//
you're reading...
satanizm, TEKSTY

Plan generalny PODŚWIETLANE Rothschildów: Wywiad- Patton Marion Knox


(Translator google -błędy)

Orginał:
http://www.whale.to/b/knox.html
http://www.think-aboutit.com/Conspiracy/master_plan_of_the_illuminated_r.htm

Marion Knox jest rolnikiem, piosenkarka Ewangelii, doradca z Lebanon. Przez kilka lat był pomaga ustawić ludzi wolnych od wpływa nadużyć rytualnych i kontroli umysłu. Chociaż niektórzy mogą sądzić, jego metodologię, niekonwencjonalne, wydaje się być skuteczne w eliminowaniu wysoce zorganizowany dysocjacji w wielu ludzi z którymi pracował. Podczas żmudnego pomocy i wspierania tych ocalałych, Marion odkrył zaskakujące informacje dotyczące wewnętrznej, działanie Illuminati, Rothschildów i koniec możliwych scenariuszy razy. Jego wnioski nie są oparte jedynie na tym, co jego klienci są jednakowo z transportem, ale również poprzez biblijnych i badań historycznych. Pan Knox pragnie podkreślić, że niektóre z jego poglądów są spekulacje i przypuszczenia i trzeba obiektywnie zweryfikowane i potwierdzone przez niezależne źródła.

Ron Patton: How did you get into poradnictwo rodzinne z SRA (Satanic Ritual Abuse) i kontroli umysłu?

Marion Knox: Po pierwsze, moje pierwsze doświadczenie z czymkolwiek do czynienia z okultyzmem został przez mój przyjaciel, który myślał, że jego dom był nawiedzany. Więc na ochotnika. Starając się dowiedzieć o co chodzi, kobieta mieszkająca w domu czuł była opętana. Poszliśmy za pośrednictwem sesji wyzwolenie z nią, a ona w końcu stał się chrześcijaninem. Po tym pracowałem z ludźmi, którzy mieli wspólne wykorzystywanie seksualne. Dopiero kilka lat później, w 1993 roku zacząłem porady regularnie tych, którzy byli rytualnie nadużywane. Więc jeśli chodzi o rzeczy Satanic idzie, po raz pierwszy pracował z trzech kobiet, które miały wiele osobistości, pakowane w kilkaset godzin w każdym z tych ofiar, jak i wyników, zacząłem rozumieć system wierzeń i motywy sprawców.

RP: To co pan właściwie dowiedzieć się przekonanie sprawców systemu i motywy?

MK: Ponieważ miałem już dość dobra znajomość Biblii, to dał mi część obrazu. Ale co dowiedziałem się z innych źródeł, a co przeżyli mówili mi pomogły to razem jaśniej. Zasadniczo system szatana jest zbudowany na zasadzie lustrzanego odbicia skopiować królestwa Bożego. Sprawcy celem jest zdobycie władzy. Wierzą, że diabeł ma najwięcej siły, i najpotężniejszym elementem rytuałów jest to krew ofiary w bluźnierstwo przebłagania Chrystusa. Innym bardzo ważnym elementem jest akt sodomii, który jest przeciwieństwem „narodzin nowego” mamy w Chrystusie. System nadużycie rytuał jest zazwyczaj zbudowany około trzy lata życia dziecka, gdyż zwykle jest optymalny czas na stworzenie dysocjacji lub MPD. Ten system jest rzeczywiście odbiciem lub odbiciem tego, co wydaje się być rozbicie podstawowych osobowości. Aby zilustrować to lepiej, powiedzmy, że stoisz między dwoma lustrami i spojrzeć w dół korytarza. Następnie można zobaczyć siebie w wielu przedstawień w nieskończoność.

RP: Czy dalszego opracowania na temat systemu nadużyć rytualnych powstaje i jak działa?

MK: Cóż, zacząłem pracować z bardziej rodzinne, zebrałam więcej szczegółów i mógł rodzaju formy ofiary profilu. Tak jak wcześniej wspomniałem, zabierają dziecko na około trzech lat i uczynić dziecko szybko na kilka dni, życie dziecka świadka ofiary z ludzi, a do udziału w ludożercze Komunii. W niektórych przypadkach fizycznego nadużycia dziecka, a następnie złożyć on w klatce lub trumny do dalszych urazów. Dziecko jest czasami utopił się w ceremonii chrztu i przywrócił do życia. W procesie tym wszystkim bluźnierstwo, umysł dziecka jest odwrócone lub zrujnowanych w wielości. Akt sodomii jest również wykonywana w celu otwarcia ofiary „trzecie oko”, która jest przypuszczać, aby zwiększyć zdolności psychicznych. Podczas tego aktu fiolki, demoniczny zwanego systemu „Legion” jest zainstalowany. W Biblii Króla Jakuba, Legia dalej „ducha nieczystego”. To jest systematycznie zrobić, aby mieć pełną kontrolę nad dzieckiem, jak np. tworzenie zaprogramowany robot.

RP: Jak to się podejściem terapeutycznym różnych następnie innymi w obszarze „deprogramming”?

MK: Cóż, jest kluczem do uzdrowienia jest przebłaganie Krew Pana Jezusa Chrystusa. Wiem Wiele osób, które przeżyły i terapeutów, że trudno jest z tego powodu mogą one wypaczone chrześcijaństwo, ale co mamy do czynienia w sferze duchowej, jest to walka duchowa między szatana, który chce, aby kraść, zabijać i niszczyć, jak wiele życiu, kiedy ewentualnie można, i Pana Jezusa Chrystusa, który chce zapisać i przynieść uzdrowienie ubogich. I nie mogą mieć wszystkie szczegóły zorientowali się, ale widziałem wielu ocalałych przyjść do wolności.

Widzisz, droga integracji może powodować zatrzymanie, a ja się do sedna problemu i knock-out całego systemu MPD, narażając kłamstw i tajemnic z prawdą i oddające wysoki demony się do dołu. Przed mogę dostać się do rzeczywistego wyzwolenia, słucham ich historii, zapoznaje się z ich objawy i zadać wiele pytań. Kiedy to dokładnie określić są ofiarami nadużyć rytualnych, zaczynam badać głębiej poprzez badanie podświadomości, w drodze, mogę to zrobić bez użycia hipnozy.

Kiedyś zlokalizować najwyższe demon, zwany „Strongman”, postaram się go wyrzucić wraz z Legii .. W związku z uwolnienia, będziemy czasami chrześcijańskiej Komunii, ale staramy się nie po rytualnym wzór zbyt wiele. Po wyzwolenie, nie musi być zintensyfikowane Christian wsparcia, które powinno zawierać, modlitwa, przyjaźń, zrozumienie, nauka, rady i odpowiedzialności. Osoba musi zrobić wszystko to, co z dala od wszelkich związków i stowarzyszeń, które wystąpią w drodze na proces gojenia. Myślę, że wydaje się zbyt proste dla niektórych terapeutów zrozumieć lub zrozumieć, bo ludzie przychodzą do mnie, którzy zostali przez konwencjonalne leczenie psychiatryczne lat jeszcze jestem w stanie uzyskać wiele z nich za darmo, od kilku godzin do kilku dni …

Pozwólcie, że podam przykład, co się stało z jedną z pierwszych ocalałych byłem w stanie pomóc. Była twin, który dorastał w Great Falls, Montana i został zaprogramowany przez Josefa Mengele, który pamiętała jako Dr Zmysłowy „. Anyway, unikalną cechą o niej, że nigdy nie słyszałem o kogokolwiek do tego czasu był jej umysł został zaprogramowany, że kiedyś jej MPD byłoby odwrócić, by mogła zostać użyta jako władcą wielu covens w Illuminati. Tak więc, pracując z nią dowiedziałem się, że jedna z jej osobowości został zaprogramowany, że jeżeli chcemy dać jej normalnej służby chrześcijańskiej wspólnoty, jej MPD będzie odwrócony. Dyskutowaliśmy to pewne i dostałem zgodę męża aby przejść wraz z nim. Pod koniec służby, upadła się do tyłu i był nieprzytomny. O 10 minut później obudziła się i wiedziała, że nie było już wielu. To było kilka lat temu i nigdy nie wróci [MPD]. Ostatecznie dostałem bardziej efektywne sposoby radzenia sobie z tego sprawę, a zrozumienie większy zakres, co to wszystko jest zaangażowany.

RP: Zauważyłem, wspomniał Pan ta kobieta miała być schludny na wysokim szczeblu w Illuminati. What’s your perspektywy i spojrzenie na ten nikczemny organizacji?

MK: Illuminati jest Luciferian religii, że jest fałszywa, aby Kościół Jezusa Chrystusa [nie Mormona jeden]. Illuminati oznacza „Światło Posiadacze” lub „Oświecona Ones”. System wierzeń Illuminati mówi, że wolność jest tylko uzyskane poprzez wejście prawdziwe lub czyste światło (sodomia) i życia (ofiary) jest tylko uzyskane przez śmierć. Mówią ich mieszkańców, że nic nigdy nie może przenikać z tego uprawnienia, gdyż [Unholy] Trinity Kaina, Nimrod, i uszczelnienia Joseph it in głównych religii ich system wierzeń pochodzi z Cabala, książka zawierająca mistycyzmu, a napisane przez sekty faryzeusze, którzy przyjechali do Babilonu po zburzeniu Jerozolimy. W rzeczywistości, święty język hebrajski Illuminati jest … W dokumentacji historii, oficjalnie zarejestrowane Illuminati został w 1776 roku i zaczął przez wyszkolonych jezuitów o nazwie Adam Weishaupt i finansowane przez House of Rothschild. Chodziło o to, aby uzyskać łącznie 13 możnych rodów lub linii hodowlanych; z Rothschildów jest najbardziej wpływowych, do panowania nad światem.

RP: Czy można być bardziej szczegółowy, aby odegrać rolę Rothschildów w tym wszystkim?

MK: Cóż, większość ludzi, którzy są w spisku wiem Rothschildów są najbardziej wpływowej rodziny na świecie. Ale naprawdę nie interesują szczegóły dotyczące tego, jak mają osiedlić się za „Króla żydowskiego”, i zapoczątkować Anti-Christ. Było Rothschildów, którzy finansowo poparli naród Izraela, aby mogli w końcu ustawić tron Anti-Christ w Jerozolimie. A jednak w czasie II wojny światowej, ich pieniądze i środki zostały przeznaczone do zabijania milionów Żydów, ale są one postrzegane jako zbędni Żydów z rodu Jakuba. Pamiętaj, że chłopaki mają śmiałości użyć Biblii plan przejęcia na świecie …

Chciałbym podać kilka informacji. Na jednym poziomie Rothschildów cichu nazywają siebie dom Dawida z pokolenia Judy. Teraz Rothschild przetłumaczone z niemieckiego na angielski oznacza „czerwonej tarczy. Podczas czasów biblijnych, twierdza Edomita było czerwone skały Petra. Ezaw, bliźniaczy brat Jakuba, została opisana jako „czerwone i włochate. Tak więc te informacje pasuje idealnie z tym, co przeżyli zostały opowiadać. Że na głębszym poziomie, Rothschildów również twierdzą, że są potomkowie Ezawa, a tym samym są naprawdę z domu lub plemienia Ezawa. To, co staramy się robić, jest uzyskanie przyrodzone powrót z rodu Jakuba, którzy są prawdziwymi Żydami. Jednak książki rozmów Obadiasz o zniszczenie Edomitów w ostatnich dniach. Więc to prowadzi nas do innego interesująca kwestia. W Objawieniu 3:9 mówi: „Oto Ja sam będę je z synagogi szatana, którzy twierdzą, że są Żydami, a nie są, lecz kłamią, oto Ja uczynię, żeby przyszli i padną na twarz przed twymi stopami .. „. Potem zadać pytanie: „Kto jest synagogą szatana?” Jedyny logiczny wniosek można wymyślić jest Illuminati Rothschildów …

OK, teraz spójrzmy na kilka innych rzeczy. Mayer Amschel Rothschild miał 5 synów i aby utrzymać majątek w rodzinie, było dużo chowu wsobnego, jak to, co zrobił europejskich rodzin królewskich. Jednym z ich hobby było wyścigów konnych i ich znanych hodowców koni, jak również. Myślę, że może to dałem im wgląd w ich oczyszczania krwi. Zwykle uważa Pan, że losowo inbredu przyniesie zwyrodnienie do puli genetycznej, ale nie mieli mentalności w celu wyeliminowania słabych [potomstwa] i zapisz te, które były mocne i zdrowe. Więc jest to część ich planu: do poprawy genetyki w celu uzyskania wyższej krwi.

RP: Wydaje się identyczne, co hitlerowcy robili w próbie stworzenia rasy aryjskiej.

MK: Tak, ale to zasłona dymna, bo miał jak Hitler i naziści Mengele, którzy nie mieli aryjskie rysy twarzy. Uważam, że jest ona nazistowskich koncepcji rasy panów było kontrolowane doświadczenia i wiedzy została wykorzystana na prawdziwy wyścig kapitana, który żyje i jest dobrze dzisiaj … Adolf Hitler był bardziej marionetką w celach propagandowych, natomiast uważam, Josef Mengele był jednym z „wybrańców” [Rothschild] przynosić Anti-Christ.

RP: Co sprawia, że myślisz, że Josef Mengele był Rothschild?

MK: Dla mnie to jedyna rzecz, która ma sens. Przede wszystkim, wróćmy do początku Illuminati. Trzech mężczyzn, którzy współpracowali i byli w stanie umieścić go razem byli Jakub Frank, Mayer Amschel Rothschild i Josef Johan Adam Weishaupt – to pełna nazwa Weishaupt, która zaczyna się od Józefa. Teraz Józefa w Biblii ukochany syn Jakuba i Zbawiciela 12 plemion, podczas gdy w Egipcie. Rozbitków, którzy eksperymentowali na i zaprogramowane przez Mengele, by zwrócić się do niego poprzez różne nazwy. Dwie z nich nazwiska i David Alexander, które stało się imiona dwóch ostatnich pokoleń Rothschildów. Trzeba pamiętać, że ich rodowód i nazwy wybiorą dla „wybrańców” są bardzo istotne dla nich. Również imię Józefa w Illuminati uważa, nazwa ponad wszelkie imię „. Podczas rodzinnych Rothschild są sodomized, imię Józef jest śpiewali i inbedded w ich podświadomości. Oni inately wiedzieć, że Josef Mengele jest Rothschild … Inną kwestią do rozważenia jest to, że w ich systemie wierzeń, trzech mężczyzn, że są nieśmiertelni, że nie umrze to Kaina, Nimrod, i Józefa.

RP: Marion, jeśli mogę wtrącić się na chwilę?

MK: Proszę bardzo.

RP: Zauważyłem, ojciec Karl Josef Mengele nie szukać czegoś podobnego mu. Jego ojciec był jasnej karnacji i solidne a Josef miał ciemne rysy twarzy i lekko budować. Teraz zdaję sobie sprawę, że niektórzy ludzie twierdzą, że Josef odziedziczył więcej jego cech fizycznych od matki. Ale od kilku ocalałych Illuminati, że mam kontakt z ta wydaje się stała tendencja, to jest o jedno z rodziców, które jest biologicznie związanych i jeden, który nie jest.

MK: Dokładnie. Co Rothschildów zrobić, to umieścić ich potomstwo na inne ważne rodzin Iluminatów. W ten sposób można się ukryć prawdziwe tożsamości swojego potomstwa … Ale wracając do Mengele – Był gorliwy katolik i zostało zgłoszone wszystkie katolickie darów duchowych, w tym stygmaty. Jednocześnie był zapowiedzią jak najwyższego rangą osoby w Illuminati. Watykan nigdy nie ex-przekażą go ani żadnego innego górę hitlerowskich, ponieważ Illuminati i Kościół są częścią tej samej religii babilońskiej. Fascynacja bliźniaki nie mogą być genetycznych eksperymentów, ale również odegrać rolę bliźniaków, Jakub i Ezaw w Biblii, który mówi, „Jakuba umiłowałem, Ezawa miałem w nienawiści ma”. Widzisz, Jakub dostał przyrodzone, chociaż był drugim ur. Survivors mówili mi, że Josef Mengele jest drugim ur. podwójne i ofiarę pierwszego aby mu [Józef], aby uzyskać większą moc. Nazwa pierwszej podwójne mogą być „Kore”, która jest hetyckie nazwą. Widzisz, pierwszej żony Ezawa był Hetytów i może się okazać, że Abraham kupił miejsce pochówku Sarah z hetyckie, którego imię ojca była Kore. No, to ciekawe, pierwszy syn urodził się Ezaw miał siedmiu synów. Syn numer 5 została Kore. Od Mayer Amschel do 5 pokolenia mogły Kore i Josef, poza chłopakiem, który jest prawdopodobnie brat i więcej „front” człowieka. Inną ciekawą rzeczą jest na pewno znajdziesz nazwę Jakuba w wielu nazw Rothschild, co jest kolejnym tłumaczenie dla Jakuba. Pamiętaj, że Józef miał syna Jakuba, więc zrobili to wyglądać na całej linii mężczyzn prowadzących do Antychryst jest z rodu Jakuba – zobacz jak to wpisuje się razem?

RP: Tak. To wydaje się mieć sens w sposób chorobliwy i zawiłe.

MK: Więc w Apokalipsie jest napisane, że Antychryst i Bestia to ósmy z siedmiu. Począwszy od Meyer Amschel Rothschild i wstawienie Josef Mengele po prawej miejsce generowania rodzin to wychodzi na numer 5. Szósty David, reprezentujących domu Dawidowego, a wymienione w nr 7 jest Alexander. Został nazwany na cześć Aleksandra Wielkiego, który był nie tylko wymarzonym ogólne, ale również papieża religii babilońskiej podczas swego panowania. Był najszybszy zdobywcy, a także pederasta. Te zamknięcie w rodzinnych Rothschild o tej programowania Monarch, który obejmuje wewnętrzny system komputerowy zwany ALEX. Aby uzyskać do niego dostęp, trzeba znaleźć dostępu master kod, powtórz to trzy razy z rzędu, i wyznacza rodzaj informacji chcieliby Państwo pobrać. Co mam surmized z dostaniem się w umysłach tych ludzi jest to, że Aleksander może być nazwa dla Anti-Christ. Alexander oznacza „Jahwe Kaina”, według jednego naukowca … Illuminati wierzy, że wygra final battle na Armageddon, przejęcie winnicy [świata], obalenia Jezus Chrystus i Lucyfer regułę rasy do 1000 roku. Hitler nawet mówił o 1000 roku – III Rzeszy.

RP: Czy masz jakieś dodatkowe spostrzeżenia na Illuminated Rothschildów?

MK: Teraz te rodzinne mówili mi, że „klucz Dawida” jest sodomia Rothschild. Penetracji występuje w górę pod kątem, tak uderza nerwy na koniec kręgosłupa i produkuje białe błyski w mózgu. Robią to regularnie – rodzaj programu konserwacji, by utrzymywać wszystko nienaruszone. Na marginesie, nie są katolikami czarnych mszy, gdzie uprawiać pederastię dzieci krucyfiks nazywając ją „Pokój Marii”, bo po dysocjacji występuje, to prawie produkuje uspokajający wpływ; rodzaj spokojnej uczucie …

Inna uroczystość opisane dla mnie jest to, że Rothschildów podjąć w ciąży 13 lat dziewczynki miejscu jak piramidy Majów i wykonać rytuał, w którym wąż Anaconda pochłonie dla dzieci, jak to jest dostarczane. To symbolizuje podając swoje pierwsze owoce z Bogiem … OK, nie ma ponoć replika obozu koncentracyjnego w Dachau w Aldin Plateau w SE Syberii. Podaje się być głównym centrum programowania dla potomstwa Rothschild. Na tej stronie jest duży temperatury i wilgotności kontrolowanej hurtowni, gdzie są one składowania skór poza plecami 12000 ofierze kobiet z każdego z pozostałych 12 Bloodlines. Skóry te są wykonywane w fartuchy 144000 ochroniarzy z Antychrystem podczas „ohydę spustoszenia”, o których mowa w Księdze Daniela. To jest fałszywe z 144.000 w Apokalipsie, która będzie służyć Jezusowi. Coś jeszcze mam odkryte z tych ocalałych, że Area 51 w Nevadzie nazywa, „Nowe Jeruzalem”, w którym pojawia się duże podziemne uroczyste świątyni, jeziora i oazy nazwie „Garden of Eden”.

RP: Czy uważasz, że UFO rzeczy jest kamuflaż lub przejęcia?

MK: Myślę, że to błąd zagrywka zatuszować co Illuminati ma tam. Bez wątpienia istnieją high-tech maszyny opracowane przez NWO, a przekonasz się, że wiele z tych tajnych podziemnych mają inny program, co oni karmienia publicznego.

RP: Myślę, że jeszcze jedno rozmawialiśmy chwilę wstecz, że miał do czynienia z zastrzyki w serce …

MK: O, masz na myśli dotacje krwi do serca?

RP: Tak.

MK: Cóż, to, że przez co najmniej kilka powodów. Jedna, to traumatize osoby więc oddzielić więcej i innych jest pozbyć się słabych – niektórzy nie sprawiają, że Ty wiesz, przetrwania najsilniejszego.

RP: Czy były jakieś skutki, takie jak zagrożenia na swoje życie za pomoc Illuminati ocalałych Rothschild?

MK: Praktycznie brak. Pan pomógł mi nie bój się i tak długo jak chce mi się żyje i nie zmieniać, nie pozwoli nikomu się do mnie dostać.

RP: Co sądzisz o _______ (nazwa poszczególnych umyślnie zataił), który jest uważany za jeden z najważniejszych organów w sprawie Illuminati i kontroli umysłu i napisał kilka książek na temat sprawy?

MK: Myślę, że jest podwójnym agentem pracującym dla drugiej strony [Illuminati]. ______ Nigdy nie dociera do dolnej linii, czego potrzeba, aby ludzie za darmo z tych rzeczy. Mówi dużo prawdy, ale utrudnia to i pozostawia wiele osób uczucie beznadziejne i zagubiona … Widziałem film, kiedy mówił w Prophecy Club o chłopcach CIA Amish programowania zabójstw. Zsunął się niemal powiedział, „my” to zrobić i szybko zmienił go, „oni”, nawiązując do CIA. Wydawało się, un-nerwowe mu trochę … On mówi, że Christian jeszcze pozostawia jego rodziny i porusza się z kobietą, Monarch, który mówi, że deprogrammed ale w rzeczywistości jest ona jest wciąż kontrolowane. I to nie tylko moja opinia, ale także terapeutów, którzy specjalizują się w MPD i co teraz nazywa, DID [Dissociative Identity Disorder jest]. Niektóre z tych ekspertów w tej dziedzinie, którzy dokonali oceny niego podczas prezentacji powiedzieć, że ma on cechy programista i ktoś pod Mind Control … On i ______ poszedł do kościoła w pobliżu Portland [] Oregon mówi proboszcz ich rodzin Iluminatów w ich zgromadzenia i chciałbym porozmawiać z nimi o tym. Moje pytanie brzmi: „Jak oni wiedzą, że były Illuminati nie wiedząc nawet, je?”. Co myślę, że staramy się robić to zdobyć zaufanie odsłaniając tajemnice, ale nawet w swojej książce mówi Illuminati umieścić swoje tajemnice i plany góry.

RP: Mam również przeczytać, że książka do którego się odnosimy, a na jednej ze stron dyskutuje jak programiści badania małych dzieci we wczesnym wieku, aby zobaczyć zawody są najlepiej przystosowane do. Jedną z specjalności, było, społecznego i religijnego reformatora „. Co ciekawe, został przeprowadzony przez ______ Kontakt: Phoenix Liberator, który uważany jest za „CIA” tabloid. Tak czy inaczej, podczas wywiadu zapytano go, co było jego powołanie i odpowiedział: „do społecznego i religijnego reformatora”.

MK: Tak, i wiem, że z jednej renty rodzinnej, który zwrócił obraz człowieka w rytuał. Teraz to było kilka lat temu przed ______ stało się powszechnie znane. I pokazał rysunek do swojej byłej żony, a ona wiedziała, że to on. Ona również wykazała, że jej najmłodszy syn co powiedział, to tatuś !”… I’ve seen oceny psychologicznej tego chłopca i wyraźnie pokazuje, [PTSD Post Traumatic Stress Disorder] poprzez wykorzystywanie seksualne.

RP: Każda ostateczna myśli chcesz się podzielić?

MK: Ach, tak … Rozumiem, jak trudno jest dla osób pozostałych przy życiu, by uciec od swoich oprawców czy cokolwiek chcesz do nich zadzwonić. Jeśli nie ma prawdziwie przyjęli Jezusa Chrystusa jako swego Pana i Zbawiciela, naprawdę nie mogę im pomóc dużo, bo jesteśmy w innym modelu lub myślenia. Jeżeli są chrześcijanie, którzy chcą wyjść, to jeszcze trudno im ze względu na kwestie zaufania. Podczas rodzinnych uzupełnić zdanie i przyjdźcie do mnie o pomoc, nie ma dużo odporności na pierwszym, bo już pranie mózgu do myślenia nie sposób się z tym. Nie mam żadnych ukrytych programów, nie prosić o pieniądze, ale jestem do przodu i konfrontacyjne, co nie znaczy, że nie mają litości dla nich … Zostałem oskarżony nie jest wystarczająco czuła, czy nie empatii wystarczy, ale to niekoniecznie to, co się dzieje na ich uwolnić od tego wszystkiego. Więc dolnej linii jest taka: skoro oni dostać poważne do tego stopnia, zobowiązując ich czasu i zaufania do mnie, mogę chyba pomóc im – i sądzę, że dość przyzwoitą osiągnięć i renomy to udowodnić.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: