//
you're reading...
Apel do Internautów, TEKSTY

Bandyckie zachowanie policji w Bielsku-Białej czyli kim są oprawcy Górzyńskich?


Brudne zachwanie instytucji SĄDOWEJ-PROKURATURY-POLICJI w Bielsku-Białej czyli próba dokonania legalnego państwowego ataku na „naszą prywatność” (Podobnie jak wykonywano wyroki za czasów UB -usbeckich przez organy państwowe)

==================================

Źródło: http://grypa666.wordpress.com/2010/02/19/kim-sa-oprawcy-gorzynskich/

Elżbieta Górzyńska skypuje Markowi Podleckiemu szczegóły napadu

Otrzymałem od Marka parę dni temu treść jego czatu na Skype z siostrą napadniętej Krystyny Górzyńskiej. Jest już pozwolenie na publikację. – PB

From: Marek Podlecki To: Piotr Bein 17.2.2010

[…] Miałem korespondencję na Skype z siostrą. Prosiła o niepublikowanie tego dopóki nie ustalą z rodziną i prawnikiem czy mogą to zrobić. Ale ci to wysyłam by nie “zginęło”. Wysłałem także do znajomych dziennikarzy. — M.
……………………………………………………..
Treść mojej dzisiejszej korespondencji na skype z siostrą napadniętej:
[9:50:13 PM] mojafrezja: witam
[9:50:56 PM] mojafrezja: ale coś sie dzieje z moim skype nie moge rozmawiać
[9:56:07 PM] Marek Podlecki: (…)
To co jest na stronie Stowarzyszenia nie daje pełnego obrazu sytuacji. Jeśli są jakieś dokumenty lub coś chciałaby Pani przekazać to proszę – albo skypem, jak teraz albo na mój mail.
(…) Dodam, że mam spore kontakty zagraniczne – mieszkałem przez 18 lat w USA, pracowałem dla telewizji polonijnych. Publikuję także po angielsku. Myślę, że bez poinformowania organizacji w Europie, w USA i w innych krajach mamy nikłe szanse by się obronić przed atakiem totalitaryzmu. W ub. roku prowadziliśmy akcję antyszczepionkową na blogu grypa666.wordpress.com – odnieśliśmy spory sukces gdyz w koncu cała afera wyszła na swiatło dzienne. Pozostały nasze kontakty z zagranicą, które można wykorzystać.
[9:59:22 PM] mojafrezja: Dziękuję bardzo
Wróciłam w tej chwili do domu oto co wydarzyło się jeszcze w dniu dzisiejszym:
1. Moja Mamusia jest na kardiologii przeszła stan przedzawałowy. Stan bardzo ciężki
2. Krystyna została zamknięta w szpitalu psychiatrycznym w Bielsku Białej . Na komendzie policji została pobita ( przede wszystkim po głowie która miała operowaną  czynu tego dokonywał ciągle ten sam policjant Paweł Skóra 716429 ) Krystyna żądała prokuratora – odmówiono Jej , Krystyna prosiła o obdukcje lekarza sadowego wtedy wsadzono ją skuta w kajdankach jak przestępcę i zawieziono do Subrejonowego Ośrodka Leczenia Psychicznego w Bielsku Białej przy ul. Olszówka 102. Udałam się tam gdzie lekarz ale nie psychiatra Pan Wojnar  pokazał mi dokumentację Krystyny. Decyzję o zamknięciu podjęła Pani Agata Pilich bez pisemnej zgody Ordynatora Pana Józefa Zająca. Brak podpisu Ordynatora na dokumencie. W aktach znajduje się notatka służbowa Pana Pawła Skóra że moja siostra chciała odebrać sobie życie  – podcinając żyłę na lewej ręce. Natomiast Pani Agata Pilich pisze, że Krystyna trzymała sobie nóż przy krtani. Krystynie pod przymusem zapiętą pasami do łóżka podano leki ale jakie nie podano mi,  mogę podejrzewać że chcą Ją zabić !!!!!!! mam zrobione zdjęcia jak pobita jest Krystyna
3. Mojego brata komenda policji zawiozła do szpitala przy areszcie śledczym w Bytomiu nie znam jeszcze ulicy , gdy byłam na komisariacie taka informacje udzielił mi dyżurujący aspirant sztabowy Cieszka Mirosław. Janusz już jest po jednym zawale. O godzinie 19.00 nie było jeszcze żadnej informacji czy Go tam dowieźli czy może coś stało się po drodze.
Tyle przy tym stresie potrafię napisać

Pozdrawiam
Elżbieta Górzyńska Tomanek

[9:59:49 PM] Marek Podlecki: Mogę to opublikować?
[10:00:34 PM] mojafrezja: ale gdzie
[10:03:37 PM] Marek Podlecki: Mamy możliwość na blogu amerykańskim grypa666 czytanym przez tysiące ludzi w Polsce i na świecie (ponad 2.5 mln wejść od lipca ub roku) oraz w wersji angielskiej na stronie dziennikarki austriackiej TheFluCase.com która ma bardzo wysoki rank, czyta ją miliony ludzi miesięcznie – niektórzy bardzo wpływowi – w Parlamencie Europejskim i nie tylko. Dzięki tym publikacjom udało się zniszczyć akcję przymusowych szczepień – chcieli nas wytruć jak karaluchy.
Także, mam znajomych dziennikarzy.
Są jeszcze strony polonijne w USA, też czytane przez setki tysięcy ludzi – także w Polsce. Gazety pewnie nie będą tak interesujące.
[10:06:17 PM] mojafrezja: Krótki opis :
1.Przed moją posesję podjechał samochód  – godzina 6 rano dzwonili do mnie policjanci w cywilach Pani starszy sierżant Monika Jucha wezwała mnie do natychmiastowego wpuszczenia do domu. Cały czas tę rozmowę filmował młodszy aspirant Paweł Skóra który ani razu nie informował mnie,  że będzie cokolwiek nagrywał ( przed moja posesją ) czyli przed jakąkolwiek rozmową i pokazaniem dokumentów o tym że mają prawo wejść do mojego domu. Po pokazaniu dokumentu wpuściłam do domu. Nie mam wiedzy gdzie biegali i co robili wszyscy Ci co wpadli do domu. Zobaczyłam tylko jak szarpią mojego brata który jest po zawale. Rzucili go na ziemię – akurat tam gdzie robie remont i była tylko zrobiona wylewka , rozerwali mu żylak na lewej nodze. Odmówili zawezwania pogotowia aby mu pomóc. Ja mimo to wezwałam do swojej Mamusi , która jest bardzo ciężko chora. Pogotowie zabrało Ją do szpitala w Bielsku Białej Mamusia ma 80 lat i jest ciągle pod kontrolą lekarską obecnie bierze kolejne leki ( dawka 50 silnych zastrzyków ). Brat jest osobą bardzo dużą więc aby Go skuć w kajdanki wyłamali Mu obojczyk i chyba złamali palce.
Człowiek niewinny który nie zaciągnął kredytu ani z nikim nie współpracował w jego wyłudzeniu ma być tak szykanowanym.
Zabrali Janusza rzucając Go po ziemi jak największego bandytę i mordercę . Krystyna stawała w obronie mojego brata bojąc się o jego życie i zdrowie wtedy policjanci rzucili Ją na ziemię . Prosiłam aby młodszy aspirant Michał Mól który filmował tę sytuację filmował też to iż Krystynę rzucają po ziemi – pierwszy raz ale tego nie robił i wręcz stawał tyłem do tego zdarzenia . Więc czemu ma służyć to filmowanie Panowie Policjanci mogą rzucać o ziemię niewinna osobę ale nie ma zostać żaden ślad  na te bezprawne czynności ???
W trakcie spisywania protokołu przez Panią straszą sierżant Monikę Jucha cały czas Pan młodszy aspirant Paweł Skóra wyrywał go i nie pozwalał mi aby moje wątpliwości były notowane . Nie zostałam pouczona o moich prawach jedynie byłam cały czas zastraszana przez tego policjanta który stał obok mnie i cały czas krzyczał i groził ręką w rękawiczkach. Po prostu się bałam, iż mnie uderzy .
W protokole jest, że osoba która jest na miejscu może wnieść swoje wyjaśnienia, wtedy Krystyna moja siostra postanowiła iż chce aby Jej uwagi zostały wprowadzone do protokołu . Pan Paweł Skóra z Panią Moniką Jucha odmawiali takiej możliwości. Prosiłam bardzo spokojnie ale stanowczo, że w protokole jest wyraźnie napisane “iż takie wyjaśnienie mamy prawo składać ” Krystyna dyktowała swoje wątpliwości na to postanowienie Pan Paweł Skóra cały czas nas zastraszał i wręcz zabraniał Pani Monice Jucha pisać zgłaszane przez Krystynę wyjaśnienia . Krystyna w akcie desperacji mówiła,  że jeżeli zabroni Jej dyktować to odbierze sobie życie. Wtedy Pan Paweł Skóra po raz kolejny rzucił Ją na ziemię i skuł w kajdanki i wezwali pogotowie z kamizelkami jak dla osoby psychicznej.Grożąc że zabiorą nas wszystkich do zakładu psychiatrycznego na Olszówce. Pytam się jakim prawem policjant mi grozi ,że zrobi ze mnie osoba upośledzoną?
Lekarz Jerzy Karol Krzywonos  6040614 z pogotowia Ratunkowego w Bielsku Białej stwierdził,  że moja siostra nie jest osoba psychiczną i odmówił Jej zabrania do szpitala psychiatrycznego. Kazał wręcz zdjąć Jej kajdanki bo jest to niezgodne z prawami pacjenta. Na badania psychiatryczne musi się zgodzić osoba sama. Czyli Policjanci złamali prawa OBYWATELA RZECZPOSPOLITEJ POLSKI . Kajdanki jej  zdjęto.
Pogotowie wypełniło stosowne dokumenty i odjechali.
Wtedy Pani Monika Jucha LPA 915496 zaczęła mnie straszyć, że to już koniec, że nie mam prawa już o nic prosić kolejny raz odmówiono mi moich praw .
Podpisałam protokół, z ramienia policji podpisali też starszy sierżant  Pani Monika Jucha , młodszy aspirant Pan Paweł Skóra 716429 oraz młodszy aspirant Pan Michał Mól który odmówił mi okazania dokumentu potwierdzającego,  że jest policjantem.
Wtedy opuścili mój dom. Zamknęłam bramkę .
Ponieważ było to zdarzenie od 6 rano i wyciągnięta zostałam z łóżka poszłam do łazienki  celem wykonania porannej toalety udania się do szpitala do mojej Mamusi . Po raz kolejny zadzwonił domofon podeszłam już tylko do okna, gdyż byłam już przygotowana do kąpieli kazali mi zejść jeszcze raz  bo muszą coś wyjaśnić. Gdy się ubrałam i zeszłam poinformowali mnie, iż Krystyna ma podpisać protokół gdy otworzyłam bramkę aby Pani Monika Jucha weszła z tym protokołem wtedy siłą na mnie wtargnęli pozostali policjanci wgniatając mnie do ściany i siłą po raz kolejny rzucili się na Krystynę aby ją skuć w kajdanki i zabrać na komendę policji aby postawić jej jakieś zarzuty. Nieubraną w koszuli nocnej zabrali do nieoznakowanego pojazdu.

Mam Panie Senatorze ogromną prośbę o pomoc .

Zdrowie i życie mojego Brata Janusza jest zagrożone . W tej chwili obawiam się o życie i zdrowie mojej Siostry Krystyny. Zagrożone jest też teraz życie Mojej Mamusi Felicji Górzyńskiej ( 80 – letniej kobiety )

Czy potrzeba w naszej Ojczyźnie wielkiej tragedii takiej jaką Przeżywa Rodzina Olweników aby powstała komisja śledcza, która ujawni całą masę nieprawidłowości w postępowaniu policyjno prokuratorskich i sądowych. Jak długo możemy obawiać się o swoje życie, przestajemy czuć się bezpieczni.

Zrozpaczona i wołająca o pomoc Obywatelka
Elżbieta Górzyńska Tomanek
Oby nie było za późno

pisałam to o 12 nie wiedząc o zawale Mamusi ani o zamknieciu Krystyny ani o tym iż Janusza wywieżli do szpitala

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Mendia krajowe kompleksu jot milczą, kłamią lub ośmieszają Polonusów patriotycznych, z podobnych przyczyn jak w stos. do patriotów krajowych — zniszczyć polskość i chrześcijaństwo celem kontroli i powolnego odludnienia w miarę wprowadzania NWO.  Z przyjemnością wklejam więc e-pocztę z Chicago, ale najpierw przeczytajcie i skopiujcie z następujących linków. Może wyjaśnią, kim są oprawcy Górzyńskich. Czas pożegnać tą zgraję…– PB.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: