//
you're reading...
Kosmiczny Konflikt, TEKSTY

Bloodlines koligacje : Jaruzelski jest spokrewniony z dwoma kandydatami+nazistowskie pochodzenie Donalda Tuska


Powoli wychodzi na jaw i potwierdzają sie teorie spiskowe że rządzą nami te same rodziny od wielu pokoleń,które są odpowiedzialne za czystki etniczne w poprzednich pokoleniach. to co widac to jest ułuda demokracji. Ponieważ niby demokracja a tak naprawdę wybieramy spośród tych którzy zostaną nam podstawieni do wyboru. i tak naprawdę nikogo nie wybieramy.Rządzie nami „klika” linia genetyczna gdzie jej korzenie siegają Sumeru/Egiptu/Bailoni.Niewierzycie ? … może jak by tak zrobić badanie genetyczne DNA to zaobaczycie że elity maja wspólne „MARKERY” które sie pokrywaja….

Popularny portal napisał:

„Wojciech Jaruzelski i Bronisław Komorowski są połączeni łańcuchem rodzinnym składającym się z 18 osób. A związek rodzinny Jaruzelskiego z Jarosławem Kaczyńskim jest o 5 osób dalszy, liczy 23 osoby.
Dziadek Wojciecha Jaruzelskiego, również Wojciech, urodzony w roku 1837, to brat Józefa Jaruzelskiego, którego prawnukiem był znany aktor, Zbyszek Cybulski. Żoną Cybulskiego była Elżbieta Chwalibożanka, siostra cioteczna Jacka Kühna, którego synowa Joanna, z domu Dowgiałło, to siostra cioteczna Bronisława Komorowskiego.

Natomiast matka Wojciecha Jaruzelskiego Wanda z Zarembów Jaruzelska, to siostra Zofii z Zarembów Szadkowskiej, której teściowa, Janina z Korczaków Szadkowska to siostra zamodowanego w Katyniu Mariana Korczaka, którego Lech Kaczyński mianował pośmiertnie w 2007 r. na stopień pułkownika. Żona płk. Korczaka, Zofia Korybut-Daszkiewiczówna była siostrą stryjeczną Heleny z Korybut-Daszkiewiczów Odrowąż-Pieniążkowej, której synem jest profesor Janusz Odrowąż-Pieniążek, dyrektor Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza (mieszczącego się w Warszawie przy Rynku Starego Miasta). Siostra Ludwika Pieniążka, Maria, wyszła za Henryka Święcickiego, którego szwagierka, Kazimiera z Jasiewiczów Święcicka, miała siostrzenicę, długoletniego pracownika Instytutu Badań Literackich, p. Jadwigę z Jasiewiczów Kaczyńską – matkę p. Jarosława Kaczyńskiego i jego ś.p. brata, prezydenta RP, Lecha Kaczyńskiego”

Wiencej info : https://grawitacja44.wordpress.com/2010/02/07/gady-bloodlines-reptalian-rzad-cieni/

Użytkownik anonimowy napisał:
„Ale Jarosław ma jeszcze lepsze koligacje.Carskich oficerów i Wilhelma Świątkowskiego-Naczelnego Prokuratora Prokuratury Wojskowej,pogromcy „zaplutych karłów reakcji”.Był zwierzchnikiem prokuratora Szechtera,brata Adama Michnika,który solidarnie poparł podpisem, Jarosława, na urząd prezydenta.Koligacje i koterie się liczą!Mimo chwilowych załamań.”

NAZISTOWSKIE POCHODZENIE D.TUSKA

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Jedna myśl w temacie “Bloodlines koligacje : Jaruzelski jest spokrewniony z dwoma kandydatami+nazistowskie pochodzenie Donalda Tuska

  1. Który zatem kandydat nie jest na pewno Reptilianem?

    Posted by bart | Maj 12, 2010, 2:41 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: