//
you're reading...
GALERIE, TEKSTY

Czy indoktrynacja „społeczna” może być niebezpieczna ?


Indoktrynacja jest procesem wpajaninia idei, postaw, strategi poznawczych  lub zawodowych metodologii .Indoktrynacja odbywa sie po przez  edukacje od wczesnych lat dzieciństwa (tak zwane programoweanie matrycy umysłu poprzez zastosowanie farmakologi jak ritalin,aspartam ,gdzie rzeczywistość taka dzieje się w stana zjednoczonych i w krótce zaleje UE. Techniki programowania umysłu maja szerokie  spektrum zastosowań takie jak kształtowanie  poglądów politycznych-teologiczych-religijnych od wczesnych lat dzieciństwa.Głównym aparatem wykonawczym jest ONZ>>UE Bruksela>>MEN_Polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej.Więc mamy tu pokazaną zalerzność kto jest sponsorem i kumu na tym zależy (Więcej na temat sponsorów znajdziemy w Google wpisujac te nazwy:

The Astor Bloodline
The Bundy Bloodline
The Collins Bloodline
The DuPont Bloodline
The Freeman Bloodline
The Kennedy Bloodline
The Li Bloodline
The Onassis Bloodline
The Reynolds bloodline
The Rockefeller Bloodline
The Rothschild Bloodline
The Russell Bloodline
The Van Duyn Bloodline
[ Merovingian] (European Royal Families)

Pojecie  indoktrynacji, ( zazwyczaj postrzegane) jest często związane z negatywnymi skojarzeniami, jakimi były utiopie historyczne czyli:

  • Utopia Stalina wymordowała w przyblirzeniu 60 Milionów instnień ludzkich !!!
  • Utopia Mao Zedong, Mao Tse-tung wymordowała w przyblirzeniu 50 Milionów instnień ludzkich !!!
  • Utopia Adolfa Hitlera  wymordowała w przyblirzeniu 20 Milionów instnień ludzkich !!!
  • Utopia USA (New World Order) …bomby atomowe -vietnam-jugosławia-irak-afganistan-iran ???
  • Utopia (USA) Syjonizmu Żydowsko / Talmudycznego ? ___ w imie ideologi chorej ???

(Są to tylko tutaj cyfry i te liczby mogą być kilku krotnie wyrzsze-dlatego że obecne podręczniki do histori fałszuja prawdziwą prawde)

… te rodziny „królewskie”  z gadziego / wężowego / reptaliajńskiego pokolenia które oglądamy w telewizji znane nam głowy gadające dalej tą rzeźnie kontynłują

CZY POZWOLISZ ABY WĘŻOWA AGENDA KONTYNŁOWAŁA  ?

CZY DOPUŚCISZ DO KOLEJNEJ TRAGEDI ?

KOLEJNEJ UTOPI JAKĄ BĘDZIE NOWY PORZĄDEK ŚWIATA …

Kolejnym polskim pod dyktandem Brukseli etapem indoktrycjani jest obecna sytuacja która się dzieje tutuj teraz na naszych oczach czyli Platforma Obywatelska chce, by do urn poszli 16-latkowie. Pomysł torpedują nauczyciele i sami uczniowie. – To głupota, przecież my nie mamy wyrobionych poglądów politycznych. Mamy takie, jak nasi rodzice – mówi licealista z warszawskiego liceum im. Stefana Batorego.____ wiec macie tu dobitny przykład tego fenomenu jakim jest indoktrynacja (odebranie nam naszych praw naszej wolności)

Państwo chce wychowywać dzieci__ ( – indoktrynacja przez Platworme Obywatelska Donalda Tuska skorumpowanego przez oddział agenty w  „brukseli” )

Źródło: http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1882

5 marca Sejm RP ma przyjąć nowelizację Ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie , która narusza podstawowe wolności obywatelskie

Jej założenia to m.in.:

1) Pracownik socjalny ma prawo odbierania dzieci z domu, bez wyroku sądu.

2) W każdej gminie powstaną zespoły monitorujące nie tylko rodziny, w których występuje przemoc, lecz także przemocą zagrożone. Do ich uprawnień należeć będzie m.in.: zbieranie i przetwarzanie wrażliwych danych (takich jak np. przebyte choroby) o sprawcach przemocy i ich rodzinach, także bez ich zgody (!)

3) Na podstawie jednego donosu, każdej rodzinie będzie mogła zostać założona tzw. Niebieska Karta, także bez zgody osoby dorosłej dotknietej przemocą, a komisja złożona z 7 osób (m.in. przedstawicieli organizacji pozarządowych, edukacji, służby zdrowia) będzie gromadziła dane o rodzinie, obradowała o sposobach rozwiązania jej problemów i wdrażała je w rodzinach.

4) Rozszerza się definicję przemocy na takie zachowania jak m.in.: jednorazowe albo powtarzające się działanie lub zaniechanie naruszające wolność, w tym seksualną, a także wywołujące cierpienia i krzywdy moralne u osób dotkniętych przemocą. Poradnik pracownika socjalnego precyzuje, że przemocą jest: dawanie klapsów, „zawstydzanie”, „krytykowanie” np. „krytykowanie zachowań seksualnych” – co powoduje, że każdy rodzic podejmujący normalne działania wychowawcze, może być oskarżony o przemoc.

5) Buduje sie gigantyczną strukturę urzędniczą: od Krajowego Koordynatora do spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, w randze ministra, przez wojewódzkich koordynatorów, po tzw. zespoły interdyscyplinarne w każdej gminie. W sytuacji gdy nie ma ani ministra ds. rodziny, ani nawet programu polityki rodzinnej.

Ustawodawca przewiduje, że problem przemocy dotyczy 50% rodzin w Polsce. Oznacza to, że połowa społeczeństwa ma zostać objęta systemem inwigilacji, poza kontrolą wymiaru sprawiedliwości.

Przepisy ustawy są niezgodne z Konstytucją RP, która mówi Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym. (art. 47) Ograniczenie lub pozbawienie praw rodzicielskich może nastąpić tylko w przypadkach określonych w ustawie i tylko na podstawie prawomocnego orzeczenia sądu (art. 48 ust. 2)

Przepisy są niezgodne z prawem międzynarodowym. Konwencja o prawach dziecka ONZ, mówi w art. 9:
1. Państwa-Strony zapewnią, aby dziecko nie zostało oddzielone od swoich rodziców wbrew ich woli, z wyłączeniem przypadków, gdy kompetentne władze, podlegające nadzorowi sądowemu zdecydują, że takie oddzielenie jest konieczne

Mimo to sejmowa komisja ds. rodziny przyjęła projekt, który już 3 marca zostanie przedłożony w sejmie i może zostać przyjęty.

Proponuje zapozanć sie z tematem „Syjonizm-Zionizm” .Oczywiscie linki pochodzą z wikipedi a wikipedia jest cenzurowana i proszę do tych informacji sceptycznie podchodzić i szukać z innych źródeł gdyż to co tam „nakreślono” jest tylko ziarenkiem piasku na pustyni,ale może z tego źrógła wyciągniecie jakieś wnioski dla siebie …

http://en.wikipedia.org/wiki/Zionism

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

One thought on “Czy indoktrynacja „społeczna” może być niebezpieczna ?

  1. I do accept as true with all of the ideas you’ve offered on your post. They are really convincing and can certainly work. Nonetheless, the posts are too quick for beginners. May just you please prolong them a bit from next time? Thanks for the post.

    Posted by blog.co.uk | Lipiec 4, 2013, 3:57 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: