//
you're reading...
Kosmiczny Konflikt, TEKSTY

Syjonistyczne połączenie pomiędzy Polską i USA (Missile Missile Shield Dilemna,Donald Tusk,tarcza antyrakietowa,REDZIKOWO)


Polski  sojusz Lewicy Demokratycznej wezwał do referendum w sprawie rozmieszczenia bazy obrony przeciwrakietowej USA w kraju, zgłaszanych RIA Novosti na 7 września 2008. Sojusz jest największym lewicowych partii w Polsce  – 55 miejsc , 460-członków niższej izby parlamentu polskiego.

Zgoda na na instalacje  10 pocisków przechwytujących w Polsce  w 2013 r. została podpisana w dniu 20 sierpnia 2008 przez Condoleezza Rice i polskiego premier Donald Tusk,który został skorumpowany przez organizacje terrorystyczna „gabinetów cieni”. Traktat ten  musi zostać jeszcze ratyfikowany przez polski parlament, rzecznik Sojuszu Tomasz Kalita, powiedział:

„Będziemy nalegać na debatach parlamentarnych aby  rząd i prezydent popierał stanowisko instalacji rakietowych i pomogło by to polsce   Polska.

Jeżeli nasz wniosek nie uzyska wystarczającego poparcia w parlamencie, jesteśmy gotowi, aby rozpocząć zbieranie podpisów obywateli w całym kraju do przeprowadzenia referendum na temat US Missile Shield (instalacji rakietowych)

Ponad 66% mieszkańców, w pobliżu bazy wojskowej Redzikowo w północnej Polsce bedzie jest ulokowanych blisko bazay tam gdzie 10 pociskow jest wielkim niebezpieczeństwem dla mieszkańców tych okolic

Moskwa zaprotestowała  wobec tarczy antyrakietowej USA, mówiąc, że jej celem jest Rosja. Mimo to w USA twierdzi, że tarcza ma na celu udaremnienia ataków to, co nazywa „państw zbójeckich”, włącznie z Iranem. (Czytaj: wrogów Izraela). Moskwa ostrzega że ich celem bedzie Polska , system obronny Rosji bedzie skierowany na systemy wojskowe USA – tam gdzie kolwiek bedą one rozlokowane.

Zamerykanizowana / syjonistyczna Polska  prowokuje  ROSJE

Polacy są coraz bardziej zaniepokojeni konsekwencjami prowokacji Rosji. Oto co polski minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski powiedział niedawno:

„To jest broń  amerykańska, a nie polskiego projektu. Nie czujemy zagrożenia ze strony Iranu. Polska powinna uważnie przeanalizować konsekwencje  interesów narodowych”

Najwyraźniej różnica zdań odbywa się w odniesieniu do „zagrożenia Iranu” między Sikorskim i Tuskiem. Podczas swojej wizyty w Izraelu w kwietniu 2008 r., Tusk manipuluje polske pod dyktandem usa  Polske do  sojuszu z Izraelem w stosunku do Iranu, mówiąc: „Jeśli istnieją wyjątki w Europie w odniesieniu do kwestii Iranu, to zdecydowanie nie jest Polska”

Ponadto, w dniu 11 września 2008, z minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow, odwiedzając Sikorskigo  w Warszawie daje do zrozumienia , że Polacy mogą być placem działań wojennych  Rosji jesli bedą zainstalowane instalacje wojskowe USA . Siergiej Ławrow obwinia USA za próbę zbudowania przez  NATO pierścienia wokół Rosji. Powiedział, że Polska sama nie była zagrożeniem dla Moskwy.

Rosnąca nieprzyjaźń między POLACKAMI  i ŻYDAMI czyli  „restytucja” debaty na temat tak zwanych „Ofiar Holocaustu”.

W czerwcu 2008 r. Kongres Stanów Zjednoczonych opracował Rezolucje 371 domagając się zadośćuczynienia i odszkodowania wobec ofiar Holokaustu przez obecny rząd Polska. Sponsorem rezolucji 371 jest Żyd, Republikanin Robert Wexler, Floryda. Wielu Polaków broni się  przed  rezolucją 371, twierdząc, że USA nie ma prawa robic na tym interesu i   ingeruje w sprawy suwerennego narodu.

Ponadto Polacy są oburzeni przeciwdziałaniem „argument holokaustu”, wskazując na liczne zniekształcenia faktów historycznych, które zostały dokonane w uchwale po przez manipulacje polityczną (kłamstwo !!)

Syjonistyczne połączenie pomiędzy Polska i USA może być CZĘŚCIOWO niemożliwe . Dlaczego ? Dlatego że rosja jest prawoslawna,polacy-katolicy są tzw. „chrześcijańscy”,Ale Niestety, Ameryka nie jest … ani jedno ani drugie ,lecz ameryka robi haka jakiego ? Propaganda medialna w komercyjnych mediach jak tvn-onet-interia-radio 3- radio z-radio katowice-gazeta wyborcza-men(ministerstwo edukacji narodowej) czyli ogłupianie „INDOKTRYNACJA” mlodego pokolenia przez wpajanie ideologi demokracji (DEMOKRACJA-okupacja/mordowanie biednych narodów czyli vietnam,zrzucenie 2 bomb atomowych,…mordowanie ludności w iraku,afganistanie,serbi-sponsoring,wtc 9/11 czyli ludzie którzy stoją za Barackiem Obamą -G.Busch popełnili zbrodnie …)

(( W nastepnych newsach wykażemy że te instalcje są skierowne przeciwko obiektom UFO-NOL, a nie tak jak nas okłamuja media „walka z terroryzmem” – widniejace nazwiska osób w tym poście …. to są nasi terroryści którzy maja bandyckie zamiary wobec ludzkości ))

Link mirror: http://grawitacja44.my-place.us/2010/02/28/50/

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: