//
you're reading...
Apel do Internautów, TEKSTY, Zyjonizm666 (żydo-masoneria)

Diabelski mechanizm – JAK DZIAŁA MATRIX W POLSCE ?


Chcąc rozumieć dzisiejszą otaczającą nas rzeczywistość – w tym i obecne przeróżne posunięcia polityczne, propagandowe i dezinformacyjne z wykorzystaniem wszelkich świętości dla Narodu Polskiego – koniecznym staje się cofnięcie się wstecz do „Układu Europejskiego ustanawiającego stowarzyszenie między Rzecząpospolitą Polską, z jednej strony, a Wspólnotami Europejskimi i ich Państwami Członkowskimi, z drugiej strony, sporządzonego w Brukseli dnia 16 grudnia 1991 r.” – Dziennik Ustaw z 1994 r. Nr 11 poz. 94. Jest to kluczowy akt prawny cały czas obowiązujący skonstruowany przez „oswieconych luminiarzy”-lucyferian

Na bazie tego „Układu Europejskiego” budowano z mozołem diabelski mechanizm prawno-organizacyjno-finansowy wykańczający Polskę i Naród Polski.Główni konstruktorzy i realizatorzy tego mechanizmu podzieleni na dwie duże grupy (PO, PiS) występowali w tym czasie (i nadal występują) jako zbawcy Narodu Polskiego – z taką tylko różnicą, że w jednych mediach PO to uosobienia dobra Narodu Polskiego, a PiS to tego zaprzeczenie, a w innych mediach odwrotnie – PiS to samo dobro dla Polski i Narodu Polskiego.__DIABELSKI MŁYN TRWA NADAL.

O wadze tego układu (DOKUMENTU) niech świadczy już sam fakt,którego treść nagle niedawno w ostatnim czasie zniknęła z oficjalnych serwerów „RP” i warto  zrobić kopie, bo za chwilę może się okazać, że jego treść stanie się nieosiągalna dla zwykłego śmiertelnika.

DOWNLOAD-POBIERZ PLIK >>>

Układ Europejski ustanawiający stowarzyszenie między Rzecząpospolitą Polską, z jednej strony, a Wspólnotami Europejskimi i ich Państwami Członkowskimi, z drugiej strony, sporządzony w Brukseli dnia 16 grudnia 1991 r.

Globalne jelity nie są aż tak silne ?

Polska stacza się po równi pochyłej, jest rozgrabiana ekonomicznie, uzależniona od innych krajów.Konsekwencja komunizmu na dziesiejszy dzień ukazuje nam bardzo słabą świadomość Polaków . Skutkiem tego jest daleko posunięta obojętność ludzi na to, co się dzieje wokół nas,elity niszczą ducha, myślenie, wychowanie, rodzine.To, co się zdarzyło 10 kwietnia pod Smoleńskiem, w innych państwa, np. w USA,doprowadziłoby do zupełnego przewrotu być może, a u nas jakby nic się nie stało.Na dzień dzisiejszy obserwujemy obecnie zmowę rządzących i mediów, co ułatwia wyrafinowaną manipulację.Globaliści, gabinet cieni czy też kompleks jot, czy jak ich nazywasz, mają słabostki i swe problemy, a my ogromne atuty. Montuje się koalicja Ziemian przeciw garstce lucyferiańskich kosmitów, którzy upatrzyli sobie narody jak Polacy czy Argentyńczycy na próby swych docelowych schematów N, W, O,. Nie będzie naprawy RP bez postawienia tych magików w kącie.Problemy, stworzone przez ataki banksterskie oraz apetyty kompleksu jot na ich ziemie, kwalifikują narody do światowej czołówki walki z tym draństwem. Ale wpierw wyzbyjmy się uczucia bezsilności, nieraz wręcz paniki wobec wydarzeń, nieraz celowo stwarzanych, by nas rozpracowywać psychologicznie.

Źródła:
http://www.propolonia.pl/
http://grypa666.wordpress.com

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

2 thoughts on “Diabelski mechanizm – JAK DZIAŁA MATRIX W POLSCE ?

  1. Kapitalizm jest ułudą gorszą od komuny,,, Przekonują się o tym wszyscy którzy widzą co się stało z ich zakładami pracy w których robili, a które zostały sprywatyzowane. Wszędzie mobbing i robota za jałomużne. Następnie likwidacja i won na ulicę. Tak kończą już bogate kraje, przoduje USA. Bogactwo widać tylko w TV….

    Posted by Wojox | Maj 23, 2010, 8:28 pm
  2. …tak jest

    Posted by g44 | Maj 23, 2010, 10:30 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: