//
you're reading...
GALERIE, TEKSTY

Największa Tajemnica Świata czyli Lucyferyczny Plan NWO


Dopiero od niedawna termin ten jest wielu z nas znany. Największą zagadką w chwili obecnej jest rzeczywisty cel planowanego światowego rządu – NWO. Większość uważa, że główną motywacją jest niczym nie ograniczona władza oraz pieniądze.

Jest to nieprawda! To oni chcieliby, abyś tak myślał. Władza i pieniądze to potężny bodziec w wielu działaniach. Są to jedynie nagrody dla posłusznych Elicie, których rękami realizuje ona ten szaleńczy szatański plan.

Oto przyczyna, dlaczego jest on przed nami tak skwapliwie ukrywany a wszelkie zebrania G7, G8, czy G20 są tak troskliwie ochraniane przez policję.

Więcej zdjęć link – Security for G-20. Owe demonstracje świadczą o tym, że wielu z nas doskonale wie o zbrodniczych celach przywódców światowych. Demonstrują ci, którzy te plany znają!

Czy zauważyłeś, że ludzie protestujący mają zwykle rację!? Pamiętasz protestujących członków Solidarności, nazywanych przez media warchołami i chuliganami? Kiedykolwiek odbywa się protest ludu, władze umieszczają pośród demonstrantów łamistrajków, którzy są ukazywani w mediach jako nieracjonalni i niedoinformowani chuligani, nie potrzebnie organizujący bezsensowny protest.

Kiedy widzisz taki protest w mediach – zawsze sprawdź na Internecie, co spowodowało aż taką gwałtowną reakcję zwykłych ludzi. Zawsze jest logiczna przyczyna. Media rzadko ci tę przyczynę podadzą!

Oszustwo świńskiej grypy jest klasycznym przykładem zakłamanych mediów. Nigdy nie ufaj mediom!

W chwili obecnej Elita Iluminatów posiada niemal totalną władzę oraz fundusze tak olbrzymie, że nie jest w stanie ich wydać.

Jednym ze znanych celów wprowadzanego NWO jest likwidacja 75 – 95% tzw. bezproduktywnej populacji, oraz pozostawienie przy życiu jedynie tych ludzi, których Elita planuje zmusić do wielbienia Szatana.

Celem Globalistów jest…
Wielbienie Szatana, nazywanego także Lucyferem!
Schemat tej władzy przedstawiony jest w linku – Schemat rządów Szatana

Zamiast przykazań: miłuj Boga i bliźniego, reklamuje się nam główne motto lucyferianizmu:
Będziesz nienawidził Boga oraz bliźniego swego. Będziesz sobie bogiem.

Plan wprowadzania NWO jest znany niektórym od wielu lat. Został on opublikowany jeszcze w XVIII wieku i jest on dzisiaj znany pod nazwą – (link) Protokoły Mędrców Syjonu.

Nie daj się nabrać na ten wysoce mylący tytuł. Nie jest to plan supremacizmu żydowskiego nad światem.
Protokoły są precyzyjnym planem wdrożenia NWO.
Są to plany Lucyfera, które są realizowane rękami większości rządów na świecie.

Sprawdź osobiście, jak dokładnie się one już sprawdziły. A sprawdziły się w niemal 95%!

Sprawdź niezwykłą perfidię owego szatańskiego planu.

W chwili obecnej największa walka toczy się o twój umysł i twoją duszę. Świat pod władzą szatana atakuje zaciekle Biblię, Boga, Chrystusa oraz wszelkie odłamy Chrześcijaństwa. Celem świata jest wymazanie Boga i Jego Słowa czyli Biblii bez potrzeby palenia jej na stosach.

Nie atakuje się masowo Watykanu oraz ruchu syjonizmu, ponieważ obie organizacje realizują plan NWO. Izrael ogrywa w planach NWO kluczową rolę. Obie te organizacje wielbią potajemnie Lucyfera oraz dążą do utworzenia jednej światowej religii, która będzie zjednoczona w tzw. ruchu ekumenicznym. Jest to kolejne światowe oszustwo, ponieważ…
…celem Ekumenizmu jest akceptacja doktryny lucyferiańskiej!

Doktryna lucyferiańska jest obecnie masowo rozpowszechniania za pomocą mediów całemu światu. Z jednej strony trwają nieustanne ataki skierowane przeciwko Bogu, z drugiej strony trwa propaganda Ekumenizmu oraz religii New Age. Z jeszcze inne strony propagują ateizm.

Rozpowszechnianie konspiracji UFO ma na celu akceptację gości z kosmosu, nazywanych czasem Annuaki, jako ‚rzeczywistych’ stwórców życia na Ziemi. Nie dajmy się nabierać na kolejne kłamstwo.
Obcy (aliens) to Lucyfer i jego demony, maskaradujące jako UFO!

Główną bronią walki ze Słowem Bożym jest pseudo nauka, której amunicją jest Teoria Ewolucji oraz Teoria Wielkiego Wybuchu. W rezultacie owych pseudonauk szerzy się najdziwniejsza i najbardziej szalona religia świata – opium dla mas – ateizm.

Na całym świecie trwa masywna propaganda satanizmu, okultyzmu oraz czarów i magii.

Jest to szczególnie widoczne w muzyce, oraz w kinematografii. (Harry Potter). Sprawdź wszystkie linki.

W niemal wszystkich krajach zachodnich satanizm oraz czary są pod szczególną opieką i ochroną rządów.

Od kilku lat zdecydowana większość wszelkich grup dyskusyjnych jest obsadzona satanistami, (V kolumna) którzy zawzięcie propagują lucyferiańską doktrynę. Oczywiście Bóg jest nieustannie szkalowany, obrażany i wyszydzany.

Media dbają o to, aby nie urazić jakichkolwiek uczuć religijnych członków religii niechrześcijańskich z satanizmem włącznie.

Jednym z głównych centrów okultyzmu jest Bohemian Grove.

Wszystkie te ataki polegają na jednej bardzo skutecznej taktyce.

Lucyfer doskonale zna nasze zamiłowanie do totalnej ignorancji. Dla większość z nas ignorancja jest najwyższą cnotą! Dlatego kłamstwa świata szatana odnoszą zwycięstwo. Jest jeszcze gorzej… im większe kłamstwo, tym łatwiej większość z nas w nie wierzy i nie zadaje sobie trudu, aby każdą informacje sprawdzić.

Dochodzi do zupełnych absurdów. Ludzie nie posiadający żadnej wiedzy dyktują nam, w co i jak powinniśmy wierzyć, karmiąc nas karkołomnymi kłamstwami.

Klasycznym przykładem jest znany ateista – Richard Dawkins – człowiek, który nienawidzi Boga, który według niego… nie istnieje!

Obejrzyj ten film. Przekonaj się na własne oczy, w jaki sposób jesteśmy okłamywani, Jakiego pokroju ludzie zabijają stekiem kłamstw nie tylko Boga w naszych sercach ale zabijają w nas wszelkie ludzkie uczucia.

Oni twierdzą, że my jesteśmy źli, morderczy i chciwi.

Zwróć uwagę, że nie zdarzyło się w historii świata, aby naród błagał króla czy prezydenta o wojnę. To władcy manipulując ludzkością prowadzili wszystkie wojny a my zawsze byliśmy ofiarami ich zbrodni.

Sprawdź, być może pierwszy raz w życiu, że człowiek, który sprzedał wiele milionów egzemplarzy swojej kłamliwej i oszczerczej książki niczego nie wie na temat powstania wszechświata!

Naukowcy także nie wiedzą. Zwróć szczególną uwagę na zupełną bezradność jego wypowiedzi!

Ludzie tego pokroju, Iluminaci rządzą naszą planetą!

Jedynymi ludźmi, których uczucia nigdy nie są brane pod uwagę, to… Chrześcijanie. Chrześcijaństwo zawsze było przedmiotem ostrych ataków oraz prześladowań od początki swego istnienia. Prawdziwi Chrześcijanie, czyli Chrześcijanie wiernie naśladujący nauki Chrystusa byli zaciekle mordowani przez KRK podczas straszliwej i okrutnej Inkwizycji średniowiecza.

Obecnie niemal całkowicie kontrolowane przez szatańskie rządy religie chrześcijańskie są nieustannie ośmieszane w mediach z powodu akceptacji szatańskich doktryn, diametralnie różniących się od siebie. Owe demoniczne doktryny i oczywiste kłamstwa są owocem działalności zaprzedanych NWO (szatanowi) pastorów, księży czy starszych.

Szatan kontrolując fałszywe religie kieruje przeciwko nim media naigrywając się z Chrześcijaństwa, które udało mu się wziąć pod swoją kontrolę i sprowadzić na manowce. Dwulicowość i obłuda kontrolowanego przez Lucyfera Chrześcijaństwa są przejaskrawiane oraz ośmieszane w mediach podporządkowanych idei NWO.

Szczególnie troskliwą opieką cieszą się wszelkiego rodzaju zboczenia, które media wpychają nam na siłę, gloryfikując transmitowane pochody gejów. Reklama zboczeń jest to kolejny element powolnego wyniszczania populacji.

Masoneria jest potężną religią, która także wielbi tzw. Wielkiego Architekta – Lucyfera. To Szatan/Lucyfer, którego potajemnie wielbi Elita lluminatów czyli ludzi oświeconych doktryną lucyferiańską, jest główną siłą napędową tej światowej konspiracji a ultymatywnym jego celem jest NWO, czyli faszystowski system jednego totalitarnego rządu nad całym globem ziemskim. Rząd ten będzie kontrolował niemal każdy aspekt życia człowieka wraz z jego myślami oraz wierzeniami! Mikrochipy, kamery, podsłuch, satelitarna inwigilacja, komórki z ukrytymi mikrofonami – wszystkie te gadżety mają na celu całkowitą kontrolę człowieka i wszystko to jest potrzebne elicie w tylko jednym celu. ( Więcej w linku – Nasienie Węża)
Zmusić cały świat do wielbienia Lucyfera!

Nawet ten cel jest bezsensowny. Oddani idei NWO nie zdają sobie sprawy z tego, że cel wielbienia Lucyfera jest celem fałszywym.
Rzeczywistym celem Lucyfera jest zniszczenie największej ilości mieszkańców Ziemi.
Chce to zrobić rękami Boga oraz rękami ludzkimi.

Wie on doskonale, że Bóg nigdy nie łamie swego słowa czy swoich praw. Kiedy człowiek łamie prawa Boga, zasługuje na zniszczenie. Szatan był bliski zniszczenia rodzaju ludzkiego dwukrotnie.
W ogrodzie Eden.
Podczas potopu.

W obydwu przypadkach jego intrygi spowodowały Boży gniew, na niego oraz na ludzkość, która z upadała z ich powodu.

Bóg w swej mądrości znalazł doskonałe wyjście i dzięki temu nadal istniejemy na Jego planecie.

Szatan doskonale wie, że przegrał on wojnę z Bogiem w momencie zmartwychwstania Chrystusa. (Sprawdź dowody na zmartwychwstanie Chrystusa w tym linku – Dowody zmartwychwstania.)

Szatan także wie, że jego władza na Ziemi była i jest nadal ograniczona przez Boga, a jego (Szatana) działalność posiada określone granice wytyczone przez Boga. Jest więc oczywiste, że Bóg zawsze kontrolował oraz nadal kontroluje wszystko – nie tylko na Ziemi, ale w całym wszechświecie.

Nikt, z Szatanem włącznie, nie jest w stanie dorównać mocy i mądrości Boga. Lucyfer nie ma więc żadnych złudzeń co do tego, że wojna z Bogiem jest od dawna przegrana.

Cóż więc mu pozostaje?

Zadanie Bogu oraz ludzkości maksymalnego bólu i strat, zanim zostanie on usunięty z Ziemi na okres trwania Królestwa Bożego.

Iluminaci są więc także przez niego oszukiwani i nie ma ani jednego logicznego powodu, dlaczego Szatan miałby się przejmować losem jakiegokolwiek człowieka w obliczu swego bliskiego uwięzienia oraz pewnej śmierci w przyszłości z wyroku samego Boga.

Już w ogrodzie Eden Szatan był wrogiem człowieka. Używając kłamliwego podstępu spowodował on śmierć pierwszej pary ludzkiej, która miała żyć wiecznie napełniając całą ziemię swoim potomstwem. Adam i Ewa byli doskonali – podobnie jak doskonałym był Lucyfer, który do pomocy posiada armię demonów – zbuntowanych aniołów, żyjących równie długo, jak on sam.

Kim jest niedoskonały krótko żyjący człowiek, aby Szatan dbał o niego i dotrzymywał danego mu słowa, skoro on sam nie był wierny samemu Bogu, którego znał i widział osobiście!?
Czy Szatan posiada jakiekolwiek uczucia solidarności dla kogokolwiek, kto dla niego pracuje?

Trzeba być wyjątkowo naiwnym, aby uwierzyć w jakiekolwiek jego obietnice. Można uwierzyć w Chrystusa, który oddał swoje życie za nas, ale wiara w Lucyfera jest szczytem zacofania, naiwności, oraz zwykłej głupoty.

Jeszcze nikomu Lucyfer nie dotrzymał słowa. Nikt z Iluminatów nie przeżył bariery 100 lat. Jedyne jego obietnice to władza i pieniądze, które w obliczu chorób i śmierci nie są wiele warte.
Synagoga Szatana kopie własnymi rękoma swój własny grób!

Niestety ludzie dzierżący władzę nad światem pomagają Szatanowi zadać ludzkości jak najwięcej strat. Iluminaci nie zdają sobie sprawy z tego, że są znienawidzeni tak przez Szatana jak i przez Boga!

Śmiertelny człowiek, żyjący na ziemi świadomie nie więcej niż 70 lat jest w porównaniu z intelektem Szatana czy jego demonów (żyjących ponad 6000 lat) okaleczonym niedorozwiniętym zwierzęciem. Lucyfer nie ma dla człowieka żadnego szacunku czy litości. (Sprawdź – Jak szatan ocenia człowieka.)

Aby usidlić człowieka, wymachuje on marchewką przed jego oczyma, na której widnieje napis – a ja coś mam – mam starożytną mądrość dla ciebie. Owa rzekoma mądrość jeszcze się nikomu do niczego nie przydała ponieważ bez mądrości Boga wszystko jest marnością i nicością

W niedługim czasie Chrystus wkroczy ponownie w dzieje ludzkie oraz wybawi ludzkość z pod okrutnych rządów Lucyfera i jego zwiedzonych oraz zakłamanych jak on sam sług.

Zanim zaczniesz czytać dalej, obejrzyj DOKŁADNIE ten film i przemyśl dokładnie jego treść.
Za informowanie o wszechświatowej konspiracji John F. Kennedy został brutalnie zamordowany!

Link do głównego artykułu omawiającego znacznie szerzej ten temat:
Największa światowa konspiracja – NWO

Ultymatywnym celem NWO jest totalna kontrola całej planety w celu zmuszenia każdego człowieka do uwielbienia obrazu lub posągu Bestii w czasie wielkiego ucisku.

Szatan postawi wielu z nas przed dwiema możliwościami.
Oddać pokłon Bestii i zginąć z ręki Boga.
Zginąć z rąk Szatana, zyskując tym życie wieczne.
Oto tajemnica NWO – wojny Lucyfera przeciwko Bogu

Objawienie 14:(9)… A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, (10) to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu…

Objawienie 15: (2) I widziałem… tych, którzy odnieśli zwycięstwo nad zwierzęciem i jego posągiem, i nad liczbą imienia jego;

Przy końcu 1000 letniego Królestwa Bożego ten szatański pomysł ponownie się powtórzy. (Objawienie 20:7-10)

Witryna ta jest obecnie agresywnie cenzurowana.

Czyżby dlatego, że jakiś religijny fanatyk rozpowszechnia bajki i nonsensy? Władze to cenzurują? Dlaczego władze nie chcą abyś o tym wiedział?

A może jednak nie są to bajki i nonsensy!?

Serdecznie zapraszam ludzi o otwartych umysłach i szczerych sercach do zapoznania się z wieloma dowodami owej morderczej konspiracji przedstawionymi na licznych stronach tej witryny.

Pamiętajmy o jednym!!!
Szczytem ignorancji jest potępienie przed sprawdzeniem dowodów.

Dowodów na istnienie Boga, Chrystusa, jego życia, śmierci a nawet Jego zmartwychwstania jest MNÓSTWO.

Dowody te są one przed nami ukrywane ponieważ cała nauka jest kontrolowana albo przez Iluminatów (Syjonistów), albo przez Watykan, czy też przez władze, państw, które są przez owe dwie grupy ściśle kontrolowane. Fundacje Rockefellerów, Sorosów i Rothschildów sprawują niemal doskonałą kontrolę nad całym światem nauki oraz zawsze kłamliwych mediów. Jedynie Internet pozwala na wyławianie ziaren Prawdy ale w obliczu masowej dezinformacji owe połowy nie są zawsze skuteczne.

Zacznij poszukiwania dowodów od tego linku – Ateizm.

Zapraszam także do czegoś, co niewielu reklamuje.

Nie wierz we wszystko co czytasz! Wszystko sprawdzaj! Sprawdzaj każdy werset, każdą informację, nawet teraz na tej witrynie!

Być może kiedyś ktoś inny zacznie z tej witryny rozsiewać kłamstwa a ja nie będę miał nad tym już żadnej kontroli. Kopiuj więc wszystko, co jesteś w stanie skopiować. Czas wolności na Internecie zbliża się szybko ku końcowi.

Nie proszę o to, aby mnie uwierzono. Uwierz Słowu Bożemu oraz sprawdzalnym faktom. Toczy się walka o Ciebie oraz twoje sumienie i twoją duszę. Wielowarstwowe kłamstwa wstrzymują dostęp do Prawdy.

Źródło:

http://www.zbawienie.com/streszczenie.htm

http://zbawienienews.blogspot.com/

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

12 myśli w temacie “Największa Tajemnica Świata czyli Lucyferyczny Plan NWO

 1. wow!!!

  Posted by Anonim | Kwiecień 23, 2010, 9:02 am
 2. TRWAM?

  Posted by lumicino | Maj 2, 2010, 1:57 pm
 3. Lucyfer to jest w twoim mózgu. Kurde wierze w to że jest grupa ludzi któży dążą do podbicia świata poprzez władze, wiare, pieniądze tz: masoni tudzież iluminaci ale przestań mi snuć te teorie o lucyferze bo mnie śmiech zalewa 🙂 Tak samo jak porównywanie współczesnej nauki do jakiejś propagandy zła i antychrysta. Co do Ufo jest zbyt dużo opisanych przypadków by się z tym nie zgodzić. Nie musi być to oczywiście prawda ale już sam Erich von Daniken propaguje poglądy na których wielu naukowców złamało sobie głowy np. rysunki na płaskowyżu Nasca albo chociaż świetna znajomość Majów na temat naszego systemu planetarnego. Może jeszcze napiszesz że ludzie byli przed dinozaurami a my nie mieliśmy swoich początków jako organizmy jednokomórkowe EWOLUCJA JEST FAKTEM ale tacy bogobojni myśliciele tego nie rozumieją a szczególnie tego że twoi prapra dziadowie nie czcili Jezusa z Nazaretu tylko Światowida. Myślisz że religia chcrześciańska jest najdoskonalsza ??Bo myśle że nie… widać to szczególnie wtedy kiedy wśród papierzy królowała sodomia i pedofilia. Religia ta jest typowym sztucznym tworem który ma służyć nad panowaniem nad masami. Mam własny punkt widzenia nikogo nie chce razić ale nie wierze w istote ponadnaturalną która nas stworzyła jako panów galaktyki. Tak samo mnie zastanawia czemu twój bóg jest taki bezduszny np. w starym testamencie i wielokrotnie skazuje ludzi na śmierć a co najważniejsze ma w sobie dużą liczbe ludzkich uczuć takich jak miłość i nienawiść a nawet egocentryzm (zakład z szatanem i próba na Hiobie)myśle że bóg powinien być ponad tym… to tyle z mojej strony

  ps. Jezus był kosmitą 😛

  Posted by borat | Grudzień 20, 2010, 2:37 am
  • Udowodnij mi ewolucje skrzydel, albo w jaki sposob wyewoluowalo rozmnazanie plciowe?
   Nie jestem katole, mam swoje spojrzenie na swiat, ewolucja dawala latwe rozwiazania i odpowiedzi. Jak zaglebisz sie jednak w temat to nie istnieje nawet jeden dowod na ewolucje, poprostu to sie nigdy nie wydarzylo. Wierzyc mozesz w co chcesz, zapoznaj sie jednak z faktami. Ogladnij sobie film 100 powodow dlaczego ewolucja jest glupia tak na poczatek, nie sugeruj sie ze koles jest katolem, tylko przeanalizuj fakty.

   Posted by Acci | Marzec 6, 2011, 4:17 pm
  • GŁUPI JESTEŚ

   Posted by Anonim | Październik 4, 2012, 12:34 pm
  • jeśli wierzysz w brakujące ogniwo to będziesz rozczarowany, bo go nie ma. Wierzysz ,że zupełnie przypadkowo w jednym miejscu i czasie kilkanaście aminokwasów się połączyło pod wpływem wyładowań elektrycznych i z tego powstało życie ? ok . wierz. tyle tylko ,że za wiele zbiegów okoliczności. Brzytw Ockhama mówi ,że najprostsze wyjaśnienia są najlepsze. co do starożytnych – oni wszyscy mówi że nas stworzono przez bogów. jeśli tyle cywilizacji porozrzucanych po całym świecie mówi to samo to wierząc jak ty w przypadki tym razem trzeba się poddać – to nie może być przypadek. wszak w wielu jaskiniach są ludzie i dinozaury namalowane razem- a smoki z chińskich opowieści? oczywiście to też bajki . to zostaje bajka o Jezusie- też żaden współczesny mu kronikarz(mam na myśli Flawiusza) nie wspomina o Nim. przypadek?

   Posted by jacek | Styczeń 24, 2016, 9:13 am
  • diabel Wlasnie tak chce abyś ty myślał i nie wierzył że istnieje. Najwieksza sztuczka diabła jest to że go nie ma. Jak umrzesz w takim stanie to marny może być twój koniec

   Posted by 777 | Styczeń 26, 2016, 6:47 pm
 4. Przepraszam za niektóre błędy ortograficzne troche za szybko pisałem 😛

  Posted by borat | Grudzień 20, 2010, 2:43 am
 5. No bardzo fajnie , teraz nas chyba zaatakuje ten NWO. Nie trzeb

  Posted by Weramers | Maj 22, 2014, 2:29 am
 6. No jak tam, byłeś u jakiegoś doktora, pomogli coś? Parę lat minęło, powinny być jakieś efekty leczenia.

  Posted by jezu siku | Sierpień 5, 2015, 9:21 pm
 7. W cholerę długie, rozłożyłem tekst na konkretne części opatrując je własnym komentarzem. A – jestem agnostykiem.

  „Czy zauważyłeś, że ludzie protestujący mają zwykle rację!? Pamiętasz protestujących członków Solidarności, nazywanych przez media warchołami i chuliganami? Kiedykolwiek odbywa się protest ludu, władze umieszczają pośród demonstrantów łamistrajków, którzy są ukazywani w mediach jako nieracjonalni i niedoinformowani chuligani, nie potrzebnie organizujący bezsensowny protest.

  Kiedy widzisz taki protest w mediach – zawsze sprawdź na Internecie, co spowodowało aż taką gwałtowną reakcję zwykłych ludzi. Zawsze jest logiczna przyczyna. Media rzadko ci tę przyczynę podadzą!” – To samo się wyklucza. Protest ma rację, ale nie wierz protestującym. Brawo. Ostatnio były protesty pana Petru i jego „obrony demokracji”. Przed czym ją trzeba bronić? Ano nie ma przed czym, to ino ruch, który ma go wepchnąć z powrotem do koryta. Czyli protestujący.. nie mają racji.

  „Oszustwo świńskiej grypy jest klasycznym przykładem zakłamanych mediów. Nigdy nie ufaj mediom!” – Racja i nieracja, ale jak to się ma do szatana? Świńska grypa istniała, ale epidemie wywołano tylko po to, żeby.. ją stłumić. Krąży plotka, że najpierw wynaleziono antidotum, potem „puszczono w świat” epidemię. Zarówno po to, żeby przemysł farmaceutyczny napędzić, rozpropagować rząd pt „jak szybko poradziliśmy sobie z epidemią”, jednocześnie przeprowadzając doświadczenie na społeczeństwie. A media zawsze kłamały. Publiczne są finansowane przez rząd, wiec przedstawiają fakty po swojemu. Kłamać nie mogą, ale sugerować owszem.

  „W chwili obecnej Elita Iluminatów posiada niemal totalną władzę oraz fundusze tak olbrzymie, że nie jest w stanie ich wydać.” – prawdopodobny fakt. Ale to nie dzięki szatanowi, a bankowi centralnemu.

  „Jednym ze znanych celów wprowadzanego NWO jest likwidacja 75 – 95% tzw. bezproduktywnej populacji, oraz pozostawienie przy życiu jedynie tych ludzi, których Elita planuje zmusić do wielbienia Szatana.
  Celem Globalistów jest…
  Wielbienie Szatana, nazywanego także Lucyferem!” – Tu się nieźle uśmiałem. Nie ma czegoś takiego jak „bezproduktywna populacja”. Chyba, że mowa o samych bezrobotnych, niegenerujących PKB. Każdy jest produktywny – kształci się, czyści kible, zapobiega konfliktom, produkuje jedzenie. Nie ma kogo likwidować. Dalej – „celem globalistów jest wielbienie szatana” – czym to się różni od wielbienia boga, buddy czy trygława? Zasadniczo niczym, bo to bardzo ogólne pojęcie. Jest jeszcze ogólniejsze, kiedy uważasz, że wszystko, co nie jest bogiem to szatan. I na cholerę im do wielbienia przymuszeni do tego niewielbiący? Otóż do niczego. Brednie wyssane z palca. Jeśli chcą sobie szatana wielbić – i tak będą, publika im niepotrzebna.

  „Zamiast przykazań: miłuj Boga i bliźniego, reklamuje się nam główne motto lucyferianizmu:
  Będziesz nienawidził Boga oraz bliźniego swego. Będziesz sobie bogiem.” – kolejna śmiesznostka. Kto by się na to skusił? Do kogo „będziesz wszystkich nienawidzić, a oni ciebie” przemówi? Człowiek z natury jest dobry, wg sumienia. Nie ma ludzi na wskroś złych, co czerpią radość z robienia złych rzeczy. Robią złe rzeczy, owszem, ale dla celu innego, niż sam czyn. Kradzież? chęć wzbogacenia się. Gwałt? chęć zaspokojenia popędu seksualnego. Morderstwo? I tu jest różnie, od obrony własnej, po zemstę. A zemsta, jak wiemy jest poczuciem niesprawiedliwości, którą zlikwiduje sprawiedliwość.

  „W chwili obecnej największa walka toczy się o twój umysł i twoją duszę. Świat pod władzą szatana atakuje zaciekle Biblię, Boga, Chrystusa oraz wszelkie odłamy Chrześcijaństwa. Celem świata jest wymazanie Boga i Jego Słowa czyli Biblii bez potrzeby palenia jej na stosach.” – oj, ciekawie się robi. „Walka o twój umysł, twoją duszę” – tak perfidny zabieg manipulacyjny, że mała bania. Autor nie wie, kto to przeczyta. Ale czytelnik ma się poczuć wyróżniony, najważniejszy. „świat i szatan atakuje biblię i boga i wszystko” – niby jak? Jesteś wytykany palcami, bo wierzysz? Wątpię. Wyszydzany? Tym bardziej. Księża są pod ostracyzmem nie dlatego, że wierzą, ale dlatego, że niektórzy robili dzieciom to, czego nie powinni. Nie myl tego. Dorzuć jeszcze fakt, że w głośnym ostatnio islamie normą jest uprzedmiotowienie kobiety, gwałty, pedofilia na dziewczynkach, czy nawet śluby z dziewczynkami, które nie maja nawet 10 lat. I to również jest u nas pod ciężkim ostracyzmem. W tym momencie nie jest atakowany bóg i biblia, tylko allah, koran i zwyczaje.

  „Nie atakuje się masowo Watykanu oraz ruchu syjonizmu, ponieważ obie organizacje realizują plan NWO. Izrael ogrywa w planach NWO kluczową rolę. Obie te organizacje wielbią potajemnie Lucyfera oraz dążą do utworzenia jednej światowej religii, która będzie zjednoczona w tzw. ruchu ekumenicznym. Jest to kolejne światowe oszustwo, ponieważ…
  …celem Ekumenizmu jest akceptacja doktryny lucyferiańskiej!” – Watykan. Państwo-miasto będące stolicą chrześcijaństwa, siedzibą następcy św. Piotra, którego słucha cały katolicki świat… wielbi lucyfera. I to potajemnie. A autor artykułu tą tajemnicę odkrył pewnie w gwiazdach. Gdzie tu sens i logika?

  „Doktryna lucyferiańska jest obecnie masowo rozpowszechniania za pomocą mediów całemu światu. Z jednej strony trwają nieustanne ataki skierowane przeciwko Bogu, z drugiej strony trwa propaganda Ekumenizmu oraz religii New Age. Z jeszcze inne strony propagują ateizm.” – jak wspomniałem – nie ma ataków przeciwko bogu. „propaganda ekumenizmu” – czyli jak wynika z artykułu – cały świat wierzy w jedną religię. I to się bardzo mocno nie uda. Wystarczy szczątkowa wiedza o wierzeniach dawnych słowian, poganów. Myślisz, że kiedy Mieszko I przyjął chrzest, wszyscy stwierdzili „Dobra, stało się, od dzisiaj Świętowit jest herezją, a bóg jest naszym stwórcą, chwalmy pana”? Otóż nie. Tu właśnie wkroczyła Inkwizycja, mordując innowierców, oszczędzając chrześcijan i niszcząc wszystko, co pogańskie. Dlatego o religiach dawnych cholernie mało wiemy. „Religia new age i ateizm” – to w końcu co jest propagowane? ekumenizm, new age (które jest nurtem w muzyce, nie religią) czy ateizm?

  „Rozpowszechnianie konspiracji UFO ma na celu akceptację gości z kosmosu, nazywanych czasem Annuaki, jako ‚rzeczywistych’ stwórców życia na Ziemi. Nie dajmy się nabierać na kolejne kłamstwo.
  Obcy (aliens) to Lucyfer i jego demony, maskaradujące jako UFO!” – czyli ufo to nie ufo, ufo to szatan udający ufo… wywaliło mi mózg. To jest tak chamsko wciśnięty szatan, że ciężko nie zauważyć. Póki co, to jakiekolwiek pozaziemskie formy życia są jedynie hipotezą. Nie wiadomo, czy w ogóle gdzieś jakieś są. Nie można jedynie wykluczyć, że aby na pewno nie ma. Tak, jak powtarzam – „nie można wykluczyć niczego, co jest fizycznie możliwe”

  „Główną bronią walki ze Słowem Bożym jest pseudo nauka, której amunicją jest Teoria Ewolucji oraz Teoria Wielkiego Wybuchu. W rezultacie owych pseudonauk szerzy się najdziwniejsza i najbardziej szalona religia świata – opium dla mas – ateizm.” – teoria ewolucji i teoria wielkiego wybuchu są pseudo nauką. Skąd więc się wzięły kości dinozaurów na ten przykład? Z księgi rodzaju nie pamiętam, żeby bóg je stworzył. Ale mniejsza. Uważasz za bardziej prawdopodobne powstanie wszechświata znikąd, faceta z piasku, kobiety z żebra faceta z piasku, zwierząt, roślin, każdego atomu i pierwiastka „znikąd” – twoja sprawa. Ale pamiętaj, że ateizm to nie religia. Ba, to nawet nie nurt filozoficzny, czy ścieżka postępowania. To zwyczajnie niewiara w boga. Jakiegokolwiek.

  „Na całym świecie trwa masywna propaganda satanizmu, okultyzmu oraz czarów i magii.
  Jest to szczególnie widoczne w muzyce, oraz w kinematografii. (Harry Potter)” Ciekawe, że przykład tylko tego ostatniego został podany – czarów. Albo wiec pozostałe są dobrze ukryte, albo… nie istnieją. Dam dobry przykład – Sabaton – 40:1. Utwór heavymetalowy, omamuniusameszatany, śpiewający o…powstaniu warszawskim. Mimo, że zdarza mi się słuchać ciężkich brzmień nie trafiłem na jakikolwiek wielbiący szatana. Chyba, żeby liczyć parodie, które… go wyśmiewają. A Harry Potter to fikcja. I to jest wiedza ogólna – czary nie istnieją. Za parę lat każdy o nim zapomni.

  I coś jeszcze z literatury – „szatan z siódmej klasy”. Polecam! Chyba, że odrzucisz tę pozycję, bo „szatan w tytule, to na pewno jakaś szatanistyczna książka”, to wtedy nie musisz.

  „Od kilku lat zdecydowana większość wszelkich grup dyskusyjnych jest obsadzona satanistami, (V kolumna) którzy zawzięcie propagują lucyferiańską doktrynę. Oczywiście Bóg jest nieustannie szkalowany, obrażany i wyszydzany.” – Było, bóg nie jest wyszydzany, dalej…

  „Lucyfer doskonale zna nasze zamiłowanie do totalnej ignorancji. Dla większość z nas ignorancja jest najwyższą cnotą! Dlatego kłamstwa świata szatana odnoszą zwycięstwo. Jest jeszcze gorzej… im większe kłamstwo, tym łatwiej większość z nas w nie wierzy i nie zadaje sobie trudu, aby każdą informacje sprawdzić.” Oj tak, tu muszę przyznać autorowi absolutną rację. Zgaduję, że nie sprawdziłeś źródeł, prawdziwości tez z artykułu, tylko od razu uznałaś je za prawdziwe. Czyli wykazałaś się tą samą ignorancją, którą posługuje się szatan prowadząc na manowce. Znaczy wierząc w ten artykuł bez jakiejkolwiek merytorycznej konfrontacji dałeś się szatanowi sprowadzić w maliny.

  „Dochodzi do zupełnych absurdów. Ludzie nie posiadający żadnej wiedzy dyktują nam, w co i jak powinniśmy wierzyć, karmiąc nas karkołomnymi kłamstwami.” – wychowanie seksualne nauczane przez księży i zakonnice wpisuje się tu idealnie. Właściwie każdy, kto przewodzi tłumowi tu się wpisuje. Znakomita większość nie ma pojęcia o tym, o czym mówi do ogółu. Autor też tu idealnie pasuje

  „Klasycznym przykładem jest znany ateista – Richard Dawkins – człowiek, który nienawidzi Boga, który według niego… nie istnieje!” – wystarczy nieco poczytać. Dawkins (jak donosi wikipedia), po atakach na WTC stwierdził
  „Wielu z nas widziało religię jako nieszkodliwy zabobon. Wierzenia religijne były wprawdzie pozbawione jakichkolwiek wspierających je dowodów, ale uważaliśmy, że skoro ludzie potrzebowali takiej protezy dla pocieszenia, to gdzie tu jest krzywda? 11 września zmienił to wszystko. Ujawnił, że wierzenia religijne nie są nieszkodliwym zabobonem, że mogą być śmiertelnie niebezpiecznym zabobonem. Niebezpiecznym, ponieważ daje ludziom niezachwianą pewność co do własnych racji. Niebezpiecznym, ponieważ daje im odwagę, by zabijać siebie, co automatycznie usuwa naturalną przeszkodę w zabijaniu innych. Niebezpiecznym dlatego, że uczy wrogości wobec innych ludzi tylko dlatego, że odziedziczyli inny rodzaj duchowej tradycji. I niebezpieczny również dlatego, że wszyscy uznaliśmy, że religii należy się ten bezwarunkowy i wyjątkowy dla religii szacunek zwalniający ją od normalnego krytycyzmu. Skończmy wreszcie z tym cholernym szacunkiem!” Jak dalej donosi wiki
  „W czasie debaty w Radio 3 Hong Kong pisarz David Nichols, przewodniczący Atheist Foundation of Australia, stwierdził, że Dawkins nie dowodził wcale tego, iż religia jest źródłem całego zła, tylko pisał, że jest „niepotrzebną częścią tego, co jest złe” ” – Na ludzkie – Dawkins nie nienawidził boga. Twierdził, że wiara w niego jest zła. W jakiegokolwiek boga. Uważał tak, bo skoro w imię jednego z bogów jednej z religii zginęło mnóstwo niewinnych ludzi, to religia jest zła.

  „Sprawdź, być może pierwszy raz w życiu, że człowiek, który sprzedał wiele milionów egzemplarzy swojej kłamliwej i oszczerczej książki niczego nie wie na temat powstania wszechświata!” – BIBLIA! rozeszła się w milionach egzemplarzy po całym świecie! A skoro ilość książek to jedyne kryterium, to autor się samozaorał.

  Przy okazji – wspomniany Dawkins „wypuścił” 11 książek. Przypuszcza, iż Darwin miał rację z teorią ewolucji. Tak jak i chrześcijanin przypuszcza, że to biblia ma rację i świat stworzył bóg. Wiedzy, pełnej, niepodważalnej co do tego brak. Szkoda tylko, że autor artykułu od razu zarzuca „kłamliwość i oszczerstwa” książce i jej autorowi.. nie wymieniając którejkolwiek.
  „Naukowcy także nie wiedzą. Zwróć szczególną uwagę na zupełną bezradność jego wypowiedzi!” – Nie uważam, że moja wypowiedź jest bezradna. To obala całe zdanie.

  „Jedynymi ludźmi, których uczucia nigdy nie są brane pod uwagę, to… Chrześcijanie. Chrześcijaństwo zawsze było przedmiotem ostrych ataków oraz prześladowań od początki swego istnienia. Prawdziwi Chrześcijanie, czyli Chrześcijanie wiernie naśladujący nauki Chrystusa byli zaciekle mordowani przez KRK podczas straszliwej i okrutnej Inkwizycji średniowiecza.” – Wspomniałem o tym – Inkwizycja mordowała innowierców szerząc chrześcijaństwo. Czyli przeciwnie do tego, co twierdzi autor. Robiła jednak coś jeszcze – co inteligentniejsze osoby, które potrafiły choćby czytać, czy zastanawiać się nad sensem słów kapłana – oskarżała o czary i w ten sposób pozbywała się ich. Dlaczego? Ano dlatego, że ciemnym ludem łatwiej sterować, łatwiej im wmówić cokolwiek. Średniowieczni chłopi wierzyli m.in, że zaćmienie słońca to gniew boga, bo dali za małą ofiarę. Księża byli jednak wykształceni i nie dość, że wiedzieli, czym jest zaćmienie, to także potrafili je przewidzieć, co skrzętnie wykorzystywali. Taka była rola inkwizycji. Szerzyć chrześcijaństwo, mordować innowierców i ewentualnych przywódców buntu.

  „Obecnie niemal całkowicie kontrolowane przez szatańskie rządy religie chrześcijańskie są nieustannie ośmieszane w mediach z powodu akceptacji szatańskich doktryn, diametralnie różniących się od siebie. Owe demoniczne doktryny i oczywiste kłamstwa są owocem działalności zaprzedanych NWO (szatanowi) pastorów, księży czy starszych.” I co to za doktryny, te szatańskie, konkretnie? Bo któryś raz nie będę pisał, że chrześcijaństwo nie jest atakowane. Ani bóg. To się staje nudne. Pastor, to nikt inny jak ksiądz. Tyle, że pastor może mieć żonę. Czemu ksiądz nie może? A bo kościół wpadł na to, że jak ksiądz się ohajta, to będzie miał dzieci. A dzieci niekoniecznie będą kolejnymi księżmi, więc własność kościoła przekazana księdzu pójdzie w ręce świeckie. Tylko dlatego. A księża i starsi ludzie (no i pastorowie) to raczej propagują chrześcijaństwo i wiarę w boga, czyż nie?

  „Szatan kontrolując fałszywe religie kieruje przeciwko nim media naigrywając się z Chrześcijaństwa, które udało mu się wziąć pod swoją kontrolę i sprowadzić na manowce. Dwulicowość i obłuda kontrolowanego przez Lucyfera Chrześcijaństwa są przejaskrawiane oraz ośmieszane w mediach podporządkowanych idei NWO.” – i znowu pranie mózgu – szatan kontroluje fałszywe religie (jakie?) kieruje PRZECIW NIM media (czyli że media są przeciwko szatańskim religiom) naigrywając się z chrześcijaństwa, które kontroluje i wsadził w maliny – znaczy że wszystkie religie to szatan, bóg to szatan, ale wierzmy w boga, nie szatana, bo szatan to nie bóg. Mentalne zwieracze puściły zwieracze, a i tak nie widzę tu krzty sensu.

  „Szczególnie troskliwą opieką cieszą się wszelkiego rodzaju zboczenia, które media wpychają nam na siłę, gloryfikując transmitowane pochody gejów. Reklama zboczeń jest to kolejny element powolnego wyniszczania populacji.” – A co populacja robi – walczy z tym ile wlezie. To chyba dobrze? Zresztą geje i lesbijki za jakiś czas się skończą – nie mogąc się reprodukować wymrą. Taka jest kolej rzeczy.

  „Masoneria jest potężną religią, która także wielbi tzw. Wielkiego Architekta – Lucyfera. To Szatan/Lucyfer, którego potajemnie wielbi Elita lluminatów czyli ludzi oświeconych doktryną lucyferiańską, jest główną siłą napędową tej światowej konspiracji a ultymatywnym jego celem jest NWO, czyli faszystowski system jednego totalitarnego rządu nad całym globem ziemskim. Rząd ten będzie kontrolował niemal każdy aspekt życia człowieka wraz z jego myślami oraz wierzeniami! Mikrochipy, kamery, podsłuch, satelitarna inwigilacja, komórki z ukrytymi mikrofonami – wszystkie te gadżety mają na celu całkowitą kontrolę człowieka i wszystko to jest potrzebne elicie w tylko jednym celu. Zmusić cały świat do wielbienia Lucyfera!” – I żeby nie kilka zdań przyznałbym autorowi rację. Owszem, masoni dążą do władzy. Owszem, illuminati to ich przywódcy. Owszem, dążą oni do całkowitej kontroli nad światem i aspektami jednostek. Wymieniony sprzęt – zgadza się, mogą go użyć. Już był pomysł z dowodami osobistymi na chip, czy zachipowanie człowieka. Wszędzie tam, gdzie jest szatan to autor się myli. Dążą do władzy dla samej władzy. Władza to poczucie wyższości nad innymi. Dlatego każdy chce być tym prezydentem, królem czy innym najwyższym władcą. A nie dlatego, żeby czcić szatana (i to potajemnie, coś dużo te gwiazdy autorowi mówią)

  „Nawet ten cel jest bezsensowny. Oddani idei NWO nie zdają sobie sprawy z tego, że cel wielbienia Lucyfera jest celem fałszywym.
  Rzeczywistym celem Lucyfera jest zniszczenie największej ilości mieszkańców Ziemi.
  Chce to zrobić rękami Boga oraz rękami ludzkimi.

  Wie on doskonale, że Bóg nigdy nie łamie swego słowa czy swoich praw. Kiedy człowiek łamie prawa Boga, zasługuje na zniszczenie. Szatan był bliski zniszczenia rodzaju ludzkiego dwukrotnie.
  W ogrodzie Eden.
  Podczas potopu.

  W obydwu przypadkach jego intrygi spowodowały Boży gniew, na niego oraz na ludzkość, która z upadała z ich powodu.

  Nikt, z Szatanem włącznie, nie jest w stanie dorównać mocy i mądrości Boga. Lucyfer nie ma więc żadnych złudzeń co do tego, że wojna z Bogiem jest od dawna przegrana.

  Cóż więc mu pozostaje?

  Zadanie Bogu oraz ludzkości maksymalnego bólu i strat, zanim zostanie on usunięty z Ziemi na okres trwania Królestwa Bożego.” – Musiałem trochę przeszatkować, żeby nie zgubić sensu. Ale ok – mamy – szatan wie, że przegra, więc jego celem jest zniszczenie jak najwięcej wszystkiego. I co mu to da? Tyle wysiłku w bezcelowość? Słabo trochę, jak na tak przebiegłą istotę, która manipuluje wszystkim bez wysiłku.

  „Wie on doskonale, że Bóg nigdy nie łamie swego słowa czy swoich praw. Kiedy człowiek łamie prawa Boga, zasługuje na zniszczenie. Szatan był bliski zniszczenia rodzaju ludzkiego dwukrotnie.
  W ogrodzie Eden.
  Podczas potopu.

  W obydwu przypadkach jego intrygi spowodowały Boży gniew, na niego oraz na ludzkość, która z upadała z ich powodu.

  Bóg w swej mądrości znalazł doskonałe wyjście i dzięki temu nadal istniejemy na Jego planecie.”

  Eden – Skoro Adam i Ewa nie znali pojęcia dobra i zła (bo poznali je przecież dopiero po zjedzeniu owocu), to nie zdawali sobie sprawy z tego, że to, co robią jest złe. Bo i skąd?

  Potop – Zalał cały świat, bo w dwóch sąsiadujących miastach gździli się na potęgę. Nieźle. A potem kazał Noemu budować statek dla ocalenia jego, jego rodziny i wszystkich zwierząt… tym samym ogłaszając, że wszystkich będzie zalewał. Czyli – gdyby każdy poszedł w ślady Noego, potop.. nie miałby najmniejszego sensu. Zamiast gździć się w miastach, gździliby się w łódkach.

  I oba – bóg sam przeciw własnym postanowieniom kombinował? Jak się ludzie mają wykaraskać z jego własnych kar?

  „Szatan także wie, że jego władza na Ziemi była i jest nadal ograniczona przez Boga, a jego (Szatana) działalność posiada określone granice wytyczone przez Boga. Jest więc oczywiste, że Bóg zawsze kontrolował oraz nadal kontroluje wszystko – nie tylko na Ziemi, ale w całym wszechświecie.” – czyli się okazuje, ze to nie szatan kontroluje wszystko, tylko bóg. Bóg kontroluje szatańskie media, szatańskich czcicieli i w ogóle wszystko, co jeszcze przed chwilą kontrolował szatan. Ciekawie.

  „Już w ogrodzie Eden Szatan był wrogiem człowieka. Używając kłamliwego podstępu spowodował on śmierć pierwszej pary ludzkiej, która miała żyć wiecznie napełniając całą ziemię swoim potomstwem. Adam i Ewa byli doskonali – podobnie jak doskonałym był Lucyfer, który do pomocy posiada armię demonów – zbuntowanych aniołów, żyjących równie długo, jak on sam.

  Kim jest niedoskonały krótko żyjący człowiek, aby Szatan dbał o niego i dotrzymywał danego mu słowa, skoro on sam nie był wierny samemu Bogu, którego znał i widział osobiście!?
  Czy Szatan posiada jakiekolwiek uczucia solidarności dla kogokolwiek, kto dla niego pracuje?

  Trzeba być wyjątkowo naiwnym, aby uwierzyć w jakiekolwiek jego obietnice. Można uwierzyć w Chrystusa, który oddał swoje życie za nas, ale wiara w Lucyfera jest szczytem zacofania, naiwności, oraz zwykłej głupoty.
  Jeszcze nikomu Lucyfer nie dotrzymał słowa. Nikt z Iluminatów nie przeżył bariery 100 lat. Jedyne jego obietnice to władza i pieniądze, które w obliczu chorób i śmierci nie są wiele warte.” – O i tu się bardzo uśmiałem. Po kolei – Jak mówiłem, wg księgi rodzaju Adaś i Ewa nie mieli pojęcia, co robią. Wiedzieli, ze nie wolno, ale nie rozumieli tego, że nie wolno. Ale co samo drzewko tam robiło? Kiedy pytałem teologów (w tym księży) zazwyczaj odpowiadali, że to była próba dla adasia i ewki. Czy posłuchają zakazu, czy nie. Skąd więc wiadomo, czy ten upadły anioł zwyczajnie nie testował pierwszej pary na wierność bogu (jak w przypadku Hioba)? I czy skłamał? Obiecał, że poznają dobro i zło. Że będą równi bogu – i przez jakiś czas byli, mieli tę sama wiedzę o świecie.
  A gdzie to boskie miłosierdzie, że przez tyle pokoleń nie wybaczył potomkom tych praprzodków tego, że nie wiedzieli, że robią źle?

  Obietnice – czym się różnią szatańskie od chrystusowych? Tym, że te szatańskie spełniają się za życia. Sądząc po np „Panu Twardowskim” szatan ubija interesy. Coś poświęcasz, żeby coś otrzymać, takie jakby prawo równorzędnej wymiany. A to, czy chrystus spełni swoje obietnice dowiemy się dopiero po śmierci. O ile rzecz jasna go zobaczymy, jak nam się oczy zamkną. ” Nikt z Iluminatów nie przeżył bariery 100 lat. Jedyne jego obietnice to władza i pieniądze” – Skoro nie żądali przeżycia więcej, ino kasy i władzy, to co, gratis od firmy miał dać? Inna sprawa – podaj nazwiska i wiek tych illuminatów. Nie znasz? To skąd wiesz, że nie przeżyli tej bariery 100 lat? Ale ok, bo zaczynam pisać, jakbym wierzył w szatana. Albo cokolwiek. Logika zwyczajnie podpowiada, że znów szatan jest tu wepchnięty na siłę – ludzie żyją do 90 lat, z wyjątkami przeżywającymi setkę. Ba – najdłużej żyjąca osoba dożyła 122 lat i 164 dni (Jeanne Calment, wiek dobrze udokumentowany, zero styczności z szatanem)

  Na więcej póki co nie mam siły. Będzie miło, jak się jakoś do każdego z akapitów ktoś merytorycznie odniesie 😉

  Posted by Fah | Grudzień 31, 2015, 9:48 pm
 8. Kiedyś Solidarności, dziś KOD, ludzie demonstrują bo wiedzą co się dzieje. Bóg jest z KOD’em a nie z Rządem Lucyfera. W końcu Polska jest katolicka oddana Bogu. Lucyfera poprzez rządy PIS chce to zmienić. Przez to co wygasają posłowie tej partii ludzie zaczynają źle patrzyć na KK. Dzięki że ten artykuł tak świetnie to nakreśla. Pozdro

  Posted by MagKali | Styczeń 26, 2016, 9:56 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: