//
you're reading...
GALERIE, TEKSTY

„Nowy Porządek Świata”-kłamliwy obraz bezpieczniejszego jutra / Wizja nowego lepszego świata


To czego doświadczamy to przemiana, która była spodziewana od dawna, jednak cykl naturalny i harmonijne zmiany jakich mieliśmy zaznać są pod wielkim atakiem sil trzecich chcących się w to wpisać i pokierować tym nurtem dla swoich korzyści mocno sprzecznych z rozwojem człowieka. Dlatego obserwujemy czy wręcz sami doświadczamy wstrząsów kulturowych czy ekonomicznych które są zaplanowane i mają nas złamać i zwrócić przeciwko sobie. Dzieje się tak na poziomie poszczególnych kontynentów, krajów i ich gospodarek czyli całego systemu którego każdy z nas jest częścią – na poziomie materialnym jak i duchowym.

Nienawiść religijna, nieufność geopolityczna, niepewność ekonomiczna, to wszystko ma nas przepełnić strachem ma nas rozbić i sprawić byśmy z pokorą przyjęli rozwiązanie które się nam już za niedługo zaproponuje a o którym coraz częściej słychać „Nowy Porządek Świata”. Kłamliwy obraz bezpieczniejszego jutra, wizja nowego lepszego świata, obietnica prosperity i kolejnych 100 lat spokoju niezmąconego żadną wojną czy konfliktem. Największe kłamstwo jakie miało miejsce zaproponują nam Ci którzy są inżynierami obecnej ekonomiczno – religijnej niepewności świata.

Niewielu będzie w stanie to pojąć a więc się oprzeć, masy ludzkie utrzymywane w nieświadomości i ogłupane, prawdopodobnie nawet nie zauważą momentu przejścia, momentu którego jesteśmy bardzo blisko. Dlatego też właśnie zarzuca się nas wojnami, kryzysami, katastrofami wszelakich rodzajów byśmy nie byli w stanie zareagować na niepozorną zmianę którą nam szykują a która to między tymi wszystkimi medialnymi kataklizmami jawić się będzie jako rozsądne i logiczne działanie gwarantujące zbawienie ludzkości. Strzeżmy się fałszywego bo faszystowskiego Nowego Porządku Świata.

Bądźmy spokojni by móc zachować czujność. Jedynie w spokoju umysłu i ducha jesteśmy w stanie podołać temu co nadchodzi. Znajmy swoją wartość i nie upadajmy.

Pozostańmy zjednoczeni.  (http://przemiana.org)

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

2 myśli w temacie “„Nowy Porządek Świata”-kłamliwy obraz bezpieczniejszego jutra / Wizja nowego lepszego świata

  1. Grałeś już w gre starcraft 2? chciałbyś spróbować swych sił? koniecznie wejdź http://starcraft2cdkey.pl na stronie znajdziecie ciekawe działy w tematyce gry: starcraft 2 tapety, starcraft 2 kody do gry, starcraft 2 filmiki, starcraft2 tapety, starcraft2 kody do gry, starcraft2 filmiki, starcraft 2 key gen, starcraft2 cd key

    Posted by www.starcraft2cdkey.pl | Październik 22, 2010, 10:25 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: