//
you're reading...
satanizm

W poszukiwaniu Reptylian – Hellfire ClubCzęścią Hellfire Club, jest grupa potężnych arystokratów uwikłana w hedonistyczne wykonywanie obrzędów satanistycznych. Motto klubu to „Fais ce que tu voudras ” ( Czyń swoją wolę )Z klubem ma związek filozofia życia związane z François Rabelais i wpływami świątyni Thelmy , a później nauki wykorzystywane przez Aleistera Crowleya .

Około 6-7 km od Rathfarnham, 4km od Tallaght (południowo-zachodnich dzielnic Dublin) na pierwszym paśmie Gór Dublin znajdują się ruiny Hell Fire Club- legendarnego domku myśliwskiego wybudowanego w 1720 roku dla Williama Conolly – przewodniczącego jednej z izb w Irlandzkim Parlamencie. Jak głosi XVIII w. legenda, około północy jeden z grających w karty zauważył, że nowemu członkowi towarzystwa spod peleryny zamiast butów wystają kopyta. Podczas jednej z libacji budynek został podpalony przez jednego z biesiadników, który chciał zobaczyć jak wygląda piekło.

http://wolnemedia.net/nauka/podziemna-zagadka-gilmerton-cove/

http://www.whale.to/b/symbols_h.html

Prosze zwrócić na symbolike w kategoriach obrazów Google
http://www.google.pl/search?client=opera&rls=en&q=Hellfire%20Club&oe=utf-8&channel=suggest&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=1280&bih=637

Idąc dalej tropem dziwnych satanistycznych organizacji gdzie natrafiamy na http://www.theold-hellfireclub.co.uk/ gdzie odbywają się orgie związane z kultem satanistycznym prosze zwrócić uwage na symbolike .OCULT symbolika która istnieje w rzeczywistości to co pokazywane jest w filmie ” Oczy szeroko zamknięte ” (ang. Eyes Wide Shut) – thriller erotyczny z 1999 roku w reżyserii Stanleya Kubricka.

PONIŻEJ TO JEST REAL >>>

W dalszej sekcji pozwoliłem sobie skopiować na „żywca” z traslatora googlowskiego ciekawy materiał dotyczący tematyki „OCULT” z http://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Illuminati/hellfire_club.htm gdzie dowiadujemy się:

The Satanic Hellfire Club!

Opracowano i edytowane przez David J. Stewart

Mason, Benjamin Franklin, linki do okultystycznych tajnych stowarzyszeń są od dawna znane. W klipie poniżej, rozmowy History Channel o jego zaangażowaniu w Hellfire Club, tajne stowarzyszenie, które prowadzone czarne msze i orgie.

Te dziwne, okultystyczne praktyki są nadal dzieje się dzisiaj w tajnych stowarzyszeń, takich jak Czeski klub (Alex Jones przeniknęli Bohemian Grove i złapał jednego z ich rytuałów na taśmie – kliknij tutaj aby przejść zobacz video).

Prawda jest na pewno dziwniejsza od fikcji. Hellfire Club nie był zwykłym klubie. Znajduje się głęboko pod postacią niewinnych kościół szuka w Anglii, członkowie Hellfire Club zstąpił setki metrów w głąb ziemi na szereg wykopanych tuneli, pokoje i jaskiń, w których członkowie fornicated z prostytutki, ofiary i okultyzmu zostały zaoferowane Szatan. Bóg tylko wie, co złego miało miejsce tam, ale Franklin Boys Town Cover-up pokazuje, co dzieje się dzisiaj.

Mężczyźni prostytutki i dziwki są powszechne w Bohemian Grove i Skull and Bones wyspie. Tak jak Ben Franklin był okultystą poświęcony szatana, tak też George Bush senior i junior, John Kerry, i inne lalki dziś.

Sam termin „Hellfire Club” to kpina z Pisma Świętego. Jest to równoważne odrzuceni, który nazywany Las Vegas, „Sin City”. Jak śmiesz grzesznych ludzi wstrząsnąć pięściami w twarz Boga i wyzwanie Niego. Amerykanie mogą zaufania towarów lub chciwości, ale z pewnością nie z ufnością w Boga Biblii. Mamy pluć na Niego jako naród.

Opracowanie labirynt korytarzy w tajne stowarzyszenie Franklin były niemodne w taki sposób, że wydaje się jakby się było malejąco do piekła, stąd termin „Hellfire Club”. Członkowie Hellfire Club były złe i nie ma wątpliwości, pieczenie w bardzo płomienie, że wzgardzona i grzesznie lekceważyć.

Władze byli zszokowani, 11 lutego 1998 r., gdy robotnicy przywrócenie domu Benjamina Franklina w Londynie wykopano szczątki sześcioro dzieci i czworo dorosłych ukryte pod domem. Przerażające co?

David J. Stewart

END

„Znalazłem Christian niezrozumiałych dogmatów. We wczesnym okresie życia, I absenteed się od zgromadzenia chrześcijan „.

– Benjamin Franklin, amerykański Ojciec założyciel, autor i wynalazca

Hellfire Club

Hellfire Club był popularna nazwa dla ekskluzywny klub angielski, który spotkał się nieregularnie od 1746 do około 1763 roku, prowadzony przez Sir Francis Dashwood. W czasie pracy klubu, były powszechnie uważa się, że posiada znany, orgiastyczne i Satanic spotkania w Medmenham Abbey, obok Tamizy, a później na Zachód Caves Wycombe.

Termin ten nie został wymyślony przez 1750 klub; po raz pierwszy spotkali się, by świętować wcześniej klub założony w 1720 przez Charlesa Edwarda. Inne kluby używając nazwy zostały utworzone przez 18 wieku.

Klub został założony przez Sir Francis Dashwood po powrocie z jego podróż po Europie. Zgodnie z 1779 książki Nocturnal Rozrywek na Grand Tour, które odwiedził różnych religijnych seminariów, „założył, jak to było, w bezpośredniej sprzeczności z naturą i rozum, po powrocie do Anglii, [że] nie myślał, że groteska instytucji w imię świętego Franciszka, oznaczałoby absurdalność takich stowarzyszeń; i zamiast wyrzeczenia i abstemiousness nie praktykowane, zastąpić miłej wesołość, niepohamowana wesołość i społecznej szczęśliwości „.

Na pierwsze spotkanie maja 1746, spotkali się w domu publicznym George i Vulture w Lombard Street, London, miejsce spotkań z lat 1720 grupa. Początkowy członkostwa ograniczony do dwunastu, ale wkrótce zwiększona. Oryginalnego dwanaście, siedem zostało prawie na pewno zidentyfikowane: Dashwood, Robert Vansittart, William Hogarth, Thomas Potter, Francis Duffield, Edward Thompson, Paul Whitehead. Choć nie jest członkiem, Benjamin Franklin sporadycznie uczestniczył w spotkaniach klubu. Później członkostwo jest potencjalnie ogromne, w tym John Wilkes i John Montagu, 4. hrabiego Sandwich.

Oni nie nazywają siebie Hellfire Club, ale użył liczby szyderczo religijnych tytuły, początkowo Bractwa świętego Franciszka z Wycombe. Inne tytuły używane zawarte Zakonu Rycerzy West Wycombe, a później mnisi z Medmenham. Członkowie nazywali się nawzajem braci, o których mowa Dashwood jako opat; Paniach były zakonnicami. W przeciwieństwie do bardziej zdecydowanych Sataniści z 1720 motto klubu Fay ce que vouldras (Czyń swoją wolę) z François Rabelais, później wykorzystywane przez Aleistera Crowleya. Mimo, że pogrążają się w pseudo-Satanic Rites „mnichów” były chętniej devotaries Bachusa i Wenus.

George i Vulture spłonął w 1749 roku, prawdopodobnie ze względu na spotkanie klubu. Jednak, został odbudowany wkrótce potem i przeżywa jako Miasto chop domu off Cornhill. Dickens żył i pisał tutaj pewnego czasu i Klubem Pickwicka nadal spełnia tam do dnia dzisiejszego. Po przerwie spotkania zostały wznowione w domach członków. Dashwood zbudowali świątynię na terenie jego domu i West Wycombe w pobliżu „katakumby” zostały wydobyte. Pierwsze spotkanie w Wycombe odbyła się Noc Walpurgii, 1752; większe spotkanie, to było coś, awarii i nie na dużą skalę spotkania odbywały się tam ponownie. Mimo to i Fabularyzacja klubu Dashwood nabyte ruiny Medmenham Abbey w 1755 r., który został przebudowany przez architekta Mikołaja Revett w stylu 18 wieku odrodzenie gotyku. W 1762 frakcyjnych podkreśla i politycznej rywalizacji okazało się sprawami klubu do publicznego starcia i pod presją klubu w końcu rozwiązany.

ŹRÓDŁO: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Hellfire_Club

END

Benjamin Franklin No Hero

Ben Franklin był bardzo zły człowiek, że historia nie była przychylna, pomijając jego publicznie grzesznym stylu życia.

Franklin był pijany. Miał cotygodniowe spotkania w tawernie, gdzie upił się z kilku jego współpracowników. Franklin napisał w kawałku o nazwie „Przedpotopowcom byli bardzo Sober”, że „Cnota i Bezpieczeństwa w Drinking Wine znajduje, a wszystko, co pić wodę zasługują na utonął.” Przysłowie 20:1 mówi: „Wino to szyderca, mocny trunek szaleje, a kto jest oszukiwany przez to nie jest mądry.”

Franklin był rozpustnik. Oczywiście, wszystkie, że picie może prowadzić do rozpusty, które Franklin był też bardzo lubi. Nie tylko Franklin napisać list do znajomego na temat „Jak wybrać Mistress”, ale miał nieślubnego syna. Jest to dziwne zachowanie na bogobojnych „deistów”. Podczas pobytu we Francji, próbował uwieść kobietę zamężną, która była o 40 lat młodsza od niego.

Franklin był okultystą, satanista i pozwolił sobie na ofiary z dzieci. Franklin udziałem pijanych, orgie rytualne tajnego stowarzyszenia o nazwie, między innymi, Hellfire Club. Oni się upić, sukienka prostytutki się jak zakonnice i orgie w podziemnych jaskiniach, które przypominały czarne msze (choć „cześć” pogańskich bóstw Bachusa i Wenus). Chociaż nie rzeczywistych wyznawaną satanistów, ich motto Fait ce que vouldras (Czyń swoją wolę) był później używany przez satanista Aleister Crowley .

(ŹRÓDŁO: Ashe, Geoffrey (2000) Piekle Kluby:. History of Anti-Moralność Gloucestershire:.. Sutton Publishing ISBN 0-7509-2402).

Co to ​​jest najbardziej niepokojące jest to, że w dniu 11 lutego 1998 r. Times poinformował, że robotnicy przywrócenie domu Benjamina Franklina w Londynie wykopali szczątki sześcioro dzieci i czworo dorosłych ukryte pod domu. „Wstępne szacunki mówią, że kości są o 200 lat i zostali pochowani w czasie Franklin mieszkał w domu, który był jego domu 1757/62 i 1764/75. Większość kości oznaki, że został przecięty, przetarte lub cięcia. Jednym czaszki został wywiercony w kilka otworów . Pawła Knapman, Coroner Westminster, powiedział: „Nie mogę całkowicie zniżki możliwości popełnienia przestępstwa. Jest jeszcze możliwość, że będę musiał trzymać śledztwo. ”

END

Ben Franklin i Hellfire Club

Infowars.com
11 stycznia 2005

Mason, Benjamin Franklin, linki do okultystycznych tajnych stowarzyszeń są od dawna znane. W klipie poniżej, rozmowy History Channel o jego zaangażowaniu w Hellfire Club, tajne stowarzyszenie, które prowadzone czarne msze i orgie. Te dziwne, okultystyczne praktyki są nadal dzieje się dzisiaj w tajnych stowarzyszeń, takich jak Czeski klub (Alex Jones przeniknęli Bohemian Grove i złapał jednego z ich rytuałów na taśmie – kliknij tutaj aby przejść zobacz video).

W 1998 roku robotnicy przywrócenie Franklina w Londynie domu wykopano szczątki sześcioro dzieci i czworo dorosłych ukryte pod domem. The London Times zgłaszane w dniu 11 lutego 1998 r.:

„Wstępne szacunki mówią, że kości są o 200 lat i zostali pochowani w czasie Franklin mieszkał w domu, który był jego domu 1757/62 i 1764/75. Większość kości oznaki, że został przecięty , przetarte lub pokrojone Jeden czaszki został wywiercony w kilka otworów Paul Knapman, Coroner Westminster, powiedział wczoraj:.. „Nie mogę całkowicie zniżki możliwości popełnienia przestępstwa. Jest jeszcze możliwość, że będę musiał trzymać śledztwo. „(Przewiń przeczytać cały artykuł)

ŹRÓDŁO: http://www.infowars.com/articles/occult/hellfire.htm

END

Pozostałości Dziesięć ciał znalezionych w domu Ben Franklin

The Sunday Times | 11 luty 1998

Robotnicy wykopali się szczątki dziesięciu ciał ukryte pod dawnym domu w Londynie Benjamin Franklin, ojciec założyciel niepodległość Ameryki.

Zwłoki czterech osób dorosłych i sześciorga dzieci zostały odkryte podczas zł 1900000 przywrócenie domu Franklina na 36 Craven Street, w pobliżu Trafalgar Square. Naukowcy sądzą, że może ich być więcej ciał pochowanych pod kuchnie piwnicy.

Wstępne szacunki mówią, że kości są o 200 lat i zostali pochowani w czasie Franklin mieszkał w domu, który był jego domu 1757/62 i 1764/75. Większość kości oznaki, że został przecięty, piłowane lub cięte. Jeden czaszki został wywiercony w kilka otworów. Paul Knapman, Coroner Westminster, powiedział wczoraj: „Nie mogę całkowicie wyklucza możliwości, przestępstwa Jest jeszcze możliwość, że będę musiał trzymać śledztwo..”

Głównym podejrzanym w tajemnicy jest William Hewson, jak Franklin Fellow of the Royal Society, a mąż z Polly Stevenson, córka gospodyni Franklin, Mary Stevenson.

Na początku 1770 Dr Hewson był we współpracy z William Hunter, który wraz z bratem Janem, był jednym z założycieli brytyjskiej operacji. Dr Hunter i dr Hewson prowadził szkołę anatomii w Soho, ale po kłótni Dr Hewson w lewo, aby żyć w domu Franklina, gdzie uważa się, że ustalone rywala szkoły i sali wykładowej. Dr Knapman dodane wczoraj: „Jest bardzo prawdopodobne, że są to anatomiczne okazy Dr Hewson usuwane we własnym domu, ale nadal nie jesteśmy pewni dokładnego kości” wieku czy pochodzenia. ”

Evangeline Hunter-Jones, wiceprezes Towarzystwa Przyjaciół Benjamin Franklin House, miłości dotyczy przywrócenia własności i otwarcie go dla publiczności, powiedział: „Kości zostały dość głęboko pogrzebany, prawdopodobnie je ukryć, bo grób okradanie było nielegalne Nie. może być bardziej pogrzebany, prawdopodobnie istnieją. ”

Brian Owen Smith zgłosił się na ochotnika do prowadzenia badań w imieniu znajomych. Powiedział wczoraj: „. Odkrycie stanowi ważny wgląd w bardzo ekscytujące lat historii medycznej Benjamin Franklin, poprzez swoje poparcie dla Polly i dr Hewson, społecznym i naukowym, był bardzo ważną częścią tego.”

Na sugestię, że Franklin mógł być grób rabusiów, lub wspólnika dr Hewson, Hilaire Dubourcq, Friends of Benjamin Franklin House, odpowiedział: „Jest możliwe, że ma alibi Wydaje się prawdopodobne, że faktycznie niech Dr. Hewson mogą korzystać z całego domu dla swojej szkoły na czas, i udał się na ulicy, aby żyć z Mary Stevenson. On nie musi wiedzieć, co się dzieje poniżej schodów w domu podczas jego nieobecności. ”

Dr Hewson padł ofiarą własnej badań w młodym wieku. On przypadkowego przecięcia się podczas preparowania zgniły ciała, zawarte posocznicy i zmarł w 1774 roku, ma 34 lata.

Franklin, który napisał słowa otwarcie się na Deklaracji Niepodległości, w dalszym ciągu wspierać owdowiała Polly, a gdy wrócił do Filadelfii zaprosił ją tam żyć tak, jak jego sąsiad. Zarówno jej synowie stali wybitni lekarze, podobnie jak kolejne pokolenia Hewsons w Ameryce.

Jeśli pierwszy Dr Hewson nie uzyskania organów do swoich eksperymentów i demonstracji okradanie lokalnych cmentarzy, naraził na karę śmierci lub deportacji. Mógł się pomocy z jego studentów w tajemnicy pochówku pozostaje pod czteropiętrowy dom, w którym rozwarstwienia mogły zostać wykonane.

Jest nadzieja na ponowne otwarcie domu publicznego na koniec roku. Stałym gościom podczas pobytu Franklina zawarte Pitt Starszy (hrabia Chatham), Edmund Burke, James Boswell, Adam Smith i Thomas Paine, autor Praw Człowieka.

ŹRÓDŁO: http://www.infowars.com/articles/occult/hellfire.htm

END

Occult Zaangażowanie Benjamin Franklin

Benjamin Franklin był zaangażowany w liczne demonicznych kultów, w tym masonów, którzy są za New World Order. Szatan jest bogiem tego złego świata (2 Koryntian 4:4), która kontroluje mężczyzn poprzez okultystycznych tajnych stowarzyszeniach . System BEAST się Antychrysta najbliższych został w pracach na wieki, i był jedynym powodem powstania Ameryki .

„Jeden z najbardziej wpływowych postaci w rewolucji amerykańskiej był pisarz, filozof i naukowiec Benjamin Franklin. Był Quaker, ale stał się masonem w 1731 roku, kiedy dołączył do Loży świętego Jana w Filadelfii, który był pierwszym uznanym Masonic złożyć w Ameryce. W czasie, gdy został wprowadzony Franklin pracował jako dziennikarz i napisał kilka pro-masońskie artykuły, które zostały opublikowane w Pennsylvania Gazette.

W 1732 roku uczestniczyła w przygotowaniu przez prawo jego wniesienia, a w 1734 roku drukowane Konstytucji, który był pierwszym Masonic książka kiedykolwiek wydane w Ameryce. Ostatecznie wzrosła do Wielkiego Mistrza złożyć Świętego Jana oraz w 1749 r. został wybrany Wielkim Mistrzem Województwa. Podczas gdy we Francji w 1770, jako dyplomata do kolonii amerykańskich, Franklin został Grand Master of the Nine Sisters Lodge w Paryżu. Członkowie Loży zawarte Danton, który miał odegrać kluczową rolę w rewolucji francuskiej, markiz de Lafayette i Paul Jones, obaj walczyli w amerykańskiej wojnie o niepodległość. Będąc w Paryżu Franklin wykorzystał swoje kontakty masońskiej, aby zebrać fundusze na zakup broni dla amerykańskiej rebeliantów. ”

Michael Howard, Occult Conspiracy – tajne stowarzyszenia – ich wpływ i siłę w historii świata

Franklin był również Rosicrucian Wielkiego Mistrza, który był w centrum operacji Illuminati przejąć Ameryki i wymienić widoczne kontroli Imperium Brytyjskiego z niewidzialnej kontroli tajnego bractwa, najbardziej skutecznej i stałej postaci opanowania underclass . Mówi się, że Illuminati, przez masonów, kontrolowane i manipulowane obu stronach w amerykańskiej wojnie o niepodległość , a także były głęboko związane z Rewolucji Francuskiej (1789).

Franklin był agent 72 z brytyjskiej agencji wywiadowczej stworzony przez dr Johna Dee i Francis Bacon w rękę Elżbiety I. Podczas pobytu w Londynie, Franklin i profesorem były w kontakcie z tych u władzy, którzy dzielili się swoimi masońskiej i interesów okultyzmem. Jednym z nich był Sir Francis Dashwood, angielski minister skarbu, który był również założycielem tajnego stowarzyszenia o nazwie Bracia świętego Franciszka z Wycombe, bardziej znany w salonach Londynu klubu Hell Fire.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

8 myśli w temacie “W poszukiwaniu Reptylian – Hellfire Club

 1. Hi, I think your site might be having browser compatibility issues.
  When I look at your blog site in Ie, it looks fine but when
  opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a
  quick heads up! Other then that, terrific blog!

  Posted by Leona | Październik 31, 2012, 2:06 pm
 2. These are truly fantastic ideas in concerning
  blogging. You have touched some fastidious factors here.
  Any way keep up wrinting.

  Posted by used office furniture toronto ontario | Listopad 9, 2012, 4:15 am
 3. I rarely leave a response, but I read a few of the responses on this page
  W poszukiwaniu Reptylian – Hellfire Club | grawitacja44.
  wordpress.com. I actually do have 2 questions for you if it’s okay. Is it only me or do a few of these remarks come across like they are coming from brain dead people? 😛 And, if you are posting on other online social sites, I’d like to keep up with you.

  Would you post a list of the complete urls of all your social networking pages like your twitter feed,
  Facebook page or linkedin profile?

  Posted by Julianne | Kwiecień 23, 2013, 4:45 pm
 4. Hi, I do believe your blog could possibly be
  having browser compatibility problems. Whenever I look at
  your blog in Safari, it looks fine but when opening in I.E.
  , it’s got some overlapping issues. I simply wanted to provide you with a quick heads up! Aside from that, great blog!

  Posted by ontop roofing | Kwiecień 30, 2013, 5:54 pm
 5. Greetings! I’ve been reading your blog for a long time now and finally got the courage to go ahead and give you a shout out from New Caney Tx! Just wanted to say keep up the excellent job!

  Posted by virtual office space las vegas | Maj 15, 2013, 7:39 am
 6. My family always say that I am wasting my time here at net, except I know I am
  getting know-how daily by reading such pleasant content.

  Posted by www.topburitis.com.br | Maj 17, 2013, 5:40 pm
 7. This piece of writing is truly a good one it
  helps new internet people, who are wishing for blogging.

  Posted by chloebagshop.soup.io | Maj 18, 2013, 1:43 pm
 8. It’s an remarkable paragraph in support of all the internet people; they will get benefit from it I am sure.

  Posted by Maxwell | Czerwiec 9, 2013, 8:45 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: