//
you're reading...
TEKSTY, VIDEO DOKUMENT, Zyjonizm666 (żydo-masoneria)

Korzenie teatralizacji życia publicznego w Polsce


Korzenie teatralizacji życia publicznego w Polsce

http://www.youtube.com/watch?v=ZDo-2RStiOw

Jesteśmy krajem taniej siły roboczej. Krajem skazanym na kasację. Z degradacji Polski uczyniono cel, system, program, nieopisaną ideologię, wyrok, element eurostrategii . Zostaliśmy wydziedziczeni z własności narodowej. Rządzą nami wrogowie tutejsi, kierowani przez międzynarodowe gangi pieniądza. Dogorywająca Polska jest własnością degeneratów, zdrajców, prowokatorów, łajdaków moralnych i intelektualnych, nikczemników sprzedających się dla doszlusowania kariery, dla doszlusowania do ekstraklasy pieniądza i wpływów.

Zostaliśmy ograbieni z dziesiątek miliardów dolarów FOZZ, ART-B, a sprawcy nie ponieśli żadnej odpowiedzialności i nadal tkwią w elitach pieniądza i wpływów. Jedyną opłacalną działalnością jest wyprzedaż za bezcen tego, co było najcenniejsze jeszcze kilka lub kilkanaście lat temu. Nie opłaca się górnictwo, rolnictwo, hutnictwo, przemysł zbrojeniowy, wyprzedano za bezcen energetykę, cukrownictwo itp. itd. a nawet lukratywne monopole państwa jak alkoholowy czy tytoniowy. W ułamku sekundy wszystko co polskie, stało się nierentowne i trzeba to było zaorać, albo wyprzedać, czyli sprywatyzować. Polska jest wasalem Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego.

Jak to zrobiono, że prawie 50% Polaków, uwierzyło w bezinteresowny charakter inwazji żydo-germańskiej Unii na nasz zrujnowany przez nią kraj? Jak to możliwe, aby Polska była tygrysem środkowej Europy, podczas gdy co 5 jej mieszkaniec żyje w ubóstwie, w tym jedna czwarta polskich dzieci? Jak to możliwe, aby pozwalano na wykup za bezcen dziesiątków tysięcy hektarów polskich ziem zachodnich przez Niemców, co oznacza budowanie inwazyjnych przyczółków germanizmu?

W Judeopolonii tolerowane są rządy kne-sejmy wykonujące z nawiązką wszystkie rozbiorowe dyrektywy Unii Europejskiej. W tej samej Judeopolonii brak jest funduszy na powrót tysięcy Polaków wywiezionych przez NKWD do Kazachstanu,podczas gdy byliśmy głównym pośrednikiem w emigracji do Izraela około 1,5 mln sowieckich Żydów, w tym około 20 tysięcy funkcjonariuszy KGB i GRU. I w takiej oto Polsce-tylko z nazwy polskiej, naszym prezydentem był przez 10 lat żydowski syn NKWD-dysty, kłamca i alkoholik szydzący z polskiego papieża, przepraszający Żydów w imieniu Polaków za niemiecką zbrodnie w Jedwabne z jarmułką w kieszeni. Naszymi ministrami spraw zagranicznych są najczęściej osoby pochodzenia obcego, w większości pochodzenia żydowskiego i prowadzą politykę jawnie antypolską, wysyłający naszych żołnierzy w roli okupantów na Bliski Wschód na wzór bratniej pomocy dla Czechosłowacji z 1968 r. Jak to możliwe, że tzw. polski sejm podejmuje uchwały o wyrzucaniu katolickich krzyży z sąsiedztwa obozu zagłady w Oświęcimiu – największej w historii nekropolii Polaków? Jak to się dzieje, że sens istnienia tysiącletniej Polski jest kwestionowany w imię bezsensu jej istnienia? I czyni to w naszym kraju kilkudziesięcio osobowa sfora polskojęzycznych, ciągle tych samych dyżurnych gnid, które zostały oddelegowane przez swych mocodawców do nagonki na polskość, na idee państwa narodowego, plując w pamięć o milionach Polaków poległych w walkach o niepodległość, bądź pomordowanych w ludobójczych eksterminacjach. A wraz z nimi światowe media, jak na dane hasło, podjęły przykładną nagonkę na polskość i na Polaków, czyniąc z nas rzekomo współodpowiedzialnych hitlerowskiego ludobójstwa na równi z anonimowymi nazistami. Jak to możliwe, że ta kampania oszczerstw, kłamstw, obelg, pogardy dla faktów historycznych, ta próba moralnego holokaustu na polskim narodzie – przechodzi bezkarnie przed obliczem społeczności międzynarodowej tak rzekomo rozmiłowanej w prawdzie, tolerancji, równości, demokracji? Jak to możliwe, że wielowiekowy kanon polskich wartości narodowych, religijnych, moralnych, kulturowych, niemal z dnia na dzień stał się symbolem rzekomego wstecznictwa, nacjonalizmu, nietolerancji, zaściankowości? W naszej wolnej Polsce nigdy nie przeprowadzono dekomunizacji, nigdy nie rozliczono budowniczych żydokomunizmu w Polsce, ani nawet nie posądzono ludzi odpowiadających za zlecenie śmierci Ks. Jerzego Popiełuszki. Od pokoleń nasza świadomość zwalczana jest terrorem wobec prawdy przez wrogów zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz, a i dziś odbywa się to poprzez fałszowanie i szkalowanie naszej historii przez żydowską międzynarodówkę holocaustowego biznesu, której wtórują w ramach plemiennej solidarności obecni i tymczasowi właściciele Polski !

Jak olbrzymich starań, pieniędzy, podłości, nienawiści należało uruchomić, aby tak skutecznie skundlić świadomość naszego niepokornego, tragicznego narodu? Obecnie Polacy są bohaterami tylko dowcipów w krajach zachodu, w krajach pożartych przez okupacyjne syjonistyczne reżimy, bądź żydowskie wpływy – pretorianów NWO . Uczyniono z nas białych negrów, którzy tułają się po świecie w poszukiwaniu szczęścia, ponieważ w swym własnym kraju staliśmy się obywatelami już nawet nie drugiej, a trzeciej kategorii, będąc w nim zakompleksiani falą wszechobecnego antypolonizmu, którego korzenie tkwią w naszych tzw. demokratycznych władzach – w dyktaturze nietykalnej mafii , antypolskiej hydrze ośmiu wieków naszej tolerancji wobec Żydów w Polsce . Na naszych oczach w polskojęzycznej TV żydostwo wbija polską flagę narodową w psie odchody, a w żydowskim brukowcu NIE Żyd – Jerzy Urban pisze o pierdolonej Polsce i pozostaje bezkarny. Czy Polacy są świadomi do kogo należy dziś Polska?

Zamiast dzikiego niszczenia – dzika grabież. Zamiast dzikiego zabijania – dzikie zniewolenie. …

Polska?

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Jedna myśl w temacie “Korzenie teatralizacji życia publicznego w Polsce

  1. Haha a gdzie być Stalin być Lenin i Mao, żyd Trocki? Kali cię nakryć ty lewaku pracujący dla Moskwy!

    Posted by Kali z Afryka | Marzec 29, 2010, 11:51 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: