//
you're reading...
terroryzm

Andrzej Lepper-„Ja jeszcze nie skończyłem” …. ! – Kto zabił Andrzeja Leppera?Lepper jako jeden z niewielu miał odwagę wytknąć tzw. „ekspertom z góry” ich celowe, antypolskie posunięcia ( np. likwidację byłych PGR-ów i małych działek pod uprawę warzyw dla ich pracowników ). To budziło gniew Balcerowicza i jemu podobnych transformatorów rządu Nowego Porządku Świata!Dla wielu osób którzy nie są zwolennikami „teori spiskowych” incydent A.Lepera jest nieco zaskakująca. Kto jest następny na liście „do (ZABÓJSTWA)samobójstwa” ?Weźmy pod uwage że przez 4 lata prokuratura  pod kontrolą PO próbowała skłonić pana A. Leppera do obciążenia Kaczyńskiego! Czy dziś dopięli swego! … ?


Został zamordowany przez „xxx”. Niewygodni gracze  dla satanistów są usuwani … jak Kaczyński. Kto teraz powie: „Balcerowicz musi odejść? Za dużo wiedział o latach 2005-2007. Czy pan Andrzej wspólnie z profesorem B. Geremkiem budował zręby młodej polskiej demokracji która na dzień dzisiejszy nie instnieje tak jako tako. (faszy-demokracja). SZCZERZE? TYLE ŚMIERCI (zabójstw) CO ZA RZĄDÓW PLATFORMY OSZUSTÓW to nie było w Polsce od 50 lat. Takie są fakty! Samobójstwo!??? Przecież on kochał życie !!!! , ale TV kłamie bo jest w rękach rządu Nowego Porządku Świata (nwo).Ktoś napisał : ” Ktoś za tym stoi, tuż przed wyborami? Nie wierzę … ” Pan Lepper wszyscy wiemy, ale obnażyl wiecej afer niz jaki kolwiek inny polityk. I jeszcze raz to wspomne ” Wiedza Andrzeja z lat 2005-2007 zaczęła być niewygodna! „Co wy na to ? ” LEPPER UJAWNIŁ AFERE Z TORTURAMI W POLSCE TALIBÓW I LĄDOWANIEM AMERYKANSKICH SAMOLOTÓW Z TERRORYSTAMI W POLSCE ” Czy Lepper wiedział coś o hakach zbieranych przez Kaczyńskiego?  Czy Lepper był dla kogoś niewygodny ? W poslce istnieje terrorystyczna siatka związana z PO via Organizacja Narodów Zjednoczonych, rozumiecie cała kolaboracja na czele z B.Obamą- … nie wnikam w to , a jest to oczywiste i ten cały gadzi reptaliański rząd …

C.D.N. ____ ( na czasie info sie tu pojawi… w toku dalszych niezależnych analiz)

Pozwoliłem sobie skopiować bloga (częściowo) który może być na czasie zlikwidowany ( http://alepper.blog.onet.pl/ ) . Informacje umieszcone przez A.Lepera ukazują nam pewiem tok myslenia i jacy ludzie stoją za jego zabujstwem … >>>

Blog Andrzeja Lepera.zip.pdf

(USUNĄĆ ROZSZEĄŻENIE PLIKU „pdf” – zostawić „zip” i rozpakować …. )

Kszysztow Jackowski o…

„W sprawie śmierci polityka prawdopodobnie w poniedziałek zostanie wszczęte śledztwo i będzie zlecona sekcja zwłok – powiedział Dariusz Ślepokura z warszawskiej prokuratury okręgowej”. -Czyżby w soboty i niedziele policja i prokuratura nie pracowała? -Może potrzebny jest czas, aby dobrze zatrzeć ślady? Lekarz nie stwierdził dokładnej godziny zgonu,niedouczony czy tchurzliwy? http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-lepper-nie-zyje/andrzej-lepper-nie-zyje-popelnil-samobojstwo,1,4814363,wiadomosc.html

Linki:
http://mocniejszy.wordpress.com/2011/08/05/tajemnicza-smierc-andrzeja-leppera/

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

9 thoughts on “Andrzej Lepper-„Ja jeszcze nie skończyłem” …. ! – Kto zabił Andrzeja Leppera?

 1. zabÓjstwo jak już !!!!!!!!!

  Posted by słicz | Sierpień 5, 2011, 8:39 pm
 2. Skazani na egzekucje cz.1 Tajemnicze zgony.mp4

  Posted by Anonim | Sierpień 6, 2011, 12:37 pm
 3. W ciągu ostatniego roku uwidoczniło się wiele spraw:
  Umierają ludzie z jednej strefy politycznej (liderzy, osoby znane, na ogół przeciwni NWO). Śmierć omija ludzi z koalicji rządzącej.
  Władza zatwierdza nowe prawa tworzące państwo policyjne i totalitarne – krok po kroczku (strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży bez ostrzeżenia, nowe uprawnienia dla tzw. „stróżów prawa”, legalizacja nowych broni do rozpędzania tłumów, instalacja w całym kraju nowych syren alarmowych, które mogą być wykorzystywane do rozpędzania tłumu bo potrafią niszczyć bębenki słuchowe).
  Aresztowania i naloty policji na osoby krytykujące władze (jak np. na twórcę satyrycznej strony Anty-Komor, na Bogdana Goczyńskiego).
  Działania wymierzone w środowiska, które mogą skonsolidować się i mają moc aktywnego sprzeciwienia się władzy (np. kibice, nacjonaliści).
  Ogromne przyspieszenie zadłużenia Polski.
  Zatwierdzanie ustaw zgodnych z oczekiwaniami międzynarodowych korporacji od GMO (ustawa nasienna), farmaceutyków (Codex Alimentarius, delegalizacja ziół), gazu łupkowego (chcą stworzyć specustawę, która ułatwi eksploatację złóż gazu i rozwiąże problem z prawem ekologicznym i górniczym).
  Prywatyzacja resztek majątku narodowego, który przynosi budżetowi państwa dochody (firm niedochodowych nie sprzedajemy, tylko dochodowe). Itd., itp.

  Kto ma oczy ten widzi co się wyprawia. To nie wygląda na zbieg okoliczności, lecz świadome działanie, krok po kroku, według planu. A TVN-owcy, Polsatowcy i TVP-owcy smacznie śpią w hipnotycznym transie telenowel, tok showów i propagandy sukcesu Donalda Tuska.

  Posted by Anonim | Sierpień 6, 2011, 12:48 pm
 4. 1 Daniel Podrzycki, „zginal w wypadku samochodowym” przed wyborami w 2005 r. 2 Marek Karp, zginął w wyniku obrażeń spow. „wypadkiem samochodowym”, drogę zajechało mu auto o białoruskich numerach 3 Marian Goliński, zginął w „wypadku drogowym”, zjechał na drugi tor wprost na tira o rosyjskich rejestracjach 4 Grzegorz Michniewicz, doradca premiera i Arabskiego, „powiesił się” na kablu od odkurzacza (!!

  Posted by Anonim | Sierpień 6, 2011, 1:28 pm
 5. Podpalanie Europy

  Zdjęcia jakie oglądamy z Londynu, nie pokazują skutków nalotów Luftwaffe. Płonące kamienice, obrabowane sklepy, spalone samochody, zniszczone ulice i przedsiębiorstwa (w jednej z dzielnic spłonęła fabryka mebli, będąca własnością rodziny od pięciu pokoleń). Ciotowaty rząd angielski (gdzie czasy Margaret Thatcher!) bojący się własnego cienia deliberuje jak rozwiązać „konflikt”, a policja przeprasza rodzinę zastrzelonego bandyty… To właśnie próba aresztowania czarnoskórego dealera narkotyków, podczas której doszło do wymiany ognia, skutkiem czego poniósł śmierć, stała się pretekstem dla współczesnych hunów, barbarzyńców zamieszkujących wielkie europejskie stolice, aby wyjść na ulice i niszczyć, plądrować, grabić, palić. To dopiero wstęp. http://katonisliwka.wordpress.com/

  Posted by Katon Najmłodszy | Sierpień 9, 2011, 4:06 pm
  • Wkrotce Francja podzieli los USA. Jak do tej pory cisza na ten temat . Francja dzieli i rzadzi do spolki z Niemcami i USA [ np. wojna w Libii, bailouty ] , ale jej los juz jest przypieczetowany. Jest w gorszej kondycji niz Hiszpania. Ludzie wszystko sie wali na naszych oczach. Szacunek dla młodzieży angielskiej która umie czynem przeciwstawić się rządącej eurobandzie, bezrobociu i drożyźnie w odróżnieniu …

   Posted by g44 | Sierpień 10, 2011, 7:46 am
 6. We have decided to open our POWERFUL and PRIVATE web traffic system to the public for a limited time! You can sign up for our UP SCALE network with a free trial as we get started with the public’s orders. Imagine how your bank account will look when your website gets the traffic it deserves. Visit us today: http://voxseo.com/traffic/

  Posted by Margorie | Kwiecień 10, 2013, 4:14 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: