup, Lockheed, & dużo inni. To włącza SOCIETIES SECRET, który może być schowanymi szefami zorkiestrowanych wydarzeń (i.e. ekonomiczny upadek, wojny, morderstwa, konspiracje, by zmanipulować & ludzie kontroli & tym samym wykonać ogromną władze przez przeznaczenie rodzaju ludzkiego) – Illuminati, Murarze, Rycerze Malty, etc., który indywidualni gracze są zbyt liczni, by sporządzić liste. Całość tej konspiracji tworzy NEXUS INTERLOCKING. Cel podobno jest GOVERNMENT WORLD ONE (i.e. Dyktaturą)!

„Podziemne Narody – sympozjum RAND trzymało Głeboką Podziemną Konstrukcje wskazaną, że plany zostały wysiedziane jaja podczas 50’s, by zbudować podziemne zasady azotowe, laboratoria, & miasto miasto – kompleksy kompleksy poszły pod reke przez zdumiewającą sieć tuneli, by zachować & ochronić trwające tajne zainteresowania tajnych społeczeństw. Te tajne społeczeństwa zrobiły pakt z cudzoziemskimi bytami żeby do dalej motywy dominacji.”

Właściwie, ponieważ to okazuje sie, THEY ( tajne społeczeństwa) teraz ” są dominowane” przez „obcych”. Może tylko założyć, że, jeżeli pewni ludzie would „wyprzedają” ich własny rodzaj do cudzoziemskiego wyścigu i używają takiego piekielnego przymierza, by zyskać zwierzchnictwo przez ich człowieka faceta, wtedy oni powinni rozważyć fakt, że oni, według uniwersalnego prawa, muszą otworzyć THEMSELVES, aż do bycia zmanipulowanymi i bycia skontrolowanymi przez ich domniemani ofiarodawcy. Ponieważ to jest napisane, służący jest nie wiekszy niż jego mistrz. Są znaki, jako powiedzieliśmy wcześniejsze, że przedpotopowy wyścig albo wyścigi mogły usiłować te ten sam rzecz, konstrukcje ogromnych podziemnych systemów jak teraz zbudowany przez nowocześniejsze tajne społeczeństwa.

Są też znaki, jako też powiedzieliśmy, że późniejsze grupy i ich podziemne sieci przecinają te starożytne przedpotopowe wykopy i placówki. To jest świadczone przez many rachunki, które opowiemy dalej, na którym zasugerować, które masoński – związane tajne społeczeństwa utylizują zarówno starożytne i nowoczesne łódź podwodna łódź podwodna – systemy.

Wiele znaków też wskazuje do faktu, że całe ludzkie kolonie, zarówno pokojowy i „cudzoziemski skontrolowany”, może zaistnieć w tych głebszych poziomach. Te kolonie rzekomo są mieszkane w cześci przez starożytny rodzimy amerykański albo meso amerykańskie plemiona albo odkrywców, którzy skrzyżowali morza od starożytnego Mediterranea i innych wschodnich kraje półkuli tysiecy z lata temu. Te mogą zawrzeć bardziej ostatnich amerykańskich mieszkańców Anglosasa, etc., zejścia również, albo inni amerykańscy odkrywcy podczas ich wypraw do niezajetych amerykańskich terenów kilka stu lat temu. Znaki są, że tacy odkrywcy zdarzyli sie, by odkryć troche tych starożytnych przedpotopowych wykopów, które prowadziły do głebokich sieci starożytnych hydrotermalnych jam zawierających warunki dostateczne, by poprzeć fizyczne życie.

Pan Hamilton kontynuuje: „Podziemne kompleksy nie są ograniczone do U.S. samotnie! Duży podziemny kompleks działał przez U.S. istnieje w Szparze Sosny, blisko Alice Wiosny, Australie (Zauważ: według różnych źródeł, warunki w tym kompleksie są nieco podobne do tych w Dulce, i.e. ta podziemna zasada azotowa zawiera powielane latanie „dyski” oparte na „obcy” technologii i wielu pracowników rzekomo zostało wszczepieni i obsłużyło pod typem umysłowa kontrola – Branton).

„…To ukazuje sie, że tajne społeczeństwa miedzy nami stały sie świadome przychodząca planetarna eco – katastrofa & możliwość ziemia polarnego przesuniecia w bliskiej przyszłości. Obserwując ziemie z przestrzeni, satelity & wahadłowce ujawniają ECOSPHERE OUR uszkodzenia EXTENSIVE! Nasza planeta trzesie sie na jego osi & jego magnetycznym polu chyli ku upadkowi! Uszczuplenie ozonu & skutek szklarni szybko zagraża życie na naszej planecie. Alternatywy, które zawierają – 1) kierują obsługiwanie atmosferycznych problemów, 2) biorąc schronienie w podziemiu domenom, & 3) uciec do innych planetarnych ciał w słonecznym systemie został zapisany potajemnie. Jednakże jest możliwa Alternatywa 4, która głównie zależy od zupełnie różnego pomysłu dalej jak uratować ziemie…”

Bazowany na stosunkowo ulotnych jednak obszernych ksiegowościach i wzglednych danych, które zostały zebrane przez luźno – połączoną grupe badaczy, możemy konkludować, że podziemna sieć – jakikolwiek to składa sie z niebawem – zasadniczo jest mieszkany przez zarówno człowiek i nie – człowiek człowiek – gadzi gadzi istoty. W tych obszarach, gdzie ludzie nie są kontrolowani przez nie – ludzie albo saurians, jest oczywiście konflikt miedzy dwoma wyścigami jako przepowiedziany w rozdziale Genezy 3. dużo amerykańskich podziemnych sieci, przed końce wieku (1900), widocznie został mieszkany głównie przez ludzkie społeczeństwa, jednak to wydaje sie jak gdyby gadzi „najazd” łodzi podwodnej łódź podwodna – warstwy warstwy z Na północ Ameryce nastąpiły na masywnej skali w wczesnej cześci 1900’s.

To, zgadzając do wielu ksiegowości, objetych istot gadzi, które były w posiadaniu leżenia pod czymś sieci pieczary pod Azja i Daleki Wschód i zgadzania ich imperialistycznej naturze tych stworzeń zaczął rozszerzać ich wpływ do Zachodniej Półkuli. Są wielu opisem całych grup ludzi, obu zewnetrznych przyjeć badania jak również out rodzime plemiona troglodytical, które dosłownie zostały wytarte w nagłych atakach przez wyścig weża w typie bitwy pod ziemią.

Oprócz człowieka i byty gadzi, jest jakiś, który mówi trzeciego typu bycie, (tak zwany) „mieszańca” miedzy ludźmi i gadzi. Znaki są, że taki „mieszaniec” byłby niemożliwy, theologically i naukowo mówiąc. Wyścigi weża po prostu nie posiadają żadnej dusza duszy – macierzy (albo „sumienie”) ponieważ zrobić ludziom i nawet, jeśli to byli możliwi do genetycznie albo sztucznie dać plony „oczywista” krzyż krzyż – rasa, stworzenie wyprodukowane mogłoby nigdy nie być faktycznym „mieszańcem”, ale nieuchronnie spadłoby do jednej strony albo innego – skorumpowana forma człowieka posiadającego dusze, albo zmutowany wersje piekielnego ” gadzi” wyścigu. Hamilton wyjaśnia inny powód, dlaczego taki naturalny ( dzieki Bogu) krzyż miedzy dwoma mógłby nigdy nie zostać wyprodukowany:

„…To jest nieprawdopodobne, że szarości gadzi są poprzeczny hodowanym z ludźmi. Gadzi niosą ich płciowe organy wewnetrznie i rozmnażają przez jajka wysiedziane jaja przez słoneczne gorąco. Reptoids dobrze nie rozwinął oczu, żadnych kokonów włosów, & żadna zewnetrzna uszna chrząstka jak zgodna z najwiecej gatunkiem gadzi. Od ich środków rozmnażania sie jest niezgodny z naszym własnym, to jest zasugerowane, że ludzie (kobiety – Branton) może zostać zapłodniony przez szarości przez sztucznego insemination z ludzkimi plemnikami albo być może oni używają ludzkiej macicy jako izba wylegania.

(Zauważ: oprócz opisu dany przez Russell Doliny w tym sensie that starożytnych przodków szary – typowego saurians mógł mieć typ z „usznym”, niebawem znamy tylko jednego innego rachunku opisującego możliwy „uszny” dodatek zobaczony na stworzeniu sauroid. To zostało opisane przez człowieka, który rzekomo został uprowadzony do podziemnej zasady azotowej pod Mts Przesądu. obszar Arizony, która opisała te duże, straszliwe stworzenia jak mając typ „klapki” twardego albo budowy crocodilian, która zeszła w dół każdej strony ich głów. To jest niepewne jednakże, czy to był typ uszny – like dodatku albo nie. Najwiecej Reptoids albo Sauroids jest opisany jak mając żadne widoczne „uszy” jednakże. Jeśli chodzi o tak zwany „mieszańce”, stwierdzenia Hamilton wydają sie być potwierdzone przez innych, włączając abductees, podpowiedział that „skrzyżowany” fetuses właściwie jest pojety przez ludzkie plemniki i jajka wziete z ludzi i abductees kobiet i that fetuses jakoś genetycznie jest zmieniony z możliwy gadzi „komórkami” albo genetycznym coding byciem dodanym. dużo tak – nazywanych mieszańców jednakże są niemniej jednak „ludzcy”, posiadając ludzkie dusze, etc. – Branton).

Hamilton kontynuuje: „… Cudzoziemskie pojazdy są przetestowywane w cudzoziemskim fizycznym centrum technologii w S -4 w Nevadzie Próba Miejsce. Cudzoziemskie pojazdy są powielane w AFB Kirtland & Sandia Laboratoriach & tych replikach jest zwany ARVs (Cudzoziemskie Reprodukcyjne Pojazdy). Przynajmniej trzy tych pojazdów są wprowadzone do pamieci wieszaki w AFB Norton, Kalifornii. To jest utrzymane, że cześci impulsu pojazdu zostały zbudowane około Ogólne Naładowany & złożone materiały zostały dostarczone przez Amoco. Cudzoziemskie pojazdy wygenerowują sztuczne pole wagi, które może zostać skupiony & wzmocniony dla wysokiej podróży szybkości … Cudzoziemskie organizmy i biologiczna technologia są przetestowane w podziemnych laboratoriach biogenetic w Dulce, Nowym Meksyku. Cudzoziemska genetyczna inżynieria, klonowanie, & kriogeniczna technologia został studiowany z zamiarem do „poprawiania” ludzkiej genetyki, odcyfrowując geny ludzkie, & zyskując biologiczną korzyść przez ENGINEERING BIOLOGICAL ARTIFICIAL. Dziwne formy życia zostały wyhodowane w tych laboratoriach …”

Wiele źródeł utrzymuje, że taka poprzeczna hodowla jest niemoralna i w gruncie rzeczy próba przez ludzi – i obcych – do ” boga gry” i zepsutego naturalnego rozkazu rzeczy. Jest równy dowód, że niszczący HIV – AIDS wirus był skutkiem umyślnej próby, by skrzyżować – rasa albo hybridize dwaj bardzo niebezpieczny zwierzecy retroviruses. Aby uzyskać wiecej informacji na tym widzą: Dr. William Campbell Douglas M. D. s’ artykuł „W. H. O. MURDERED AFRICA,” opisując związek wirusa AIDS do Klubu Rzym – Illuminati – U.N.Plany genocidal ‚s World Health Organization.

Ten artykuł ukazał sie w NEWS FREEDOM HEALTH, Sept. – Oct. 1987 zagadnienia: N. F. H.,O. Box P. 688., Monrovia, CA 91016. Nawiasem mówiąc, ta ” konspiracja AIDS” była tematem pokazu rozmowy TV WILLIAMS MONTEL dalej kwietniowa 14, 1992. odnośnie do niemoralności genetycznej „hybrydyzacji” zwierząt i ludzi przeczytaliśmy poszły za przejściem dotyczącego widoki Twórcy do takiego manipulowania projektowania natury. Według różnych źródeł, dużo hybrydyzacji mająca miejsce pod Dulce, Nowym Meksykiem i w innym metrze „bazuje” wyniknąć w liczny zawiedziony „eksperymentuje” zwierzecia albo humanoidalnych genetycznych mutacji, które stale cierpią z powodu ich nienaturalnego fizycznego warunku. Przeczytaliśmy w Leviticus 19:19: „Bedziecie trzymały moje ustawy. Nie bedziesz pozwolić twojego rodzaju bydła z rozmaitym rodzajem: nie bedziesz posiać ich pole z zmieszanym nasieniem…”

Odnośnie do AIDS, Klub Rzymu, Illuminati, etc. ekonomista Dr. John Coleman stwierdził, że tajne społeczeństwa studiowały ” alchemie” dla wieków i użył ich wypaczonej wiedzy, by wprowadzić w życie kontrole populacji masy. On mówi, że Czarna Plaga Europy została zorkiestrowana i nawet wcześniej nadejście AIDS Coleman ostrzegł to ” oni” planowali, by wypuścić nawet bardziej niszcząca plaga na świecie. CRY MIDNIGHT THE (Pudełko 3686., Tequesta, FL 33458) w tym jest maj, który 1984 zagadnienia stwierdziło: „ROME OF CLUB THE – Napisany w Oct. 1981 przez Dr. Johna Coleman, ten wystawia supersecret’ klub Rzymu,’ jeżeli w porównaniu z historią tych interweniujących lat, pokazuje, że ich planowanie skutkuje w zarówno domowe i miedzynarodowe wydarzenia. To opisuje jeden z głównych centrów rozkazu z’ new Wiekowy Ruch,” new światowy Rozkaz,’ albo tajny’ rząd światowy’ który przygotowuje sie sposób dla Antychryst. Uformował sie w 1968, to prawdopodobnie ma około 100 członków i podziela świat na dziesieć regionów …”

I od opublikowania rozprowadzonego do chrześcijańskiej Ligi Obrony (Pudełko 449., Arabi, LA 70032): „Klub Rzymu składa sie z członków tak zwany Czarnej Szlachetności Europy, starych rodzin, które żyły w Wenecji i Genui. Ci ludzie rządzili ogromne finansowe imperia FOR THE PAST 1500 YEARS… (Oni) poparli i przyjeli Globalne 2000 sprawozdania, przygotowane przez Biały Dom tylko przed odejściem Carter. To wezwanie planu do MASS GENOCIDE, by zostać dokonany przez ograniczone regionalne wojny, głód, zniszczenie przemysłowego serca Ameryki i zabójstwa poza z’ stare człowiek.’ Cel’ globalnego 2000′ ma zmniejszyć światową populacje od 6 miliarda do 3 miliarda do roku 2000. niebieski jest w druku został sporządzony szkic przez’ szlachetność czarnego koloru’ i wybitni przemysłowcy, którzy mają kluczowe członkostwo w ROME OF CLUB i niemieckim Marshallu Funduszu.”

Według elitists,’ socjalizm świata’ nie może odnieść sukces chyba że CONTROL POPULATION ABSOLUTE bedzie wprowadzony, by przynieść numery do ” kierowalnej” wielkości. Communism może mieć pozornie ” dany nabrany”, ale przeżycie socjalizmu świata! Według jednego źródła wielo – – miliard biznesu aborcji dolara może też pomagać Globalny 2000 planu. Keath Greg, w jego artykule’ aborcja jest nie Cywilny właściwy’, który ukazał sie w Sept. 27, 1989 zagadnieniu JOURNAL STREET WALL, stwierdzonego:

” … wiele czarnych kolorów zastanawia sie, czy czarne prawa obywatelskie i aborcja pasowała tak starannie razem (Dla każdych trzech czarnych dzieci noszonych, dwa są usuniete. 43 procentów wszystkich aborcji w Zjednoczonych Stanach jest wykonane na czarnych kobietach. Od liczb dostarczonych przez rząd federalny i Instytut Guttmacher Alan, Richard D. Glasow Narodowego Prawa do ¯ycia oszacował, że jakieś 400,000 czarnych ciąż jest usuniete każdego roku). Czarne ciąże historycznie były celem ENGINEERS SOCIAL takie jak Margaret Sanger, założyciel Zaplanowanego Rodzicielstwa. Sanger został przekonany, że czarne kolory, ¯ydzi, wschodnioeuropejskie i inne nie – aryjskie grupy umniejszały od twórczego umysłu i społecznego potencjału Ameryki i ona chciała numery REDUCED tych grup …” (zobacz ją pierwsza książka, CIVILIZATION OF PIVOT)

Bill Hamilton konkluduje z czym nastepowanie: „Podziemne tunele & udogodnienia istnieją w Nevadzie, Nowym Meksyku, Kolorado, & Kalifornia dla rozwijania wysunietej do przodu cudzoziemskiej technologii dla wojskowego & polityczne cele, które są skierowane do celów, które są niebawem UNKNOWN… To nie jest rozpoznane w tym czasie, czy wzrastająca liczba osób jest zależny od fizycznych uprowadzeń & monitorowanie albo subtelniejsze umysłowe wtargniecia są prowadzone przez postep wiedzy & technologii. Są też możliwe skutki aureoli, które mogły wyprodukować wymyślone uprowadzenia – ludzie wyobraźnia wypełnia szczegóły za jakimś nieprawidłowym wydarzeniem. Są jasno historyczne zapisy wracające do przynajmniej czerwca 7, 1779, jeżeli nie wcześniej, to mówią historiom o pałających dyskach zobaczony w niebach. Jest starożytny petroglyphs ten dysk pokazu – like przedmioty schodzące z nieb. Hoduje pewność, że byliśmy pod obserwacją przez bardzo długi czas & że tylko teraz zaczynamy zrozumieć zjawiska, które to było z nami od najwcześniejszej zarejestrowanej historii …”

Ostatnio, były fizyk Laboratoriów Alamos Los przez imie Roberta Lazar wystąpił z jakimiś wstrząsającymi odkryciami dotyczący dziwną UFO cudzoziemską połączoną działalność, którą on przestrzegł kiedy na zadaniu w Jeziorze Pana młodego / S -4 Wojskowym kompleksie blisko Nevady Próba Miejsce. Miedzy innymi rzeczami, Lazar twierdził widzieć niezidentyfikowane przedmioty, które rzekomo zostały odzyskane nietkniete z różnych miejsc trzasku. W jednym wieszaku tam byli dziewieciu różnymi przedmiotami, głównie dysk ukształtowanymi ale wszystkich różnych typów i konfiguracji. Jedno z tych zawartych siedzeń i panele tak small, że oni widocznie zostali zbudowani około i dla stworzeń od 3-4 stopa. wysoki.

Lazar wziął jego historie do George’a Knapp, dziennikarz TV, który pracował dla KLAS – TV w Vegas Chłopaka, Nevadzie. Knapp był w pierwszym podejrzanym rachunku Lazar, ponieważ on osobiście skontaktował sie Laboratoria z Los Alamos żeby potwierdzić przeszłe zatrudnienie Boba tam. Knapp powiedziano, że ich komputerowe rekordowe pliki były widoczne, że przez to to imie kiedykolwiek pracowało w Alamos Los. Lazar wyjaśnił, że to było, ponieważ „oni” byli włączeni do niego i przeszli zrobić jego „nie – osoba”. Kiedy George Knapp natknął sie na stary katalogu telefonu Alamos Los, który DID mieć imie Roberta Lazar w tym, on zaczął myśleć znów i słuchać dokładniej do jakiego Boba mówił jego.

Później, George Knapp wyprodukował całą serie specjalności telewizji na UFO, który został wywietrzony w Vegas Chłopaka. On później nauczył sie, że dużo źródeł na terenie, który przyczynił sie informacje do documentaries nastepnie zostało odwiedzone i zostało onieśmielone przez dziwnych ludzi, którzy mogliby być rządowymi agentami. Documentaries nie tylko zajeli sie rachunek Boba Lazar ale kilka innych UFO związanych ksiegowości również. Documentaries też INCLUDED faktyczny materiał filmowy, zrobiony przez japońską załoge filmu, UFO lecącego w właściwym – łowi ryby (niemożliwy dla „konwencjonalnego” samolotu) przez zasieg góry Papoose przyległy do Jeziora Pana młodego, Nevady!

Lazar też ukazał sie przez pokaz rozmowy Gospodarza Billy, Radio KVEG 840 AM, Vegas Chłopaka, na kilku okazjach; i jako skutek kilku słuchaczy zajrzało do CONFIRM historii Lazar i nie tylko to, ale troche tych dzwoniących twierdziło mieć Z pierwszej reki znajomość masywnego systemu podziemnych instalacji, tuneli i pieczar podkopujących Nevada wojskowy kompleksie, w którym jakiś bardzo dziwny i „obcy” rzeczy rzekomo biorą miejsce.

Jedna inna rzecz, którą moglibyśmy wspomnieć przed kontynuującą, znów zajmując sie sekretem „- świat świat” społeczeństwa, które są w zwrocie, zgadzając, by Cooper, Hamilton i inny, bedąc zmanipulowanym i bedąc skontrolowanym przez wyścig weża… jest ten: Podczas środkowego – 1980’s człowieka przez imie Dennis Brunnell zaczeło wysyłać informacje do różnych badaczy. Brunnell twierdził być Wielkim Mistrzem w Orientis Templi Ordo (albo O. T. O.), Crowleyan połączona stróżówka Illuminati. On twierdził, że o jednym razie on zgodził sie „- świat świat z Illuminati” program ale później stał sie rozczarowany. Wtedy on rozprowadzał „Kamień szlachetny” badania sprawozdania, które zasadniczo wystawiły Illuminati i to są konspiratorskie działalności.

Być może jego sumienie ruszyło jego, by wystawić bardzo organizacja, w której on raz pokładał ufność i, który widocznie zdradził jego i leżał do niego. Ten kult Illuminati rzekomo jest zrobiony BOTH żydowskiego elitists Poganina AND, CONTROL żydowskie masy Poganina AND (Zauważyć: jakiś wierzy PHARISEES, umotywowanego przez ROMANS, też doprowadzonego ” wspólnie” razem przeciw Chrystusowi w Nowych czasach Testamentu i, że to współdziałanie przeżyło w formie tajnych społeczeństw, aż do tego razu, że ” konspiracja” zostaje GROUPS SMALL manipulowanie członkami żydowskiego, Pogańskiego RACES OTHER SEVERAL AND i nie jest orkiestrowany do każdego ” wyścig”).

Chociaż Brunnell był wegierskim ¯ydem, to jest oczywiste od jego pism, że ani żydowski ani Poganin „elita” miał absolutną kontrole konspiracji, ale, że to było pomocny wysiłek ULTIMATELY DIRECTED przez schowaną nadprzyrodzoną władze. Lata temu, Brunnell stwierdził that 33rd przyjaciele stopnia Mason jego doprowadzony w NASA potwierdzili do niego, że z tyłu – – sceny „kosmiczny program” był w odkąd tylko strzały ksieżyca Apollo ustały i that ten najlepszy – tajny kosmiczny program miał około that czas założony nieustannie – zająłeś zasada azotowa na ksieżycu i nawet wysłany wyprawom do i ziemscy ludzie na mars, pomimo zewnetrznych znaków. Powód, dlaczego U.S. nagle ” stracone zainteresowanie” w ksieżycu po ostatnim locie Apollo 1969 widocznie był nie z powodu braku finansów i braku potencjalnych okazji dla miedzyplanetarnej podróży; fakt jest, według Brunnell i wiele innych źródła, oni DID odkrywają dużo tam, że oni nie mówią nas i „naprawde” program przestrzeni kontynuuje, chociaż pod warunkami ekstremalnego sekretu.

To skłania sie do wiązanego z żądaniami Deyo Stan, byłego CIA – pracownik siły powietrznej, który utrzymał, że taki program zaistniał. Sam on był szkolony przez intensywne umysłowe ćwiczenia i podprogowe programowanie, by pilotować takiego wspaniałego – rozwinąłeś sie anty – rzemiosło wagi w tajnej instalacji siły powietrznej w Kolorado. Te rzemiosło było covertly rozwineły przez tajne społeczeństwo kontrolowane opanowany Wojskowy – Przemysłowe organizacje, które zostały zainteresował sie utylizowaniem tej technologii dla ich własny osobisty zysk.

Deyo stałby sie cześcią tej ukrytej kosmicznej działalności, jeżeli on ” nie defected” od programu, weszłego do chowania w australijskim buszu – pojawiając czasami, by zrobić dramatyczne medialne pojawienia sie i napisany książka tytułowała ” CONSPIRACY COSMIC THE” opisującego jego wiedze tego ukrytego kosmicznego programu jak również jego wiedza sieci podziemnych udogodnień, które były albo zostały zbudowane. Jeśli chodzi żądania o Brunnell, kilku astronautów NASA HAVE byli i ARE faktycznie ważni masoni. Troche żądanie that Armstrong Neila był 33rd murarz stopnia również. Kiedy rozważamy, że to nowoczesne „illuminized” Murarstwo jest zaledwie rozszerzeniem starożytnego „Baal” uwielbienia i religii, nawet w dół do uwielbienia fallicznych obelisków takie jak tych w starożytnym Babilonie, Egiptem, Rzymem i, gdzie indziej – który reprezentowany Baal albo Nimrod, Król BABYLON i budowniczego wieży Babel – wtedy zważywszy to jest ten do dużo zasugerować, że ten nowoczesny ukryty kosmiczny program mógłby być w cześci ostatnie dni „Wieża Babel” do gra główną role?

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

6 myśli w temacie “Kosmiczny konflikt /cz.2-12/

 1. Witam:)
  Zastanawiał się ktoś z Was czym/kim był smok wawelski i czy to tylko legenda(a może chińskie smoki i inne -te z legend(np. legenda o św.Jerzym ) to jaszczury?
  Będąc w Krakowie zwróciłam uwagę na „smoki w koronach” rozmieszczone na Wawelu(patrzące z góry?).
  Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
  Moje zdjęcia:
  http://www.imagehousing.com/imageupload.php?id=372405
  przy zoomie:
  http://www.imagehousing.com/imageupload.php?id=372411

  Posted by rozproszona | Luty 14, 2010, 11:05 am
 2. No tak,mogłam najpierw poszukać ,widzę że temat był już poruszany.
  Szkoda,że nie mogę edytować/zmieniać swoich komentarzy bo zdecydowanie umieściłabym go w bardziej adekwatnym miejscu(https://grawitacja44.wordpress.com/?s=wawel) i w trochę zmienionej formie:(

  Posted by rozproszona | Luty 14, 2010, 11:17 am
  • Ale wtedy mało kto by go zobaczył, bo raczej ludziska nie komentują starszych wpisów. Kraków zdecydowanie posiada ful symboliki, te smoki są zastanawiające jak się zapoznać z teorią reptili.

   Posted by Dominik | Luty 28, 2010, 12:59 am
 3. Jezeli chcesz chcesz opublikować newsa lub dokleic swoj komentzarz do puruszanego tematu to tu jest nasz mail i tam wysylaj swoje posty/propozycje: bcc.biuletyn@yahoo.com

  Posted by grawitacja44 | Luty 14, 2010, 2:54 pm
 4. You are so cool! I do not think I’ve read through something like that before.
  So wonderful to find somebody with unique thoughts on this issue.
  Seriously.. thank you for starting this up. This web site is
  one thing that is required on the web, someone with a bit
  of originality!

  Posted by szkoła nauki jazdy | Grudzień 10, 2014, 2:51 pm

Trackbacks/Pingbacks

 1. Pingback: Kosmiczny konflikt /cz.2-12/ « Grawitacja44 « czasopisma pornograficzne - Maj 7, 2010

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: