//
you're reading...
Uncategorized

Czas na zmiany_ POLSKA NADAL W „ILUZJI”


JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski: POLSKA UPADNIE w listopadzie, pogoda ZACZNIE WARIOWAĆ, Europą wstrząśnie ZAMACH – PRZEPOWIEDNIA na LISTOPAD

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/krzysztof-jackowski-polska-upadnie-w-listopadzie_205653.html 

Ja nie obśmiewam takiej hipotezy ,że lll wojna światowa może rozpocząc się np. w ciągu roku lub dwóch. Każdy kto śledzi sytuację na świecie widzi , że eskalacja konfliktów międzynarodowych, zamieszek ,protestów nasila się stosunkowo w krótkim okresie czasu. Każdy dostrzega fale kryzysu ekonomicznego , każdy widzi sytuacje na bliskim wschodzie, teraz protesty w Nowym Jorku, każdy słyszy polityków jak np. Nigel Fargae mówiących między innymi o rozpadającej sie Uni Europejskiej. Mówienie o lll wojenie światowej jeszcze 10 lat temu to może było jakimś kuriozum. Natomiast w dniu dzisiejszym jest wystarczająco danych, aby takie hipotezy wysuwać. Pytanie do Pana Jackowiskiego jest tylko takie na ile rzeczywiście używa On swojej zdolności jasnowidzenia , a na ile wysuwa swoje wnioski na podstwie ”łączenia puzzli”?

Gerald Celente – prognostyk światowych trendów i zdarzeń
Apokalipsa 2011 jest nieunikniona!
(Wolny przekład z niemieckiego. W nawiasach komentarze tłumacza.)

Czytelnicy stron internetowych niemieckiego wydawnictwa Kopp Verlag przyzwyczali się już zapewne do niepokojących wiadomości, które wydawnictwo to rozpowszechnia. Jednak w porównaniu z tym co serwuje nam Gerald Celente – jeden z renomowanych prognostyków światowego rozwoju zdarzeń – w swoim najnowszym Newsletter „The Trends Journal”, wiadomości prezentowane przez wspomniane wyżej wydawnictwo mogą wydawać się jeszcze bardzo dobre. Najnowsza prognoza Celente nosi w tłumaczeniu na język polski tytuł „Pierwsza Wielka Wojna XXI wieku – przygotujcie się na walkę o przetrwanie”. Przy tym Celente nie pisze w niej o Kongo albo jakimś innym odległym państwie w którym mają miejsce militarne konflikty. On prognozuje ogólnoświatową (globalną) wojnę o przetrwanie – i to tuż przed drzwiami naszych mieszkań – jeszcze na rok 2011! Przy tym z całą pewnością jest on jedynym prognostykiem, który swoich czytelników zupełnie otwarcie nawołuje do zaopatrzenia się w broń.

Celente już od ponad 20. miesięcy prognozuje upadek USA i Europy – jednak do tej pory przewidywał go na rok 2012. Ostatnio skorygował swoje prognozy i ostrzega w nich przed wybuchem wspomnianej wyżej wojny jeszcze w roku 2011 – tak w USA jak i w Europie. Za podstawę swoich przewidywań przyjmuje: powrót kryzysu gospodarczego, który spowoduje wręcz nieopisanie wielkie imigracyjne ruchy olbrzymich rzesz ludzi, którzy za chlebem napłyną do nas z biednych państw.

Przy czytaniu kolejnych fragmentów prognozy Celente należy mieć stale przed oczyma fakt, że ich autor straciłby raz na zawsze opinię wiarygodnego prognostyka, gdyby nawet tylko mała część z tego co przepowiada się nie spełniła. Należy w tym miejscu również zauważyć, że Celente jest częstym gościem w najbardziej popularnych, cyklicznych audycjach amerykańskich stacji TV. Prowadzi on także instytut, który zajmuje się przewidywaniem i prognozowaniem światowych trendów gospodarczych i społecznych. Przyznasz drogi czytelniku, że jego dobrze prosperujący instytut zbankrutował by, gdyby Celente rozpowszechniał niedorzeczności. Jednak to o czym zaraz przeczytasz zdaje się w pierwszym momencie być tak wielkim absurdem, że radzę Ci – zanim to uczynisz – wykonać głęboki oddech.

Wydarzenia, które stoją przed ludzkością rozpoczęły się wg Celente już dawno. Niepokoje w Azji czy w krajach islamskich aż po Amerykę Łacińską, „demokratyczne demonstracje” w Afryce Północnej i krajach arabskich – wszystko to zdaje się być zapowiedzią jakiegoś wielkiego, globalnego poruszenia, które nie zatrzyma się na naszych granicach. Celente ostrzega i nawołuje wszystkich obywateli rozwiniętych państw do przygotowania się do prawdziwej wojny (na śmierć i życie) – poprzez zaopatrzenie się w broń i zapasy żywności. Zaleca również opracowanie planów na wypadek konieczności ucieczki. Jest on – jak sam pisze – całkiem świadom tego, że będzie poczytywany za „szerzyciela niepokoju”, „pomyleńca” czy „pesymistę”. Jednak jednocześnie w pełni zdaje sobie sprawę z tego, że jako jeden z niewielu jeszcze na miesiące przed wybuchem kryzysu gospodarczego w 2008 roku przewidział go w szczegółach. Urodzony w 1946 roku Celente, syn włoskiego emigranta, przepowiedział w minionych dziesięcioleciach wiele światowych zdarzeń. Spełniały się one być może parę miesięcy wcześniej czy później jak zapowiadał, jednak zawsze stawały się rzeczywistością. Dlatego właśnie słucha się go dziś na całym świecie z wielką uwagą.

Celente nazywa obietnice zachodnich rządów, które zapowiadają dziś tzw. „ożywienie gospodarcze” czystą propagandą. Jest dogłębnie przekonany, że wojny w których biorą udział państwa NATO, jak np. ta w Libii, służą tylko jednemu celowi: odwróceniu uwagi społeczeństw od panujących realiów życia. Wg jego opinii młodzież świata nie ma żadnych perspektyw i to co np. dzieje się w takich krajach jak Tunezja, Egipt czy Libia może przenieść się (jak zaraza) na inne kraje. Celente jest przekonany, że brak perspektyw dla młodych ludzi zjednoczy i połączy ich na całym świecie, i wystąpią oni przeciwko tym wszystkim, którym wiedzie się (jeszcze) dobrze (patrz najnowsze wydarzenia w Anglii i Czile).

Przy tym rząd amerykańskiego prezydenta Obamy nie jest znowu taki szlachetny jak by się mogło wydawać. Waszyngton wykorzysta wojnę w Libii, która będzie eskalować, do zminimalizowania chińskich wpływów w Afryce i sprowokuje do wojny w Syrii albo o Syrię, aby zmniejszyć tym samym wpływy Rosji na Bliskim Wschodzie. Wszystkie te wojny, poprzez które prezydent Obama chce odciągnąć uwagę amerykańskiego społeczeństwa od (niezwykle trudnej) sytuacji gospodarczej USA (niebotyczne zadłużenie państwa, obniżenie ratingu wiarygodności kredytowej, turbulencje na Wall Street) były już wcześniej zaplanowane i każda z nich bardzo szybko pociągnie za sobą kolejną. Równolegle do tego zostaną w zglobalizowanym świecie zerwane łańcuchy zaopatrzenia w żywność. Ludzie, którzy np. w krajach eurpejskich uważają za rzecz normalną spożywanie hiszpańskiej sałaty czy tureckich ogórków przekonają się wkrótce, że polegali na imporcie warzyw, którego już więcej nie będzie. Wtedy właśnie rozpocznie się walka o pozostałe jeszcze zapasy żywności. Także imigranci, którzy napłyną za chlebem do USA czy Europy przywleką ze sobą społeczne niepokoje ze swoich krajów. Obok wiekiego kryzysu żywnościowego wybuchnie nienawiść do obcokrajowców i nacjonalizm, i to w stopniu jakiego sobie nie można nawet wyobrazić. Ogarną one sobą wszystkie warstwy społeczne, gdyż każdy w jednej chwili będzie chciał ratować siebie i swoją rodzinę (i dla realizacji tego celu będzie gotów na wszystko – prawo dżungli).

Najgorzej będzie w Unii Europejskiej. Bardzo szybko obywatele EU zorientują się jak bardzo byli okłamywani i oszukiwani. Ich pieniądze, oszczędności, ich zabezpieczenie finansowe na przyszłość – wszystko to jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki nagle zniknie (przestanie mieć jakąkolwiek wartość). Polisy ubezpieczeniowe, długoterminowe książeczki oszczędnościowe – wszystko to w jednym momencie stanie się jedynie kolorowym, bezwartościowym papierem. Bogatymi pozostaną jedynie niektórzy politycy Unii Europejskiej i ci, którzy innych okradli z pieniędzy (kapitaliści, spekulanci i złodzieje). Przetrwają także ci, którym udało się w czas wymienić pieniądze na metale szlachetne (złoto, srebro).

Wybuch gniewu społeczeństw europejskich wymknie się spod kontroli. Unia Europejska się rozpadnie. Wybuchną konflikty pomiędzy krajami europejskimi, z których każdy będzie czuł się wykorzystany przez drugi. Wybuchnie wiele lokalnych konfliktów w samym sercu Europy. Historyczne i tradycyjne już niechęci do innych narodowości (dotyczy to przede wszystkim krajów graniczących ze sobą /np. Polacy-Niemcy/) w ciągu jednej nocy wybuchną na nowo i przerodzą się w gwałt, i przemoc. Ponieważ Europa swoje armie (z braku środków finansowych) drastycznie zredukowała lub zaangażowała w działania z dala od kraju ich pochodzenia, nikt ani nic nie będzie już w stanie powstrzymać wybuchu wewnętrznych europejskich konfliktów. Do tego dojdą – wg Celente – rozruchy i konflikty z udziałem europejczyków, którzy znaleźli się za chlebem w innych europejskich krajach.

Gdy czyta się to co renomowany prognostyk przewiduje dla świata na nadchodzące miesiące (a nie lata), przeciera się z niedowierzaniem oczy.
Przyznasz drogi czytelniku, że gdyby prognozy te miały się nie nie spełnić, Celente wystawiłby się na pośmiewisko . A jeśli on ma rzeczywiście rację to co wtedy?

W swoim najnowszym Newsletter Celente nawołuje do wymiany posiadanych pieniędzy na metale szlachetne, do zaopatrzenia się w broń i w zapasy żywności. Przy tym rzeczą jeszcze ważniejszą jest psychiczne przygotowanie się na nadchodzące wydarzenia. Wg Celente, kto tego nie uczyni i z niniejszych prognoz się naśmiewa, ten dozna psychicznego załamania i nadchodzących wydarzeń z całą pewnością nie przeżyje.

Grozą napawa przede wszystkim to, że Celente nie przepowiada jednego czy dwóch konfliktów (wojen), ale wiele różnych, których już żaden człowiek nie jest w stanie powstrzymać, ponieważ przyczyny ich wybuchu będą bardzo zróżnicowane. A więc będą to konflikty pomiędzy różnymi warstwami społecznymi – wewnątrz tego samego kraju – biedni przeciwko bogatym, wystąpienia przeciwko rządom, które wciąż podnoszą podatki, gdyż same są już bankrutami, konflikty etniczne – wewnątrz tego samego kraju lub pomiędzy krajami sąsiadującymi ze sobą, wojny domowe, konflikty na tle religijnym, wojny terytorialne np. o rolnicze obszary użytkowe (słowem wojna globalna – wszystkich ze wszystkimi) – lista jest nieskończona. Celente prognozuje, że chodzi tu o totalny konflikt w którym cała posiadana broń zostanie przez każdą ze stron bez skrupułów użyta (globalizm gospodarczy i finansowy zrodzi globalną wojnę).

Celente jest przekonany, że za rozwojem przewidywanych zdarzeń kryje się (jak zawsze) czyjaś ręka, która wszystkim steruje. Przy tym nie chodzi tu o jakąś religijną władzę ale o finansową oligarchię, spekulującą (jak zawsze) na wojnie (tym razem globalnej), która uczyni wszystko, aby wypadki potoczyły się tak a nie inaczej. Oligarchia ta będzie czerpać korzyści z (galopujących) cen ropy, wysokich cen żywności, handlu bronią a przede wszystkim z pęknięcia finansowej bańki (finansowego kryzysu). Koniec końcem tak czy inaczej zapłacą za to wszystko zwyczajni obywatele. Wielcy finansowi magnaci świata skasują tylko (jak zawsze) swoje i staną się jeszcze bogatsi.

Można mieć jedynie nadzieję, że tym razem te jakże gorzkie prognozy Celente na drugą połowę 2011 r. będą nietrafne.

Rozpowszechnij jak najszerzej!

http://www.pomagamysobie.pl/Apokalipsa_2011.pdf


Polecam Państwu dwie części nagrania Telewizji TVG-9 Pana Klaudiusza Wesołka.

…a dziś jedno z wielu „pustych świąt”, Międzynarodowy Dzień Pokoju…-wtorek 20 wrzesien 2011

…POLSKA NADAL W „ILUZJI” ciągnieta za uszy przez PISO-sikoro-tuskowców VIA psl/sld i tego typu hydry oglądane w zakłamanej(programująca młode umysły) TV narodowej popierającej satanizm w The Voice of Poland – Telewizja Polska SA. A więc, chłopaki-dziewczyny,młodzi i seniorzy przygotowania do wyborów są zaawansowane-wszystko jest reżyserowane/zaprogramowane …od 89’roku aż po dzisiaj ___ jak długo można się dawać oszukiwać przez kryminalistów ze świata satanitycznej polityki w świątyni Bilderberga ? ! Protest przeciw bankiersko-faszystowskiej dyktaturze w USA na żywo http://www.livestream.com/globalrevolution – transmisja dociera do ponad 100 krajów. Ta rewolucja jest wspierana przez wszystkie amerykańskie strony Anty New World Order, tak więc czas abyśmy również my transmitowali przebieg wydarzeń.Media na całym świecie milczą o rozpoczętej rewolucji w Nowy Jorku! Jeśli zaczną gadać o tym w TV, to proszę abyście nie wierzyli, że ci ludzie to tzw. „chuligani”. Są to bardzo inteligentni ludzie, którzy są wspierani przez anty-rządowe strony i mają przede wszystkim wiedzę o światowym syjonistycznym spisku przeciw ludzkości.Polskie niezależne media, które zaangażowały się pomóc w transmisji (lista niepełna):www.globalnswiadomosc.com, http://www.obnie.info, http://www.prisonplanet.pl, http://www.wolnemedia.net, http://www.monitorpolski.wordpress.com, i wiele innych.Tutaj macie rewolucję w Grecji online: http://www.livestream.com/stopcarteltvgr _ Wbrew pozorom cały ten system faszystowskiej światowej kontroli pod parasolem ONZ jest kruchy. Polega on w głównej mierze na kontrolowaniu źródeł energii. Jeśli ta „rewolucja” jest prawdziwa a nie kontrolowana, stworzona do puszczenia pary w gwizdek, to wystarczy ,że po zdobyciu jakichkolwiek wpływów przez ludzi walczących o wolność, upubliczni się i zacznie się rozpowszechniać wynalazki dotyczące produkcji wolnej energii, wtedy ten cały system kontroli za pomocą ropy upadnie na pysk i nigdy się nie podniesie-tego wszyskim życze z całego serca __ benzyna na stacjach 6 zł pod koniec roku ? ___ owieczki nadal bedą pokorne…


Ciekawe po jak towar przylecial ten izraelski (…faszystowski ? _ exterminacja narodu Palestyńskiego) samolot ? szmal ? a może …. wyprane brudne pieniądze z rąk mosadu za likwidacje stoczni Gdańskiej … ( Podobno w polsce jest zakaz rozwijania „nowych technologi” ). A prezydent państwa (faszi)Izrael Szymon Peres jest polakiem to dopiero numer ….-Synagoga Szatana bo ostanio głośno na ten temat … na blogowniach.Bardzo bym sobie i innym nie życzył widzieć tego w takiej oprawie , ale fakty są faktami i staje się to rzeczywistością po dogłębych analizach „wikipedycznych” proszepaństwa … Dobro i zło odwieczna walka i te 2 warstwy się ścierają/zaciskają pentle ___ era ciemności w jakiej ludzkość przebywa jeszcze… , zaczyna niestety na całe szczęście wygasać …. Cóż głowy do góry ludzie ! Pomyslcie o kosmosie jaki tam porządek panuje tak zwana mechanika ciał niebieskich. Każda planeta/gwiazda/lub cokolwiek … ma swój idealny czas wyliczony bez żadnych kolizji , jaki tam musi być porządek, który ktoś  lub coś kontroluje i ludzie nazywają to bogiem chociasz może to być nieodpowiednia nazwa bo wielu ta nazwa się negatywnie kojarzy, a też „bogiem” tego świata nazywa szatan djabeł (draco-reptylian)…  … >>> biblia Strona internetowa Mikołaja Rozbickiego  http://czasprzebudzenia.wordpress.com  __ informuje nas :  ” Protesty w Nowym Jorku. Nawet 60 tys. osób ma się stawić na dolnym Manhattanie w pobliżu siedziby nowojorskiej giełdy przy Wall Street – donosi gazeta.pl. Na razie policja i oficjalne agencje informują o setkach protestujących.To osoby, które odpowiedziały na apel grupy Adbusters, aby 17 września rozpocząć wielotygodniowy protest na ulicach Nowego Jorku na wzór ulicznych rewolucji w świecie arabskim. Łączy nas to, że jesteśmy 99 proc. ludzi, którzy nie chcą już tolerować chciwości i zepsucia 1 proc. populacji – piszą inicjatorzy akcji na stronie occupywallst.org.Wiadomo, że policja obstawiła wszystkie ulice wokół Wall Street przed rozpoczęciem marszu. Pojawiły się też doniesienia o protestach w Seattle. http://www.sfora.pl/Okupacja-Wall-Street-Chca-rewolucji-jak-Arabowie-a36027 Z Gazety Wyborczej: Chcą okupować Wall Street Zdjęć z Wall Street w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu nie pokazywała CNN, było ich za to mnóstwo w internecie. Policja nie dopuszcza do protestów w pobliżu siedziby nowojorskiej giełdy przy Wall Street. Fot. ERIC THAYER REUTERS ”Nawet 60 tys. osób protestuje na dolnym Manhattanie, w pobliżu siedziby nowojorskiej giełdy przy Wall Street”. Takie alarmujące informacje zaczęły pojawiać się koło północy z soboty na niedzielę w mediach społecznościowych. Dementowały je oficjalne agencje: jak podała AFP, według szacunków policji protestujących było poniżej tysiąca. Funkcjonariusze nie przepuścili ich na Wall Street blokując wszystkie ulice jeszcze przed rozpoczęciem marszu. „Łączy nas to, że jesteśmy tymi 99 proc. ludzi, którzy nie będą już dalej tolerować chciwości i zepsucia 1 proc.” – można przeczytać na stronie occupywallst.org. Wezwanie do ulicznego protestu 17 września rzuciła w lipcu grupa Adbusters. „Chcemy, by 17 września 20 tys. ludzi zalało dolny Manhattan, ustawiło łóżka, kuchnie, pokojowe barykady i okupowało Wall Street przez kilka miesięcy” – głosi jedna z odezw. Zwołujący się przez internet (m.in. przez Twittera) uczestnicy protestu zaczęli się zbierać ok. południa czasu nowojorskiego. Policja zebrana na dolnym Manhattanie nie chciała potwierdzić początkowo żadnych liczb. Według samych protestujących w okolicach siedziby giełdy zebrało się ok. 50-60 tys. osób. W doniesieniach na Twitterze pojawiają się też informacje o protestach w Seattle. „Tak jak nasi bracia i siostry w Egipcie, Grecji, Hiszpanii i Islandii, zamierzamy wykorzystać taktykę masowej okupacji zastosowaną podczas rewolucji Arabskiej Wiosny, by przywrócić demokrację w Ameryce. Zachęcamy także do osiągania naszych celów bez użycia przemocy, tak by zapewnić jak największe bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom” – wzywają organizatorzy protestów. Informacje o protestach w Nowym Jorku można śledzić na stronie occupywallst.org oraz na Twitterze pod tagami #occupywallstreet i #takewallstreet. W internecie są też bezpośrednie streamingi z Wall Street. Protestujących wspiera także słynna grupa hakerów Anonymous, która zapewnia internetową transmisję na żywo z wydarzeń. „Nasz naród, nasz gatunek i nasz świat przeżywają kryzys. Stany Zjednoczone mają do odegrania ważną rolę w jego okiełznaniu, ale nie możemy dłużej pozwolić, by korporacyjna chciwość i skorumpowani politycy wyznaczali politykę naszemu narodowi. My, naród Stanów Zjednoczonych Ameryki, mając na uwadze obecny kryzys, odzyskujemy dziś władzę nad naszym krajem. Niech żyje solidarność!” Źródło: Gazeta Wyborcza Więcej… http://wyborcza.pl/1,75248,10307459,Okupacja_Wall_Street.html#ixzz1YKAYMqMx


http://www.bibula.com/?p=43826 Łódź: Straż Miejska tworzy system powszechnej (faszystowskiej?-_g44)inwigilacji Aktualizacja: 2011-09-19 8:15 am Łódzka rada miejska uchwaliła wieloletni program finansowy Łodzi, w ramach którego przewidziano środki na stworzenie najnowocześniejszego w Polsce systemu monitoringu i inwigilacji jego mieszkańców. „Łódzki Monitoring Metropolitalny” stworzony za kwotę 23 milionów złotych (z czego 75% ma wyłożyć Unia Europejska) ma docelowo obejmować sieć 70 kamer, ustawionych w strategicznych punktach miasta i skomputeryzowane centrum dowodzenia w siedzibie Straży Miejskiej. Komendant łódzkiej Straży Miejskiej, Dariusz Grzybowski, w rozmowie z lokalnym wydaniem Gazety Wyborczej nie ukrywa, że liczy na to, iż dzięki systemowi… wzrosną nakłady na działalność Straży Miejskiej tak, by liczba jej funkcjonariuszy i dostępnych im środków komunikacji i transportu odpowiadała możliwościom systemu powszechnej inwigilacji. Przetarg na budowę pierwszych elementów systemu ma zostać rozpisany już w styczniu przyszłego roku, kamery Straży Miejskiej mają się pojawić na ulicach pod koniec 2012 roku. Instalowane na ulicach Łodzi cyfrowe kamery mają mieć 35–krotny zoom optyczny i możliwość rotacji o 360 stopni, jak również wyjątkowo wysoką rozdzielczość. Oprogramowanie, zainstalowane w miejskim centrum monitoringu ma umożliwiać automatyczne odczytywanie tablic rejestracyjnych (sprzężone z bazą danych pojazdów kradzionych), jak również możliwość automatycznego rozpoznawania typowych wykroczeń w ruchu drogowym, jak przejazd na czerwonym świetle, czy parkowanie w niedozwolonym miejscu. W przyszłości komputery, zainstalowane w centrum monitoringu mają również zostać wyposażone w oprogramowanie, opracowane w ramach unijnego projektu INDECT, zawierające algorytmu do automatycznego rozpoznawania ‘zachowań podejrzanych’ jak również moduł rozpoznawania twarzy według zapisanych w pamięci systemu cech biometrycznych, umożliwiający śledzenie wybranych przez operatora osób i alarmujący o pojawieniu się na ulicach miasta osób poszukiwanych przez służby bezpieczeństwa. Techniczne możliwości zainstalowanych kamer pozwalają im również ‘zaglądanie’ do domów, położonych w najbliższej okolicy, jednak jak uspakaja komendant Grzybowski, system pozwala na zablokowanie obrazów, pochodzących z prywatnych mieszkań. Po zbudowaniu ‘szkieletu’ nowego systemu, złożonego z centrum monitoringu i 70 kamer, Straż Miejska zapowiada, w miarę dostępnych środków finansowych, jego dalszą rozbudowę. Źródło: Czarny Sztandar Za: wolnemedia (” Straż Miejska tworzy system powszechnej inwigilacji”)


Ciekawy news znaleziony w zakłamanych mediach TVN666 >>> ” ajemniczy chłopiec, który wychowywał się w niemieckim lesie, źle się czuje w cywilizowanym świecie, ma trudności ze snem w łóżku i chce wracać do dziczy – donosi brytyjski dziennik „Daily Mail”. O sprawie chłopca pisaliśmy pod koniec ubiegłego tygodnia. 17-letni chłopiec o imieniu Ray zgłosił się na policję w Berlinie po tym, gdy zginął ojciec, wychowujący go od co najmniej 5 lat w lesie. Nastolatek mówił po angielsku i łamaną niemczyzną.Chłopca umieszczono w ośrodku opiekuńczym, jednak – według źródeł zaznajomionych ze sprawą – nie czuje się tam dobrze. Ma trudności ze snem, z Przez lata jego domem był las. Zgłosił się na policję. korzystaniem z udogodnień cywilizacji takich jak mydło, bieżąca woda i prysznic. Przez lata jego domem był las. Zgłosił się na policję. Dlatego – donosi „Daily Mail” – powiedział śledczym, że lepiej by się czuł śpiąc w lesie. Tożsamość nieustalona.W tej chwili śledczy szukają miejsca gdzie Ray miał – według swoich własnych słów – pochować ojca. Tożsamości chłopca wciąż nie udało się ustalić. Być może wszystko wyjaśni się, gdy jego odciski palców, DNA i kartoteka dentystyczna zostaną przekazane do Interpolu.Podejrzewa się, że chłopiec może być Brytyjczykiem, bo tym językiem posługuje się znacznie bardziej swobodnie. Z tego też powodu w sprawę zaangażowano placówkę British Council.” Sataniści z British Council już się nim interesują, niepozwolą aby człowiek był wolny.-g44


http://czasprzebudzenia.wordpress.com/ pisze: Nie dawno rozpoczęliśmy akcję wysyłania maili, a tutaj niespodziewanie w radiu RMF FM poruszono spraw smug chemicznych. Trzeba tutaj zdecydowanie zareagować i pokazać dziennikarzom, że ludzie interesują się tym tematem i żądają rzetelnego zbadania sprawy! Chodzi o ten artykuł: http://zmianynaziemi.pl/wideo/smugi-kondensacyjne-czy-smugi-chemiczne. Trzeba kuć żelazo póki gorące – ślijmy maile do tego radia, aby dziennikarze nie odpuścili tego i dalej drążyli sprawę! Jeśli ktoś z Was napisze jakiś szablon tekstu w tej sprawie, proszę przesłać mi na pocztę. Ja pewnie coś naskrobię w wolnej chwili, ale później. Im więcej wersji tym lepiej, piszcie też zupełnie od siebie. Oto jeden z maili do zastępcy Dyrektora Informacji. RMF FM

rafal.szafran@rmf.fm

Więcej redaktorów i maili tutaj: http://www.rmf.fm/ludzie/ Działajmy!

OTO LIST WYSŁANY od (grawitacja44) DO REDAKCJI  „RMF” :

„Witam redakcje. Ja i moje środowisko znajomych jesteśmy zaniepokojeni tak zwanymi śladami/smugami po samolotach. Badam to zjawisko od kilku lat i jak wynika z tego smugi te nie pochodzą z komercyjnych lini lotniczych ( pasażerskie). Geopogoda/modyfikacje/aktywność słoneczna/ + zaangażowanie w ten proceder firm biotechnologicznych… jak wynika z wielu filmów na YouTube. Dalczego i po co ? RMF jako jedna z poważniejszych stacji radiowych w Polsce powinna jakąś audycje wrzucić do „eteru” na ten temat . Jest moda na niby na jakieś teorie spiskowe , ale jednak zjawisko chemtrails jest faktem i coraz więcej mówi się na temat w środowisku internautów jak i ze znajomymi typu rodzina & sąsiedzi. W załączniku wysyłam zdjęcie zrobione z kabiny pilota od środka jak ta aparatura wygląda, warto na to uwage zwrócić i jakoś to logicznie wyjaśnić na wielkim forum publicznym audio jakim jest własnie radio RMF  

Namawiam was aby powysyłać podobne tego typu maile do komercyjnych stacji RADIOWO-TELEwIZYJNYCH w waszych regionach. Ciekawą alteratywą jest wydruk banera wielkoformatowego i zawieszeniu go w publicznej lokalizacji/przestrzeni  jak nap na płocie lub jakiejś elewacji budynku gdzie mase odbiorców sie przechadza… poniżej mail wysłany do RMF _____  róbcie to działajcie ….CIEKAWA SPRAWA


… inna sprawa

Zajrzyjmy tutaj bo chodzi o katastrofe ekologiczną w Beskidach.(Alarm !)-Podbeskidzie/IKEA

https://grawitacja44.wordpress.com/2010/02/24/katastrofa-ekologiczna-w-beskidach-alarm-podbeskidzie/


Słynny serwis grypa666.wordpress.com jak zawsze w poniedziałek informuje nas:
ALERT: moratorium na uprawy GMO w Polsce – mamy czas tylko do 30 września

Istnieją dokumenty i praktyczne przykłady innych krajów UE, które skutecznie wprowadziły zakazy obrotu i upraw kukurydzy MON810 i ziemniaków Amflora (tylko te dwie uprawy są dopuszczone w UE). Żaden z tych krajów nie płacił kar, bo ich służby dyplomatyczne skutecznie interweniują w Brukseli. Rząd RP może wprowadzić zakaz upraw GMO w drodze rozporządzenia Ministra Środowiska lub Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Domagajmy się od Ministrów natychmiastowego wydania odpowiednich rozporządzeń.
PETYCJĘ w tej sprawie można podpisać TUTAJ:
http://alert-box.org/petycja/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/
PETYCJĘ można też wydrukować i zbierać podpisy:
http://www.icppc.pl/antygmo/2011/09/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/

PROSIMY O ZAANGAŻOWANIE bowiem chcemy zebrać tysiące podpisów jeszcze przed wyborami… o dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

WSPIERAJ DZIAŁANIA NA RZECZ POLSKI WOLNEJ OD GMO
http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/

Serdecznie pozdrawiamy, Jadwiga Łopata i Julian Rose
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi

……………………………
Rozporządzenie zakazujące GMO

Szanowni Państwo, wierzymy, że teraz jest dobry czas aby w końcu ‘wymusić’ na Rządzie RP zakaz upraw GMO: kukurydzy MON810 i ziemniaków AMFLORA wzorem innych krajów Unii Europejskiej. Tylko te dwie uprawy są dopuszczone w UE a zgodną z prawem formą zakazu jest zakaz tzw. ‘case by case’, czyli każdej uprawy z osobna. Mamy nową petycję napisaną przez prawników. Jest ona skierowana do Ministra Rolnictwa i Ministra Środowiska bowiem to oni mogą wprowadzić zakaz uprawy GMO w drodze rozporządzenia na podstawie obowiązującej dyrektywy i opisanej wyżej procedury.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

5 myśli w temacie “Czas na zmiany_ POLSKA NADAL W „ILUZJI”

 1. http://bgoczynski.wordpress.com/

  Trybunał Konstytucyjny w służbie szwindlerów
  Autor: Bogdan Goczyński

  Wielokrotnie twierdziłem, że polski wymiar sprawiedliwości jest organizacją przestęczą, w dodatku z bardzo konkretnie określonymi celami. Ostatnio poszedłem dalej i pokazałem, że odnosi się to do całego państwa polskiego. Teraz jednak chciałbym się skupić na organie mającym rzekomo stać na straży praworządności w Polsce, czyli Trybunale Konstytucyjnym. Jak wiele osób zdaje sobie sprawę, polskie prawo z Konstytucją ma niewiele wspólnego i jest to system służący zarówno do pospolitych oszustw jak i niszczenia podstaw funkcjonowania społeczeństwa. Osoby zaś broniące się przed bezprawiem regularnie zamykane są w psychuszkach. Wydaje się do tego, że jest to proceder o skali znacznie większej niż w dawnych Sowietach, nie mówiąc już o PRL.

  Czytelnicy mojego bloga zapewne wiedzą, że w moim imieniu zostały złożone dwie skargi konstytucyjne, kwestionujące sposób działania Polskich sądów. W pierwszej z nich zaprotestowałem przeciwko usunięciu ławników ze spraw karnych, druga skarga dotyczy kodeksu rodzinnego (czy też raczej antyrodzinnego) oraz składu sądów czyniącego z ławników figurantów. Prawdę mówiąc, już w momencie składania owych skarg nie miałem większych złudzeń, z jaką instytucją mam do czynienia. Pierwsza skarga czekała w Trybunale 11 miesięcy na decyzję czy szacowne gremium raczy ją rozpatrzyć. Druga dzieli podobny los od marca tego roku.

  Wielokrotnie twierdziłem też, że ławnicy nie byli usunięci przypadkowo, lecz że prawdziwą przyczyną było dążenie sitwy do przejęcia totalnej władzy w państwie, także władzy politycznej. Jak wiadomo bowiem, sądy w Polsce są często wykorzystywane do niszczenia przeciwników systemu, w tym także uczciwych polskich przedsiębiorców i osób niezależnych. Sądów używa się też do rozbijania rodzin i do podstępnego wywłaszczania Polaków. I właśnie taka sprawa była podstawą mojej pierwszej skargi. W celu przejęcia majątku, przy jawnie spreparowanym oskarżeniu, zostałem skazany za pobicie żony. Gdy zaś broniłem się, próbowano zamknąć mnie w psychiatryku.

  Ostatnio w sprawie tej skargi dostałem od Trybunału odpowiedź – zaskakującą, ale jedynie w sensie bezczelności i poziomu. Do tej pory byłem bowiem przyzwyczajony do szwindli na poziomie sądu rejonowego czy okręgowego. Naturę tych oszustw opisałem między innymi w artykule „Kasta szwindlerów”. Wydawało mi się jednak, że instytucja taka jak Trybunał Konstytucyjny, nie będzie chciała się kompromitować, gdyż na jej ręce patrzy społeczeństwo. Nic z tych rzeczy. Sędzia TK, Wojciech Hermeliński, „wybitny prawnik”, zachował się jak typowy szachraj z podrzędnego sądu. Na posiedzeniu niejawnym postanowił nie dopuścić do rozważenia skargi, twierdząc, że jest oczywiście bezzasadna. Uzasadnił to tym, że ponieważ art. 182 Konstytucji nie precyzuje formy udziału obywateli w sprawowaniu wymiaru sprawiedliwości, to macherzy z Ministerstwa „Sprawiedliwości” mogli ławników zupełnie usunąć. Trybunałowi również jakoś nie przeszkodziło, że art. 45 Konstytucji stanowi, że „Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd” i nie raczył nawet uzasadnić zwłoki i niejawności swojego posiedzenia. Być może, zgodnie ze specyficzną logiką polskich sędziów, będzie argumentował, że przecież trybunał to nie sąd.

  Jak elastyczny jest Trybunał widać po argumentacji w podobnej skardze konstytucyjnej z 29 listopada 2005r. Wówczas to Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie wpadł na pomysł, że wybór ławników przez rady gmin jest niekonstytucyjny, bo przecież ławnik to sędzia, a sędziów desygnuje Krajowa Rada Sądownictwa i zwrócił się z takim pytaniem do Trybunału. Jak widać, stosując talmudyczną sofistykę, na gruncie prawa można uzasadnić wszystko. Wtedy jednak TK nie dojrzał widocznie jeszcze do decyzji, że osobnikom w togach należy się pełnia władzy i zachował się zgodnie ze zdrowym rozsądkiem. Oczywiście ławnicy wybierani przez KRS byliby kpiną z art. 182 Konstytucji, czyli udziału obywateli w wymiarze sprawiedliwości. Cytuję za uzasadnieniem wyroku: „Trafny jest pogląd, że z treści art. 182 wynika, iż nie jest możliwe ani całkowite wyłączenie obywateli ze sprawowania tej funkcji (wymiaru sprawiedliwości), ani takie jej zawężenie, by udział ten przybrał zakres jedynie symboliczny.”

  Charakterystyczna jest też opinia ówczesnego Prokuratora Generalnego przedłożona Trybunałowi: „Zagwarantowany w art. 182 Konstytucji udział obywateli w sprawowaniu wymiaru sprawiedliwości służyć ma w założeniu realizacji w orzecznictwie społecznego poczucia sprawiedliwości, ale ważny jest również z tego powodu, że zapobiega nadmiernej hermetyzacji środowiska sędziowskiego i uchylaniu się przez nie od kontroli społecznej. Osiągnięcie tych celów wymaga zapewnienia szerokiej reprezentacji obywateli uczestniczących w rozpoznawaniu i rozstrzyganiu spraw sądowych.”

  Również Marszałek Sejmu widział konieczność udziału ławników w sprawowaniu wymiaru sprawiedliwości: „Rolą ławników jest reprezentowanie społeczeństwa w wymiarze sprawiedliwości i jego społeczna kontrola.”

  Jak się wydaje, konstytucja od tamtego czasu nie zmieniła się. Być może jednak Trybunał uważa, że w polskim systemie prawnym zasada precedensów nie obowiązuje i w swojej niezawisłości nie musi brać pod uwagę swoich wcześniejszych wyroków? W każdym razie na postanowienie o niedopuszczeniu skargi złożyłem zażalenie, tym razem sam, gdyż dotychczasowy adwokat odmówił mi pomocy. Oczywiście w skardze konstytucyjnej na wszelki wypadek wprowadzono przymus adwokacki a znalezienie prawnika do skargi i w dodatku tego typu, graniczy z cudem. Czyli jak nie kijem, to pałką. Co prawda zażalenie to nie skarga, ale sposób myślenie wysokiego gremium już znamy. Zresztą poczekajmy, zapewne otrzymam formalną odpowiedź.

  Warto przy tym wspomnieć jak kwestia społecznego udziału w orzekaniu była (przynajmniej formalnie) rozwiązana w PRL. Otóż art. 49 (w pierwotnym brzmieniu) Konstytucji z 22 lipca 1952 r., brzmiał „Rozpoznawanie i rozstrzyganie spraw w sądach odbywa się z udziałem ławników ludowych, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie”. Ciekawy był też artykuł 50 stanowiący o wyborze ławników i sędziów. Tak więc konstytucja PRL, jeśli chodzi o sądownictwo, była bardziej demokratyczna niż obecna. Oczywiście była jeszcze kwestia realizacji owych zapisów. Ciekawe też, że nie przypominam sobie protestów w związku z ustawą z marca 2007r właśnie usuwającą ławników z sądów karnych. Przypomnijmy, że było to za rządów Prawa i Sprawiedliwości. Ustawa ta była niewątpliwie przygotowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości pod kontrolą Zbigniewa Ziobry, pragnącego uchodzić za przykład praworządności, nie była też oprotestowana przez prezydenta mimo jej ewidentnej niekonstytucyjności. Daje to wiele do myślenia na temat, kto rzeczywiście rządzi w Polsce.

  Wracając jednak do skargi, to mimo że spodziewałem się przekrętu, postanowienie sędziego Hermelińskiego czy jednak Trybunału, bo raczej nie była to jednoosobowa decyzja, pozostawiło niesmak i chciałoby się powiedzieć, że jaki trybunał, takie postanowienie.

  Zgodnie z obietnicą daną Trybunałowi w zażaleniu i żeby nie być gołosłownym, w linkach przedstawiam korespondencję z TK w sprawie tej skargi. Mam przy tym nadzieję, że owe dokumenty będą cenną pomocą dla studentów prawa w celu skonfrontowania teorii niezawisłych sądów z praktyką.

  Bogdan Goczyński

  Posted by snajper | Wrzesień 21, 2011, 3:48 am
 2. I’m extremely impressed with your writing talents and also with the format on your blog. Is this a paid subject or did you customize it your self? Either way keep up the excellent quality writing, it’s rare to peer a great blog like this one these days.
  .

  Posted by Kirsten | Lipiec 1, 2013, 1:40 pm
 3. I do not create a ton of comments, however i did a few searching and
  wound up here Czas na zmiany_ POLSKA NADAL W ILUZJI | grawitacja44.

  wordpress.com. And I do have a few questions for
  you if it’s allright. Could it be just me or does it appear like a few of the comments come across like they are written by brain dead folks? 😛 And, if you are writing on other social sites, I would like to keep up with everything fresh you have to post. Could you list of all of all your social sites like your twitter feed, Facebook page or linkedin profile?

  Posted by Douglas | Lipiec 18, 2013, 2:11 am
 4. Asking questions are really pleasant thing if you are not understanding something fully, however this piece
  of writing provides pleasant understanding even.

  Posted by diamondback bikes | Sierpień 24, 2013, 7:49 pm

Trackbacks/Pingbacks

 1. Pingback: Czas na zmiany – Polska nadal w „iluzji” « Dziennik gajowego Maruchy - Wrzesień 23, 2011

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: