//
you're reading...
Uncategorized

Wyszukane informacje z sieci (wtorek 18 pazdziernik 2011)


Tajni brytyjscy lowcy UFO Lektor PL >>>Doradca prezydenta Cartera ds. Bezpieczeństwa Narodowego USA.W sierpniu 2007 r. Brzeziński poparł kandydata Partii Demokratycznej na prezydenta Baracka Obame.Obama wprowadził Brzezińskiego jako „jednego z naszych najwybitniejszych myślicieli”. W hermetycznych środowiskach Z.Brzeziński ma powiązania z oligarchiczną „agendą21” Bildeberga (masoni/sataniści) .

Zbigniew Brzeziński o kryzysie (33 min.nagranie-podcast)


http://polskiemedia.podomatic.com/entry/2011-10-16T15_40_05-07_00
lub
http://polskiemedia.podomatic.com/


A propos firm farmaceutycznych… stosujących kryminalny proceder wprowadzania substancji chemicznych ma rynek (np. antykoncepcja) >>>

„Znam osobę, która pracuje w firmie nadzorującej badania kliniczne leków, dzięki temu mam wiedzę jak to wygląda. I jest to tak: jakaś firma farmaceutyczna chce wprowadzić lek na polski rynek. Muszą więc być prowadzone badania nad tym lekiem. Firma więc zatrudnia lekarzy (w szpitalach, czy klinikach), de facto ma już z wieloma lekarzami od dawna podpisane umowy, lekarze Ci znajdują sobie pacjentów, na których te leki są testowane (jest to przeprowadzane w szpitalach/klinikach).
Czyli za badania płaci firma farmaceutyczna i to ile! (w niektórych przypadkach), największa kwota, jaką słyszałem, to 10tys. za 1 pacjenta zwerbowanego do programu! (nie pamiętam waluty, ale jeśli nawet zł, to i tak miazga. Teraz rola mojego kuzyna/firma nadzorującej jest taka, żeby pilnować, że podczas badań są przestrzegane wszystkie procedury itd. I kto im płaci za nadzorowanie, ta sama firma farmaceutyczna!
Ludzie myślą, że rząd (poprzez jakieś instytucje) prowadzi niezależne badania nad tymi lekami, a to tak właśnie wygląda! Przecież to jest masakra! Nie wiem ile mój kuzyn zarabia (nie wypada pytać), ale ma kredyt hipoteczny z miesięczna ratą 3200…”

FAKT.. że to rzeczywiście patologia. Z drugiej strony… Nie chcesz – nie bierz!


Nowy dowód osobisty… Słów kilka

Kolejny artykuł o problemtyce inwigilacji i dowodów osobistych. Wklejam obszerne fragmenty… Chcesz być wolny nie odbieraj nowego dowodu osobistego (RFiD)!
Panie i Panowie,Szanowni obywatele RP…Drodzy rodacy zostaliśmy sprzedani za przysłowiowe judaszowe srebrniki… Polska stała się częścią systemu kontroli nad społeczeństwem w ramach projektów LUCID (Logical Universal Communications Intractive Databank). Identyfikacja wykorzystująca technologie RFiD został wprowadzony w 1974 przez państwa zrzeszone w EWG… Procesor ten ma zadanie identyfikować, namierzać i kontrolować obywatela na odległość lokalizując i badając jego zachowania, zainteresowania, stan zdrowia, stan finansów oraz min: kryteria wyborcze i interakcje społeczne… Dr Hanrick Edelman główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej w Brukseli, ujawnił, że plan „Odnowy świata z chaosu” jest już w toku. Światowy kryzys ekonomiczny na początku 1974 r. doprowadził do spotkania przywódców krajów EWG, doradców i naukowców, w czasie, którego dr Eldeman przedstawił „BESTIĘ”: ((ang.) BEAST = Brussels Electronical Accounting Surveying Termina). Owa bestia jest komputerem umożliwiający katalogowanie ludzi przypisując im 18 liczbowy klucz kodowy. W pierwszej fazie projektu skatalogowano obywateli EWG. Moce przerobowe już pod koniec lat 70 umożliwiały skatalogowanie wszystkich istot żywych na naszej planecie! Po udanym eksperymencie na grupie obywateli EWG (1974-1984) przeprowadzono szerokie testy na zwierzętach domowych i hodowlanych na całym świecie (min: w Kanadzie, Francji, Hiszpanii, Anglii…)… Pierwszym krokiem dobrowolnego przyjęcia znakowania był strach przed tzw: terrorystami po ataku z 11 września… Obecnie wmawia nam się, że jest to bezpieczny system identyfikacji oraz bezpieczny system płatności bez stykowej. Jeśli zdecydujemy się na inwazyjną identyfikację RFiD zostanie nam wszczepiony chip biomedyczny pod skórę na ręce lub czole… Idziemy w kierunku kontroli absolutnej obywatele USA i Hiszpani zostali podstępem zmuszeni do posiadania dokumentów iD opartych na technologii, RFiD ponieważ wedle władz tych państw istnieje żywe zagrożenie terroryzmem!!! Hiszpania podobnie jak USA są krajami testowymi, które zostały wskazane przez amerykański i europejski rząd cieni…
…Technologia RFiD jest tylko wstępem wybadaniem czy ludzie są na tyle naiwni, aby wziąć udział w tym eksperymencie, który doprowadzi do zaproponowania wygodniejszego rozwiązania połączenia dowodu, legitymacji, paszportu i karty kredytowej wszczepianej w nasze ciało… Co prawda taki chip zasilany jest naszym własnym bioprądem jednak wypełniony jest szkodliwym litem, który może zostać zdalnie uwolniony doprowadzając w najlepszym przypadku do owrzodzenia organów wewnętrznych a w najgorszym śmierci nosiciela bio-chipu…Czy tego typu chip nie jest jednocześnie bronią, która może zostać użyta przeciwko nosicielowi? Czy osoby wszczepiające nie są terrorystami działającymi na niekorzyść osób znakowanych?!


Drodzy obywatele nie jesteśmy zwierzętami, aby nas kontrolować, aby kontrolować życie nasze i naszych dzieci…Czas skończyć z elitą pseudo intelektualnych bestii ubranych w miłe słówka i obietnice… Jeśli nie przetrwamy tej próby zrobią z nami wszytko kontrolując i niszcząc nasze marzenia i sny przerabiając je w materialną papkę… Wszystkie te próby kontroli skończy się szantażem: jeśli nie będziesz mieć chipu nie będziesz mógł znaleźć pracy, założyć konta osobistego, zrobić zakupów, ubezpieczyć siebie i dzieci czy pójść do lekarza… Nowy dowód to działanie przeciwko człowiekowi i jego wolności. Nowy dowód to zagrożenie dla całego społeczeństwa i jego praw obywatelskich … Jeśli państwo szuka niewolników i posłusznych psów musi zrobić to gdzie indziej !!!
Państwo chce wiedzieć gdzie się poruszasz, w jakim towarzystwie się obracasz, w jakich manifestacjach bierzesz udział, na jaką partie oddajesz głos, kto cię ubezpiecza, ile wydajesz pieniędzy i ile zarabiasz… Panie Komorowski nie ładnie socjalizm miał swoje złe strony, władza kontrolowała i cenzurowała, ale rządy pseudo demokracji opartej na dyktaturze i kontroli to niedozwolone przestępstwo wobec narodu, którego jest Pan przedstawicielem… Technologia RFiD jest tylko wstępem wybadaniem czy ludzie są na tyle naiwni, aby wziąć udział w tym eksperymencie, który doprowadzi do zaproponowania wygodniejszego rozwiązania połączenia dowodu, legitymacji, paszportu i karty kredytowej wszczepianej w nasze ciało… Co prawda taki chip zasilany jest naszym własnym bioprądem jednak wypełniony jest szkodliwym litem, który może zostać zdalnie uwolniony doprowadzając w najlepszym przypadku do owrzodzenia organów wewnętrznych a w najgorszym śmierci nosiciela bio-chipu…Czy tego typu chip nie jest jednocześnie bronią, która może zostać użyta przeciwko nosicielowi? Czy osoby wszczepiające nie są terrorystami działającymi na niekorzyść osób znakowanych?! Drodzy obywatele nie jesteśmy zwierzętami, aby nas kontrolować, aby kontrolować życie nasze i naszych dzieci…Czas skończyć z elitą pseudo intelektualnych bestii ubranych w miłe słówka i obietnice… Jeśli nie przetrwamy tej próby zrobią z nami wszytko kontrolując i niszcząc nasze marzenia i sny przerabiając je w materialną papkę… Wszystkie te próby kontroli skończy się szantażem: jeśli nie będziesz mieć chipu nie będziesz mógł znaleźć pracy, założyć konta osobistego, zrobić zakupów, ubezpieczyć siebie i dzieci czy pójść do lekarza… Nowy dowód to działanie przeciwko człowiekowi i jego wolności. Nowy dowód to zagrożenie dla całego społeczeństwa i jego praw obywatelskich …

Całość czytaj tu (SERWIS ZABNOWANY): http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/02/27/uwaga-nowy-dowod-osobisty-pozbawi-nas-praw-do-wolnosci/

http://newworldorder.com.pl/artykul,2958,Nowy-dowod-osobisty-Slow-kilka

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

Jedna myśl w temacie “Wyszukane informacje z sieci (wtorek 18 pazdziernik 2011)

 1. Centrum Projektów Informatycznych MSWiA realizuje projekt pl.ID – polska ID karta. Wkrótce polskim obywatelom zostanie oddany do użytkowania nowoczesny, elektroniczny dowód osobisty. Dzięki bezpłatnemu podpisowi elektronicznemu, zapisanemu w dowodzie, możliwe będzie korzystanie za pomocą internetu z usług oferowanych przez urzędy. Nowy dowód umożliwi dostęp do znajdujących się w rejestrach państwowych danych, dotyczących obywatela. Funkcja ta będzie szczególnie przydatna w przypadku konieczności dołączenia dodatkowych dokumentów (np. zaświadczeń, odpisów) z innych urzędów. Projekt jest zgodny z unijnymi koncepcjami narodowego dokumentu identyfikacyjnego (eID).

  System, który jest budowany w ramach projektu pl.ID – polska ID karta zakłada gromadzenie danych o osobach fizycznych i dokumentach w trzech rejestrach publicznych:

  PESEL (Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności);

  CRASC (Centralny Rejestr Aktów Stanu Cywilnego – zostanie zbudowany w latach 2012-2013);

  RDO (Rejestr Dowodów Osobistych).

  Realizacja projektu pl.ID – polska ID karta umożliwi osiągnięcie poniższych celów:
  Uproszczenie procedur administracyjnych dla przedsiębiorców i obywateli poprzez zmniejszenie ilości wymaganych dokumentów w zakresie potwierdzania danych osobowych oraz stanu cywilnego.
  Usprawnienie obsługi obywatela i przedsiębiorcy poprzez przebudowę, standaryzację i integrację procesów wewnątrz administracji – przeprojektowanie wewnętrznych procesów administracyjnych w oparciu o systemy informacyjne.
  Zwiększenie dostępności usług elektronicznych.
  Uwierzytelnienie i autoryzacja tożsamości obywatela w oparciu o nowy dokument tożsamości w systemach informatycznych jednostek sektora publicznego (administracja publiczna itp.).
  Integracja rejestrów państwowych mająca zapewnić skuteczny przepływ informacji pomiędzy rejestrami oraz systemami informacyjnymi różnych podmiotów publicznych, a także uspójnienie danych dotyczących obywatela wraz z informacjami o jego dokumentach, które gromadzone są w rejestrach państwowych (m.in. PESEL – Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności, CEPiK – Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, RDO – Rejestr Dowodów Osobistych, CEWiUP – Centralna Ewidencja Wydanych i Unieważnionych Paszportów).

  Prognozowane korzyści płynące z realizacji projektu

  I. Korzyści dla obywateli i przedsiębiorców:
  Możliwość korzystania z usług urzędu w dogodny dla obywatela sposób – tradycyjnie lub drogą elektroniczną;
  Możliwość korzystania z usług urzędu bez konieczności osobistego stawiennictwa – potwierdzenie tożsamości obywatela za pomocą podpisu elektronicznego;
  Możliwość korzystania z usług urzędu poza godzinami pracy, dzięki uwierzytelnieniu i autoryzacji obywatela bez konieczności osobistego kontaktu z urzędnikiem;
  Skrócenie czasu poświęcanego na załatwienie spraw urzędowych;
  Ograniczenie ilości dodatkowych dokumentów koniecznych przy realizacji sprawy urzędowej (zaświadczenia, odpisy) dzięki przekazywaniu określonych danych z rejestrów państwowych bezpośrednio pomiędzy zainteresowanymi urzędami;
  Możliwość uzyskania odpisu z księgi stanu cywilnego w dowolnym miejscu w Polsce;
  Możliwość kontroli danych zgromadzonych w rejestrach państwowych, w tym także możliwość zdalnego złożenia wniosku o zmianę adresu zameldowania.

  II. Korzyści dla administracji i budżetu państwa:
  Ograniczenie liczby wydawanych odpisów dokumentów urzędowych, a przez to oszczędność czasu i kosztów;
  Stworzenie jednego systemu poświadczania tożsamości obywatela, który może być wykorzystywany w różnych systemach e-Administracji;
  Wzrost wiarygodności dowodów osobistych w obrocie prawnym;
  Uzyskanie możliwości wykorzystania nośnika jakim jest mikroprocesor w dowodzie do umieszczenia w przyszłości dodatkowych danych;
  Możliwość wykorzystywania mechanizmu uwierzytelnienia obywatela w obecnych oraz planowanych systemach dziedzinowych i uzyskanie szybkiego, autoryzowanego dostępu do danych gromadzonych w tych systemach, np.: numer identyfikacji podatkowej i ewentualnie dane podmiotu gospodarczego w przypadku działalności gospodarczej prowadzonej przez osobę fizyczną, orzeczenie o niepełnosprawności, pełnomocnictwa urzędowe, itp.

  Co zmieni się dzięki pl.ID

  Usprawnienie obsługi obywatela i przedsiębiorcy
  Stan obecny Stan po wdrożeniu pl.ID

  Dzisiaj załatwianie większości spraw urzędowych wymaga od obywatela osobistego stawiennictwa w urzędzie, okazania dowodu i ewentualnie innych dokumentów papierowych.

  W przyszłości wystarczy, że obywatel chcąc załatwić sprawę urzędową uwierzytelni się w systemie e-administracji zdalnie, bez konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie. Będzie to możliwe, dzięki zawartemu w dowodzie podpisowi elektronicznemu.

  Informatyzacja Urzędów Stanu Cywilnego
  Stan obecny Stan po wdrożeniu pl.ID

  Dzisiaj jeśli obywatel urodzony we Wrocławiu, chce zawrzeć związek małżeński w Gdańsku z kobietą urodzoną w Rzeszowie, to każde z przyszłych małżonków musi stawić się osobiście w USC, który sporządził akt urodzenia i pobrać odpis tego aktu, a następnie dostarczyć go do USC w Gdańsku.

  W przyszłości wystarczy, że obywatel stawi się w USC, w którym chce np. zawrzeć związek małżeński, a urząd sam zdobędzie odpowiedni odpis aktu urodzenia.

  Przebudowa modernizacja i integracja istniejących rejestrów państwowych
  Stan obecny Stan po wdrożeniu pl.ID

  Dzisiaj dane obywatela przechowywane w różnych rejestrach nie są ze sobą powiązane. Obywatel musi za każdym razem podawać te same dane przy załatwianiu różnych spraw, nawet w tym samym urzędzie.

  W przyszłości obywatel nie będzie musiał podawać wciąż tych samych danych w każdym urzędzie. Urzędy będą mogły pobierać je z rejestrów państwowych lub wymieniać między sobą.

  Kroki milowe budowy elektronicznego dowodu osobistego

  Przebudowa rejestrów państwowych: Powszechnego Elektronicznego Systemu Ewidencji Ludności (PESEL) oraz Ogólnopolskiej Ewidencji Wydanych i Unieważnionych Dowodów Osobistych (OEWiUDO)

  W latach 70-tych ubiegłego stulecia powstał rejestr PESEL, którego zadaniem było nadawanie obywatelom numeru ewidencyjnego oraz rejestrowanie danych o obywatelach (w szczególności o zameldowaniu, stanie cywilnym oraz posiadanym dokumencie tożsamości). Rejestr OEWiUDO miał za zadanie zbieranie danych o dowodach osobistych polskich obywateli.

  Od 2008 roku Centrum Projektów Informatycznych MSWiA pracuje nad wdrożeniem nowych metod, dzięki którym zasilane będą rejestry państwowe oraz zostaną zmodernizowane mechanizmy udostępniania danych. Dotychczas opracowano nową architekturę Systemu Rejestrów Państwowych (SRP), przeniesiono dane z systemu „Jantar” do nowych baz danych, rozpoczęto budowę SRP oraz dostawę urządzeń, aplikacji i licencji na potrzeby rejestrów państwowych.

  Dodatkowo na potrzeby wydawania dowodów osobistych wyposażonych w mikroprocesor zbudowany został system „Public Key Infrastructure”, który będzie generował certyfikaty: dowodu osobistego oraz podpisu osobistego.

  Finansowanie projektu

  Całkowita wartość projektu wynosi 370 mln PLN brutto, z czego:
  85% – to środki pochodzące z UE – 7. oś Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego);
  15% – współfinansowanie krajowe.

  Posted by user | Październik 19, 2011, 9:46 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: