//
you're reading...
Uncategorized

Szokujaca informacja od Jamesa Casbolta & Project Mannequin


[Tekst przetlumaczony z google-translator / skladnia zawiera bledy,no coz ale da sie czytac]

The Story of James Casbolt & Project Mannequin (8 września 2008)

James Casbolt pisał jeden z najbardziej znaczące naraża na bieżąco o tajnych operacji rządu i ultra tajnych operacji kontroli umysłu NSA o nazwie Project Mannequin. Chociaż wiadomo, że opinie specyfiki zaangażowania rządu z cudzoziemców, wiele jego nowych informacji, szczególnie w odniesieniu do Wielkiej Brytanii podziemnych tajnych operacji. Poddane kontroli umysłu programowania od najwcześniejszych lat dzieciństwa, zaczął odzyskać swoje wspomnienia około dwa lata temu i nadal de-terapii programowania do dnia dzisiejszego. Po raz pierwszy pojawił się w Internecie w 2007 roku, starając się wydostać swoją historię, ale jak to często w przypadku wysokiego poziomu Nagłaśniaczy, był oblegany i werbalnie zaatakowany przez zwykle gęganie blogerów konspiracji i zgrzebie cios, którzy są gotowi do oczerniania i odwołuje każdy, kto ma nowych i zaskakujących informacji. Widziałam to samo stanie się z Brice Taylor kiedy po raz pierwszy wyszedł ze swojej książce, Thanks For The Memories, maj 1999. To połączenie blogger-idiotów i disinfo rząd / rozmaz artystów, którzy zawsze rezerwy najbardziej złośliwe ataki dla tych, którzy najbliżej znaku.

Brice pogodzić się z bzdura z idiotą sektora około roku, a następnie porzucił mówić na konferencjach w ogóle. Nie zrobił żadnej publicznej mówił o swojej książce od końca 1999 roku. Nie winię jej w ogóle Illuminati sprawia, że i członkowie jego rodziny, cierpi, kiedy wygadać się ich tajemnice ciemne i brudne. Więcej mówisz, tym bardziej umieścić śruby do Ciebie. Dzisiaj, z Psychotronic molestowania i tortur technologii, to nic dziwnego, że ktoś jest jeszcze mówić.

James wydał pięć rozdziałów tej pory jego książki na linii, pełnomocnik Buried Alive, Autobiografia Commander James Casbolt. Czytałem wszystkie pięć rozdziałów i znaleźć jego informacji Bezbłędnie iw porozumieniu z tego, co ja ” ve zdobyte w okresie od wielu innych źródeł. I nie będzie tak arogancki, że powiem, że jestem pewny, że moje postrzeganie NWO, ich działania kontroli umysłu, a ich obcych panów są całkowicie prawdziwe, ale ja jestem rozsądny powiernikiem, że mam historię prosto – i zgadza się z wydawaniem James Casbolt prawie 100%. Na moje pieniądze, ten facet ma rację w sprawie znaków i wszelkie moron-blogger, który stara się powiedzieć inaczej, nie wiem, co on mówi.

Książki napisane przez wysoki poziom ofiar operacji umysłu kontroli rządu nie są całkowicie przyjemnej lektury. Wiele informacji, które obecnie jest szokujące i zupełnie poza nasze zwykłe, codzienne ramy odniesienia. Istnieją co najmniej 133 głębokich podziemnych baz wojskowych w samej Ameryce i ponad 400 na całym świecie. Setki tysięcy mężczyzn, kobiet i małych dzieci są brutalnie , torturowani, zaprogramowany na eksperymenty, a zginął w wielu z tych podziemnych urządzeń (i podjęte przez cudzoziemców), które często są dzielone z niewiarygodnie złych kosmitów, którzy dosłownie jedzą ludzi.

Ludzie po prostu nie rozumieją, jak bardzo zaawansowane technologicznie NWO jest w porównaniu do sektora cywilnego. Nie mówimy tu o pięćdziesiąt lat do przodu, że mówimy o tysiąc lat do przodu. Klonowanie, całkowitą kontrolę nad umysłem, niewidzialność, anti-gravity, energia swobodna, regresji wieku, transfery duszy, rozszerzony obejmuje życia, podróż w czasie, portale przestrzeni, zdolność do wyleczenia każdej choroby, maszyny czasu, itd. są już w rękach NWO i wojskowych psów kolanach. Żyjemy w świecie pozorów demokracji z udawać, będąc okłamał by udawać przedstawicieli mediów udawać, i udawać, że przywódcy, z których dużą część pracuje na rzecz NWO zniszczyć ten kraj i zapoczątkować satanic One World rządu. .

Czytając te rozdziały, widać, że James Casbolt potwierdza wiele tych samych tematów, że już przeglądu na tej stronie od samego początku:

1. New World Order prowadzony jest przez obcych(alien-istoty pozaziemskie) władców. Ludzie nie są wywołanie zdjęć, Dracos gadów cudzoziemców dzwonisz strzałów. Najbardziej „ludzki” przedstawicieli Illuminati, politycy lalek i wojskowi są ludźmi Alien mieszańców lub 100% gadów kształt-manetki (Chimeras) lub klony oryginalnego osoby. Obecny minister skarbu, na przykład, Henry Paulson, prawdopodobnie klon oryginalnego Paulson, który zginął w grudniu ubiegłego roku, zgodnie z Christopher Britain’s Story.

2. NWO / alien program obejmuje wyeliminowanie około 85% ludności świata (wojny, Chemtrails, szczepionki, inżynierii chorób, inżynierii huragany i trzęsienia ziemi, itp.), więc nie będzie wystarczająco dużo ludzi w lewo na świecie oferuje żadnych konstruktywnych odporność podczas inwazji Dracos jest w pełnym rozkwicie.
3. „Bóg” z NWO i obcych kohorty jest Lucyfer i zamierzają przekształcić tę planetę w piekło na ziemi, posłuszni Lucyfera. Są to próby wyeliminowania wszystkich wyrazem duchowości, moralności, honoru, uczciwości i wierności Bogu i naukę Jezusa Chrystusa. Dlatego ich Illuminated sługusów pracują tak ciężko jest zniszczenie chrześcijaństwa (Kościół jest głównym celem) i przekonywać się, że Jezus Chrystus nigdy nie istniało.

Jednak nadal potrzebuje społeczeństwa nadal niewiedzy i umyślnego zaniedbania znaków ostrzegawczych w celu uzupełnienia ich misji przejęcia. W celu udaremnienia tego diabolicznego porządku, musimy wiedzieć, prawdziwą historię i podjąć odpowiednie działania licznika. W tym celu należy dokładnie przeanalizować informacje zostaną przedstawione przez Jamesa Casbolt.

Ken Adachi

Autobiografia Commander James Casbolt (2008)

Rozdział 1

My name is James Michael Casbolt. Poniżej moje życie i świadectwo. Urodziłem się w Londynie w 1976 roku. I została wybrana do wywiadu kontroli umysłu i genetycznych programu poprawy przed moim narodzeniem i urodził się w programie znane jako Projekt Mannequin. Projekt ten jest jednym z najbardziej tajnych i niejawnych przedsięwzięć w tym kraju, i to po raz pierwszy książka na ten temat.

Urodziłem się w ten projekt ze względu na rzadkie genetyczne atrybutów, które posiadam, która obsługi projektu szukasz – również ze względu na moją rodzinę do większego zaangażowania w społeczności wywiadowczej i Illuminati. Moja rodzina wywodzi się z francuskiej rodziny królewskiej rewolucji francuskiej na mojej strony ojca. Mój dziadek był zaangażowany w Naval Intelligence w II wojnie światowej. Nazywał się James Casbolt. Był także wysokich rangą członek Sindlesham Grand loży masońskiej w Berkshire. Berkshire jest głównym ośrodkiem działalności w Wielkiej Brytanii przez co stał się znany jako „The New World Order.” Był syjonistycznym Żydem, a także silnie związany z Rupert Murdoch i prowadził własną drukarnią po wojnie. Wuj był MI 5 operacyjne w logistyce – jego imię jest Brain Casbolt – i mój ojciec MI 6 operacyjnym, jego nazwisko Piotra Casbolt. Mój ojciec był znany również pod wieloma różnymi aliasami w społeczności wywiadowczej. Ojczym, Neil Pettet był wysoki poziom wykonawczy firmy aluminium o nazwie Hi-Mets (teraz pod nazwą Service metali). Firma ta była oparta w Newbury, w praktyce prawo na górze obiektu AL/499. Neil miał wojskowe zamówienia w dziedzinie obronności z MOD i pracował pod ziemią w RAF Welford połączenie metrem do AL/499. Pracował również w Harwell genetyki laboratoria w tym obszarze oraz Boscombe Down jednostki wojskowej w Wiltshire. Oba te miejsca są mocno związane z projektu Mannequin, jak zobaczymy później w tej książce.

Mam też stosunku niejaki Charles Casbolt. Karol miał tyle zabija podczas dogfights w RAF w czasie II wojny światowej, jest bohaterem wojennym stronie internetowej poświęconej mu opublikowana w Internecie. Google „Charles Casbolt” to zobaczyć. Mój ojciec brał udział w międzynarodowych operacjach handlu narkotykami wniesienia milionów funtów narkotyków do Wielkiej Brytanii od 1960 późniejszej. Pracował z współpracowników MI 6 operacyjnym Howard Marks i działające w Rzymie, Hiszpanii, na Bliskim Wschodzie i innych miejscach. MI 6 i CIA stały się niesławny tym, a ceny narkotyków jest znany w kręgach tajne służby jako „non-przyznanych funduszy.” Ten funduszy ceny tajnych projektów, które muszą być przechowywane poza niektórych oficjalnych dokumentach rządowych. Wiele z tych kwestii, jak również moje zaangażowanie w projekt Mannequin, będzie opublikowany po raz pierwszy w tej książce. Miałem stałego zagrożenia śmiercią, a nawet ludzi wywiadu umrzeć w bardzo podejrzanych okolicznościach godzin przed zorganizowanych spotkań ze mną, jednak misja wystąpienia tego ściśle poufnych informacji do wiadomości publicznej i naraża ludzi utrwalaniu okropności tego projektu medycznej jest większy niż mi i muszą zostać upublicznione. Szacunku dla ludzkiego życia i cierpienia porównania hitlerowskich naukowców genetycznych i eksperymentów kontroli umysłu w II wojnie światowej.

Projekt Manekin jest kontroli umysłu i manipulacji genetycznych programu prowadzonego przez Agencję Bezpieczeństwa Narodowego (NSA). Mimo że NSA jest oficjalnie przez rząd Stanów Zjednoczonych, po prostu działają wielu tajnych „czarnych” projektów w wielu krajach na całym świecie. NSA szybko staje się najpotężniejszy na świecie tajnych służb, a obecnie prowadzony jest przez większą część globalnego aparatu wywiadowczego. Manekin Project powstał w 1972 roku i jest nadal trwa od 6 poziomu podziemnych pomieszczeń pod małym miasteczku Peasemore w Berkshire, kilka kilometrów od których dorastałem. To podziemne bazy jest tak tajny, że lokalnych mieszkańców Peasemore nie są nawet świadomi istnieje.

Instrument ten NSA, znany w kręgach inteligencji jako podstawy AL/499 znajduje się 200 metrów poniżej miejscowości. Są to wejścia do obiektu przy Greenham często (znane jako „wejście Bravo”, który jest teraz zamknięte), Watchfield Military Science College ( „wejście Delta”) oraz laboratoriów Harwell w Oxfordshire. Są to wejść do bazy w Lambourne i Welford w Berkshire. Podziemnej bazy w Lambourne jest „Area 51” z Wielkiej Brytanii z wielu egzotycznych, anty-ciężkości samolotu tam przechowywane. Projekt dotyczy porwania ukierunkowanych cywilów, jak i pewnych informacji i wojskowi. Niektóre z wywiadu i personel wojskowy na ochotnika do projektu, ale wiele z nich nie. Prawie wszystkie cywilnej „świnki morskie” nie zgłosił się na ochotnika i zostały wykorzystane wbrew ich woli. Byłem „sprzedane” w ramach projektu. Wielu cywilów zostały również wykorzystane w projekcie z małymi dziećmi. Powodem jest stworzenie zaprogramowane „Sleeper” agentów używając wyszukanego sprzętu elektronicznego na bazie hipnozy. Osoby te są programowane przez NSA do wykonywania przyszłych zadań, określonych przez NSA, i stać się hitem mężczyzn w wieku dorosłym. Podkłady są ludzie, którzy wykonują ogromną różnorodność zaprogramowanych zadań z czasami niska świadomość procedur medycznych w projekcie Mannequin powodu zaawansowanych technik usuwania pamięci.

Znaczna część projektu koncentruje się na tworzeniu agentów wywiadu i morderców, którzy przeszli genetycznych udoskonaleń, które zostaną omówione bardziej szczegółowo w tej książce. Projekt Manekin jest faktycznie typu „szkoła” Dorastałem in I zostali przeszkoleni od piątego roku życia w AL/499 i innych baz wojskowych w całej Wielkiej Brytanii i wykonałem swoje pierwsze tajne zabójstwo dla społeczności wywiadowczej, gdy byłem szesnaście lat w Brighton. Może się to wydawać niewiarygodne dla wielu osób, ale ogromna ilość dowodów zostaną przedstawione w tej książce. Większość ludzi nie wie, co społeczności wywiadowczej rzeczywistości. Zapomnij o James Bond; dużo tajnych aparatury usługi w Wielkiej Brytanii i USA okultyzmu, pedofilskiej sieci zarządzanej przez skorumpowane odłamy „podświetlane” stopnie masonerii (33 stopni i powyżej).

Wszystko w Mannequin Projekt organizowany jest przez żydowski system okultyzmu Kabala, z wykorzystaniem takich metod ezoterycznych numerologia i archeometrii (zaawansowany zdalny podgląd). Nawet imię James Casbolt oznacza „dzielny, urządzone wojownik śmierci i zniszczenia” w numerologię Kabala. Można to sprawdzić samemu na kalkulatorze Kabala dostępne w Internecie.

Mój numer bezpieczeństwa Project Manekin został X4566-2, i był dowódcą 5 jednostki członka składała się z czterech mężczyzn i jedna kobieta. Nawet ta oparta była na całym Kabala, a pięciu członków każdy reprezentuje jedną z pięciu elementów, powietrze, woda, ogień, ziemia, metal / ducha. Nasze jednostki zamach był częścią 15-member „Delta” zespołu, a zespół został podzielony na trzy bloki. Każda jednostka składa się z czterech mężczyzn i jedna kobieta. I był znany jako dowódca Michael Prince. Podczas mojej „wizyty” na AL/499 w moim życiu zostałem zabrany przez wspólne Greenham wejście Bravo większość czasu. Czasami inne wejścia zostały wykorzystane. Przy wejściu Alpha w laboratoriach Harwell, znajduje się strefa bezpieczeństwa w jednym z budynków. Ten obszar bezpieczeństwa () jest strzeżony przez dwóch oficerów bezpieczeństwa, które są zarówno zbrojnych. Na tym obszarze znajduje się winda, że schodzi 200 metrów do strefy B. winda ma dwie części: jedna dla personelu i świnek morskich i jeden dla pojazdów. Drugi obszar bezpieczeństwa jest większa i ma cztery, a czasem pięć, oficerów, którzy są w pełni uzbrojone.

Obszar B ma dwie bardzo bezpieczny Drzwi przeciwwybuchowe, że będzie pieczęć off tunelu AL/499 w nagłych wypadkach. Strefy B posiada dwa pojazdy w pracy, że podróż tam iz powrotem z Harwell do Peasmore. Eskortą oficerów bezpieczeństwa wszystkich świnek morskich do, z i okolice AL/499. Przedmioty medyczne są narkotyków po wprowadzeniu instrumentu. Moje zaangażowanie w społeczności wywiadowczej sięga roku, jak to było planowane, jak dziecko w Manekin Project że będę „używany” jako agent wywiadu, kiedy dorastałem. W czasie I osiemnaście lat, byłem zaangażowany w zaawansowane zdalne oglądanie programów w podziemnym obiekcie w Londynie. W tym czasie byłem dziewiętnaście lat, byłem zaangażowany w tajne MI 6 operacji handlu narkotykami pracy dla mojego ojca. To było w Londynie w latach 1995 i 1999. Mój ojciec, wujek i dziadek również miał problemy kontroli umysłu, oraz stron programowania w tym kraju, gdzie ojciec został zaprogramowany zostaną omówione w tej książce.

Inteligencja uruchomić operacji kontroli umysłu są zazwyczaj wielu pokoleń coś z każdego pokolenia łatwiej zaprogramowany jako genetycznej pamięci przerażające procedur medycznych bardziej zakorzenione w rodzinie genetyczne makijażu. W latach 1950, badanie genetyczne Bloodline został rozpoczęty przez NSA, oparta na Harwell Laboratories znaleźć odpowiednich kandydatów, zwłaszcza dzieci, które mają być wykorzystane w projekcie Mannequin. Z badania, Projekt został rozpoczęty w 1972 roku, ale moja rodzina mogła być kierowane do kontroli umysłu przed 1950.

NSA jest bardzo zainteresowany stworzeniem genetycznie wzmocnionej zabójców i agentów wywiadu, którzy pewnych wrodzonych cech genetycznych, takich jak PSI / psychiczne zdolności. Te metody genetyczne wzmocnienie są kontynuacją hitlerowskiego genetycy i lekarze kontroli umysłu, Drugiej Wojny Światowej. Jak wiele osób wie, hitlerowskie były mocno do okultyzmu, a Hitler stara się stworzyć jego „Uberman,” który jest niemiecki nadczłowiek. Jest to genetycznie wzmocnionej żołnierz z podwyższonymi zmysłów, inteligencji, siły i zdolności paranormalne takie jak telepatia. Wszystko to będzie szczegółowo omówione w rozdziale drugim. NSA poszukuje osób na niektóre linie krwi, i te osoby są głównie Celtic / błękitna krew (arystokratyczna) genetyki. Osoby z tych genetyka ma predyspozycje do paranormalnych / zdolności PSI, jako tych kultur praktykował psychiczne zdolności pokoleń w starożytnych rytuałów, które mają współczesny wyraz w masonerii, dlatego jest w genetycznej pamięci ludzi, tych Bloodlines, nawet jeśli Nie praktykuje się psychiczne zdolności.

Są pokoleń wysokim murze poziom w mojej rodzinie. Osoby celtyckich niebieskie linie krwi RH-negatywnym czynnikiem krwi. Jest to bardzo rzadki typ krwi i stanowi około 5% populacji. RH-ujemne tlenowe środki te są przetwarzane w krwi inaczej niż ludzie z krwi RH-dodatnie. Ilość tlenu przetworzone przez jednostkę stanowi różnicę w niezwykłe zdolności. Widać to w sztuce, jak Tai Chi Joga nd. Są też głębsze kwestie, które łączą się tzw starożytny „Nephilim” Biblii. Moja matka ojca był francuski arystokrata o nazwie Vera Tilard. Nie było pokolenia wysokim poziomie Wolnomularstwo w rodzinie Tilard De. Rodu następnie przeszedł Szkocji i do tego kraju. Tilard’s have a coat of arms, że jest przekazywana przez pokolenia najstarszego syna. Ze względu na to wszystko, mój udział w globalnym aparatu wywiadowczego została rozległa.

Gdy zacząłem rozplątać się z projektu, byłem bezpośrednio przyczynił się frakcje renegatem w brytyjskiego wywiadu i NSA, którzy chcą zobaczyć Mannequin zamknięty. Dostałam UMBRA-1 (jeden poziom wyżej top secret) poświadczenie bezpieczeństwa w tej frakcji NSA i de-poinformował na głębsze aspekty programu i rzeczy, które zmieniły mnie na całe życie. Ze względu na to, co mi powiedziano i pokazano, nigdy nie będzie takie samo. Większość z tym będzie w tej książce, i różne oficjalne dokumenty, które mają swoje nazwisko i numer zostaną również włączone. Są to zarówno pozytywnych jak i negatywnych frakcji NSA i brytyjskiego wywiadu zaangażowane w wewnętrzne wojny między sobą. W rzeczywistości, cała społeczność światowa wywiadowczych opuszczone do chaosu z wielką waśnie dzieje między rywalizującymi frakcjami, często w tej samej organizacji. I miał również kilka technologii, które zostało stworzone przez NSA w 1960, który otwiera ścieżki neuronowe w mózgu odzyskać wspomnienia, które zostały stłumione w projektach kontroli umysłu. Między innymi, byłem pod warunkiem, ze ściśle tajnych dokumentacji, która uczy, jak kontrolować własne fale mózgowe i kapitana i przejęcie kontroli nad sobą zamiast projektu kontrolowania mnie.

Kontroli fal mózgowych jest duża część projektu Mannequin, a ludzie Breaking Free nim muszą być w stanie kontrolować własnych fal mózgowych. Te siebie metody opanowania I nauczyły są podobne do medytacji bardzo zaawansowane, ale przy użyciu maszyn i zaawansowanej fizyki Wykonawca bio PHD-fizyków.

Jestem teraz trzydzieści jeden lat, a wokół tego wieku, ścieżki neuronowe w mózgu, które posiadają wspomnienia procedur kontroli umysłu, często zaczynają się otworzyć, a ofiara zaczyna pamiętam dokładnie co się z nimi w zakładach, w których procedur miejsce. Często podkładów zginął przed 30 urodziny z tego powodu. Jest to znane w kręgach inteligencji jako „wypadnięcia z pociągu wolności”. Pociągu Wolność jest kod mówić o wielkiej liczby ofiar wśród ludności cywilnej, które są wykorzystywane w wielu projektach kontroli umysłu w kraju i za granicą. Szczegółowy „programów”, które posiadają instrukcje dotyczące zadań, a nawet zwiększenia zdolności, są instalowane w pamięci ofiar Manekin Project „. W projekcie, którego uczy się rzeczy, jak sposobu dostępu do zdolności PSI i jak „tag” pokój, osoby, itp. pojazdu zaawansowane zwalczania, kontroli nad tłumem, wojny psychologicznej, tortur i technik przesłuchań, itp.

Te informacje są przechowywane w pomieszczeniach, w moim umyśle, że tylko obsługi projektu miała dostęp do i może rodzić za pomocą hipnotycznych wyzwala. To dopiero moje wspomnienia zaczęły wracać szczegółowo w 2006 r., a Amnesic barier wokół tych pomieszczeniach rozpoczął się załamać. Z prawej pomocy i my de-wysiłki związane z programowaniem, ja powoli dostęp do coraz większej liczby informacji. Co najmniej pięć programów Mannequin i cały pęk powiązanych podprojektów zostały odkryte we mnie. Zostały one zainstalowane na mnie i są klasyfikowane zgodnie z liter greckich, które także są nazwy poszczególnych fal mózgowych. Na przykład, alfa, beta, delta, gamma, theta i Omega. Program Theta jest PSI / program telepatii, że pozwala mi fizycznie zobaczyć Scalar na falach rozgłośni radiowych. Mogę także wykorzystywania tych fal dźwiękowych z mojego umysłu. Najważniejsze techniki wykorzystuje społeczności wywiadowczej jest skalar / radio dźwięk oparty. Można zatem wyobrazić sobie, jak ważna jest ta umiejętność będzie osoba korzystająca z szpiegostwo.

Mózg ma możliwość odbioru, wydzielają i manipulować falami radiowymi. Jeśli posiadają szkła lub powłoki do ucha, statyczne jak syczący dźwięk (np. odgłos pędzącego powietrza) jest ze szkła lub powłoki działających w pojemniku i „chwytania” fale rozgłośni radiowych, że mózg jest wydzielając. Mózgu telepatyczne odbiornik i nadajnik, który wykorzystuje fale dźwiękowe. W rzeczywistości, myśli są po prostu skalarnych fal dźwiękowych, że większość ludzi nie widzi, ale są bardzo realne. Stąd „Tele” pathy, „Tele” wizje i „Tele” telefony. Mam zdjęcia, które zostaną pokazane w tej książce mnie manipulowanie skalarne / fal radiowych. To jest możliwe, aby złapać je na cyfrowy aparat fotograficzny. Jakież było moje zdziwienie, gdy w zeszłym roku część mojego mózgu, które posiadają zdolność PSI z projektem rozpoczęły się zintegrować się z moim codziennym osobowości. Widziałem fale światła spadając głowy ludzi, poza anten na domy ludzi i samochodów, a wyłączyć z masztów telefonii komórkowej. Myślałem, że wariuję, dopóki jeden z moich znajomych wyjaśnił, co oni i pokazał mi jak można robić zdjęcia z tych fal radiowych. To dziwne do opisania. Fale dźwiękowe wyglądać jak ktoś spadła kamyk do stawu, a zmarszczki wychodzą w kręgach i fale.

Z mojego zrozumienia, dźwięk jest tajemnicą życia i naukowców, którzy pracują w PHD NSA wie o tym dobrze. Dlatego zaawansowanej fizyki jest przechowywać w tajemnicy, a obecnie do domeny publicznej. Nie został niedawno wydany film o nazwie Secret, który twierdzi, że człowiek może tworzyć rzeczywistość wokół siebie za pomocą swoich myśli. Kiedy zobaczyłem film, od razu zauważyłem, to tylko złagodzony fizyki NSA nauczyły mnie w przeszłości. Uczyniłem, co w zeszłym roku jak coraz mojej informacji do milionów ludzi, poprzez audycje radiowe, czasopisma i internet z wykorzystaniem metod uczono mnie, by ten pozytywny komórki w NSA. Nazywają to MPO (Manifest Produkcja obserwatora) i Lerm (Light Encoded Reality Matrix). Nie wchodząc techniczne Nitty Gritty, Lerm opiera się na zintegrowanym funkcjonowania trzech ważnych narządów w organizmie: kompleks kory mózgu (w tym starych gadów, stare ssaków i martwicy mózgu), serca i narządów wewnętrznych lub jelit mózgu . Lerm uczy się uruchamia na najwyższym poziomie masonerii, jak również osób NSA. Jest to dość proste Po rozbicie go, a ludzie, którzy rozumieją może ujawniają swoje pragnienia w rzeczywistość bardzo szybko.

Wydaje się jak magia dla niewtajemniczonych, ale mogłoby to mieć telewizorów i fal radiowych do kogoś kilkaset lat temu. Ta tajna technologia lat bardziej zaawansowane niż cokolwiek w domenie publicznej i jest nauką, która została opracowana w Pine Gap NSA podziemnych w Australii, jak i innych miejscach. Będę wprowadzenie niektórych z tych dokumentów NSA fizyki w tej książce, więc można się nauczyć jak to zrobić, jak również, chociaż niektóre frakcje nie chce tej informacji wychodzi. Dokumenty te wskazują na rzecz czystej świadomości istniejących, jak czysty dźwięk o wyższej częstotliwości lub wymiaru, ale o tym później.

Inne programy Mannequin, które zostały zainstalowane we mnie są znane jako „Janus / czasach ostatecznych.” Janus jest snem program, który uaktywnia się zdarzyć podczas dużych imprez, takich jak 9-11 i najbliższych planu wojennego w Ameryce, które niektórzy badacze odnoszą się do jak New World Order. Janus jest dwugłowy rzymskiego boga zmian. Ja rzeczywiście z czasem się de zaprogramowane przed wydarzeniami jak stan wojenny w Ameryce zaczynają się dziać. Jeśli nie jestem de zaprogramowane w czasie, mogą być „używane” przez niektóre frakcje w globalnej społeczności wywiadu przed ich programy. Prywatne firmy ochroniarskie są obecnie tworzone w Wielkiej Brytanii, prowadzona przez agentów zaprogramowany i podłączony członków zorganizowanej przestępczości, które mają działać w kraju, gdy policja nie może opanować chaos. Takich firm jak Noonan Bezpieczeństwa w Manchester Manchester przestępczości prowadzone przez pana Dominika Noonan rodziny Noonan przestępczości. Przykro mi za ostatnie straty, gdy jego brat został zamordowany, ale wielkie rzeczy są planowane na tych „milicji” grupy typu. Ex tajne służby mój przyjaciel, który będę nazywać Carl, był jeszcze w trakcie ustalania nowe konto w Kornwalii z ex mężczyzn hit na liście płac. Spytał mnie, czy jestem zainteresowany i powiedział, że niedawno na Bliskim Wschodzie zapewnienia finansowania z syjonistów w Izraelu.

Znam innych genetycznie wzmocnionej mężczyzn, którzy mieli miliony funtów i dolarów w procedurach im poświęcony. Niektóre z ich historie zostaną zaprezentowane w tej książce. Niektóre z tych osób nie były „używane” w publicznych jeszcze i to „na lodzie” czeka na swoich programów Janus uaktywnić. Byłem ostatnio wysłano wywiadowczymi na temat XIX-letni mężczyzna, który niedawno zniknął w USA po rozbiciu jego programowania. Okazuje się, że ma wiele z wyżej wymienionych programów NSA zainstalowany w nim. Znam jego de-sprawozdań z sesji programowania, e jest wśród coraz większej liczby ludzi, którzy zwrócili się do mnie, aby wydostać się z podobnymi projektami. Mam hypnotic poleceń, które zostały zainstalowane we mnie nazwie polecenia Wernick. Zostały one podane do mnie narkotyków i electro-stan szoku, kiedy byłem zahipnotyzowani w projekcie. Niektóre z tych

Polecenia Wernick, wkładasz do mnie przez lekarzy NSA, to „To się nie dzieje”, „Nigdy nie mów o tym czy ludzie będą myśleli, you are crazy”, „Jeśli mówisz o tym ludzie was znienawidzą,” Jest to marzenie „” To jest film, „” Jeśli zaczniesz pamiętaj masz atak paniki „,” Jeśli zaczniesz pamiętać umrzesz. „Mind Control to po prostu: całkowita kontrola umysłu indywidualnego tak aby mogły one zostać rozpoczęty w robi nic obsługi polecić. Te programy mogą być aktywowane za pomocą hipnotycznych powoduje, takich jak słowa kluczowe i frazy, a niektóre modele i długie fale radiowe, które aktywują tiny mikroprocesorów wszczepiony w ciało. Są zdjęcia niektórych z tych układów w tej książce. Czaszki implantu miałem w 1988 roku, kiedy miałem jedenaście lat był stary „Tetra” urządzenia serii. I zostały zmodernizowane, ale nie powiedział nazwa urządzenia sprzętowego.

Tak długo, jak hipnotyzujący wyzwalacz w odpowiedniej kolejności, śpiący może być aktywowany. Agentów Sleeper może być aktywowany zadań przez telefon, jak również. Poniższa procedura stosowana przez Project Mannequin do zestawu zadań i przesłać dane do czaszki implantów ofiar projekty zostały zainstalowane z – odbywa się to przez komputer na AL/499. Zaprogramowany zadania podkłady zostały zainstalowane w roku podstawami bezpieczeństwa komputerowego temu, że projekt „plan życia” dla osób fizycznych na realizację jej programu. Niniejsza informacja została podana do mnie Barry King, były oficer bezpieczeństwa AL/499.

1) bezpieczeństwa komputerowego, bazy stwierdza numer telefonu osoby, a następnie wywoła.

2) Przyjmuje się indywidualnie odbiera telefon … „Hello”

3) komputerowe bazy voiceprint następnie sprawdza, czy dopasowane, po czym kontynuuje.

4) kod sygnał elektryczny jest wysyłany w dół linię telefoniczną, aby uaktywnić mikrochip wewnątrz poszczególnych ciała. Gdy to nastąpi, osoby zahipnotyzowani w transie. Kod jest następnie przekazywane przez telefon. Jest to przykład prawdziwy kod Mannequin: „Mike Lima, jeden, jeden, siedem, dwa, bravo, xxxx”.

5) indywidualnego kodu i czeka na dalsze instrukcje.

6) sekund sygnał elektryczny jest wysyłany w dół linii telefonicznej, a następnie pozostałe kodu: „lalki są ruchome, i to my pull strings”.

7) osoba jest teraz w pełni gotowy i zagruntować albo odbierać ani wysyłać i odbierać dane szczegółowe zadania.

Jeżeli ktoś odbiera telefon i komputer bezpieczeństwa bazy nie uznaje voiceprint tej osoby, wtedy połączenie zostanie zakończone. Jeśli telefon jest odpowiedź na kolejny, połączenie jest natychmiast zakończone.

Jak powiedziałem, możesz być zadanie zrobić wszystko, jest więc bardzo ważne jest de zaprogramowane. Nie jest to łatwe, jednak, ponieważ podczas jednej warstwy programowania odkrył, drugi jest zwykle znajdują się pod nią. Może to trwać wiele lat znieść warstw, tak jak wielu programów są obecne. White Tiger jest program, który używa programu zwalczania sztuk walki i automatycznie rozpoczyna się, jeśli czuję się zagrożona. Byłem praktykujący sztuki walki, ponieważ miałem sześć lat, jak moja matka zmusza mnie do Karate jako dziecko. W programie Project Mannequin, jeśli jedna rodzina jest używany, to wszystkie inne najbliższej rodziny będą także – w mniejszym stopniu niż objęte osoby. Jest to metoda zabezpieczeń, w przeciwnym razie najbliższej rodziny będzie osiągnąć coś bardzo złego kierowane osoby i rozpocząć badania.

Mam 9 klasy kyu w Shotakan Karate, 6-szy teraz w taekwondo i posiadają wieloletnie doświadczenie w boksie, kick boxing, i Kung fu poprzez szkolenia na różnych klubów w Reading i Kornwalii. I walczyli francuski mistrz kick boxing w Coventry w 90, co mam na film i masz lepsze wysoko w rankingu boks i mistrzów Judo w pełny kontakt sparing sesji.

W jednym sparingu sesji w 1998 roku, kiedy miałem dwadzieścia jeden, rzuciłem i solidnie podłączone cztery ciosy w nieco ponad sekundę. Mam to na kasecie wideo i wyda go wraz z innymi materiały na mojej stronie internetowej. Istnieje wiele różnych rodzajów środków w projekcie Mannequin, z różnymi rodzajami umiejętności. Nie ma to, co jest znane jako typu A i typu B, na przykład. Typ jest genetycznie wzmocnionej ludzi przeznaczonych do walki z możliwości szpiegostwa. Typ B jest przeznaczony do szpiegostwa zdolności bojowych. Ja typu B w ramach projektu. Jednym z pierwszych wspomnień mam podstawy, od dzieciństwa był następujący: (I was narkotyków w czasie, a pamięć jest wciąż bardzo mgliste.)

Kiedy dojechaliśmy na miejsce, byłem brany pod laboratorium i przywiązany do siedzenia, które wyglądały jak fotelu. Nie było dużym ekranie przede mną, i został wprowadzony z innym lekiem – I okazało się nazwy narkotyków. Jest przyśpieszonego uczenia leku zwanego Scopalamine. Inny lek stosowany jest również, zwany Dythenol C. Jeden stał po lewej stronie przewodniczącego, a kto inny stanął po prawej stronie. Obaj byli ubrani w płaszcze laboratorium. Człowiek na właściwym powiedział do mnie: „Jeśli zapomnisz wszystko, co mówiłam ci, spróbuj i pamiętaj jedno: będzie próbował przekonać, że czuje ból w przyjemność. Wskazał na drugiego człowieka, kiedy to powiedział . Obrazy potem zaczęły pojawiać się na ekranie naprzeciwko mnie, a ja nie pamiętam nic po tym.

Udało mi się wytropić niejaki Barry King, który był były strażnik w podziemnych AL/499 podstawy, i poszedł do odwiedzenia go w jego domu w Essex. Barry pokazał mi schemat tych miejsc programowania, który odnosi się do NSA jako „Trip-miejsc”. Kopię Barry’s trip-schemat siedzenie jest w tej książce. Nigdy nie słyszałem, siedzenia, o których mowa w niniejszym zanim zapoznał się z tym człowiekiem. Wykres pokazał mi było dokładnie tak, jak pamiętam siedzenie byłem zaprogramowany w. Są banki komputera do przodu i do tyłu trip-siedzenie i konsoli w pokoju z tyłu i na lewo od trip-seat . Dwa miejsca, które programiści siedzą, to w tym pokoju. Ten oficer ochrony świadkiem wielu dziwnych rzeczy widziałem w projekcie Mannequin. Wreszcie, małe wojskowych „bio-robotów”, które są częścią maszyny i części organiczne, zwane (PLF w programowaniu Life Form).

Są to krótkie, szaro-kolorowe wykorzystywane do wielu istot w projekcie. PLF są opracowane w 3 etapach, a każdy etap ma swoją własną sekcję w bazie. Są do 500 przechowywane w jednym czasie, a te są używane w AL/499, a także wysyłane do różnych baz wojskowych w tym kraju i za granicą. Rozwoju pomiędzy etapami jest szybki i wynosi około 3 miesięcy. W zależności od PLF są wykorzystaniem do oni 3 palców i kciuka, a niektóre mają 4 palce i kciuk. Ponownie, szkice Barry King są w tej książce z PLF w drugim ich magazynów.

W wielu miejscach projektu, Znosiłem intensywne i okrutne tortury jako „ból odwrócenia przyjemność.” Ten odegrał dużą rolę w kontroli umysłu i procedury usuwania pamięci. Kwestia ta zostanie omówiona w sposób bardziej szczegółowy, a przyczyny tego zarysie. Z tego powodu mam części mojego umysłu, które są „Buried Alive” w mojej podświadomości. To, wraz z faktem, że procedury miejsce pod ziemią, jest powodem, dla którego tytuł tej książki.

Wspomnienia, że odkryli na temat mojego udziału w projekcie są tylko wierzchołkiem góry lodowej. Jednak z czasu, wysiłku i pracy z profesjonalistami, którzy specjalizują się w prawo w de-kontroli umysłu programowania, będę w stanie zaprezentować fragmenty mojego życia razem. Moja motywacja do takiego postępowania jest ostatecznie część zamykanie projektu Mannequin dół i narazić pracowników NSA, którzy uczestniczą w tym strasznym kontroli umysłu i eksperymenty genetyczne. Nie wolontariuszy w tym i osób prowadzących projekt, jak Pan Whitmore (były szef projektu) o nazwie kodowej „Sentinel” Pan Samms (szef ochrony), Pan Hodge, dr Pearson i dr . Perchowski, dowódca Clavius i dowódcy Breaker, jak również nowej generacji naukowców, lekarzy i oprawcy, zapłacą drogo.

Rozdział 2

Dlatego ta książka jest pierwszym w swoim rodzaju, ponieważ wraz z moich zeznań, zawiera oficjalne listy polecające i weryfikacji z wysokiego poziomu spółdzielni w społeczności wywiadowczej. Jeden z tych mężczyzn jest członkiem 33. Stopień Zion Illuminati. Trzyma UMBRA-8 (ośmiu stopni powyżej top secret) NSA i DOE (Department of Energy) poświadczenia bezpieczeństwa, które tylko pięćset osób posiada USA i pracuje w różnych bazach wojskowych w stanie Tennessee.

Jestem za geniusz wojskowy (ich słowa nie moje) przez niektórych członków aparatu wywiadowczego do mojego wysokiego poziomu dokładności w odległych wektorów oglądania. Niedawno zakończył prace RV w Lincoln (mój kontakt Illuminati) oraz sekcji brytyjskiego wywiadu. Moje żywość wektorowych została ustalona w dwóch miejscach:

1) siedziba NSA w Fort Meade w stanie Maryland

2) podziemnych pomieszczeń w Oak Ridge, North Carolina

Obie sesje zostały potwierdzone jako prawidłowe, black-ops społeczności i wskazane w piśmie z Lincoln. Pozostałe ostatnich sesji RV, że otrzymała informacje, jak bardzo dokładne obejmują:

3) Underwater obiektu NATO u wybrzeży Korfu w Grecji

4) „underground bio Chrysantheum” obiekt genetyki w Dulce, New Mexico

Nawet przy wysokich odpraw Lincoln bezpieczeństwa, przybył w mur przy próbie uzyskania dostępu do projektu pliki Mannequin. Dane osobowe moje pliki Mannequin są tak wysoko sklasyfikowana, dokumenty są „Klasa-8”, co oznacza, że nie są dostępne w bazie danych NSA i muszą być pobrane lub przeczytać na papierze ręcznie – operacyjny muszą wiedzieć .

Moje pliki są przechowywane w bezpiecznych urządzeń NSA w Ashburton w Devon w Wielkiej Brytanii, Fort Meade w stanie Maryland, a obiekt w stanie Utah. Moje pliki Umbra są przechowywane w zakładzie w Linville, North Carolina. Zdalnej sesji przeglądania i Vectored dla brytyjskiego wywiadu faktycznie bezpieczne sklepienie w Fort Meade, gdzie KLASA-8 są przechowywane pliki.

To sklepienie zawiera sprzęt tak zaawansowane, można go wykryć zdalne widzów wprowadzanych przez niewielkie wahania w powietrzu, a następnie wyłączyć je z electro-magnetic/scalar fale. Mała ilość moje pliki zostały umieszczone przez NSA operacyjnym, którego będę nazywać „Sylus” i dano mi i brytyjski odłam Intelligence jestem związany z. Ten człowiek jest głęboko osadzone Project Mannequin siebie, ale nie może uzyskać dostępu ponad połowa moich plików.

Osób prowadzących placówki AL/499 w Berkshire i połączony podziemnymi bazami są twarde-line reżimu wojskowego, który ostatecznie kultu religijnego wokół korupcji syjonistów i różokrzyżowców. Te miejsca są religijnych ośrodków, gdzie tzw „czarnej magii” obrzędy są wykonywane, starożytne bóstwa czczonego i dzieci, szkolenie i ofiary. Były członek Illuminati Leo Zagami mówi Black Magick (kontrola elektromagnetycznych energii szkody), to najstarsza forma nauki technik znanych człowiekowi.

Dowiadujemy się w mediach głównego nurtu, że dzieci w „barbarzyńskie” krajach takich jak Birma, Afryki i Ameryki Południowej są zmuszeni do przyłączenia się do nauki i zabić dla ich kraju. No cóż, domyślam się, co ludzie, taką sama sytuacja dzieje się tutaj, w Wielkiej Brytanii i USA – jesteś po prostu nie powiedział na ten temat.

Sytuacja ta powoli się zmienia z ludzi takich jak Cathy O Brian, Duncan O Finioan Andy Pero „Svali, Cisco Wheeler i inni zgłosili którzy byli przyzwyczajeni przez swoje rządy do tajnych operacji i przeszkoleni z bardzo młodym wieku. Ci ludzie są z Ameryki, ale i sytuacja w tym kraju jest to, że Barry Król i ja jesteśmy tylko mówić przeżyły czarny projektów w Wielkiej Brytanii jestem za mówienie najmłodszych ocalałych projektów kontroli umysłu we współczesnej historii. Aby zrozumieć Project Mannequin, musimy uzyskać podstawową wiedzę na temat systemu przekonanie ludzi prowadził go. I nie będą atakować Rosicrucian i syjoniści w całości, bo wiem, wielu wspaniałych i szlachetnych ludzi w tych zleceń, które służyły mi w przyczyny zatrzymania okropności programu. Liczę tych osób w moim krewnym. Z mojego zrozumienia wielu tajnych zakonów współczesnych (takich jak Mędrcy, zoroastryzmu, 33-sza licencjackie Syjonu, Biały społeczeństwa Lotus, różokrzyżowców, itp.) są podzielone na dwie główne frakcje. Jednym z nich jest wierny w swoich wierzeniach do tzw upadłych aniołów, którzy byli lojalni w stosunku do upadłego anioła Lucyfera, w czasie wielkiej powodzi wymienionych w Biblii.

Mędrcy i zoroastran znane są jako „muzułmańskie Illuminati” i ośrodkach w Wielkiej Brytanii, takich jak 440 Alexandra Road, Harrow, Middlesex, HAZ 9TL, tel.-020 8866 0765. Istnieją również muzułmańskich ośrodków Illuminati w Rayners Lane w Londynie. Rosicrucian Illuminati mają ośrodki w Wielkiej Brytanii, w miejscach takich jak Francis Bacon Lodge w Peckham, Londyn i HQ, który jest w Greenwood Gate, Blackhill, Crowborough, TN6 1XE, tel-01892 653197.

White Lotus Society znany jest jako „chiński Illuminati” i posiada ponad 250.000 zabójców pracujących dla nich. Były 32-gi stopnia Mason Benjamin Fulford była w kontakcie ze mną i zaproponował mi ochrony przez społeczeństwo Lotus White gdybym wszedł na wschód, ale nie jest to realne w chwili obecnej. Benjamin był zagrożony przez ninja pracy dla zachodnich Illuminati podczas pracy w Japonii i dostał się pod skrzydła społeczeństwa Lotus White z tego powodu. Nie jest otwarta wojna pomiędzy dwiema frakcjami. Chiński sekret Google „społeczeństwa ostrzega Illuminati” aby to zrozumieć.

Fallen Angels były znane w języku hebrajskim jako „IRIN” czyli „tych, którzy oglądają”. Jest to tłumaczone na język grecki jako „Grigorij,” znaczenie „Obserwatorzy”. Inne frakcje tych tajnych stowarzyszeń podstawy ich nauki wokół bardziej „chrześcijańskich zasad i starożytnych Księga Henocha. Ten starożytny tekst zawiera sprawozdanie finansowe obserwatorów, a wielu przywódców wczesnego kościoła chrześcijańskiego używane pracy od pierwszego do trzeciego wieku naszej ery.

Podczas wieku „Ojcowie Kościoła”, począwszy od czwartego wieku, Księga Henocha zaczął stawać się stłumione. Doprowadziło to do dziwnych decyzji St Augustine (AD 354-430), że Księga Henocha jest zbyt stary (Ob nimian antiquitatem), które należy uwzględnić w Piśmie Świętym. Rabina Szymona Ben Jochai pracował także w kierunku książki pchanych metra, kiedy oświadczył, że wszyscy są przeklęci, którzy wierzą aniołowie są ciałem i krwią, która fizycznie ludzie przybyli na ziemię. To jest dokładnie to, czego jednak. Co wiemy jak „aniołów” są pozaziemskie istoty, jak każdy badania podmiotów wymienionych w tej książce zaczyna się realizować.

Wiara w anioły fizycznej został uznany za herezję, a tekst nie zejść do podziemia i prosto w ręce tajnych stowarzyszeń. Życzliwy sekcji Illuminati i innych tajnych stowarzyszeń są lojalni w ich przekonania aniołowie Ha’Yud-heh-VAV-heh, która jest jedną z nazw hebrajskim „Bóg”.

Dlatego prawdziwe tajemnice masonerii uczy się na 33. stopniu. Watchers pochodzą z innych planet na ziemię w czasach starożytnych na Mt. Hermon na północ od Dan Kaish na Bliskim Wschodzie. Ta góra jest na 33. stopniu szerokości geograficznej. Po osiągnięciu 33. poziomu murów, wpisać „Illuminati” stopni i nauczał „tajemnice aniołów”. Teoretyków spiskowych, którzy mówią, że Illuminati i masonerii jest odpowiedzialny za wszelkie zło i korupcji w świecie nie wiedzą, co mówią. Jednocześnie chciałbym powiedzieć, że uszkodzony frakcji w tych grupach są odpowiedzialne za wiele problemów świata.

Do prób i inicjacji projektu Mannequin dokonać indywidualnych silniejsi i mądrzejsi? Odpowiedź brzmi: tak – nie ma co do tego wątpliwości. To pozostawia również osoba korzystająca z rodzaju Bloodlust, że jest bardzo niebezpieczny, a wielu ludzi zaangażowanych w projekt nie znalazł się popełnić samobójstwo i doświadcza przewlekłego alkoholu, narkotyków i uzależnień. Wielu z nich opracowano depresji i zaburzeń paniki w późniejszym życiu. Wykorzystywaniu dzieci w ramach projektu jest również nie do przyjęcia, moim zdaniem. W tym momencie muszę zapytać siebie, dlaczego oszukane i zmuszone do wzięcia udziału w wysokiej rangi rytuałów Rosicrucian, takich jak „trzy atrium pokój” rozpoczęcie w 2006 roku? Zajmę się tym w sposób bardziej szczegółowy, ale na rozważaniu tego, doszedłem do następujących wniosków:

Illuminists argumentują, że tylko osoby przeszkolone z dzieciństwa w niektórych „badań krwi”, w której każdy poziom staje się coraz bardziej niebezpieczne, mogą przetrwać kampanie wojskowe będą przeprowadzać jak osoby dorosłe. Mówią, że to nie tylko kwestia bezpieczeństwa narodowego w odniesieniu do każdego kraju, ale przetrwanie gatunku ludzkiego. Co jest tak przerażające, że żołnierz musi być przeszkolony od wczesnego dzieciństwa do zniesienia?

Odpowiedź jest szokujące, że projekt spółdzielni Mannequin będzie twarzą w twarz, a czasem nawet w sytuacjach konfliktowych, w złych i przerażających istot pozaziemskich i dodatkowe formy przestrzenne życia. Te „xeno rasy są tak przerażające, na świadków, z oczu można było zabić lub dysku insane większości zwykłych ludzi. Może się to wydawać śmieszne dla niewykształconych cywilnej, ale podjęte śmiertelnie poważnie przez tych najwyższych korytarzach władzy. Stało się to w 1960 podczas niesławnego „bitwy Dulce”, gdy naukowcy w obiekcie genetyki zostały wzięte jako zakładnicy przez gadów jak pozaziemskie formy życia, którzy pracują z rządem Stanów Zjednoczonych pod pustyni Nowego Meksyku. Siły specjalne zespoły, które weszły do próby ratowania należało zahipnotyzowani i narkotyków, aby poradzić sobie z sytuacją. Miej otwarty umysł i przeczytaj poniższe dowody. Uzbrój się z prawdą, jak ta sytuacja ma teraz do głowy na tej planecie i będzie w twarz w nadchodzących latach.

Jak mój przyjaciel Ronnie McMullen mówi, „prawdy stoi sam, zupełnie sam. Prawdę nie potrzebuje pomocy od czegokolwiek lub kogokolwiek za absolutną. „Niektóre rzeczy są fakty, a po jest absolutną prawdą:

W 1945 roku słynny „Projekt Paperclip” został rozpoczęty. Program ten był prowadzony przez wywiad brytyjski i amerykański organizacji o nazwie OSS (Office of Strategic Services). Spinacz zaangażowanych wprowadzenia czołowych nazistowskich naukowców w kontroli umysłu, inżynierii genetycznej, a także w innych obszarach technologicznych do Ameryki i Wielkiej Brytanii po II wojnie światowej. CIA powstała w dwa lata po tym, w American National Security działa od 1947 r. do obsługi ogromną ilość kontroli umysłu, klonowanie i inne tajne projekty, które urodziły się od spinacza. NSA jest siostrą organizacji do CIA, a obecnie jest silniejsze jednostki.

1947 był również rokiem katastrofy Roswell i kiedy Izrael powstał. Rok później w 1948 roku, badanie genetyczne Bloodline rozpoczęto w Wielkiej Brytanii, aby zlokalizować uzdolnionych dzieci, które mają być używane do szpiegostwa przez społeczności wywiadowczej. Było to o nazwie „Project Anvil”, ale zmienił nazwę na „Projekt Oaktree” w 1950. Oaktree został pod dowództwem NSA w tym czasie został uruchomiony z Harwell genetyki laboratoriów w hrabstwie Oxfordshire. To był podłączony do wszystkich głównych szpitali w Wielkiej Brytanii i był związany z programem Mannequin, że urodziłem się. Mannequin rozpoczęto w 1972 w bazie Peasemore pobliżu, gdzie wychował się w Tilehurst, Berkshire.

Projekt Oaktree został faktycznie utworzony w celu zlokalizowania potomkowie „Plemię Dana”, który jest tak zwany „Lost Tribe Izraela”. Te Środkowo-Wschodniej ludzie o białej skórze, a potomkowie nie są rzeczywiście zginął, ale trzymane w tajemnicy. Niektórzy ludzie mogą nie słyszał o „British Izraelici, i Gordon Brown jest w dużym stopniu do tej szkoły myślenia. Plemię Dana wyjechał z Dan ( „Kaish” w języku hebrajskim) tuż pod Mt Hermon i udał się do Grecji na czas Exodus. W Grecji znane były jako Spartan. Od Grecji nie udał się do Francji, gdzie byli Merowingów Priest-Kings i innych francuskich linii Royal. Z Francji nie udał się do Szkocji, Irlandii i USA. Byli znani jako „Tuatha De Danann” w Irlandii i celtyckich klanów, takich jak „Campbell” w Szkocji. Byli wyznawców bogini energii, takich jak Asartes i Isztar i były w dużym stopniu do zwierząt szamanizmu, takich jak ptaki i symboliki węża. Eagle jest jednym z ich symboli, a orzeł na amerykańskim herb i symbol NSA stanowi pokolenia Dana.

Sowa jest również inny ich symboli, co stanowi „Anioł” Ishtar.

Jest to bardzo święty Bloodline z potężnym zdolności PSI. Luciferian religii uważają, że dzieci i osób nadużywa tej linii krwi, są bezpośrednio atakować Boga. Obserwatorzy nie dobra i zła pośród nich. Michała Archanioła została jako fizyczne watcher na Bliskim Wschodzie w Qumran. Walka pomiędzy „Sons of Light” i „Sons of Darkness” jest mowa w tej pracy. Ta walka wciąż szaleje dziś. Niektórzy mówią, że projekt Oaktree został ostatecznie szuka człowieka potomkowie Watchers. Musimy zadać sobie pytanie, dlaczego 12 plemion Izraela tak ważne, kto fizycznie „zasiane” te Bloodlines. Odpowiedzi jest nam dana przez zakonnych na świecie, takich jak „Oni są wybrańcy Boży”, nie wystarczy już. Ludzie pytają, dlaczego nazywają się „Watchers. Odpowiedź wydaje się być ze względu na ich zdolność do kształtowania swojej świadomości z ciała i wykonywać starożytna forma zaawansowane zdalne oglądanie.

Projekt Mannequin, część 3
Modern History of Behaviour Modification

James Casbolt
http://educate-yourself.org/mc/casboltagent3chap.shtml
EY Wysłany 8 września 2008

http://jamescasbolt.com/book/chapter3a.html

Powyższy od pełnomocnika Buried Alive, Autobiografia Commander James Casbolt (2008)

Rozdział 3

W latach 1970, ogromną liczbę projektów kontroli umysłu w Anglii i Ameryce były w toku, ponieważ stał się nieokiełznany i zaczęła mieć wpływ na wiele obszarów życia społecznego. Podczas II wojny światowej hitlerowcy byli zaangażowani w tworzenie genetycznie wzmocnionej żołnierzy i szpiegów z Psionic i zdolności psychiczne, takie jak telepatii i telekinezy. Były one znane jako „Ubermen”, który jest Niemcem dla nadludzi. Oni oparli swoje „nowego człowieka” na rasę wojowników Plieadian humanoidów miały kontaktu ze z Aldebaran.

Niemieccy naukowcy opracowali technikę w obozach koncentracyjnych wiadomo jak uraz oparte na kontroli umysłu. Odkryli, że jeżeli można systematycznie traumatise indywidualnych, w szczególności przed osiągnięciem wieku pięciu lat, ich umysł nie rozpadają się na różne części, które niemieccy lekarze o nazwie „zmienia”. Kiedy tortur lub strachu staje się tak nieznośny, osoby umysł będzie odciąć się od bólu i zmiany zostaną utworzone. Zmienia te mogą być programowane przez oprawcę przeprowadzić niemal każdego zadania. Z mojego zrozumienia, limit zostanie osiągnięty, gdy spółdzielnie są sortowane do zabijania własnych dzieci.

Starodruki okultyzmem zostały zbadane, takich jak egipska Księga Umarłych i Necronomicon. Nazistowskich naukowców odkrył również, że gdy jednostka była traumatycznym i torturowany, stworzyli niemal nadludzkie umiejętności, takie jak tolerancja ogromny ból, pamięć fotograficzną i zdolności PSI. Ancient Rites of Satanism często były używane, a tych obrzędach zazwyczaj zaangażowane węży. Poprzez własne doświadczenia i mówić do innych, którzy przeżyli, wspólnym tematem będzie się raz po raz: przed ukąszeniem przez jadowite węże w obrzędach, aby przeobrazić trucizny i wzmacniają układ odpornościowy (American Indian szamanów również praktykowane this). Wiele z projektów dotyczył szczególną uwagę na łożu śmierci, a następnie odnowione. Cathy O Brien, w swojej książce Trance Formation of America, wzywa niektórych ośrodkach CIA programowania „w pobliżu ośrodków szkoleniowych śmierci”. Rytuały wąż często kończą się ich uczestnikiem „pogrzebany żywcem ze strachu.” Chodzi znajdując się w trumnie z kilku dużych węży, a następnie pochowany jest w ziemi i tam przez wiele godzin. Kiedy wykopali, grupa ma „wyszedł ze strachu”, zgodnie z obsługi. Jestem wciąż stara się pracować, czy to prawda, jak ja nie boją się rzeczy bardzo niebezpieczne, ale masowe ataki paniki na małe nieistotne rzeczy.

To jest stare techniki, które zostały wykorzystane w Egipcie i wielu innych miejscach: dziecko będzie wybrany jako kandydat do niektórych szkół tajemnicy. Niektóre z tych szkół tajemnicy wykorzystywane bardziej współczujący metod kształcenia, ale wszystkie z nich uczestniczących obawy i zagrożenia stojące na wyższych szczeblach. Byłem zawsze podejmowane przez 3 „Atrium Pokój” rytuału Project Mannequin. Musiałem się nauczyć, co się faktycznie dzieje się w późniejszych latach w ramach studium Rosicrucian nauki. Starożytnych i współczesnych szamanów były brane pod trzy pokoje: W pierwszej sali, były zadawane pytania przez kapitana, takie jak: „Czy chcesz poznać tajemnicę swojego bytu?” Wszczęciu powiedział „tak”, a oni następnie uwzględnione w drugim pokoju. W tym pokoju były widoczne takie magikal tajemnic starożytnych artefaktów. W trzecim pokoju musieli przejść test niebezpiecznych, takich jak walka z innym członkiem szkoły tajemnicy lub dzikie zwierzę.

Niektórych kulturach, np. Celtic ludzi, praktykowane zjawisk PSI pokoleń w starożytnych rytuałów. Nowoczesne osób i rodzin tych starych Bloodlines się najbardziej odpowiednich kandydatów na uraz oparte na kontroli umysłu, bo choć nie mogą one wykonywały zdolności PSI siebie, zdolności te były jeszcze w pamięci genetycznej człowieka od swoich przodków. Odkrycie to, w połączeniu z urazem oparte na kontroli umysłu i najnowsze osiągnięcia w technologii wojskowej, miał bardzo silny recepta na stworzenie Uberman. Konsekwencje tego dla grup, które chcą kontrolować świat, są oczywiste.

Heinrich Himmler i projekty specjalne jednostki SS sortowane nazistowskiego programu badawczego w Północnej rodzin europejskich. Rodzin kierowanych do tego programu badawczego byli tymi, którzy mieli praktykę wielu pokoleń obrządków wolnomularskich, okultyzmu i satanizmu. Josef Mengele, niesławny „Angel of Death” z obozu Auswitz koncentracji, pozostał na Tavistock Institute kontroli umysłu w Londynie, kiedy Intelligence przyprowadził go tutaj po II wojnie światowej. Jednym z głównych projektów na Tavistock Institute było znalezienie Breaking Point ludźmi. W uraz oparte kontroli umysłu, Mengele Siatka jest zaprogramowany w ofierze za pomocą tortur i innych metod. Ofiary umysł będzie wtedy przerwa w 169 fragmentach lub zmiany osobowości. Rodzaj elektromagnetyczne sieci będą włączone do mózgu, a to z kolei wpływ fal mózgowych. Z zastosowaniem implantów czaszki, sztuczne transmisji fal alfa może zostać utrzymany w ciężkich sytuacjach. Umożliwiłoby to operative zupełnie spokojny pobyt w intensywnym sytuacji.

Każda zmiana posiada wspomnienia szczególnej procedury kontroli umysłu i nie zdaje sobie sprawy z istnienia innych zmienia z powodu Amnesic ścian pomiędzy nimi. Niektóre medycznych objawy tej procedury stały się znane dziś jako MPD (Multiple Personality Disorder) lub DID (Dissociative Identity Disorder). W przypadku kontroli umysłu, każda zmiana lub osobowości mogą być zaprogramowane do konkretnych zadań i możliwości, a następnie wezwała do przodu za pomocą hipnotycznych wyzwala. Odbywa się to poprzez obsługi danego projektu kontroli umysłu, aby włączyć możliwość i wykonać zadanie. Te zmieniają się także zaprogramowany z post-hipnotycznych sugestii zapomnieć zadań później. Tylko obsługi projektu kontroli umysłu może wywołać różne zmienia, ponieważ tylko oni wiedzą, prawidłowe hypnotic kodów, wyzwalacze i klucze do tego.

Jeśli ofiara kontroli umysłu „Sleeper” (cywilnej, który żyje w społeczności publicznych), nawet członków najbliższej rodziny osoby nie będzie miał pojęcia, że są one did. W rzadkich przypadkach indywidualnych pozwoli wykorzystać ich umysł nie został uszkodzony w jednym z wielkiej liczby projektów rządowych kontroli umysłu i poszukiwanie pomocy w ramach zasady de program ich zmienia. Jest to możliwe z ciężkiej pracy i odpowiedniego rodzaju profesjonalną pomoc.

True Origins of Trauma-Na Mind Control

Teraz następne pytanie, skąd hitlerowcy nabycia tego super zaawansowanych technologii? Oto mamy w dziedzinie bardziej delikatne i głębiej do dziury królika. Przez lata, wiele ofiar tych projektów kontroli umysłu i personelu rząd aś świadkiem różnych typów, co można określić jako nie-ludzkie w różnych podziemnych miejsc na całym świecie. I na pewno widział bardzo dziwne rzeczy, kiedy spędzali czas na Peasmore i innych baz podziemnych. I’ve lost count liczby świadectw Powiedziano mi, że od ludzi wywiadu, którzy pracowali w różnych podziemnych i świadkiem niż ludzkie.

Nasuwa się pytanie, czy te stwory jakieś dziwne hybrydy ludzko-zwierzęcych lub innych wojskowych genetycznych kreacje, które były prowadzone od nazistowskich pracy manipulacji genetycznych? Albo oni są pozaziemskimi istotami z innych planet i systemów gwiazdą? Odpowiedź jest prosta jak. Moi koledzy i byłem świadkiem i przekazywane z tymi ludźmi z bliska.

Dla lepszego zrozumienia sytuacji ET na tej planecie, ważne jest, aby zrozumieć, że górne poziomy hitlerowskiego Germen rząd, rząd USA, a rząd brytyjski nie tylko świadomość ETS w czasie II wojny światowej ale aktywnie działa równolegle z nimi – to było na jeszcze przed II wojną światową w roku 1930. Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie współczesnej historii zaangażowania rządu z ETS.

Pozaziemskimi i rządów Traktaty

W dniu 11 lipca 1934, pierwszy traktat między ludźmi, które stały się znane jako małe Greys (około trzy i pół stóp istoty szarej z dużymi wrap-around oczy z systemu Orion gwiazdki) i USA rząd federalny, prezydenta Franklin Delano Roosevelt, miejsce na pokładzie statku marynarki wojennej w portowym mieście Balboa, Panama. Była to jedna z najważniejszych wydarzeń w historii ludzkości, ponieważ ciąg nas w roli nie byliśmy przygotowani na coraz przyjmującego w odniesieniu do złych, pozaziemskiej rasy.

Choć istnieją życzliwego „Zetan” „Greys, podmioty te nie są najlepszym interesie ludzkości leży na sercu.

Rząd USA całkowicie pominął w Konstytucji Stanów Zjednoczonych o dokonanie tego, i nie mówi Amerykanów. To właśnie tutaj, że umowa została po raz pierwszy między Greys (który rzeczywiście stanowi rasa gadów jak istoty z systemu Draconis star) oraz przedstawiciele społeczności amerykańskim wywiadem. Traktat stwierdził, że w zamian za Greys zapewnienie wysokiej technologii, USA rząd federalny pozwoli Greys się bez przeszkód z uprowadzeń ludzi do wykorzystania w toku genetycznych ET programu. Amerykanie stwierdził oni zgodzić się na warunki, jeżeli lista uprowadzonych zostało udzielone przez rząd i uprowadzonych wrócił cało z ich wspomnień przypadku usunięte. Greys przewidzianych urządzeń wagi, metali i stopów, środowisko, energia swobodna i technologii medycznej w zamian za to.

Te Greys prostu powiedzieli, że świadczenia tego sprzętu w zamian za dopuszczeniem do infiltracji społeczeństwa ludzkiego na wszystkich poziomach. Czynili to i zaczęli zastępować przywódców świata z klonami pod ich kontrolą.

Siedem lat po tym traktacie, w 1941 roku, Greys zbliżył się rząd niemiecki i Hitlera. Traktat został następnie ułożone z nazistami. Greys oferowane kontroli umysłu i technologii do Niemców, aw zamian chciał ludzkich przedmiotów do prowadzenia ich na eksperymenty genetyczne. Mam informacje, że Hitler powiedział Greys nie były one dotknąć niemiecki aryjskiej ludzi, ale może robić, co chcą z ludzi w obozach koncentracyjnych. W ubiegłym stuleciu, Niemiec i Ameryki zostały główne obszary Grey i inwazją gadów, jak widać z ogromną ilością osób zaginionych w Ameryce dzieje ostatnio. Dlatego hitlerowcy tak związany z klonowaniem technologii i doświadczeń na bliźniaki [re. Dr Josef Mengele, jako Auschwitz Angel of Death, dr „Green” dr „Greenbaum”, projektu architekta zasady programowania Mind Control Monarch … Ken].

Około dwudziestu osób w USA i Niemczech o tej porze, były bezpośrednio zaangażowane w Grey / człowieka traktatów. Informacje przechowywane w ściśle need-to-know podstawie w rządy i służby wywiadowcze. Niewiele się zmieniło w sprawie Szary, instytucji rządowych i kwestie obozu koncentracyjnego. Mamy teraz Grey, Draco gadów i sprzedasz rząd-out w Wielkiej Brytanii i Ameryki, którzy torturowanie poddanych testom, jak mówimy, instalowane w podziemnym obozów koncentracyjnych. Wiele osób zaginionych w końcu w tych miejscach i są stosowane jako niewolniczej pracy i tematy badań. Istnieje duże podziemia obozu koncentracyjnego w ramach zwykłego Salisbury w hrabstwie Wiltshire. Większość tych złych miejscach są zbudowane na świętej ziemi, takie jak Stonehenge, zakłóceniem ośrodków wirowy. Poszedłem do tego zakładu w 2006 roku (przyjmowana jest przez zespół sił specjalnych Delta samolotem) i był świadkiem niektórych z tych doświadczeń stanu wojennego prawa.

Jeden z moich byłych KWB / kontakty DOE nazwano Dean Warwick (który zmarł na scenie w podejrzanych okolicznościach na konferencji International Probe w Blackpool). Dean pracował w Los Alamos i Alamo Gordo urządzeń podziemnych na pustyni Nowego Meksyku. Dean pracował w podziemnych pomieszczeń na Hawajach. Widział szarości i reptilians chodzą w obiekcie Los Alamos, a także świadkiem poddanych testom ludzi w klatkach nie. Pracownicy na tych obiektów przejść przez proces znany jako „odczulania”, zanim zostaną dopuszczone w obszarach wysokiego bezpieczeństwa, gdzie mogą spotkać ET i testy niepokojące dzieje. W odczulania, pracownicy są wstrzykiwane z takich leków jak Skopolamina (narkotyki i szybkiego uczenia się) i pokazuje materiał filmowy z ETS i przerażające sceny tortur i śmierci, aby mogły wytrzymać tego, co widzą. Jest to najczęściej krótkie Greys, że pracownicy podziemnej bazy mogą spotkać się, jak reptilians Draco utrzymać się z dala od ludzkich interakcji przez większość czasu. Czasami jednak pracownik przybyło zły korytarz i zobacz gad – to stało się Dean Warwick, Barry King, Lincoln.

Dean był zleconych przez NSA w pod koniec 1980 roku i pracował dla nich do 1992 roku. Był starszy inżynier elektryk w obiekcie Los Alamos. Powiedział mi, że istnieje obecnie ponad 4000 podziemnej bazy na całym świecie i wielu z nich ETS w wysokie bezpieczeństwo niższych szczeblach. X5 powiedział także podziemne obozów koncentracyjnych w Ameryce i Wielkiej Brytanii są znane jako obiekty D4 (głębokich podziemnych więzieniach wojskowych). Głównych baz na całym świecie, głównie pod kontrolą NSA i są klasyfikowane D1 – głęboko pod ziemią bazy wojskowe, D2-Deep podwodne bazy wojskowe, D3 – Głęboko pod górskich baz wojskowych i D4 – głęboko pod ziemią w więzieniach wojskowych (choć Lincoln informuje mnie te klasyfikacje zostały zmienione).

Grey i Draco gadów ET współpracy z górnego poziomu rządy różnych krajów jest znany wewnętrznych inteligencji jak mieć (Military Industrial Complex Extra-Terrestrial). Inny kontakt NSA, X3, powiedział mi, że globalne aparatury Masonic powyżej 33. stopniu kontroluje górny poziom wielu rządów na świecie. 33. stopień jest oficjalnie najwyższym stopniu masońskie, lecz w rzeczywistości istnieje wiele stopni powyżej tego. Ten stopień masoński jest pierwszy prawdziwy poziom zaufania, a najbardziej masonów nigdy się nad niższym poziomem Blue. Jesteś albo urodziły się w niektórych linii krwi, lub zrobić coś, że się różnimy od publicznych Joe i przywożone są do wewnętrznej Elite koła. Na poziomie 33, mason często uzyskuje dostęp do ściśle tajnych obszarów Mieć. Ten stopień masoński jest znany jako pierwszy poziom „Iluminacja”. George Bush Sr ocenia się na ponad poziom 42-szy i jest głęboko zakorzenione w Mieć. Insiders także zapoznać się z Mieć jak „Octopus”. [Re. Danny Casalaro „suicided” Sierpień, 1991 .. Ken]

Spready Octopus Jego Tentacles

Jak Mieć zaczęła rozszerzać swoją działalność na początku lat czterdziestych, drugim rozszerzeniu 1934 Grey i rząd USA traktat został podpisany w 1944 roku. Układ ten był odnawiać co dziesięć lat od 1934 by 1964 i traktatów wciąż są odnawiane dziś. Lincoln i niedawno odwiedził bio Chrysantheum obiekt genetyki w Dulce, New Mexico, jako nowego systemu archiwum jest tworzone tam. Naukowiec, który pracował tam od 1970 roku poinformował go, że nowy traktat został właśnie podpisany. Jeśli ludzie chcą wiedzieć, nazwisko, e-mail do mnie i przypominaj mi zadać Lincoln. Będziemy wtedy próba wprowadzenia tych informacji do domeny publicznej. Dr Dan Burisch w okolicy 51 poinformował opinię publiczną, że jednym z traktatów ostatnich idzie przez Kryptonim ‚TAU’ z określoną liczbę po słowie. Dostałam pozwolenie na piśmie z rep Majestic podejście do twarzy Dr Burisch do twarzy w Las Vegas w celu omówienia bio-test wojny widziałem prowadzone na cywilów w Wiltshire podziemnego obiektu. Rep poinformował mnie, że jest niewłaściwy do omówienia tego w e-mailu. W chwili obecnej (15 sierpnia 2008) nadal nie skontaktował się z Danem, ale chciałbym, aby w pewnym momencie. Nie było również spotkanie Majestic i Lincoln w Północnej Karolinie i zezwolono mu na pracę ze mną.

Po 1944 r. znacznie konflikty i chaos wybucha w człowieku frakcji rządu Mieć. Frakcje, które były lojalne wobec ludzi planecie walczyli go z ugrupowania, które nie dba o ludzi i po prostu chciał jak najwięcej technologii mogli przybyć w ręce. A także zabójstw i cover-up, najważniejszą część bitwy była wojna informacji. Pozytywne frakcji Mieć to wyciek informacji do publicznej o prawdziwej sytuacji ET, a następnie negatywnych frakcji przyjdą za nimi i obejmuje go z ograniczania szkód i psychologicznych programów walki dla społeczeństwa, znane jako „chickenfeed. Chickenfeed idzie jeszcze dziś i coraz bardziej złożone i niejasne. Bez „druty” (Intel mówić za połączenia wewnątrz), jest prawie niemożliwe, aby wiedzieć, co się naprawdę dzieje na świecie. NSA jest w całym internecie. Kupują się niezależnych dziennikarzy, którzy nie są częścią kontrolowanych mediach głównego nurtu do rozprzestrzeniania swoich kampanii dezinformacji.

Hollywood to najważniejsze narzędzie do tego, a protokół wydaje się być tak: żadnych szczegółów na temat tajnych projektów wyciekł są wykonane w folii lub zawarte w sekcji filmów to niewykształcony publicznych odrzuca wszelkie informacje jak science fiction. Hollywood i NBC producent Bob Kiviat ma żadnego kontaktu ze mną, a ja pomagałem mu z jego nadchodzącego filmu dokumentalnego o kolegi imieniem Szymon Anderson John Leonard Walson. Przyjaciel aktor Dan Akroyd pomogły mi niektóre z informacji zawartych w tej książce. Ten człowiek jest członkiem społeczności amerykańskim wywiadem i pomogła Dan pisania scenariuszy filmowych. Interesuje się rozwijające scenariusz filmu opiera się na moim życiu, ale nic nie jest zbiorem zasad, jeśli chodzi o Hollywood. Kolega nazwie Anthony Pike została również w kontakcie z Gordonem Novel. Gordon zajmuje się aktor Bruce Willis w nowym projekcie filmowym o nazwie Brytania Comes. Gordon jest silnie związany z CIA i jest dyrektorem grupy RAAM siedzibą w Las Vegas. Jestem obecnie czeka, aby usłyszeć od niego. Powiedziano nam było wypadnięcie między RAAM i majestatyczny, ale ze wszystkimi frakcjami aktualnie „siedzi przy stole” do rozmów, może ten może zostać rozwiązany. Pozwala zachowywać się jak panowie i zobaczyć, co można wypracować.

Zanim przejdziemy do bardziej szczegółowo w odniesieniu do traktatów, let’s talk więcej o zwalczaniu prawdziwych informacji. Weźmy na przykład słynny GLP (Boże jak Productions) na forum publicznym Internecie. Strona ta ma miliony użytkowników, ale jest kontrolowany przez „moderatora” w Tavistock Institute. Nie ma w zasadzie dużej sali pełnej Intel maniaków komputerowych w obiekcie na Tabernakulum Street w Londynie, kontrolują one przepływ informacji tutaj. I’ve posted poufnych informacji nie było mojej matki i adres w St Ives położony na wątek z pośredniego zagrożenia dla jej życia. Ja również miał pewne Intel facet z sumieniem mi listę ojca europejskie szlaki przemytu narkotyków, gdy był żywy. Dodaj do tego, że były nieoznakowane czarne helikoptery udając dive-bomb moim mieszkaniu dwie godziny po delegowania technik RV istnieje. To było dobre dla śmiechu!

Broken Promises

W 1944 r., Szary / ludzkiego traktat oznak stresu, jak okazało się, że szarości były porywaniu więcej ludzi niż ich wprowadzanie na listy rządu. W maju 1954 roku, w ramach administracji Eisenhowera, trzeciego rozszerzenia Grey i rząd USA traktat został podpisany – Grenada Traktatu. Orion szarości i Draco Reptilians rażąco złamał warunki, jak zobaczymy później w książce. Grenada traktat został uzgodniony w ramach bazy lotniczej życie Holloman w Nowym Meksyku w szarościach i jednostki ultra NSA. Nazwa obiektu w Holloman AFB był o nazwie kodowej DANDELION, chociaż mogło to zmieniło. Jednostka ULTRA był jednym z najbardziej elitarnych i super sekret frakcji NSA w czasie i był prowadził Project Paperclip hitlerowców, którzy należeli do NSA po 1945 roku. Wszyscy członkowie ULTRA były sklonowanych ludzi.

Oryginalnych dokumentów z niniejszym Traktatem oraz oryginalne materiały z ET można znaleźć dziś w obiekcie NSA nazwie Blue Moon. Blue słowo kod rozumieniu pozaziemskie pokrewnych. Blue moon jest podziemnych pomieszczeń pod Kirkland Air Force Base w stanie Nowy Meksyk. Wejście do bazy w Manzano Góry. Inside Blue Moon jest technologicznego siedzibie bardzo tajemniczy DOE, który Lincoln i Dean Warwick pracy [red.] na. Dzisiaj, DOE w Blue Moon jest budowa urządzeń darmowej energii, opracowany z Grey i Draco gadów technologii, do stosowania w przestrzeni kosmicznej. Wiele zaawansowanych kosmicznych broni zostały wybudowane, jak również. Mieć poufnych dr Bill Deagle został poinformowany przez dyrektora polecenie oceanem że kontrolować każdy centymetr sześcienny przestrzeni pomiędzy tu i Marsa. Dyrektor powiedział również, że Bill ma broni, która stałaby drool George Lucas, czy wie o nich. Bilionów dolarów zostały wydane na tej technologii w ciągu dekady od pierwszego Grey nowoczesne i traktatów człowieka zostały rozpoczęte.

Bill punktów Deagle obecnie nie jest to tylko jeden administracji rządowej lub ponadnarodowe korporacje zaangażowane w tych obszarach. Mówi, że mamy do czynienia z wrogimi zła na poziomie galaktyki. Dr Bill powiedział mi przez telefon, że pracował z pracownikami podziemnych obiektów w USA, którzy cierpią z post-traumatic stress disorder powodu świadkami ET / hybrydy ludzi i innych potworności w tych bazach. Był także poproszeni o przystąpienie do 33. stopnia oświetlone poziomów Masonic z Mieć. Uważany jest niebezpiecznym człowiekiem, który wie zbyt wiele przez te grupy i został poproszony przez Francuza, o nazwie kodowej Pindar [Arizona Wilder rozmów na temat „Pindar” w 1999 r. książce David Icke, The Biggest Secret, a także omawia Pindar z Icke w 1999 film Revelations tytuł wywiadu z Modther Bogini. He is a member of the Black Nobility of Merowingów Francji … Ken] po córkę Bill urodziła. Bill powiedział mi, Pindar wydawało się być w jego drugiej połowie lat pięćdziesiątych w sposób bardzo profesjonalny. Miał na sobie drogi garnitur, miał wypielęgnowane paznokcie, i zdawało się, znikają, gdy poszedł w dół ulicy po Bill nie chciał stać się częścią organizacji.

Technologia o nazwie istnieje Thermoptic Camouflage, które nie pozwalają człowiekowi tajne służby niewidoczne gołym okiem. To małe urządzenie, które można nosić na pasie i uaktywnione do woli. Tajemnicy człowieka usługi mogą być również poprzez Thermoptic dziedzinie i staną się niewidoczne gołym okiem ponad czterdzieści osiem godzin. Nie ma potrzeby przeprowadzania Thermoptic sprzętu okolice, jeśli są wprowadzane przez pola, jednak po czterdzieści osiem godzin jest się agent zaczyna się faza powrotem wzrok i staje się gwałtownie chorych na krótki czas.

Amerykanka, która mieszkała w Nevadzie, skontaktował się ze mną w zeszłym roku i powiedział mi, że wynajął prywatnego detektywa, ponieważ czarne samochody typu rząd regularnie krąży domu, na zewnątrz parking i po niej, kiedy była jazdy. Pewnej nocy, była jadąc autostradą pustyni i jednego z czarnych samochodów poddała się jej ponownie. Udało jej się zgubić naciskając gaz i gwałtownie zmienia się w cichej uliczce. Zwróciła się wyłączyć silnik i wysiadł z samochodu poczekać do samochodu po jej odjechali. Ta kobieta to powiedziała mi, że usłyszała kroki skrzypienie po żwirze ku niej, ale widziała nikogo. Powiedziała, że poczułem coś obok niej, a jakaś niewidzialna ręka następnie złapał ją krocza. Ona wpadła w panikę i wskoczył z powrotem do swego samochodu i odjechał.

Wojskowy postęp i Project Plato

Z każdym ET / traktat człowieka, rządy były coraz bardziej zaawansowane, a tam były już grupy osób, które tysiące lat bardziej zaawansowane niż ludności cywilnej. Na każdy rok, który mija, od początku tych traktatów wojskowych postęp technologiczny przez ponad pięćdziesiąt lat. Słyszałem, że najlepiej z Phil Schneider, który powiedział, że co jakiś czas opinia publiczna dostaje nowy komputer lub inny kawałek z technologii mieć, ale to tylko małe drobiazgi podobnie jak przy pierwszych białych osadników amerykańskich dałoby perełki Indian.

W dniu 15 kwietnia 1964, dwa personelu amerykańskiego wywiadu spotkali się w ramach projektu Plato z Greys na pustyni Nowego Meksyku, aby umówić się na spotkanie w dniu 25 kwietnia w bazie sił powietrznych Holloman w Nowym Meksyku. Spotkanie to miało na celu odnowienie traktatu, który zaczął w 1934 roku ponownie został psychologiczne ofertę zakupu czasu, aby rozwiązać problem szarości i reptilians Draco. Górny poziom amerykańskiego wywiadu teraz uwierzył szarości i Dracos że tym razem planety złożone do inwazji i przejęcia w latach 2000 i 2030.

Mam natkną się ogromne ilości dowodów, że wiele szarości i reptilians Draco może rzeczywiście na tej planecie (zainstalowane pod ziemią) co najmniej od czasu starożytnego Babilonu. Mogą one zostały potajemnie obalenia populacji ludzkiej powierzchnia przez długi okres czasu w ramach przygotowań do powrotu przerażające Draco panów premiera z Alpha Draconis.

Około 1887 roku, kilka płyt w kształcie łodzi były obserwowane na niebie. W 1887 r. prezydent USA Grover Cleveland stworzył tajny komitet do zbadania tych obiektów; skrycie finansowane pięciu członka grupy. Grover Cleveland był jedynym prezydentem USA służyć dwóm niż kolejne kadencje. Był 22. i 24 prezydent Stanów Zjednoczonych od 1885-1889 i 1893-1897. Zespół prowadzony przez pięć członka grupy zwanej „Kolory”, jak nosili czarne stroje, zakwestionował wielu naocznych świadków. Dziennikarze skontaktowała się i poprosił, aby nie sprawozdanie obserwacji do publicznej wiadomości. John G. Carlisle (przewodniczący Izby) na czele pięciu komisji człowieka i odradzał przewodniczącego do wydania informacji do faktów były rozumiane. Więcej informacji zebranych, tym bardziej że realizowane było zadanie zbyt duża dla małych komisji.

Benjamin Harrison został 23. Przewodniczący i John Carlisle emeryturę jako przewodniczący Izby poświęcić swój czas na dziwne jednostki dysku. Tajny komitet następnie stał się tajny wydział rządu Stanów Zjednoczonych o nazwie Grupy Centralnej. Grupy Centralnej siedzibie został utworzony w tunelach pod Waszyngtonie o nazwie kodowej „Nod”. Większość rząd federalny nie wiedział o Grupie Centralnej.

W tym czasie w Anglii rozpoczęła się widząc dziwny jednostek pływających. W 1896 roku angielski niebo pełne były „świecące kule”, który jeździ legendarny niebo w dzień iw nocy. Queen Victoria powołania tajne grupy do zbadania tych obiektów latających, a tajne studia w Anglii doprowadziły do kontaktu z Grupy Centralnej w USA. Szybko połączył siły i stał Narodów Zjednoczonych Agencji Wywiadu i taktyki lotniczej zjawiska lub jednostka centralna-AAP, znany również jako UNITAAP lub UNITAP. UNITAP został podzielony na cztery sekcje. Ich symbolem stał się czerwony krzyż w kole, które było związane z planetą Mars. W 1933 r. jednostka centralna-AAP oficjalnie zwarte do kryptonim jednostki centralnej.

Potem nazwa ta była wyciekły w Anglii, a okładkę powstała z udziałem różnych opowieści science fiction na pokrycie rzeczywistych działań jednostki.

Po tym czasie ET i traktatów człowieka, jednostki przejął kontrolę rdzeń Rady Bezpieczeństwa Narodowego (NSC), NSA, CIA i ONI (Office of Naval Intelligence). Inne grupy badań zostały następnie zatrudnił się dostać w głąb materii pod płyty, takie Jason Scholar Group Project Rand, a strony Research. Grupy te były podłączone do Majic (Majestic Agencji Wywiadu wspólnego dowodzenia), znany także jako Majestic. Kody Majic bezpieczeństwa były Majic Umbra, krytyczne i ULTRA. Ultra powyżej tajne. Mówi się o wprowadzenie nowych słów kodu dla systemów klasyfikacji. Lincoln usłyszał słowa CORONA, AIMPOINT, Hypernova, i ARC.
W 1951 r. odbyło się spotkanie Majestic w Paryżu, w którym organizacja rozszerzona do podjęcia w innych krajach. Okładka była MJ (Magnetic Journey) studiów. Majestic był również znany jako MJ-12. Spotkali się tam z kluczowych kompetencji w 12 krajach: USA, Anglia, Francja, Niemcy, Kanada, Dania, Rosja, Szwecja, Norwegia, Polska, Grenlandia i Columbia (wraz z linkami do innych krajów w Ameryce Południowej i Środkowej).
Rozdział 4

Projekt Nanmu i Hale Bopp

W czasie 1934 Grey i rządu USA / traktat UNIT w Panamie, Jednostka brała udział w tajnych infiltracji gadów ET w zachodniej części Stanów Zjednoczonych wspólne podstawy pod ziemią. Wiele z tych zasad zostały ukryte pod indyjskich zastrzeżeń oraz podstawowe zasady były w stanie Nevada, Arizona, Nowy Meksyk i Utah. Od tego momentu, gadów ludzie przyszli do tej planecie w życie co trzynaście lat: 1934, 1947, 1960, 1973, 1986, 1999, 2012 (wiele z moich kontaktów roszczenie to może być datą ostatecznej gadów Draco inwazji, ale I nie można być pewnym o tym). W 1986 roku, koloru białego Draco premier przybył do naszego układu słonecznego w Draconian „Planetoida, które znamy na Ziemi kometa Hale-Bopp. Draco premiera, podróżujących z Typhon planety w systemie Draconis star, sprawdzał, w jaki sposób przejęcia ziemi, które nazywają Sol-3, idzie naprzód.

Hale-Bopp czynił zmiany kursu, ponieważ miało to miejsce w inteligentny system kontroli i został sfotografowany z obiektu za to, co było Draco statku matki premiera. Hale-Bopp nawoływały dużym stopniu paniki u ludzi, ponieważ jesteśmy ludźmi, którzy mogą telepatyczne „czuć” niebezpieczeństwo. To był znaczący w zbiorowe samobójstwo wyznawców kultu Brama Niebios, który został zgłoszony w mediach głównego nurtu. Mówili Hale Bopp był śledzony przez obce statki kosmiczne. Powiedziano mi, by skontaktować się NSA, którą będę nazywać X3, że kult Heavens Gate był pod uraz US opartych na danych wywiadu kontroli umysłu i że admirał Bobby Inman sortowane wyzwalanie zmienia Omega w członków kultu. Wielu ludzi w społeczności wywiadowczej nie będzie szczęśliwa o mnie nazywanie starego Bobby, ale prawda jest wszystko wychodzi teraz.

Omega autodestrukcji, samobójstwa zmiany, które mogą być wykorzystywane na ofiary kontroli umysłu. Powody tego wydaje się, by zdyskredytować wszystkie mówić o obcych statków kosmicznych za Hale Bopp i sprawiają, że wydaje się religijnej histerii. X3 mi było programistów kontroli umysłu, kult Brama Niebios, którzy ex NSA i jedne z najlepszych programistów w branży. Muszą być w bardzo zaawansowanym programistom, ponieważ niektóre kulty, który popełnił samobójstwo w swojej posiadłości w San Diego w 1997 roku został „przekonany”, aby przejść kastracji wcześniej.

Zostały one również w dużym stopniu do Joga, Chi Gung mediacji, a nie zaległe diety. X3 mówi z tego powodu, uczynili kontakt telepatyczny ze statku matki Draco za kometa Hale Bopp. Powiedział też, że admirał Bobby Inman kazał Gorących (Intel mówić skalarne atak broni, aby włączyć do spania programy kontroli umysłu, ludzi) i biały van zatrzymał się poza dwór z agentów NSA wewnątrz, którzy uzbrojeni w generatory częstotliwości zdalnie uruchomić podkłady Heavens Gate.

Poniższe informacje pochodzą z wywiadu kontakt społeczności USA, X13, który jest przyjacielem Dan Akroyd. Mówi, że ludzie Heavens Gate były podłączone do DARPA (Defence Advanced Research Projects Agency) oraz grupy rządu, który obecnie kontroluje internet, zwany SAIC.

Kilku członków kultu były zaangażowane w zaawansowanych projektów komputera i innych utworzonych stronach internetowych. Beverly Hills komputera biznesmen (i byłego złodzieja samochodów) Nick Matzorkis zatrudniała około tuzina członków kultu projektowanie stron World Wide Web. Nick Matzorkis był jednym z ludzi, którzy znaleźli ciał na dwór. Poszedł w celu zwiększenia $ 54 mln w przedsięwzięcia o nazwie Internet US Search.com. Następnie założył firmę w Chinach ze swoim partnerem, nie kto inny jak Nicholas Rockefeller. Ich firma o nazwie Global Agora i jest jedną z pierwszych firm w USA został uruchomiony w Chinach.

Heavens Gate grupa rozpoczęła pod ziemią osiedle. Zbudowali część i wówczas „zakłócenie”, tak byliby zmuszeni do przeniesienia się w miejsce, gdzie mogłyby one być monitorowane bardziej efektywnie. X13 twierdzi również, że Bobby Inman ludzie hit suicided członków kultu zdyskredytować doniesienia o statku ET za Hale Bopp, a także dlatego, że ludzie Heavens Gate miał programów szyfrujących, które uniemożliwiają społeczności wywiadowczej na szpiegowanie użytkowników internetu.

Bobby Inman był były dyrektor CIA, były szef NSA, czterech emerytów-star admirał w Marynarce Wojennej, a także jednorazowe kandydata Clintona dla sekretarza obrony. Strona z informacjami na temat związku Bobby Inman do śmierci członka kultu niedawno zniknęła z internetu.

Sam Koutchesfahani, irańskiego imigranta, był człowiekiem, który jest zgłaszane do wynajęcia wiele milionów dolarów posiadłości w San Diego do grupy Brama Niebios. Kulty ułożyła scenariusz filmu o zwrot reptilians Draco na Ziemię. NSA nie chce tego filmu wykonane, i fakt ten przyczynił się do decyzji Bobby Inman nic. Rodziny Rockefeller jest podłączony do tej tragedii i interesuje się gadów opowiadania dla środków kontroli. Lat wcześniej, rodziny Rockefeller był zaangażowany w 30 października 1938 Mercury Radio Network Wojna światów audycji. Audycji Orsona Dobrze było nie tylko stunt show-biznesu, ale eksperyment w strachu. Audycji był test psychologiczny wojny do badania opinii publicznej reakcji na wiadomości ET. Reakcja nadawane było masową panikę, a jeden człowiek popełnił samobójstwo.

Grant z Fundacji Rockefellera na Uniwersytecie Princeton pomógł stworzyć biuro Princeton badań radiowych. Dyrektorem został Paweł Lazerfield, austriacki żydowskiego emigranta i psychologa społecznego. On współpracował z dwóch wspólników: psycholog Hadley Cantrell i CBS naukowca Fred Stanton, który był doktorat z psychologii i który ostatecznie został prezesem sieci.

Jeden z mężczyzn, którzy znaleźli zwłoki 39 kulty ubrany w schludny wiersze na kojący po południu, Nick Matzorkis, stał się tam sławny. Wkrótce sprzedał prawa do historii grupy Brama Niebios do spółki Hollywood rozrywki, dla których on i niektórzy i niektóre z martwych kulty pracował. Kuratora sądowego widziałem go na krajowych i telewizji po tym, jak go poznał delikwent, który chciał się opuścić się na jego zdanie – to został aresztowany i powrócił do Cleveland. Nick Matzorkis produkcji sprzedanej historia cultist zgonów do Genesis Adnan Kashoggi spółki zależne.

Profesor Courtney Brown, mianowany profesorem nauk politycznych na Uniwersytecie Emory w Atlancie, autor Cosmic Voyage, oraz prezes i właściciel Farsight Institute, firma specjalizująca się w naukowych zdalnego przeglądania, pojawił się na radio show Art Bell. Brown twierdzi, że ich zdalne widzów znalazł tajemnicze towarzyszem Hale Bopp być większe niż Ziemia, puste w środku, i na inteligentne sterowanie – rodzaj planetarnego kosmicznym koni jazdy na kometa lub chowając się za to. Brown stwierdził, że ET było życie na Marsie, że cywilizacja nie jest umierający, więc ET rozpoczął podziemnej kolonii w Nowym Meksyku. Brown ponownie pojawiła się w programie Art Bell wraz ze swoim asystentem, Roztropność Calabrese. Brown powiedział słuchaczom, że znany astrofizyk w dziesiątce najlepszych uczelni wysłane Brown informacje potwierdzające odległych wyników Farsight z oglądania.

Calabrese dziś głowy handlowych venture o nazwie Transdimensional Systems w San Diego. Ona twierdzi, że część nakładu CIA, aby dowiedzieć się więcej na temat Sowietów poprzez zdalne przeglądanie i ESP w CIA Project Channanle przez Stanford Research Institute w Kalifornii. Calabrese i jej 14 pracowników pracuje obecnie w San Diego FBI, pomagając w zdalne oglądanie niebezpiecznych przestępców.

W dniu 26 marca 2007, po zakończeniu odprawy X13 mnie informacje Brama Niebios, powiedział, usiadł i włączył telewizor. Kiedy włączony TV na słowa „Heavens Gate” wszedł na ekranie. X13 zwrócił się dźwiękiem, a był to program o nazwie CNN Anderson Cooper 360. Cooper powiedział: „największą masowe samobójstwo 39 członków sekty Bramy Niebios, doszło 10 lat temu dzisiaj”.

Jak to za zbieg okoliczności? W rzeczywistości nie ma czegoś takiego jak wyższej świadomości daje nam znaki, kiedy odkryliśmy prawdę. Anderson Cooper udał się do rozmowy „Rio” Diangelo (prawdziwe nazwisko: Richard Ford). Był znany w obrębie kultu Brama Niebios jako „Neody. Rio znaleziono ciała i filmowana je przed wywołaniem 911 zgłaszania zgonów. Był członkiem kultu od 1994 do 1997. Opuścił grupę na cztery tygodnie przed 39 członków popełniło samobójstwo z narkotykowy koktajl, po dojściu do przypuszczenia, że statek kosmiczny wezmą ich do nieba. Diangelo odkryto ciała na 26 marca po otrzymał dwie kasety wideo opisana intencji członków kultu. Napisał książkę o swoich doświadczeniach nazwie Beyond Human Mind – Soul Evolution of Heavens Gate.

W wywiadzie dla „Newsweeka”, Diangelo powiedział również Heavens Gate kult przywódcy Marshall Herff Applewhite był przerażony 1993 oblężenie policji oddziału złożonego Davidian niedaleko Waco i myśli FBI prześladowanie jego grupy. Diangelo powiedział kulty myśli nie było płci na następny poziom, więc przyjęte androgyniczny wygląd i unikał seksu. Po Applewhite dostał wykastrowane, pięciu innych kulty zrobił to samo. 39 członków zostało znalezionych martwych w ich wynajętym posiadłości w Rancho Santa Fe, San Diego, California. Ofiary w wieku od 26 do 72. Wśród ofiar był Thomas Nichols, brat Nichelle Nichols, który zagrał w oryginalnym show Star Trek TV.

Ofiar śmiertelnych samobójstwo spożycia poziomów Fenobarbital. We wtorek, 25 marca, Diangelo otrzymała taśmę wideo z 39 członków, która obejmowała 18 kobiet i 21 mężczyzn, mówiąc pożegnanie i ogłaszanie ich intencji „, aby rzucić ich fizycznej i pojemniki” i podnieście się do statku ET zgłoszono następujące Hale Kometa Bopp. Wielu specjalistów obserwowane i fotografowane obiektu 2000 km za kometa do 10 stycznia. Obiektu, statek Draco, za kometa stała się znana jako „Saturn-Like Object” lub SLO.

Następnego dnia rano w środę, 26 marca, Diangelo powiedział Nick Matzorkis o taśmę i wyraził obawy, że grupa może popełnić samobójstwo. Dwóch mężczyzn pojechaliśmy do San Diego i przybył o 11am. Diangelo następnie wszedł do domu, a po obejrzeniu martwych, nie telefonu szeryfa hrabstwa San Diego dept. Dopiero gdy wyszedł z willi zrobił wezwać policję przy 134: po południu. Diangelo wrócił do LA z Matzorkis, a oni ściśle słuchał radia nowości, ale nie słyszałem nic o tym, co zgłosił się do policji. Diangelo ówczesnej policji Beverly Hills at 3pm i odnieśli go do San Diego biura szeryfa. Mówili, że nic nie wie.

Po przyjeździe na miejsce w 3.30pm były zastępca szeryfa Robert Brunk i zastępca szeryfa Laura Gacek. Od chwili funkcjonariusze podciągnięte, Brunk powiedział, że coś jest nie tak. Draperie wyciągali, okna wyciągali, a na zewnątrz światła paliły się w słońcu. Brunk znalezione przed zamknięte drzwi, okna są zamknięte, a boczne drzwi otwarte.

Heavens Gate liderem Marshall Herff Applewhite miał kontakty do 19 okultystów wieku Madame Bławatska i pisarz Samuel Langhorne Clemens, lepiej znany jako Mark Twain. Heavens Gate na dwór 18241 Colina Norte jest tylko ulicą z San Diego River. Było to ulubione miejsce pani Katherine A. Tingley, uczeń pani Bławatska. Pani Tingley przeniósł się do San Diego w 1896 roku założył aśramie z Teozoficznego w Point Loma. Centrum otwarte 25 lutego 1897 w uroczystości uczestniczyło wielu wybitnych ludzi w San Diego, w tym burmistrza. Podobnie jak grupa Brama Niebios, Teozoficznego był telepatyczny kontakt z dodatkowych istot ziemskich, a jak Aplewhite pani Tingley wierzył głównych kataklizm będzie umywalka najbardziej Kalifornii i koniec zachodniej cywilizacji.

Przewiduje ona San Diego będzie mogło przetrwać do stolicy wyspiarskiego kraju o nazwie Nuevo Kalifornii. W 1907 roku Samuel Langhorne Clemens (alias Mark Twain) napisał krótkie opowiadanie Wyciąg z podróży kapitan Stormfield do Nieba, w którym bohater pozostawia Earth dla „rozszerzonego wycieczka wśród ciał niebieskich” na ogonie komety. W historii, bohater jego paszport na niego, plus pięć dolarów 25 centów i trzy utwory na przejazd. Wiele ofiar Heavens Gate mieli przy sobie paszportów i 5,75 dolarów w ich rękach. Ponadto, nowy termin Age, Evolutionary poziom wyżej człowieka (Ela) czary HALE tyłu.

Heavens Gate grupy wykonane scenariusz filmowy i dał Alex Papas, szef Way Out Pictures. Pisali skrypt podczas wynajmu Papa’s domu mama Wspinaczka w Paradise Valley w Phoenix. Kiedy członkowie kultu dowiedział był producentem, zwrócili się do niego scenariusz wraz z 3400 dolarów w czynszu. Kiedy Alex Papas został zapytany przez dziennikarza czy to wszystko było nieco apokaliptyczny, odpowiedział: „Are you kidding? To smak dzień … To bardzo szekspirowskich typu historii.” Papas powiedział: „Good vs evil, wielka bitwa”. Bez rozdawanie zakończenie, obiecał scenariusz byłby idealny dla Hollywood. „Dobry wygra w końcu powiedział.

Pt ponad ludzkie: Return of the Next Level, Papas powiedział: „scenariusz wszedł w nieco przegadany, co ze wszystkimi porozmawiać cudzoziemców tromping wokół Ziemi próbuje znaleźć odpowiednich ludzi do zap do mgławicy Oriona. Stwierdzono również przepełnione znaków. pierwotnym projekcie biorące udział ponad 100 części wypowiedzi. Ale autorami byli skłonni do zmiany swoich skryptów i sprowadzić ją do poziomu, łatwiejsze w zarządzaniu. Ale to jest coś bardzo, bardzo ważne. urok, oczywiście, że podczas gdy większość widzów byłoby uznać za Modny film science fiction, autora przysiągł jej ciasna się prawdy. „Zginęli oni wierzyć, że wybrano kilka koni jazdy kosmicznym do następnego etapu ewolucji człowieka”, powiedział Danielle Forlano.

Podczas Heaven’s Gate członków najwyraźniej przelewa najbardziej ich twórczej energii do scenariusza dali Papas, ale także opracowała zarys inny film. This one’s zamiatanie Historia spotkań Ziemi z kosmitów jak zauważył orbs mądry i tajemniczy. „To bardzo dziwne”, powiedział Forlano, którzy czytają scenariusz do drugiego filmu. „Będą mówić o reptilians i szarości i kul wszystkie kłócić o prawa własności do Plutona. Pierwszy Heaven’s Gate spinoff mediów może być pół poważny, pół snide dokumentów w oparciu o materiały wideo z członków kultowego omawianiu ich filozofii na Boise State University w Idaho. Tłumacze producent Sergio Myers planów na rynek 90-taśmy minut poprzez swoje spółki Wschodzącego Słońca. Założył grupę UFO o nazwie „wierzący nie wiadomo.” Zapytany, czy był zaniepokojony rekrutacji osób do Heaven’s Gate poprzez taśmę, on odpowiedział: „ja, ja. Ale to business”.

Wielu moich kolegów w globalnej inteligencji, którzy wiedzą, co dzieje się w związku z sytuacją ET mówili mi, że jestem za nieodpowiedzialne poprzez wszystkich informacji publicznej. Twierdzą publicznych nie może poradzić sobie z prawdą. Ja w to nie wierzę i chcesz przestać traktować społeczeństwa jak dzieci. Pragnę poinformować i wychowywać je tak by mogli dokonać świadomego wyboru dla siebie wielkich zmian i przewrotów Ziemi zaczynają występować.

Wrogimi Dracos nie są przyjemne. Nie może być współczujący ludzie wśród nich, ale nie ma dużej części z nich, że są dokładnie zła i niebezpieczna. Tę niepokojącą wiadomością jest równoważone przez fakt, że istnieje również wiele życzliwej ETS z różnych systemów gwiezdnych, którzy są tutaj, aby pomóc nam i były zaangażowane w wojnę z dawnych Dracos. Dracos są prawdziwymi ludźmi, jednak społeczności wywiadowczej jest zaangażowana w psychologicznego funkcjonowania, aby ludzie na świecie strachu wszystkich gadów ETS.

Dracos są wszystkożerne i przenieść całej planety jak szarańcza do zasobów naturalnych, w tym żywności, która w tym przypadku jest z nami. Nie będzie ogromny dowodów w tej książce pokazano, że korzystają z nami na żywność. Dracos ma dwa serca, są od 7 do 12 stóp wysokości i moc od 8 do 16 ludzi. Są trudne do zabicia, które psychiczne i technologicznych umiejętności w walce, które są od tysięcy lat przed naszą, they’re zimną krwią i nie mają wyrzutów sumienia czy współczucia. Istnieją różne kolorowe Draco, ale Draco premiera są w kolorze białym i wydaje się, tantiemy autorskie lub elitarne grupy. Postrzegane są znacznie mniej ludzi w podziemnych i porwań. Różne kolorowe Draco ma skrzydła, a reptilians niższe w hierarchii, coraz częściej postrzegane przez ludzi, nie. Skrzydła wykonane są z długich, maleńkie kolce kości i żeber, które wystają z ich plecami. Żebra przylega klapy skórzaste, czarniawy, skóra brązowa, a skrzydła są zwykle schowane pozycji. Istoty pasujące do opisu Draco obserwowano pływające pomocą skrzydeł. To było zgłoszone w wielu obserwowaniu Draco istoty podobne w mieście Point Pleasant, na którym film Przepowiednia, w rolach głównych: Richard Gere, została ona oparta. W kilka kontaktów, ludzie widzieli gadzie istoty noszenie peleryny nanoszone na ramiona i plecy w dół. Peleryny może być kawałek ubrania zaprojektowane specjalnie w celu pokrycia Dracos „skrzydła, lub ich odwołał, ciemne płaty skórzaste mogą pojawić się tkaniny, jak materiał będzie całej dół ramiona i plecy.

Co uderza świadkami najbardziej o wyglądzie fizycznym jest Draco ma rogi. Rogi są zwykle krótkie. Są to stożkowaty kształt i rozszerzenia cztery by pięć cali od czaszki. Niektóre raporty opisują niskie grzebienie kostne z powrotem wzdłuż tam stożkowaty kształt głowy. Te grzbiety się w połowie drogi między czoła i górnej części głowy. Wydają się one mieć bardziej atletycznej budowy niż inne istoty gadów. Ich górna Torsy są bardzo suche, a ich pochylenie szyi obecnie od podstawy ich szczęki do łopatek. Jeśli Dracos są w stanie latać do korzystania z ich skrzydeł jak niektórzy zgłaszali, fizycznego, niezbędnego do lotu spowoduje w niektórych grupach mięśni jest bardziej rozwinięty niż inne.

Niektóre osoby twierdzące, że miał spotkania Draco powiedzieć widzieli te białe łuski proszków podejście i dać instrukcję winged Dracos, którzy są zielonkawo-brązowego. Biały Dracos są Draco Prime. W każdym z tych przypadków, zielonkawo-brązowe ludźmi wydają się być bardzo szacunkiem i uległe w stosunku do Draco z białymi łuskami. Reakcja ta sugeruje hierarchii Draco jest system kastowy zależy od koloru skóry i ewentualnie innych nieznanych cech genetycznych. Greys wykazały również podobne poszanowania Draco premiera w raportach o kontakt.

TRAKTATY FEDERACJA

Ta sytuacja jest tak dziwaczne i staje się jeszcze bardziej, tak idziemy w głąb obszarów ściśle tajnych. Powiedziano mi, mój kontakt NSA, X3, istnieją co najmniej 118 różnych istot pozaziemskich ras, że NSA wie, zaangażowanych w sprawy tej planecie. NSA odnosi się do tej grupy ET w takie tytuły jak Link i innych. Są życzliwe ET odwiedzenie naszej planety star z sektorów takich jak Plejady, Andromeda, Lyra, Tau Ceti, Sirius i Ummo, które zostały określone przez kontaktowców i tajne służby w charakterze personelu Galactic Confederation of Worlds. Tu jesteśmy wchodzenia w skomplikowane Star Wars typu Exo-Politics. jednak są życzliwe frakcji Orion szarości i Draco Reptilians i zła frakcji Pleiadians, na przykład. To jest oczywiste, jak w każdym wyścigu, że istnieją dobre i złe elementy. Chciałem po prostu zrobić rozróżnienie to jasne, ponieważ w tak zwanym ruchem New Age, jest niemal religijną rodzaj obsesji zwolennicy New Age, twierdząc, wszystkie reptilians są negatywne i wszystkich Pleiadians tutaj, aby nas zbawić od nich. Nie zostały również człowieka / traktaty miłosierny ET tych ras, a ich motywacje i działania w tych obszarach wydaje się dowieść swoich zamiarach.

W 1934 r. grupa Pleiadians (Tall istot Humanoid z blond włosy i niebieskie oczy) zbliżył się do rządu USA w ramach administracji Roosevelta, w dążeniu do wypracowania ostatecznego porozumienia wojskowego rozbrojenia [Al Bielek określone do tej grupy, jak „Kondrakins „[moja pisownia [… Ken]. Rząd USA odmówił, więc Pleiadians zbliżył Hitlera i nazistów zamiast. Wierzę w tym czasie, reptilians Draco miała kontrolę nad znaczną górnych poziomów rząd federalny USA i ludzkich marionetek nie zrezygnują z broni wojskowej. Część ukrytej agendy gadów jest w znacznym stopniu zmniejszyć ludności świata przez wojen w celu zmniejszenia oporu, czy i kiedy nadejdzie czas, do ostatecznej inwazji Draco.

Pleiadians wypracowane traktatu z Hitlerem i nazistami, że w zamian za technologię naziści nie uderzą narodu żydowskiego.

Pleiadians próbowali powstrzymać to wszystko, i traktat z Niemcami organizowane wspólnie aż do około 1941 roku. Nie mogę uzyskać bardzo jasny obraz tego, co się stało po tym, jak informacje są tak mocno zamkniętego. Trudno też przejrzeć ogromnej ilości propagandy, która wyszła po drugiej wojnie światowej. Nie było planu ponownego zasiedlenia społeczności żydowskiej z Niemiec na Madagaskarze, ale tak się nie stało, ponieważ Madagascans nie chciał jej część.

Naziści rozwinęły zaawansowane spodek w kształcie samolotów Pleiadian technologii po Pleiadians celowo rozbił niektóre z nich w Niemczech do dotrzymania ich udział w traktacie. Hitlerowskie jednostki były znane jako Hauneba i Vril. Naziści nie byli w stanie skopiować Pleiadian w walkę z wagi, ale jakoś tego. W 1941 roku, Pleiadians wycofał się z traktatu i nie będzie już porozumienia z Hitlerem i nazistami. Właśnie w tym czasie Greys zbliżył się do nich, i to jest, gdy hitlerowskie uraz oparte na technologii kontroli umysłu pochodzi.

W dniu 20 lutego 1954, w tym samym czasie co Traktat Grenada, delegacja Galactic Confederation of Worlds zbliżył się do górnego poziomu rządu USA. Był to wysiłek, aby ograniczyć śmierć i zniszczenie Grenada Traktatu i broni opracowane na jego podstawie. Ta delegacja spotkała się z administracji Eisenhowera w nieudanej próbie osiągnięcia porozumienia w sprawie przez rząd USA programu broni termojądrowej. Niektórzy mówią, że główną przeszkodą był fakt, że Federacja ETS nie byli gotowi dostarczyć technologie, które mogą być używane przez wojsko frakcji przemysłowych administracji Eisenhowera. Inni twierdzą, że wiele frakcji górnych szczeblach rządowych USA były pod silną kontrolą Draco umysł w tym czasie i nie było sposobu, jadą do rezygnacji z broni jądrowej. Te ochronne i miłujący pokój Humanoid ET również odmówił dokooptowanych w pojawiającym się militarnym, Industrial, Extra-Terrestrial Complex w USA, Wielkiej Brytanii, Rosji i innych krajach.

WARS Luciferian

Galactic Szwajcarska polityka nieingerencji w historii naszej planety ludności rozwijających się, jednak, jak każda rada, nie będzie różnych punktów widzenia. Teraz musimy dostać się do rzeczywistej tajemnic „Angels” i starożytne bitwy galaktyki znane Pleiadians jak Luciferian Wars. Sam fakt, że istoty znane z tekstów religijnych, jak Lucyfer, Michael, Azazel, Rafał, Gabriel i Uriel były / są fizycznymi pozaziemskimi.

Michael pierwotnie skupione wokół Aldebaran w Plejady, Azazel z Syriusza, Rafała z Regulus, Gabriela z Fomalhaut i Uriel z Antares. Jednak wszystkie te istoty, które ostatecznie głębokie powiązania z systemem plejady gwiazd. Lucyfer jest bardzo złożona historia i nie może zostać uwzględnione. W pewnym momencie, przed buntem jest, wszyscy zostali ostatecznie do realizacji zamówień Lucyfer, Azazel i wyprzedził Michała. Niektórzy mówią, że Azazel był pierwszym buntownikiem kiedy Bóg powiedział mu, ma służyć ludzi, jak zostali stworzeni na Jego obraz. Wydaje się, powiedział: „Dlaczego Son of Fire (anioł) kłaniać się Son of Clay (człowieka)?

To było prawdopodobnie przyczyną Luciferian Wojny Watchers. W momencie upadku Lucyfer nakazał wszystkich swoich sił i statków gwiazda zbiegają się w sektorze Lyra gwiazdy. Michael, jako wierny żołnierz jest on przyszedł ze swoją Aldebaran sił zbrojnych. Nie był świadomy swojego lidera zbuntował się przeciwko ostateczną decyzję i było po zamówień. Gdy przybył w sektorze Lyra, zrozumiał, co się stało, i to był pierwszy etap wojny. Azazel i 200 Watchers otwarte stargate z Lyra i jako pierwsi buntownicy przybyć na Ziemię na moich Hermon. Zostały one szybko realizowane przez siły Michała, jednak Michael został ostrzeżony przez Uriel, że on i jego siły będzie angażowany w „wcielenie” cykli, bo ciężkości Ziemi, jeżeli ścigany tej kampanii wojskowej przeciwko Azazel i sił na Ziemi. Jeśli Michał przejść z tym, stałby się przeszyty i uwięziony w tym układzie słonecznym i wojna wściekłość od tysięcy lat.

On nie może dopuścić zło sweep swobodnego na całej planecie i przystąpił do realizacji swego planu. Jesteśmy teraz widząc końcowej fazie wojny Watcher rozgrywa się przed nami.

W bestsellerowej serii science fiction książkę pod tytułem „Horus Heresy, wojen Watcher są wyszczególnione w niesamowitej szczegółowości. Faceci pisząc te książki są zarówno wysoki poziom murarzy lub części społeczności wywiadowczej. Michał genetycznego ojca pokolenia Dana, jak zaczął, że Bloodline z kobiet watcher z planety Hoova.

Możesz przeczytać setki stron dowodu aniołów / obserwatorów jest fizyczne ETS w Andrew Collins książka From the Ashes of Angels. Andy i Barry King byli dobrymi przyjaciółmi w przeszłości, a przed Andy stał się sławny z jego przełomowej książki, wykonuje rytuał w niektórych lasów w Wielkiej Brytanii z innym mężczyzną. Ich celem było wykorzystać moc Watchers, i to oni bardzo skutecznie spowodować się zejść na kartach historii.

Tuż po tym, książka Andy stał się bestsellerem i Barry King skończył pracę w podziemnym AL/499 obiektu w Berkshire i spotkał ET twarzą w twarz.

Obsługi projektu Mannequin wiedziałem, że idzie przed moim narodzeniem, jak widzieli moje życie Zetan „Looking Glass” technologia, która przechowywana jest w okolicy 51 i innych miejscach. Jestem poinformowany o każdej bieżącej sesji Looking Glass przez Lincolna, ale nie zawsze słuszne. Maszyna tylko poglądy możliwe futures.

Talmud Z JMMANUEL

Na około 10 roku ne, ostatnio Pleiadian przywódca zwany Plejas lewej Earth dla dobra, ponieważ Pleiadians wreszcie osiągnąć spokój tam. Uważali, że nadszedł czas na ludzi, rozwijać się samodzielnie. Następne Pleiadian przywódca duchowy na Ziemi nazwano Jmmanuel. Michael nadal fizycznie pochodzi z tej planety w przypadkach, kiedy jest już wolny od jego karmiczny obligacji. Jednak jego duch żyje w ciałach jego potomkowie ludzi jak walk-in, którzy prowadzą wojnę Watcher pod jego dyrektyw.

„Syn staje się ojcem, a ojciec syna. Będziecie oglądać mojego życia poprzez jesteś oczy, jak jesteś życia mają być śledzone przez moją „.

Brzmi znajomo?

Starożytny tekst znany jako Talmud z Jmmanuel stwierdzono w 1963 roku w jaskini w Jerozolimie. Starożytne zwoje zostały zamknięte w żywicy drzew i pochowanych na prawie dwa tysiące lat, gdy odkrył Isa Rashid, który był libańskim kapłan greckiego Kościoła prawosławnego, oraz „Billy” Eduard Albert Meier, człowiek znany ze Szwajcarii, który odwiedziło Pleiadians jego górskich. Nastąpił ogromny kampanii dyskredytacji Billy Meier, ale mogę powiedzieć, że jest 100% real deal.

Dwóch ludzi, ponieważ byli prześladowani przez podstawowe organizacje religijne oraz rządy cień. Isa, który oryginalny, musiał uciec do Jerozolimy i do Libanu, aby uniknąć zamachu i zniszczenie zwoje. Większość tekstu został spalony i zniszczony w izraelskim nalocie na obozie dla uchodźców libańskich w 1974 roku. Isa i jego rodzina uciekła, ale później zamordowany w Bagdadzie. Jedna czwarta oryginalnego scenariusza zostały przetłumaczone z aramejskiego na język niemiecki, a następnie przesłane do Billy Meier ze Szwajcarii. Billy zredagowane i opublikowane w niemieckiej wersji Talmudu Jmmanuel w 1975 roku. Billy przetrwało więcej niż kilkanaście zamachów na jego życie.

James Deardorff, emerytowany profesor na Uniwersytecie Stanu Oregon, jest zdecydowany zwolennik do autentyczności tekstu. Spędził ostatnie szesnaście lat badanie i porównanie ze zwojów biblijnych pism. Książkę można zamówić w Internecie.

Projekt Mannequin, część 5
Urodził się w projekt

James Casbolt
http://educate-yourself.org/mc/casboltagent5chap.shtml
EY Wysłany 8 września 2008

http://jamescasbolt.com/book/chapter5a.html

Rozdział 5

1981 – 5 roku życia. Zrobione z Chalgrove szkoły podstawowej w Finchley, Londyn przez dwóch mężczyzn i doprowadzony do Greenham wspólnej bazy wojskowej. BRAVO transportowane do miejsca, w Greenham Common i wziąć pod ziemią placówki AL/499 z piętnastoma innymi dziećmi, do badania umiejętności PSI. Tej sesji rytuału, w którym jedno z dzieci (mała dziewczynka), został wrzucony do klatki z psem ataku i pomordowanych przed reszta z nas. Całe to wydarzenie sfilmowane. Video prawdopodobnie przeszedł okolice społeczności wywiadowczej jako „Snuff” film. Piętnaście dzieci pozostawione zostały podzielone na trzy grupy po pięć dla przyszłych szkoleń. Wiek dzieci wydają się w przedziale od ok. 5-10 lat.

Sesja zakończyła 1-sze OSIRIS procedury inżynierii genetycznej.

Tuż po tym, moja matka zapisała mnie na trening sztuk walki w Finchley z sadystyczną instruktora.

Szczegóły sesji programowania w następujący sposób: (Uwaga: zatrważające)

Mieszkałem z matką w Finchley, North London w czasie, a mój ojciec właśnie wyszedł z więzienia w Hiszpanii za handel narkotykami i mieszkał w czytaniu na czas. Pamiętam wczesne popołudnie w tej chwili jest prowadzony do wspólnej Greenham bazy wojskowej w Berkshire przez dwóch mężczyzn w biały samochód. Wiele szczegółów z tamtego okresu pochodzą w ramach terapii regresji, ale zawsze pamiętać, pociągając do przodu bramy miejsce. Następne łańcuch zdarzeń jest następująca: człowiek na przednim siedzeniu pasażera zawrócił mi w plecy i powiedział: „Oni tu zachować broń nuklearną.” I później odkrył to było faktycznie z przodu do prowadzenia bazy tajne więc dzieci mogły się w handlu i na zewnątrz obiektu. Broń jądrowa może przebywać tutaj, jak również, ale głównym powodem podstawy wspólnej Greenham było kanału dzieci metrem do różnych obiektów w całym kraju. Pojechaliśmy jednak podstawy do podziemnego tunelu. Nie było dwóch pasach ruchu w tym dużych tunelu i pojechaliśmy w dół jest aż doszliśmy do mieszkania parking podziemny ciężarówka wojsko stoi po lewej stronie. Były dwie kabiny tutaj, z strażników siedzi w każdej z nich. Tunel poszedł dalej w ostatnich dwóch stoiskach. Na mojej prawej stronie widziałem grupa około piętnaście dzieci stojących w drzwiach. Wszystkie dzieci miały koce owinięty wokół ramion, i nie było mężczyzn w mundurach i garnitury stojącej na lewo od dzieci. Oni nie mówią wszystkiego i po prostu się do stojących tam czeka.

Zabrano mnie z samochodu, podał koc (tunelu było zimno) i stłoczeni z innymi dziećmi przez człowieka w fotelu pasażera, który ubrany był w cywilne ubranie. Grupa składała się głównie chłopcy, niektóre dziewczyny były w grupie, jak również. Większość z nas wydają się być mniej więcej w tym samym wieku, ale niektóre spojrzał nieco starsze i wyższe. Byliśmy wówczas wprowadzeni przez drzwi na prawo od nas jeden z mężczyzn w garniturach i zszedł kilka korytarzy do pokoju, który był ustawienie typu zajęć. Pokój zawarty z krzesła biurka z przodu, a my wszyscy powiedział znaleźć biurko i usiadł.

Mężczyzna stał z przodu sali, a wszyscy czekali na to, co wydawało się kilka minut, zanim kobieta weszła do pokoju. Była pchanie wózka i kołowych to około obok naszego biurka. Następnie wręczył każdemu z nas typu puzzle, które musieliśmy kształty geometryczne razem. Kobieta w średnim wieku, o ciemnych włosach, ładna, i noszenie biuro typu dark spódnicy i białej koszuli. Kiedy wszyscy mieliśmy zagadek, stanęła naprzeciwko pokoju i powiedział nam, mieliśmy trzy minuty, aby je razem. Ona powiedziała: „idź” i rozpoczął stoper. Nie pamiętam, jak dobrze zrobiłem, ale polecił nam przerwać, gdy czasu i potem okolice z schowka oznakowanie naszych wyników w dół.

Po tym, co okazało bardzo nieprzyjemnie. Grupa ludzi wpadła nagle przez drzwi po prawej, co kobieta służy do wprowadzania. Wlekli nas z miejsc mniej. Byliśmy przerażeni, krzyczą, i walczyć. Następnie odbyły się w przybliżeniu, a niektórzy z nas wyciągnięto z drzwi i na zewnątrz korytarza. Kobieta krzyczy coś w głośny sposób agresywny, która wydawała się być skierowane na nas. Wciąż krzyki i przerażone, byliśmy wtedy przypięte na gurneys i kołowych w dół kilka korytarzy w medyczno-ustawienie typu i wstrzyknięcia leków przez lekarzy w płaszczach laboratorium.

Byliśmy wtedy kołowych dół więcej korytarzy w duża, ciemniejsze z wielu dużych klatek, które mieści duże psy, a co wydaje się być duża wilków. Pamiętam też rozprawy dźwięk duże koty (tygrysy i lwy) i inne zwierzęta w głąb pokoju, ale nie widziałem tak daleko w ciemności. Mężczyzn, którzy przeciągnięty nas w klasie stały się tam z kobietą, i kazała im unstrap nas gurneys.

To oni, a my wszyscy razem stanęli tłoczyli się do ochrony. W tym czasie był kopnięty w narkotyki, i byliśmy w stanie chemicznej wywołanej spokoju i spełnienia. Kobieta powiedziała nam, że jedziemy do gry na „wybrać jedną.” Pamiętam też jej coś powiedzieć o „pierwszym wybrańcem”, który teraz trąci mi terminologii masońskiej. Dodaj do faktu Kobieta bogini energii jest czczony w murze, a wiele z obrzędów są kontrolowane przez kobietę „Bogini Matka” rysunek, jak sądzę, co stało się potem było Masonic / rytuał Satanic. Kobieta wydawała się zajmować roli Bogini Matka, jak ona następnie udał się powiesić kilka kolorowych wstążek na ścianie na jej lewej stronie i kazał nam wybrać jedną wstęgę każdego. To zrobiliśmy, a następnie stanął znów są razem. Ona prosiła: „Kto ma ciemny fioletowy?” I wszyscy patrzyli. Pokój był oświetlony z rodzaju fluorescencyjnych lub infra-czerwone światło, a nasze taśmy płonął z psychedelic aury.

Mała dziewczynka po lewej stronie naszej grupy powiedział: „Mam”, a kobieta skinął na jednego z mężczyzn, którzy następnie chwycił dziewczynkę i około zaniósł do klatki na lewo. Miała walczyć i płacz, i tak jak my wszyscy piszczeć ze strachu, otworzył drzwi i rzuciła się na duży pies charczał, które zostały szczeka i going crazy, ponieważ człowiek wybrał się dziewczynka.

Wydawało się, że Wilczur psa typu lub wilka, ale był znacznie większy. To zwierzę zbierane dziewczynka w pysku jak rag doll i zaczął potrząsać nią. Trudno jest mi zapamiętać znacznie po tym, i nie jestem pewien, że chcesz. I nawet czuje się winny świadkami tego wydarzenia, a nawet pisanie o tym. Inny przeżył podobnych projektów mi to jest bardzo powszechne i nazywa się „Survivor’s winy”.

1984 – 8 roku życia. Podjęta przez ojca z Brighton, podczas wizyty w nim na wakacje, do Beeches Burnham lokalizacji OMEGA w prywatnej części lasów na gruntach rządowych. Poddane rytuały szamanizmu węża tutaj. Ponownie, większość, jeśli nie wszystkie, procedur Project Mannequin są kręcone w imię nauki. Ojciec również zaprogramować w miejscu OMEGA jak dzieci i dorosłych. Był regularnie tu jako dziecko przez ojca.

Szczegóły sesji programowania są następujące:

Byliśmy przebywających w drogich hoteli, a ojciec wyszedł, aby zadzwonić. Wrócił do pokoju i powiedział mi, że jedziemy na dysku. I wypytywał o podróży, a on powiedział: „Nie mogę ci powiedzieć.” Pojechaliśmy do Burnham Beeches nie mówiąc najbardziej podróży. To było po prostu ściemnia jak przyjechaliśmy. Mamy zaparkowany i zostały spełnione przez innego mężczyznę, który mówił do mego ojca, byłem uwieść tego człowieka. Poszliśmy do lasu, i widziałem ludzi tam zgromadzonych z szaty i kaptury. Niektóre z nich gospodarstwa jakieś oświetlone sztabów, które świeci w ciemności. Powstał krąg wokół mnie i zaczęła śpiewać w obcym języku, który patrząc wstecz na to teraz, brzmiało hebrajski lub aramejski. Podobnie jak w 1981 roku, angielskich słów, takich jak „Chosen One” zostały zawarte również w śpiewanie.

Kobieta w sukni podszedł do mnie (może to być ta sama kobieta od 1981 r.) gospodarstwa małe, różnokolorowe węża. Przytuliła się rękaw na moim ramieniu i pchnął góry wąż do głowy mieszać go. To syknął, a wyreżyserowała go głowy do ramion, które potem nieco. Poison jakby kopnięcie w dość szybko, a ja poszedłem w odmienny stan, ale bardzo źle. Po pewnym czasie kwota, odzyskałem, a niektórzy z ludzi, którzy mieli na sobie szaty były już naga. Kobieta przyniosła kolejny wąż do mnie (ten nieco inny kolor, ale wciąż mały), i została ugryziona ponownie. Mam bardzo złe ponownie i tym razem prawie umarł. Byłem wstrzyknięcia leku do ożywienia mnie, a ja odzyskać. Potem zabrano go do lewej, gdzie otwór był kopany w trumnie obok niej. Trumna była otwarta, a ja widziałem to pełną wielkich węży. Byłem w stanie bardzo słaby i został zniesiony i umieszczone w trumnie. Byłam pogrzebana żywcem. Wydawało się, jakbym został pochowany na długie godziny. Nie ma ucieczki dla mnie w trumnie, więc oddzielić i poszedł gdzieś w moim umyśle.

Uwaga: większe węże do trumny wydawała się być nie trujące.

1986 / 10 lat. Moja matka i przeniósł się do czytania z mojego ojczyma. I została podjęta przez dwóch mężczyzn podczas gry w tamtejszych lasach na koniec Rekreacja Road, gdzie mieszkał, i przewożone do AL/499. Jak dla dorosłych, dziewczynka, która mieszka naprzeciwko mnie dostał w kontakcie ze mną znikąd. Powiedziała mi, że miał duże luki pamięci i pamięci widząc TR-3/Firefly-type specjalnych sił powietrznych do lądowania w tamtejszych lasach, kiedy byliśmy dziećmi.

Byłem skontaktowała się później przez NSA operacyjnym „Sylus” i dostarczone mojego projektu Mannequin sprawy dotyczące tej sesji treningowej. Inne kontakty którym ufam w społeczności wywiadowczej potwierdzić ten plik jako autentyczne:

TS (R) – Clavius TS

Tem: X4566-2 (casj)

Ocena dla Covert Tasking:

(1) Niestabilna implantu (seria TETRA) dokonała X4566-2 nadają się do CovOps likwidacji.

(2) Poleć X4566-2 należy przechowywać obs. i dopuszczone do ogólnego pop. dla fallow-RIGHT podwójnie ślepą próbą badania.

COMD-Clavius

4 października 1988

Szczegóły sesji programowania w następujący sposób:

Obszar szkolenia został utworzony w jednym z dużych pokoi w AL/499 i małych odbiorców przyszedł i wziął ich mandatów. Bardzo znany polityk, który nie będzie nazwa w tym czasie była obecna. Byłem do udziału w gołe walki wysklepione z inną starszych chłopców z drugiego urządzenia.

Dowódca Clavius był mój obsługi w tym czasie. Był brunecik z cienkiej do średniej budowy i około 5’11 „tall. Czasami nosił spodnie garnitur, białą koszulę i krawat, a innym razem nosił ciemne siły specjalne „wszystko w jednym” kombinezon typu, które widziałem wielu ludzi nosi w ciągu roku. Był amerykańskim akcentem i nieświeży oddech.

Kiedy walka zaczęła, I hit innych chłopca z prawej krzyż i powalił go na podłogę, a następnie Stomped na głowie. W tym momencie walka została przerwana, a ja byłem bardzo chwalony przez dowódcę Clavius. Po tym, kotka została wniesiona jako moja nagroda, a następnie zdarzenia odwrócił dziki ponownie. Wózek zawsze poszedł przed niezwykle rzeczowe sadystyczne, aby zmylić was. I wręczył nożem i kazał przebić kotka na śmierć. Odmówiłem, a dowódca krzyczał mi w twarz i zaczął klepiąc mnie. I nadal nie zgodził się i bicie stało się trudniejsze. Zacząłem się odciąć i poszedł do swego rodzaju otępienie. Inny człowiek, z amerykańskim akcentem, na widowni krzyknął „Kill it yourself”, dowódcy, któremu on odpowiedział: „Tak, proszę pana.” Potem zabił kotka siebie. I oddzielić głębsze i My Trance stał się głębiej.

Ponieważ nie udało mi się ten test, ja uznano za nienadające się do fizycznego zabójstw i moje kształcenie zaczęło schodzić zdalnego przeglądania i opanowaniem subtelnych energii trasy. Jednak fizyczne trening sztuk walki nadal i przez szesnaście lat, ale postanowił spróbować mnie na mój pierwszy hit w Brighton (ale jesteśmy coraz dalej od osi czasu).

Sesja kulminacją w 2 OSIRIS procedury inżynierii genetycznej.

1989 / 13 lat. Zacząłem w szkole średniej. Moja matka nalegała Chodzę Denefield School w Reading, który był znacznie dalej od mojego domu, niż z innych szkół mogłem uczestniczył. Później odkryto, że Denefield został podłączony do projektu Mannequin w więcej niż jeden sposobów. Tu byłem cel prawie każdy tyran w szkole. Chłopcy nie były starsze, większe i silniejsze ode mnie. Wierzyłem Byłem bezradny wobec nich.

Pewnego popołudnia, zostałem zaatakowany na boisku przez dwóch starszych chłopców, którzy następnie udał się złamać rękę i kilka kości w mojej twarzy. Leżałem na ziemi z moją złamaną rękę, a oni Stomped na mojej twarzy. Moja mama nazywała, i zabrała mnie do szpitala. Pamiętam, że czułam żadnego bólu w drodze do szpitala. Moja ręka była niewłaściwa, a blachy były wtrącił spędziłem tydzień w szpitalu odzyskania.

Kiedy wyszedł ze szpitala, odkryłem, taśmy z pornografią dziecięcą w moim ojczym sypialni i patrzyłem. Należą do nich dzieci są gwałcone w lóż masońskich przez mężczyzn ubranych w Egipcie szaty typu. To również homoseksualne orgie w tych pensjonat, w którym ludzie byli umieszczony w kierunkach trójkąta na podłodze. Mój ojczym nadużywała mnie! Pobicia przez starszych chłopców kontynuowała w szkole i pobliźu po szkole. Uważałem, nie było ucieczki dla mnie i oddzielić kolejne w moim umyśle.

1989 / 13 lat. Brałem udział lokalnych targach w Reading centrum miasta wraz z grupą przyjaciół. Paliłem mój pierwszy wspólny zanim weszliśmy. Widziałem chłopców starszych, którzy byli zastraszanie mnie i widzieli mnie. Oni za mną do głębi uczciwego, a dwa z nich wlókł mnie po tylnej toalety, wyciągnął kurtkę nad głową i dał mi bije. Gdy został ukończony, mój płaszcz został zatrzymany po mojej twarzy mocno i dusił mnie. Nie mogłem wyciągnąć go. Chłopca, który podziwia wyszedł z tłumu i rozdarł ją do mnie. Wstałem i zobaczyłem jednego z chłopców, który właśnie bito mnie, stojąc wraz z grupą przyjaciół. Był około 17-lat-stara, a ja panicznie boi się go. I nagle energii odwagę i siłę wprowadzić mnie. I pobiegł do niego i powalił go jednym ciosem. Wszyscy jego przyjaciele byli zaszokowani i cofnął.

To dało się, i znajomym z którym byłem, czas wyjść z targów. Szliśmy przez most i obejrzał się, aby zobaczyć gang około piętnaście młodych jazdy po nas i ponad pięćdziesięciu młodych jazdy po ich obserwować działania. Mój przyjaciel krzyknął „biegać”, a my sprinted off. Gdyby udało się je przejechaniu przez most i do publikacji na końcu ulicy, chcemy być bezpieczne. Tak jak myślałem, że to, czarny chłopak ścigał się przed tłum i zaczął doganiać nas. Jego prędkość to niesamowite. Uważałem, gdybym został złapany, I would die.

On chwyciła mnie i trzymała mnie do innych dogonił nas. We were caught pod ciemnym mostu tuż przed pub. Wyszli tylko moim przyjacielem, ale byłem usiadł na przez mniejsze grupy, a wielki tłum zgromadzonych wokół oglądać. Przedłużających się pokonując rozpoczął, a mój kolega krzyczał do nich, aby zatrzymać. W pewnym momencie czułem się jakbym był uderzony w twarz znowu, I would die. W tym momencie moja świadomość opuścił moje ciało. Wtedy zobaczyłem scenę z góry spoglądając na własne ciało, ale moje ciało było nadal walczą. Duże jamajski chłopak przyszedł do mnie do końca mi się, a ja uderzyłem z prawej krzyż, który powalił go na plecy. Następnie pokryta, jak okrutne ciosy zaczął królować ponownie z innymi. I kładzie się na podłodze częściowo świadomy, a moje buty i kurtkę zostały podjęte. Kilku widzów z większych tłum teraz prowadził i kopnął mnie w głowę. Ostatecznie, każdy kieruje się, a mój przyjaciel dzielnie następnie spróbować i dostać buty i kurtki. Chłopca, którego znokautował na targach, wrócił do ataku na mnie ponownie, gdy leżałem na podłodze. Mój kolega pobiegł i krzyknął: „He’s had enough!” Spojrzał na mnie na podłodze, i odszedł.

As I Lay na drogach, samochody były jazdy wokół mnie, i nikt nie zatrzymał się, by mi pomóc. Mój przyjaciel przyszedł i wziął mnie do pubu. Mamy zadzwoniła moja mama przyjdzie i zabierze mnie do szpitala. Kiedy moja matka i ojczym podniósł mnie i weź mnie do szpitala, mogę zapamiętać dźwięki mojej matki, i zaraz po tym, zapomniałem własnym nazwiskiem. Moja twarz i głowę potwornie opuchnięte, a lekarz powiedział, że szczęście, że żyje i kto to zrobił, to „zwierzęta.” Byłam w szpitalu na kilka dni obserwacji. Moja rodzina została w pełni DID przez ten czas, i uraz compartmentalizing przyszedł bardzo łatwo teraz. Nigdy nie widziałem mojego przyjaciela ponownie po tym.

1990 / 14 lat. Matka postanowiła „Dość” i przeniesiono mnie do St Ives z moim ojcem, który został właśnie zwolniony z więzienia za handel narkotykami. Przeszedłem przez my 3rd OSIRIS inżynierii genetycznej procedury zaraz po tym na mojej 15-lecie i obsługi z Mannequin teraz zintensyfikować szkolenia i operacji na następny poziom. I później odkryłem, że mój obsługi NSA potrzebne, aby mnie mniej wybudowany na obszarze wsi, jak wielu moich pick-up pojazdu wzrosła.

W ciągu jednego tygodnia, jestem stworzona temat przez lokalnego gangu nad brzegiem morza, chociaż zrobiłem nic. I teraz prowadzone broni przez większość czasu, jak miałem pod przysięgą nie boli już, więc udał się do farszu ich nun Mocowania. Nikt nie grzebał mi po tym. Wróciłem do domu i załamał się łzami. „Dlaczego wszyscy mnie nienawidzą?

Poznałem lokalnego chłopca, który był zaprogramowany, dowiedziałem się później, a my sortowane replik broni z magazynu. Potem postanowił okraść lokalnego supermarketu Spar z maskami na. W drodze do sklepu, my friend got scared i zmienił zdanie. I rzekł do niego: „Nie ma nic do niego, ale to zrobić” i pobiegł do sklepu, i pobiegł w za mną.

Wsadziłem repliki Berretta w twarz dziewczyny do tyłu i zażądał pieniędzy. Mój przyjaciel się kilku ludzi, którzy stali wokół, przejdź do tyłu sklepu, jak trzymał je pod groźbą użycia broni. Dziewczyna zbladł i stał się odpowiadać jak zażądał pieniędzy. I przeskoczył ladę i próbował otworzyć do siebie. Nie wiem, co przycisk nacisnąć, więc zacząłem pchać je losowo. Alarm poszedł na kasie, a ludzie z tyłu sklepu zaczęła krzyczeć. I wpadli w panikę i faktycznie krzyknął mojego przyjaciela, prawdziwe nazwisko, „xxxx, lets go!” My wybiegł ze sklepu i pobiegła do domu. Powiedzieliśmy mój ojciec co zrobiła, i wydawał się dumny mnie za to. Około pół godziny później, nie było uzbrojonych odpowiedzi na ulicę mieszkania. Mój ojciec schował broń repliki na końcu mieszkanie dla nas. Czekaliśmy na drzwi do kopania w, i nigdy nie przyszedł. Urządzenie było dla młodego chłopca, który mieszkał tuż obok, jak był w kłopotach z bronią powietrza w przeszłości i był głównym podejrzanym o rozbój w naszej małej społeczności. Następnego dnia, rozbój był na wiadomości lokalne, a ojciec wydawał się jeszcze bardziej ze mnie dumny.

Policji zakończyła się doganiają nas kilka tygodni później, jak w zasadzie powiedział mojej dziewczynie co zrobiłem stara się jej zaimponować. Zakończyła się mówi jej ojciec, który był policjantem. Mój przyjaciel i zakończyła się w Truro Crown Court. Mój adwokat powiedział mamie, że mogłem twarzy lat więzienia. Skończyło się być skazany na 28 dni!

Nigdy nie widziałem ból matki mojej twarzy jak tuż przed i kiedy zostali skazani. Ona skręcone twarz się na nieludzkie kształty i wyrażeń, kiedy spojrzał na nią z dok. Widziałem ją zrobić wcześniej, kiedy był zły, ale nigdy tak. Innych matka tego nie zrobiłem.

I została przeniesiona do Instytutu Feltham młodocianych przestępców, a nie chłopców, którzy tam służyli lat rozbój z nożem. Byłem oskarżony o policji informatora przez innych chłopców za to, że tak niski wyrok. Znęcanie się szerzy tutaj był, ale o dziwo, zostałem sam jak wstałem do góry psów w pierwszym dniu. Bił innego chłopca ze skarpety zawierające kosmetyki chwili mam na skrzydle, a następnie rzucił broń na moim łóżku w celi. Wziąłem broń i poszedł prosto do niego, spojrzał mu w oczy, chwycił w dłoń i umieścił go w ręku. I rzekł do niego: „Ja nie chcę być w nią zaangażowane.

Trzech chłopców w moim skrzydłem próbowała popełnić samobójstwo w krótkim czasie byłem tam. Krążyły pogłoski o wykorzystywanie seksualne odbywa się w jednym z wspólnych komórek, a komórka została zamknięta. W nocy usłyszałem straż po schodach metalowe, drzwi były otwarte, a chłopcy podejmowane gdzieś i wrócił później. Kiedy wyszedłem z więzienia, nikt nie chciał zadzierać ze mną. Miałem nabrały degeneracji myślenia. Myślałem, pistolety, broń i przemoc były w drodze do szczęścia, jak ludzie mnie strach i nie boli mnie już.

1992 / 16 lat. I nie dawna z więzienia, w postępowaniu karnym trwała około roku, aby przejść do sądu. Byłem na licencji i podpisał dokument stwierdzający, byłem zabronione przez prawo mieć nic do czynienia z wszelkiej broni palnej przez pewien okres czasu. Byłem z powrotem w St Ives, a matka wyjechała na kilka dni wyjechała moja ciocia za mnie. Dostałem telefon i powiedział jej, że jadę do Brighton, i nic nie mogła zrobić. Dostałem mój pierwszy tatuaż, który przypomina złych obcych na twarz, na prawym ramieniu i wskoczyła na pociąg do Brighton.

Gdy wysiadł, „Jan”, jeden z mężczyzn z mojej jednostki, czekał na mnie. Nie mogę sobie przypomnieć dokładnie, co zostało powiedziane, ale podał mi torbę z ładowane 9mm Smith and Wesson w nim. Treść rozmowy była w zasadzie: „Ty wiesz swoje cele, oto broń, idź i go dostać. Szedłem do przodu morza i czekali na zewnątrz baru. Nie był człowiek siedział zewnątrz na stole pitnej kuflu piwa. Miał krótkie, piaszczyste koloru włosów, krótkie mięśni budować, a na sobie krótki rękawem.

Byłem kojarzy mu. Wziąłem pistolet z worka, zsunął bezpieczeństwa i podszedł do niego. I wtedy opróżnić większość klip na głowę i klatkę piersiową i zapisywane para kul w przypadku ktoś próbował zatrzymać mnie, pobiegł. Kiedy zacząłem strzelać, wszystko poszło w spokoju w moim umyśle. I później został poinformowany przez ludzi zaangażowanych w społeczności wywiadowczej, że trafienie zostało przeprowadzone na słynnej polityk widziałem w AL/499 kiedy miałem dziesięć lat.

I pobiegł po tym, jak zabił człowieka, a następne co pamiętam siedziała na plaży ponad pół kilometra. Byłem schodzili z ogromnym przypływ adrenaliny, i byłem bardzo zadowolony z siebie, jak gdyby moi przełożeni byli będzie bardzo zadowolony. Może nie będzie bolało mnie już, pomyślałem. Zdjąłem ubranie i poszedłem popływać w moje bokserki. Po tym, poszedłem dalej wzdłuż morza i „Jenny”, jedna kobieta z mojej jednostki, spotkała mnie wzięła worek ze mnie i zaczął mi różne postu hipnotyzujący polecenia. Nie pamiętam, co miałam zrobić i wrócił do domu na pociąg. Po tym, brałem udział strony w mojej cioci domu w Brighton, a dziewczyna opowiedziała mi o strzelanie nad brzegiem morza. Kiedy powiedziała mi, ja nawet nie pamiętam to zrobić.

To czasowym będzie kontynuowany w następnym rozdziale, jak to jest emocjonalnie wyczerpujące pisania tego.

Reklamy

About grawitacja44

Niezalezny Instytut Badan Nad Otaczajaca Nas Rzeczywistoscia

Dyskusja

2 thoughts on “Szokujaca informacja od Jamesa Casbolta & Project Mannequin

  1. Bardzo wyczerpujące jest też czytanie tego. Człowieku, czy wiesz czym są akapity?

    Posted by Nachasz | Październik 26, 2010, 8:57 pm
  2. co to za wogole tlumaczenie nic nie moge zrozumiec a to wazne jesli chodzi o dzialania jaszczurow w podziemnych bazach

    Posted by michal95pl1@o2.pl | Marzec 29, 2011, 8:03 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: