//
you're reading...
Apel do Internautów, Bóg JHWH

2009TROOP REPREZENT + Dziwny telefon pracownika Strefy 51 do radia + aktualne informacje


COPYLEFT & COINSPIRATION
http://www.grawitacja44.org.pl
https://grawitacja44.wordpress.com
http://www.youtube.com/user/dinkelo
E-mail:hokey100@yahoo.com
Area 51 – Strange activity + roższeżenie konwersacji radiowej .. czyli Control Factor (2003)


… Control Factor (2003)Portal http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/grecka-policyja-uzywa-kamieni-granatow-i-gazu/ ___ pisze :
„Wasze bomby nikogo nie nastraszyły, wojna w istocie jest zakończona. Wy możecie, w rzeczy samej, atakować nasze domy, a my możemy zrobić to samo w Europie, która jest całkiem blisko nas. Ale my nigdy nie będziemy tego robić, w czym my odróżniamy się od was.”
Tak w istocie brzmiały słowa Kadafiego i tak to zostało zarejestrowane przez libijską telewizję.


GRECJA. W greckich niezależnych mediach pojawia się coraz więcej zdjęć i nagrań, na których zarejestrowano skandaliczne zachowania policji wobec demonstrantów w czasie ostatniego 48-godzinnego strajku generalnego w Grecji i przemoc stosowaną przez służby prewencji na skalę niespotykaną w innych krajach Europy. Na jednym z filmów zamieszczonych na serwisie YouTube widać, jak dowódca oddziałów MAT nakazuje swoim podwładnym obrzucanie demonstrantów kamieniami i kawałkami marmuru.

Jest też mnóstwo relacji świadków o katowaniu przez policję przypadkowych przechodniów i nagminnym atakowaniu pokojowo zachowujących się demonstrantów i turystów. Ulice Aten terroryzowane były przez zmotoryzowane oddziały DELTA i DIAZ, których funkjconariusze pobili m.in. setki osób przy ul. Ermou Street, dokonali naloty na teren uniwersytetu i restauracyjne ogródki w centrum miasta, demolując restauracje i atakując siedzące tam i znajdujace się na ich drodze osoby. Przeciw demonstrantom używano nie tylko kamieni i pocisków z gazem, ale także gumowych kul, nowego typu granatów hukowych i materiałów wybuchowych własnej produkcji. Działania greckich służb, które w trakcie dwudniowego strajku generalnego zachowywały sie jak pacyfikacyjne oddziały okupacyjne, potępiła m.in. Amnesty International.

Poza wyżywaniem się na ludności Aten na ulicach miasta, oddziały policji zablokowały też wyjścia ze stacji metra Syntagma, blokując w środku tysiące ludzi i wrzucając do środka pociski z gazem łzawiącym, duszącym uwieziony w środku tłum.

Na stacji zorganizowano prowizoryczny punkt opatrywania rannych, a sanitariusze-wolontariusze zmuszeni byli transportować ludzi ciężko poturbowanych przez policję metrem, gdyż oddziały MAT zablokowały karetkom pogotowia wjazd na plac Syntagma.

Na podstawie: http://www.occupiedlondon.org/blog/, athens.indymedia.org, en.contrainfo.espiv.net
Zdjęcia: athens.indymedia.org
Źródło: Centrum Niezależnych Mediów Polska

ZOBACZ FILMY

1. Wezwanie policjanta do rzucania kamieniami:
http://youtu.be/OgqHAcR5vow

2. Blokada karetek pogotowia przez MAT:
http://youtu.be/2rrrrwxfNbw

3. Film z walk przy wejściu na stację, gdzie ludzie usiłowali szukać schronienia przed gazem:
http://youtu.be/X5vYgF7oa60

4. Policjant tłukący nieuzbrojonego demonstranta pałką w głowę:
http://youtu.be/-2j67t7dHwc

5. Metody zatrzymań:
http://www.youtube.com/watch?v=0UKQdUESfZs

6. Funkcjonariusze obrzucający restauracje i kawiarniane ogródki granatami hukowymi i gazem:

http://youtu.be/4SiA2vLn_Tw

7. Atak MAT na pokojową demonstrację:
http://www.youtube.com/watch?v=6-QAhMJtUI0

8. 500 osób rannych podczas 2-dniowych zamieszek:
http://youtu.be/qLRqgpcvnag


http://www.boston.com/bigpicture/2011/07/wildfire_threatens_nuclear_fac.html
Pożar w Nowym Meksyku [Las Conchas] rozprzestrzeniania się niebezpiecznie blisko Los Alamos National Laboratory w tym tygodniu, powodując ewakuację miasta i zamknięcie laboratorium, które jest siedzibą dla USA …badań wojskowych. Laboratorium powstało w czasie II wojny światowej do opracowania pierwszej bomby atomowej na Manhattan Project.Ogień jest największym pożarem w historii Nowego Meksyku, obejmujących ponad 100.000 akrów. Los Alamos National Laboratory – laboratorium naukowe położone w pobliżu miasteczka Los Alamos w amerykańskim stanie Nowy Meksyk. Organizacyjnie podlega Departamentowi Energii Stanów Zjednoczonych. W pracach badawczych współpracuje z Uniwersytetem Kalifornijskim. Zatrudnia ponad 9000 pracowników, a jego roczny budżet to około 2,2 mld dolarów. Ośrodek prowadzi badania nad wieloma dziedzinami nauki, między innymi nad wykorzystaniem energii słonecznej i jądrowej do celów pokojowych. Jego rola w badaniach nad bronią nuklearną skupia się głównie na przeprowadzaniu komputerowych symulacji wybuchów jądrowych. Znajduje się tu superkomputer Roadrunner, który w 2008 roku jako pierwszy superkomputer w historii osiągnął wydajność ponad 1 PFLOPS …<img width="648" height="430" src="" alt=""


Władze amerykańskie znalazły po wojnie w jednym z bunkrów frankfurckich tajny memoriał Adolfa Hitlera do Heinricha Himmlera z 4 marca 1944 roku. Zawarł w nim zdumiewającą apologię narodu polskiego.W polskim internecie furorę robi wycinek prasowy z „Głosu Wielkopolski” z 1947 roku, który powołując się na istniejącą wówczas agencję United Press przywołuje szokujące słowa Adolfa Hitlera: „Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.Na podstawie ostatnich badań, powadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki” – pisał kat Polaków.

Wiecej: http://www.eioba.pl/a/2492/redakcja-pl-hitler-o-polakach-to-najzdolniejszy-narod-jaki-spotkalem#ixzz1QyVrjruz


Darmowa energia . Budowa zwierciadła [lustra] parabolicznego. Wykorzystujemy do: podgrzewania żywności, wytwarzanie elektryczności niezależnej po przez podgrzanie wody [para wodna] z polonczeniem turbiny [prądnica na magnesach neodymowych]

http://hacknmod.com/hack/diy-solar-death-ray-using-a-satellite-dish/

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: