//
you're reading...
Uncategorized

Obłuda wieksza niż dług amerykanski- „DEMOKARACJA”LUDNOŚĆ CYWILNA W USA STANIE SIĘ TERRORYSTAMI -ZAKŁADNIKAMI w RĘKACH BANKOWYCH KARTELI.Najbardziej demokratyczny kraj , pouczajacy innych ,wprowadzajacy w innych krajach demokracje aresztuje ludzi za demonstracje ??? demokratyczny-marionetkowy prezydent ! Szok…haha ha obluda wieksza niz dlug
amerykanski

…”od dwóch tygodni protestują „. A w Polsce ~End of Matrix (media milczą jak zaklęte!!!)

Więc zakłamane media piszą (muszą napisać po zmowie milczenia):

„Policja rozpędziła w sobotę na nowojorskim Moście Brooklińskim demonstrację przeciwko rosnącej biedzie oraz chciwości i władzy banków. Jak poinformowały nowojorskie media, powołując się na policję, zatrzymano ponad 500 demonstrantów.Osoby biorące udział w demonstracji zostały aresztowane głównie za blokowanie ruchu ulicznego. Policja zgarniała demonstrantów gdy duża grupa osób oddzieliła się od reszty i wkroczyła na pasy ruchu kołowego.- Demonstranci, którzy szli chodnikiem, nie zostali aresztowani – zapewnił rzecznik nowojorskiej policji Paul Brown. Protest spowodował gigantyczne korki w okolicach Zatrzymania na Wall Street. „Zagłodzić bogatych”Około 80 osób wzywających do okupacji Wall Street zostało zatrzymanych w.. …”

LUB

„Setki aresztowanych po demonstracji w Nowym Jorku
Niedziela, 2 października .Ponad 700 uczestników protestu w Nowym Jorku przeciw niesprawiedliwościom systemu gospodarczego zostało aresztowanych w sobotę wieczorem na Moście Brooklyńskim przez amerykańską policję.”

Ciemna strona mocy czyli tak zwane Satanistyczne rządy światowe z rąk ONZ pod kontrolą  „zmiennokształtnych” klasyfikują pokojowych obywateli usa jako terrorystów. Czy ci ludzie są terrostami ? Raczej osobiki w uniformach …. Oczywiście dodrukują sobie wiencej EURO / $$$ aby was dalej robić w „h ___a” .., czy pozwolisz na to ?

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

2 myśli w temacie “Obłuda wieksza niż dług amerykanski- „DEMOKARACJA”

  1. artykul OK!
    Szkoda ze pozwalamy przeklamywac fakty!pisalem na wp i onecie w komentarzach do autorow artykulow iz opisuja Rewolucjonistow jako biedna mniejszosc muzulmanska i innego wyznania!!!tak wlasnie pisali!!!!smiech mnie ogarnia jak musza sr…c w gacie autorzy owych przklamanych artykulow.Prawda i tak wyjdzie na jaw a po nich zostanie niesmak i smrod!!
    Widac ze rada moskow pozwolila cokolwiek napisac ale na swoja modle!!Uwazam ze nasze serwery takie jak wp i onet to przeklamane i ocenzurowane serwery.Mozliwe ze wlascicielami sa wyzsi z rady pejsowatych.

    Posted by bydzio6304 | Październik 2, 2011, 6:53 pm
  2. Apel do prawdziwych Polskich kibiców! prosimy o rozsyłanie wszędzie tego nagrania i umieszczanie na waszych stronach i blogach! dziękujemy!

    Posted by galluss | Październik 3, 2011, 12:30 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: