//
you're reading...
TEKSTY

List otwarty do wojskowych zabójców małych dzieci i ich cywilnych “umożliwiaczy”


[Po przeczytaniu tego newsa ponawiam apel o nie rozniecanie nienawiści]

http://mynameisjoecortina.wordpress.com
Joe Cortina – 5.03. 2010
Tłumaczyła: Ola Gordon

Jestem w końcu przekonany, że znaczny odsetek Amerykanów to najgorsi obłudnicy jakich można sobie wyobrazić – biorąc pod uwagę fakt, że około 80% z nas twierdzi, że jest “chrześcijanami”. Dostępne fakty o tym, że nasi młodzi barbarzyńscy synowie zamordowali tysiące całkowicie niewinnych kobiet i dzieci w Iraku i dziesięć razy więcej w Afganistanie, mówią mi bardzo wiele o naszym charakterze. Liczba niewinnych umierających lub zmarłych z powodu chorób, głodu, samobójstw, jak również zdeformowanych zmutowanych noworodków (dzięki “bezpiecznej” broni uranowej) jest teraz ponad sześciocyfrowa.
Ale – wszystko OK – ponieważ są to narody arabskie i są tylko “zwierzętami”, jak uczy nas zbrodnicze przywództwo syjonistyczne – jak poinformowano mnie kiedy byłem na terytoriach okupowanych w Gazie w lecie 1989 roku. Tam byłem świadkiem największej na świecie zinstytucjonalizowanej organizacji terrorystycznej – IDF – popełniającej sadystyczne zbrodnie wojenne na bezradnych bezbronnych dzieciach – naśladuj Amerykę – bluźnij wobec Chrystusa i popełniaj najokrutniejsze zbrodnie na nieuzbrojonych cywilach. Byłem w wielu miejscach i widziałem dużo ‘złych’ rzeczy – ale nigdy nie doświadczyłem bardziej demonicznych, złych, przebiegłych, zakłamanych, perfidnych ludzi na ziemi, niż ci “synowie szatana” w IzraHELLu. Zresztą – nigdy nie spotkałem bardziej gościnnych ciepłych ludzi niż Arabowie – zanim nasi syjonistyczni okupanci “nauczyli” naszych baranów, że to oni byli naszymi ‘wrogami’- i że mamy uprawnienia do zamordowania ich WSZYSTKICH by zaspokoić żądzę krwi IzraHELLa!
Talmudyczni Żydzi wszystkich nie-Żydów nazywają ‘golem’ (bydło), a nasi “intelektualnie wymagający” ludzie – szczególnie wysokiej rangi syjoniści i mentalnie ociężali użyteczni idioci zniesławiają prawdziwych chrześcijan najbardziej poniżającymi określeniami. Dziesiątki milionów amerykańskich judeo ewangelicznych “chrześcijan”, którzy wyszkoleni na “Nowej i udoskonalonej” Biblii Schofielda wydanej przez Oxford University Press, nie biorą pod uwagę arabsko-muzułmańskiego narodu jako zasługującego na szacunek ze względu na to, że są ludźmi – i ci “podludzie” są wszyscy uważani za “przeklętych” przez Boga. Ale oczywiście wy po prostu wykonujecie “bożą wolę”. Powyższy fakt, oczywiście, że Arabowie są jedyną kulturą antyczną, którzy w dzisiejszych czasach mogą prześledzić ich nieprzerwaną genealogię daleko wstecz do czasów biblijnych by prawdziwie nazywać ich Semitami. Mam wątpliwości, czy wśród żywych jest “Żyd”, który może to zrobić – nawet terrorystyczny potwór – Foxman.
Uważam, że to wszystko – w niedalekiej przyszłości – doprowadzi nas do coraz większej ilości prewencyjnych wojen skutkujących logicznie prawdziwym Armagedonem. Uważam, że to szaleństwo zapoczątkuje konsekwencje niewyobrażalnych rozmiarów i doprowadzi nas w końcu do ‘wieku ciemności’ w historii Ameryki, który ostatecznie zniszczy pozory wszelkiej dobroci jeszcze istniejącej w tym kraju. Kraju, z którym jestem związany – w mundurze i w życiu cywilnym od ponad 70 lat. Jak czcigodny francuski filozof, pisarz i polityk, Alexis de Tocqueville tak złowieszczo stwierdził ponad 170 lat temu: “Ameryka jest wspaniała, ponieważ jest dobra, ale gdy Ameryka przestanie być dobra, przestanie być wspaniała”. Zapamiętajcie to – zapamiętajcie dobrze – bo może to być bardzo dobre “epitafium” na nagrobku naszego narodu kiedy skończymy na śmietniku historii.
Więc – dla tych Amerykanów, którzy czują się tak aroganccy i dumni z powodu popełnianego przez nas nie do opisania okrucieństwa wobec tych niewinnych ludzi – w tym palestyńskich kobiet i dzieci – mordowanych na tysiące przy pomocy haniebnie dostarczonego przez nas sprzętu – w imię “słusznej sprawy” – “honoru” – “wyzwolenia” itd. – postanowiłem zrobić coś innego.
Zamiast bez końca starać się by “głusi” usłyszeli lub “ślepi” zobaczyli – dam wam coś do zapamiętania, “narzędzie”, które powinno ulżyć waszemu zbiorowemu sumieniu – gdybyście kiedykolwiek w przyszłości zrozumieli – że bezbożne okropności którymi teraz tak dumnie się chwalicie – w oczach Boga mogą być w istocie “obłudną obrzydliwością”.
Kiedy nadejdzie czas na rachunek sumienia – koszmary niewypowiedzianych okropności popełnionych przez was i wasze bezmyślne okrucieństwo – zapadnijcie w spokojny sen – po prostu powtarzajcie tę mantrę bez końca aż w nią uwierzycie. Te pierońskie wyrzuty sumienia w końcu “odejdą” i konwersja na syjonistyczne roboty będzie kompletna – więc się nie martwcie. Zajmujcie się własnymi bzdurami – wysyłajcie liczne żarciki i bezsens do sieci – oglądajcie dużo NFL (liga piłkarska – przyp. tłum.) i koncentrujecie się na naprawdę ważnych rzeczach w życiu – szybszych samochodach – większych domach – dłuższych łodziach – lepszej pracy, a przede wszystkim – na tym by być popularnym i bogatym!.
Spróbujcie nie pamiętać faktu – że ci zmarli, rozszarpani i umierający ludzie nie byli waszymi wrogami – byli wykreowani na “wrogów”. Wykreowani przez naszą zdominowaną przez Żydów prasę – naszych przywódców – a zwłaszcza przez naszą zbrodniczą niewiedzę!
Tu jest więc schemat służący do ‘wykreowania wroga’ – zabij go – bij go – zgwałć go – poddaj go torturom – okalecz go – zagłódź go – zuboż go – upokorz go, nie miej najmniejszego wyrzutu sumienia z powodu bezmyślnego barbarzyńskiego zbrodniczego zachowania.
W ten sposób zignorujcie morderstwa popełnione z zimną krwią na prawie dwóch milionach niewinnych istotach ludzkich – większość to bezradne niewinne dzieci – nie różniące się – nie mniej kochane niż wasze dzieci czy moje wnuki – wszystkie brutalnie wymordowane przez nasz imperialistyczny kontrolowany przez Żydów i lojalny wobec Żydów rząd, przez armię psychopatycznych chorych zwierząt w samym Iraku. Szkoliłem waszych dziadków lata temu – na obrońców narodu przed prawdziwymi wrogami – ale nie na morderców dzieci na większą chwałę IsraHELLa – jakimi staliśmy się.
Rozpocznij od ‘czystego płótna’ w twojej duszy – potem szkicuj, w ogólnych zarysach, sylwetki mężczyzn, kobiet i dzieci, szczególnie dzieci – piękne żywe szczęśliwe dzieci.
Zanurz się w podświadomości własnej wypartej ciemności i przy pomocy szerokiego pędzla – pomaluj tych obcych ponurym kolorem cienia. Dobrze ci idzie!
Na twarze “wroga” wpisz chciwość, nienawiść i okrucieństwo – nie ośmielaj się odnosić ich do siebie. Odbierz im całą godność i człowieczeństwo – poczuj się swobodnie ze swoim zbiorowym sumieniem, wiedząc, że są oni niczym więcej niż “szmacianymi głowami” lub “dżokejami na wielbłądach” lub “piaskowymi czarnuchami”, jak okrutnie określają ich nasi dzielni dowódcy polowi.
Przyciemnij słodką indywidualność każdej twarzy – szczególnie dzieci! Następnie usuń wszystkie wzmianki o miłości, nadziei i lęku, które są tak ważne dla każdego małego serduszka.
Narysuj uśmiech na każdej twarzy – szczególnie dzieci – dopóki nie utworzy on łuku okrucieństwa z końcami w dół. Oddziel ciało od kości, aż zostanie tylko abstrakcyjny szkielet śmierci. Jednakże możesz to osiągnąć tak długo, jak będą zredukowani do bezdusznych podludzi – gorszych od naszych szlachetnych zachodnich dzieci.
Wyolbrzym każdą cechę, aż człowiek zamieni się w bestię – lub w robaka – lub w owada. Wypełnij tło złośliwymi postaciami z dawnych koszmarów – diabłami, demonami i innymi duchami zła. Wyobraź sobie ich wszystkich bez względu na niewinność i wiek jako “terrorystów”, którzy muszą być wytępieni jak karaluchy, jak wolą ich nazywać Izraelczycy.
Kiedy ukończysz twój obraz wroga, będziesz mógł zabijać bez winy – i mordować bez wstydu i sumienia. Rzecz którą zniszczysz będzie jedynie “wrogiem Boga” – utrudnienie w świętej dialektyce historii!
Nie było to takie trudne, prawda?
Wyobrażaj sobie ten chorobliwy widok w kółko, dopóki będziesz czuł się z nim wygodnie i z resztkami sumienia jako dziecinny i bezsilny. Potem – w swoim umyśle – z prawdy zrobisz kłamstwa – ze zła sprawiedliwość – z okrucieństwa obowiązek i poczujesz się swobodnie ze sprzedaży diabłu swojej duszy. On działał w Afganistanie – działał w Iraku – i nawet pracował tu w Waco – i będzie działał w każdym stosunkowo bezbronnym kraju kiedy pozwolimy Żydom decydować który z nich musi zostać zniszczony.
Działa za każdym razem – ale tylko z tępymi umysłowo ignoranckimi zbrodniczymi nieodpowiedzialnymi nienawistnymi rasistowskimi ludźmi – typ jaki widzimy uwielbiający bogactwa materialne w oksymoronicznym dobrobycie opartym na chrześcijańsko-syjonistycznych synagogach szatana wraz z mnóstwem fałszywych proroków!. Ale oczywiście o tym zostaliśmy szczególnie ostrzeżeni. Badacze Pisma Świętego na pamięć znają tę księgę, wersety i wiersze.
Śmierć będzie miłosierną ucieczką dla większości ubogich ludzi następnego kraju, który zdecydujemy się zniszczyć na większą chwałę IsraHELLa. Jeżeli uda nam się znaleźć więcej wrogów do dręczenia – bądź pewny, że Izrael będzie ich dla nas wyszukiwał aż do zamordowania ich ostatniego wroga. Wtedy będzie tylko jeden ostatni wróg – chrześcijanie. Żydzi zamordowali około 20 mln chrześcijan w Rosji i na całym świecie stworzyli marksistowskie ludobójstwo ponad 200 milionów! WACO był tylko “sprawdzianem”. Wymuszone usunięcie Prawa Bożego z sądu sędziego Moore’a był tylko kolejnym “małym” testem.
Trzysta milionów ludzi – którzy w większości wyznają, że są “chrześcijanami” – i przede wszystkim – nikt nie zaoferował ochrony dzieci przed spaleniem się żywcem lub świętych tablic przed kradzieżą. W niedalekiej przyszłości będziemy świadkami coraz śmielszych działań wobec własnego narodu i naszych najświętszych tradycji. Nie martw się – nawet jeśli zabraknie ludzi na całym świecie do zniszczenia dla naszej zabawy – tutaj w kraju zapewni nam się liczne “kulty religijne” do spalania jako “zagrożenie dla społeczeństwa”, a dzieci do zabijania “dla ich własnego dobra”. Dzisiaj nie ma miejsca na ziemi, gdzie prawdziwe chrześcijaństwo byłoby bardziej prześladowane niż tu, gdzie była Ameryka, lub – gdzie chrześcijanie robiliby mniej w obronie swojej wiary.
A dla tych, którzy zaczynają kwestionować te niedźwiedzie zabójstwa, zawsze będzie wielu “gladiatorów”, świętowania NFL i “wyścigów rydwanów” i innych zboczeń w naszych ‘koloseach’ w całym kraju, aby odwrócić nasze myśli od tych “nieprzyjemnych” zagadnień, takich jak obrona naszej chrześcijańskiej wiary lub naszej chrześcijańskiej konstytucji, a nawet obrona naszych własnych sąsiadów! Zawsze możemy kupić przychylność Boga chwytliwymi sloganami na naklejkach na zderzaki jak – “dumny że jestem Amerykaninem” – czy “miłego dnia” – albo “mój Bóg jest bardziej przerażający niż twój”. Nasi kaznodzieje nowego wieku mówią nam, że możemy grzeszyć tak długo jak żałujemy i ‘wierzymy’. Och, prawie zapomniałem o czymś ważnym. Nasi najbardziej znani i bogaci kaznodzieje (Hinn – Parsley – Graham – Hagee i in.) mówią nam również, że zabijanie tych dzieci to wola boża (tak długo jak wysyłamy liczne “dary miłości” = czytaj: $ USD $).
Niech Bóg wam przebaczy okrucieństwo wobec najbardziej bezbronnych i niewinnych stworzeń Boga i waszą pychę i ignorancję – bo ja na pewno nie!

Nazywam się Joe Cortina. Byłem dowódcą Zielonych Beretów w latach 60. , reprezentantem IBM, a także naukowcem w Honeywell Aerospace na Florydzie. Później objąłem stanowisko prezesa własnej firmy produkcyjnej. Mam dwóch synów i 2 wnuczki, one są powodem mojego poświęcenia by ujawnić zagrożenia dla wolności. Mam nadzieję, że będą się z niej cieszyć tak jak ja wiele lat temu, gdy Ameryka była jeszcze opartym na chrześcijaństwie suwerennym narodem, wolnym od syjonistycznych wpływów.
Ewangelia św. Jana rozdział 8 – Chrystus potępia Żydów (nie tylko wysokich kapłanów i faryzeuszy):
“Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa”.
“Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał”.
Św. Mateusz 23:15 ″Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami”.

[grypa six six six]

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Anatomia.xmc.pl - Kwiecień 8, 2010

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: