//
you're reading...
Samo "LAJF"

Ratunek dla wszystkich + bierzące informacje


http://www.grawitacja44.org.pl/
http://www.youtube.com/user/dinkelo
E-mail:hokey100@yahoo.com


Dokument-klip który porusza materią i został do naszej redakcji wszucony link na kanale YouTube. Warto zobaczyć i się zastanowić na materią „EGO”


Most Nadziei [PL]

Wstrząsający film o Miłości, dramatycznych wyborach i sensie ludzkiego życia. Zachęcam do głosowania. Nie potrzeba się logować..Swoje życie łatwiej jest poświęcić niż bliskich a szczególnie bardzo bliskich emocjonalnie ludzi. Z tym nadal trzeba żyć i to jest największy tragizm, który jak drzazga zostaje w człowieku, aż oczyści ją świadomość marności tego świata i przemijalności materii.Nie rozumiem, co chcieli wyrazić ludzie dając minusy w ocenie filmu, zamiast komentarza.
Pozdrawiam wszystkich 🙂 To wielka lekcja życia. @GraGraGK tak już jest, gdy po drodze popełnisz błąd; ktoś Ciebie za to znienawidzi, a za tym inni – stąd wzięły się te minusy.. każdy z Nas jest jednak jednostką, i nawet Ci, którzy nadal wierzą w podstawy swojej nienawiści – zakładając, że „mają rację” – powinni pamiętać o tym, na przyszłość, w kontakcie z innymi, że każdy Człowiek zasługuje na drugą szansę. Niezależnie od tego, co zrobił. Jak to było napisane? „Jakim Sądem wymierzycie, takim i Was osądzą”. Źródła nie muszę przypominać.
… TEGO „TYPU” SYSTUACJI PRZERZYWAMY KILKA RAZY NA DZIEŃ ALE TEGO NIE ZAUWARZAMY BO NIE JESTEŚMY WRAŻLIWI , ZACHOWUJĄC SIĘ AUTOMATYCZNIE TO ZANACZY ____ pycha-chciwość-nieczystość-zazdrość-nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu-gniew-lenistwo lub znużenie duchowe… A ANALOGICZNIE WYDOBYWAĆ TRZEBA Życzliwość=Tolerancja=Wyrozumiałośc=Współczucie=.Prawdomowność=sumienieTadeusz Chołda-uniewinnienie, zamach na Przęczkowską

http://www.aferyibezprawie.org
http://www.monitorpolski.wordpress.com
Tadeusz Chołda uniewinniony! W drugiej części o tajemniczym napadzie na Elżbietę Przęczkowską. Kto się podawał za inspektora Zakładu Karnego?


Przygotowania do tłumienia zamieszek? Drukuj Email
Wpisał: Stary Wiarus
29.06.2011.
Przygotowania do tłumienia zamieszek?
http://staryw.blogspot.com/2011/06/przygotowania-do-tumienia-zamieszek.html
Stary Wiarus 28 czerwca 2011
W listopadzie 2010 roku bloger PLK zwrócił uwagę na dziwną modernizację syren alarmowych w całej Polsce – nie wiadomo dlaczego miałby to być w obecnych warunkach finansowych polskiego budżetu najpilniejszy wydatek.

http://www.bibula.com/

Dzisiaj, bloger 2-AM zerócił uwagę na montowanie w centrum Warszawy na słupach oświetleniowych głośników o ciekawej i nowoczesnej sylwetce.

niepoprawni.pl/blog/2456/totalna-inwigilacja-przygotowania-do-tlumienia-zamieszek do którego załączył zdjęcia: [są w oryginale md]

Wysmukły kształt i kierunkowy charakter rezonatora napełniły mnie zadumą, więc zagłębiłem się w odpowiednią literaturę fachową. Owocnie.

Otóż to nie są głośniki, a w każdym razie nie tylko.

To są 150-watowe moduły elektronicznych syren, wyglądające na światowej klasy syreny ECN niemieckiej marki Hörmann. By się długo nie rozwodzić, Hörmann jest w syrenach tym, czym Mercedes w samochodach. Owszem, takie syreny mogą służyć również jako głośniki, ale nie takie jest ich zasadnicze przeznaczenie.

Ich zasadnicze przeznaczenie to generacja tonów alarmowych (częstotliwość według życzenia klienta) o natężeniu dźwięku wynoszącym SPL = 109 dB(A) w odległości 30 metrów. Jak wskazuje wykres w linkowanym poniżej prospekcie producenta, natężenie dźwięku w bezpośrednim sąsiedztwie syreny przekracza 130 decybeli. Przypomnijmy że te syreny są zamontowane około 7 metrów nad ziemią. Razem z nimi wisi awaryjne zasilanie z akumulatorów, na wypadek odcięcia zasilania z sieci, oraz anteny do przekazywania modułom, że się tak wyrażę treści przekazu społecznego do podania społeczeństwu z grubej rury, oraz do bezprzewodowego sterowania całym ustrojstwem.

Krótkie przeliczenie pozwala ustalić względnie łatwo, ile modułów ECN potrzeba, by wzdłuż całej ulicy tak wyposażonej lub na placu otoczonym takimi syrenami przekroczyć próg bólu u wszystkich obecnych, i bez jednego wystrzału rozproszyć dowolnej wielkości tłum, choć kosztem trwałych uszkodzeń słuchu u znacznej części zgromadzonych. Nawet bez potrzeby ezoterycznych metod akustycznych, takich jak transmisja infradźwięków.

http://www.hoermann-gmbh.de/pdf/Downloads/01-Sirenendatenblaetter/ECN0600-en.pdf

Firma poleca syreny dowolnej w zasadzie mocy i wielkości przez kombinację odpowiedniej ilości modułów. Jak ktoś ciekawy, niech wpisze w YouTube „Sirene ECN” a pokaże się skolko ugodno demonstracji, co potrafią zestawy od 4 do 20 takich modułów.

Przy SPL = 109 dB(A), trwale uszkodzenie słuchu następuje w czasie około 2 minut, 112 decybeli około minuty, 115 decybeli około 30 sekund, 118 decybeli 15 sekund, 118 decybeli 7,5 sekundy, 121 decybeli 3,25 sekundy, i tak dalej. Przy 130 decybelach – w zasadzie natychmiast.

A zatem, co robią te nowoczesne syreny tuż nad głowami przechodniów w centrum Warszawy, i dlaczego to jest dziś najpilniejszy wydatek z budżetu? Czy policji i straży miejskiej wydano już koreczki douszne, czy leżą w sejfach w zapieczętowanych paczkach z napisem „Operacja Jerycho”?

Coś nadchodzi.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: