//
you're reading...
Uncategorized

„Rewolucja w UK-…mała rewolucja” społeczeństwo zawiodło się na państwie


Czy to początek rewolucji w UK? Raczej nie, ale dawno nie było tu takiej „imprezy” i myślę, że będzie ich więcej w najbliższym czasie. „Zamieszki” przyćmiły oficjalny i grzeczny marsz zorganizowany przez zwiazki zawodowe przeciwko cięciom w budżecie, w którym uczestniczyło ok 500tys osób. Sporo uczestników było świadomych, że przyczyną obecnej recesji są bankierzy i stojący po ich stronie politycy. Ale związki zawodowe są częścią tego systemu i nie są im na rękę radykalne zmiany.

Alternatywne marsze grup anarchistycznych(bo było ich kilka, każdy z różnym celem) razem skupiły parę tysiecy osób. Chodzą słuchy, że wśród demonstrantów byli policyjni prowokatorzy podburzajacy do niszczenia budynków. Prawdopodobne wobec faktu infiltracji środowiska anarchistów przez policję, o czym niedawno rozpisywała się brytyjska prasa. Protesty te były bardziej radykalne w swojej wymowie, dlatego do konfrontacji z policją broniącą banków musiało dojść. Najbardziej wymownym była okupacja luksusowego domu towarowego Fortnum&Mason, w którego produkty zaopatruje się sama The Queen. Mimo kordonu policji wdarło się tam około setki osób z zamiarem okupacji budynku. Na dachu wywiesili transparenty np. „Kapitalizm się nie sprawdza” , a na ścianach zrobili napisy typu: „Opodatkować bogatych”, czy „Przekręt torystów”. Nadmienić trzeba, że nikt z personelu sklepu nie ucierpiał, a straty w środku były naprawdę minimalne, bo nie o to tu chodziło.
Niestety aresztowano do tej pory 201 osób, głównie okupujących Fortnum&Mason(wymowna nazwa swoją drogą) przy Piccadilly Circus oraz tych z Trafalgar Square. A to dopiero początek aresztowań.

Na wstępie zapoznajmy się z tymi newsami gdzie polskie komercyjne (propagandowe) media milczą:

http://poland.indymedia.org/pl/2011/07/54155.shtml

http://cia.media.pl/londyn_wielka_demonstracja_przeciwko_cieciom_socjalnym

Fotografie kozłow ofiarnych :

http://catchalooter.tumblr.com/

http://www.flickr.com/photos/metropolitanpolice/


Prowokatorzy (przebierańcy) wmieszani w tłum. Jakoś o tym nie wspominają propagandowe media ..

UWAGA ! Polskie media was okłamują i nie pokazują wam wszystkiego …,a to co słyszycie w TVP, POLSAT, CYFRA+,TVN24,TVP…. to tylko przefiltrowana papka informacyjna (pranie mózgu)

„A gdzie wiadomosci o strajkach w Czechach..ponad 100 tysiecy strajkujacych i zero wiadomości.Strach ma wielkie oczy.. !! ?? „Jak się okazuje w zamieszkach biorą udział nie tylko imigranci, ale także młodzież „z dobrych brytyjskich domów” chodząca do prywatnych szkół. Nie mogło zabraknąć także Polaków.Zamieszki ostatniej nocy załały właściwie cały Londyn. Pomimo braku takich informacji w głównych mediach, można znaleźć na youtube filmy z dzielnic Londynu wcale nie wymienianych w wiadomościach.


Londyn zawsze wyznaczał „trendy(i)” w Europie!

Słowo rewolucja to lokalne zjawisko mamy tu do czynienia z globalną transfromacja gdzie zjawisko polaryzacji manifestuje w sposób jawny. Zalewa nas trzecia fala. Czy to źle? Przeciwnie – w trzeciej fali leży nadzieja na lepsze jutro. Dzięki trzeciej fali przemian cywilizacyjnych ludzkość wznieść może się na nowy, wyższy poziom funkcjonowania. Pod jej wpływem wykształcić może się zupełnie nowa cywilizacja, w ramach której wiele współczesnych problemów – politycznych, gospodarczych i społecznych, znajdzie rozwiązanie, a niektóre z nich w ogóle znikną. Stanie się tak dlatego, iż w ramach nowej rzeczywistości zmieni się sposób funkcjonowania społeczeństw, a co się z tym łączy – myślenie, odczuwanie i działanie jednostek. W nowej perspektywie wiele obecnych, często problematycznych zjawisk, zniknie z pola widzenia. Nadchodząca rzeczywistość wcale więc nie musi być gorsza od naszej teraźniejszości – przeciwnie, może być o wiele lepsza, pesymizm jest więc nieuzasadniony. Tak uważa Alvin Toffler, myśliciel od lat zajmujący się badaniem systemów społecznych, starający się zrozumieć naturę zjawisk społecznych, dostrzec logikę ukrytą pod zmianami zachodzącymi w społeczeństwach i prognozować przyszłość. A wszystko to w celu przygotowania ludzi już teraz do nadchodzącej przyszłości – Toffler nawołuje wszystkich do podejmowania już teraz aktywnych działań na rzecz współkształtowania „świata jutra”. Wiele z jego przewidywań, które zaprezentował w książkach „Trzecia Fala” czy też „Budowa nowej cywilizacji”, sprawdziło się, co wskazywałoby na przynajmniej częściową zgodność jego teorii z rzeczywistością. Może jest zbytnim optymistą (na tle wydarzeń ostatnich miesięcy trudno dostrzegać naszą rzeczywistość jako przesadnie kolorową), a nawet chwilami fantastą, ale w jego koncepcji wiele jest ciekawych spostrzeżeń dotyczących naszego otoczenia i wiele wiary w przyszłość. A bez wiary w przyszłość trudno podejmować sensowne działania w teraźniejszości, nawet gdy dziś świat budzi w nas wiele obaw.

Propagandowe media piszą http://elondyn.co.uk/newsy,wpis,13038 >>>” Wykorzystanie wojska to ostateczność.Skierowanie wojska na ulice w celu opanowania rozruchów w Londynie i innych miastach stworzyłoby polityczne i praktyczne trudności – ocenili eksperci ankietowani przez portal internetowy dziennika „Guardian”. Są oni jednomyślnie przeciwni takiemu rozwiązaniu.” lub w inny sposób : ” Dokładnie! Wczoraj Kraśko w TVP1 grzmiał, że policja w Anglii nie ma prawa używać żadnej przemocy w stos. do protestujących! No k…, przecież dopiero co strzelali do protestujących studentów i tłukli jak nas 30 lat temu! ”


Ludzie vs NWO .. (piramida się sypie) _ czy NWO zostanie utworzone na brudnych fundamentach jakie widziemy w TV propagandowej ?


http://monitorpolski.wordpress.com/2011/08/10/co-naprawde-sie-dzieje-w-anglii/ pisze >>>
Darcus Howe ujawnia prawdę o szykanach policyjnych.Prowokacja odbyła się w Londynie, ujawnił to w programie BBC czarnoskóry Hindus Darcus Howe (http://www.youtube.com/watch?v=mzDQCT0AJcw).
Darcus Howe: – „Coś bardzo poważnego dzieje się w tym kraju. Nasi liderzy polityczni, policja nie mają o tym pojęcia. Wystarczy posłuchać co mówią młodzi, zarówno biali jak i czarnoskórzy, co się z nimi robi w tym kraju.„
Dziennikarka: „Przerwę panu, czy pan nie potępia tego co się dzieje?„
Darcus Howe: – „Oczywiście, że nie. Interesuje mnie jedno – do domu młodego człowieka, który ma rodziców, braci, siostry podjechała policja i odstrzeliła mu głowę!„
Dziennikarka: – „Panie Howe, musimy poczekać na oficjalne wyniki śledztwa, nie wiemy co się stało. Mówił pan o młodych ludziach, swoim wnuku…” – dziennikarka chciała zmienić temat, Howe jednak kontynuuje:
Darcus Howe: – „Nękają młodych czarnoskórych bez powodu.Mój wnuk jest aniołem, zatrzymano go bez powodu i przeszukano (…) nie potrafi nawet powiedzieć ile razy został przez policję przeszukany bez powodu„.
Dziennikarka: – „Panie Howe, ale to nie jest powód by robić zamieszki jakie obserwujemy w ciągu ostatnich kilku dni„. Wyraźnie ta dziennikurwa miała zadanie do wykonania.
Darcus Howe: – „A gdzie pani była w 1991 w Britston? … ja tego nie nazywam zamieszkami, ja to nazywam powstaniem! To samo się dzieje w Syrii, Liverpool to jest historyczny moment„.
Dziennikarka: – „Panie Howe, czy pan bierze udział w zamieszkach?”
Darcus Howe: -”Nigdy nie brałem udziału w ani jednej. Owszem, brałem udział w demonstracjach, które się skończyły konfliktem. Powinna pani mieć szacunek do starego czarnoskórego Zachodniego Hindusa i nie oskarżać mnie o to, że jestem chuliganem (…) mówisz jak idiotka”.
Dziennikarka: -”Dziękujemy panu…„

W artykule „Police calm London, but riots flare across UK” („Policja uspokaja Londyn, ale zamieszki powstają w całej Wielkiej Brytanii”) dokonuje się manipulacji medialnej mającej na celu przekonanie czytelnika o konieczności bardziej radykalnych akcji. W pierwszej części wprowadza się atmosferę totalnego zagrożenia ze strony zadymiarzy. Receptą na to ma być akcja społeczna.
„Już 1000 członków ugrupowań prawicowych wyszło na ulicę by walczyć z zadymiarzami” grzmi Stephen Lennon, lider rzekomo skrajnie prawicowej Angielskiej Ligi Obrony (English Defense Leader).
Tu słusznie przypomniano o wpływie jaką miała ta organizacja na norweskiego zamachowca – syjonisty Breivika. Z innych źródeł okazuje się, że EDL jest tak samo „angielska” jak Breivik „norweski”. Ma bowiem bliskie powiązania z syjonistyczną organizacją szpiegowską ADL (Anti-Defamation League)!
Wzorem swych braci w Izraelu ma też przygotowanie terrorystyczne – Lennon bowiem dodaje, że nie gwarantuje iż odbędzie się bez przemocy. Od wprowadzania porządku nie są organizacje „społeczne” ale policja i służby porządkowe. Ale widać, że chodzi t o coś innego:

Wywołanie wojny domowej

Komentujący na godlikeproductions uważają, że EDL, podobnie jak Breivik, ma za zadanie sprowokowanie Muzułmanów. Jeśli do tego dojdzie to wojna domowa murowana.
Lennona oczywiście popierają „autorytety” (NWO zawsze ma pod ręką autorytety, które w razie potrzeby są do usług), jak Andrew Silke – szef kryminologii uniwersytetu we Wschodnim Londynie. Silke w imieniu opinii społecznej mówi: „ludzie domagają się twardego działania”. Ciekawe jacy „ludzie”?
Należy tu dodać, że na godlikeproductions niektóre komentarze są wielce alarmujące jeśli chodzi o polskich imigrantów – traktuje się ich podobnie jak do czarnoskórych czy Hindusów:
„Jestem za, o ile tylko spali się polskie biznesy” – prowokuje któryś z „dyskutujących” – to oczywiście są agenci, których zadaniem jest dodatkowe prowokowanie konfliktów.

Przez lata ściągano do tego kraju ludzi z różnych stron świata, by teraz wykorzystać ich jako pretekst do wprowadzenia zamordyzmu, który niewątpliwie nastąpi. W różnych krajach będą różne powody – bądź to zamieszki, bądź „terroryzm”. W Polsce może być to „antysemityzm” lub „homofobia”. Są to sprawdzone metody, jakimi posłużył się Hitler czy Stalin.
Musimy więc zdać sobie sprawę z czym mamy do czynienia, że NWO jest doskonale przygotowaną i przetestowaną formą totalitaryzmu – wprowadzaną z premedytacją na całym świecie. To szaleństwo można powstrzymać tylko przez skoordynowaną akcją oporu. Nie można czekać, bowiem gdy sytuacja wymknie się spod kontroli jak w Anglii, to będzie już za późno.

Zamieszki w Londynie są prowokowane przez służby specjalne!!!!!
Na koniec komentarz od czytelniczki z Anglii, który pojawił się pod poprzednim wpisem. Potwierdza on obawy, że konflikt w Anglii jest prowokacją:
daiwa 10 Sierpień 2011 o 7:26 am
Zamieszki w Londynie są prowokowane przez służby specjalne!!!!!
Prawdopodobnie w celu wprowadzenia większego zamordyzmu, a nawet stanu wyjątkowego
Dziennikarz nagrał grupę zamaskowanych wyrostków, która była wożona po wielu miejscach w Londynie. Następnie zadzwonił na Policję, że jeździ za busem, z którego wybiegają zamaskowani bandyci i podpalają domy, a Policja nie zareagowała na wezwanie!!!!!!
Podbiegł do jednego z bandytów i się zapytał czy to mądre żeby podpalać dzielnice w której mieszkacie? Usłyszał tylko fuck off fuck itd
Oczywiste jest, że przecież nikt nie podpala swoich mieszkań. Grupy pochodzą z innych dzielnic, a może nawet są przywożone z więzień i zakładów poprawczych. Oczywiście do tego typu prowodyrów przyłącza się zwykła, bezrobotna wkurzona młodzież
Wkrótce usłyszycie o tym więcej. Sądzę, że to samo będzie we Francji, Włoszech i innych państwach.
Będą wzniecać zamieszki na tle etnicznym. Zapanuje totalny chaos!


W związku z trwającymi zamieszkami, Ambasada RP w Londynie zwraca się do obywateli polskich przebywających na terenie Londynu i innych miast Wielkiej Brytanii o zachowanie szczególnej ostrożności i nie przyłączanie się do grup wandali kradnących, niszczących mienie i występujących przeciwko Policji. Zgodnie z apelem Metropolitan Police, prosimy rodziców o zwrócenie szczególnej uwagi na miejsce przebywania swoich dzieci.Jednocześnie informujemy, że osoby, które w wyniku zamieszek ucierpiały i wymagają pomocy, mogą kontaktować się z Wydziałem Konsularnym Ambasady RP w Londynie pod numerem 020 7291 3914 /w godzinach otwarcia urzędu/ lub 079 3959 4278 /po godzinach pracy/. Konsulat poinformował, że dotychczas nie było zgłoszeń od poszkodowanych obywateli polskich, natomiast jeden Polak został aresztowany (podczas zamieszek na Ealingu) za grabież mienia.


http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/124-zamieszki-w-londynie.html  __  PISZE >>> Problem reakcja rozwiązanie=Mamy więc sztucznie wywołane zamieszki przez wywiad , opłaceni liderzy gangów murzyńskich pociągnęli za sobą kolejnych nierobów z getta a policja spokojnie
czekała na rozwój wydarzeń bo dostali pewnie polecenie by nic nie robić.
Wszystko jest ustawione ! Czemu w mediach nie było takiej reklamy w przypadku buntu w Grecji , Hiszpanii
czy protestów w Londynie kiedy to wyszło ok 2 milionów ludzi na ulice Londynu ? Bo tamte protesty w przeciwieństwie do aktualnych zamieszek były wywołane przez zwykłych ludzi nie przez wywiad na polecenie bankierów. Temat zamieszek w Londynie jest teraz tematem number one !Nie zdziwię się jak zamieszki rozprzestrzenią się na całą Anglię.

Problem – Zamieszki
Reakcja – szok, panika , ludzie będą domagać się by rząd coś zrobił
Rozwiązanie – Wprowadzenie wojska na ulice ; kolejny pretekst do cenzury internetu – przecież chuligani
komunikuja sie przez internet i ustalają plan działania.
Jezus ujął to tak; „ludzie będą mdleć ze strachu
i w oczekiwaniu rzeczy przychodzących na
zamieszkaną ziemię” (Łukasza 21:25, 26, 31).

„A będzie jeszcze gorzej gdy kryzys  gospodarczy się pogłębi i skończą się pieniądze
na socjal, to w Anglii będzie Haiti.”

„:Socjal jest tylko narzędziem dla twórców systemu kapitalistycznego , wiadomo przecież, że istnieje inna koncepcja systemu społecznego, nie opierającego się na prywatnej własności , społeczeństwo zubożeje, kurek zostaje zakrecony jako narzędzie do wprowadzenia NWO (stan wojenny w UK ?)”

„Ale zemsta choć leniwa….Brytyjczycy odbierają to na co sobie przez parę wieków potwornego kolonializmu zasłużyli. Nad imperium brytyjskim za królowej Wiktorii nie zachodziło słońce. Anglicy masakrowali wszystkie ludy ziemi, czarne, czerwone, żółte. Rabowali je i ograbiali doprowadzając do śmierci milionów Chińczyków, Hindusów, a miliony czarnych zamieniali w niewolników. Później uciekli na swoją wyspę i myśleli że nie ma rachunków krzywd. Ale Ananke jest bezlitosna. Potomkowie skrzywdzonych przyszli do nich do ich zielonego raju gdzie na stosie zrabowanych łupów Angole spokojnie trawili swoje zdobycze… i teraz się dziwią co się stało. Ludzka krzywda się upomina po prostu o sprawiedliwość.”

” Witamy w prawdziwym świecie.   Welcome to the real world. (ang.) Co to znaczy: „prawdziwe”? Fala wielkich zmian zalewa świat, tak faktycznie to się dzieje. Transformacja „multi” na poziomie fizycznym i niematerialnym. Jeśli pisze o tym, to możesz spróbować  zobaczyć, to ta rzeczywistość jest tylko elektrycznymi impulsami interpretowanymi przez twój mózg.  To znaczy zapnij pasy, Dorotko, i pożegnaj się z Kansas.-SYSTEMEM EKONOMICZNYM ”  ____ jazda się zaczyna na skale globalną … KTOŚ NAPISAŁ : ” to sa jaja, mieszkam w lini prostej 200m od tego miejsca. W nocy myślałem że trafi mnie przez śmigłowce, wstaje odpalam kompa i z Polskiego serwisu dowiaduje się, że jakieś zamieszki były. W nocy myślałem, że to pożar jakiegoś domu. Co do jubilera, to już go tam chyba nie było z tego co widziałem, ze dwa tygodnie temu miał powybijane witryny. Co do wymiany ognia to jest ona dość nietypowa, to nie był zwykły policjant bo ci nie mają broni. Musiała być to jakaś jednostka specialna, która próbowała go zwinąć jak wysiadał z samochodu. Dziwne jest miejsce takiej akcji bo to bardzo ruchliwe miejsce. Kolejna rzecz w wielkiej brytani jest tak zwana baby- police (dziecinna policja) czyli zwykłe krawężniki, niezwykle mili i usłużni – stąd nazwa. Druga to oddziały specjalne lub narybek z prewencji, tutaj juz się nie bawią w uprzejmośći. No i niestety zawsze maja racje,nie ważne czy rozwalą dzieciaka czy przestępce. Sam byłem świadkiem, jak taki Policjant zdją pięścią 14-15 letniego dzieciaka z roweru, bo ten za wolno się zatrzymywał na jego wołanie, dzieciak się z rowerm poskładał, na szczęście poza otarciami nic mu się nie stało. Mówie o tym że gdyby nie dzieciak jadący przede mną, to pewnie ja bym zarobił, bo policjanta także nie zauważyłem. Wcale nie wykluczam prowokacji policji, Tak czytając komentarze widzę że was tam w Polsce nieźle tresują, Londyn w Ogniu? Londyn ma obwód 300 km, teren zamieszek to 1 może 2 kilometry kwadratowe, po prostu spalony posterunek policji i kilkanaście sklepów po drodze. zaraz się wyleje o arabach i czarnych żyjących z zasiłku, tylko to upada w kontakcie z rzeczywistością, bo by mieć ten social trzeba tu kilka lat popracować. Widzisz większość tych ludzi tu ciężko pracuje, śmiejecie się z Arabów, ale ich sklepy otwarte są od 5 do minimum 22 w nocy najczęściej do 1. Większość tych ludzi pracuje za najniższe wynagrodzenie, a awans społeczny praktycznie minimalny, po prostu mac-praca, żyjesz z tygodnia na tydzień. Oczywiście konflikt z brytolami, bo wcześniej mieli jak pączki w maśle teraz kryzys więc obcinają im social , czas się zabrac do pracy, a te najniższe , zajęte przez Polaków, Rosjan, Rumunów, arabów, hindusów i czarnych. Więc foch, oczywiście żaden bystrzak nie skojarzy, że pretensje może mieć tylko do siebie, ich przywódcy rozwalą teraz kolejny kraj – Libię, oczywiście spowoduje to kolejna fale Emigracji. Oczywiście to spowoduje niechęć do emigrantów wśród miejscowych, to pozwoli politykom znowu rzucić hasło być araba, murzyna, Białorusina itp. oczywiście wytresowana masa je poprze i oczywiście będzie wielce zdumiona, że przybysze z okupowanych przez nich krajów, nie dążą ich sympatią, nie chcą się asymilować, tylko gardzą nimi i cała tą pseudo kulturą. Popatrzcie na te nagrania, mega terroryści wywożący ze sklepów żarcie na wózkach. to jest żałosne, Jesteśmy tylko bydłem które góra może dowolnie tresować, które gryzie się między sobą o resztki które spadły z Pańskiego stołu. Wiecie co to dziwne uczucie, pisze przed kompem tuz koło miejsca zdarzeń i próbuje wyprostować bajkę w mediach, po prostu MATRIX.” „W tych kolorowych gettach -„element” znajduje sie wszedzie,wystarczy byle pretekst by zaczely sie zamieszki,podpalenia, rabunki. . Multi kulti w dzialaniu. Dzialacz spolecznosciowy: mlodziez zawiodla sie na panstwie ,takze kilkulatkowie?. Maly socjal?.Darmowe rozdawnictwo w sklepach? .A politycy chowaja glowe w piasek.Jak dlugo?” „Dla nas Ci ludzie protestujący, to są prawdziwi bohaterowie w walce o wolność i własną godność. Byli poniżani, bardzo źle traktowani, a zdobyli się na zjednoczenie i solidarność między sobą przeciwko ciemiężcom. Tylko podziwiać za zorganizowanie się. W Polsce nie ma wcale solidarności i współpracy, zapomnieliście o tym zupełnie żyjąc w kapitaliźmie, np o pamiętnych latach 1980 i 1981, a teraz każdy w Polsce dba tylko o swój egoistyczny interes, taka jest prawda…” „Dzisiaj Londyn jutro Warszawa ? . nie ma sie co oszukiwać kryzys finansowy przyczyna wyjścia na ulice .”


Poza tematem „prawie” link-źródło propagowanie satanizmu w mediach pod auspicjami wirtualnej polski : http://tosiewytnie.pl/i,UPDTE-199-sieciowy-donosiciel,vid,26421,index.html?skipd=yes&smgfjticaid=6cd15#n64769463-v26421-tPR

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Jedna myśl w temacie “„Rewolucja w UK-…mała rewolucja” społeczeństwo zawiodło się na państwie

  1. Always make sure that an SEO agency is open about their methodologies used – any secrecy could mean they are using „black hat” techniques. Before hiring an SEO agency make sure they’ll send you monthly reports of what they’ve done and the difference it’s made to your rankings for the agreed search terms. Ranking for keywords isn’t an easy task, especially if the word you’re looking for is competitive – for example if you wished to be at the number one slot when a web user was to search „Sports Apparel”.

    Posted by ngiefgab@gmail.com | Listopad 27, 2015, 9:54 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: