//
you're reading...
Uncategorized

Aktualne informacje


Rozpyla się „to coś” już od wielu wielu lat nad naszymi głowami ! A teraz podają do wiadomości ze chcą tym sposobem ochłodzić klimat ? Niech lepiej napiszą – podadzą do wiadomości publicznej jakie te związki mają wpływ na ludzi , zwierzęta i całe środowisko ! Z tego co wiem (oglądałem film nie rozmawiaj o pogodzie) to związki aluminium , baru i Trontium <– o ile się nie mylę są rozpylane nad naszymi głowami ! Wszystko to jest szkodliwe dla ludzi , zwierząt… Co tam się będę rozpisywał oglądnijcie ten dokument „nie rozmawiaj o pogodzie” !

Portal pod kontrolą WP.PL wrzuccił ciekawą notke na temat chemtrali:

http://odkrywcy.pl/kat,111400,title,Brytyjczycy-maja-pomysl-na-schladzanie-klimatu,wid,13793918,wiadomosc.html

Brytyjscy naukowcy chcą rozpylić na wysokości do 20 km aerozole odbijające promienie słoneczne, w celu ochrony przed skutkami globalnego ocieplenia. Testem tego rozwiązania będzie w październiku próba rozpylenia aerozolu wodnego na wysokości kilometra – poinformował magazyn „Technology Review”. Projekt o nazwie SPICE (stratospheric particle injection for climate engineering), jest jednym z najambitniejszych projektów geoinżynieryjnych, mających zapobiec skutkom globalnego ocieplenia. Polega on na umieszczeniu stratosferze cząsteczek związków siarkowych, które spowodują odbicie części promieniowania słonecznego z powrotem w przestrzeń kosmiczną. Skład cząsteczek ma naśladować naturalne aerozole wyrzucane w czasie wybuchu wulkanicznego na Ziemi. Jak wynika z badań brytyjskiego rządowego instytutu meteorologicznego (UK Met Office), przeprowadzonych w 2009 roku, rozpylenie rocznie 10 mln ton cząsteczek siarki stratosferze, schłodzi Ziemię o około 2 st. C w ciągu 4-5 lat. W tym samym roku raport brytyjskiego naukowego UK Royal Society określił tę metodę jako stosunkowo najtańszą i przynoszącą najszybszy efekt. W projekcie SPICE, opracowywanym od 2008 roku, przewidywano wyniesienie aerozoli do stratosfery na różne sposoby – od rakiet i samolotów, aż do specjalnych pocisków artyleryjskich dużego kalibru. Ostatecznie zdecydowano się na próbę najtańszego zestawu – podnoszonego balonu wypełnionego helem z podwieszonym przewodem z materiału zawierającego gumę z osnową z kevlaru. Jak powiedział „Technology Review” dr Hugh Hunt z University of Cambridge, użycie samolotu lub rakiet kosztowałoby od 100 do 1000 razy drożej, ponieważ na wysokości do 20 km mogłyby one wynieść tylko 1-2 tony ładunku użytecznego. Oznaczałoby to 5-10 mln lotów rocznie i wykorzystanie 1 proc. światowej produkcji paliwa.Październikowa próba obejmie wyniesienie balonu i pompowanie 100 kg wody na godzinę na wysokości 1 km nad poligonem wojskowym na wybrzeżu Wielkiej Brytanii. Cały projekt SPICE wymagałby współpracy Unii Europejskiej, USA, Rosji oraz państw Trzeciego Świata, np. Indii i Chin. Polegałby na umieszczeniu w różnych państwach 64 elastycznych rurociągów, którymi pompowane byłoby 5 kg związków siarki (m.in. SO2) na sekundę. Każdy z rurociągów ważyłby około 30 ton i byłby unoszony przez balon wypełniony helem, o średnicy 100 metrów – więcej niż mają obecnie największe balony tego typu. Największym problemem jest konstrukcja węży, które wytrzymałyby ciśnienie aerozolu – aby dostarczyć go na wysokość 20 km musiałby one pracować przy ciśnieniu 4000-6000 bar. Jak powiedział magazynowi „Technology Review” dr inż. Justin McClellan, pracujący przy projekcie Aurora Flight Science, będzie to możliwe tylko po skonstruowaniu ultralekkich pomp ciśnieniowych, podwieszanych pod balonami. Według dr. Hunta, odpowiednie technologie zostaną opracowane „najpóźniej za pięć lat”, zaś cały projekt trwałby kilka lat i kosztowałby wszystkich wykonawców około 6 mld euro rocznie. (PAP)”

Przecież to nic innego jak chemtrails , od dawna już nas opryskują tym świnstwem ! ,LECZ REDAKCJA odkrywcy.pl O TYM NIE WSPOMNIAŁA ….

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

3 myśli w temacie “Aktualne informacje

  1. Hitler przeciwko Marszowi Niepodległości 11.11.11.

    Prawda o organizacji „ANTIFA”… Niemieccy bojówkarze chcą zablokować nasz Marsz Narodowy!!! do Warszawy 11 listopada przyjedzie 5 tysięcy Niemców i chcą zablokować Polskich Patriotów

    Posted by galluss | Październik 28, 2011, 9:08 pm
  2. HAARP >>>

    Posted by VNC | Listopad 2, 2011, 7:17 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: