//
you're reading...
Uncategorized

Aktualne informacje z „systemu”


Ojciec Rydzyk: sataniści są wysoko w drabinie społecznej.

Najlepszy głos” w telewizji publicznej. „Kilka dni temu w nocy ojciec dyrektor postraszył słuchaczy Radia Maryja, że lider blackmetalowego zespołu Behemoth nie jest jedynym satanistą „wysoko w drabinie społecznej” – czytamy na blogu „Głos Rydzyka”.
– Co jest niedobrego, to wychodzi po tym szataniście, który do telewizji ma być wprowadzony. Ja wiem o takich przypadkach, że wysoko w drabinie społecznej w Polsce właśnie są ludzie, którzy korzystają z kultu szatana – mówił o. Rydzyk. – To się w głowie nie mieści, ale to jest! – dodał.Zatrudnienie lidera deathmetalowego zespołu Behemoth w nowym programie Telewizji Polskiej od kilku tygodni krytykują środowiska katolickie, a także niektórzy biskupi. Zarzucają mu, że cztery lata temu podczas koncertu podarł Biblię, nazywając ją „księgą kłamstw”, a Kościół katolicki – „największą zbrodniczą sektą”.Prokuratura oskarżyła wówczas Darskiego o znieważenie uczuć religijnych, lecz w połowie tego sierpnia został uniewinniony.W ostatnich dniach list do prezesa TVP wystosował przewodniczący Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego bp Wiesław Mering. Napisał w nim m.in., że telewizja publiczna nie powinna „w imię złej mody popierać antywartości”, wcześniej biskup w związku z tą sprawą wzywał m.in. do niepłacenia abonamentu.
Z kolei w ubiegłym tygodniu list „w imieniu milionów Katolików, a także pozostałych chrześcijan i ludzi dobrej woli, niegodzących się na promocję wrogiej człowiekowi ideologii za pomocą mediów publicznych” skierował do Brauna przewodniczący Rady KEP ds. Środków Społecznego Przekazu abp Sławoj Leszek Głódź. ( http://wiadomosci.onet.pl/media/ojciec-rydzyk-satanisci-sa-wysoko-w-drabinie-spole,1,4853218,wiadomosc.html ) >>> DUŻYM PROBLEMEM JEST TO, ŻE W POLSCE ZDECYDOWANA większość mediów jest w rękach postkomunistycznego układu … w rękach masońskich lucyferian


Bogdan Goczynski z wiezienia o Lepperze ( … o systemie totalitarnym )

 


17.09.1939r Agresja ZSRR na Polskę !!!!!!!!!!!!
W mediach cisza o tej rocznicy.


https://blogerzystopcenzurze.wordpress.com/


Tracimy wolność i to już jest nieuniknione ale bez obaw pod batem znajdą się wszyscy nie tylko my nawet ci na stołkach i jeszcze jedno żaden ucisk nie trwał wiecznie.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: