//
you're reading...
Uncategorized

Nie idę na wybory -BOJKOT ! / 15 października „end” systemu ekonomicznego … dosyć


 

MANIFEST

http://alterkino.org

Naszym celem jest zapewnienie dostępu do ciekawych oraz unikatowych filmów wszystkim zainteresowanym. Strona ma charakter niekomercyjny i nie pobieramy od nikogo żadnych opłat. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom, poniewaź obecnie panuje deficyt stron internetowych z ciekawymi filmami. Mimo likwidacji Urzędu Kontroli Publikacji i Widowisk w 1989 roku w Polsce nadal dochodzi do ograniczania swobód obywatelskich w zakresie wolności wyrażania poglądów i twórczości artystycznej. Zmieniła się forma: miejsce oficjalnej cenzury prewencyjnej zajęła nieoficjalna cenzura represyjna, posługująca się naciskiem ekonomicznym, prawnym lub administracyjnym do tłumienia, zatrzymywania eliminowania tych dzieł sztuki i wypowiedzi, które nie są zgodne z ideologią polityczną, normami obyczajowymi, doktrynami religijnymi bądź polityką korporacyjną. Korzystamy z wolności korzystania z dóbr kultury, które są prawem człowieka zapisanym w Powszechnej Deklaracji: „Każdy człowiek ma prawo do swobodnego uczestniczenia w życiu kulturalnym swojej społeczności, do korzystania ze zdobyczy kultury, do uczestniczenia w postępie nauki i do korzystania z jej dobrodziejstw”.


Audycja radiowa o tematyce:”Pieniądz rządzi światem… A kto rządzi pieniądzem?”

http://www.radiownet.pl/#/publikacje/kto-rzadzi-pieniadzem-sobota-1200


L.Wałęsa „prognozuje” a, zacytuję fragment- słowa na czasie ostanio wypowiedziane:
„- Połowa Polaków nie głosowała, a to jest niebezpieczna sprawa. Tu można podważyć demokrację. Według mojej szkoły demokracji musi być co najmniej 50 proc., a jeśli nie ma, to jest to wątpliwa sprawa – powiedział.
– Polska jest tam, gdzie jest większość, a większość nie brała udziału. Nad tym trzeba się zastanowić – dodał.”

Ledwo minęła godzina od zamknięcia urn, a tu już takie dokładne wyniki! Jak to jest możliwe!? Tak szybko zdążyli policzyć wyniki! Przecież to od razu widać, że to są wyniki wcześniej naszykowane!

„Władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie.”

John Emerich Acton

Nie idziemy na „wybory”-BOJKOT przeciw agendzie (sekcie) gadających głów od 89 roku, rozkradajacych Polske a mowa tu o politykach udających polaków znanych nam w TV „narodowej” (niemieckiej?).Dosyć kłamstw w połonczeniu z globalna rewolucją (antyNWO).

Zbrodniarz wojenny Stalin powiedział ? „Kto zlicza głosy ten ma władze…” i wlaśnie z tego powodu nigdy nie pojde zagłosowac, bo to tylko złuda i miraż dla bydla (bo za bydlo i roboli nas mają) aby bydlo miało poczucie że ma jakiś wpływ na to co sie dzieje, ale nic z podobnego…..

Pozytywna deklaracja (z której powinniśmy brać przykład) profesora Ryszarda Bugaja w „Gościu Niedzielnym”: Nie idę na wybory! „Czas, aby ludzie wstrząsnęli politykami”

Tłumacząc odmowę udziału w głosowaniu prof. Bugaj stwierdza:

Według mnie przyszedł czas, aby klasa polityczna jako całość otrzymała ostrzeżenie, że społeczeństwo nie chce się bawić w ich grę. Nawołuje się nas, abyśmy oddali głos, a jeśli nie ma na kogo? Nie głosując chcę powiedzieć, że ten system nie działa.

Zaczęło się od Wall Street, ale dziś ludzie protestują już nie tylko w Nowym Jorku – wkrótce globalna rewolucja opanuje cały świat tzw. zachodu. Spójrzcie na mapę kordynacyjna: http://www.meetup.com/occupytogether/

Przestaliśmy rozumieć własną historie,kronike ludzkich dziejów,a co za tym idzie przeznaczenie człowieka.Skutecznie zagłuszono wolnomyślicieli, którzy naprawde mają coś na ten temat do powiedzenia.Nie stosując zakazu (…podobno przecież mamy demokracje i wolność słowa).Zawsze ci co mają władze, wyrażają publicznie przekonanie , że są słuszni a tak naprawde są kłamcami

Wybory to pozory wolności. Taka wolność to niewola. Wybory to pozory posiadania możliwości przeprowadzania zmian (mam na myśli zmiany korzystne dla wyborców) Wybory to ułuda i hipnoza, gra na czas, sugestia że nastąpią jakoweś korzystne dla wyborców zmiany które z założenia nie następują nigdyPrzed wyborami karty już zostały rozdane i kurs został obrany, to kurs na satanistyczną globalizację w każdej sferze życia i żaden głos nawet masowy niczego nie zmieni. kurs na masową i wszechobecną kontrolę i poddanie. Bez prawa głosu krytyki bez prawa sprzeciwu. To widać nawet w kłamliwych mediach. Możecie się jeszcze łudzić i czekać ale to o czym mówię to pewnik i każdy może to zaobserwować. Czas gra na niekorzyść naszej wolności. Bo ona się już kończy. System globalny otacza nas zewsząd i otacza nas coraz szczelniej. Polska jest objęta umowami i konsekwencjami które trzeba będzie płacić w razie wycofania się kolejnych rządów z wcześniejszych ustaleń. Dlatego najbardziej odpowiedzialną postawą i uniknięcie moralnego ciężaru przyszłych i niewiadomych zmian jest NIE WZIĘCIE W TYM GÓWNIE UDZIAŁU.I nie słuchajcie bzdur o rzekomym obywatelskim obowiązku czy umywania rąk. Nikt swoich obowiązków wobec uczciwości i sprawiedliwości nie zdejmuje i nikt nie umywa rąk od spraw narodowych. Nie wzięcie udziału w wyborach jest tego POTWIERDZENIEM.Jesteśmy świadomi o obowiązkach przekazania tego co dostaliśmy w stanie jak najlepszym dlatego wyborom trzeba powiedzieć NIE. Globalizacja prowadzi do wyzysku, potem oporu kwestia czasu kiedy się połapią że międzynarodowego i ostatecznej konfrontacji. Tego można być pewnym.Nie jesteśmy pewnymi kiedy to nastąpi i jakie ofiary przyniesie.Ale tego, że globalizacja nie może istnieć bez bezwolnych wykonywaczy formowanej przyszłości też jesteśmy pewni czyli można być pewnymi zwycięstwa i ciągłego posiadania formy kontroli jaką jest przestawienie naszego umysłu z odbioru telewizyjnego i konsumpcji na pracę nad sobą i doskonalenie się.I to na tym trzeba się skupić a nie na obietnicach i kandydatach.


W temacie lub poza tematem kto jak woli, czy chcemy cz nie chcemy w tym , świadomie lub nie świadomie uczestniczymy w wyścigu szczurów , w walce o dominacje . Cały świat skupia się na USA w jednym kierunku,mając klapki na oczach. W zakłamanych mediach nonstop uwage skupia się na dyktaturze agendy OENZETOWSKIEJ666-… no wiece „oni’ kontrolują wszystko i mamy się ich bać. Wojna imperiów: chińskiego i amerykańskiego.TU JEST AS W RĘKAWIE I TEMAT OMIJANY SZEROKIM ŁUKIEM.. – opowieść o rosnącej, ale często nie znanej nam na co dzień konfrontacji pomiędzy dwoma mocarstwami. Film bardzo na czasie. Obecnie toczy się wojna w Iraku , Afganistanie plus zorganizowany kryminalny napad NATO na Libie na której skupiają się Stany Zjednoczone(skorumpowana chciwa satanistyczna sitwa bankierska) ale tak na prawdę jak pokazuje film USA przygotowuje się do najważniejszego konfliktu w najbliższej przyszłości, który zadecyduje o globalnym charakterze stosunków międzynarodowych pomiędzy Stanami i Azją.

http://www.ekino.tv/film,Chiny-vs-USA-Wojna-Imperiow-2005-Lektor-PL,22889.html

Audycja radiowa o podobnej tematyce:
http://www.radiownet.pl/etery/geopolis#/publikacje/jakie-sa-zamiary-chin-wobec-europy

Na fali pojawiających się doniesień, jeżeli „Niebo zaplanowało” powrót Chin (Korea Północna) na wielką skalę, (a wiele na to wskazuje) obecny kryzys gospodarczy zapewne pogłębi się, umożliwiając Chinom jak i Rosji odzyskanie wpływów, które utraciła po rozpadzie Związku Radzieckiego. W związku z tym nieunikniony będzie rozłam, lub wręcz rozpad Unii Europejskiej i NATO. Koło tego zgadkowego tematu zatacza się Biblia czyli księga daniela (król północy i południa -dwie niewidzialne siły które walczą między sobą o dminacje nad światem >> Gog z Magog = dacharz z północy http://pl.wikipedia.org/wiki/Gog_i_Magog ). Czy królem północy będzie Korea Północna ? Na ten temat „wszyscy” milczą, a warto się zastanowić i wniknąć w tą materie tematyczną. >>> http://ogrodowe1.republika.pl/download.html http://tvń24.pl/reptilianie.html


Kończąc tego newsa należy się nieco uśmiechnąć >>>

Czy widzieliście psa biegnącego w śnie ?

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Jedna myśl w temacie “Nie idę na wybory -BOJKOT ! / 15 października „end” systemu ekonomicznego … dosyć

  1. Maltretowanie zwierząt. zanim odwiedzisz sklep wedliniarski-ZASTANÓW SIĘ ….

    Cała prawda o okrutnym i nieludzkim sposobie hodowlii świń.

    Posted by ELUX | Październik 10, 2011, 7:09 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: