//
you're reading...
terroryzm, Zyjonizm666 (żydo-masoneria)

Anders Behring Breivik syjonistycznym masonem i jest to potwierdzone. Dlaczego „polskie” media milczą na ten temat?


Czytajcie, ciekawa wielowątkowa analiza naszej rzeczywistości i jej absurdów na których komuś bardzo zależy…

Ksiażka (PDF) – (STOP nwo Poznan)_ Mikołaj Rozbicki – nwo – Wszystko rozgrywa się w naszych umysłach. (POBIERZ-DOWNLOAD):
[MIRROR 1] https://grawitacja44.files.wordpress.com/2011/07/mikolaj-rozbicki-nwo-wszystko-rozgrywa-sie-w-naszych-umyslach.pdf
[MIRROR 2] http://bitshare.com/?f=4hzwfm72Widzicie do jakich bredni moga sie posunac „zakłamane media” ? Sprawca dzialal sam !!!!!! w obu zamachach i byl „fundamentalnym chrzescijaninem !!!!! ” Tak juz krzycza glowy w tv i inne media. Czy media „zakłamane” zainteresowały się o masońskim pochodzeniu zamachowca. Facet to syjonista i zostało to bez echa. Ludzie się wolą ekscytować wiadomościami z tvn-radio maryja-radio zet-RMF-łonet.. itd że to prawicowy ekstremista chrześcijański i nic więcej nie chcą słyszeć. Zbyt łatwo jest ludzi zmanipulować, dlatego nic się prędko nie zmieni na lepsze tak jakbyśmy sobie tego życzyli. 9/11-smoleńsk-olkahoma-madryt-londyn King Cros Tube- … no i OSLO-norwegia ____ …wyciągnij wnioski, kto to prowadzi=jest to ta sama grupa ludzi która steruje zakulisowymi wydarzeniami swiata marionetkowego… LUDZKI JAD >>> jak by w tv powiedzieli ze to nie chrzescijanin ale żyd dokonał tych zamachów to byście się posikali z podniety, zaraz by się zaroilo od głosów „wyszło szydlo z worka…” , „a pewna grupas ludzi od dawna krzyczą ze zydzi to zaraza…” itp. Ale w związku z tym ze powiedzieli chrzescijanin to już wielkie halo… spisek i agentura. Trochę sprawiedliwości, wśród chrześcijan tez się idioci niestety zdazaja. Celm illuminati jest obalenie religi katolickiej (Babilońskiej) __ rozumiecie wiele księży znanych współpracuje z agenturami masońskimi (Lucyferianie). Dlaczego zatem wroga nr jeden Kościoła namaszcza się na chrześcijanina, informacje o zamachowcu i potencjalnych motywach można znaleźć bez problemu w necie jak widać z tematu wiodącego. Czekam niecierpliwie na sprostowanie w światowych serwisach.Ale niestety nie doczekamy się, tak daleko jak jest posunięta jest kryminalna hipokryzja. Należy propagować bojkot nie mediów, ale sponsorów tychże mediów !!!

1. Widać wyraźnnie , że ważniejsze zamachy ostatniej dekady przesuwają się z zachodu na wschód. WTC, Madryt, Londyn, teraz Norwegia.. Za każdym razem powodują one zwiększenie totalitarnej kontroli pod pretekstem bezpieczeństwa owieczek i ku ich rozumnemu bekaniu aprobaty (no przecież jakżeby inaczej – musi byś besssspiecznieeee…).

2. Krąg potencjalnych podejrzanych na których trzeba uważać wzrasta, poprzez zasianie w mediach jednogłośnym gadaniem obrazów pokroju karnacji araba, czy teraz niebieskookiego aryjczyka. Sam się często łapię na tym, że jak do komunikacji wchodzi student z bliskiego wschodu z plecakiem jakoś podświadomie włącza się w umyśle alarm bombowy. Teraz chyba starają się z naszymi umysłami zrobić podobnie tylko krąg podejrzanych się rozrasta.

3. Ćwieczenia antyterrorystyczne w dużym mieście, ale bez rozgłosu + kombinacja dat dających pewne liczby w kolejnych dniach = zamach za parę dni. Chyba trzeba zacząć tu alerty robić, jak ktoś coś wie o takich zbiegach okoliczności.

4. Media gadaja przez jeden dzień bez ładu i składu, po czym ustalają wersję właściwą i obwiniaja jednego… Już wszystko wiadomo, śledztwa nie był, ale jest winny, wiadomo jakie ma poglądy, jak wygląda i ogólnie z gówna zrobił bomby i biega po stolicy z pilotem i wysadza.

A CO WAżNE!!! PROWADZIł BLOG WIęC UWAGA NA BLOGERóW!!!

5. … więcej kontroli, więcej ograniczeń, więcej podejrzanych. Mniej wolości… Aż do następnego razu kiedy GO TO 5.

Póki co prawdziwa informacja rozniosła sie i dobrze!
http://www.infowars.com/norway-killer-anders-behring-breivik-was-a-freemason/

http://monitorpolski.wordpress.com/2011/07/23/atak-illuminati-na-norwegie/ >>>>
Fakty podane poniżej na podstawie linków mogą zostać podważone, czekam na wyjaśnienia i jestem gotów je zamieścić. Jak na razie wnioski są jednoznaczne – masakra w Norwegii nie była dziełem „białych ekstremistów prawicowych” lecz satanistycznych agentów nienawidzących cywilizacji łacińskiej opartej na Nowym Testamencie.

Syjonistyczny mason dostał amoku? zdj. Daily Mail, infowars.com >>>

W sposób skandaliczny wczorajsze tragiczne wydarzenia w Norwegii są komentowane w kryminalnych mediach. Wystarczy włożyć niewiele wysiłku by dotrzeć w internecie do szczegółowych informacji o tym wydarzeniu. Po pierwsze, starannie omija się fakt, że Anders Behring Breivik, którego podejrzewa się o przeprowadzenie obu akcji, jest masonem. W syjo-mediach powtarza się w kółko, że ma poglądy nacjonalistyczne i skrajnie prawicowe, jakby to miało oznaczać, że każdy prawicowiec od tej pory jest potencjalnym ludobójcą. Fakty są jednak nieco inne – oto kilka danych z linkami na temat tej tragedii i człowieka, który rzekomo był jedynym sprawcą:
Data 22.07.11 – symboliczna dla Illuminati.

Możliwość ataku terrorystycznego w tym dniu została przewidziana przynajmniej przez jedną osobę. Na YouTube adam3176 21 lipca przewidział, że następnego dnia musi się coś wydarzyć (http://www.youtube.com/watch?v=eVwG3Lv8m1I).
„Jest kilka dat, których się obawiam. Jedną z nich jest jutro (22.07!), czy może się coś wydarzyć – nie wiem, ale to są daty okultystyczne, a jutro jest 7-22-2011, a 7 + 2 + 2 = 11, może zbyt wielki nacisk kładę na 11-tki, ale właśnie ważne są 9-tki i 11-tki (…) tak było w przypadku strzelaniny 8-01-2011 (strzelanina w Tucson), 8+1=9 – wtedy rzekomo postrzelono w głowę Gabrielle Gifford, a potem cudownie tydzień później już była w stanie latać samolotem. Mam dowody na to, że ta strzelanina była oszustwem, a zdjęcia zrobione w Photoshopie (…) Na mojej stronie jest cała masa podobnych dat (http://www.goroadachi.com/etemenanki/lucifers_destiny.htm)”.
Mowa tu jeszcze o innych datach, jak 1 i 3 sierpnia, ale na razie zajmijmy się wydarzeniami w Norwegii.
Ćwiczenia antyterrorystyczne w Oslo na 2 dni przed zamachem.

Jak pisze Paul Joseph Watson (http://www.infowars.com/oslo-police-conducted-bombing-exercise-days-before-terrorist-blast/)
„Jest to kolejny przykład tego, że niemalże każdemu wielkiemu zamachowi terrorystycznemu towarzyszą wcześniejsze ćwiczenia o podobnym scenariuszu. Policja w Oslo przeprowadzała ćwiczenia w pobliżu budynku Opery na 48 godzin przed tym jak nastąpił wybuch terrorystyczny w budynku rządowym w norweskiej stolicy. (…) Policja antyterrorystyczna detonowała ładunki w centrum treningowym, dwieście metrów od Opery, zapominając poinformować o tym społeczeństwo”.
W artykule są zamieszczone nagrania wideo z tego wydarzenia – czy ktoś z was widział je w naszej telewizji?
„…efektem tych ćwiczeń będzie to, że władze będą mogły ukryć jakikolwiek dowód na udział w zamachu, co się właśnie działo po zamachach 7-7 (Londyn) i 9-11 (WTC)”.
W obu przypadkach tych wielkich zamachów były prowadzone ćwiczenia antyterrorystyczne o dokładnie takim samym profilu jak zamachy.
Zamachowiec Anders Behring Breivik jest masonem i ultra-syjonistą

Na stronie http://www.nationell.nu znajdują się szokujące informacje na temat zamachowca (http://www.nationell.nu/2011/07/23/extra-sionistisk-frimurare-gripen-for-terrordadet-i-oslo/). Opieram się na >tłumaczeniu na angielski w google:
– jest on aktywnym syjonistą i blogerem o nastawieniu antymuzułmańskim
– prowadzi ekstremistyczny blog syjonistyczny Fjordman gdzie pisze m.in., że „Europa zginęła w Auschwitz”. Pisze też w nacjonalistycznym Realisten.se, jego publikacje mają charakter antymuzułmański, wzoruje się na Żydach – Winstonie Churchillu, Franzu Kafce oraz niemieckim partyzancie antynazistowskim działającym na terenie Norwegii, Max Manusie.
– jest masonem, członkiem loży „Søilene”.
– W dniu stworzenia swojej strony na Facebooku, 17 lipca napisał na Twitterze „jeden człowiek z wiarą jest równoważny 100,000 tych, którzy mają tylko interesy”.
Norwegia poparła niezależne państwo palestyńskie

Na pods. http://www.jpost.com/DiplomacyAndPolitics/Article.aspx?id=229906
Norwegia, gdzie w 1993 roku doszło do rozmów izraelsko-palestyńskich, oficjalnie oświadczyła, że „całkowicie zgodne z prawem” jest przez Palestyńczyków staranie się o uznanie ich suwerennego państwa w ONZ. Na konferencji prasowej, która odbyła się 18 lipca, norweski Minister Spraw Zagranicznych Jonas Gahr Stoere w obecności palestyńskiego prezydenta Mahmoud Abbasa oświadczył, że w najbliższych tygodniach rozważony zostanie dokładnie proponowany przez Palestyńczyków tekst. Norwescy dyplomaci uważają, że rezolucja może ominąć kontrolowaną przez USA Radę Bezpieczeństwa i znaleźć się na Zgromadzeniu Głównym. Tego typu decyzje rządu norweskiego na pewno nie były na rękę pro-syjonistycznemu zamachowcowi. Ale to nie wszystko…
Norwescy socjaliści mogą chcieć zbombardować Izrael

Na pods: http://europenews.dk/en/node/41655. O tym na pewno nie dowiemy się z mediów kryminalnych. Radykalne posunięcia Norwegów nie ograniczają się do krytyki Izraela. Lewicowa Sosialistisk Venstreparti pod przewodnictwem Kristin Halvorsen, planowała głosowanie za akcją militarną przeciwko Izraelowi, w przypadku gdy ten zaatakuje Hamas w Gazie. Głosowanie miałoby nastąpić podczas corocznej konwencji. Socjaliści są zbulwersowani bombardowaniami Libii, aby to wyrównać proponują bombardowanie Izraela. Partia była za bombardowaniem Serbii przez NATO w 1999 roku, co spowodowało to, że Norwegia stała się obiektem dochodzenia w sprawie zbrodni przeciwko ludzkości.
Kristin Halvorsen, obecna Minister Edukacji, podczas gdy była Ministrem Finansów Norwegii, demonstrowała przeciwko Izraelowi wołając „zabić Żydów”.
Obecnie w Norwegii rozpatrywane są też inne rodzaje restrykcji wobec Izraela – naciski dyplomatyczne, ograniczenie w sprzedaży broni, itd.
Wczorajszy zamachowiec, zapewne w reakcji na radykalną, antysyjonistyczną postawę norweskich polityków, pisał na swoim >blogu:
„Czy nie byłoby dobrze, teraz gdy wycofano izraelskie wojska pokojowe z Gazy, skierować je do Norwegii? Benjamin Netanyahu mógłby wysłać wysłanników by stworzyć granicę i przeznaczyć południową Szwecję dla Muzułmanów” (!)
To tylko mały przykład jego radykalnych, syjonistycznych poglądów, o których się nie dowiemy z kontrolowanej przez syjonistów prasy.

Na wyspie Utoya odbyła się pro-palestyńska, anty-izraelska manifestacja >>>

W czwartek, który był drugim dniem zlotu na wyspie Utoya, gdzie doszło do masakry młodych Norwegów, wyspę odwiedził Minister Spraw Zagranicznych Norwegii, Jonas Gahr Store. Został przywitany przez grupę demonstrantów z hasłami nawołującymi do bojkotu Izraela, do zakończenia okupacji Palestyny i zburzenia niesławnego muru rasizmu dzielącego Izrael na część palestyńską i żydowską. Store’a przywitał lider Ligi Młodych Robotników (AUF) Eskil Pedersen. Spotkanie relacjonowała telewizja publiczna Norwegian Broadcasting Corporation. Reporter Sidsel Wold, Kirsten Belck-Olsen z Norwegian People’s Aid, dyskutowali z ministrem sprawę impasu w rozmowach pomiędzy Izraele, a Palestyńczykami. Zażądano od rządu norweskiego uznania państwa palestyńskiego. Do masakry doszło nazajutrz…

Kampania przeciwko „białym terrorystom” rozpoczęta >>>

Po co podkreślenia, że zamachowiec był „blondynem”?

Wszędzie w kryminalnych mediach podkreśla się, że zamachowiec był blondynem, Chrześcijaninem i nacjonalistą. O dziwo, dzień wcześniej w USA Departament of Homeland Security opublikował nowe >nagranie wideo na temat zagrożenia terroryzmem ze strony białych, niebieskookich zamachowców, wywodzących się z klasy średniej. Propaganda nie ustępująca nazistowskiej i sowieckiej ukazuje dotąd nie mających nic wspólnego z terroryzmem białych ludzi jako główne zagrożenie bezpieczeństwa USA. W nagraniu społeczeństwo amerykańskie ukazane jest jako wielokulturowe – złożone głównie z przedstawicieli innych ras niż biała, choć ci ostatni nadal stanowią większość. Dobry Murzyn, policjant, jest na tropie złoczyńcy – niebieskookiego białego mężczyzny lub też niebieskookiej białej kobiety, którzy notorycznie łamią prawo, robią zdjęcia obiektów kamerą i przygotowują zamachy. Wszystko to w nawiązaniu do terroryzmu islamskiego! Słowo „jihad” i białe twarze z niebieskimi oczami mają uwarunkować ludzi na zło dominujące u białych ludzi.
Alex Jones ostrzegał już dawno, że działania rządu amerykańskiego, który wcale nie działa w interesie narodu, pójdą właśnie w tym kierunku – zlikwidowania głównego zagrożenia dla satanistów – klasy średniej, zdominowanej przez białych wykształconych ludzi. Wizerunki białego zamachowca z Oklahomy, Timothy McVeigha (który jak wiadomo działał na zlecenie różnych agencji), są już wyeksploatowane, zatem akcja w Norwegii może się stać świetną okazją do wprowadzenia nagonki na nacjonalistów i działaczy prawicowych. Jak niepopularna jest propaganda DHS, pokazują np. oceny nagrania na YouTube.


INNE INFO:

Fukushima nadal truje. 17 lipca był mały wybuch w reaktorze nr 1. Teraz wydobywa się dym z reaktora nr4. Można zobaczyć nagrania TEPCO http://tashiwater.wordpress.com/ __ Zakłamane Media nadal milcząProzac, Paxil, Zoloft – ostrzeżenie / NIEBEZPIECZĘŃSTWO

Badacze z kanadyjskiego Oddziału Prewencji Onkologicznej w Toronto
donoszą o złośliwym rozroście tkanek gryzoni, którym podawano
przeciwdepresyjne leki w dawkach klinicznie istotnych. Leki te oddziałują
na regulujące wzrost receptory wewnątrz komórek związane
z rejonami antyestrogenowego wiązania. Kiedy podano je szczurom,
które miały wszczepione znane czynniki rakotwórcze, u zwierząt tych
w bardzo krótkim czasie wystąpiły guzy piersi. W porównaniu z grupą
kontrolną częstotliwość wystąpienia guzów u szczurów, którym podano
leki przeciwdepresyjne, zwiększyła się ponad dwukrotnie.18
Zespół kanadyjskich badaczy ustalił również, że u kobiet
przyjmujących Paxil wystąpił siedmiokrotny wzrost ryzyka zapadnięcia
na raka piersi.19 Dalsze badania wykazały, że Prozac nie tylko promuje rozrost guzów,
ale powoduje również proliferację (rozrost) złośliwych komórek,
blokując wewnętrzną zdolność organizmu do eliminowania komórek guza.
Wzrasta ilość danych świadczących, że te leki mogą powodować raka
piersi oraz inne formy tej choroby, takie jak na przykład rak
mózgu.Allan Steingart, profesor nadzwyczajny psychiatrii na Uniwersytecie
Toronckim, wystosował kolejne ostrzeżenie:
SSRI-y (Selective Serotonin Reuptake Inhibitor – selektywny
inhibitor wychwytywania serotoniny) zakłócają układ
endokrynologiczny w ten sposób, że mogą zmieniać poziomy estrogenu.
Efekty uboczne to zmiana gęstości tkanek piersi, laktacja u kobiet,
które nie są w ciąży, oraz niedowład płciowy.21
Są również złowieszcze długoterminowe efekty uboczne związane z tymi
lekami. Według drą Josepha Glenmullena, psychiatry, który pracuje na
rzecz Usług Medycznych Uniwersytetu Harvarda i jest autorem Prozac
Bac-klash (Sprzeciw wobec Prozaca), chodzi tu o neurologiczne
zaburzenia oszpecające twarz i tiki całego ciała wskazujące na
uszkodzenia mózgu, niedowład seksualny u około 60 procent
użytkowników, przypominające wstrząs mózgu destrukcyjne sensacje,
zawroty głowy, nudności i lęki. SSRI-y – Prozac, Zoloft i Paxil – posiadają jeszcze jedną cechę:
mogą przeistoczyć normalnych ludzi w rozszalałych samobójczych
morderców. Trzy lata przez uzyskaniem przez Prozac w końcu roku 1987
aprobaty FDA niemiecki odpowiednik tego urzędu miał tak duże
zastrzeżenia wobec Prozaca, że odmówił jego zatwierdzenia. Podjęto
taką decyzję dlatego, że badania prowadzone przez firmę Eli Lilly
wykazały, iż u pacjentów, którzy nie wykazywali w normalnych
warunkach skłonności samobójczych, a następnie przyjmowali ten lek,
stwierdzono pięciokrotny wzrost prób samobójczych w stosunku do osób
stosujących stare leki przeciwdepresyjne i trzykrotny wzrost w
stosunku do osób przyjmujących placebo. Własne dane firmy Eli Lilly
dowodzą, że u jednego na stu pacjentów bez wcześniejszych skłonności
samobójczych, którzy przyjmowali lek w czasie wczesnych prób
klinicznych, rozwinęła się ostra forma lęku i podniecenia zwana
akatyzją (niepokój mięśniowy pobudzający do ruchu występujący w
chorobie Parkinsona – przyp. tłum.), która popychała go do
popełnienia samobójstwa lub który popełnił je w czasie trwania
badań. Wykorzystując dane zebrane przez firmę Eli Lilly i niezależnych
badaczy, dr David Heały, dyrektor Wydziału Psychologii na
Uniwersytecie Walijskim i ekspert w dziedzinie mózgowego układu
serotoniny, szacuje, że „od momentu wprowadzenia Prozaca
prawdopodobnie 50000 ludzi popełniło z jego powodu samobójstwo, nie
mówiąc już o tych, którzy by to zrobili, gdyby pozostawiono ich bez
odpowiedniego leczenia”. Dr Peter Breggin, szanowany psychiatra i autor Toxic Psychiatry:
Talking Back to Prozac (Toksyczna psychiatria – odniesienie do
Prozaca), oświadczył: „Nie mam wątpliwości, że Prozac może powodować
lub przyczyniać się do wykształcenia zachowań brutalnych lub
samobójczych. Obserwowałem wiele takich przypadków. W niedawno
prowadzonych próbach 6 procent dzieci przyjmujących Prozac zapadło
na psychozy, przy czym maniakalna psychoza może prowadzić do
przemocy”.Co więcej, 3 stycznia 2003 roku FDA zaaprobował stosowanie Prozaca
do łagodzenia depresji u dzieci w wieku od 7 do 17 lat, a także
zezwolił na jego stosowanie u dzieci z zaburzeniami w postaci
natręctw myślowych i czynności przymusowych (rytuałów).
Psychiatrzy w Stanach Zjednoczonych i Australii już przepisują
najlepiej znany środek przeciwdepresyjny (i jemu podobne) swoim
najmłodszym pacjentom. Włączenie do opisu działania Prozaca
zatwierdzonych przez FDA informacji odnoszących się do dzieci
oznacza, że teraz nie tylko specjaliści od depresji, ale i inni
lekarze mogą przepisywać ten środek. W Stanach Zjednoczonych na
depresję cierpi do 2,5 procenta dzieci i 8 procent nastolatków.26
Jakich katastrof można się spodziewać przy kontynuacji tych trendów?
Czy czekają nas nagłówki gazet donoszące o dzieciach, które w
morderczym szale pozbawiły życia siebie i innych? Już wiadomo, że
większość szkolnych zabójców miała przepisywane środki z rodziny
SSRI. Rosnąca liczba przypadków występowania depresji i lęków wśród
dziewcząt oznacza, że będzie przepisywanych więcej recept z SSRI.
Nastoletnie dziewczęta znalazły się w sytuacji bez wyjścia, ponieważ
depresja jest skutkiem ubocznym braku hormonalnej równowagi, a także
przyjmowania pigułek. Jak wiele dziewcząt i młodych kobiet ze zdiag-
nozowanym PMDD i leczonych Prozaciem, Sarafemem lub jednym z wielu
innych leków z rodziny SSRI usłyszy pewnego dnia, że ma raka piersi?

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

One thought on “Anders Behring Breivik syjonistycznym masonem i jest to potwierdzone. Dlaczego „polskie” media milczą na ten temat?

  1. Masoneria podobnie jak Syjonizm czy Komunizm jest skrajnie radykalnym wiedzeniem świata. Pełne pogardy w treściach poglądy dzielą świat na Panów i niewolników doprowadzają do kontrolowanych ludobójstw w imię wyższych celów.

    Posted by Anonim | Lipiec 24, 2011, 12:59 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: